>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.01.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 26. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Francja / Lique 1
Godzina : 20:00
Spotkanie: Dijon - Monaco
Typ: Podwójna szansa 1-1
Kurs: 2.35
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Mecz &quot; Na szczycie &quot; dołu tabeli .... Gospodarze ( 18 msc. - 17 pkt. ) podejmują Monaco ( 19 msc. - 15 pkt.) i nie trzeba długo wyjaśniać jak ważny to pojedynek dla obu drużyn. O ile miejsce zajmowane przez Dijon być może nie jest wielkim zaskoczeniem dla ekspertów o tyle postawa Monaco w tym sezonie może być określana jedynie mianem katastrofy. Nie pora ani miejsce na wywody typu przez co i dlaczego tak sie stało , niemniej jednak trzeba uczciwie przyznać że piłkarze z Księstwa zasłużyli na taki stan rzeczy swoją dotychczasowa postawą na boisku. Początek roku co prawda rozpoczęli nie najgorzej wygrywając dwa pucharowe spotkania i remisując dwa kolejne w lidze , niestety sobotnia domowa porażka z ekipa Strasbourga w lidze ( 1:5) i wtorkowa przegrana w domu z FC Metz ( 1:3) w Pucharze Francji zmazały ten lekko poprawiony wizerunek. O ile przegraną z Metz można zrzucić na barki braku zainteresowania tymi rozgrywkami w obliczu ligowej sytuacji ( choć naciągana teza ) o tyle pogrom ze Strasbourgiem już nie idzie nijak usprawiedliwić mimo czerwonej kartki Naldo z 7 min. Monaco po prostu gra słaby futbol.
Po drugiej stronie drużyna prezentująca sie w ost. tygodniach podobnie , uważam jednak że dołoży wszelkich starań by w tej bezpośredniej konfrontacji ograć rywala na własnym terenie i odskoczyć na 5 punktowy dystans. To powinna być istna wojna używając wojskowej terminologi dla obu ekip z której większe szanse według mnie na zwycięstwo mają gospodarze. Sądzę że Dijon pokona rywala , ale zagram opcje bezpieczniejszą na podw. szanse 1-1 z niezłym kursem.
✅135
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Puchar Polski
Godzina : 14:45
Spotkanie: Kędzierzyn - Zawiercie
Typ: Zawiercie
Kurs: 5.00
Bukmacher : forbet
Analiza:
Podstawowym argumentem jest brak Sama Deroo w turnieju finałowym ze względu na kontuzję łydki. To olbrzymia strata dla Kędzierzynian, bo Belg jest obecnie w życiowej formie i to zdecydowany lider Zaksy. Wczoraj Deroo opuścił boisko przy dużym prowadzeniu Zaksy w drugim secie i od tego momentu gra się wyrównała. 3:0 nad Skrą na papierze robi wrażenie, ale kto oglądał widział jak duże problemy są w Bełchatowie. Skra ten mecz zagrała bez atakującego. Kontuzja Wlazłego, Teppan grał na 15%, został zmieniony przez... Szalpuka ten nieprzyzwyczajony do nowej pozycji robił błędy ustawienia. Kolejny manewr to Kochanowski na ataku który dostał piłkę na seta, ale został zablokowany. Zawiercie potwierdziło wczoraj swoją dobrą formę i pewnie wygrali w Radomiu 3:1. Meczu nie oglądałem, bo nie było transmisji, ale po statystykach widać, że Lebedew trzyma się swojej szóstki z Ferreirą. Zagrywka dobrze funkcjonuje i skuteczność w ataku też jest niezła. W grudniu w Kędzierzynie Zaksa wygrała z Wartą 3:1, z tego co pamiętam Zawiercie miało piłkę w górze na tiebreak. Teraz teren neutralny i brak Belga sprawią, że to powinien być wyrównany mecz. Polecam każdy bet w stronę Zawiercia.
⛔100
 
chamberlain 451,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
Typ: Sacramento Kings Wygrana 11 pkt lub więcej OT
Kurs: 5.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Szkoda meczu GSW, bo overek wszedł gładko, handi też wchodziło, +15 pkt pokazywał zegar 1:38 min do końca, od tamtej pory jednak Wojownicy nie trafili nic, a stracili 7 pkt z rzędu i po handi. Na dzisiejszą noc znowu przeciwko Miśkom, którzy tym razem zmierzą się z Sacramento, a ja gram na zwycięstwo Królów różnicą 11 pkt lub więcej. Sytuację w Memphis już opisywałem przy ostatnim meczu z Charlotte, zła atmosfera w szatni, pretensje zawodników między sobą, gotowość przyjęcia ofert za Gasola i Conleya, co oznacza restart zespołu i tankowanie do końca sezonu. Hornets wygrali ostatnio z Miśkami, pewnie bo 11 pkt, ale mogło być wyżej, na wyżyny znieśli się właśnie Gasol z Conleyem, którzy łącznie zdobyli 53 pkt, na 107 pkt całego zespołu, a więc połowę, taki dobry mecz już dawno nie przytrafił się tym zawodnikom, Gasol triple-double, ale pierwsze w tym sezonie, Conley 31 pkt, a linię tą przekroczył chyba 5 razy w sezonie, wątpię, żeby tak dobry mecz zagrali drugi z kolei. Zespół Sacramento bardzo groźne i szybkie, ostatnio słabsze wyniki, ale tutaj mają szansę się odbić, ostatnio z Toronto nie wystąpili Shumpert, Fox i Bjelica, stąd wysoka przegrana z osłabionymi Dinozaurami, Iman jednak odpoczywał i raczej wystąpi, wróble też ćwierkają, że ma zagrać Fox, największą zagadką jest Bjelica. Mimo wszystko Sacramento powinno być tu o wiele lepszą drużyną, jak będzie im siedzieć trójka, to spodziewam się wysokiej wygranej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn Koźle vs Warta Zawiercie
Typ: Zawiercie 1-szy set/mecz
Kurs: 6,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Zostałem uprzedzony z typem na czyste zwycięstwo więc kombinuje inaczej. Warta Zawiercie to objawienie obecnego sezonu. Są na 5 miejscu w tabeli Plusligi. Tego nie spodziewał się nikt może poza jurajskimi rycerzami. Zawiercie gra naprawdę dobrze od samego początku sezonu. A w jego trakcie jeszcze się wzmocnili. Do zespołu dołączył Alexandre Ferreira. Portugalczyk wolno wprowadzał się do Warty. Ale gdy już się wprowadził to daje zespołowi naprawdę dużo. W ataku i zagrywce jest to gracz kompletny. Niestety wygryzl ze składu Kamila Semeniuka, ale młody Polak walczy o swoje i często pojawia się na zmianach. Zawiercie miało mały kryzys tydzień temu. Przegrali z Jastrzębiem i Katowicami. Jednak szybko go zażegnali pokonując u siebie Onico i to za 3 punkty a potem to samo robiąc w Radomiu awansując do turnieju finałowego Pucharu Polski. Zaksa do turnieju przystępuje w osłabieniu. Sam Deroo to obok Toniuttiego najważniejsza postać tel ekipy. Nikt nie jest w stanie zastąpić jego parametrów fizycznych, siły oraz techniki. Rafał Szymura, który będzie go zastępował nie jest tej klasy graczem. Patrząc na to jak dobrze gra Zawiercie i jakim osłabieniem będzie brak Deroo stawiam na niespodziankę w tym meczu. Warta naprawdę jest w stanie zostać czarnym koniem tego turnieju.
⛔100
 
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia FA Cup
Godzina 16:00
Spotkanie : Manchester C : Burnley
Typ : Manchester over 4.5 gola
Kurs : 3.70
Bukmacher : Unibet
Nie od dziś wiadomo że puchary rządzą się swoimi prawami , patrząc na tą parę to chyba nie ma wątpliwości że faworyt jest jeden , pytanie jak zagra City ? czy wystarczy im skromna wygrana ? nie ma drugiego spotkania kto wygrywa przechodzi dalej , liczę że City podejdzie do tego meczu tak jak to zrobili na początku stycznia z Rotherham gdzie zmietli ich z murawy wygrywając 7:0 , goście nie są chyba wielkim zagrożeniem dla City , patrząc na ligę to City ograło Burnley w pażdzierniku 5:0 , w poprzedniej edycji FA Cup mieli okazję także ze sobą rywalizować tutaj na City a wynik 4:1 , ja liczę że City zagra na takim samym poziomie ja z Rotherham i nastrzela trochę tych bramek , czy aż 5 ? zobaczymy !
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy / Serie A
Godzina : 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Cagliari
Typ: powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.12
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Nie no taki kurs w tym spotkaniu to jakiś żart. Sassuolo które u siebie gra bardzo ofensywnie, średnia bramek 4.0 u siebie wszystko potwierdza i oni nie zmienią tego stylu chyba że zmienią trenera. Goście natomiast po pierwszych słabych meczach początkowych gdzie nie mogli strzelać bramki to na ostatnie 7 spotkań wyjazdowych 6 razy strzelali bramke i to nie byle komu bo np. Lazio, Juventus, Fiorentina czyli drużyny lepsze niż gospodarz.I Sassuolo musi zacząc znowu wygrywać bo ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, lecz już w ostatnim spotkaniu z Interem mimo remisu pokazali się bardzo dobrze i przy lepszej skuteczności mogli się pokusić o 3 punkty. W pierwszym spotkaniu padł wynik 2:2 i myśle że wynik będzie podobny z wieloma bramkami z obu stron.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina : Biegi Narciarskie - Kobiety - Puchar Świata
Godzina : 14:15
Spotkanie: Parmakoski - Haga
Typ: Parmakoski lepsza
Kurs: 1,55
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Polecam jak najbardziej ten typ. Haga w tym sezonie zdecydowanie słabsza niż w poprzednim, zaś Parmakoski trzyma równy, wysoki poziom. Styl dowolny to przewaga Norweżki i zapewne jeszcze w poprzednim sezonie typowałbym ją jaką zwycięzce tej pary, ale teraz jej &quot;siła&quot; nie jest pozwalająca by bić się o podium czy nawet czołową 6. Fince ciężko będzie walczyć o podium, ale w 6 powinna się znaleźć, a to wystarczy, żeby pokonać Hagę. We wszystkich biegach tego sezonu, Parmakoski była lepsza od Hagi i tym razem nie powinno być inaczej. Nawet w tym stylu, którego Norweżka jest specjalistką, Krista była lepsza zdecydowanie.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie - Sapporo
Godzina : 7:00
Spotkanie: Wolny - Kot
Typ: Kot
Kurs: 2.20
Bukmacher : forbet
Analiza: Specjalnie zmieniłem bukmachera i specjalnie zmieniłem skoczka, na którego mi kursy 2+ wchodzą ( Peiera ), tylko po to, żeby postarać się udowodnić, intuicyjnie, że w Sapporo to Kot będzie lepszy w porównaniu do kolegi z reprezentacji. Tylko głupcy i pijani stawiają na Kota w tym sezonie ( to by się zgadzało co do mnie ^^ ), chłop bez formy, jest nikim w tym sezonie, bowiem zajmuje odległe 49 miejsce z dorobkiem punktowym w wysokości 14 oczek! Dla porównania Jakub Wolny zajmuje 29 pozycje z 97 punktami. Typ opaty tylko i wyłącznie na tym, że to jedna z ulubionych, jak nie ulubiona skocznia Kota, na niej co sezon prezentuje sie dobrze - w jakiej by nie był formie.. Wolny w kwalifikacjach zajął 24 miejsce - i nie liczę na to, żeby w konkursie było lepiej, natomiast Kot zajął 9 miejsce i był lepszy chociażby od Kubackiego czy Żyły, myślę, że w konkursie pokaże swoje najlepsze skoki w tym sezonie i zajmie miejsca w drugiej dziesiątce! ????
Ponadto chciałbym zaproponować na marginesie : Kraft top3 ( @1.60) , Kubacki &gt; Johansson (@1.60), Kraft &gt; Eisenbichler (@1.60), Peier &gt; Hula (@1.50)
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Hohhenheim
Typ: Remis
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na sobotę wybrałem remis w spotkaniu Bundesligi pomiędzy 13. w tabeli Freiburgiem a 8. Hoffenheim. Myślę, że mecz będzie bardzo ciekawy i oczekuję w nim kilku zwrotów akcji, zakończonych ostatecznie podziałem punktów. Dlaczego? Otóż spotkają się dwie bardzo ciekawe druzyny, które potrafią zagrać wyśmienicie w ofensywie. Co ważne, zauważam , że dobierają oni taktykę do sytuacji boiskowej. Doskonały przykład sprzed tygodnia, kiedy &quot;Wieśniacy&quot; grali z Bayernem. W pierwszej połowie całkowicie oddali pole gry i praktycznie nie istnieli. Kiedy jednak nie mając nic do stracenia wzięli się za ofensywne akcje, potrafili pójśc na wymianę ciosów z Bawarczykami. Oczywiście rywal był zbyt mocny, ale Bayern to trochę inna półka. Natomiast Freiburg to ekipa dość nieprzewidywalna, co stanowi pewne ryzyko - jak sądzę stąd dość wysoki kurs na remis. Potrafili wygrać z mocnym przecież RB Lipsk i to 3:0, czy też z trzecią obecnie siłą Niemiec - Borussią Moenchengladbach 3:1. Mój typ popieram jednak sporą liczbą remisów Freiburga u siebie oraz Hoffenheim na wyjazdach. W konfrontacji H2H również wygląda to optymistycznie. Ostatnie 5 meczów we Freiburgu to 3 podziały punktów. Zasiegnąłem także nieco informacji z kilku artykułów na temat tego meczu, i wszystko wskazuje na wyrównane szanse. Spodziewam się wyniku 2:2 lub nawet 3:3. Będę obserwował ten mecz pod kątem remisu live, o ile różnica bramek w ostatnich 20 minutach nie będzie większa niż 2 sztuki. Szkoda tylko, że spotkania nie będzie w tv, ale jakoś przeboleję.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston - Toronto
Typ: Toronto -11,5 pkt (wygra minimum 12 pkt)
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz w CS:GO nie wszedł, więc wracam do NBA. Dziś mecz, który troszeczke mnie bawi. Może poprawię to zdanie, bawią mnie kursy. Serio 1,64 na Toronto?! Przecież to jest śmieszne. Wraca Leonard, poza grą nadal Paul i Capela. Serio buki aż tak wierzą w Hardena? Czy Harden potrafi rzucić 50 pkt, gdy pilnuje go Leonard? A co jeżeli Harden zejdzie odpocząć? Kto weźmie grę? Toronto ma mocną pierwszą 6 i dodatkowo bardzo mocny i solidnych zmienników, którzy w razie braku Hardena nie będą patrzeć co robi Houston tylko sami odskoczą z wynikiem. Skoro Houston męczy się NYK to co będzie dziś? Dziś spodziewam się pogromu. Spodziewam się kompletnych batów ze strony gości. Dziś już po pierwszej połowie mecz może być rozstrzygnięty, a nawet ławka rezerwowych Toronto będzie potrafiła trzymać wynik. Sam Harden to za mało na taką ekipę jak Toronto. Spodziewam się zwycięstwa nawet 20pkt Toronto, no chyba że .... ktoś postanowi sobie robić jaja, a Harden będzie miał mecz konia i rzuci 100pkt xD Polecam grać czysto Toronto, ale ja spodziewam się wysokiego zwycięstwa przyjezdnych, do singla chyba idealny kurs ;)
⛔100
 
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 1.80
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Kolega wyżej opisał to spotkanie nad wyraz dobrze ale nie do końca się zgodzę z wytypowaniem zwycięzcy tego spotkania. Davis odpada z powodu kontuzji palca, atmosfera jest jaka jest, lecz po spotkaniu z R. Perą Mark Gasol jak i Conley nie za bardzo chcą opuścić szeregi Niedźwiedzi i jeśli oferty nie będą zadowalające zostaną w Memphis. Skład Pery chce oprzeć na Jarrenie Jacksonie, może to podświadomie podkręcić dzisiaj obu panów do mobilizacji i znowu pokażą na co ich stać tak jak w spotkaniu sprzed dwóch tygodni ponownie ogrywając Króli.
Dużo przegranych ostatnio i a nóż progresywnie podchodząc to typu, pomimo spinek między zawodnikami podołają jutro w nocy i wygrają ten mecz. W listopadzie zeszłego roku dwa razy również odprawili z kwitkiem drużynę z Sacramento, jakoś akurat z nimi im się udaje wygrywać ostatnimi czasy. Ryzyk fizyk, daję na Miśki.
⛔100
 
jozzy22 567,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina : Narciarstwo alpejskie - Mężczyźni
Godzina : 09:30
Spotkanie: Slalom Kitzbuhel
Typ: Hirscher M. wygra
Kurs: 1,85
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Tym razem próbujemy wytypować win w narciarstwie alpejskim. Jesteśmy w austriackim Kitzbuhel i próbujemy przewidzieć,że całe zawody slalomowe wygra Marcel Hirscher. Kto obserwuje to wie,że Marcel jest w tym sezonie dominatorem. Fakt,że wszystkich slalomów nie wygrał ale jednak jak dla mnie dziś jest jedynym faworytem jeśli tylko nie popełni żadnego znaczącego błędu.Nie dość,ze zawody w Austrii to bodaj od 5 sezonów zawsze jest na podium tych zawodów.Częściej bywał drugi niż pierwszy ale mając na względzie jego jazde w tym sezonie typuje,że tym razem nikt nie będzie w stanie mu dorównać.
Jak dla mnie Marcel to bierze!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Koszykówka, Nba
01:30
Brooklyn - Nowy Jork
Typ: 02
Kurs: 4.10
Efortuna
Wszedł Anwil Włocławek więc napawia mnie to optymizmem. Idę na Nba a tam kursy poszalały. 4.10 na to że Nowy Jork nie przegra w regulaminowych 48 minutach. Brać i nie patrzeć na staty. BROOKLYN MUSI SIĘ W KOŃCU POTKNĄĆ. Oby to było dzisiaj w nocy. To jakby derby więc wszystko się może zdarzyć. Pozdrawiam
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA
Godzina :
09:30
Spotkanie: Osaka vs Kvitova
Typ
: Kvitova
Kurs: 1.80
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Finał Australian Open. Obie Panie w tym turnieju idą jak burza, grają świetnie, ale moja faworytką jest Czeszka. Kvitova dotychczas nie przegrała nawet seta (!), jest w mega formie, wszystko jej wychodzi i musiałaby stać się katastrofa żeby psychicznie nie wytrzymała finału na który zasluzyla jak nikt inny. Ciężko uargumentować mój typ ale każdy kto choć trochę interesuje się tenisem wie dokładnie i czym pisze - jest po prostu o te &#39;pół cala&#39; lepsza od Osaki. Wiadomo, Japonka to mega zawodniczka ale miewa momenty slabszej gry - zupelnie przeciwnie niz rywalka ktora chyba jeszcze nigdy nie zagotowala sie.Sprawdzilem giełde i na Petre postawione są takie pieniądze, że nie zdzwie się jeśli kurs do rana spadnie do 1.60..dlatego polecam grać już teraz.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy 1 Liga
Godzina: 20:30

Spotkanie: AC Milan - Napoli
Typ: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ciekawy mecz zapowiada się na górze włoskiej tabeli ???? Czy Piątek albo Milik strzelą bramkę ? Zobaczymy jednak uważam, że widowisko godne uwagi się zapowiada ???? ale ja jak zwykle o rzutach rożnych ????

Gospodarze tego spotkania wykonali średnio na 5 ostatnich meczy 6 rzutów rożnych a Goście 4,4. Sprawdziłem też mecze rozegrane w lidze i Milan linę 10.5 przekroczył w 65% wszystkich meczy a Napoli w 50%. Dodatkowym argumentem jak dla mnie jest fakt, że i jedna i druga drużyna potrafią w tym sezonie taką linie sami pokrywać. Więc trochę szczęścia i powinniśmy liczyć kasę ????
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
F 6

feacik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Francja / Lique 1
Godzina : 20:00
Spotkanie: Dijon - Monaco
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Potencjał obu ekip jest trudny do porównania, co więcej drużynę z księstwa opusćił Henry a wraca dobrze im znany trener z którym osiagali sukcesy. Drużyna wzmocniona Naldo i Fabregasem. Ale ważniejsza jest informacja o powrocie do średniej dyspozycji Gliksona, powrót po kontuzji Subasicia oraz Radamela Falcao. Dijon od samego poczatku było spisywane na straty i spadek, co więcej prawdopodobnie tak się skończy. Za to Monaco gra Monaco zaczyna grać coraz to lepiej, w tym meczu rzeczą oczywistą jest że sam Fabregas wygra środek pola, monaco musi zacząć wygrywać aby łatwo uniknąć degradacji i dziś uczyni pierwszy krok ku temu.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Leverkusen
Typ: Leverkusen over 1.5 gola
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Leverkusen to zespol nieobliczalny, ktory szczegolnie teraz, pod wodza Petera Boscha, stawia zdecydowanie na ofensywe. Na pewno musi sie to wszystko jeszcze zgrac, ale w meczu z Monchegladbach w poprzedniej kolejce grali naprawde ofensywnie, brakowalo skutecznosci - 22 sytuacje, 10 celnych strzalow. Jednak nawet jesienia mieli takie okresy, ze grali nieskutecznie a za chwile strzelali szesc goli Werderowi czy piec Monchegladbach, w obu przypadkach na wyjezdzie. W pieciu z szesciu ostatnich meczow z Wolfsbrugiem strzelali minimum dwa gole. Ten mecz musi obfitowac w bramki, na ostatnie 20 spotkan tylko raz nie bylo overa. Wiekszy potencjal widze jednak po stronie Leverkusen, ktore zagra w ataku bez zadnych oslabien, jest Volland, Bailey, Bellarabi, to towarzystwo jest w stanie strzelic nawet wiecej niz dwa gole. Bayer ma 4 punkty straty do Wolfsburga i musi to spotkanie wygrac jesli chce walczyc o puchary. Nie wykluczam jednak, ze moze pasc wynik np 2:2 bo Leverkusen w defensywie stabilne za to nie jest na pewno.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Serie A
Godzina 18:30
Spotkanie : Sampdoria - Udinese
Typ : Sampdoria i Quagliarella strzeli(musi wystapić od początku)
Kurs : 3.0
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Witam serdecznie. 21 kolejka pierwszej włoskiej. Gospodarze na ósmym miejscu, ze stratą zaledwie czterech punktów do czwartego miejsca, dającego prawo do gry w LM. Przed tygodniem remis we Florencji i dwie bramki Fabio Q. Udinese 15, z przewagą czterech punktów na strefą spadkową. Ostatnio domowa porażka z Parmą. Jak widać całkiem odmienne cele, dla obu zespołów Kilka słów o Quagiarelli. W ostatnich tygodniach znakomita forma. Od początku grudnia 9 bramek. Dla porównania Milik ma osiem, Kryśka sześć, czy nasz bohater transferowy pięć ( o liderze tej klasyfikacji, Zapato,napiszę jutro). Łącznie, w tym sezonie 14 bramek i pierwsze miejsce wśród najlepszych snajperów(razem z CR7 i Zapatą). Dla mega odważnych dublet włoskiego napastnika@ 6,3 fortuna.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
jaszczii 372,2K

jaszczii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Blackburn - Hull
Typ: BTTS
Kurs: 1,70
Bukmacher: BaH
Analiza:
Dziś na tapetę biorę drugą ligę angielską a mianowicie mecz Blackburn z Hull. Obie drużyny ostatnio bardzo dobrze sobie poczynają, dużo bramek strzelają. Wydaje mi się że to będzie otwarty mecz ponieważ oba zespoły nie mają nic do stracenia. W swoich szeregach posiadają piłkarzy którzy potrafią zamienić szanse na gola dlatego liczę że przynajmniej po jednym ustrzelą. Kurs całkiem fajny polecam. do dubelka. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom