>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.04.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna Francja National
Spotkanie : Cannes - Luzenac
Typ : 2
Kurs : 4,75
Bukmacher : Betclick
Analiza : Dziś gram mecz z 3 ligi francuskiej między Cannes a Luzenac. Cannes 6 w lidze, Luzenac 13. Sądzę, że dziś nie padnie remis, gdyż jedni i drudzy będą zdeterminowani do zwycięstwa, które to dam zarówno jednym jak i drugim skok do przodu w tabeli. Nie zostało już wiele spotkań do rozegrania, więc myślę, że czas już myśleć o uplasowaniu na jak najlepszej lokacie. Cannes ma bilans ostatnich meczy : 2 zwycięstwa 2 remisy 2 porażki, a goście : 1 wygrana 2 remisy i 3 porażki. Warto jednak nadmienić, że wygraną odnieśli na wyjeździe i było to całkiem niedawno. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, ale to Luzenac musi się bardziej zaangażować, ponieważ jeśli powinie im się noga, ciągle możliwa jest perspektywa spadku, a w przypadku gospodarzy raczej musiałby stać cud, żeby ci powalczyli jeszcze realnie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Także zachęcony wysokim kursem gram na wygraną gości.
⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 - Manchester United
Typ: Raul strzeli gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Rano przeczuwałem, że moim jedynym typem na dzisiaj będzie Raul. Jednak nie spodziewałem się takiego skoku kursu na Hiszpana. W godzinach porannych można było złapać Raula po 3.10, później po 3.25, a teraz podskoczył już do 3.40 w Bet365. Dla mnie to dość spore nieporozumienie. Na pewno Czarny Koń tegorocznej edycji Ligi Mistrzów będzie miał bardzo ciężkie zadanie i pokonać Manchester nie będzie łatwo. Jednak już nie raz w tym sezonie Schalke udowodniło, że u siebie są zespołem niesamowicie ofensywnie usposobionym oraz o naprawdę bardzo dobrej kadrze. Sam Raul w tym sezonie Ligi Mistrzów zdobył już pięć bramek. W fazie grupowej nie był tak bardzo skuteczny i zaliczył tylko dwa trafienia. Jednak dwumecz z Valenciom i Interem należały już do 34-letniego napastnika. Raul trafiał zarówno w meczach wyjazdowych w Walencji jak i Mediolanie, ale także w konfrontacji z Interem w Gelsenkirchen. Jest to najskuteczniejszy napastnik w całej historii Ligi Mistrzów. Sam transfer na pewno był nie lada niespodzianką, ale widać, że po początkowych problemach z aklimatyzacją w drugiej części sezonu Raul jest motorem napędowym Schalke. Warto tutaj zaznaczyć, że drużyna gospodarzy w tym sezonie w Lidze Mistrzów zagrała pięć meczów u siebie. Wygrała wszystkie, strzelając rywalom, aż 13 bramek. Na pewno jest to ich duży atut i z pewnością najlepsza obrona Ligi Mistrzów w tym sezonie, którą bezapelacyjnie posiada Manchester United (3 stracone gole w 10 meczach) powinna się obawiać tego spotkania. Dla mnie Raul to niesamowicie doświadczony napastnik, z najwyżej klasy umiejętnościami. Moim zdaniem jest w stanie zdobyć dzisiaj bramkę, bo już niejednokrotnie w swojej karierze mierzył się z angielskimi zespołami. Kurs wyraźnie przesadzony, więc nie pozostaje nic innego jak zagrać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom