>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.02.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka polska liga kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: lks lodz - bielsko-biala
Typ: lks lodz -1,5

Kurs: 1.48
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,mialem dzisiaj nie stawiac bo nic nie ma z moich dyscyplin ale w siatke cos znalazlem.bedzie to typ statystyczny poniewaz nie ogladam meczy i bede opieral sie na tym co widze w tabelach.bedzie to dla zespolow 19 kolejka,zdecydowanie lepsza ekipa sa gospodynie,ktore graja bardzo dobrze-przegraly tylko dwa mecze(z pila na wyjezdzie i chemikiem u siebie).u siebie graja bardzo dobrze,maja tylko jedna porazke o ktorej wspomnialem wyzej ,a reszta czyli 8 meczy wygranych,bilans setow bardzo dobry 26-7.lodzianki graja z przecietna druzyna,ktora potrafi zaskoczyc lepsze zespoly ale jak widze bilans meczy na wyjezdzie(3/8 w setach 14-17)to nie sadze zeby to bylo dzisiaj.uwazam ze gospodynie wygraja za 3 punkty.pozdrawiam
✅48
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Italia
Godz: 2045
Spotkanie Caglieri-Napoli
Typ: x/2
Kurs 4.0
Buk Fortuna
Analiza: Lider włoskiej ekstraklasy piłkarskiej pojedzie w tej kolejce na wyjazdowe spotkanie do zespołu Cagliari, goście na chwilę obecną w tym sezonie zdołali zgromadzić 66 oczek, o jedno więcej niż drużyna z Turynu, z którą walczą o tytuł mistrza kraju w tym sezonie, gospodarze zajmują dopiero 14 miejsce w ligowej klasyfikacji , mają tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkowa, a to nie jest dużo, dlatego uważam iż gospodarze w jutrzejszym spotkaniu również będą mieli o co grać, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary Napoli w tym sezonie zagrało 12 spotkań na wyjazdach zanotowało tam 11 zwycięstw oraz zaledwie 1 porażkę , strzeliło 25 bramek, straciło ich tylko 7 , Cagliari natomiast wygląda znacznie słabiej szczególnie pod względem strzelonych bramek , poza tym do wygranej z zespołem SPAL w poprzedniej kolejce zanotowali 6 spotkań bez zwycięstwa z których aż 5 to porażki , były to mecze na ich własnym stadionie , więc tam gdzie powinni punktować jak w tym sezonie chcą się utrzymać w lidze, goście natomiast liczą bardzo na ten tytuł mistrza kraju a ich przewaga nie jest zbyt duża i myślę że wyjdą na maxa skoncentrowani ze świadomością iż jeden błąd może kosztować ich pozycję lidera w wiadomo że takei spotkania jak to po prostu trzeba wygrywać, mój typ to dokładny wynik 1:3 po końcowym gwizdku sędziego..
⛔100
 
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Talleres Cordoba - Argentinos Juniors
Typ: Argentinos Juniors
Kurs: 5.40

Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Starcie wicelidera tabeli z 14. zespołem w stawce. Gospodarze są rewelacją tych rozgrywek, bo potencjałem są bliżej strefy spadkowej niż medalowej. Natomiast inna sprawa to fakt, że tabela jest mocno spłaszczona i 11. Colon traci zaledwie 4 punkty do zespołu Talleres. Dzisiaj przewiduję, że gospodarze stracą swoją dobrą dyspozycje, jeśli chodzi o zdobywanie punktów i przegrają z beniaminkiem, który awansował do elity w dobrym stylu. Zespół gości gra trochę w kratkę i mimo że bilans wyjazdowy mają 2-1-4, to mierzyli się generalnie z dobrymi rywalami, jak: Banfield (wygrana), San Lorenzo, Estudiantes, Rosario czy River Plate (wygrana).
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sporting - Moreirense
Typ: Gospodarze wygrają obie połowy meczu: TAK
Kurs: 2,32
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam. Mały wybór na dzisiaj, ale mi w oko wpadł mecz 24 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej Portugalii. Krótko i na temat. Goście: ostatnia pozycja w tabeli, brakuje im co prawda nie wiele do rywali z pozycji wyższych bo od punktu do trzech ale ścisk na dole jest ogromny. 3-1-7 to statystyka dzisiejszych gości w meczach wyjazdowych i co najważniejsze tylko 10 bramek strzelonych przy 19 straconych. Grają mocno w kratkę, przegrane i remisy przeplatając co jakiś czas wymęczoną wygraną ze słabiakami. Można ich pochwalić za niespodziewaną wygraną z Tondelą, ale ostatnio to wszystko. Kadra również nie zachwyca.
Po drugiej stronie boiska dzisiaj Sporting. Jedna z drużyn co roku walcząca o mistrzostwo. Obecnie zajmują 3 pozycję w tabeli i muszą zacząć mocno gonić aby nadążyć za Benficą i Porto. Kiedy jeśli nie z takim rywalem jak dzisiaj na własnym terenie? Sporting stracił w tym sezonie tylko 14 bramek co jest drugim najlepszym wynikiem. Świetna forma Fernandesa (8 bramek) oraz Dosta (20 trafień) zapewnia bramki z przodu. Ostatnie wyniki z dzisiejszym rywalem nie powalają na kolana: 1:1 oraz 2:3, ale ostatnie spotkanie w Lizbonie zakończyło się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Mam nadzieję, że dzisiaj to powtórzą. Każdy inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy będzie niespodzianką. Życzę powodzenia!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Newells - Temperley
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt

Krotko bo mecz juz za chwile.
Lubie lige argentynska i w miare mozliwosci staram sie ja ogladac, mysle, ze to spotkanie zakonczy sie remisem.
Sa to zespoly bardzo zblizone poziomem co potwierdzaja miejsca w tabeli w ktorej sa sasiadami.
Newells wyraznie pod forma, a graczeTemperley slabo radza sobie z wyjazdami. Mysle ze w spotkaniu padnie malo bramek, a zwazywszy na forme obu zespolow remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Do tego h2h - na 3 rozegrane mecze miedzy soba 2x padal remis i raz wygali dzisiejsi gospodarze.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom