>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.01.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Lyon - Evian TG
Typ: Lyon
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Francuskiej ligi. Widać że Lyon już zostawił daleko w tyle nieudany początek sezonu i powoli się rozkręca. Lyon od 11 spotkań nie przegrał meczu, 8 razy wygrał i zanotował 3 remisy. Lyon jest drużyną która na przestrzeni całego sezonu gra lepiej u siebie, traci o wiele mniej goli u siebie. Evian TG w tym sezonie zachowało czyste konto grając na wyjazdach tylko raz na 13 meczów, pokazuje to jaki problem dzisiejsi goście mają w defensywie.
Dotychczas zostały rozegrane między tymi drużynami 6 meczy (5ligowych 1 pucharowy)
3 razy wygrywał Lyon, 2 remisy były i raz wygrał Evian
Blians bramkowy Lyon - Evian TG 8:5
Lyon 2 razy podejmował Evian u siebie
17.12.11 Lyon - Evian TG 2:1
18.01.13 Lyon - Evian TG 0:0
Lyon posiada o wiele większy potencjał w offensywie i powinien spokojnie dzisiejszy mecz wygrać. Innym atutem tego typu jest to, że drużynie goście ostatnio słabo się wiedzie w ostatnich 6 meczach, schodzili pokonani pięciokrotnie, i myślę że również i dzisiaj zejdą pokonani z boiska.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Soccer » Italy » Lega Pro C2/B
Spotkanie: Aversa - Ischia
Typ: Aversa
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365 - aktualnie dostępny tylko w BetVictor (więcej info patrz analiza)
Mecz zaczyna się o godzinie 14:30 i ma być dostępny na live w bet365.
Drużyna gości jest w totalnej rozsypce. Odszedł właściciel klubu, trener, sztab szkoleniowy (w większości), a także większość zawodników w tym kluczowi dla Ischii w tym sezonie: Masini, Nigro, Pedrelli, Di Nardo oraz Alfano.
Klub jest na skraju bankructwa, nie ma środków wystarczających na jaką kolwiek działalność, a tym bardziej, spłatę długów jakie posiada klub.
Jutrzejszy mecz w barwach Ischia rozegrają zatem juniorzy oraz zawodnicy którzy zdecydowali się pozostać (jeszcze) w klubie.
W informacjach o typie podałem ostatni kurs jaki zanotował bet365. Dowiadywałem się na czacie w bet365 czy ten będzie można jeszcze obstawiać pre-play lub in-play i zostałem poinformowany iż będzie on w ofercie na żywo, ale nie pre-play.
Jest także możliwość iż Ischia odda ten mecz walkowerem, więc proszę śledzić informacje z Włoch na bieżąco.
Moderatorów proszę zatem, pomimo że typ jest aktualnie dostępny jedynie w jednym z nieregulaminowych bukmacherów, o pozostawienie wpisu, celem informacji na innych, gdyż tak jak pisałem wyżej ma on być dostępny na żywo w bet365 (w innych firmach bukmacherskich nie zasięgałem informacji). Mecz zaczyna się o 14:30.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Kobiet
Spotkanie:Konin-Widzew
typ:1
Kurs:3,93
bukmacher: milenium
Witam na dziś ponownie idę grubo tym razem wybralem kosza kobiet a do takiego typu przyczynil się min. gospodarz,stawka oraz ostatnie wyniki a przede wszystkim to ,że Konin wygraly ostatnio mecz na wyjeździe w moim rodzinnym mieście ze Szczeciniankami myśle ,że typ warty grania bo jak potrafily wygrać w Szczecinie to czemu mialyby nie wygrać u siebie i to z Widzewem ide grubo w strone gospodyń
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Omsk – Barys Astana
Typ: over 7.5
Kurs: 4.75
Buk: Unibet
Godz. 11:00
Analiza:
Zespół gospodarzy po dwóch porażkach z rzędu z Donbassem i Yugrą bardzo skomplikował sobie sytuacje w walce o pierwszą ósemkę, do Traktora tracą trzy oczka ale mają jeden mecz więcej na koncie a sezon zasadniczy zbliża się nieubłagalnie do końca. Mimo tych porażek ich gra wcale źle nie wyglądała z Donbassem nałapali mnóstwo kar (zresztą widać napięcie w zespole stąd bierze się ta spora ilość wykluczeń i dziś pewnie będzie podobnie bo grają pod coraz większą presją) z Yugrą przegrali 2:1 i widziałem to spotkanie w całości, strzały dokładnie obrazują przebieg tego meczu 17:44 tylko coś się wynik nie zgodził. No właśnie trafili akurat na wspaniały dzień bramkarza Kuznetsova który bronił niemal wszystko. Dziś już tak na pewno nie będzie bo goście nie mają w najwyższej formie żadnego z bramkarzy, ostatnio u nich wszyscy bronili i nikt nie wypadł dobrze. Jeśli chodzi o mecze u siebie to ostatnio do wspomnianej porażki z Donbassem, wygrali osiem spotkań z rzędu.
Astana ze swym mega ofensywnym hokejem popadł w duży kryzys, cztery porażki z rzędu jeszcze w tym sezonie Kazachom się nie przytrafiły to spowodowało że spadli na trzecie miejsce w Konferencji i pozwolili się zbliżyć Ufie na pięć punktów tak więc robi się niebezpiecznie. Zatracili gdzieś tą niesamowitą skuteczność , potrafią zdobywać bramki ale już w nie takich ilościach a że ich styl jest jaki jest to bramek tracą sporo i kończy się to wysokimi porażkami jak ostatnio w Ekaterinburgu 6:2 czy u siebie 2:6 z Donbassem. To co ich charakteryzuje i jest dobre dla typy to w momencie przegrywania szybko starają się odrabiać straty (nawet gdy przegrywają dwoma lub większą ilością bramek ) i doprowadza to super kontr po których zazwyczaj tracą bramki i idzie po prosu seria. Czy dziś się przełamią nie wiem ale tut po prostu trzeba brać to co wydaje się najpewniejsze czyli bramki
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Tenis-FINAŁ US OPEN
Nadal-Wawrinka
Typ 2
kurs 5,50
bet365
No i dobrnęliśmy do finału -Dlaczego stawiam na Szwajcara?Dlatego ,że jako jeden z niewielu poza wielką &quot;czwórka zasługuje na zwycięstwo w wielkim szlemie i nie jest to takie nieprawdopodobne jak się wydaje na pierwszy rzut oka.Ktoś kto pokonuje ,bez żadnych niedomówień Djokovicia musi umieć grać w tenisa i żeby tylko stawka i atmosfera wielkiego finału nie sparaliżowała Szwajcara to powinien ugryżć Nadala ,którego boli ręka ale mimo wszystko gra jakby mu nic nie dolegało(może to być alibi w razie ewentualnej porazki:razz ???? Licze ,że w tym meczu Stan będzie serwował tak jak do tej pory,że będzie grał swój piękny jednoręczny bekhend,że będzie returnował tak jak w meczach z Djoko i Berdychem,no i tez ,że szczęście będzie po jego stronie,ponieważ naprawde bardzo mu życzę zwycięstwa które mu się należy jak mało komu!Moim zdaniem taka szansa jak dzisiaj już sie nie pojawi ,więc musi ja wykorzystać w 100% jeśli chce przejść do hitorii jako zwycięzca turnieju wielkiego szlema.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 919,7K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie
- Vitesse A. : NEC Nijmegen
- M. Havenaar powyżej 1.5 gola
- 5.00 / Betsson
Trochę nietypowy typ ale spróbować trzeba ! Vitesse jak wiemy w tym sezonie jest naprawdę dobre i wraz z Ajaksem lideruje w Eredivisie ale ? no właśnie jest jedno ale drugie miejsce zajmuje tylko dlatego bo ma gorszy stosunek bramkowy a dziś na stadion Gelredome przejeżdza ostatni zespół w tabeli NEC Nijmegen na dodatek to DERBY tak więc liczę że miejscowi zagrają na maksa aby uszczęśliwić siebie no i swoich fanów i pokazać kto tu rządzi , w swoim ostatnim występie Vitesse w ostatnich sekundach meczu wywalczyło cenne 3 pkt w wyjazdowym meczu ze Zwolle ale ja jak zaznaczyłem na początku stawiam na bramki konkretnego zawodnika a jest nim Mike Havenaar , środkowy napastnik Vitesse miał teraz miesięczną przerwę jednak myślę że dziś wejdzie w podstawowej 11 . Mike rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w Eredivisie i strzelił 5 goli i zaliczył 7 asyst , jest trzecim zawodnikiem jeżeli chodzi o strzelanie goli dla Vitesse po Lucasie Piazon( 11 goli ) i Kelvinie Leerdam z 7 bramkami , gdy zajrzymy głębiej do statystyki Mike to w sumie w Eredivisie zdobył 21 goli a najwięcej bo 12 z 21 bramek zdobył głową i po cichu liczę na taką albo takie bramki dziś .. może po rzucie rożnym ? w ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy Vitesse a NEC w dwóch z tych spotkań Mike zdobywał gole no nigdy jeszcze dwa ale nigdy nie znaczy dziś dlatego liczę na Mike który jeżeli dziś wejdzie ( a mam taką nadzieję ) to będzie trochę głodny gry jeszcze na dodatek derby dlatego Mike please o dwa gole !
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
tenis
Nadal wygra 3-2 set betting
kurs 7,50
bet365
Po pierwsze: Uwazam ze nadal to wygra, wygra pierwszego seta, dwa nastepne Wawrinka prawdopodobnie i dwa nastepne Nadal, mysle ze okolo 7 gema w 4 secie na nadala bedzie kurs z 3,00 moze... piec setow bo Sw jest w formie zas dla RN nie jest to jego nawierzchnia..., Człowiek ktory ograł ND nie moze przegrac do zera, tym bardziej ze na 5 finalow 4 zakonczone w w tym 3 do zera /(kobiety do 0, mixt do 0 i debel mezczyzn do 0) zatem 5 setow jak nic wychodzi
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Paris (Francja) - Kwalifikacje, twarda (w hali)
Spotkanie: Razzano V. (Fra) - Pliskova Kr. (Cze)
Typ: 1 (-1.5 sets) DW: 2:0
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat. Francuska na początku sezonu prezentuję na prawdę dobrą formę. Podczas AO rozegrała 2 spotkania, w pierwszej rundzie uporała się z Belgijką Van Uytvanck, w 2 rundzie natrafiła na będącą w gazie Kanadyjkę Bouchard. Miałem okazję oglądać tamto spotkanie, i Francuska zagrała przyzwoicie, postawiła się młodej Kanadyjce, jednak to było za mało na odkrycie tego turnieju. Jednak widać, że Razzano na poczatku sezonu złapała wiatr w żagle i prezentuje się o wiele lepiej niż w tamtym, nieudanym dla Niej sezonu. W Paryżu musi przejść kwalifikacje, i juz w pierwszej rundzie trafiła na wyżej notowaną rywalkę, Niculescu, która w AO dotarła do 3 rundy i przegrała z Makarova. Niemniej jedak w 2 rundzie sprawiła sporą niespodziankę pokonując Niemkę Lisicką. Wczoraj Rumunka nie miała nic do powiedzenia i przegrała z Razzano w 2 setach. Teraz Francuska zmierzy się z niżej notowaną rywalką, Czeszką Kristyną Pliskovą(123 WTA), która w 1 rundzie kwalifikacji pokonała, nie bez problemu, w 3 setach Brytyjkę, Konte. Pliskova sezon rozpoczęła dosyć przyzwoicie, w Auckland przebrnęła przez kwalifikacje i odpadła w 2 rundzie z Hampton. W pierwszej uporała sie z Wickamayer, jednak Niemka zupełnie pod formą. W AO odpadła w kwalifikacjach z Amerykanką Duval. Ogólnie jest to młoda zawodniczka, w tamtym sezonie głównie brała udział w turniejach rangi ITF, a jesli chodzi o WTA to głównie odpadała na początku turnieju, lub przegrywała w kwalifikacjach. Kursy od wczoraj poleciały w dół, udało mi się jeszcze załapać na 1.66, dzisiaj już w okolicach 1.50. Nic dziwnego, Francuska jest w formię na początku sezonu, posiada większę doświadczenie, rozegrała dobry mecz w AO z Bouchard, wczoraj gładka wygrana z Rumunką, Niculescu, dzisiaj powinno być podobnie, nie widzę innej opcji, jak pewną wygraną, nie sądzę, żeby Czeszka coś ugrała w tym pojedynku. Dodatkowym plusem dla Razzano jest gra przed własną publicznością. GL
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Holandia: Eredivisie
Vitesse - Nijmegen
kurs: 10.20!!
Pinnacle
Jak to się mówi próba nie strzelba, to derby, a wiadomo one jak puchary maja swoje prawa;). Mój typ na dryżyne gości opieram na dobrym rozpoczęciu wiosny. Ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 porażki, natomiast Vitesse 2-2-1 i ostatnie zwycięstwo z Zwolle szczęsliwie w ostatniej minucie meczu.
H2H nieznacznie na korzyśc gospodarzy. Ciekawostka NEC tylko raz wygrało na boisku Vitesse, teraz liczę na drugie zwycięstwo tym bardziej, że Nejmegen w tym sezonie jeszcze bez pełnej puli na wyjeździe. po takim kursie warto próbowac tym bardziej, że w ten weekend w Europie dużo było niespodzianek.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Zaksa Kędzierzyn Koźle
Kurs: 3.19
Bukmacher: Pinnacle
26.01.2014 Godz. 14:45
Dziś mecz na szczycie Plus ligi spotykają się druga drużyna skra Bełchatów oraz trzecia Zaksa Kędzierzyń Koźle. Mecz prestiżowy ale kursy moim zdaniem z kosmosu. Obie drużyny nie porywają swoją grą skra nie istniała w Rzeszowie natomiast Zaksa po dobrym i wygranym meczu z Jastrzębiem klapa z Transferem. Dziś Zaksa zagra z Bockiem co ma kapitalne znaczenie jednak będzie problem na rozegraniu ponieważ Zagumny nie trenuje z zespołem z powodu kontuzji palca dziś pewnie zagra z marszu. Do składu wraca Gładyr co powinno być dużym wzmocnieniem. Natomiast w Skrze wraca do składu Uriarte co powinno poprawić zdecydowanie gry Skry natomiast wypada ze skladyu Pliński. Skra naprawdę gra bardzo słabo co pokazała w meczu z Niemcami w Pucharach gdy nie było na parkiecie Wlazłego olbrzymie problemy. Moim zdaniem dziś szanse 50/50 i nie rozumiem skąd takie kursy na Zaksę.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - JPL
Genk vs. Gent
o3.5,
3.20
SportingBet
A ja tutaj zaszaleję lekko. Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Genk nie wygrał bowiem od sześciu spotkań, goście natomiast przy pięciu ostatnich meczach trzykrotnie ulegli. Wszystkie te pojedynki to porażki w lidze, a triumfy w towarzyskim starciu oraz pucharowym. Widać, że są kłopoty w obu przypadkach. Genk ma niezwykły problem ze skutecznością. W swoim meczu przeciwko Zulte-Waregem, Vossen wypracował trzy okazje swoim partnerom. To on jest jednak strzelcem i to on powinien dostawać takie piłki. Niemniej jego partnerzy jakby się zablokowali. Gandawa ma podobny kłopot - zaledwie trzy gole na pięć spotkań to naprawdę mało. Dzisiaj obie drużyny będą zatem chciały się odblokować. Liczę na bardzo otwarty mecz, ponieważ jedna, jak i druga ekipa potrzebuje mocnego akcentu by wrócić do gry o czołową szóstkę. Co prawda gospodarze wciąż się e niej znajdują, ale już goni ich Kortrijk. Gandawa natomiast ma sporą stratę i dzisiaj to będzie kluczowy mecz dla tej drużyny. W Genku zabraknie wciąż De Ceulaera (14/1 napad). Ponadto nie ma w kadrze Mboyo (8/3 napad), który trafił do zespołu właśnie z Gentu. Jest natomiast Sekou Cisse, który dopiero dołączył do gospodarzy. Goście bez Asare (20/0 pomoc). H2H dość overowe - 4 mecze to dwa klasyczne overy i dwa o3.5. Dzisiaj nieco szalenie idę w ten mocy over no, ale niemoc musi zostać przełamana z obu stron - oczywiście bez szaleństw ze stawką, ale kurs opłacalny do grania.
Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Segunda Division
Spotkanie: Gijon – Huelva
Typ: Obydwie drużyny strzela gola
Kurs:1,72
Buk: bet 365
Godz. 12:00
Dzisiaj postanowiłem zagrać 2 ligę Hiszpańską . Zacznę od tego ze obydwie drużyny lubią strzelać jak i tracić bramki Gijon u siebie 22-14 z bilansem 6-2-2 , Huelva na wyjeździe 18-18 z bilansem 5-2-3 . Zacznę od gości w dotychczasowy rozgrywkach tylko 2 krotnie nie pokonali bramkarza przeciwników graja na obym boisku, było to w ostatnim meczu 04.01.14 z Cordoba gdzie ulegli 2 -0 , i graja z Alcorconem 01.09.13 gdzie ulegli 3-0 . W pozostałych meczach strzelali przynajmniej po 1 bramce zdarzało się po 2 bramki a nawet 4 krotnie po 3 . Drużyna gospodarzy strzelała do tej pory w każdym meczu ligowym u siebie . W pierwszych 3 meczach rozpoczynających sezon nie stracili żadnej bramki w pozostałych meczach tracili bramki u siebie a w ostatnich 3 meczach stracili ich aż 8 . Jak dla mnie można śmiało grac .
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Hellas Verona- AS Roma
typ: Roma over 5,5 rożnych
kurs: 1.72
betsson
Sorry za wczorajszy typ na Dortmund. Zabrakło jednego rożnego do zwrotu. Linia na Rome wystawiona jest na prawdę nisko. Przeważnie jest w granicach 6,5-8-5. Dlatego pobieram ja z miła chęcią. Roma nabija najwięcej rzutów rożnych z drużyn grających w Serie A. Dziś motywacja dla piłkarzy z Rzymu jest podwójna, ponieważ Juventus stracił wczoraj 2 pkt na Stadio Olimpico w meczu z Lazio. W przypadku zwycięstwa Roma zbliży sie do Juve na 6 pkt. Na korzyść Romy przemawia prestizowe zwycięstwo z Juve w Pucharze Włoch w środku tygodniu. Takie zwycięstwo budująco wpływa na zespół bez względu na to, że Juve grało w nie najmocniejszym skłądzie. Liczę na szybkie kontry w wykonaniu Romy, na Gervinho, który sam robi po kilka rożnych w meczu. Kurs na rzuty rożne wydaje mi się atrakcyjniejszy niż na czystą 2. Mecz za 45 minut, także jeżeli ktoś jeszcze nie pograł to polecam dobrze zacząć niedziele razem z AS Romą.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna - Primera Division
Vallecano-Atl.Madrid
Typ -kto więcej RR ? Atl.Madrid
Kurs - 1.50
Bukmacher - Bet365
Analiza:
Bez względu na wynik dobrze wiemy o jaką stawkę grają obie ekipy. Vallecano 19 miejsce i walka o utrzymanie chociaż nie wiem czy można to tak nazwać ostatnia forma tragiczna 5 meczy i 4 porażki. Atl.Madrid w tym roku psotanowił przerwać hegemonie dwóch klubów Barcelony i Real Madryt i powalczyć o mistrzostwo. I robią to z porażającą skutecznością D.Costa, D.Viila R.Garcia to zawodnicy którzy sprawiają że Atletico gra nie zwykle ofensywnie mając na kącie 48 goli w 20 spotkaniach co przy kiepskiej defensywie Vallecano ( 47 goli straconych najwięcej w lidze) może się skończyć tylko w jeden sposób. I nawet jeśli Vallecano dokona jakiegoś cudu strzeli z kontry po czym zacznie się bronić co da im 3 pkt. To i tak pewne jest że przez cały mecz będzie ze pchanięte do defensywy i przez to to Atletico na pewno wykona więcej RR w meczu.
✅50
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Verona - AS Roma
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Pojedynek 6 z 2 zespołem Serie A.
Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 pkt. Spośród ostatnich 5 meczy 1 zremisowali, 2 wygrali i dwa ostatnie spotkania przegrali - mam nadzieję, że przedłużą tą serię.
Roma zajmuje 2 miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 47. Z ostatnich 5 spotkań drużyna z Rzymu wygrała 4 spotkania, a przegrało tylko 1 starcie ligowe z drużyną Juventusu.
Historia bezpośrednich spotkań przemawia na korzyść Romy, która wygrała 4 z 5 ostatnich spotkań (1 remis).
Roma na pewno będzie chciała zmniejszyć dystans do Juventusu, który wczoraj zremisował z lokalnym rywalem ROmy - Lazio, co moim zdaniem się im uda.
Możemy zauważyć ciągły spadek kursu na zwycięstwo Romy, wczoraj o ile dobrze pamiętam na unibecie był 1,74.
Przypuszczalne składy:
Hellas:
Rafael - Alejandro González, Evangélos Móras, Domenico Maietta, Alessandro Agostini - Rômulo, Ezequiel Cirigliano, Emil Hallfreðsson - Luca Toni, Juan Manuel Iturbe, Juanito Gómez
Nie zagra:
Jacopo Sala - kontuzja
Roma:
Morgan De Sanctis - Maicon, Leandro Castán, Mehdi Benatia, Dodô - Miralem Pjanić, Daniele De Rossi, Kevin Strootman - Gervinho, Francesco Totti, Adem Ljajić
Nie zagrają:
Federico Balzaretti, Michel Bastos, Alessio Romagnoli - kontuzje
Powodzenia!
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ptb 3

ptb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF mężczyźni Weston (USA)
Spotkanie: Crivoi, Victor v Edmund, Kyle
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o 17:00 czasu polskiego zostanie rozegrany finał tenisowego turnieju w Weston. 372 w rankingu ATP brytyjczyk zmierzy się z faworyzowanym, znajdującym się 140 pozycji wyżej Rumunem. Mimo gorszego bilansu H2H ( ponad rok temu Edmund przegrał 1:2 ), gorszego rankingu stawiam na Kyle&#39;a. Przed rozpoczynającym się w tym roku Wimbledonem, w obliczu spotkania z naszym &quot;Jeżykiem&quot; dużo mówiło się o nim, jako nadziei, talencie i przyszłym następcy Andy&#39;ego. Jak wiemy przegrał wtedy 0:3 z przyszłym półfinalistą Wielkiego Szlema. Ale grał naprawdę odważnie, miał przebłyski świetnej gry, niestety popełniał sporo błędów, a przy serwisie Jerzego nie miał za dużo do powiedzenia na trawie. Cały czas się rozwija, zyskuje doświadczenie i od tamtej pory przegrał zaledwie kilka spotkań i to z rywalami z pierwszej setki rankingu. Punktem odniesienia może być spotkanie z Nishioka Y., z którym wygrał ostatnio 6:3 6:0, podczas gdy Crivoi parę dni wcześniej poniósł porażkę 0:2. Victor Crivoi to solidny zawodnik, w tym turnieju oddał zaledwie jednego seta więcej od dzisiejszego rywala, doświadczony, rozegrał prawie 500 spotkań w singlu w zawodowej karierze z czego prawie wszystkie na ziemi. 32 latek kontra 19 latek, dzisiaj wierzę, że zwycięży młodość, chęć osiągnięcia sukcesu i rewanżu za ubiegłoroczną porażkę. Podczas, gdy Victor szczyt swej kariery ma już za sobą, Kyle rok w rok staje się lepszym tenisistą, sądzę, że dziś pokaże na korcie wszystko to czego się nauczył i wygra z Crivoi&#39;em. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Vitesse - NEC
Typ : 1 + over 2,5
Kurs : 1,50
Betclic
Witam, powyżej już niektórzy opisali poniekąd ten mecz. Więc powiem tylko argumenty przemawiające za tym typem. Po pierwsze pozycja w tabeli Vitesse-2 NEC-17. Vitesse ma szansę na 1 miejsce i jeśli dziś wygra przez chwilę powinni być liderem, czekając na wynik Ajaxu. NEC gra totalną kichę w tym sezonie, za to Vitesse gra bardzo dobrze, i liczę że dziś pokonają NEC 2-1/3-1. Za wynikiem to chyba mało kto ma wątpliwości że Vitesse odda chociaż 1 punkt, a jak każdy wie to liga holenderska jest overowa, przy bramkach Vitesse u siebie - średnia 3.38, a NEC na wyjeździe 3.78, więc myślę że 3 bramki padną w tym meczu. Overowo wygląda to tak, Vitesse u siebie 8/9 over 2.5 , a NEC wyjazdowo 5/9 ale myślę, że bramki padną na tyle aby typ wszedł
⛔ 100
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Primiera Division aka La Liga
Mecz: Osasuna - Athletic B.
Typ: Athletic
Kurs Pinnacle 2,22.
Dzisiaj chciałbym zaproponować zagranie value na Athletic. W dzisiejszych meczach trudno znaleźć coś pewnego, najbardziej obiecująco wygląda wygrana Athletic. W ostatnich meczach Athletic prezentowało się bardzo dobrze. 2 wysokie zwycięstwa z Valladolid i Almeria, 2-0 z Betisem no i porażka z Madrytem ale skromnie - jedynie 1-0. Forma Osasuny jest bardziej zagadkowa, jest to drużyna specyficzna, zazwyczaj w dolnej części tabeli a jednak solidna - szczególnie w obronie. 2 dobre spotkania z Realem tylko po 2-0. Jednak 2 inne mecze świadczą przynajmniej dla mnie o osłabieniu ich formy. Już z Betisem zagrali kiepski mecz bardzo szczęśliwie go wygrywając, natomiast ostatnio z Granadą również słaby mecz. Jest to dziwne bo był to przeciwnik z którym można wymagać większej zdobyczy punktowej. A skończyło się również szczęśliwym remisem bo Granada stworzyła kilka bardzo dobrych sytuacji. 2.22 wydaje się być za dużym kursem jak na agresywnie grające Athletic. Dodam jeszcze że ostatnie 5 meczy to 4 wygrane Athletic.
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Cagliari - Milan
Typ: over 2,5
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Mecz już o 15-ej!!! Więc tak napiszę na szybko, iż grają ze sobą często over&#39;ujace drużyny. Cagliari 10-10, gdzie w domu stosunek overa to 8-2. Z kolei Milan 12-8 i jest to drugi wynik w lidze w tym sezonie (na wyjazdach 8-2). Milan po porażce z Udinese, natomiast Cagliari od 5 spotkań bez zwycięstwa, choć na swoim terenie grają bardzo dobrze, bowiem przegrali w tym sezonie tylko z Bologną i Juventusem. Tyle statystyki. Milan często strzela i często traci. Drużyna zalicza wpadki co nie miara, próbuje też zaskoczyć. Ma ku temu szansę, bowiem Seedorf może dobrze wpłynąć na morale zawodników. Liczę tutaj na kilka bramek. Milan będzie w ataku pozycyjnym, Cagliari często strzela u siebie, czuję że bramki padną!
✅104
 
listimosza 6

listimosza

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Extraleague- etap zycięzców
Spotkanie: Yunost Minsk- Gomel
Typ: 1 (po dogrywce, rzutach karnych)
Kurs: 1,42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami kolejny mecz w białoruskiej najwyższej klasie rozgrywkowej na etapie zwycięzców, spotkanie z punktu widzenia ostatnich potyczek obydwu drużyn jest bardzo ciekawe, poprzednie 5 meczów każdej z drużyn to 4 zwycięstwa i po 1 porażce, w przypadku ekipy z Mińska okazała się być bardzo dotkliwa, gdyż na wyjeździe ulegli swojemu dzisiejszemu rywalowli aż 1:6. Biorąc pod uwagę fakt, że Gomel rozprawiło się wtedy dość gladko ze stołeczną drużyną możnaby mieć wątpliwości, jednak osobiście uważam że Yunost miał wtedy słabszy dzień gdyż jak historia spotkań obydwu zespołow pokazuje wcześniej bili swoich rywali na potęgę. Najważniejszy dla mnie jest fakt że nie ulegli oni nikomu na własnej tafli od 28.09.2013 !!! Za gospodarzami może przemawiać też fakt olbrzymiej różnicy punktowej po fazie zasadniczej, co dobitnie obrazuje nam kontrast jeśli chodzi o klasę sportową dzisiejszych oponentów. Stawiam na wygraną ekipy Yunost Minsk. Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom