>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
I 0

igor_sijsling

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie: Łukasz Kubot vs Steve Darcis
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Wszyscy zapewne zachłysnęli się zwycięstwem Belga nad rozstawionym z 5 Nadalem. Wynik faktycznie zaskakujący fakt ale czy należy się tym sugerować przy obstawianiu dzisiejszego meczu? Moim zdaniem nie. Otóż Nadal na trawie nie gra rewelacyjnie, fakt wygrywał już Wimbledon ale mimo wszystko na trawie nie czuje się tak jak na cegle. Możliwe też, że niespecjalnie przyłożył się do tego startu. Zapewne miał w pamięci ubiegłoroczną kontuzje, która wykluczyła go na kilka miesięcy z rozgrywek. Możliwe iż Hiszpan wiedział, że i tak wiele na turnieju nie ugra i po prostu nie grał na maxa? Zostawmy to.
Zajmijmy się Belgiem. Na trawie potrafi zaskoczyć, udowodnił to choćby rok temu podczas Igrzysk Olimpijskich ogrywając Tomasa Berdycha. Mimo wszystko wydaje mi się, że to są jednorazowe wysskoki i dziś typuję zwycięstwo Kubota. Kubot gra bardzo niewygodnie dla rywali, bardzo agresywnie, dobry serwis,return, szybkie akcje najczęściej kończące się przy siatce. Ten styl odpowiada graczom grającym typowo z kontry ( najlepszy przykład Nadal), Darcis może sobie z tym nie poradzić. Według mnie Kubot wygra 3:1, możliwe, że Kubot odda jakiegoś seta bo ze stabilizacją u Polaka jest nie najlepiej ale wątpię by przegrał cały mecz. Vamos Kubot!!!
zwrot 0
 
K 0

kosajr

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20
Spotkanie: Chile U20 - Anglia U20
Typ: handicap - Remis - Chile (-1 ), Anglia (+1)
Kurs: 4,2
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Moj typ na dzis to jednobramkowe zwyciestwo Chile. Swoj bet popieram dobra gra ekipy z Ameryki w tym roku w mistrzostwach kontynentu. W pierwszej rundzie wygrali grupe bez straty punktu ( wygrane m.in. z Argentyna czy Kolumbia), w rundzie finalowej zajeli 4 miejsce ostatnie premiowane gra na mundialu U20. W meczach towarzyskich prezentowali bardzo dobra forme 3 zwyciestwa z Australia, Kongo i Urugwajem oraz remis z swietna Hiszpania. Ten turniej rowniez zaczeli dobra, zdobyciem 3 pkt z mistrzem Afryki- Egiptem.
Natomiast Anglicy to sklad ktory prezentuje niemaly potencjal ale grajacy tam chlopcy wola akcje indywidualne niz zespolowe co przynioslo tylko remis z Irakiem. Choc maja kilku dobrze zapowiadajacych sie zawodnikow dzis nie powinni sprawic duzej niespodzianki i przegrac nieznacznie, jednobramkowo, 2:1 albo 1:0.
⛔ 100
 
R 0

realmadrit

Użytkownik
Piłka nożna - Virsliga
Spartaks - Daugava Riga
Wygra Spartaks lub remis.
kurs : 2.25
Bukmacher : betclic
Dlaczego ? Dlatego że Spartaks gra dobrze u siebie a ostatnimi czasy miał bardzo silnych rywali, dziś będzie chciał odegrać się Daugavie za porażkę 1:0 z początku sezonu. Spartaks jest mocno zmotywowany. Ta wygrana pozwoli mu włączyć się o walkę o miejsce w pierwszej 3 Virsliga. Musi to wykorzystać, do tego chcą się pokazać przed kibicami. To będzie wielkie wydarzenie. Żadna z drużyn nie będzie chciała oddać gola .
W najgorszym przypadku będzie remis.
kiepska analiza
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
26.06.2013 15:30
Tenis, WTA Wimbledon
Sloane Stephens - Andrea Petkovic
Typ: 1
Kurs: 1.77
betfair

Wimbledon, druga runda turnieju kobiecego. Jednym z najciekawszych pojedynków dzisiejszego dnia będzie trzeci w kolejności pojedynek na korcie nr 3 pomiędzy rozstawioną z numerem 17 Amerykanką Sloane Stephens a Andreą Petkovic. Młodziutka Stephens robi ciągłe postępy, ta 20-letnia tenisistka na każdej nawierzchni stale się rozwija i osiąga coraz lepsze rezultaty. Na trawie ma nieduże doświadczenie, do tej pory rozegrała 10 spotkań ale już może pochwalić się dojściem do trzeciej rundy Wimbledonu w zeszłym roku, kiedy to pokonała nr 23 Cetkovską a przegrała po równej walce z nr 15 Lisicką. Jej rywalka to była rakieta nr 9, która jednak w zeszłym sezonie grała mało i obecnie ranking ten odbudowuje, ostatnio jest w niezłej formie, na ziemi wygrała duży challenger oraz była w finale turnieju WTA w Norymbergii. Jednak jeśli chodzi o jej występy na trawie nie imponowała nigdy, na Wimbledonie w zeszłym roku najlepszy wynik trzecia runda, ale nie miała tak dobrych rywalek jak Amerykanka, pokonała dwie szczęśliwe przegrane z kwalifikacji a przegrała z Pervak. W tegorocznym turnieju Stephens trafiła na dobrze dysponowaną ostatnio Hampton, wygrała 6:3 6:3, została tylko raz przełamana w tym spotkaniu, bardzo dobrze wyglądał % pierwszego podania i wygranych piłek po pierwszym podaniu. Podobne wnioski można wyciągnąć ze spotkania pierwszej rundy Petkovic, która 6:3 6:2 wygrała z Parmentier, dobre statystyki serwisowe, jednak rywalkę miała dużo słabszą. Również warto odnotować że to Amerykanka dysponuje mocniejszym serwisem, zarówno pierwszym (w 1r. średnio: 105:96 na korzyść Sloane) jak i drugim (w 1r. 92:88 na korzyść Sloane). Szykuje się ciekawe spotkanie z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdzie młoda Amerykanka.
✅ 77
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Steve Darcis - Łukasz Kubot
Typ: Darcis wygra 3:0
Kurs: 5.30
Bet-at-home
Łukasz Kubot będzie dziś walczyć o awans do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju w Wimbledonie. Jego rywalem będzie Belg Steven Darcis, który w poniedziałek wyeliminował Hiszpana Rafaela Nadala, dwukrotnego triumfatora Wimbledonu (2008 i 2010) i to bez straty seta. Darcis jest zawodnikiem, który mimo niskiego wzrostu dysponuje bardzo dobrym pierwszym podaniem oraz świetnie operuje swoim jednoręcznym bekhendem. Belg ma niesamowitą rękę i ze swoją grą spokojnie mógłby być w czołowej trzydziestce rankingu ale ciągłe kontuzje które mu się przytrafiają spowodowały, że zajmuje dzisiaj 135 miejsce w rankingu ATP. Łukasz Kubot w trzech setach rozprawił się z Igorem Andriejewem, nie jest to dla mnie jakiś wielki wyczyn ponieważ Andriejew przez dłuższy okres nie grał w tenisa przez kontuzję a w tym roku nie wygrał żadnego meczu. We wcześniejsych turniejach Polak odpadał w pierwszych rundach. Kubot ma bardzo nieregularny serwis, brakuje mu pomysłu na grę, wdaję się w wymiany z głębi kortu, przy których często się myli.
z/0
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Wyścigi koni, Carlisle
Spotkanie: Carlisle (4:05), koń: Karaka Jack
Typ: Each way (1-3)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś po raz kolejny typuję gonitwy koni. Tym razem rzucił mi się w oczy kurs, a dokładniej typ na konia Karaka Jack w wyścigu, który odbędzie się dzisiejszego dnia o godzinie 4:05 czasu Carlisle. Moim zdaniem zdarzenie jakie oferuje Bet365, a więc Each way - pierwsze, drugie lub trzecie miejsce tego konia w tym wyścigu jest jak najbardziej realne. Koń ten i powtórzę to po raz kolejny pisząc analizę tego sportu, co ważne w wyścigach konnych nie jest faworytem. Do grona głównych faworytów wielu znawców, a także bukmacherzy upatrują tak naprawdę trzy konie - Pacific Heights, Springheel Jake i Silvery Moon.
Porównam teraz ostatnie 4 gonitwy każdego z tych właśnie czterech koni. Pacific w ostatnich gonitwach spisuje się naprawdę kapitalnie - za każdym razem w 4 starach był na podium. Następny jest Jake - to koń, który naprawdę dobrze wypadł w ostatnich dwóch gonitwach, gdyż był dwa razy pierwszy, ale wówczas startowało kolejno: 5 i 7 koni. W kolejnych dwóch wyścigach zajął 6 miejsce na 8 i 14 na 15 uczestników. Dziś ma wystartować ich 15, a więc myślę, że liczba startujących będzie miała tutaj także duże znaczenie.
I w końcu ostatni z &quot;faworytów&quot;, Silvery Moon, który moim zdaniem tak na dobrą sprawę znalazł się w tym gronie ze względu na drugie miejsce w ostatniej gonitwie, bo o wcześniejszych jego wynikach szkoda opowiadać, a były to następujące pozycje: 12, 8, 25. A jak wiemy doskonale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Mój typ tak jak wspomniałem to Karaka Jack. To koń, którego trenerem jest David Nicholls. Jego cztery ostatnie występy to dwie pierwsze i dwie drugie lokaty. Świadczy to o tym, że w ostatnich wyścigach prezentuje świetną, równą formę i mam nadzieję, iż potwierdzi to w dzisiejszej gonitwie, a typ na miejsca 1-3 uważam za dobry i godny polecenia ;)
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis –Wimbledon
Spotkanie: Serhij Stachowski -Roger Federer
Typ: under 27 gemów
Kurs: 2,26
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 26.06.13 17:05

Dziś o godz. 17:05 w II rundzie Wimbledonu zmierzą się reprezentant Ukrainy Serhij Stachowski i Szwajcar Roger Federer. Stachowski to 116. Rakieta Świata, Król Roger jest aktualnie 3. w rankingu ATP.

Zacznę od Ukraińca – w pierwszej rundzie pokonał reprezentanta Brazylii Dutrę Da Silvę 0:3 (4:6 0:6 4:6). Stachovski rozegrał przed turniejem 6 pojedynków na trawie, 4 z nich zakończyły się jego zwycięstwem. Ukrainiec ma 193 cm wzrostu, jest praworęczny, posługuje się jednoręcznym backhandem. Najlepszym rezultatem na Wimbledonie jest awans do drugiej rundy w 2011 i 2013 roku. Zwycięzca 4 turniejów w grze pojedynczej był najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP na 33. Miejscu – miało to miejsce we wrześniu 2010 roku. W niedawnym Roland Garros Stachovski odpadł w I rundzie ulegając Richardowi Gasquetowi 3:0.

Król Roger jest w kapitalnej formie. Wygrał turniej ATP w Halle po raz szósty, po raz trzynasty wygrał turniej na trawie, a łączna ilość wygranych turniejów Rogera to 77. W Halle Szwajcar ograł Cedrika-Marcela Stebe 6:3 6:3 w nieco ponad godzinę gry, potem pokonał 6:0 6:0 Misze Zvereva. Zwycięstwo ćwierćfinałowe zajęło Federerowi ledwie 40 minut! W półfinale Roger pokonał Tommy’ego Haasa 2:1 (3:6 6:3 6:4). W finale ograł Michaiła Jużnego 2:1 (6:7 6:3 6:4).

W I rundzie Wimbledonu Roger rozprawił się w nieco ponad godzinę z 48. w rankingu Rumunem Victorem Hanescu 0:3 (3:6 2:6 0:6).

Roger mierzy 185 cm wzrostu, jest graczem praworęcznym, z jednoręcznym backhandem.

Nie ukrywam tego, iż jestem ogromnym fanem Rogera Federera. Stawiam na niego dla tego, iż wydaje mi się że wchodzi w mistrzowską formę. Według mnie ogranie słabszego od poprzedniego rywala Ukraińca w trzech setach to oczywista oczywistość. Roger nie powinien pozostawić złudzeń naszemu wschodniemu sąsiadowi kto jest Królem Wimbledonu. Z solidnym Hanescu uporał się w 23 gemy. Myślę, że będziemy świadkami podobnego pogromu w II rundzie.

Z jednej strony potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze. Myślę jednak że ani zmiłowania, ani łaski nie będzie. Król jest tylko jeden!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Konfederacji Brazylia 2013
Spotkanie: Brazylia- Urugwaj
Typ: (Handicap +2 Urugwaj) 2
Kurs:1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przeszukuję ofertę na ten mecz i patrzę a tu takie cudo oferuje nam Expekt. Świetny kurs który nie wejdzie w przypadku wygrania meczu przez Brazylię 2-oma bramkami. Osobiście nie jestem wg przekonany czy Brazylia wygra ten mecz także śmiało idę w ten zakład.
Każdy ma swoje odczucia i zdanie na temat meczy które do tej pory odbyły się w ramach pucharu konfederacji. Ja (choć osobiście bardzo lubię Brazylię) dalej twierdzę, że jakoś mnie nie przekonują i uważam, że jakby mieli w tym momencie zagrać przeciw solidnym zawsze Niemcom czy grającym swoją tiki-takę Hiszpanom dostaliby niezłe bęcki. Po prostu dalej nie widzę tam drużyny tylko akcje oparte na 2, 3 piłkarzach a nie zespole.
Jeśli chodzi o Urugwaj to tak wg czuje, że dziś ukłuje Suarez. Nie Cavani a Suarez gdyż jest on bardziej wszechstronnym piłkarzem od Cavaniego, będzie miał dzisiaj na pewno okazję do kontrataków, indywidualnych akcji, które przecież tak bardzo uwielbia (jak również &quot;dziurowanie&quot; przeciwników). Oczywiście zgadzam się, że Urugwaj spisuje się w tym turnieju poniżej oczekiwań ale dzisiaj grają z wielką Brazylia, a wiadome, że kiedy grają z Canarinhos zaangażowania im nigdy nie brakuje.
Także kończąc, myślę że Urusi spokojnie są w stanie to spotkanie zremisować, jeśli jednak przegrają to nie więcej niż 1 golem i typ spokojnie wejdzie. Powodzenia !
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Brazylia - Urugwaj
Typ: over 2,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wchodzimy w decydującą fazę turnieju! Dziś w półfinale &quot;południowoamerykańskim&quot; naprzeciw siebie staną Brazylia i Urugwaj. W cieniu protestów rozlanych po całej Brazylii, gospodarze staną przed szansą wejścia do finału. Są murowanymi faworytami, ale jak ten mecz będzie wyglądał? Prześledźmy może dotychczasowe osiągi obu ekip.
Brazylia fazę grupową przeszła jak burza. Komplet zwycięstw, bilans bramek 9-2. Pierwszy mecz z Japonią ustawiony od początku fantastycznym strzałem Neymara, a potem spokojna dominacja. Podobnie rzecz miała się w meczu z Meksykiem, też szybki gol młodego gwiazdora przełożył się na cały przebieg gry. Dużo ciekawszy był mecz z Włochami, gdzie po fenomenalnym widowisku zwyciężyli 4:2. Obie ekipy wzniosły się na wyżyny umiejętności, a nastawienie ofensywne sprawiło że wynik wygląda wysoko. Co ważne, przełamał się zdobywca dwóch goli - Fred. Brazylia stara się grać ofensywnie i przyjemnie dla oka. W każdym dotychczasowym meczu strzelała minimum dwa gole.
Urugwaj zaczął nienajlepiej, od porażki z Hiszpanią po dość marnym meczu. Poprawili się w starciu z Nigerią, gdzie od początku narzucili rywalom swój styl gry. Szczególnie gol na 2:1 był imponujący - fenomenalna, błyskawiczna akcja zaczepna trójki Cavani - Suarez - Forlan. Mecz z Tahiti to odpoczynek i spokojne wbijanie goli.
Jak może wyglądać sam mecz? Brazylijczycy na pewno będą operować piłką, budując akcje w swoim stylu - krótkimi podaniami od linii defensywnej. Urugwaj się cofnie, próbując zagęścić środek pola, odciąć od piłki Neymara i pilnować żeby Fred ciągle grał tyłem do bramki. Akcje ofensywne będą konstruowane w sposób błyskawiczny, przy użyciu fenomenalnej trójki napastników. Poniżej zaprezentuje składy, w jakich przypuszczalnie obie ekipy wyjdą na boisko:
Brazylia (4-3-3): J.Cesar - Marcelo, T.Silva, Dante, D.Alves - L.Gustavo, Paulinho, Oscar - Neymar, Fred, Hulk
Żelazna jedenastka trenera Scolariego z jedną zmianą - kontuzjowanego Davida Luiza na środku obrony zastąpi Dante. Oczywiście zakładając, że stoper Chelsea w magiczny sposób nie ozdrowieje przed tym meczem, ale sądząc po wydarzeniach z meczów z Włochami i Meksykiem, wątpie żeby się pozbierał.

Urugwaj (4-3-3):
Muslera - Caceres, Godin, Lugano, M.Pereira - D.Perez, Gargano, C.Rodriguez - Suarez, Forlan, Cavani
Skład Urugwaju mocno przypuszczalny, gdyż nawet nie wiadomo jakim ustawieniem zdecyduje się wyjść Tabarez. Z Hiszpanią zagrał 4-4-2 z Forlanem na ławce, co skończyło się porażką i indolencją w ataku. Dużo lepiej gra wyglądała przy 3-4-3 z Nigerią, ale wątpie żeby przeciwko Brazylii Tabarez zdecydował się na tak ultraofensywne ustawienie. Myślę że 4-3-3 jest prawdopodobne, jako że znajdzie się miejsce dla czterech obrońców, dwóch defensywnych pomocników (wspaniały Perez!!) i genialnej trójki ofensywnej jednocześnie. Cóż więc mogę zaproponować? Ano granie na gole! :smile:
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata u-20
26.06.2013 20:00
Chorwacja - Uzbekistan
typ: 2
kurs: 3.75
buk: expekt
Druga kolejka spotkań w grupie F i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Chorwacji z Uzbekistanem. Kursy na zespół z Azji idą w dół, choć cały czas są duże i ja chcę z tego skorzystać.
Chorwaci w pierwszym swoim spotkaniu po bramce Rebicia wygrali z Urugwajem 1:0. W tym spotkaniu to jednak zespół z Ameryki Południowej miał przewagę, lecz nie potrafił jej udokumentować mimo, iż na bramkę celnie strzelali aż 9 razy, przy 4 strzałach celnych zespołu ze Starego Kontynentu. Co ciekawe w tym spotkaniu, aż 4 obrońców otrzymało po żółtej kartce i na pewno dzisiaj nie będą grać tak agresywnie, bo to może ich wykluczyć z gry w następnym spotkaniu. Chorwaci przed mistrzostwami nie rozegrali ani jednego sparingu co może się na nich odbić, a jedyne mecze w tym roku były w lutym i kwietniu, wygrane odpowiednio z Włochami 3:1 i Słowenią 4:1.
Uzbekistan to dla mnie może być czarny koń tego turnieju. Może nie wygrają całego mundialu, ale są w stanie zagrozić każdej drużynie. Boleśnie przekonali się o tym w pierwszym spotkaniu Nowozelandczycy, którzy zostali rozbici 3:0 nie mając praktycznie nic do powiedzenia. Co warte odnotowania, Uzbecy w tym meczu oddali aż 14 celnych strzałów. Drużyna z tego kraju już na ostatnich mistrzostwach pokazała się z dobrej strony i widać, że ten rocznik jest również uzdolniony. Przed mundialem rozegrali sparing z Hiszpanią, który przegrali 3:2, tracąc bramkę w 90 minucie z rzutu karnego, a w kwietniu wygrali z Portugalią 2:0.
Przyznam się, że nie oglądałem meczu Chorwatów, za to widziałem w akcji graczy z Uzbekistanu i pozostawili oni po sobie bardzo dobre wrażenie. Myślę, że z taką grą są z całą pewnością wygrać dzisiejsze spotkanie i teoretycznie zapewnić sobie awans z grupy.
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Brazylia - Urugwaj
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Brazylia jako wielki faworyt do głównego trimufu w pucharze konfederacji ma przed sobą spotkanie z Urugwajem. Brazylia jak to zwykle jest faworytem bukmacherów i w tym meczu nie ma co do tego wątpliwości. Na swojej drodze pokonali już gładko japończyków 3:0 gdzie główną postacią okazał sie Neymar. Następny mecz to kolejny pogrom meksykanów gdzie również Neymar pokazał swoją wielką klase. A ostatni mecz z Włochami to było w ich wykonaniu mistrzostwo świata gdzie pokonali ich 4:2. W obecnym turnieju na pierwszy plan wywodzą się Neymar oraz Marcelo którzy spisują sie znakomicie. Urugwaj natomiast nie miał większych szans w grupie z Hiszpanią gdzie przegrali więc z Brazylią nie dadzą rady tym bardziej ponieważ to Canarinhos myślę że zdobędą ten puchar. Kolejny mecz urugwajczyków to męczarnie z nigerią gdzie przez cały mecz mieli mniej sytuacji niż afrykanczycy. No a o meczu z Tahiti już nie bedę wspominał bo to nawet reprezentacja Polski poradziłaby sobie z nimi. Ten puchar należy sie Brazyli ponieważ są głodni sukcesów i mają odmłodzony skład więc nie ma innego typu jak Brazylia.
✅ 40
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Brazylia - Urugwaj
Over 9,5 strzałów Brazylii w światło bramki
2,00
Unibet

Ja pokuszę się o statystykę strzałów w światło bramki. Statystyki brane są ze strony FIFA, a wiem jak oni liczą te strzały. Tak samo jak europejska federacja. Wszelkie kapcie, zablokowane strzały, centrostrzały, uderzenia w mur - to wszystko zalicza się do strzałów celnych.
Urugwaj w wielu meczach momentami cofa się do swojego pola karnego i patrzy na to co robi rywal. Myślę, że będą to momenty kiedy Brazylia będzie nabijała statystykę strzałów. Ma masę indywidualności dzięki którym nie trzeba się martwić o odważne strzały. Nie wiem jednak czego spodziewać się po Urugwaju jeśli chodzi o grę w ataku.
Faza grupowa była bardzo słaba w ich wykonaniu, ale jeszcze nigdy nie widziałem drużyny, która grałaby cały turniej na pełnych obrotach. To co mnie martwi to brak środka pola i całkowicie marnowanie potencjału jaki tkwi w Suarezie i Cavanim. Rozgrywają póki co słaby Mundial (szczególnie Cavani) i zobaczymy czy przebudzą się z Brazylią.
Mecz na pewno będzie ostry, faule z obu strony w granicach pola karnego. Tam o wykonawców rzutów wolnych nie ma co się martwić. Wystarczy taki co uderzy prosto w mur
Garść statystyk:
Brazylia - Japonia (9 strzałów Brazylii)
Brazylia - Meksyk (7 strzałów Brazylii)
Brazylia - Włochy (11 strzałów Brazylii)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom