>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna L1
Godzina: 2045
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
To spotkanie ligii Francuskiej naprawdę zapowiada remis. Toulusea&#39;a po naprawdę dobrym początku sezonu trochę spuściła z tonu. Ostatni ich bilans to 1-2-2. Na starcie rozgrywek grali naprawdę fajnie i byli nawet na 4 miejscu ligi. Tracą mało bramek, gdzie stracili ich tylko 12 co jest jednym z najlepszych wyników ligi. Ofensywa również nie zawodzi co może zapowiadać że tą jedną bramkę są w stanie wcisnąć. Z drużyną Grosickiego, jest zupełnie inaczej. Ostatni ich bilans wygląda niby lepiej 3-2-1, ale bilans bramkowy wygląda zdecydowanie gorzej. Gra nie zachwyca, ale grają u siebie, co napewno jest sporym atutem. Może znowu wejdzie Grosicki w końcówce, który przesądzi o wyniku. Zapowiada się niezwykle nudny mecz, obfitujący raczej w małą ilość bramek. Typuje wynik tego spotkania na 1-1. Ciekawym typem jest również under 2,5. Ostatnie ich mecze obfitowały w sporą ilość bramek, ale wiadomo co sezon to inaczej to wygląda. W końcu będzie remis i under. Wybór pozostawiam wam ;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Francja 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Auxerre
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2,40
Bukmacher: oddsring
analiza:
Oba zespoły zamykają tabelę w Ligue 2. Liczę dziś na minimum 3 gole w meczu. Drużyna gospodarzy ma średnią 3 goli na mecz. W tym sezonie na 15 spotkań 10 razy padł wynik pokrywający over 2.5, więc jak na ligę Francuską to bardzo dobry wynik.
Jeśli chodzi o sam typ, to opieram się na statystykach pomiędzy konkretnymi drużynami. Ostatnie mecze pomiędzy Tours, a Auxerre obfitowały w gole. Jeśli cofniemy się do sezonu z roku 2013 aż do dnia dzisiejszego, to łatwo można policzyć, że
zespoły spotkały się ze sobą 7 razy. Tylko raz padł over 2,5, a 6 spotkań zakończyło się overami 3.5 i więcej..
Na kupon osobiście polecam na podbicie over 1.5 w meczu, gdzie kursy oscylują w granicach 1.40-1.48. Jeśli chodzi o wynik, to ciężko cokolwiek napisać. Ale stawiam 2-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Les Herbiers - GS Consolat Marseille
Typ: 1
Kurs: 2,88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jestem kompletnie nie w formie i teraz typy dnia wogóle mi nie wchodzą także ostrożnie teraz z tym co tutaj podaję. Mimo nie powodzenia dziennie jakiś typ od siebie dam, bo w końcu się przełamię i wierzę, że hurtowo dzień po dniu znowu będą trafne typy z mojej strony. Na dzisiaj propozycja z 3 ligi francuskiej. Tabela wygląda tak :

Na własnym stadionie Les Herbiers ma bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, z kolei goście na wyjazdach mają na koncie 2 zwycięstwa i 5 porażek i są jedną z gorszych drużyn w meczach wyjazdowych. Jeżeli chodzi o absencje to u gospodarzy nie zagrają obrońcy Sanaia (1 występ w tym sezonie) i Bonne (2 występy w tym sezonie), pomocnik Hery (7 występów w tym sezonie) i napastnik Roman (bez występu w tym sezonie). W zespole Consolat nie zagrają z kolei obrońcy Demel (3 występy w tym sezonie), Laassami (bez występu w tym sezonie) i Nicodeme (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Borgniet (12 występów w tym sezonie) i Demba (11 występów w tym sezonie) a także napastnik i najlepszy strzelec w zespole Bozok (13 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie). Mecz powinien być zacięty ale myślę, że o tego jednego gola gospodarze będą dzisiaj lepsi. U gości nie zagra najlepszy strzelec w zespole, który zdobywał dośc regularnie bramki i myślę, że obrona gospodarzy będzie miała mniej roboty niż jakby ten piłkarz grał. Oba zespoły są blisko siebie w ligowej tabeli, goście na wyjazdach prezentują się nie najlepiej a do tego nie zagra dzisiaj ich najlepszy strzelec i dwóch podstawowych pomocników przez co siła rażenia zespołu Consolat powinna być mniejsza. Kurs na wygraną gospodarzy jak dla mnie za wysoki i polecam tutaj grać na gospodarzy ale jak zaznaczyłem na początku uważajcie z moimi typami bo ostatnio są nietrafione i brak u mnie formy.
✅188
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar SC - Real Betis
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu 13.kolejki Primera Division na Estadio Municipal de Ipurua ósmy zespół w tabeli Eibar podejmie dziś trzynasty Real Betis. Obie ekipy wydaje się wyjdą na ten mecz w najmocniejszych składach, dlatego zapowiada się to ciekawe spotkanie. Kto w nim jest faworytem? Moim skromnym zdaniem do aktualnie wyżej klasyfikowana ekipa Eibar.
Przede wszystkim warto odnotować, że Eibar u siebie ma naprawdę niezłe statystyki meczów domowych - 4 zwycięstwa, remis i porażka. Zremisowali z Sevillą oraz przegrali z Osasuną. Jeśli chodzi o zwycięstwa to na swoim rozkładzie mają już Valencię, Real Sociedad, Villarreal i Celtę Vigo. Zwycięstwa nad takimi zespołami musi budzić uznanie stąd też uważam, że również dziś mogą sobie poradzić z drużyną przyjezdną. Real Betis bowiem na wyjazdach jak na razie nie ma jakiś wybitych osiągnąć - 2 zwycięstwa i 4 porażki. Zwyciężyli spotkania z Valencią oraz Osasuną, natomiast porażki zanotowali z Barceloną, Villarreal, Sevillą i Realem Sociedad. Widać więc, że atut własnego boiska może być tutaj kluczowy, bowiem Eibar czuje się u siebie bardzo dobrze natomiast Betis w delegacjach jak na razie nie zachwyca.
Ponadto w poprzednim sezonie Eibar co prawda zremisował 1-1 u siebie, jednak wcześniej w rundzie jesiennej potrafił rozbić Betis 4-0. Wtedy Eibar zdecydowanie nie wytrzymał trudów sezonu Primera Division, jednak jesień miał całkiem udaną. Obecnie (na ten moment) wygląda to podobnie i kto wie, może również w pierwszym meczu to Eibar okaże się zdecydowanie mocniejsze.
✅95
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet
Typ: 2
Kurs: 3,95
Bukmacher: Iforbet
Analiza:
Po serii mniej udanych Spotkan ,Termalica zanotowała przełamanie
w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia wygrywajac 3:1 przełamujac tym
samym serie trzech z rzedu porazek. W dzisiejszym spotkaniu wiadomo
ze zabraknie Piotra Malarczyka - moze to byc druzy problem poniewaz
ten pilkarz jest filarem lini defensywnej Cracovii
Bezposrednie mecze:
Na 5 ostatnich spotkan : 3razy Termalica była góra , jeden remis
i jedna porazka .
Ostatnie 10 meczy Cracovi:
- 2 wygrane
- 4 remisy
- 4 porazki
Ostatni raz Cracovia wygrała 14 Pazdziernika czyli ponad miesiac temu
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Effector - Warszawska
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

7 Kielczanie podejmują 12 zespół tabelii AZS Politechnikę.
Effector 14 punktów - 9 pkt Warszawska
Effector zawsze u siebie w tym sezonie ugrywał minimum 2 sety i zawsze punktował:
Effector 2:3 Jastrzębski
Effector 3:2 Bydgoszcz
Effector 2:3 Cuprum
Effector 3:1 Częstochowa
Więc widać, że Kielczanie u siebie wygrywali powiedzmy to co się dało, z drużynami w ich zasięgu, a takimi bez wątpienia będą Akademicy z Warszawy, przegrali tylko z Cuprum i Jastrzębskim(dla mnie te dwie drużyny będą walczyć o 4 pozycję na koniec i możliwość gry w półfinale ligi o medale)
Warszawa przegrała 4 ostatnie mecze, Warszawa na wyjeździe:
Wygrana w pierwszym meczu z najsłabszym w lidze Espadonem 3:0, a potem 3 kolejne porażki:
0:3 z Bełchatowem
1:3 z Gdańskiem
1:3 z Cuprum
Jak widać oprócz meczu z najsłabszym w tabeli Espadonem na wyjeździe nie zdobyli nawet 1 pkt. Dlaczego więc kursy na to spotkanie są tak duże na Kielczan? Spokojnie można to grać bo jak widać nasza liga jest tak nieprzewidywalna i wyrównana, co pokazało już tyle meczów w tym sezonie, że masakra, a tutaj kto gra po 1.60 na gości którzy jeszcze kompletnie ze statystyk nie są faworytem powinien zwyczajnie puknąć się w głowę.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Davis Cup - FINAŁ
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Cilic M. - Delbonis F.
Typ:
Cilic M. -2,5 seta
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

H2H 2:0, oba mecze zostały rozegrane na mączce i Cilic je wygrał bardzo pewnie. Spotkali się nawet w tym roku w szwajcarskiej Genewie, pewne 2:0. Teraz gramy w bałkańskim kotle i myślę, że kluczowym meczem będzie tutaj spotkanie Cilica z JMDP, ale o tym później, o ile dojdzie do takiego meczu, bo w Davis Cup różnie bywa.
Jest to finał więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu, choć o &quot;chorwackich fixach&quot; nie jeden doświadczony typer zapewne słyszał nie raz.
Delbonis od wielu lat był zawodnikiem typowym pod korty ziemne, jednak w tym roku kilka razy zaszokował, między innymi na Indian Wells pokonał samego Murraya, ale Szkot miał wtedy głowę zupełnie gdzie indziej, z tego co pamiętam urodziło mu się dziecko.
Co by nie mówić to Delbonis coś tam powalczył ostatnio na kortach szybkich, ale Cilic miał o wiele lepszą końcówkę sezonu. Moim zdaniem kursy są tutaj wystawione prawidłowo i jeden set to będzie max dla Argentyńczyka, ale na to nie liczę tym razem.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:00
Jong Ajax - Telstar
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 5,50
Buk: bet365
W 2 lidze holenderskiej mecz młodego Ajaxu z Telstarem. Stawiam na dużą ilość goli, bezpieczniej można też postawić na over 4,5 gola po kursie 3,25. Ajax to najskuteczniejsza drużyna ligi bo dotąd strzeliła 38 bramek, jednak w defensywie teź potrafią sporo zainkasować jak choćby z Venlo 0-4 u siebie. A teraz do konkretów, z pierwszego zespołu po konflikcie z Peterem Boszem wypadli dwaj ofensywni zawodnicy El Ghazi oraz Nema Gudelj. El Ghazi gra w rezerwach bodajże od dwóch meczów i zdołała strzelić już 3 bramki. Gudelj to chyba świeża sprawa bo w zeszłej kolejce w rezerwach nie grał, a wczoraj w LE nie było go teź w szerokim składzie więc myślę że dziś będzie do dyspozycji trenera rezerw. Zatem miałby kto strzelać bramki, a i Telstar z pewnością coś strzeli, zatem 5 czy 6 bramek jak najbardziej realne.
⛔100
 
mihau95 6

mihau95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po 18 kolejkach Radomiak jest wiceliderem II ligi z bilansem meczy 11-4-3, natomiast Stal zajmuje 7 miejsce z bilansem 6-6-6. U siebie Radomiak zanotował na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 porażkę, bramki 16:6, a Stal na wyjeździe 1 zwycięstwo 4 remisy i 4 porażki, bramki 9:18. Goście są drużyną, która lepiej gra u siebie, gdzie zdobyli 17 punktów - bilans spotkań 5-2-2 niż na wyjazdach. Gospodarze zaś nie przegrali u siebie od 14 sierpnia, gdzie przegrali 0-1 z Puszczą Niepołomice i notują serię 8 zwycięstw u siebie z rzędu i 6 zwycięstw ogółem. Polecam.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: Łączna liczba bramek: 3
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Z pewnością będzie to ciekawy mecz, drużyna z Lubina zmierzy się z Lechem. Zagłębie zaczęło sezon dosyć dobrze i ta dobra passa trwała trochę czasu. Jednak wszystko się posypało i ostatnie wyniki są nie za dobre. Porażka z Koroną 1-2, ze Śląskiem 1-2, remis z Wisłą 2-2. Lech natomiast wszystkich zaskoczył, podniósł się z kolan i gra coraz lepiej, wskoczył już na 5 miejsce i jest w wyśmienitej formie. Ostatnio wygrali z Wisłą Płock 2-0, z Ruchem 5-0 i ze Śląskiem 3-0. Jednak tutaj mimo wszystko ciężko będzie obstawić zwycięzcę bo historia pokazuje że często jedna z drużyn miała słabą formę a potrafiła wygrać. Dlatego postanowiłem dzisiaj obstawić typ łącznej liczby bramek w meczu. Między tymi drużynami padały bardzo często wynik 2-1 lub 3-0. Również w ostatnich meczach Zagłębia padały zazwyczaj 3 bramki. U Lecha ostatnio też padło kilka razy 3 bramki łącznie. Typ ryzykowny, ale za wyższy kurs często są ryzykowne nie ma pewniaków. Lecz dla mnie on jest bardzo fajny i myślę że jest bardzo duża szansa że bez problemy wejdzie.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Bruk-Bet T.
Typ: 1/obie
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami mecz rozpoczynający 17 kolejkę w naszej rodzimej Lotto Ekstraklasie, mecz odbędzie się na stadionie MKS Cracovia pomiędzy Cracovia vs Bruk-Bet T. Obie ekipy dzieli spora ilość punktów jak i spora odległość w tabeli, Cracovia zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 18 punktów natomiast Bruk-Bet T. zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 27 punktów.
Cracovia na własnym obiekcie radzi sobie w miarę dobrze, tylko 2 porażki - z Jagiellonią 1:3 i z Lechią 0:1, 4 zwycięstwa i 1 remis - 1:0 z Wisłą Płock, aż 6:0 z Koroną, 2:1 z Wisłą Kraków, 5:1 z Piastem oraz 1:1 z Ruchem. Widać, że pada sporo goli w meczach z udziałem Cracovii i wydaje się, że tak samo będzie i w tym meczu.
Bruk-Bet T. jeszcze w tym sezonie nie zremisował na wyjeździe 4 wygrane 4 porażki widać, że zawsze grają o pełną pulę, również w meczach z udziałem Bruk-Betu pada te minimum 2-3 gole. Termalica ostani mecz wygrała na wyjeździe 3:1 z Arką ale Arka od 38 minuty grała w 10 a poprzednie mecze to 3 porażki z rzędu i 1 remis. Czy to było przebudzenie Bruk-Betu? Nie wydaje mi się.

Gospodarze przystąpią do piątkowego meczu bez kontuzjowanych P. Malarczyka i Tomasa Vestenicky&#39;ego, a pod znakiem zapytania stoi występ Erika Jendriska. Bruk-Bet z kolei zjawi się w Krakowie bez pauzującego za czerwoną kartkę Dalibora Plevy oraz kontuzjowanego Dawida Nowaka.

Wydaje mi się, że w tym meczu i padnie sporo goli ale również i Cracovia ten mecz wygra, ma lepszych piłkarsko zawodników, którzy muszą to udowodnić na murawie. Muszą zacząć wygrywać i pnąć się ku górze tabeli, żeby znaleźli się w najlepszej 8. Oba te typy wydają się być bardzo prawdopodobne.
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet
Typ: 1DNB
Kurs: 1.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cracovia gra coraz lepiej i ich gra jest zdecydowanie lepsza niz wyniki co pokazali chocby w Gliwicach bedac zdecydowanie lepsi ale remisujac w koncowce we frajerski sposob.Teraz jednak musza spiac posladki i zaczac ostro punktowac jesli chca wskoczyc do pierwszej osemki. Termalica jest solidna ale 3miejsce w tabeli to jednak za wysokie progi i stopniowo zaczna pewnie spadac w tabeli. Cracovia na wyjazdach w lidze slabo punktuje ale u siebie prezentuje sie znacznie lepiej potrafili np.zlac Korone 6-0 i dzisia podopiecznych Czesia Michniewicza ciezka przeprawa i o ile remis moga wywalczyc dzielna murarka to o zwyciestwo bedzie im bardzo trudno.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. liga austriacka
Godzina: 18.30
Spotkanie: Kapfenberg - Neustadt
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj spotykają się sąsiedzi w tabeli, ale jednak z innymi ambicjami. Kapfenberg walczy o awans do ekstraklasy austriackiej i mimo, że jest dopiero na 4 miejscu to jest najpewniej ostatnim zespołem ze ścisłej czołówki tabeli. Neustadt, który w poprzednim sezonie do końca walczył o utrzymanie w tej lidze, teraz ma dość bezpieczną przewagę nad miejscami zagrożonymi spadkiem, ale oczywiście ma też za dużą stratę do miejsca czwartego. Dzisiejsi goście w meczach są głównie drużyną, która gra z kontry i w większości potyczek ma mniej sytuacji bramkowych niż przeciwnicy. Kapfenberg natomiast jako gospodarz atakuje przez cały mecz. We wrześniu niespodziewanie to Neustadt wyszedł zwycięsko z bezpośredniego starcia, ale grał u siebie i spotkanie było wyrównane. Dzisiaj jest wyjazd i myślę, że piłkarze Kapfenberg odpłacą podobnym wynikiem tyle, że na swoją korzyść.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: btts/Lech Poznań
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 11 ostatnich spotkaniach Zagłębie zdobywało przynajmniej jedną bramkę, a zdarzało się, że strzelili 2 lub 3. Dziś oczywiście przewaga własnego boiska. Liczę na to, że uda im się strzelić bramkę i tym samym Lech zakończy passę trzech meczów bez straty bramki. Od 6 spotkań u siebie Zagłębie nie potrafi zdobyć kompletu punktów i myślę, że dzisiaj także im się to nie uda,ale w 5 spotkaniach przynajmniej trafiali do siatki. Dziś zmierzą się, ze świetnie ostatnio spisującą się drużyną Lecha, która poprzednie 3 spotkania wygrała zdecydowanie wynikami: z Wisłą Płock 2-0, z Ruchem Chorzów 0-5 i z Śląskiem Wrocław 3-0. Może rywale z nie najwyższej półki, ale jednak te rezultaty dają do myślenia w jakiej formie są gracze Nenada Bjelicy. Obstawiam tu znów pewne zwycięstwo Kolejorza, oscylujące w granicach wyniku 1-3.
Poza konkursem, polecam jeszcze grać over kartkowy w tym meczu. Obie drużyny będą walczyły na pewno o komplet punktów, Lubin będzie chciał wreszcie przełamać się na swoim stadionie i wygrać, a wiadomo Lech jest w formie i musi piąć się po szczeblach tabeli, przynajmniej na podium. Mecz ten sędziuje dziś Paweł Gil, który w ostatnich 12 meczach pokazał 59 żółtych kartek i 1 czerwoną, a więc zdecydowanie temperuje zapędy piłkarzy. Ja nie gram tego, ponieważ nie mogłem znaleźć w ofercie mojego bukmachera zakładu na kartki.
Powodzenia!
⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Lech
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz 17 kolejki naszej Ekstraklasy.
Zagłębie które jest w małym dołku podejmie u siebie rozedzonego Lecha.
Przeciętnie jak dotąd spisuje się sprowadzony ze Sparty Martin Nespor, który grając w Piaście był jednym z lepszych napastników w Ekstraklasie, a w dziesięciu spotkaniach w Zagłębiu strzelił dotąd tylko dwa gole.
Lech jest w bardzo dobrej formie, Poznaniacy wygrali ostatnie trzy spotkania strzelając w nich dziesięć goli i nie tracąc ani jednego.
Myslę, że dzisiaj zawodnicy z Lubina będą chcięli zatrzymać rozpędzonego &quot;Kolejorza&quot; i nie pozwolą im na wbicie dużej ilości bramek.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia, Eevste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Telstar
Typ: -1.5 Jong Ajax
Kurs: 2.60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Jong Ajax z domowym bilansem 6 wygranych, remisu i porażki plasuje się w tej kategorii zaraz za rewelacyjnymi młodymi z PSV, którzy nie mają sobie równych na swoim obiekcie. Ale to jednak Ajax strzela najwięcej bramek w lidze i jak już się rozpędzi, na prawdę sporo trafia do siatki rywala. Bilans 28 bramek w 8 meczach mówi sam za siebie. Ostatnio napotkali opór w meczu z Bredą, ale ta w końcu sąsiaduje z młodymi w tabeli i prezentuje solidny poziom.
Przegrali też z 2 w tabeli Venlo, ale wcześniej wysokie wygrane, z Graafschap 4-2, Oss 7-0, Achillesem 1-7,Den Bosch 5-2.
Liczę, że dzisiaj z gorszym rywalem znów spotkanie będzie przebiegało pod ich dyktando. Z resztą, jak w bezpośrednich spotkaniach:
02.08.16 Jong Ajax-Telstar 3 : 0
14.09.15 Jong Ajax-Telstar 4 : 1
11.08.14 Jong Ajax-Telstar 3 : 0
05.08.13 Jong Ajax-Telstar 2 : 0
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom