>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 26.02.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Stade Brest - Ol. Marsylia
Typ : powyżej 2.5 bramki
Kurs : 2.20
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :

Dziś o godzinie 17 rozegrane zostanie spotkanie w lidze francuskiej gdzie Stade Brest podejmie u siebie drużynę z Marsylli która jest po meczu pucharowym w lidze mistrzów . Jak dotąd drużyna Stade Brest zdobyła 26 punktów zajmując w tabeli 14 miejsce i mają minimalnie ujemny stosunek bramek 21:22 nad strefą spadkową mają tylko 3 punkty przewagi ale w dzisiejszym spotkaniu punktów raczej nie zdobędą . Jeżeli chodzi o drużynę gości to w tabeli zajmują dopiero 6 miejsce mając 39 punktów i dodatni stosunek bramek 34:22 aby zakwalfikować się na miejsce w lidze dające możliwość gry w pucharach muszą zbierać punkty w każdej ligowej kolejce na dziś stawiam że w tym meczu padnie więcej niż 2.5 bramki i że Marsylia zwycięży 1:2 . Poniżej przedstawie po kilka spotkań rozegranych ostatnio w lidze :

5 ostatnich spotkań Stade Brest :

Ajaccio - Brest 0:0
Brest - Dijon 1:1
Montpellier - Brest 1:0
Brest - PSG 0:1
Brest - Nice 1:0

5 ostatnich spotkań Ol. Marsylia

Ol. Marsylia - Valenciennes 1:1
Ol. Marsylia - Ol. Lyon 2:2
Rennes - Ol. Marsylia 1:2
Ol. Marsylia - Lille 2:0
Nancy - Ol. Marsylia 1:3

⛔100
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Lega Pallavollo
Spotkanie: Andreoli Latina - M Roma Volley
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.467
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj spróbujemy po najmniejszej linii oporu, ale z całej niedzielnej Pallavollo wydaje mi się to najpewniejsza opcja. Zespół Jakuba Jarosza będzie podejmował Rzymian - czyli M Roma Volley. Spotkanie 10 z 9 ekipą Serie A1. Ale to tyle w tym temacie.
Bardziej chodzi mi o to, że zarówno Andreoli Latina oraz M Roma Volley - to zespoły bardzo chimerczyne. I właśnie ta &quot;kapryśna natura&quot; popchnęła mnie do pogrania takowego typu. - Moim zdaniem, żadna z wyżej wymienionych drużyn nie będzie w stanie w tym meczu wygrac 3 setów z rzędu. - W pierwszej rundzie spotkanie w Rzymie zakończyło się wynikiem 3:2 dla M Roma.
Składy - myślę, że porównywalne - chociaż większy potencjał mają Rzymianie: Ivan Zaytsev, Gabriele Maruotti, Milan Bencz to młoda utalentowana gwardia - kierowana przez doświadczonego Dante Boninfante potrafi grac jak równy z równym z czołówką ligi - a także przegrac szybko z niżej notowanym rywalem.
Andreoli Latina - no cóż, wielu nie wierzyło że Jarski odnajdzie się we Włoszech, a tu przyszło mu byc liderem swojego zespołu. Daniele Sottile powinien dotrzymac kroku swojemu vis-a-vis także raczej nie widzę większych argumentów przemawiających za jedną czy drugą drużyną.
Zapewne spotkanie będzie bardzo zacięte, a więc stąd opcja: over 3.5

✅46,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division, Hiszpania
Spotkanie: Rayo Vallecano - Real Madryt
Typ: Połowa lub koniec meczu (Halftime or Fulltime) 1
Kurs: 4,6
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mam dzisiaj całkiem ciekawy typ. Widziałem skrót ostatniego meczu Rayo Vallecano i ten zespół zagrał koncertowo. Wygrana 5-3 na wyjeździe mówi sama za siebie. Zresztą to było tylko potwierdzenie ich niebywałejformy.W trzech ostatnich ligowych meczach wygrali, strzelając łącznie aż 9 goli!
A Real? Według mnie złapali pewną zadyszke, remis ze słabąograjacym CSKA moze być tego dowodem. Podróż do Rosji tez im pewnie nie posłużyła. Real ma sporą przewagę nad Barcą, więc na chwlę rozluźnienia może sobie pozwolić. Ponadto passa 8 ligowych wygranych meczów na wyjeździe z rzędu jest niesamowita w wykonaniu realu i w zasadzie niespotykana w innych topowych ligach. Myślę, że najwyższa pora na jej przerwanie. Vallecano może sprawić niespodziankę.

⛔100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Turcja,Superliga Spotkanie: Genclerbirligi - Sivasspor Typ: 1(x-brak zakładu)
Kurs: 1.813
Bukmacher: :Pinnacle Sports

Analiza:

W meczu tureckiej superligi spotkają się sąsiedzi w tabeli zajmujący miejsce 5 i 6. Bilans gospodarze mają u siebie bardzo dobry 8-4-2, bramki 25-12, natomiast goście 4-3-6,bramki 23-26. W pierwszym meczu na stadionie Sivassporu padł remis 1:1. Zapowiada się nam bardzo zacięty mecz. Zespół Genclerbirligi ostatnie 2 mecze przegrał więc teraz liczę, iż w tym meczu ta passa zostanie przerwana. Czyżby 2:1? Nie mam nic przeciwko. Pozdrawiam i powodzenia.

Zwrot
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,hiszpania
Spotkanie : Valencia-Sevilla
Typ : pierwszy strzelec -Soldado
Kurs : 4,0
Bukmacher : bet365
Analiza :

Dzis kolejne spotkanie o mistrzostwo w lidze hiszpańskij po miedzy Sevillą a miejscową druzyną Valencii.W ostatnich spotkaniach ligowych Valencia uległa 5-1 druzynie Barcelony i wygrala u siebie z Gijonem 4-0 zas w europejskich pucharach dwa razy ograli druzyne stoke po 1-0.Ekipa z Sevilli zaś wygrala u siebie z Osasuną 2-0 ,ulegla na wyjezdzie z San Sebastian i przegrali u siebie z Villareal 1-2.Valenciia jesli wygra moze myslec spokojnie juz o zakonczeniu sezonu na podium i osiagniecia pucharow zaś Sevilla ma niewielką strate do 4 ekipy Levante wiec tez ma o co grac.Dzis jednak mysle ze lepszą druzyną bedzie Valencia a ich najlepszy strzelec wkoncu sie odblokuje (Soldado 12goli) i wkoncu cos ustrzeli jak nie bedzie to bramka z gry to moze tez podejsc do karnego.Licze tu na prostopadle piłki od bocznych pomocnikow lub wrzutki na doskonale grajacego glową Soldado .Mysle ze po takim kursie warto zaryzykowac

⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
CF Villarreal - Athletic Bilbao

Typ: Villareal
Kurs: 2,10

bet-at-home

Dzisiaj zatrzymałem się na meczu ligi Hiszpańskiej pomiędzy Villarealem a Athletic Bilbao. Ja stawiam tu na zwycięstwo gospodarzy. Maja oni dużą motywację aby zdobyć komplet punktów gdyż zajmują siedemnastą pozycję i potrzebują punktów. Graja dobrze u siebie przegrali tylko jedno spotkanie z Levante. Ostatnio grają dobrze. Z pięciu pojedynków wygrali trzy, jeden zremisowali i raz przegrali więc poważnie walczą o pozostanie w Primera Division. Co do rywala z Bilbao to maja za sobą ciężki wyjazd do stolicy Rosji zakończony zresztą porażką. W lidze też ostatni ich wyjazdowy mecz zakończony był porażką z Betisem Sevilla. W ekipie gości zabraknie ponadto Amorebieta, Castillo, Ocio, De Marcos, Igor, Muniain, Gurpegui, Ramalho. Z tej grupy Muniain, Gurpegui i Amorebieta to kluczowi gracze. Gospodarze dobrze umieją utrzymac się przy piłce co pokazał ostatni mecz gdzie mieli 62% posiadania. dzisiaj liczę na wygraną.

⛔100
 
E 0

elkoniu

Użytkownik
Dysyplina : Piłka Nożna, angia Premier legue
Mecz; Norwich City vs Mancheter United
godzina 14;30
typ; wygra manchester united z handicapem -1
kurs; 2;15
bukmacher; betcick,


Dziś dojdzie do spotkania między 8 w tabeli norwich, a wiceliderem Manchester United, zdecydowanym faworytem jak dla mnie jest Man. Utd.
Co porawda przegrał w czwartkowym meczu z Ajax, ale miał pewny awans i grał dośc zachowawczo, i z rezerwowym składem, oglądałem ten mecz, i Ajax postawił wszystkie siły na ten mecz, a sir Alex Ferguson wystawił skład bez Rooneya, Ferdinanda, Evry, Valenci, czyli czołowych graczy.
Statystki Manchesteru ;
ostatnie 5 meczy 4 zwycięstwa(Liverpool 2;1) i remis (Chelsea- Manu 3;3) czyli forma wysmienita, wydaje mi sie że Manu wie o co walczy i nie wchodzi w gre remis ani porażka,
natomiast norwich wygrał 2 ostatnie meczy z drużynami z drugiej dziesiątki Premier legue, (swensea, boton) ,
Manu mysląc o fotelu lidera musi wygrac, !!! do City traci 5 pkt, mając mecz zaległy

Pozdrowienia

⛔100
 
p.krawczyk 0

p.krawczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SPAIN: Primera Division &lt;/SPAN&gt; Spotkanie: Villarreal – Ath.Bilbao
Typ:Villarreal Over 1,5
Kurs: 2,25:razz:
Bukmacher: : SportingBet




Mój typ dnia jest to liga Hiszpańska godzina 12:00 mecz pomiędzy Villarreal - Ath.Bilbao stawiam w tym spotkaniu na powyżej 1,5 bramki dla Villarreal. Mój typ stwierdzam tylko i wyłącznie ze statystyk ostatnich spotkań ligowych Villarreal strzeliła 16goli tracąc 9 a Ath. Bilbao 12 tracąc 14 goli. Myślę że dziś padnie wynik 2-1 dla gospodarzy. ;)
Kiepska analiza.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division Hiszpania
Spotkanie: Villarreal-Athletic Bilbao
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,10
Buk: Sportingbet
Analiza:

W mojej ocenie to jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki ale oczywiście Canal+ olewa cały czas mecze Basków i nie możemy ich zobaczyć w polskiej tv. Villarreal wydawało się, że już wyszedł z dołka, to akurat tydzień temu dostał lańsko na Balearach przegrywając 4:0 z Mallorcą. Jednak dalej twierdzę, że ta ekipa obecnie już gra o wiele lepiej niż na początku sezonu, a na El Madrigal to ekipa groźna dla największych tuzów tej ligi, o czym nie dawno mogła się przekonać chociażby Barcelona czy jeszcze wcześniej Valencia. Do składu na mecz z Athletic wraca Nilmar ale jego forma to kompletna zagadka, gdyż ten gracz ostatnimi czasy, z resztą jak i przez większą część swojego pobytu w Hiszpanii to więcej się leczy, aniżeli gra i w tym akurat bardzo podobny jest do Pato... Kontuzjowani od jakiegoś czasu są Catala i Rossi, a tak poza tym to chyba wszyscy gotowi na niedzielną potyczkę i celem na pewno punkty i to w pełnym wymiarze ale rywal bardzo trudny więc i to będzie niezwykle ciężkie do zrealizowania.

Za Athletic z kolei ogromny maraton, gdyż od początku roku zagrali aż 15 spotkań w przeciągu zaledwie 2 miesięcy, a praktycznie przez ten czas grali co 3 dni więc mogą czuć się zmęczeni. Na pewno najbardziej tacy gracze jak Iraola czy Iturraspe, którzy praktycznie w każdym meczu grają po 90 minut. Do tego dochodzi fakt, że w niedziele trener Bielsa będzie musiał sobie radzić bez Amorebiety, Muniaina i De Marcosa. Tego pierwszego zapewne zastąpi San Jose, z kolei kolejna dwójka będzie zastąpiona Inigo Perezem oraz Gaizka Toquero czy też Davidem Lopezem, w każdym bądź razie właśnie ci zawodnicy są tuż za podstawowym składem więc ich się powinniśmy spodziewać w składzie. Coś się zacięło z kolei w Fernando Llorente, bo już nie strzelił gola od 4 spotkań, a ostatni raz to zrobił 7 lutego przeciwko Mirandes. Ja tam liczę wreszcie na jego przebudzenie, bo jednak jego bramek brakowało chociażby w Sevilli, gdy grali z Betisem, a to co by nie mówić był ich jeden z najsłabszych meczy w ostatnim czasie.

Ten mecz zapowiada nam się naprawdę pasjonująco, gdyż uważam, że po mimo niskiej pozycji Villarreal to nadal mocna ekipa, która przede wszystkim ma wysoką kulturę gry i potrafią grać piłką, a to zwiastuje nam ciekawe spotkanie, bo Athletic przy takich zawodnikach i takim trenerze, to klasa sama w sobie, dlatego ja liczę na dobry mecz i kilka goli, tak jak to mamy zazwyczaj przy okazji spotkań Athletic i obu tych ekip na El Madrigal, bo w ostatnich 5 meczach na tym stadionie pomiędzy tymi ekipami padło 15 goli, co daje idealną średnią na mecz 3 goli.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Plus liga
Spotkanie : Jastrzębski węgiel - Zaksa Kędzierzyn Kożle
Typ : 2
Kurs : 1,85
Bukmacher : betclick
Analiza :

drużyna z Jastrzębia rozczarowuje w tym sezonie nie jednego kibica tej dyscypliny, zawodnicy którzy pojawili się w kadrze tego zespołu zbyt wiele nie wnieśli do gry i widać że nie ma jeszcze tego zgrania na które chyba wszyscy w sztabie Jastrzębia liczyli, na pewno trzeba zwrócić uwage na Michała Łaske który dysponuje świetną formą i poziomem gry który wcale nie maleje i zazwyczaj to właśnie od jest bohaterem znacznej większości meczów, czasami komentatorzy podczas meczów śmieją się że oglądamy mecz jakiejś drużyny przeciwko Michałowi Łasce, ale wiadomo samemu wiele też zdziałać nie można, a uważam że Zaksa jest bardziej poukładaną drużyną gdyż grają już trochę ze sobą i mają do siebie większe zaufanie co przeradza się w siłę ich gry, Zaksa będzie chciała zrewanżować się za porażkę u siebie i wygra to spotkanie, tak myślę ja i życzę powodzenia

✅85
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Slask Wroclaw - Legia Warszawa
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Analiza: Śląsk Wrocław w pierwszej kolejce rundy wiosennej mierzył się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów. Mimo tego, że Wrocławianie szybko objęli prowadzenie, oglądając ten mecz miałem wrażenie że Ruch gra &quot;lepszą&quot; piłkę. Szczególnie po bramce gospodarzy, kiedy to przełożyli obronę nad atak, Ruch stawał się coraz groźniejszy i w konsekwencji tego mecz skończył się remisem. Legia rozpoczęła rozgrywki ligowe po przerwie zimowej jeszcze gorzej, porażka z Górnikiem aż 2:0 chluby klubowi nie przynosi. Z tym, że Legia w rozgrywkach ligi Europy zaprezentowała się bardzo dobrze, w meczu przy Łazienkowskiej padł do prawda remis 2:2, ale trzeba zauważyć, że to gospodarze byli drużyną lepszą od Sportingu. Jeśli chodzi o rewanż to mecz był bardziej wyrównany, choć przegrany przez Warszawiaków. Końcowy wynik jednak nie odzwierciedlał przebiegu meczu, Legia miała swoje szanse i to kilka. Teraz &quot;wojskowi&quot; mogą skupić całą uwagę na lidze, ale tutaj sytuacja nie wygląda ciekawie, cztery punkty straty do lidera - Śląska, własnie dzisiejszy mecz może okazać się jednym z kluczowych momentów sezonu. Legia w przypadku porażki będzie miała już sporą stratę. Podopieczni Macieja Skorży, mają w pamięci porażkę na własnym stadionie z tym rywalem 1:2, dzisiaj nadarza się idealna okazja do rewanżu. Do zespołu dołączy nowy zawodnik Nacho Novo, który ma zwiększyć siłę rażenia gości. Co więcej do składu po kontuzji wraca kluczowy zawodnik Legi w tym sezonie - Mirosław Radovic.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dysyplina : Piłka Nożna
Mecz; Valencia - Sevilla
typ: 1
kurs: 1,80
bukmacher: William Hill

Witam serdecznie,
Dzisiaj przedstawię analizę meczu hiszpańskiej premiera division. W moim odczuciu faworytem tego spotkania są piłkarze gospodarzy. Valencia zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli i po ostatniej sromotnej porażce z Barcelona najprawdopodobniej może zapomnieć o walkę o drugą lokatę. Mimo tego jest murowanym faworytem do zajęcie 3 miejsca. Zespół Estadio Mestalla cieszył się w czwartek z awansu do kolejnej rundy LE, gdzie rywalem w dwumeczu był zespół Stoke. Gospodarze radzą sobie na własnym obiekcie bardzo przyzwoicie, na 11 spotkań wygrali 7, 2 zremisowali i 2 przegrali.
Sevilla zajmuje obecnie 12 miejsce, dopiero w ostatnim meczu odblokowała piłkarską niemoc zwycięstwa. NA wyjazdach Sevilla radzi sobie kiepsko, na 11 spotkań udało sie wygrać tylko 1 spotkanie, 6 zremisować i 4 przegrać strzelając tylko 6 bramek !! Na wyjeździe nie wygrali ostatnich 5 spotkań. Dzisiaj będzie ciężko przełamać tą niemoc goszcząc u czołowej drużyny PD.
W tym sezonie oba zespoły spotykały sie już 3 razy. W dwumeczu pucharowym góra był zespół z Valencii, natomiast w lidze niespodziewanie wygrał zespół dzisiejszych gości.
Piłkarze Valencii wystąpią niemal w identycznym składzie jak w wygranym meczu z Stoke, zabraknie tylko Ángela Dealberta i Bernata. Gospodarze będą chcieli zmyć plamę po bolesnej porażce w ostatnim ligowym z Barceloną, będzie miała ku temu dobrą okazje grając ze słabo radzącą sobie na wyjazdach drużyną Sevilii. Nie obstawiał bym tu jakiegoś wysokiego wyniku gdyż zapewne piłkarze z Valencii będą jeszcze odczuwali czwartkowy mecz, ale spotkanie to ma jednego faworyta.
Powodzenia !

⛔100
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWAJCARIA, Challenge League
Spotkanie: Vaduz - Locarno
Typ: 1 HT
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic

Vaduz był jednym z kandydatów do awansu, niestety źle rozpoczęli sezon, potem grali taki misz-masz raz wygramy, raz przegramy. Na szczęście tylko 1 zespół wyraźnie odskoczył a druga lokata zapewniająca awans jest wciąż do wzięcia. Do drugiego zespołu tracą tylko 4 pkt wiec istnieją realne szanse na awans. Jak widać walka będzie zacięta skoro 2 i 10 zespół różni tylko 6 pkt. Vaduz nie był zbyt zaangażowany w okienku transferowym, ale kupili Max Veloso, zawodnika który pewnie będzie wzmocnieniem dla tego zespołu. Vaduz ma bardzo dobry skład, mimo słabej formy powinni wygrać z jutrzejszym rywalem. Zespół ma bardzo dobrego napastnika Moreno Merenda który jest drugi w klasyfikacji strzelców. Z pomocą Max Veloso powinien strzelać jeszcze więcej. Locarno ma bardzo dobry rok, unikniecie spadku będzie dla nich sukcesem. Mają bardzo młody zespół ale grają twardy futbol. Co prawda te drużyny dzieli tylko dwa miejsca w tabeli, ale różnica klas jest dużo większa. Locarno nie jest łatwym rywalem dla Vaduz ale muszą wygrywać takie mecze jeśli myślą o awansie. Locarno słabo przebyło okres przygotowawczy, rozegrali dwa mecze kontrolne i oba wysoko przegrali, z Zurichem 3-0 i Bellinzona 4-0. Pierwszy mecz ligowy po przerwie szczęśliwie zremisowali gdyż strzelili gola w 90 minucie, mecz grali u siebie i według bukmacherów byli faworytem. A Vaduz okres przygotowawczy przeszedł śpiewająco, wygrali 1-0 z naszym polskim Lechem, zdołali wygrać z Baselem 3-2, w towarzyskich przegrali tylko z Spartak Praga 1-0. Pierwszy mecz w lidze udało im się zwyciężyć 3-2, grali z zespołem 4 w tabeli, chodź cały mecz przeważali zwycięstwo udało im się wydrzeć w ostatnich minutach. Myślę że dziś zdołają dobrze zacząć mecz i prowadzić już w pierwszej połowie, a kurs tylko zachęca do grania.

✅115
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: Arsenal - Tottenham
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwie sie ze jeszcze nikt nie wziął tego zakładu w typach dnia. Jak większość kibiców Premier League wie w derbach Londynu, a zwłaszcza północnego zawsze pada wiele goli, tym razem spodziewam się ich znacznie więcej niż 3, ale over 2,5 jest najbezpieczniejszy. Arsenal ma dołek, jednak derby to derby i powinni coś na pewno strzelić, bo tak czy siak grają u siebie ze wsparciem kibiców. Tottenham gra w tym sezonie bardzo dobrze, a może nawet świetnie. Redknapp ściągnął do swojego klubu kilku wartościowych zawodników, którzy znacznie poprawili jakość Kogutów. Przeciwko Arsenalowi strzelają wiele bramek - kilka miesięcy po widowiskowym meczu pokonali ich na White Hart Lane 2-1. W sezonie 2010/2011 na Emirates zdołali strzelić trzy bramki, podobnie było u siebie. Ostatecznie wyniki Kanonierów ze Spurs pokazują, że over 2,5 jest raczej bardzo, a to bardzo prawdopodobny. W końcu to derby i na takie mecze czeka cała Anglia i nie tylko. Dlatego więc polecam wszystkim ten oto typ, bo naprawdę warto.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Rayo Vallecano - Real Madryt
Typ: Real Madryt @1.42
Buk: Pinnacle

Nietypowo, o godz. 16 na Estadio de Valleca wybiegną ekipy Rayo i Realu. Spotkanie derbowe, jednak mniej prestiżowe niż potyczki Królewskich z Atletico, co nie oznacza, iż nie czekają nas emocje w tym spotkaniu. Rayo ostatnio w bardzo dobrej formie, 3 zwycięstwa z rzędu (2:1 z Zaragozą, 2:0 z Getafe oraz 5:3 na wyjeździe, z nadspodziewanie dobrze spisującym się w tym sezonie Levante) i w efekcie awans na 9. pozycję w tabeli. Z kolei o dokonaniach Realu w ostatnich spotkaniach wyjazdowych nie trzeba zbyt wiele pisać, 8 zwycięstw z rzędu pozwoliło m.in. na powiększenie przewagi nad Barceloną do 10 punktów. Ponadto, wygrywając w dzisiejszym spotkaniu, Królewscy mogą ustanowić nowy rekord w historii klubu w ilości zwycięstw z rzędu na wyjazdach. Jak widać, Real na wyjazdach spisuje się kapitalnie, w 11 spotkaniach strzelając 30 bramek a tracąc zaledwie 6. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrają co prawda Benzema oraz Di Maria (choć ten drugi już od dłuższego czasu leczy kontuzję, w ostatnim spotkaniu pojawił się na kilkanaście minut jednak w samej końcówce spotkania ponownie nabawił się urazu wykluczającego go z gry na ok. miesiąc), jednak mimo tych osłabień Real jest faworytem w tym spotkaniu.

✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie:Wisła - Korona
Typ: Over 3.0
Kurs:3.55
Bukmacher:Bet365
Data:26.02.2012
Godzina Rozoczęcia:17:00

Analiza:

Mecz 19 kolejki polskiej Ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy aktualnym mistrzem kraju a ligowym średniakiem.Typ na bramki ponieważ w meczach między tymi rywali raz na sezon pada więcej niż 3 gole, a tu dodamy jeszcze to zabezpieczenie na ZWROT przy trzech golach.Patrząc od sezonu 2007/08 czyli trzech poprzednich to przynajmniej raz padają 4 gole czyli:
2007/2008
4:0 i 1:1
2009/2010
2:3 i 0:1
2010/2011
2:2 i 2:2
A w ostatnim sezonie kiedy Korona była skazywana na porażke dwukrotnie potrafiła nie przegrać.W sierpniu w Kielcach był 0:0, więc czas na gole.
Obie ekipy rozegrały w poprzedniej kolejce zanotowały wyniki bramkowe, Wisła 2:2 na Zagłebiu, zaś Korona u siebie wygrała 2:0 z Jagą.Do tego Wiślacy rozgrali ciężkie mecz w LE ze Standardem.Wisła nieźle przygotowała się do sezonu w meczach towarzyskich, jednak nadal traci głupio bramki, a to po błędach w obronie , a to podczas rzutów wolnych czy rożnych.
Statystyka Wisły w 7 meczach bramki 10-8, 3 wygrane, 2 porażki i 2 remisy
Korona w 9 meczach bilans 15-14, 2 wygrane, 2 porazki i 4 remisy.
Obie ekipy raczej bez większych problemów kadrowych, W Wiśle brakuje Sobolewskiego, udanie go zastępuje Wilk, i Małeckiego ale czy to jest osłabienie czy raczej wzmocnienie?

⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Norwich - Manchester United
typ : 2
Kurs : 1,55
Buk : Pinnacle

Analiza:
za 20 min rozpocznie się spotkanie ligi angielskiej miedzy Norwich a Manchesterem . Faworytem tego spotkania są oczywiście czerwone diabły . Zespół Fergusona traci 4 oczka do prowadzącego City i na pewno do końca będą walczyć o mistrzostwo ., Norwich spisuje się bardzo dobrze u siebie ,. Bilans 5,4,3 to bardzo dobre osiągniecię ale nie zapominajmy , że goście to aktualnie najlepiej radząca sobie drużyna na wyjeździe . Ponad to Meniu gra w kratkę i nie moze sobie pozwolić na kolejną strate punktów. Norwich traci punkty z najlepszymi ekipami . Porażka z Tottenhamem 2:0 poddane bez walki i wymęczony remis z kiepsko radzącą sobie Chelsea udowadnia , że brakuje im klasy na lepsze ekipy . United ponad to ostatnie mecze pewnie pokonuje gospodarzy nie tracąc bramki ., Myślę , że dzisiaj będzie podobnie i zachowają szanse na mistrza . Powodzenia

✅55
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz, Dania
Vaerlose - Aalborg 1.65
Tobet
4/10

Forma:

19/02/2012 Basketligaen Aabyhoj vs. Vaerlose Z - 70:73
16/02/2012 Basketligaen Bakken vs. Vaerlose P - 93:69
05/02/2012 Basketligaen Vaerlose vs. Naestved Z - 97:89
01/02/2012 Basketligaen Svendborg vs. Vaerlose P - 81:63
29/01/2012 Basketligaen Vaerlose vs. Horsholm Z - 86:82
22/01/2012 Basketligaen Sisu vs. Vaerlose P - 81:68

19/02/2012 Basketligaen Sisu vs. Aalborg P - 100:66
15/02/2012 Basketligaen Aalborg vs. Naestved P - 73:94
09/02/2012 Basketligaen Aalborg vs. Aabyhoj Z - 83:83 96:93 (OT)
01/02/2012 Basketligaen Horsholm vs. Aalborg P - 72:70
28/01/2012 Basketligaen Aalborg vs. Horsens P - 90:101
23/01/2012 Basketligaen Bakken vs. Aalborg P - 100:72

Widać, że gospodarze w lepszej formie. W ostatnich 6 meczach co prawda 3 porażki, ale Bakken i Svendborg to ewidentnie 2 najlepsze ekipy ligi (bilanse 24-2 i 23-3). Sisu to 4 siła ligi, trochę lepsi niż gospodarze.

A goście tyllko wygrana i to po dogrywce z 2 najsłabszą ekipą całej ligi. Jeden close game z Horsholm, a tak po padaka.

Do tego gospodarze dobrze u siebie ostatnio, na 6 spotkań 4 winy i porażki z Bakken i Svendborgiem.

Goście away 2-10 w tym sezonie. Wygrana tylko z Aabyhoj - 2 najgorszy team ligi i Sisu. Raz im się trafiło z jakimś lepszym zespołem. No, ale w końcu i Kwame Brown czasem złapie piłkę. Przegrali 18 punktami wyjazd z Falcon - najgorszą ekipą ligi.

No wg mnie wszystkie argumenty są za gospodarzami tutaj.

✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga, Niemcy
Spotkanie: Brose Baskets - Giessen46ers
Typ: Brose Baskets over 89
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
Analiza: Patrząc na portale typerskie to widać, że gospodarze ten mecz mają wygrać przynajmniej 30 pkt. Trudno się z tym nie zgodzić, to w tej chwili najlepszy zespół ligi BBL. Lider z bilansem 20-2. Ostatnie 2 mecze to 102 pkt. z Ulm i 101 pkt. z Goettingen. Zespołami z odpowiednio 2 pozycji i 18. Brose średnio rzucają w tym sezonie 88,6pkt./mecz, liczę więc, że i dzisiaj nie będzie problemem 90 pkt. Tym bardziej, że LTi Giessen 46ers to jeden z zespołów, z którym w pierwszej rundzie Brose przegrało (65:68). Więc czas pokazać rywalowi jego miejsce w szyku, bo rywal z bilansem 7-16 może mieć problem z utrzymaniem. W tej chwili 15 pozycja i 4 kolejne porażki, choć tylko raz pozwolili rywalowi rzucić ponad 90 pkt.

✅85
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
26.02.2012 / godz: 20:45
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie:
Bologna - Udinese
Typ:
2
Kurs:
3,07
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:
Dzisiejsi gospodarze nie ulegli jeszcze w tym roku kalendarzowym żadnemu rywalowi w Serie A
. Po ostatnich spektakularnych zwycięstwach z Interem i Fiorentiną, dziś przyjdzie słabszy mecz, ponieważ sądzę, że gracze Bologni poczują się za pewnie, co doprowadzi ich do zguby w potyczce z Udine. Udinese po bardzo dobrym meczu w LE zwyciężyło w Salonikach. Natomiast w lidze włoskiej nie wygrało od 3 kolejnych spotkań, sądzę że dziś się to zmieni i podbudowane ostatnim zwycięstwem w pucharach zdobędzie komplet punktów oraz przerwie dobrą passę gospodarzy.


✅207
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom