>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 26.02.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
A 1

art1

Użytkownik
:hokej: National Hockey League
2:00
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Hawks OT (1,76) B365
Wczorajszy bet, na over w Anaheim okazał się fiaskiem, więc i dzisiaj trzeba naprawić swój błąd i zagrać jednak na coś w miare pewniejszego. Jeszcze nie dawno pisałem analizę na Preds, którzy wygrali mi ostatecznie w Toronto, gdzie Forsberg zaliczył hattricka, tak dziś wierzę, że mój ulubiony team, z Chicago odnotuje zwycięstwo. Spadli z fotela lidera, na własne życzenie. Przegrywając aż 6:1 z Minnesotą podczas Winter Classic. Zwykle takie mecze, jak ten dzisiejszy z Preds, budzi we mnie piękne wspomnienia. Ale nie ma co być sentymentalny za bardzo. Drapieżce, podwójnie się motywują na spotkania w Chicago. Choć im to nie idzie zwyczajnie, to nie jest to wcale łatwa przeprawa, podopiecznych Quenneville&#39;a. Josi, jako defensor, uwielbia rywalizować z Hawks. Sam on wkłada wiele pracy od siebie w te mecze. Mnóstwo strzałów na bramkę, dużo minut i do tego mnóstwo przechwytów. Cechuje go walka, na pewno nieustępliwość i determinacja. Jeden z lepszych defensorów na pewno na świecie. Ale jednak nie zaufam, jemu i swoim kolegom. Idę tutaj w stronę jednak Hawks, ekipie która jednak ma w swoim rosterze kilku lepszych zawodników. Między innymi jest Patryczek Kane, który gra sezon życia. Drugi najlepszy strzelec w lidze, z 35 bramkami na koncie. Jest co podziwiać. Bo jak widać nie zamierza przestać i wiele chłopaków na niego stawia. Tak jak wiele akcji jest grane właśnie pod niego. Dzisiaj między słupkami zobaczymy Crafworda, który jeszcze jakiś czas temu grając z Drapieżcami, odnotował ponad 35saves! Murował bramkę nieskazitelnie. Wierzę, także w jego dobry występ, jak i całej ekipy Hawks. Ostatnio trochę się pogubili, z Dzikusami nic im nie wychodziło. Wnioski już na pewno wyciągnięte. Dallas, także ma dziś mecz z Jets, wiec i sytuacja dalej niepewna, czy będzie dzisiaj bez zmian na fotela lidera. Gram na Hawks, bo kurs i tak nieco wyższy niż zwykle.
Odpuść sobie NHL bo twój każdy typ totalna porażka, chyba już nie pamiętasz kiedy coś trafiłeś?
Ban na 7 dni za prowokowanie i zaśmiecanie tematu niemerytorycznymi postami! //K@mil
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boforos-AIK
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje w Szweckiej drugiej lidze. Spotykają się dwie moje ulubione i najchętniej obstawiane drużyny bo w ich meczach pada dużo bramek, a jak spotykają się ze sobą to już jest pewne że zobaczymy mnóstwo bramek. Obie drużyny średnią bramek na mecz mają koło 6. W tym sezonie grali z sobą 3 razy i padły wyniki 3-3, 5-5 i 4-7, jak Boforos grał u siebie to wtedy było 5-5 i nie widzę żadnych przeszkód aby ten mecz tak samo wyglądał. Już to 3 kolejka w tym tygodniu i w meczach obu drużyn padały wysokie wyniki. Według mnie warto zagrać ten zakład.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN, Jupiler Pro League - 20:30
KAA Gent vs. Lokeren
o2.5,
1.74
Pinnacle
Rozpoczynamy 28. kolejkę Jupiler Pro League. Zatem jesteśmy na finiszu sezonu zasadniczego. Gent podejmie Lokeren. Gospodarzom zależeć będzie na jak najmniejszej stracie do Brugii przed kolejnym etapem. Zatem dzisiaj liczyć będą na triumf. Gandawie nie wiedzie się jednak najlepiej. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko z Mouscronem-Peruwelz (2:0) i to tylko dzięki większemu zaangażowaniu w końcówce. W międzyczasie rozegrali też mecz w Lidze Mistrzów. I ponownie zabłysnęli w samej końcówce niwelując straty i ostatecznie ulegając Wolsfburgowi 2:3. Ostatni weekend był jednak koszmarny dla obrońców tytułu. Przegrali aż 2:5 z Oostende. Rewelacja ligi dominowała niemal od początku i kontrolowała przebieg gry. Dodatkowo Gent kończył mecz w 10. po czerwonej kartce dla Asare. Podstawowego defensora zabraknie dzisiaj, a jest to filar obrony :!: Mimo to dzisiaj będzie ich stać na sukces. Przecież następny mecz mają dopiero za tydzień i jeszcze nie muszą myśleć o rewanżu w LM. Lokeren natomiast gra bez natchnienia. Sezon im się kompletnie nie udał i będą walczyć jedynie o LE z drugiej części tabeli - nie sądzę by nagle mieli spaść poza strefę barażową. Ostatnie mecze nie wychodziły im najlepiej. Zremisowali wygrany mecz Leuven (3:3), a i w poprzedni weekend ponownie podział punktów, tym razem z Genkiem. Mecz ten był jednak dość pechowy dla obu stron. Dzisiaj goście będą starać się o lepszy wynik. Mają kim postraszyć jak choćby Miriciem czy Ngolokiem. W ekipie zabraknie doświadczonego pomocnika, Oveirmere. Jednak i bez niego powinni dzisiaj coś ustrzelić. Kurs na powyżej 2.5 gola jest dostateczny i warty gry. Obu drużynom zależy na przełamaniu serii. Do tego wśród faworytów brakuje ważnego ogniwa z obrony. H2H również korzystne pod zakład.
Polecam.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria
Godzina: 18:30
Spotkanie: KSV 1919 Kapfenberg - Austria Lustenau
Typ: Austria Lustenau -1 (EH)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Na zapleczu austriackiej Bundesligi w przerwie zimowej sporo się działo, aczkolwiek niewiele dobrego. Prawie połowa klubów zmaga się z mniejszymi, bądź większymi problemami natury finansowej. Najgorzej sytuacja wygląda w drużynie Austrii Salzburg. Dla której pierwszy mecz po przerwie zimowej, może być ostatnim w sezonie. Jeśli do 1 marca klub nie przyjmie planu reorganizacji i nie znajdzie niezbędnych środków, klub ze skutkiem natychmiastowym zostanie wycofany z rozgrywek. Głównym betem tej kolejki nie jest dla mnie jednak Austria Salzburg (pograłbym coś przeciw nim, problem tylko w tym, że Austria Klagenfurt, która będzie ich rywalem, ma podobne problemy. Prezes zespołu z Klagenfurtu bowiem już się zastanawia w jaki sposób jego klub zdobędzie licencje na kolejny sezon), a bet przeciwko KSV Kapfenberger.

Problemy KSV zaczęły się w tragicznym momencie. Pod koniec listopada do klubu napłynęła wiadomość, że wypoczywający na urlopie na Mauritusie - Hubert Scheer, zmarł na atak serca. Ów dżentelmen, multimilioner był bardzo zaangażowany w życie klubu z Kapfenbergu, wielokrotnie pomagał łatać klubowy budżet. To przykre wydarzenie miało nieprzyjemne konsekwencje dla klubu, który przed kilkoma laty grał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Czteroletnia przygoda z Bundesliga (2008-2012), zakończyła się spadkiem i rosnącą spirala długów i kłopotów finansowych, których apogeum mamy na początku 2016 roku. W przerwie zimowej doszło do sporych zmian. KSV opuściło kilka kluczowych postaci, na czele z Dimitry Imbongo (17/4, transfer do LASK Linz) oraz Sergi Arimany (18/9, Energie Cottbus). Ta dwójka stanowiła o sile ofensywy, przez co przemawiają liczby. 13 spośród 29 bramek strzelonych w tym sezonie, to sprawka wspomnianej dwójki. A do tych nazwisk należy dodać jeszcze Andreasa Lasnika (16/1, szuka klubu), Christiana Bubalovica (18/1, Birkirkara), Toshiroha Yatsuzuka (10/0, SC Ritzing), Thomas Schnittler (2/0, ASK Oedt), Michael Vollman (5/0, DSV Leoben). Dziury, które powstały po odejściu tych zawodników załatano zawodnikami z miejscowej akademii. Kadra, która na chwile obecną składa się z 29 zawodników złożona jest głównie z młodych wychowanków, aż 20 spośród 29 &quot;kadrowiczów&quot; to zawodnicy szkoleni w KSV. A średni wiek tych piłkarzy oscyluje w okolicy 21 lat. Czy mają oni odpowiednią jakość? Mam co do tego wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na wyniki sparingów rozegranych zimą.
Testspiele:
9. Jänner, Kapfenberg - SV Ried (Bundesliga) 2:4 (1:0)
15. Jänner, Kapfenberg - Wolfsberger AC (Bundesliga) 0:3 (0:3)
21. Jänner, Kapfenberg - Deutschlandsberger SC (Regionalliga Mitte) 1:0 (0:0)
30. Jänner, Kapfenberg - SV Mattersburg (Bundesliga) 1:1 (1:1)
2. Februar, Kapfenberg - NK Maribor (1. SNL, Slowenien) 1:4 (0:3)
5. Februar, Kapfenberg - SC Sollenau (Regionalliga Ost) 1:2 (1:0)
9. Februar, Kapfenberg - SC Ritzing (Regionalliga Ost) 2:3 (2:1)
19. Februar, Kapfenberg - FK Austria Wien Amateure (Regionalliga Ost) 1:1 (0:1)
Co prawda sparingi nie są dobrym wyznacznikiem, na co stać daną drużynę, aczkolwiek wspomniane wyżej wyniki są dla mnie wystarczającą przesłanką, by stwierdzić, że w drużynie KSV nie dzieje się najlepiej. Porażki z zespołami z niższych lig nie napawają optymizmem. Przyznam, że widziałem w akcji młody zespół Kapfenbergu przy okazji gry z Mariborem i wnioski nie są zbyt optymistyczne. Słoweńcy z łatwością punktowali swoich oponentów. Szczególnie kiepsko wyglądała obrona, brakowało tam konsekwencji, kiepskie ustawianie. Na podstawie jednego meczu nie można wyciągać wielu wniosków, ale 8 sparingów i 18 straconych bramek (rywale głównie z niższych lig) - to już daje do myślenia.

Austria Lustnau utrzymała skład z poprzedniej rundy. Nie doszło tu do większych zmian. Na plus należy zanotować transfer kolejnego Brazylijczyka - Alexa Viany, który dołączył do kilku innych swoich rodaków. Wyniki sparingów są całkiem zadowalające. Udało się pokonać m.in. przedstawicieli szwajcarskiej Superligi - St. Gallen (2-1) oraz Vaduz (2-1). Ogólny bilans 4-2-1.

Jeśli chodzi o absencje to w szeregach gospodarzy na pewno nie zobaczymy: Phlippa Wendlera (leczy kontuzje niemal cały sezon, w poprzednim wykręcił 7 goli w 31 spotkaniach) oraz Maximilana Ritschera (9/1). W szeregach gości o przewidywanych absencjach cisza.

Podsumowując to wszystko. Dla mnie goście są zdecydowanym faworytem tego spotkania (co zapewne wkrótce znajdzie również odzwierciedlenie w kursach). Przetasowania jakie miały miejsce w przerwie zimowej w drużynie KSV na pewno odbiją się na jakości ich gry. Bardzo młody skład może nie poradzić sobie z bardziej doświadczonymi rywalami. Austria Lustenau powinna to wykorzystać. Kadra KSV - LINK.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Port Vale- Southend
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
W tym momencie w League One jest bardzo ciekawa sytuacja ze względu na to, że teoretycznie nawet 16 drużyna w tabeli (na 24) może jeszcze myśleć o grze w barażach o awans do Championship. Różnica pomiędzy 6, a 16 drużyną wynosi 10 punktów przy 14/15 meczach jeszcze do rozegrania. Świadczy to o tym że w tym roku liga jest bardzo wyrównana, co za tym idzie często trafiają się niespodzianki. Dzisiaj mój typ ma fundamenty w bezpośrednich starciach obu drużyn ( na ostatnich 5 meczy, 4 razy wygrywali goście dzisiejszego meczu) oraz ... w moim przeczuciu. Chociaż dodatkowo mój typ popiera fakt, że Southend w ostatniej kolejce pokonało lidera z Burton 3:1 , co na pewno zadziałało na morale zawodników i będą walczyć o awans z jeszcze większym zaangażowaniem .
⛔ 100
 
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Austria Erste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FAC Vien-Innsbruck
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkaniu 20 kolejki Erste Liga zmierzą się ostatni zespół tabeli FAC Vien z liderem z Innsbrucka. Gospodarze tego meczu po 19 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 5 punktów! A lider tabeli Innsbruck zgromadził do tej pory 40 punktów i pewnie zmierza po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dziwi mnie tak wysoki kurs na gości którzy na wyjazdach spisują się znakomicie 8 zwycięstw i zaledwie 1 porażka. Gospodarze natomiast na własnym boisku spisują się tragicznie , brak zwycięstwa , 1 remis i aż 7 porażek. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak pewne zwycięstwo gości.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kyrgios Nick - Wawrinka Stan
Typ: 2:0
Kurs: 3.67
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Piszę z telefonu więc przepraszam za błędy z góry. Faworytem w tym slotkaniu według bukmacherów jest Szwajcar. Szwajcar którego nie powinno być w tym turnieju już po pierwszej rundzie. Wawrinka ze Stakhovskym wygrał w słabym stylu. Pierwszego seta przegrał 7:5 gdzie miał serwis na zwycięstwo, na początku pierwszego seta też stracił podanie. Szerokość grał źle a Ukrainiec nie potrafił tego wykorzystać. W następnej rundzie męczył się w pierwszym secie se Skugorem który jest w okolicy 170 miejsca ATP. Tak prawdę zaprezentował się dość dobrze w meczu z Kohlschreiberem gdzie pokonał go 7:5, 6:1. Stanowi zarzuca się bardzo często braku motywacji w mniejszych turniejach, bo na wielkich szlemach widać pewność siebie aż za bardzo. W tym turnieju łamał już rakietę czy wrzeszczał coś do siebie. Stan uważany jest za faworyta ponieważ jest o wiele bardziej doświadczony od rywala, ma 2 wielkie szlemy na koncie i jest znany już od lat.
Jego przeciwnikiem będzie, Australijczyk Nick Kyrgios który jest młodszy o 10 lat. Lecz Kangur w ostatnich czasach jest w życiowej formie i nie jest to określenie na wyrost. Aktualnie ma serię 8 meczów bez porażki gdzie stracił tylko jednego seta, wygrał swój pierwszy tytuł ATP! A pokonał min. 2:0 Berdycha x2, Cilica czy Gasqueta. Te wyniki naprawdę imponują ale jeszcze bardziej imponuje gra Nicka. Od zawsze słyną on z genialnego, mocnego serwisu oraz bardzo szybkiego forhendu. Jego największą wadą od zawsze był bekhend ale w ostatnich tygodniach impinuje również skutecznością w tym elemencie.
W bezpośrednich pojedynkach jest remis 1:1 gdzie pierwszy raz spotkali się w 2015 roku na trawie i wygrał tam Stan 6:3, 6,4 a póżniej w Montrealu przy prowadzeniu Kyrgiosa 6:7, 6:3, 4:0 rywal poddał mecz. Stawiając na taki typ kieruje się formą w ostatnich dniach i moim zdaniem Kyrgios jest tutaj faworytem i może wygrać w dwóch setach.
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Dubaj
Godzina: 14:05
Spotkanie: Nick Kyrgios - Stan Wawrinka
Typ: N. Kyrgios handicap gemów -3,5
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dniu dzisiejszym nie ma zbyt wiele ciekawych tenisowych meczów. Spotkanie Australijczyka z Szwajcarem jest miłym wyjątkiem. Planowałem pyknąć zwykłą jedyneczkę, ale skoro jest zajęta, jak również 2:0, to pójdę na całość z ww typem. Rozpoczynając od turnieju w Marsylii Nick pokrył ten handi z każdym przeciwnikiem, a grał z bardzo dobrymi tenisistami. Żaden z nich co prawda nie dorównuje klasie Stana, lecz obecnie to nie jest Szwajcar w najwyższej formie potrafiący wygrać z każdym. Dodatkowo, możliwe iż Nick nie leży Wawrince (przyszłość pokaże), ostatnio grali w sierpniu 2015 w Montrealu, w tamtym meczu Nick pokrywał handicap, a Stan skreczował przy stanie 0:4 w decydującym secie. Szczerze nie oglądałem tamtego meczu więc nie wiem czy to była kontuzja czy strach przed 0:6. Podsumowując Nick będzie potrafił przełamać Stana przynajmniej kilka razy, natomiast Wawrinka powinien mieć kłopoty z serwisem Australijczyka.Jedyny minus tego typu, to niewiadoma co ze zdrowiem Kyrgiosa. Nie wyglądało to jednak na poważną kontuzję i mam nadzieję że fizjoterapeuci zasłużyli na swoje pieniążki.
zwrot
 
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Koln - Hertha
Typ: Remis = Zwrot Hertha Berlin
Kurs: 2,40
Bukmacher: betclick
Analiza:
Trener Herty zapytany o remis bezbramkowy w tym meczu tylko się uśmiechnął. Prawda jest taka , że obie drużyny mają bardzo solidną defensywę ale Kolonia traci bramki w każdym meczu od 27.11.2015 r.
Herta w nowym roku jeszcze nie wygrała (4 remisy i 1 porażka) nie licząc meczu w pucharze Niemiec. Warto jednak zauważyć , że Herta odnotowała te remisy nie z byle kim (Borussia Dortmund , Wolfsburg). W pojedynkach bezpośrednich lepiej wypada drużyna z Berlina.
Z drugiej strony mamy zespół Kolonii , którego potencjał ofensywny opiera się na Modeste, który nie jest już tym samym piłkarzem jak na początku sezonu , zdecydowanie obniżył loty przez co Kolonia potrzebuje naprawdę wielu szans żeby strzelić.
Obie drużyny mają parcie na zwycięstwo . Kolonia po przegranych derbach chce się jak najszybciej zrehabilitować zaś Herta potrzebuje zwycięstwa (1 w tym roku) aby spokojnie utrzymać się na 3 miejscu w tabeli.
Kurs na Hertę naprawdę wysoki. Wydaje mi się , że bukmacherzy przewidują , że Herta prędzej czy później obniży loty i spadnie na niższe miejsca i tak pewnie będzie ale jeszcze nie teraz! Myślę , że skończą Bundesligę w pierwszej szóstce ale na spadek formy przyjdzie czas.
Dziś wybieram Hertę lub zwrot w przypadku remisu z kursem @ 2,40.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Paderborn-RB Leipzig
Typ: RB Leipzig handicap -1
Kurs: 2.80
Bukmacher: expekt
Analiza:
23 kolejka na Benteler-Arena przyjeżdża lider tabeli drużyna z Lipska.Gospodarze zajmujący dopiero 16 lokatę i aż ze strata 6 punktów do pewnego 17 miejsca dające utrzymanie w lidze zmierzą się dzisiaj z najsilniejsza drużyna w lidze patrząc na aspekt sportowy jak i finansowy , przyjezdni do główny faworyt do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.Byki pewnie prowadza w tabeli i maja 6 punktów przewagi nad drugim zespołem ostatni mecz wyjazdowy przegrali z 4 zespołem w tabeli drużyna St.Pauli 1:0 w tym meczu o wyniku przeważyła nieskuteczność zespołu z Red Bull Arena , było to ich dopiero 1 porażka na wyjeździe w dotychczasowych 11 spotkaniach wygrali 7-krotnie notując 3 remisy.Zespól Padeborn z ostatnich 5 meczów na własnym obiekcie przegrał zaledwie 1 notując 4 remisy , 4 punkty zdobył ze średniakami ligi zaś porażkę odniósł z zespołem Kaiserslautern aż 0:4 który zajmuje obecnie 7 lokatę.Dzisiaj stawiam na zespól RB Leipzig który ostatnio regularnie punktuje , dodatkowo przewiduje handi-1 .
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Śląsk : Górnik
Górnik over 1.5 gola
3.25 / Bet365

Chociaż nie jestem sympatykiem Zabrzan to jednak wydaje mi się że dziś na Śląsku przynajmniej powinni powalczyć i dać z siebie maksa , jak ważny to mecz dla obu tego nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć bo w analizach powyżej nie raz to było podkreślone , po fatalnych Derbach z Niebieskimi no a przede wszystkim po tym co się działo zaraz po meczu ( nie zbyt miłe spotkanie ze swoimi fanami ) uważam że Górnik zrobi dziś wszystko aby w przynajmniej małym stopniu zadośćuczynić swoim fanom no i przede wszystkim nie tracić dystansu do innych bo sytuacja staje się coraz bardziej krytyczna , w dwóch ostatnich meczach Zabrzanie nie zdobyli ani jednego gola ale wcześniej w dobrym stylu pokonali w meczu wyjazdowym Zagłębie pakując im 4 bramki a jeszcze wstecz to także wyjazd i wygrana na trudnym terenie w Białymstoku , w tym meczu Górnik zdobył 3 bramki stąd też liczę że dziś przełamią tą serię bez gola i strzelą i zaryzykuję że ta sztuka uda im się przynajmniej dwa razy !
⛔ 100
 
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Doha -Katar
Godzina: 16:20
Spotkanie:
Radwanska - Suarez Navarro
Typ: dokladny wynik 2:0
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Statystycznie Agnieszka wygrała 4 razy, raz przegrała z Suares. Z tego 3 razy po 2:0 W ogóle w ostatnim czasie Radwańska jeśli już wygrywa - a wygrywa z imponującą regularnością od listopada zeszłego roku poza jednym wyjątkiem od reguły z Wiliams - To większosć z tych meczów kończyło się właśnie takim wynikiem. Stawiam, że dzisiaj będzie tak samo. Będzie chciała szybko skończyć mecz oszczędzając siły na finał.

⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nice - Bastia
Typ: Nicea -1
Kurs: 3.34
Bukmacher: Bah
Przeglądając dzisiejszą ofertę trafiłem na całkiem niezły kurs na typ, który podałem powyżej. Nicea twardo trzyma się na 3 miejscu w tabeli, które to gwarantuje grę w kwalifikacjach LM. Warto jednak dodać, że jedna kolejka może zmienić praktycznie wszystko i mogą spaść do prawie że środka tabeli. Dlatego też w takich meczach jak ten, z najsłabiej grającym na wyjazdach zespołem po prostu muszą wygrać. Ich ostatnie 3 kolejki były drogą przez mękę, albowiem mierzyli się z takimi zespołami jak Monaco, Marsylia, czy Bordeaux. Trzeba przyznać, że wyszli z tego nie najgorzej, bo zdołali ugrać cenne 2 punkty. Kolejne 4 rundy do przodu grają z przeciwnikami spokojnie i ich zasięgu, więc pora trochę zapunktować.
H2H z 6 ostatnich spotkań ligowych to 3 wygrane, 2 remisy i 1 porażka, z czego wszystkie zwycięstwa były pokryte moim dzisiejszym handicapem.
Jak już mówiłem, Bastia to najgorzej grający zespół na wyjazdach w Ligue 1. W 13 meczach strzelili zaledwie 6 bramek, a stracili 19. Mimo to ostatnie 5 kolejek można uznać za wielki sukces, bo ugrali w nich aż 9 punktów, dzięki czemu opuścili strefę spadkową. Pewnie gdyby nie 2 ostatnie zwycięstwa, kurs na Nice w tym meczu byłby zdecydowanie mniejszy. Mimo wszystko zaryzykuję i pogram na gospodarzy dzisiejszego spotkania.
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: 1 Handicap 0:1
Kurs: 3.73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:A wiec tak dzisiaj Górnik będzie gra z wielką mobilizacją.Obie drużyny na razie są bez formy.W tabeli gospodarze są 12 a goście zajmują ostatnie 16 miejsce.Ostatni mecz Śląsk grał z Jagiellonią z która przegrał 2:1 byłem na tym meczu i Śląsk ten mecz mógł spokojnie wygrać.Z kolei Górnik bardzo słaby mecz z Ruchem i wątpie że w 1 tydzień zmienią swój styl gry i wygrają.Goście rzucą się do gry a gospodarze mogą zagrać z kontry.Jak dla mnie typ godny zagrania.Powodzenia !!!
⛔ 100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: Azjatycka suma goli - powyżej 4 (dwudrogowo)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krakowianie mają inklinacje ofensywne i szczególnie przy ul. Kałuży potrafią nacieszyć oko, a przede wszystkim być skutecznymi. 32 gole strzelone w 12 meczach mówi samo za siebie. To zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich zespołów e-klasy. W pierwszym meczu po przerwie już po 30 min. było po meczu (3:0 z zabrzanami). Na wyjeździe w Niecieczy tych akcji również było sporo. Jendrisek sprawia, że szybko można zapomnieć o Rakelsie. Dostępni wszyscy oprócz M. Covilo. Odkrywanie się stworzy szanse dla gości... Nawet dość słaba Korona strzeliła w Krakowie 2 gole + wywalczyła rzut karny.
Przyznam, że oglądałem mecz Miedziowych z Legią z racji lokowania kapitału w stronę warszawiaków. I pod bramką Malarza kotłowało się. Było kilka naprawdę świetnych okazji. Przy kontrach piłka chodziła jak po sznurku. Fajnie wyglądają z przodu Starzyński i Janoszka, którzy swego czasu wyróżniali się w Chorzowie. Lubinianie tracą też sporo goli (nawet 4 w meczu ze słabiutkim Górnikiem Z.!)
W Lubinie w minionej rundzie było 4:2 dla miejscowych i nie widzę przeszkód, by Pasy wzięły rewanż, rozliczając się w podobnym stosunku bramkowym.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Austria EBEL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Znojmo - Dornbirn
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie duble kiepsko wyszły, szczególnie dziwny mecz w Linkoping. Dziś postanowiłem zagrać coś innego i wybrałem mecz z ligi austryiackiej. Dziwna to liga bo grają tam oprócz drużyn z Austrii także drużyny z Włoch , Słowenii i właśnie z Czech. Orły ze Znojmo to czeska drużyna występująca w międzynarodowej lidze EBEL. Zajęła 2 miejsce w rundzie zwycięzców ( 6 najlepszych drużyn sezonu zasadniczego). We własnej hali są bardzo trudnym przeciwnikiem z ostatnich 10 meczy na własnej tafli przegrali zaledwie 2 ( w tym raz towarzysko z Kometa Brno). Natomiast ich przeciwnicy w ostatnich 10 meczach wyjazdowych wygrali zaledwie 3 razy. Poza tym w historii spotkań tych drużyn w Znojmo ( było ich 10) tylko raz udało im się wywieść korzystny wynik ( było to w 2013).
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull City - Sheffield Wednesday
Typ: Hull City
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W piątek rozpocznie się trzydziesta czwarta kolejka Championship czyli zaplecza angielskiej Premier League. Dziś spotkają się drużyny z górnej części tabeli - plasująca się na fotelu lidera drużyna Hull i zajmująca szóste miejsce drużyna Sheffield Wed. Gospodarze jak na razie są w bardzo dobrej sytuacji jednak mają tylko jedno oczko przewagi nad drugim Burnley i dwa nad trzecią ekipą Middlesbrough, nie mogą stracić Oni dzisiaj punktów ponieważ Ci drudzy mają rozegrane jedno spotkanie mniej niż Hull co może spowodować, że na końcu właśnie tych punktów gospodarzom do awansu bezpośredniego zabraknie. Trzy dni temu odnieśli oni ważne zwycięstwo z drużyną Ipswich na wyjeździe jednak nie oszukujmy się, gospodarze tego spotkania są w poważnym dołku. Ostatnio także remis wyjazdowy z drużyną Arsenalu w pucharze jednak patrząc na statystyki to duża zasługa formacji defensywnej ekipy Hull no i bramkarza, ale pomijając ostatnie mecze to Hull na swoim podwórku przegrało tylko raz pod koniec listopada, od tego momentu sześć razy wygrali i rz zremisowali tracąc przy tym jedynie jedną bramkę! Ogółem Hull na piętnaście meczy stracił tylko sześć goli, a strzelił aż trzydzieści co jest fenomenalnym wynikiem. Goście tego spotkania grają w kratkę, ostatnie dwa mecze to tylko punkt - przegrali po fatalnym meczu z drużyną Preston 1:0 i zremisowali po dość dobrym spotkaniu z QPR 1:1 (mogli wygrać 2:1 gdyby Nuhiu strzelił karnego). Na wyjazdach grają słabo - cztery wygrane mecze i po sześć remisów i porażek, bilans bramkowy to 17:21. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 1:1 jednak wtedy lepiej prezentował się Hull. Ogólnie rzecz biorąc myślę, że Hull powinno zwyciężyć to spotkanie jednak nie będzie to zbyt wysokie zwycięstwo.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy 1 - Bundesliga
Spotkanie: Koln - Hertha Berlin
Typ: Powyżej 3,5 gola w tym spotkaniu
Kurs: 4,6
Godzina: 20:30
Bukmacher: Oddsring
Dlaczego to robię? Moim zdaniem obiektywnie istnieją na taki obrót spraw pewne szanse, a więc: Hertha od dłuższego czasu już nie wygrywa, ale co najwyżej remisuje.Jadnak w kilku ostatnich wyjazdowych spotkaniach, które wygrała jej piłkarze często strzelali nawet po 2-3 bramki. Mają przy tym bardzo dziurawą obronę i ostatnio naprawdę dużo bramek tracą i głównie z tego powodu przegrywając, wydawałoby się, wygrane spotkania. Koln na własnym stadionie gra bardzo w kratkę i ciężko jest przewidzieć w jakiej będą dzisiaj formie, ale jednak dwa ich ostatnie mecze na ich własnym stadionie zakończyły się 4 strzelonymi bramkami w każdej z nich. Hertha walczy cały czas o utrzymanie się w pierwszej trójce, która gwarantuje bezpośredni awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Kolonia na pewno również tutaj powalczy o zwycięstwo i raczej nie sądzę, by jej piłkarze specjalnie przejmowali się obroną. Poza tym gospodarze wciąż mają o co grać, gdyż zwycięstwo w tym spotkaniu może przedłużyć ich szanse na wejście pod koniec sezonu do najlepszej ligowej szóstki.
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - Wyścigi Psów
Godzina: 23:11 czasu polskiego / 22:11 angielski
Spotkanie: Romford, 400m, OR
Typ: 5. Saffrons Boxer wygra
Kurs: 4.50
Bukmacher: Ladbrokes
Taki typ treningowy, cały czas głowię się dnia każdego nad dopracowaniem taktyki LAY na Betfair, więc coś na szybko by odrobić trochę strat i przygotować się na marzec, gdyż zapowiada się ciekawie. Dlatego kurs i wyższy dzisiaj. W ramach testu.
Więc na torze powitamy pięć psów z racji tego, że z klatki szóstej pies dziś nie wystartuje z bliżej nieznanych mi przyczyn. Na torze pierwszym pobiegnie faworyt, który rowniemiernie i dość dobrze spisuje się na torze. Pies od dawna biega na torze w Romford. Mianowicie Canvas Costa formę podtrzymuje przez wszystkie jego występy i dziś pewnie będzie w pierwszej trójce, o ile nie stanie na najwyższym szczeblu, lecz kurs za niski i zbyt niskie value. Biega w granicach 24.40-24.25, więc jak na tę stawkę powinien coś zdziałać, dodatkowo starty ma najszybsze dlatego jest dość wysoko stawiany przez bukmacherów. W tej stawce na pierwszy rzut oka wydaje się faworytem, lecz popatrzmy na dzisiejsze zestawienie jego rywali. Na drugim torze będzie Bigmans Kid, który pobiegnie w parze z AimnFire na torze 3, raczej zaliczając słabe wyjścia z klatki i być może będzie tutaj przepychanka by nie dać wyjść na tyle dobrze na starcie, by móc zagrozić i stanąć na czołowej lokacie. Bigmans Kid raczej nie powinien dobiec do peletonu przed metą, bardzo w to wątpie, gdyż na codzień biega na Nott&#39;sach, czyli Nottingham i patrząc na świetnego, niemalże wychowanków toru Romford Coste czy Boxera. Na torze 4 natomiast gościć będziemy BallinClare Solo, która cieńko, po prostu cieńko pobiegła ostatnią solówkę na torze w Romford 24.45 ze startym nieco ospałym, bez konkurencji na starcie powinna z luzem wyśrubować ładny wynik, a tu proszę przyszedł po świetnych testach z Sittingbourne i taki niewypał na Romford w testowym? Okazja dla psa z toru numer 5, czyli mego faworyta którego wypuści dziś trener z Towcester Mike Wallis. Pies biega stonowanie, bardzo dobrze wychodzi na pozycję outside, dziś to będzie nieco ułatwione, więc powinien wybiec na pierwszym bendzie dość dobrze, nie zagraża mu tutaj nic i powtórzyć wynik z przed 2 tygodnii - 24.17 na testach, a tydzień temu - 24.22. Powinien...
Podsumowując trener Gaskin zmierzy się z Wallisem, a Canvas Costa z Saffrons Boxerem na torze. Ostatnio widzę, że Gaskin bardzo dobrze zalicza triumfy, ku mojemu zdziwieniu bo ostatnio z nim źle pisałem, trzeba przyznać. Natomiast Wallis standardowo może zaskoczyć jak niemalże każdy pies z Towcester, ponadto widziałem, że Boxer biegał w torach 1-8 system australijskim z 7-8 pozycji więc powienen po prostu wykorzystać brak klatki 6. i zaliczyć dobry występ, tak liczę.
Dodatkowe opcje: Forecast 1x5 - 5x1
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom