>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.02.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów Godzina: 21:00Spotkanie: Lyon - JuventusTyp: Juventus wygra /.Juventus +4,5 rożnego / Lyon +1,5 żółtej kartki Kurs: 4.65Bukmacher: fortuna Analiza:

Nie widzę innej opcji jak wygrana gości. Mają dużego smaka na tryumf w LM. W wygraniu tego trofeum ma im pomóc Ronaldo. Jak co roku.
Ostatni raz Juventus podnosił puchar LM w 1996 roku.
Jeśli popatrzymy na takie nazwiska jak Ronaldo, Dybala, Ramsey, Cuadrado, Bonucci, Chellini czy Wojtek Szczesny w bramce to na próżno szukać podobnych umiejętności w Lyonie. Francuzi są w tej parze po prostu słabsi i dzis się o tym przekonamy. Pięć rogów powinnno wpaść dla Juve które będzie kontrolować przebieg meczu. Rogi sane przyjdą jak Ronaldo zacznie bombardować bramkę rywali. 
Lyonowi nie pozostaje nic innego jak zatrzymywanie rywali, za co złapią kartki. 
Dodatkowo nie zagra u gospodarzy kapitana zespolu - Depay'a. 

  100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City 
Typ: Real lub remis i obie strzelą
Kurs: 2,35
Bukmacher: betfan
Analiza: Dzisiaj wszyscy idą w stronę City, bo kara nałożona przez UEFA ich zmobilizuje, żeby w tym roku wygrać ten puchar, ponieważ przez 2 kolejne zabraknie ich w Europie (jeżeli decyzja zostanie podtrzymana), nie twierdzę, ze tak nie będzie, ale szczerze wątpię, żeby zarówno City jak i PSG mieliby wygrać Ligę Mistrzów (celowe zestawienie obu klubów z kasą pompowaną przez szejków). Jeszcze kilka tygodni temu jak Real odrobił stratę do Barcelony i przeskoczył ją w tabeli to każdy chwalił Królewskich, że Zidane poukładał zespół itd wystarczyło kilka słabszych  spotkań i front jest już odwrotny, według mnie nie ma co porównywać spotkań z Levante czy Celta Vigo do meczu w Lidze Mistrzów, jeżeli Real chce awansować to dzisiejszy mecz jest kluczowy, nie mogą tu przegrać, żeby jechać do Anglii z szansami na awans. Najpewniejszy wydaje mi się na ten mecz typ, że obie drużyny strzelą przynajmniej po golu, dodatkowo dokładam Real z podpórką, ponieważ jakoś "nie widzę" tej masówki na The Citizens. Tak samo nie wierzę w takie stwierdzenia, że Real będzie się oszczędzał przed niedzielnym Gran Derbi, fakt, że jest to mecz praktycznie o mistrzostwo Hiszpanii, ale to są zawodowcy, oni praktycznie cały sezon grają do 3-4 dni, a takie mecze tylko ich dodatkowo nakręcają.

  100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina:  Piłka nożna - Liga Mistrzów Godzina: 21:00Spotkanie: Lyon - JuventusTyp: Juventus i poniżej 3,5 Kurs: 2,49Bukmacher: Fortuna

W tym dwu meczu dla mnie faworytem jest tylko jedna drużyna - Juventus Turyn.
Ja nieco inaczej podchodzę i nie porównuję ligowych meczy do ligi mistrzów, wiadomo, że CR7 wspina się na wyżyny grając w lidze mistrzów i to On często robi różnicę ogromną. Dodatkowo dziś w Lyonie nie zagra M. Depay jeden z kluczowych piłkarzy gospodarzy + J. Reine-Adelaide. Juventus nie ma takich problemów kadrowych, wszyscy najlepsi gracze są gotowi do gry.
Myślę, że dziś Juventus wygra spotkanie na wyjeździe dość skromnie bo typuj 1:0, Juventus ma bardzo dobrą obronę i gospodarzą będzie bardzo ciężko pokonać W. Szczęsnego.

  100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City 
Typ: Real lub remis
Kurs: 2,30
Bukmacher: betclic
Kolega wyżej już umieścił podobny typ ale z tym że obie strzelą.... Betclic rzuca nam fajny kurs w tzw Super kursach na to że real wygra lub zremisuje i powiem szczerze że idę w to.... mam naprawdę wrażenie że dzisiaj będzie naprawdę skromnie z bramkami.. pierwszy mecz i każdy będzie grał asekuracyjnie... potencjały obu zespołów każdy zna i wynik dziś może paść w każda stronę, kwestia dnia, składnej akcji, indywidualności danego zawodnika lub strzału na poziomie LM. Real myśląc o dalszej grze zwyczajnie musi dziś zagrać na poziomie bo w Anglii będzie trudno o korzystny wynik... Oba zespoły będą grać asekuracyjnie od początku aby nie stracić bramki, która może być na wage awansu.. podsumowując 66% szans na wygrana po kursie 2,3 jaka oferuje betclic pobieram.... dla mnie wyglada to nawet lepiej bo uważam że city max co dziś wywiezie z Madrytu to 1 pkt... powoedzenia

  100
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Francja 
Godzina: 20:30
Spotkanie: Creteil vs Istres 
Typ: Istres - 2,5 handi 
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:

Mecz między 14 i 11 zespołem w tabeli. 
Gospdarze maja 2 zwycięstwa, a goście 5 zwycięstw. 
Obie druzyny nie prezentują dobrej formy. 
Gospodarze przegrali ostatnie 3 mecze 
Goście przegrali ostatnio. 
Jednak dla mnie faworytem jest Istres. To zespół bardziej doświadczony. 
Natomiast gospodarze to beniaminek. 
Do tego dziś u nich nie zagra 3 podstawowych zawodników. 

  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom