>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.11.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rose i Gasol mają grać, wiec chyba do stawiania na Bulls nie trzeba specjalnie zachęcać :smile:. Byki po dwóch wyjazdowych porażkach z rzędu, widać, że nie zamierzają dopuścić do trzeciej, kurs 1.57 jak najbardziej warty gry, Utah Jazz to bardzo utalentowana ekipa, ale zdecydowanie melodia przyszłości i to dosyć odległej, a Bulls to jeden z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa już teraz, o ile Rose będzie pozostawał zdrowy oczywiście, ale nawet bez niego są bardzo mocni.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference South )
Spotkanie: Basingstoke Town F.C. - Bromley F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Anglii na rozgrywki tamtejszej Conference South.
Basingstoke Town F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 15 spotkan w których zdobył 27 punktów po 9 zwycięstwach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 25-17.
Bromley F.C. zdobył 30 oczek w swoich 16 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 9 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie pozycję wicelidera tabeli angielskiej Conference South, bilans bramek 30-20.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 12 oczek po 4 zwycięstwach oraz 3 przegranych, bilans bramek na swoim The Camrose 7-5.
Goście zdobyli 18 punktów w swoich 8 spotkanaich rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 5 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramkowy w delegacjach 19-8.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 3 oczka lecz Basingstoke Town ma jedno spotkanie rozegrane mniej od rywala z tego meczu a w ostatnich ich 7 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy soba w mieście Basingstoke 3 razy wygrywali gospodarze, 2 razy był remis oraz 2 razy 3 oczka pojechały do dzielnicy Londynu Bromley, bilans bramek w tamtych meczach 11-7 na korzyść Basingstoke Town F.C..
Moim typem na ten ciekawie zapowiadający się mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Basingstoke Town Football Club ostatnio miało lekką zadyszkę przegrywając nawet mecze przed własną publicznością lecz moim zdaniem akurat na to spotkanie bardzo się zmobilizują gdyż mając mecz mnie juz mogą się po wygranym tym meczu zrównać się punktami z gośćmi i do tego gospodarze pragną zrewanżować się za przegraną u siebie z zeszłego sezonu a Bromley Football Club w tym sezonie gra bardzo dobrze szczególnie w delegacjach jednak kiedyś musi im się zdarzyć wpadka i moim zdaniem będzie to ten mecz gdyż gospodarze bardzo się na nich zmobilizują i moim zdaniem nie popełnią juz błedów z zeszłego sezonu i pokonają gości na swoim The Camrose.
Zwrot-spotkanie przeł.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ (Liga Mistrzów)
Godzina: 20:45
Spotkanie: APOEL Nikozja - FC Barcelona
Typ: Over 3.5 kartek
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowałem się w dzisiejszym dniu na taki typ ponieważ wydaje mi się bardzo obiecujący. Sytuacja w grupie F ligi mistrzów wygląda tak: w chwili obecnej na pierwszym miejscu znajduje się PSG z dorobkiem 10 punktów tj. 3 wygrane, 1 remis, bilans bramek 6:3. Na drugim miejscu plasuje się Barcelona z 9 oczkami tj. 3 wygrane, 0 remisów oraz 1 porażka. Na trzecim miejscu jest Ajax z dwoma punktami tj. o wygranych, 2 remisy jak i dwie porażki. Grupę zamyka APOEL z zaledwie jednym punktem tj. 0 wygranych, 1 remis i 3 porażki.
Sytuacja w grupie wygląda bardzo ciekawie ponieważ PSG z Barceloną walczą o pierwsze miejsce w grupie,a Ajax z APOELem o ligę europejską. Na wstępie warto podkreślić,że mecze będą rozgrywane o tej samej godzinie także zaangażowanie powinno być na 100%. Pewne już jest,że PSG jak i Barcelona wyjdą z grupy, nie wiadomo tylko kto z jakiego miejsca. Nie nierozstrzygnięte jest natomiast kto z grupy F będzie grał w lidze europejskiej. Możemy się spodziewać gryzienia murawy przez Ajax jak i APOEL. Tylko wiadomo,że jedni jak i drudzy mają potężnych przeciwników przed sobą.
Piłkarze z Cypru stracili zaledwie 4 bramki także jest to bardzo przyzwoity wynik jeśli patrząc na rywali grupowych. Problem większy mają ze strzemieniem bramki ponieważ jedna to stanowczo za mało. Nie od dzisiaj wiemy,że grać przeciwko APOELowi na wyjeździe to bardzo trudne zadanie i to nawet dla najlepszych. Co ciekawsze Barcelona w pierwszym meczu u siebie z wyspiarzami wygrała zaledwie 1:0,a większość spodziewała się pogromu. Sprawą oczywistą jest, że pod każdym względem Barcelona bije na głowę drużynę przeciwną i nie ma co się więcej nad tym rozpisywać. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to Katalończycy nigdy nie wygrali na wyjeździe z APOELem.
Oczywiście sprawdziłem składy jednych jak i drugich lecz w tej analizie nie jest to potrzebne. Uważam po prostu, że obydwu ekipom tutaj będzie zależało na punktach i w wielu momentach będziemy mogli oglądać napomnienia. Linia czterech kartek tutaj moim zdaniem jest bardzo nisko zawieszona i powinna być pokryta. Niepokojącym faktem może być,że APOEL na 4 mecze uzbierał tylko 4 żółte kartki tj. 2X,a Barcelona tylko 5. Lecz powtórzę się raz jeszcze...tutaj będzie podwójna motywacja i nerwy będą według mnie pękać.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker UK CHAMPIONSHIP
Godzina: 15:30
Spotkanie: Carrington - Bond
Typ: Carrington
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dobrego Bonda to można teraz zobaczyć w TV tylko i wyłącznie na filmowym ekranie, czyli Jamesa a nie Nigela przy snookerowym stole ;). Były finalista Mistrzostwa Świata (porażka z Hendrym w 1995 roku 9-18) nie tak dawno temu skończył 49 lat i jest jednym z najstarszych zawodników w Tourze. Niestety metryka nie jest przy stole sprzymierzeńcem Bonda. Nigel zawsze był nastawiony na grę taktyczną, ale też nigdy nie miał problemów z rozwiązywaniem dobrych układów w jednym podejściu. Jednak z wraz z upływem lat zdolności koncentracji spadają i to wyraźnie widać w podejściach punktowych Nigela. Na krótkim dystansie, jak w PTC w formacie best of 7 Nigel może jeszcze wygrywać, ale im dłuższy mecz tym jego szanse maleją drastycznie. Carrington jest co najmniej solidny a jego wyniki są całkiem niezłe (ostatnio na rozkładce Cahill, Allen i Hamilton). Myślę, że w formacie best of 11 powinien bez problemów uporać się z Bondem (ich jedyny pojedynek h2h w 3 rundzie kwalifikacji do MŚ 2014, zakonczył się komfortowym zwycięstwem Carringtona 10-5).
⛔
100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Schalke 04 Gelsenkirchen - Chelsea Londyn
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielu ten typ może wydać mało prawdopodobny, wszak Chelsea w lidze angielskiej jest w niesamowitym gazie, wygrywa mecz za meczem i już nawet na tym etapie rozgrywek jest niemal pewniakiem do zdobycia tytułu. W Lidze Mistrzów jednak bywało różnie, owszem są liderem z 8 punktami, ale pamiętajmy, że już w pierwszym meczu na Stamford Bridge zremisowało z Schalke, a w ostatniej kolejce również stracili punkty z NK Maribor (remis).
Schalke według mnie dziś wcale nie stoi na straconej pozycji. Owszem w ekipie Roberto di Mateo są pewne kłopoty kadrowe - kontuzjowani są Julian Draxler, Jefferson Farfan i Sead Kolasinac. Jose Mourinho natomiast nie ma żadnych kłopotów w swojej drużynie i będzie mógł wystawić swój najsilniejszy skład.
Pamiętajmy jednak, że dla Schalke jest to bardzo istotne spotkanie w walce o awans. Co prawda zajmują drugie miejsce ale i Sporting i NK Maribor są tuż za ich plecami, a dzisiejsze starcie z Chelsea jest ostatnim meczem przed własną publicznością w tej fazie rozgrywek. Jest to dość istotne bowiem za Roberto di Mateo Schalke mecze domowe wygrywa - 2-0 z Herthą, 4-3 ze Sportingiem, 1-0 z Augsburgiem i ostatnio 3-2 z Wolfsburgiem. Zresztą od początku sezonu Schalke u siebie nie przegrywa, wcześniej potrafili zremisować z Bayernem i wygrać z Dortmundem. Myślę, że dziś przy wsparciu swoich kibiców mogą pokusić się o niespodziankę i zwycięstwo z Chelsea. Wszak Chelsea i tak zapewne zajmie pierwsze miejsce w tej grupie (ostatni mecz u siebie ze Sportingiem, lepszy bilans bramkowy) i wydaje się, że to właśnie gospodarze powinni być dziś bardziej zmotywowani do odniesienia zwycięstwa.
⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EUROCUP
Godzina: 19:00
Spotkanie: ZIELONA GÓRA - PAOK
Typ: poniżej 139,5 pkt
Kurs: 3,23
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Po udanej przygodzie z PŚ w skokach narciarskich, dzisiaj proponuję zagrać coś z koszykówki, a dokładnie mecz naszego ubiegłorocznego wicemistrza ZASTALU z PAOK Saloniki.
To co prezentuje nasza drużyna jest żałosne, nie grają nic zarówno w EUROCUP jaki i PLK. Grałem ostatnio ich przegraną u siebie z Ventsplisem po 3,10 i weszło bezproblemowo. To co zostało z tej drużyny to w niczym, nie przypomina zastalu z ubiegłego sezonu. Do rzeczy: Nasi mają już tylko teorytyczne szanse na wyjście z grupy, natomiast PAOK w dalszym ciągu walczy o 2 miejsce, dające im awans. Takie mecze zazwyczaj nie obfitują w duże zdobycze pkt, dodatkowo skuteczność Zastalu w ataku i defensywny styl gry gości przemawiają za graniem undera. Normalana linia na to spotkanie oscyluje ok 147 pkt, a to jak na taki mecz zdecydowanie za dużo moim zdaniem. Nie jestem jakimś fachowcem w tej dziedzinie sportu, ale gram głownie kosza i sprty zimowe, z całkiem niezłym skutkiem i ten mecz wygląda mi na typowy under. Gospodarze co prawda kiedyś muszą się przełamać i zacząć coś wygrywać, być może to już dzisiaj się o to pokuszą, a chcąc wygrywać muszą zacząć bronić i tutaj widzę spore szanse na wejście całkiem fajnego kursu. Typ obarczony dużym ryzykiem - to mecz który może zamknąć się w granicach 130 pkt, jak i równie dobrze w okolicach 170 pkt. Ja jednak stawiam na twardy mecz i małą zdobycz pkt. Polecam
⛔100
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Mistrzów /
Godz. 18:00
Spotkanie - CSKA Moskwa : AS Roma
Typ -AS Roma i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
To już piąta kolejka w LM czyli przedostatnia ja wybieram spotkanie które odbędzie się na Ariena Chimki - Stadion Łużniki w Moskwie pomiędzy CSKA a AS Romą i dla przypomnienie w pierwszym pojedynku w Rzymie wynik 5:1 dla Romy co chyba mówi samo za siebie , dzisiejszy pojedynek ważny dla obu ekip bo chyba nikt się nie spodziewał że piłkarze CSKA pokonają na wyjeżdzie Manchester City 2:1 co pozwoliło ruskim włączyć się do gry o wyjście z grupy bo na ich koncie 4 pkt tyle samo co mają piłkarze z Rzymu , ja jednak uważam że dziś to goście powinni zgarnąć pełną pulę i przybliżyć się do awansu a przede wszystkim po dwóch z rzędu porażkach z Bayernem Monachium u nich 2:0 ale klęsce u siebie 1:7 co na pewno zabolało i to mocno . W lidze CSKA nie zachwyca bo na 3 ostatnie mecze 3 porażki a w sumie na 14 kolejek aż 5 porażek no i mecze ważne np. z Zenitem u siebie porażka i wyjazd z Dynamo Moskwa także porażka tak więc liczę że i dziś w ważnym pojedynku będą musieli uznać wyższość piłkarzy z Włoch liczę na wynik 2:1 dla Romy !
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europy, Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Maribor
Typ: Sporting (handicap 0-1)
Kurs: 1.87
Bukmacher: bwin
Analiza:

Na dzisiaj gram spotkanie Sportingu Lizbona z rewelacja rozgrywek, czyli Mariborem mistrzem Slowenii. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Slowenii padl remis 1-1, a bramka wyrownajaca padla w doliczonym czasie gry dla Mariboru. Sporting w dosyc dobrej formie, w lidze graja w kratke ale w Lidze Mistrzow licza sie w walce o awans i taki mecz jak dzisiaj musza wyraznie wygrac jesli chca sie liczyc w walce o awans jeczcze w ostatniej kolejce. Maribor jak na taki klub gra dobrze, 3 remisy i jedna porazka to dobre osiagniecie i jescze maja szanse na wyjscie z grupy. Ja jednak gram handicap na Sporting. Swoj stadion, ostatni mecz druzyny z Lizbony na wlasnych smieciach w fazie grupowej i chec rewanzu w pierwszym pechowym spotkaniu to czynniki, ktore mnie skladaja na to, ze Sporting moim zdaniem wygra w dzisiejszym spotkaniu minimum 2 bramkami. Powodzenia!
✅
87
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Piłka nożna (Liga Mistrzów)
Godzina: 20:45
Spotkanie: APOEL Nikozja - FC Barcelona
Typ: Leo Messi over 1.5 gola w meczu
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Leo Messi przed wielkim dokonaniem tego wieczora. W klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów może pobić legendę Realu Madryt - Raula. Oboje mają na koncie po 71 goli, a tuż za plecami z dorobkiem 70 goli jest Cristiano Ronaldo, który to jutro będzie chciał na pewno strzelić.
Dlatego uważam, że dla Argentyńczyka to świetna motywacja na strzelenie gola albo i paru goli w tym meczu, na pewno będzie chciał uciec Portugalczykowi w klasyfikacji i zatrzymać swoje top1 na dłużej.
Messi w ostatnim meczu ligowym strzelił 3 bramki na Camp Nou zespołowi Grzesia Krychowiaka - Sevilli (5:1).
Po tym właśnie meczu w BBVA także pobił rekord, jednak najlepszego strzelca w lidze hiszpańskiej. Do 22 listopada 2014r. należał on do Telmo Zarry, który w 277 meczach strzelił 251 goli, natomiast Messi ma już tych goli na swoim koncie 253 w 289 meczach.
Jak widać, Messi w ciągu tygodnia może pobić dwa rekordy, a o jednym na pewno marzy każdy napastnik - właśnie rekord w LM.
Dzisiaj stawiam na Messiego. Jeden gol to na pewno formalność, a te dwa czy więcej to kwestia czasu. Dla mniej odważnych na pewno polecam zagrać, że Leo strzeli gola po kursie ~1.65, a ja jednak gram over 1.5 gola dla niego.
✅210
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna UEFA Youth League
Godz. 16:00
Spotkanie - Manchester City U19 : Bayer Monachium U19
Typ - suma goli 1 zespołu - powyżej 3.5
Kurs - 6.50
Buk - Sportingbet
Analiza :
Oprócz elity LM grają także ich młodsi koledzy w UEFA Youth League i na jedno ciekawe spotkanie idzie moja uwaga , w grupie E lider tej grupy Manchester City podejmuje Bayer Monachium i w przeciwieństwie do swoich starszych kolegów młodziki City grają o niebo lepiej bo po 4 spotkaniach komplet pkt czyli 12 i te gole 12:4 jeżeli chodzi o gości to ci odmiennie jak starsi koledzy grają fatalnie a ich dorobek po 4 meczach 1 zwycięstwo i 3 porażki a bramki 5:10 dlatego też liczę że gospodarze pokażą swoją wyższość i tak jak w ich pierwszym pojedynku na Niemieckim terenie pokonają Bayer a wynik tego pierwszego meczu to 1:4 , City nie dawno gościło u siebie młodzików CSKA i pokonali rywala 4:2 i dziś gdy przyjeżdza co prawda U19 ale klasowy rywal to jak tylko będzie możliwość demolki to młodzi Anglicy to wykorzystają no i co da się zauważyć w młodzikach pada raczej sporo bramek to liczę że w tym meczu też tak będzie !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City-Bayern Monachium
Typ: 1X
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam
Na początku analizy chciałbym wrócić jeszcze do mojego ostatniego typu Ruch-Śląsk (1X) i przypomnieć wszystkim niedowiarkom , którzy wskazywali Ruch na pewną porażkę a tu niespodzianka?
Analizując ten mecz trzeba zaznaczyć , że drużyna Bayernu ma już pewny awans z 1 miejsca. Obecnie posiada komplet 12 punktów. W pierwszym meczu Bawarczycy wygrali u siebie 1-0 z City. Manchester zawodzi w lidze Mistrzów z dorobkiem 2 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w grupie ale z szansami na awans !! Bayern wg mnie przystąpi do tego spotkania w lekko rezerwowym składzie , by nie potrzebnie narażać na kontuzję w meczu z Anglikami , którzy wiadomo nogi nie odstawią. Bayern w ostatnich 5 meczach wyjazdowych zremisował aż 3 z nich. Uważam , że w tym meczu właściciel City odpowiednio zmotywuje swoich graczy i od 1 minuty przystąpią do ataku. Jeszcze nie są na straconej pozycji do awansu z grupy.
Reasumując uważam, że City przynajmniej zremisuje ten mecz przy niedokońca na 100% grającej drużynie Bayernu.
✅80
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2014
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Nigel Bond - Stuart Carrington
Typ: Stuart Carrington -2.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: william hill
Analiza:
Bond już od jakiegoś czasu bardziej przynależy do turniejów seniorów niż regularnego touru i to widać po ostatnich wynikach, właściwie jako tako radzi sobie tylko z amatorami, w ubiegłym tygodniu też szybki wylot w Ruhr Open. Carrington to już ograny zawodowiec z kilkoma atutami na czele z łatwością budowania brejków, aktualna forma również bez zarzutu, w Ruhr Open 4 runda, punktował aż miło (86, 92, 76, 85, 64, 102), co pozwoliło ograć Cahilla, Hamiltona i rozbić Allena, zamulił go dopiero Lawler, z którym przegrał dopiero w deciderze. Dla mnie bardzo fajny kurs na młodszego Anglika, jak najbardziej do pobrania, na takim dystansie meczowym nie widzę większych szans weterana.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔
100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak każdy kibic piłkarski, czekałem na dzień dzisiejszy z utęsknieniem, ponieważ wraca najlepsza liga świata - Liga Mistrzów. Na tapetę mojej analizy trafia oczywiście moja ulubiona drużyna, a konkretnie jej starcie z obecnym mistrzem Rosji. Jest to mecz, który może znacznie przybliżyć ekipę Giallorossich do awansu. Warunek jest jeden: zwycięstwo! Sytuacja w grupie prezentuje się następująco: na pierwszej pozycji z kompletem punktów Bayern, druga pozycja to właśnie Roma z czterema oczkami, z taką samą liczbą na pozycji trzeciej plasuje się CSKA, ostatnie zaś miejsce niespodziewanie zajmuje Manchester City. Widzimy więc, że w momencie porażki bądź remisu City, w walce o awans będą się liczyły już tylko dwie drużyny, dodatkowo warto powiedzieć, że jeżeli Roma wygra bądź zremisuje to wciąż ma większe procentowo szanse na awans, ponieważ ostatni mecz rozegra u siebie z Manchesterem City. Tak gdybać mógłbym jeszcze długo, ale do czego zmierzam: Rudi Garcia postawi dziś na wygraną i pewne trzy punkty, ponieważ taki rezultat otworzy przed ekipą z Rzymu kolejną fazę rozgrywek.
Oba zespoły mierzyły się trzykrotnie. W sezonie 1991/1992, w dwumeczu 1/16 finału Pucharu Zdobywców Pucharów, Giallorossi wygrali w Moskwie 2:1, zaś u siebie polegli 0:1. Takie rezultaty oczywiście premiowały ekipę z Wiecznego Miasta. Po dwudziestu latach oba zespoły spotkały się ponownie i w Rzymie ekipa pod przywództwem Garcii zdołała rozstrzygnąć spotkanie już w pierwszej połowie, schodząc na przerwę z wynikiem 4:0, ostatecznie 5:1. Bramki wtedy zdobywali Gervinho (dwie), Iturbe, Maicon oraz samobójcze trafienie. Wszyscy wymienieni, prócz Maicona, zagrają w dzisiejszym spotkaniu. Poza Brazylijczykiem w kadrze Żółto-Czerwonych zabraknie Balzarettiego, Castana, Curciego, Yanga-Mbwia oraz Torosidisa. Mistrzowie Rosji zagrają zaś w pełnym zestawieniu. Największą więc zagwozdką Garcii będzie obstawienie pozycji prawego obrońcy, ale myślę, że zna tej pozycji zagra jeden z dwójki walecznych zawodników: Nainggolan lub Florenzi.
Jak wygląda forma obu ekip? CSKA legitymuje się z serią trzech ligowych porażek z rzędu, co znacznie oddala ich szansę na nawiązanie walki z Zenitem o mistrzostwo. Dodatkowo Rosjanie nie wygrali w europejskich pucharach od 2 października 2013 roku (3-2 z Victorią Pilzno). U siebie CSKA dwa razy wygrało, raz zremisowało i cztery razy poległo w starciach z zespołami z Serie A. Roma ostatnio wraca na odpowiednie tory, o czym świadczy zwycięstwo 2:1 z Atalantą oraz wynik 3:0 z Torino. Z historycznych faktów warto przywołać, że ostatni mecz rozgrywany przez Giallorossich w Rosji zakończył się zwycięstwem nad Lokomotivem 1:0, gola zwycięskiego zdobył Cafu. Poza tym w pucharach Roma ma bilans 3-0-0 jeżeli chodzi o pojedynki z drużynami z Rosji. A seria, którą warto przełamać to brak wyjazdowego zwycięstwa, seria trwa od 3 listopada 2010 roku (3:2 z Basel). Ze statystyk warto również przywołać tworzone sytuacje podbramkowe w tej edycji LM. Roma tworzy tych sytuacji mniej od CSKA (12,5) ale za to zdobywa średnio 1,8 gola na spotkanie natomiast Rosjanie 1,3. Zespół Sułeckiego w ostatnich 11 meczach w europejskich rozgrywkach stracił łącznie aż 28 goli. Roma zaś w ostatnich 12 spotkaniach Ligi Mistrzów również 28 goli. Ostatni raz konto Lupi zachowali czyste konto 11 marca 2009 roku.
Forma CSKA:
22.11.2014, 14 kolejka Ligi Rosyjskiej: Krasnodar – CSKA 2-1 (Eremenko) ⛔
09.11.2014, 13 kolejka Ligi Rosyjskiej: Dynamo – CSKA 1-0 ⛔
05.11.2014, 4 kolejka CL: M.City – CSKA 1-2 (Doumbia x2) ✅
01.11.2014, 12 kolejka Ligi Rosyjskiej: CSKA - Zenit 0-1 ⛔
29.10.2014, Puchar Rosji: CSKA – Torpedo 2-0 (Bazelyuk, Dzagoev) ✅

Forma Romy:
22.11.2014, 12 kolejka Serie A: Atalanta – ROMA 1-2 (Ljajic, Nainggolan) ✅
09.11.2014, 11 kolejka Serie A: ROMA – Torino 3-0 (Torosidis, Keita, Ljajic) ✅
05.11.2014, 4 kolejka CL: Bayern – ROMA 2-0 ⛔
01.11.2014, 10 kolejka Serie A: Napoli – ROMA 2-0 ⛔
29.10.2014, 9 kolejka Serie A: ROMA – Cesena 2-0 (Destro, De Rossi) ✅

Zatem dochodzimy do konkluzji, moim zdaniem Roma wygra to spotkanie ale po zaciętym meczu. Wbrew statystykom uważam, że dokładny wynik tego spotkania będzie wynosić 0:1, aczkolwiek jeżeli tak się nie stanie to również prawdopodobnym rezultatem będzie wynik 1:2. Trudno oczekiwać od tak ważnego meczu aby był przewidywalny, ale nie widzę innej opcji niż wygrana Giallorossich. Typ zaś X2 gorąco polecam do wszelakich dubli ???? . Pozdrawiam!
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
25.11 19:00
Zielona Góra - PAOK
typ: 2/2
2,35
Bet365
Analiza
Dziś 7 kolejka Eurocupu, wicemistrz Polski z Zielonej Góry zagra na wlasnym parkiecie z Greckim, Paokiem. W pierwszym spotkaniu, w Grecji zdecydowanie zwyciezyli gospodarze, roznica az 19 punktów. Dziś nie spodziewam się aż takiej dominacji Greków, powinni jednak oni spokojnie zwyciezyc w tym spotkaniu, a juz pisze dlaczego. Zespol z Zielonej Gory jest w przebudowie, przyszedl nowy trener, po slabym poczatku sezonu, jednakze w zespole nie wszystko wyglada tak jak powinno. Co prawda Stelmet zaczal wygrywac lecz jest daleki od swojej optymalnej formy, pokonali oni Szczecin i Anwil zaledwie trzema punktami, a to zespoly co najwyzej srednie nawet jak na nasza lige, PAOK to o conajmniej klase lepszy rywal, co pokazał choćby w Grecji. Stelmet nie ma juz szans na awans z tej grupy po szeciu porazkach, a wiec i motywacja bedzie na pewno mniejsza, Stelmet powinien skupic sie raczej na rozgrywkach ligowych. Sadze, wiec ze nie bedzie tutaj niespodzianki i Grecy pewnie wygraja to spotkanie, od poczatku go kontrolujac.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna. Liga mistrzow
Spotkanie: cska-roma
Godz: 20.45
Typ. Roma wygra i obie strzela
Kurs: 4.1
Bukmacher: expekt
Analiza
Tuż po losowaniu grup nikt nie spodziewał się innego rozwiązania niż walka Bayernu i City o 1 miejsce w grupie. Aż tu nagle porażka The Citizen z cska
tylko remis u siebie z Roma i 1 pkt w Moskwie. Dziś Roma moze sobie zapewnić awans jeśli wygra, a Bayern nie przegra w Anglii. W pierwszym meczu tych drużyn Włosi rozgromili na własnym boisku przyjezdnych z Rosji aż 5-1. Dziś tak łatwo nie będzie, ale sadze ze wygrają goście po ciężkim boju. Nie patrzę na obecna formę w ligach gra owych gdyż champions league to inna gra, inne pieniądze i wieksza motywacja i chęć do gry.
Rzymianie po kompromitującej porażce z Bayernem potrafili się podnieść i w rewanżu gra wyglądał inaczej. To ze potrafią grać w Europie pokazali m.in s meczu z City i oczywiście z cska. Typ na czysta jedynke też ładny, ale nie uważam by ruski łatwo dały odebrać sobie awans i grube miliony euro za awans. Mój typ to 2-1 dla przyjezdnych. Pozdrawiam
⛔100
 
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja LNB
Godzina: 20:50
Spotkanie: Gravelines-Dunkerque - Nanterre
Typ: Nanterre zw
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na parkiet 9 kolejki Francuskiej LNB wybiegną drużyny Gravelines-Dunkerque oraz Nanterre. Spotkają się drużyny, które mają tyle samo zwycięstw - 6 z tym wyjątkiem że gospodarze 2 mecze wygrali po dogrywce. Drużyna gości gra również w Europie w EuroChallenge gdzie mają 3 zwycięstwa, jednakże nie ma co się oszukiwać, ma znacznie słabsze zespoły do ogrywania. Francuska liga specjalizuje się w sprawianiu niespodzianek. Oprócz przeczucia, wybrałem ten typ dzięki statystykom. Hala gospodarzy jak można sądzić po ostatnich wynikach u siebie nie jest niezdobytą twierdzą. Nanterre natomiast ostatnimi czasy bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach.
Myślę, że drużyny zdobędą około 150 pkt. Typ zwycięstwo, nie wynik meczu, na Nanterre.
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Apoel Nikozja – FC Barcelona
Typ: Barcelona -2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsson
Dziś w lidze mistrzów lider cypryjskiej ligi Apoel Nikozja zmierzy się z FC Barceloną. W poprzednim pojedynku tych ekip na Camp Nou Katalończycy wygrali tylko 1:0, tym razem wierzę jednak, że ich zwycięstwo będzie bardziej przekonujące. Po świetnym zwycięstwie nad Sevillą 5:1, w którym Leo Messi zdobył hattricka i pobił rekord strzelecki Primera Division należący wcześniej do Telmo Zarry. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na dyspozycję nie tylko Argentyńczyka, ale i całego zespołu. Barcelona, chociaż już pewna awansu do 1/8, powinna wysoko pokonać gospodarzy, którzy ostatnio zaliczyli w słabej lidze cypryjskiej dwa remisy z rzędu, wcześniej przegrywając także z PSG, nie strzelając w tych starciach żadnej bramki. Nie powinni jej zdobyć też dziś, a dysponująca ogromnym potencjałem w ofensywie Barcelona ma spore szansę pokryć ten handicap.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Spotkanie: Manchester City vs Bayern Monachium
Typ: goście over 1,5 bramki
Kurs: 1,8
Bukacher: bet365
Godz. 20.45
ANALIZA. Witam, na dzisiaj kolejne mecz LM. Kurs oscylujący przy @2 na Bayern to rzadkość, więc po takim kursie tylko brać, lecz jest jeden mały haczyk w tym wszystkim. Bayern już ma I miejsce w tej grupie, nawet gdyby nie ugrał ani 1 punktu w pozostałych 2 spotkaniach.
Na forum są typy na bramki, ale w prawie każdej analizie jest wskazanie na gospodarzy, co jest zrozumiałe przy ich sytuacji- błękitni muszą wygrać by walczyć o awans w ostatniej kolejce! Bayern nie gra teoretycznie o nic (teoretycznie bo w przypadku gdyby Barcelona nie wygrała dzisiaj z Apoelem Bayern wskakuje na II miejsce w pięcioletnim rankingu UEFA, chociaż dla mnie to nieistotne statystyki). Z sytuacji w tabeli można wywnioskować, że obywatele będą atakować i grać ostro, by zdobyć 3 punkty, Bayern natomiast będzie grał jak na sparingu bez zbędnego ryzyka o kontuzje- jednak wg jest to mylne myślenie, bo Guardiola jest perfekcjonistą i nie pozwoli wybić swojej drużyny z rytmu wygrywania. Pozwolę przytoczyć fragment artykułu ze strony Bayernu: Czy Bayern rozegra jutrzejsze spotkanie na mniejszych obrotach? Nie ma takiej możliwości. &quot;Nasz trener jest bardzo ambitny. On nie będzie nikomu rozdawał zwycięstwa&quot; - stwierdził Kalle.&quot;
Również popieram to zdanie, bo Bayern po prostu będzie grał swoje, czyli siał strach i spustoszenie w szeregach rywala. Jedyne czego się obawiam to tego, że City odpuści ten mecz i zagrają na remis broniąc dostępu do swojej bramki, jednak i w takim przypadku 2 bramki gości to też nie jest niemożliwe. Wg mnie City podejmie ryzyko, ale nie aż takie jak Roma, bo włosi poszli na wymianę ciosów, jak się skończyło- pamiętamy. Dzisiaj podobno od pierwszych minut ma być duet francusko- holenderski, czyli Robery, a z takimi zawodnikami na skrzydłach to każda kontra może skończyć się golem, Lewy w klubie błyszczy (a i w reprezentacji mimo że nie strzela zaczął robić kawał dobrej roboty) , a jak już piszę o nazwiskach to przejdźmy do przewidywanych składów:
Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Fernando, Lampard - Navas, Nasri - Jovetic, Aguero
Neuer - Benatia, Dante, Bernat - Rafinha, Xabi, Rode - Robben, Mueller, Ribery - Lewandowski
Patrząc na skład gospodarzy w defensywie, to rzuca mi się od razu over kartkowy albo, że będzie czerwień (mam na myśli Demichelisa i Kompanego)
Podsumowując moje wypociny, Bayern jest nauczony wygrywania i dzisiaj też będzie do tego dążył, City jak się otworzy dostanie szybko kilka ciosów i typ wpadnie już w I połowie, jak się zamkną i dadzą grać Bayernowi to też poprzez przewagę techniczno taktyczną dojdą do celu i zdobędą przynajmniej 2 bramki, tym bardziej, że jak Bayern trafi to City już chcąc niechcąc będzie musiało się otworzyć, 2 bramki Bayern w tym meczu wyliczam na 10/10. Wygraną Bayernu 8/10
POWODZENIA I POZDRAWIAM
✅80
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man City - Bayern
Typ: 1X
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko, zwięźle i na temat...
Ile razy Manchester City zchrzanił Wam kupon w Lidze Mistrzów? Tak, dla mnie też bardzo dużo razy. Jednak dziś, jeśli postawicie na 1X nic Wam nie grozi. Bardziej utrudnicie sobie życie stawiając na Bayern. Ten mecz jest dla Manchesteru City ostatnią deską ratunku. Jeśli dziś nie wygrają, definitywnie pożegnają się z Ligą Mistrzów. Ktoś zapyta, dlaczego nie postawię na czystą jedyneczkę? Ponieważ gospodarze grają dziś według mnie najlepszą klubową drużyną na świecie, która w każdym meczu stwarza sobie przynajmniej 3 okazje stuprocentowe, nie mówiąc już o 90% itd.
Według mnie Obywatele nie przegrają dziś tego meczu. Może być powtórka z tamtego sezonu, kiedy to bayern podejmował u siebie Manchester... United. Mecz zakończył się wynikiem 1-1. Dzisiaj może być podobnie. Piłkarze City wyjdą zmotywowani jak nigdy. Będą dosłownie gryźć trawę, aby to wygrać. Przecież mają super skład, kibiców. Co ma się dziś nie udać? W końcu muszą odpalić w Lidze Mistrzów. A tak stanie się właśnie dziś!
⛔100 - Typ powtórzony!!!
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: APOEL Nikozja - Barcelona
Typ: Barcelona -1
Kurs: 1.77
Bukmacher: bet365
Analiza:
PSG i właśnie FC Barcelona pewne awansu do rundy pucharowej. Francuzi mają 10punktów, gracze z Katalonii jeden mniej. Jednak będzie walka o pierwsze miejsce w grupię, gdyż za tymi 2 drużynami jest już przepaść - APOEL z 1 remisem, Ajax z 2. Podopieczni Luisa Enrique przystępują do tego meczu w dobrych humorach po zwycięstwie ligowym z Sevilla 5:1. Messi w gazie, ostatnio hat-trick, liczę że dziś także odpali Suarez i strzeli jakiegoś gola ???? Nie widzę innego rozwiązania niż pewne zwycięstwo Barcy w dalsza walka o 1 pozycję w grupie F. APOEL w 3 ostatnich meczach bez bramki, 2 remisy i porażka w LM z PSG. Polecam i powodzenia!
APOEL: Pardo – Antoniades, Guilherme, Carlao, Sergio – Gomes, Morais, Riise, Efrem – Djebbour, Manduca
Barcelona: Ter Stegen –Alves, Piqué, Mathieu, Alba – Rakitić, Busquets, Xavi – Suárez, Messi, Neymar
⛔100 - Typ powtórzony!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom