>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.05.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis ATP - Roland Garros
Godzina: 12:30
Spotkanie: Malek Jaziri - Oscar Otte
Typ: 1
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszej rundzie Wielkiego Szlema zobaczymy pojedynek bardzo doświadczonego, ba nawet można powiedzieć, że weterana z Niemieckim lucky looserem, Tunezyjczyk Jaziri jest zdecydowanie lepszym tenisistą, choć w nieoptymalnej formie, chociaż przekazał przebłysk umiejętności w Estoril, gdzie pokonał zdecydowanie faworyzowanego Jarrego czy Mayera. Z drugiej strony mamy Otte, którego optymalnym poziomem są challengery a nie Wielkie Szlemy, w Rolandzie Garrosie jeszcze nigdy nie wygrał meczu i uważam, że dzisiaj też mu się nie uda. Jego dorobek na kortach ziemnych jest w tym roku jak najbardziej przyzwoity, lecz wszystkie sukcesy osiągał w challengerach. Mecz z Garcią-Lopezem pokazał, że Oscarowi jeszcze daleko do poziomu ATP i uważam, że nie ma dzisiaj najmniejszych szans z doświadczonym Tunezyjczykiem. Wybaczcie za kiepską analize ale jeszcze mnie trzyma po wczoraj:)

Powodzenia!

  100
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkowka Godzina: 13:00Spotkanie: Turcja - Łotwa Typ: Turcja 2:0 po 2 setach Kurs: 1,85Bukmacher: sts Analiza:
Spotkanie ligi europejskiej siatkarzy. Turcy na własnym parkiecie podejmują Łotwę. Gospodarze są tutaj zdecydowanym faworytem  Do dzisiejszego meczu przystąpią w mocnym zestawieniu, z takimi graczami jak Lagumdzija, Subasi, Toy czy Eksi, którzy są gwiazdami dość silnej ligi tureckiej. Łotysze to anonimowa drużyna, trudno tam poszukać znanych zawodników. Przed kilkoma dniami przegrali 3:1 w sparingu z Białorusią, która jest dużo słabsza od Turcji. Gospodarze to zdecydowany faworyt tego meczu i jeśli nie odpuszczą powinni wygrać ten mecz bez straty seta. 
  85
 
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - MŚ U20Godzina : 20:30Spotkanie : Polska - TahitiTyp: Poniżej 4.5Kurs: 2.15Bukmacher : FORTUNA
Analiza: Na temat tego spotkania napisano już dużo i ja się pod tym podpisuję jedynie linie bramek podniosłem o 1 gdyż kurs jest i tak wysoki. Tahiti to oczywiście inna półka niż Kolumbia, ale 5 bramek raczej zdecydowanie tutaj nie będzie.

  100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: Curico Unido - CD Palestino
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Tabela:

Wczoraj typ z chilijskiej ligi nie wszedł ale dzisiaj znowu próbujemy typu z tej kolejki :) Curico Unido u siebie ma bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki. Gram tutaj na gospodarzy, którzy powinni być dużo lepiej wypoczęci i zregenerowani na to spotkanie. Drużyna Palestino, gra praktycznie co 3-4 dni spotkanie i to już od dłuższego czasu a więc zmęczenie musi się wdać, bo robotami nie są. Zespół ten dzielić musiał rozgrywki rodzimej ligi z grupowymi zmaganiami w Copa Libertadores, gdzie zajęli 3 miejsce w swojej grupie, co z kolei skutkuje teraz występami w Copa Sudamericana a więc nie ma ani chwili wytchnienia. Palestino 4 dni temu grali wyjazdowy mecz w Wenezueli z Zulią, który przegrali 2-1 i za 4 dni grają rewanż na własnym stadionie. Podróż do Wenezueli i z powrotem do najprzyjemniejszych nie należała i trwała bardzo długo. Całkiem możliwe, że trener gości da dziś pograć zmiennikom i młodzieżowcom aby ci podstawowi gracze wypoczęli na rewanżowe spotkanie z zespołem z Wenezueli. Ja tutaj próbuję na gospodarzy pograć grubiej, bo ten typ wydaje mi się pewniejszy niż wczorajszy na Antofagasta a trzeba odrobić straty z nawiązką ze wczorajszego dnia ;)

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 424

lykke

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS:GO Europe minor open qual.
Godzina: 17:00
Spotkanie: NoChance - finkatt
Typ: Wygrana Finkatt
Kurs: 7.30
Bukmacher: lvbet
Analiza:
NoChance zdarzały się już wpadki w takich kwalifikacjach jak ta - ostatnio przegrali na rosyjski miks graczy pod nazwą HOLLYWOOD, kursy na tą drużynę były jeszcze większe niż na finkatt - w granicach 8 - 10. finkatt może przeanalizować mecze swoich przeciwników, natomiast NoChance nie ma już takiej możliwości, ponieważ w internecie nie znajdą żadnego wideo z meczu tej drużyny. Większa presja ciąży nad NoChance, bukmacherzy stawiają ich w świetle murowanego faworyta. Ja jednak myślę, że ten mecz może okazać się ich kolejną wpadką i naprawdę nie trzeba wiele aby tak się stało. Spotkanie zostanie rozegrane w systemie jednomapowym co zwiększa szanse na niespodziankę.  

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spal - Milan
Typ: Zakład łączony: Powyżej 2,5 goli, powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatnia kolejka ligi włoskiej. Milan wciąż z szansami na udział w przyszłorocznej LM ale do tego potrzebuje potknięcia Interu lub Atalanty i oczywiście przede wszystkim swojego zwycięstwa. Jak nie wygrają a wygra Roma to mogą wylądować nawet w kwalach LE więc widać jest o co grać. Niekorzystne dla nich jest to, że wszystkie pozostałe drużyny a więc Inter, Atalanta i Roma grają u siebie i tylko Milan gra na wyjeździe. Spal nie gra o nic i może zagrać otwarty mecz z Milanem chociażby dla kibiców. Piątek jak strzeli może ustanowić nowy rekord w Serie A a mianowicie zdobycie w jednym sezonie dwucyfrowej liczby bramek dla dwóch różnych drużyn (Genua 13 bramek, Milan obecnie 9). Spotkanie moim zdanie będzie otwarte, będzie sporo się działo pod jedną jak i drugą bramką i sporo bramek i rożnych w tym spotkaniu zobaczymy.

  154
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom