>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.04.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
maarcin14 686,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: X2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-26-04-2024-29-04-2024.171022/#post-7261708
Analiza:
Witam, dziś zaczyna się 30 kolejka Ekstraklasy, o 20:30 zagrają Jagiellonia Białystok z Pogonią Szczecin i ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ będzie to starcie lidera i z 5 drużyną w tabeli. Drużyna z Białegostoku jest w bardzo komfortowej sytuacji, ma 4 punkty przewagi nad drugim Śląskiem i sprawa mistrzostwa leży w ich rękach, moim zdaniem dziś nie uniosą presji i ten mecz zakończy się remisem bądź wygraną Pogoni. Obie drużyny mierzyły się ze sobą niedawno w półfinale Pucharu Polski, mecz po dogrywce wygrała Pogoń 2:1, ale nie ma co ukrywać Pogoń była znacznie lepszym zespołem i tylko ich nieskuteczność sprawiła, że była potrzebna dogrywka. H2h jest na korzyść gości, od 2020 roku obie drużyny mierzyły się 10 razy licząc wszystkie rozgrywki, Pogoń wygrała 6 meczy a siódmy po dogrywce, raz padł remis i tylko 2 razy górą była Jagiellonia. Myślę, że to będzie wyrównany mecz, Jagiellonia traci trochę bramek, ma serię 4 meczów ze straconym golem, obie drużyny mają o co grać ale jak dla mnie Pogoń dziś zapunktuje, typuję X2.

180
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2676
lukas88 332,9K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bochum - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim strzeli w obu połowach
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...igi-26-04-2024-28-04-2024.170984/post-7261711
Analiza:


Wieśniaki to bardzo ofensywny zespół, zazwyczaj bardzo szybko zaczynają strzelanie, w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe strzelali jako pierwsi i to w pierwszych minutach: z Mainz 19`, z Bayerem 33`, z Frankfurtem 6`, z BVB 2`, z Wolfsburgiem 6`. Także 4 x bramka w pierwszych 20 minutach. Niestety szybko strzelona bramka nie przekłada się na rezultat końcowy i tylko 4 punkty w tych 5 spotkaniach.
Bochum nie ma jakiejś super defensywy bo stracili u siebie 22 bramki w 15 meczach a goście na wyjeździe 27 trafień przy tej samej liczbie spotkań. Uważam że Kramaricia i spółkę stać tutaj na dobry mecz tym bardziej że są po 3 wyjazdowych porażkach a potrafili już w tym sezonie ogrywać BVB czy Stuttgart. Idę w gola gości w obu połowach bo potencjał ofensywny spory, w pierwszym składzie: Kramarić, Werghorst czy Beier a na ławce jest jeszcze Bebou.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: Luka Modric powyżej 0,5 celnych strzałów, Aurelien Tchouaméni powyżej 0,5 celnych strzałów.
Kurs: 6.50
Bukmacher:superbet

Link do analizy :


Typ może trochę szalony, bo Realowi będzie dziś potwornie ciężko w San Sebastian na zwycięstwo, ale jak tylko spojrzałem na skład to uznałem, że może dzisiaj wyglądać to trochę inaczej niż zwykle w meczach z udziałem królewskich. Modric będzie miał za plecami Ceballosa, który teoretycznie powinien zająć na boisku miejsce Kroosa oraz Tchouaméniego jako typowej 6tki. Chorwat powinien więc za sprawą braku podstawowego trio królewskich trochę więcej swobody i przestrzeni w ofensywie. Z kolei Francuz pomimo, że z rzadka podłącza się do ofensywy to przy ataku pozycyjnym decyduje się w tym sezonie dość często na uderzenie. Przypomniał mi się trudny mecz na Mallorce, gdzie Tchouaméni zdobył piękną bramkę z dystansu.
Real może dzisiaj cierpieć wychodząc drugim garniturem i przy braku obu Brazylijczyków i Jude'a a co za tym idzie mniejszym potencjałem do gry z kontrataku być może częściej ujrzymy strzały z dystansu przy mozolnym konstruowaniu akcji królewskich.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 660,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Pilka nożna, Belgia, kobiety
Godzina 20:30
Spotkanie: Genk - Gent
Typ: over 4.5 goli
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/belgia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157397/post-7261727
Analiza: Nie jest to starcie na szczycie jeżeli chodzi o kobieca ligę. Nie ma tutaj tez wyraźnego faworyta. Genk traci bardzo dużo bramek i dzisiaj wcale się nie zdziwię jak stracą kilka do przerwy. Goście są trochę w lepszej formie ale tutaj żaden wynik nie będzie niespodzianka. Po prostu foma nie dopisuje.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom