>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.11.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
F 45,2K

fiflo3661

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Fortuna 1 liga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Motor – Resovia
Typ: Obie drużyny strzelą – TAK
Kurs: 1,90
Bukmacher:
Superbet
Post w dziale: Luźna dyskusja - I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2023/2024 | Page 9 | Forum Bukmacherskie

Analiza:
Motor u siebie w 8 rozegranych spotkaniach lidze strzelił gola w 7 spotkaniach. Generalnie sporo strzela bo w 8 meczach stosunek bramek 13-15 ale też jeszcze więcej traci. Goście na wyjeździe nie grają za rewelacyjnie na 8 spotkań 2 zwycięstwa i 6 porażek, stosunek bramek 6-18, zatem nie w każdym meczu i dlatego typ jest obarczony pewnym ryzkiem. Niemniej w ostatnim meczu na wyjeździe goście nie tylko strzelili gola ale wygrali spotkanie (wprawdzie w dosyć szczęśliwych okolicznościach). Historycznie w dotychczasowych meczach dosyć często padały wyniki gdzie obie drużyny strzelały gola i liczę, że dziś też tak będzie.

190
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2650
R 1,2M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska I liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła – GKS Katowice
Typ: Wisła powyżej 6,5 rożnego
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/i-liga-dyskusja-typy-newsy-zakłady-długoterminowe-w-sezonie-2023-2024.168601/page-9#post-7228579
Analiza:
Wisła w tym sezonie jest zdecydowanym liderem w liczbie rzutów rożnych. U siebie na stadionie przy Reymonta w Krakowie wyniki często są dwucyfrowe. Przytoczę kilka ostatnich liczb: 13 rożnych z Polonią w pucharze, 12 z Zagłębiem, 7 z Resovią, 9 ze Zniczem, 13 z Płockiem, 9 z Chrobrym. Dzisiaj też przewiduję ataki Wiślaków i próby pokonania bramkarza Katowiczan. Wisła aspiruje do najwyższych lokat, a dopiero 9 miejsce , ale strata do wicelidera to tylko 5 punktów. Ofensywna gra pomoże stworzyć sporo okazji i rzutów rożnych. W Betafan bardzo dobry kurs 2,0 za over 6,5 rożnego.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2453
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Fiorentina
Typ: remis lub Fiorentina
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś Milan mierzy się z miłym zaskoczeniem sezonu - Fiorentiną. Co prawda dla koneserów włoskiej piłki, pozycja dzisiejszych gości nie jest zaskoczeniem, aczkolwiek na przełomie ostatnich lat widać, że w porównaniu do zeszłych sezonów - teraz jest znacznie lepiej. Oba zespoły słabo punktowały w ostatnich 5 meczach - Milan zdobył 5 punktów (2 porażki, 2 remisy, 1 zwycięstwo), natomiast Fiorentina 6 (2 zwycięstwa, 3 porażki). Zastanawiałem się nad grą na remis, tudzież podwójną szansą na remis, bo byłoby to dobrym odzwierciedleniem formy obu drużyn, jednak wolę zagrać trochę bardziej w stronę Fiorentiny. Rossoneri poza rywalami z wysokiej półki, to ostatnio nie potrafili wygrać z drużynami walczącymi o utrzymanie (Lecce, Udinese), natomiast Fiorentina jedynie z Empoli miała wypadek przy pracy i przegrała, a tak to wygrywała, bądź traciła punkty z wysoko notowanymi rywalami (Juve, Lazio) Dodatkowo koronnym argumentem dla tego typu jest obecność MIlanu w LM, w której mają ciągle szansę na awans, tak też myślę, że trener pozwoli odpocząć kluczowym zawodnikom. Viola niby też gra w Lidze Konferencji, jednak tam tylko katastrofa pozbawiłaby ich awansu, a dodatkowo są to znacznie mniej prestiżowe rozgrywki. Powodzenia życzę :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brentford - Arsenal
Typ: Obie strzelą w 1 połowie - Tak
Kurs: 5.50
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Czekałem se na składy z tym typem i już widzę, że Arsenal wychodzi na to spotkanie mega ofensywnym składem, bo w składzie mamy Sake, Martinelli, Trossard, Gabriel Jesus, Odegaard i ja powiem tak, jedyna osoba, która potrafi w tym składzie dobrze bronić w lini pomocy to tylko Declan Rice, a też na minus ze zagra Zinchenko, bo defensywnie ten zawodnik jest po prostu słaby, reszta obrony stabilna i bardzo skuteczna, ale moim zdaniem, to trochę za mało i już w 1 połowie zobaczymy bramki z obu stron. Arteta tak ofensywnymi zawodnikami może się pomylić, ale to chyba lepiej dla widowiska.. Brentford w nienajgorszej formie i grają u siebie a to tylko atut, będzie grad goli moim zdaniem i każdego zachęcam zagrać to po kursie 5.50

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 357K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , 3 liga baraże
Godzina: 21:00
Spotkanie: CA San Miguel- Argentino Quilmes
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/argentyna-super-league-typy-dyskusja-newsy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7228607
Analiza:

Tak się składa, że oglądałem pierwszy mecz tych ekip w którym było 0:0. I mimo takiego wyniku okazji do strzelenia bramki było mnóstwo. Rzadko kiedy zdarza się żeby w dwumeczu 2 razy padało 0:0. Uważam że jeśli w pierwszych minutach padnie bramka to Zobaczymy otwarte spotkanie . Nie będę tu podawał statystyk z h2h bo one na pewno nie popierają mojego typu, gdyż obie drużyny strzelają mało. Jednakże tak jak mówię, widziałem poprzedni mecz i bramek mogło być dużo, a kurs dziś na to bardzo duży.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom