>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.11.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 25. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bate - Porto
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher:
Bet365
Moim zdaniem jedyny z &quot;pewniaków&quot; w tej kolejce. W tej grupie kwestie awansu są już jasne z tego co pamiętam. Wychodzi Porto i Szachtar. Jednakże walczą o 1 miejsce w grupie, więc nie ma mowy, żeby Porto odpuściło mecz. Są w gazie, w 4 meczach 3 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast BATE gra piach, dno i parę metrów mułu. Stracić 19 bramek w 4 meczach to jest prawdziwa sztuka, nie prezentują sobą kompletnie nic, więc nie wydaje mi się, żeby urwali punkty Porto. Kurs satysfakcjonujący, osobiście nie bawię się w handi, chociaż u siebie Porto rozgromiło BATE 6-0 :smile:
Moim zdaniem jedyny z &quot;pewniaków&quot; w tej kolejce. W tej grupie kwestie awansu są już jasne z tego co pamiętam. Wychodzi Porto i Szachtar. Jednakże walczą o 1 miejsce w grupie, więc nie ma mowy, żeby Porto odpuściło mecz. Są w gazie, w 4 meczach 3 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast BATE gra piach, dno i parę metrów mułu. Stracić 19 bramek w 4 meczach to jest prawdziwa sztuka, nie prezentują sobą kompletnie nic, więc nie wydaje mi się, żeby urwali punkty Porto. Kurs satysfakcjonujący, osobiście nie bawię się w handi, chociaż u siebie Porto rozgromiło BATE 6-0 :smile:
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dobi 201,3K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Manchester City - Bayern Monachium
Dyscyplina : Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Over 2.5 + BTTS
Kurs 1.90
bet365​

Najciekawsze spotkanie z wtorkowych meczy Ligi Mistrzów. Na Etihad zmierzą się dwa olbrzymie kluby - Man City z Bayernem. Szanse na awans Obywatele mają nikłe, ale zawsze jakieś są, i na pewno będą grać do końca, jak to mają w zwyczaju. Nie odpuszczą tego meczu, tylko zagrają na 100% możliwości.
W przypadku wygranej nad Bayernem i remisie w Rosji, City wskoczy na drugie miejsce w tabeli mając jeszcze mecz w Rzymie do rozegrania, bo CSKA w Monachium polegnie na 95%. Jest o co grać, jest o co walczyć. Obie drużyny mają świetne składy, a najlepsze są u nich formacje ofensywne. City ma póki co dwa remisy i dwie przegrane, póki co nie jest to dobry bilans, ale można go poprawić już we wtorkowy wieczór. BTTSy mieli w 3/4 meczach, a dodatkowo z overem, w dwóch meczach z CSKA. Pamiętam mecz w Monachium, dzielnie grali i głównie bronili się, ale w końcówce Joe Hart skapitulował po świetnym strzale Boatenga. City ostatnio było w dołku, ale wydaje mi się, że zaczyna z niego wychodzić. W ostatniej kolejce wygrali ze Swansea 2:1, odrobili jednobramkową stratę. Mam nadzieję że podobny wynik będzie i we wtorek.
Bayern to hegemon ligi niemieckiej, ogólnie chyba nie ma w tej lidze drużyny, która ma argumenty aby na przeciągu całego sezonu walczyć na równi z nimi o Mistrzostwo Niemiec. Prawie wszystkie mecze to lekkie i przyjemne wygrane, często kilkoma bramkami. Ofensywy zespołu z Bawarii chyba wymieniać nie trzeba., bo każdy szanujący się fan piłki ją zna ;) Ostatnio Over 2.5 + BTTS w zespole z Monachium pokryty w meczu z Borussią gdzie wygrali 2:1. Ostatnie mecze to wygrane do zera, ale nie ma co porównywać Hoffenheim czy Frankfurtu do Manchesteru... Jestem skłonny uwierzyć, że City jest w stanie wygrać ten mecz, ale stracić straci na pewno. Najbardziej możliwy scenariusz jak dla mnie to 2:1 dla którejś ze stron lub 2:2. W ostatnich trzech meczach City typ był pokrywany, w ostatnich 4/5 meczach Bayernu był pokrywany over 2.5, a wydaje mi się że na Etihad bramkę stracą, więc 1.90 to nie jest najwyżej ale przy tych drużynach to kurs jak najbardziej do gry. ;)
Polecam ! ????
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City-Bayern Monachium
Typ: Gospodarze over 2.5
Kurs: 5 +
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Bayern Monachium zapewnił sobie awans do kolejnej rundy z pierwszego miejsca zdobywając komplet zwycięstw w czterech kolejkach, w składzie Bayernu na pewno zabraknie kontuzjowanych Davida Alaby, Holgera Badstubera, Philippa Lahma, Javi Martineza i Thiago Alcantara, prócz tego można się spodziewać absencji kilku podstawowych graczy. Manchester City w tych rozgrywkach zdobyło jedynie 2 pkt i są na ostatniej pozycji lecz druga Roma i CSKA Moskwa mają jedynie po 4 pkt więc kwestia awansu do dalszych rozgrywek jest jeszcze otwarta.W szeregach City zabraknie pauzujących za kartki Toure i Fernandinho. Jutro spodziewam się ofensywnego widowiska i jednak stawiam w tym pojedynku na kilka goli ze strony gospodarzy
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shakhtar Donieck - Athletic Bilbao
Typ: Shakhtar -1,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nadszedł czas decydujących rozstrzygnięć w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Do typowania wybrałem spotkanie grupy H pomiędzy Shakhtarem Donieck a Athletic Bilbao. Ukraińcy zwycięstwem zagwarantują sobie awans do następnej fazy rozgrywek, a na pewno po cichu liczą za zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Baskowie z zaledwie 1 punktem nie mają już szans awansować.
Choć trener gospodarzy Mircea Lucescu twierdzi, że mimo tego Athletic zagra z pełnym zaangażowaniem to wg mnie chyba ważniejsza jest dla nich La Liga, gdzie nie wiedzie im się najlepiej.
Osłabieniem gospodarzy jest na pewno nieobecność Sergeya Krivtsova, z kolei w zespole Basków bardzo niepewny jest występ Aritz Aduriz, choć jest on awizowany w przewidywanych składach.
Myślę,że dodatkowym atutem przemawiając za tym typem jest fakt grania na Ukrainie, gdzie za ciepło nie jest. Dla piłkarzy Bilbao tpo niecodzienne temperatury, w przeciwieństwie do już przyzwyczajonych do tego Brazylijczyków z Doniecka.
Prawdopodobne składy:
Szachtar: Pyatov - Srna, Kucher, Rakitskiy, Shevchuk - Fernando, Stepanenko - Taison, Teixeira, Costa - Adriano
Athletic: Iraizoz - Balenziaga, Laporte, Etxeita, Marcsos - Rico, Iturraspe - Susaeta, Muniain, Viguera - Aduriz
Powodzenia !
⛔
100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:18:00
Spotkanie:Bate-Porto
typ:2, handicap -2
Kurs:5.00
Bukmacher:Bet365
Analiza

Zapraszam na spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzow, w ktorym BATE podejmie na swoim boisku Porto. Patrzac na kursy wystawione na ten mecz mozna stwierdzic, ze jest duze value, ale bukmacherzy na pewno zdaja sobie sprawe, ze to nie koniecznie musi byc latwy mecz dla Porto. Jako przyklad udowadniajacy moje poprzednie zdanie moga mi posluzyc spotkania Chelsea z Mariborem, w ktorych to najpierw londynczycy rozgomili u siebie slowencow 6:0 po czym w rewanzu udalo im sie zaledwie zremisowac. Teraz postaram sie podac pare argumentow przemawiajacych*za moim typem. Przede wszystkim jak na razie uwazam, ze Bate spisuje sie najgorzej ze wszystkich zespolow w tej edycji Ligi Mistrzow. Ich bilans bramkowy nie jest zbyt dobry, poniewaz wynosi dokladnie 2:19. W pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi zespolami portugalski zespol pokonal rywali 6:0, a na dowod tego ze nie byl to jedyny przypadek takiego skarcenia BATE, niedlugo po tym Shahtar pokonal ich 0:7. Patrzac na wyniki Porto w Lidze Mistrzow jak i w lidze portugalskiej ciezko dostrzec wiele meczow, w ktorych sa to zwyciestw a minimum 3 bramkami, ale bez watpienia jest to znana firma w futbolu i na co dzien mierza sie ze zdecydowanie lepszymi zespolami. Uwazam, ze jezeli Porto szybko otworzy wynik tego spotkania i rywale desperacko rzuca sie za odrabianiem strat moj typ zostanie pokryty bez zadnego problemu, bo na pewno jesli chodzi o wzgledy umiejetnosci pilkarskich i doswiadczenia w takich rozgrywkach portugalski zespol jest znacznie wyzej w hierarchi.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pobeer 34

pobeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szachtar - Athletic Bilbao
Typ: oby dwie druzyny strzela gola : tak
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Co tu dużo pisać, Athletic jeśli nie chce zostawić jedynie w Lidze Mistrzów wstydu, zdrowia i czasu to jutro musi powalczyć. Musi, bo przecież nie mają aż tyle wstydu aby dać BATY Borysów miejsca w chociażby Lidze Europy, moim zdaniem będzie to bardzo dobry mecz, walka Athleticu, który ostatnio coś zaczął grać może przełożyć się na punkcik lub 3, jest to bardzo realne, stąd mój typ. Szachtar lubi strzelać gole, a szczególnie u siebie gdzie w lidze mają 12 goli w 6 meczach. Natomiast to że Athletic strzeli, kieruje się tym że po prostu muszą walczyć jeśli nie chcą kompromitacji. Szachtar ma zapewniony awans (bo to nie możliwe ze BATY wygrają teraz 2 mecze), więc do tego meczu mogą podejść z troche mniejszym zapałem. Polecam również zagrac 2 DNB lub X2.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie CSKA-Roma
Typ: Roma 1 golem
Kurs 4.35
buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszym wybrałem spotkanie 5 kolejki elitarnych rozgrywek piłkarskiej Ligi MIstrzów w którym Rosyjski CSKA Moskwa będzie podejmował przed własną publicznością ekipę AS Roma. Dla mnie faworytem do zwycięstwa jak i wyjścia z grupy na drugiej pozycji jest ekipa Włochów, która po 4 kolejkach jest na drugim miejscu i ma na koncie tyle samo zdobytych punktów co Rosjanie , w pierwszym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym byli Rzymianie którzy na swoim stadionie rozbili CSKA aż 5::1, nie uważam żeby przez 2 miesiące sytuacja w tych klubach jakoś diametralnie się zmieniła żeby Roma nie była w stanie powtórzyć sukcesu ze swojego stadionu, wiadomo o tak okazałe zwycięstwo będzie niezwykle trudno,ale myślę że o te jedną bramkę to właśnie Włosi bedą zespołem lepszym poza tym jak Roma w tym spotkaniu nie zdobędzie kompletu punktów to praktycznie nie ma już co marzyć o wyjściu z grupy w obecnych rozgrywkach, stawiam na wynik 1:2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA- Chiny, M-1
Godzina: 13:00
Spotkanie: Denis Smoldarev (9-0) vs. Marcin Tybura (11-0)
Typ: 2
Kurs: 1.42
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Obecnie najlepszy Polski ciężki, jak każdy wie pokonał Grabowskiego. Podejmie również dobrego niepokonanego Estończyka jednak, przeciwnik Polaka walczył z dużo mniej doświadczony zawodnikami, w końcu Polak ma na rozkładzie takich zawodników jak Grabowski, Perak, Gluhov, Ka. Polak przeważa rywala w parterze i tam będzie się odbywała walka. Mój typ to Tybura przez decyzję. Będzie obalał i punktował. W stójce Polak też daje radę.
✅42
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: APOEL Nikozja - Barcelona
Typ: Barcelona (-1)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj pod lupe wezme spotkanie lidera cypryjskiej ligi z ostatnio sporo krytykowana druzyna z Katalonii. Pierwszy mecz tych druzyn zakonczyl sie skromna wygrana podopiecznych Luisa Enrique 1:0. Tym razem spodziewam sie wygranej przynajmniej 2 bramkami, mimo ze APOEL w kazdym z 4 meczow tracil tylko po jednym golu, co daje im obecnie 4 miejsce w grupie z 1 punktem i bilansem bramkowym 1:4 na koncie. Barcelona, ktora jak wczesniej wspominalem znajduje sie pod ogromna fala krytyki na pewno bedzie chciala cos udowodnic, a maja do tego predyspozycje. Leo Messi, ktory ostatnio wyprzedzil Raula w klasyfikacji strzelcow LM oraz Telmo Zarre , ktory do ostatniej soboty byl na czele klasyfikacji strzelcow w historii Primera Division. Do tego mamy Neymara, ktory praktycznie co mecz umieszcza pilke w siatce, no i Suarez, ktory strzelecko jest totalnie zablokowany, ale nie wierze, ze potrwa to dlugo. Bylo dane mi ostatnio ogladac mecz z Sevilla i w drugiej polowie ofensywa Barcelony wygladala imponujaco. Licze, ze ten mecz byl punktem zwrotnym w grze Blaugrany. Do skladu powrocil solidny defensor Mathieu i mam nadzieje, ze wystapi on w duecie z mlodziutkim Marciem Bartra. Dodam, ze 3 ostatnie spotkania APOEL&#39;u to 2 remisy (z Apollonem i z ostatnia druzyna w tabeli) i 1 porazka (w starciu z PSG).
A tutaj wypowiedz Lucho na dzisiejszej konferencji prasowej.
&quot;Potrzebujemy punktów, żeby zająć pierwsze miejsce w grupie. Mecz z APOEL-em to ryzyko przed koniecznością wywalczenia zwycięstwa z PSG&quot;.
Wyzszego handi nie polecalbym, bo roznie to bywa z Barca, ale wygrana 2 bramkami jest na pewno w ich zasiegu.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Fińska
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku - Saipa
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz pomiędzy TPS Turku zajmującym 9 pozycję w lidze, a druzyną Saipa, która jest na miejscu 12. Pozycja w lidze może świadczyć, że oba kluby są na tym samym poziomie. W tabeli dzieli ich tylko 5 pkt. Nic bardziej mylnego. Turku to drużyna własnej hali. Na 12 meczy u siebie wygrała aż 10, natomiast na wyjeździe na 11 meczy przegrała aż 10!!. Na czym polega fenomen tej drużyny do końca nie wiem, ale napewno nie jest to przypadek. Pewnie część meczy na wyjeździe odpuścili a szczyt formy szykują na Play OFF. Jeśli chodzi o drużynę gości to ich forma w ostatnich meczach jest przeciętna. Należy zaznaczyć, że ostatni mecz licząc jedynie regulaminowy czas gry wygrali 4 października. Przez te prawie 2 miesiące to pasmo porażek/porażek po dogrywce/ oraz kilka zwycięstw po dogrywce. Dodatkowo środek tabeli jest bardzo wyrównany. TPS traci jedynie 5 pkt do 4 miejsca. Myślę że atut wlasnego boiska po raz kolejny da im zwycięstwo. Dodając do tego dobrą forme w defensywie (ostatnie 3 mecze wygrali po 3-0) myslę, że Turku wygra ten mecz.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, AFF Suzuki Cup
25.11.2014 13:00
Wietnam - Laos
Typ: powyżej 11 rzutów rożnych
Kurs: 3.60
bet365
Wietnam w pierwszym meczu grał z Indonezją, czyli też mocną ekipą, zremisowali 2:2 ale to oni byli stroną przeważającą, wypracowali zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, wydawało się, że wygrają to spotkanie, jednak jak to nie raz ma miejsce w Azji, na takim poziomie fatalny błąd bramkarza spowodował stratę dwóch punktów. Jednak z tego co mówi trener nie ma żadnego załamywania rąk, teraz trzeba w 100% przygotować się na spotkanie z Laosem, nadal grać swoje.
A Laos to najsłabsza drużyna tego turnieju. W pierwszym swoim spotkaniu przegrali 1:4 z Filipinami, pomimo prowadzenia 1:0. Jednak to prowadzenie nie miało to żadnego znaczenia, odstawali wyraźnie fizycznie, co łatwo wykorzystali rywale. Widać było, że są po prostu dużo słabsi, starali się jak mogli, ale na nic się to nie zdało, w ofensywie też zupełnie nie istnieli próbowali długich piłek ale nic nie byli w stanie wskórać.
Teraz trafiają na gospodarza, bardzo mocny zespół, który jest jednym z głównych faworytów całego turnieju, drużynę, która wyjdzie na to spotkanie skoncentrowana, bo potrzebny jest im komplet punktów. Nie mają praktycznie żadnych szans w tym starciu, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach, nie potrafią zdobyć bramki przegrywając wysoko kolejne spotkania. Wietnam to lepszy zespół od tego, który na ten turniej przysłały Filipiny, każdy inny wynik niż 3-4 (a może i wyższe) bramkowe zwycięstwo gospodarzy będzie sensacją.
można też spróbować rzuty rożne, w pierwszym meczu Wietnamu robili ich masę, łącznie było ich 19 z czego 12 właśnie tej drużyny, a oprócz tego warto:
Laos nie strzeli 1.98
Wietnam ht/ft 1/1 1.66
Wietnam ah -2 2.42
Wietnam ah -2,5 3.20
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 581K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dallas - Indiana
Typ: Dallas - 12.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Indiana bez Hibberta, wiec ich sklad wyglada teraz jak sklad ekipy D-League. Dallas po przegranej w Houston zje ich dzisiaj na sniadanie. Indiana nie potrafi sobie radzic z druzynami z zachodu o czym mozna bylo sie przekonac jak przegrali u siebie z Phoenix prawie 20 punktami, wiec jadac teraz do Dallas i grajac z kolejna swietna druzyna z zachodu zanosi sie na kolejny blowout. Dallas 6-1 u siebie rozwala rywali srednio 17 punktami. Indiana nie przegrala jeszcze by DD na wyjeździe ale z kim grała? Teraz czas na blowout.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG- AJAX
Typ: gole gości/ Powyżej 1,5
Kurs: 5,25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Długo się zastanawiałem, nad tym meczem.
Od początku chodzi mi po głowie jakaś niespodzianka dotycząca tego pojedynku.
x2, gol gosci, handi +2, aż wkońcu zdecydowanie podkręcił mnie kurs jaki zobaczyłem na minimum dwie bramki holendrów.
Pewnie, że coś bezpieczniejszego do dubelka można by dobrac, ale mam kilka fajnych argumentów na potwierdzenie mojego typu. Otóż:
- Wszystkie wilekie drużyny już w tym sezonie zawaliły jakieś mecze( Real, Barca, MC, Chelsea, Juve, Roma, nawet Bayern, choc bawarczycy nie w takim stopni jak reszta) , mniej lub bardziej ważne, ale mają na swoim koncie porażki, a PSG nie przegrało oficjalnego meczu od 7.05.14.Tak więc, czas na wpadkę ????
-W ostatnich kilku meczach jakim się przyjrzałem, paryżanie pozwalali swoim przeciwnikom na tworzenie dużej ilości sytuacji bramkowych, a Ajax jest drużyna ofensywną i lubia dużo strzelac, na dodatek mają w składzie Milika, który ostatnio jest w niezłej formie. Wobec tego, są duże szanse na gole drużyny z Amsterdamu.
- Gospodarze mają zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek, a goście muszą jeszcze walczyc z APOELem o Ligę Europejską.
- Ajax w poprzednich edycjach LM potrafił grac ja równy z równym z najlepszymi, jednak często nie dawało to wyników, choc wygrana z Barcą czy MC mogą cieszyc.
- Kurs wysoki, ale wart ryzyka, bo moze to byc otwarty mecz i zakończyc się np. wygraną PSG 3:2, lub porażką 1:2. Ta edycja LM jest bardzo Overowa.
- Na koniec, życzę pierwszego gola w LM sztrzelonego przez Arka Milika.
Tak więc, typ ryzykowny, ale wcale nie do zrobienia. Różne rzeczy się juz działy na europejskich boiskach, nawet porażki gigantów w nieoczekiwanych momentach ????
Powodzenia!!
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: BATE - FC Porto
Typ: Porto Over 2.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Liga Mistrzów, BATE (gospodarze, 3 pkt, 3. miejsce w grupie, bramki 2:19) VS. FC Porto (goście, 10 pkt, 1. miejsce, bramki 12:3). Mysciu i Wizacar00 pisali już o tym meczu, więc nie będę powtarzał tego, w czym się z nimi zgadzam. Typuję zwycięstwo klubu z Portugalii, jednak niekoniecznie kilkoma bramkami. IMO ten typ jest bezpieczniejszy od AH. BATE będzie chciało wreszcie pokazać trochę futbolu (niekoniecznie się uda), więc otworzą się i zaatakują, bo niepotrzebne im kolejne porażki 0:7. Może nawet uda im się strzelić jakąś bramkę (dlatego AH bardziej niebezpieczny), ale utalentowani gracze Porto nie będą dłużni. Tak wysoki kurs za strzelenie 3 bramek beznadziejnej defensywie BATE to prezent, z którego osobiście zamierzam skorzystać.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Utah Jazz - Chicago Bulls
Typ: Utah Jazz
Kurs: 2.30
Godzina: 3:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy albo nie doceniają Jazzmanów albo przeceniają Chicago. W normalnych okolicznościach postawił bym w drugą stronę, ale Bulls są na zachodnim tournee od 5 dni, przegrali oba mecze 15 i 18 punktami, Rose nie gra od 4 spotkań, Gasol od 3, a w dodatku Gibson złapał kontuzje. Bez tej trójki będzie im bardzo ciężko wygrać w Salt Lake City gdzie od czasów Malone&#39;a i Stocktona po prostu każdemu gra się ciężko. Utah to młody zespół, któremu jeszcze wiele brakuje, szczególnie w mocnej Konferencji Zachodniej, ale na pewno nie można odmówić im waleczności. Jeśli przynajmniej dwóch z trzech wyżej wymienionych Byków nie wybiegnie na parkiet to nie są oni faworytem, a wręcz spodziewałbym się łatwego zwycięstwa gospodarzy. Powodzenia!
⛔100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders - Philadelphia Flyers
Typ: New York Islanders bez dogrywki
Kurs: 2.04
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo interesujące spotkanie w NHL. Drużyna gospodarzy New York Islanders podejmie w hali Nassau Coliseum ekipę Philadelphia Flyers. Wyspiarze to czwarty zespół konferencji wschodniej, gdzie ostatnie dwa mecze wygrali z mocnym Pittsburgh Penguins. Islanders w tym sezonie prezentuje się nad spodziewanie dobrze, grają bardzo ofensywny hokej. Wygrywają mecz za meczem. Naprawdę widać że to wszystko jest poukładane i kto wie czy za chwile nie będą liderami konferencji. Flyers zajmują dopiero 13 miejsce w tabeli. Zupełnie zawodzą na razie, starają się grać również ofensywnie ale bardzo nieskutecznie i słabo w obronie. A do tego Lotnicy na wyjazdach spisuje się wręcz tragicznie wygrywając tylko dwa spotkania. Uważam że gospodarze w własnej hali, gdzie rzadko w tym sezonie u siebie przegrywają, dość łatwo i pewnie ograją gości. Polecam!
⛔100
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkani e: City- Bayern
Typ: City under 16,5 fauli
Kurs: 1.62
Bukmacher: Ónibet
Analiza:

Biorę pod lupę szlagier tego dnia, a konkretnie faule. Linia ogólna spadła już z 29,5 na 27,5 ale na oba zespoły trzyma się dalej na tym samym poziomie. Bayern ma już zapewniony awans i nie wydaje mi się, żeby wyszli w najsilniejszym składzie. Pep będzie zapewne oszczędzał kluczowych graczy, chroniąc ich przed kontuzjami, bo faza grupowa to formalność, dla nich gra zaczyna się od 1/8. City gra o życie, jak narazie spisuje się słabo, jak na swój potencjał. Całkiem możliwe, że dwumeczem z CSKA zaprzepaścili szanse na awans z grupy, ale to jest sport i wszystko się może dzisiaj zdarzyć.

Linia 16,5 jest wysoka jak na jeden zespół. Bayern teoretycznie powinien mieć więcej % piłki(linia 56,5), a to przekłada się często na ilość fauli. IMO posiadanie będzie mniej więcej po równo, bo City będzie gryzło trawę i co za tym idzie nie będą dużo faulować. Obecnie jest tendencja do częstego stosowania korzyści, mało używania gwizdka, co przekłada się oczywiście na cyferki. Dawniej fauli było więcej, to nie ulega wątpliwości. Polecam :wink:
✅62
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dallas - Indiana
Typ: Dallas over 105.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Nie ma co się dużo rozpisywać, dzisiejszy faworyt, czyli ekipa z Dallas, to w gronie amatorskich graczy tzw. &quot;pewniak&quot;. Nie powinno się zadawać pytania czy wygrają, ale iloma punktami? Idąc tą drogą warto zagrać na over 105.5pkt w meczu ze strony drużyny Dallas. Po pierwsze przeciwnik jak najbardziej z tych, któremu są oni w stanie władować ponad 105 punktów i to z nawiązką. Drugim argumentem jest to że Dallas na własnej hali gra mocno ofensywnie. Na ostatnich 10 meczów, tylko raz rzucili mniej niż 105.5pkt, a w innych meczach zawsze ta linia zostawała pokryta (w ostatnich 3 meczach u siebie rzucali minimum 123pkt i to z drużynami które są nieznacznie słabsze w tym sezonie od Indiany). Gorąco polecam ;)
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka-NBA
Godzina:two:30
Spotkanie: Dallas Maverics - Indiana Pacers
Typ: Dallas powyżej 111,5pkt
Kurs:3.25
Bukmacher: WilliamHill
Spotkanie w którym zdecydowanym faworytem jest drużyna z Dallas, dlatego można się spodziewać sporo punktów z ich strony. Gospodarze to jedna z najskuteczniejszych drużyn NBA średnia zdobytych punktów w obecnym sezonie to prawie 110pkt, a na własnym parkiecie ponad 119pkt na mecz. W ostatnich spotkaniach u siebie koszykarze Dallas prezentują niezwykle wysoką skuteczność, 3 ostatnie mecze to 123,131 i 140 zdobytych punktów. Co prawda Indiana to drużyna która należy do jednej z lepszych drużyn w defensywie i tylko dwa razy innym drużynom udało się zdobyć zbliżoną liczbę punktów, ale były to spotkania z drużynami o podobnych predyspozycjach ofensywnych co Dallas ( dwa spotkania u siebie z Phoenix sprzed dwóch dni 83:106 i z Denver z połowy listopada 87:108). Zagram grubiej niż kolega powyżej, Dallas w gazie biorąc pod uwagę ostatnie mecze dlatego warto zaryzykować tak wysoką linię, tym bardziej, że Indiana w niezbyt optymalnym składzie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom