>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25 września 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na sobota - 25 września !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma – Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na dziś wybieram mecz z włoskiej Serie A pomiędzy AS Roma, a Interem Mediolan. Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli przepaść, która trafnie odzwierciedla różnicę w poziomie formy oby dwóch drużyn w tym sezonie. Drużyna gości bowiem jest liderem tabeli, zaś gospodarze z Rzymu zajmują przedostatnią lokatę. Inter prezentuje w lidze świetną formę. Poza remisem z Bologną na wyjeździe w 1. kolejce wygrał wszystkie pozostałe mecze i dzięki temu prowadzi w tabeli z 10 punktami i bilansem bramek 8-2. Warto wspomnieć o kapitalnej formie strzeleckiej Samuela Eto’o, który zdobył 5 z 8 bramek Mediolańczyków w lidze i na pewno będzie nękał obronę i bramkarza Romy. AS Roma natomiast zaczęła fatalnie ten sezon. Na własnym stadionie potrafiła jedynie zremisować z takimi przeciętniakami jak Cesena i Bologna. Występy na wyjeździe najlepiej pozostawiłbym bez komentarza, bo 1-5 z Cagliari czy 1-2 z Brescią to fatalne wyniki. Tak więc Roma zajmuje 19. pozycję w tabeli z jedynymi 2 oczkami i fatalnym bilansem bramkowym 4-9. Fatalnym, bo ta drużyna miała się liczyć w walce o mistrzostwo. Na razie na to nie wygląda.

Ostatnie 3 mecze w lidze pomiędzy tymi zespołami:
27/03-10 Serie A Roma vs. Inter 2:1
19/10-08 Serie A Roma vs. Inter 0:4

29/09-07 Serie A Roma vs. Inter 1:4

Myślę, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Interu.

⛔ 100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs: 1,55
Buk : Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie dwóch Polonii - z Warszawy i Bytomia. Faworytem wydaje się być bez 2 zdań Polonia ta z Warszawy. Co prawda w 1wszym meczu pod wodzą nowego trenera - Janasa - w pucharze polski nie zachwycili wygrywając ze Zniczem Pruszków 1-0 po bramce w praktycznie ostatniej akcji meczowej w 93 minucie po golu Bruno. Jednak puchary to puchary. Janas zrobi wszystko, żeby udanie zadebiutować w lidze. Polonia i jej charyzmatyczny właściciel - Wojciechowski - chcą zdobyć tytuł mistrza polski. Zatem w takich meczach jak z Bytomiem nie może przydarzyć się strata punktów. Takie mecze Warszawiacy muszą wygrywać na dużym luzie. I tak też pewnie się stanie. Co prawda Bytomianie ostatnio wyszli z poważnego kryzysu wygrywając 2 mecze pod rząd w lidze u siebie dodatkowo nie tracąc gola a strzelając 3. Ale na wyjazdach Bytom gra już znacznie gorzej. W pucharach porażka 3-0 z ŁKSem w Łodzi. Podejrzewam, że Warszawa wygra około 3-0 3-1. Bytom to drużyna typowo własnego stadionu. Na wyjazdach gra słabo. Warszawiacy mają mocną defensywę, więc mało prawdopodobne, że Bytomianie strzelą gola. A w ataku Sobiech i Smolarek, który ciągle chce udowodnić, że jest bardzo dobrym graczem no i wracający po kontuzji motor napędowy tej drużyny - Mierzejewski. Warszawa powinna strzelić 2-3 bramki nie tracąc żadnej.

⛔ 100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Seria B Brazylia
Spotkanie:Vila Nova - Parana

Typ : 1
Kurs: 2,07
Buk : Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro w nocy odbędzie się kolejne spotkanie serii B ligi brazyzlijskiej.
Patrząc na tabele faworytem jest drużyna gości. Ale na formę oczywiście drużyna gospodarzy (co zauważyły (niestety) już buki). A co się stało - Vila Nova zaczeła grać. W ostatnich 7 spotkaniach (wcześniej prawie same porażki, ale jak pisałem zaczęła świetnie grać) ma 6 wygranych (zawsze z drużyną z wyżej rozstawioną w tabeli) i ostatnio 1 remis - z liderem tabeli (ówczesnym, już nie bo drużyna po remisie spadła na 2 miejsce).
W tym meczu też jestem pewien że gospodarze wygrają.

⛔ 100
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Spotkanie: AC Milan – Genoa
Typ: Milan
Kurs: 1.73
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: O godzinie 18:00 zaplanowane jest spotkanie 5 kolejki Serie A pomiędzy zespołem Milanu a Genoa. Oba zespoły jak na razie zawodzą. Milan miał od początku walczyć o mistrzostwo Włoch, a tymczasem gubi punkty z takimi zespołami jak Cesena, której ulegli 0-2 na wyjeździe czy Catania z którą tylko zremisowali przed własną publicznością 1-1. W ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe 1-1 z Lazio. Jedyny dobry mecz, który zanotowali miał miejsce w 1 kolejce przeciwko Lecce, które rozgromili aż 4-0. Liczę, że właśnie w tym meczu grając przed własną publicznością pokażą podobny football.
Drużyna gości wygrała również tylko w pierwszej kolejce z bardzo słabo spisującym się zespołem Udinese. Genoa w zeszłym sezonie była królową własnego podwórka. Na jej terenie każdy rywal miał ciężką przeprawę. Aby pokazać, że nie jest to zespół z tamtego sezonu przypomnę, że w ostatniej kolejce tylko zremisowali z Fiore 1-1, a 3 kolejki wcześniej ulegli Chievo aż 1-3.
W tym meczu nie wyobrażam sobie innego wyniku jak tylko pewne zwycięstwo gospodarzy!

✅ 73
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
AS ROMA - INTER MEDIOLAN
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,72 Bet365
Długo się zastanawiałem czy zagrac na Inter czy opcje BTS. Wybrałem jednak oba strzelą. Po pierwsze w bramce Romy stanie Lobont. Po drugie w defensywie zabraknie Mexesa i Riise no i rzecz jasna bramkarza Julio Sergio bo dlatego Lobont będzie w bramce. No i po trzecie Roma powinna zatakowac rywala bo w ostatnich meczach już grają troche lepiej, ale a to sędzia wypaczy wynik meczu, a to zabraknie szczescia jak przeciwko Bologni kiedy stracili gola w samej końcówce. Mówiąc wypaczy wynik meczu mam na myśli ich potyczke z Brescią kiedy to sędzia wyrzucił Mexesa z cz.kartką kiedy ten zdaje się że nie faulował i dał karnego Brescii, a potem za ewidentne zagranie ręką nie podyktował nawet karnego dla Romy! Roma więc musi atakowac by wkońcu wygrac jakiś mecz bo robi się lipa. A braki w formacji defensywnej to dobra wiadomośc dla Eto&#39;o, który jest w świetnej dyspozycji. Jego akcje na lewym skrzydle i skutecznośc pod bramką rywali może imponowac. Ponadto w Interze zabraknie w tym meczu Javiera Zanetti, który dostał wolne i Samuela z powodu kontuzji. Dla mnie oba strzelą to dobra opcja :wink:

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Bilbao - Barcelona
Typ : 2
Kurs : 1.65
Buk : Pinnacle
Analiza : Witam . Jutro o godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie po między Mistrzem Kraju a Hiszpańskim kopciuszkiem . Kurs na Barcelonie = Prezent . Dziwi mnie i to bardzo kurs jakim bukmacherzy obdarowali Dumę Kataloni . 1.65 ? Na prawdę coś mi się nie podoba ... Albo to tylko zwykła pomyłka albo ustawka ... Lecz jak w wiemy w La Liga raczej o ustawieniu takiego meczu nie ma mowy . W tamtym sezonie Barcelona raz wygrała u siebie 4:1 i zremisowała 1:1 na wyjeździe . Jednak jutro myślę iż będzie bez niespodzianki i Barcelona pewnie pokona Bilbao z 3:1 , 3:0 . PozdraWiam .

✅ 65
 
P 0

przemo77

Użytkownik
Spotkanie:FC St Pauli - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejna już 6 kolejka niemieckiej Bundesligi i mecz na Millerntor Stadion w którym absolutny beniaminek Bundesligi podejmuje rewelację początku sezonu, drużynę Borussi Dortmund. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują faworyta w drużynie gości. W zespole z Signal Iduna Park nastroje są wyśmienite, drużyna zajmuje pozycję wicelidera i z każdym meczem gra lepszą piłkę. Trener Jurgen Klopp ma wizję zespołu i bardzo dobrze wpaja piłkarzom swoją myśl szkoleniową. W pojedynku beniaminka który dopiero zdobywa doświadczenie i każdy rezultat inny niż porażka jest sukcesem, z zespołem aspirującym nawet na mistrza kraju łatwo według mnie wytypować zwycięzcę. Dortmund to młoda perspektywiczna drużyna z pełnymi zapału i chęci do gry zawodnikami jak Nuri Sahin, Shinji Kagawa czy nasz &quot;Lewy&quot;, w ostatnich meczach bez trudu pokonują rywali, ostatnio 5-0 Kaiserslautern wcześniej Schalke 3-1. Moim zdaniem Borussia łatwo wygra ten mecz i pewnie będzie okupować szczyty tabeli aż do końca sezonu.

✅ 105
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Spotkanie: Niemcy - Serbia
Typ: Niemcy (+1.5) - handicap europejski
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:Już w tą sobotę o 17:00 rozpoczną się pierwsze mecze Mistrzostw Świata w siatkówce. Coś na co czekali z utęsknieniem kibice, w tym ja ;) .
W ofercie znajduje się naprawdę kilka ciekawych meczy, z niezłymi kursami. Spotkanie Niemcy - Serbia zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich. Serbowie to bardzo wyrównany zespół, zawsze są mocni. Niemcy pod wodzą byłego trenera reprezentacji Polski, Raula Lozano, rozwinęli się niesamowicie. Widać, że są w formie, myślałem nawet nad obstawieniem na naszych sąsiadów bez handicap-u. Niemcy to przede wszystkim Grozer, któremu niedawno urodziło się dziecko, więc dodatkowa motywacja na pewno się przyda. Niedawno ekipa Niemiec rozegrała sparingi z Brazylią i udało im się wprost rozgromić faworytów do tytułu. Na pewno stać ich na wyrównaną walkę z Serbami i uważam, że tie-break spokojnie &quot;uda&quot; im się ugrać. Początek spotkania o 21:00.
PS. Dopiero zaczynam typowanie (mój 4 typ), a na razie 3/3 trafne :p Szkoda, że nie będę liczony w tabeli...
Sorry za ten spam ;P

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Kraków - Arka Gdynia
Typ: Cracovia (-1)
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Wielki dzień dla Cracovi i trenera Ulatowskiego. W sobote zostanie otwarty stadion Cracovi. Wydaje mi się także że ten mecz zadecyduje o przyszłości trenera &quot;Pasów&quot;. Zespół z Krakowa aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nie zdobyła nawet jednego punktu, Arka jest 10 z 8 punktami. Wierze, że każda seria ma swój koniec szczególnie w takim meczu jakim jest mecz otwierający stadion. Cały zespół na pewno będzie zmobilizowany by wygrać to spotkanie efektownie. Przeciwnik nie jest najlepszy więc można poszaleć. Na podsumowanie dodam, iż Cracovia pokonała w Pucharze Polski GKP Gorzów, a Arka po meczu z dogrywką czyli dochodzi zmęczenie przegrała z KSZO Ostrowiec. Trener Ulatowski ma prawie całą kadrę do dyspozycji poza Mariuszem Sachą, sądzę że to wystarczy by wygrać to spotkanie.

✅ 320
 
N 0

nalesniczek

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ:2
Kurs:2,15
Bukmacher:bwin
Analiza:Jutro, o godzinie 13;45 drużyna Manchesteru city będzie podejmować na własnym stadionie Chelsea. Drużyna gości jest jak dotychczas niepokonana, co więcej przez 5 meczy straciła tylko 1 bramkę, natomiast drużyna City zaliczyła już w tym sezonie kilka wpadek i jednak chyba pokazuje, że nazwiska to nie wszystko.
Kiepska analiza.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City - Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki w angielskiej Premiership w którym zmierzy się Manchester City z londyńską Chelsea. Man City przed sezonem dokonał kilku ciekawych transferów, sprowadził między innymi Yaya Toure, Davida Silve, Nigela de Jonga i Mario Balotelliego. Fortuna wydana na te wszystkie transfery nie była dobrym posunięciem. Klub gra poniżej oczekiwań. Ostatnio wpadka w pucharach z bardzo słabiutkim West Bromwich Albion czy remis z Blackburn u siebie i jeszcze porażka z Sunderlandem pokazują, że są w słabej formie. Natomiast goście ten sezon rozpoczęli najlepiej jak było to możliwe. Wygrali wszystkie 5 spotkań do tej pory strzelając aż 21 bramek i tracąc zaledwie 1 ! Wszystkie te mecze wygrywali co najmniej 2 bramkami, więc Chelsea jest zdecydowanym pewniakiem do zwycięstwa w tym meczu i zapewne trochę goli wpadnie w tym meczu rozgrywanym na City of Manchester Stadium. Tak rozpędzonych piłkarzy &quot;The Blues&quot; jak na razie nikt nie jest w stanie zatrzymać i myślę, że to spotkanie wygrają nawet w handicapie ( kurs ok. 4.20). Mecz o 13.45 będzie transmitowany na Canale+Sport. Zapowiada się naprawdę dobre widowisko.

⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Man City v Chelsea
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,90
Buk: bet365
Analiza: spotkanie rozpoczyna się o godz 13:45. Obie drużyny prezentują się swoimi składami solidnie. Mecz zdecydowanie będzie hitem kolejki. Przed Chelsea dobry sprawdzian czy naprawdę są w doskonałej formie. Na pewno nie będzie łatwo jak w dotychczasowych meczach. W prawdzie przegrali ostatnio z Newcastle ale to był mecz pucharowy i trochę zlekceważyli. Znowu w tym tygodniu jest liga mistrzów i pytanie czy ważniejszy będzie mecz z Marsylią. Na pewno to spotkanie w lidze jak i w lidze mistrzów jest ważne. Co prawda w lidze mają komfort 5 zwycięstw i nie wiadomo kiedy seria się skończy. Mają sporą przewagę 4 pkt nad 2 Arsenalem. Imponujący bilans bramkowy 21:1. Stawiam jednak znów na Chelsea. Właśnie pisząc analizę zauważyłem że już dwóch chętnych postawiło na ten mecz. Więc zmienię typ na powyżej 2,5 gola. Chelsea super bilans bramkowy. Myślę, że City nie pozostanie bez gola.

⛔ 100
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stilon Gorzów Wielkopolski
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Już jutro o godzinie 18.00 w Ostrowcu Świętokrzyskim zmierzą się zespoły miejscowego KSZO i gości z lubuskiego - Stilonu Gorzów.
Osobiście typ w tym meczu to 1, ponieważ KSZO musi uciekać z czerwonych kolorów w tabeli, poza tym w tygodniu wygrali w ramach Pucharu Polski z ekstraklasową Arką Gdynia 2:1 po dogrywce i awansowali do dalszej fazy... Gorzowianie w PP przegrali na własnym boisku ze słabą Cracovią, która w Eklasie jest nadal bez choćby punktu. Kolejnym argumentem będącym za KSZO, a chyba bardziej na minus za Gorzowianami jest to, iż do Świętokrzyskiego pojechała tylko 17osobowa grupa bez tak ważnych piłkarzy, jak Ziemniak, Wan, Ilków-Gołąb. KSZO chce przerwać passę ostatnich 4 meczów bez zdobycia punktu, a najlepiej właśnie teraz, gdy są gazie po wspomnianej wygranej w PP i ze Stilonem, który ostatnio przegrał w lidze z ŁKSem Łódź 0:1 wcześniej jeszcze 4:2 na wyjeździe z GKSem Katowice. W zeszłym sezonie na boisku KSZO wygrali Stilonowcy 0:1 po bramce nieobecnego już w zespole Maliszewskiego, w Gorzowie był remis 1:1, choć Ostrowianie prowadzili. Wyżej wymienione przeze mnie za/przeciw nakazują mi upatrywanie zwycięstwa w gospodarzach, ale sercem jestem za Stilonem i chciałbym w głębi się mylić...

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - West Bromwich Albion
Typ: Arsenal Over 4.5 gola
Kurs: 7.00 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Emirates Stadium. Twierdza, której w tym sezonie nikt jeszcze nie podbił a próbowały dotychczas takie drużyny jak: Blackpool , Bolton i Braga. Wszystkie te drużyny dostały dobrą lekcję od piłkarzy prowadzonych przez Arsene Wengera. Blackpool przegrał 6:0 , Bolton niestety także uznał wyższość &quot;Kanonierów&quot; przegrywając 4:1 natomiast w ramach Ligi Mistrzów przyjechała na Emirates Braga, która dostała podobnie jak Blackpool a więc także 6:0.
Teraz przyjeżdża do Twierdzy znajdującej się w Londynie - West Bromwich Albion , beniaminek , który jest na poziomie wyżej wymienionych drużyn a więc Bragi,Boltonu i Blackpool. Arsenal mimo kontuzji, które dokuczają im co sezon niestety, nadal jest mocną co pokazały &quot;Derby Londynu&quot; gdzie Arsenal w dogrywce położył na kolana Tottenham Hotspur. Arsenal jutro zagra bez Cesca Fabregasa jednak i jego da się po części zastąpić a kto tego dokona? A no nie kto inny jak Samir Nasri, który ostatnio gra wyśmienicie, zabraknie także Vermaelen&#39;a ale i jego także da się zastąpić, ale kto? A no Kościelny, który po spotkaniu z Sunderlandem w którym był bez wątpienia jednym z najlepszych graczy jak nie najlepszym rozegrał kolejne wyśmienite spotkanie, w którym znowu zabłyszczał niesamowicie mowa o spotkaniu z Tottenhamem Hostpur, nie zobaczymy także Robina Van Persiego , ale jego świetnie zastępuje Maouroane Chamakh, Theo Walcott także jest kontuzjowany ale i po nim lukę załatał Arsene Wenger dając do ataku Carlosa Vele, nie zagra także Ramsey jednak jego nie widzimy na boiskach Premier League od dłuższego czasu, każdy wie jaka tragedia mu się przytrafiła, Bendtner także jest kontuzjowany ale i on nie gra już sporo czasu, Kieran Gibbs nabawił się kontuzji w meczu z Tottenhamem a szkoda, bo jest o wiele lepszy od Clichyiego. Song także nie zagra gdyż zarobił czerwoną kartkę (2 żółte) w meczu z Sunderlandem. Jedynym powrotem na jutrzejszy mecz jest Abou Diaby.
Arsenal najprawdopodobniej wyjdzie następującym składem:
Almunia - Sagna,Squillaci,Koscielny,Clichy - Rosicky,Denilson,Nasri,Arshavin - Chamakh,Vela.
Jak widać to nadal mocny skład.
West Bromwich jedzie na Emirates podbudowane wygraną z Manchesterem City w Carling Cup, ale to także dodatkowe zmęczenie dla nich...
Jedyną osobą, którą mogą obawiać się defensorzy Arsenalu jest Odemingwe, który dobrze rozpoczął sezon.
Bądź co bądź uważam iż West Bromwich Albion podzieli jutro los Bragi,Boltonu czy Blackpool. Arsenal na swoim stadionie gra zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, wszyscy dobrze pamiętamy ostani wyjazd i jak się zakończył ????
Go Go Gunners !

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Auxerre - Nancy
2
4.00
pinnaclesports

Gospodarze sezon zaczęli słabo. Kilka remisów i dwie porażki to już nie te rewelacyjne wyniki z zeszłego sezonu. Do tego dochodzi gra w lidze mistrzów. Dla mało doświadczonego klubu a za taki uważam Auxerre taka mieszanka ( liga +LM ) może skończyć się nie ciekawie. Myślę, że piłkarze podczas meczu będą żyli już meczem z Realem i mogą przejść obok tego spotkania.
Nancy? Od lat średniak. Obserwuję ich grę na wyjazdach. Oni naprawdę są dziwną drużyną. Nie lubią własnego boiska i od lat grają lepiej na wyjazdach niż u siebie. Ten sezon wygląda podobnie. 3 mecze u siebie = 3 porażki. Na wyjazdach 2 zwycięstwa i remis. Myślę, że goście sprawią w tym meczu psikusa drużynie Ireneusza jelenia i wywiozą 3 punkty z tej 30 tysięcznej mieściny.

⛔ 100
 
bartovski 1

bartovski

Użytkownik
Spotkanie: Velez Sarsfield vS. Olimpo
Typ: 1 i U 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Pierwszy gwizdek w meczu inaugurującym ósmą kolejkę argentyńskiej Primera Apertura rozlegnie się tuż po północy czasu polskiego. Bez owijania w bawełnę faworytem do zgarnięcia kompleciku jest drużyna gospodarzy, która w trzech meczach na własnym stadionie zszamała rywali zdobywając 9 pkt. i strzelając przy tym 5 bramek tracąc jedną. Goście przyjeżdżają do Buenos Aires z dorobkiem Uwaga !!! zero pkt. na wyjazdach w ostatnich 4 podejściach, jeśli chodzi o bilans bramkowy, który również nie zadowala ba skłania do grania przeciwko to 2 strzelone i 7 straconych. Wygrana Velez raczej pewna ale wielu zapyta dlaczego Under 2.5 ? A no dlatego, że Velez wcale za wiele nie strzela bo średnio 1.5 gola na mecz, kobieta mówi 1:0 dla gospodarzy ja 2:0, kto ma racje rostrzygną kopacze już niebawem. Pozdrawiam gorąco xxxx =]

⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Spotkanie: Athletico Bilbao-Barcelona
Typ: 1
Kurs: 5,5 ---&gt; 5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam! Jutro o gdzinie 22 odbedzie sie spotkanie pomiedzy Athletico Bilbao a Barcelona. Mój typek troszke ryzykowny ale w miare uzasadniony. Atletico jak na razie po 4 rozegranych meczach zajmuje 6 lakoate z bilansem 2-1-1 natomiast barcalona jak narazie znajduje sie na 4 lokacie z bilansem 3-0-1. Barcelona zagra najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Messiego, w poprzednim spotkaniu wyjazdowym Barcelona tez musiała radzic sie bez swojego woda i było wyraznie widac utykajaca Barcelone która wygrała tylko 0:1 z słabiutkim Sportingiem Gijon. Bilbao jak narazie na swoim terenie jest z jedna porazka która poniosła z Atletico Madryt 1:2 oraz z wygrana 3:0 z Malorca. Barca na wyjezdzie jak narazie 2 wygrane z Realem Santander 0:3 oraz z Atletico Madryt 1:2. Mam nadzieje ze jutro Barcelona bez Messiego poniesie porażke a Athletico bedzie cieszyło sie z 3ptk ???? Pozdrawiam!

⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: FC Wacker Innsbruck vs. Wiener Neustadt (Austria - Bundesliga)
Typ: 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 18:30 na stadionie Sport- und Freizeitpark Tivoli-Neu (Innsbruck). Spotka się lider Wacker Bundesligi - Wacker Innsbruck (19 pkt) z drużyną zajmującą 4 miejsce Wienerem Neustadt (13pkt). Obie drużyn radzą sobie całkiem nieźle biorą pod uwagę fakt, że jeszcze w poprzednim sezonie Wacker grał w 1 lidze, a dla Wienera jest to dopiero 2 sezon w Bundeslidze. Drużyny te więc miały okazje ze sobą grać w 1 lidze i wyniki są następujące:
11/04/09 FC Wacker Innsbruck 1 - 3 Wiener Neustadt
18/10/08 FC Wacker Innsbruck 1 - 1 Wiener Neustadt
12/07/08 Wiener Neustadt 0 - 3 FC Wacker Innsbruck
Wyniki dość dziwne, obie drużyny wygrały po razie i to na wyjeździe, dlatego w jutrzejszym spotkaniu stawiam na wygraną Wiener Neustadt bo kurs jest dość wysoki, a szanse na zwyciestwo mają wcale nie mniejsze niż Wacker Innsbruck. Kurs pewnie jest tak zawyżony bo Innsbruck ma serię 15 meczy bez porażki, ale wiadomo, że każda dobra seria musi się kiedyś skończyć i myślę ze to będzie dzisiaj. Wiener Neustadt jest bardziej ograne z lepszymi zespołami, bo do Bundesligi awansowali rok wcześniej niż Innsbruck i pograli cały sezon, zajmują na końcu niezłe 5 miejsce; w dodatku już przecież raz wygrali z Innsbruckiem w poprzednim roku także na wyjeździe, więc stawiam na gości.

⛔ 100
 
N 77

noobcior

Użytkownik
St.Pauli(+1) vs Borussia Dortmund | Handicap 3-drogowy
Typ: Borussia
Kurs: 3.75
Buk: Ladbrokes
Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy beniaminkiem St. Pauli, a dobrze poukładanym zespołem Borussii Dortmund.
Drużyna gospodarzy plasuje się na dziewiątej pozycji, gromadząc dotychczas 7 punktów. Ograli oni swoich przeciwników dwukrotnie. Oba te mecze miały miejsce na wyjeździe, najpierw w Freiburgu(1:3), a ostatnio z Borussią M&#39;gladbach(1:2). Ostatni punkcik został zgromadzony po domowym remisie z Hamburgiem.
Borussia Dortmund po nagannym początku, a dokładnie porażce z Bayerem Leverkusen spisuje się znakomicie, oblegając pozycję wicelidera wygrali ostatnie 4 spotkania bardzo pewnie, bo każde z nich zakończyło się przynajmniej dwubramkowym zwycięstwem. W środowym meczu gracze z Dortmundu rozgromili FC Kaiserslautern 5:0.
Potykające się dziś zespoły grały ostatnio między sobą na początku dwudziestego pierwszego wieku, kiedy to Borussii udało się zgromadzić w meczach z St. Pauli 4 punkty.
Sądzę, że dziś ujrzymy jednostronne widowisko, a Borussia zwycięży przynajmniej dwoma bramkami z niezbyt silnym beniaminkiem.

✅ 275
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom