>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.11.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Lech
Typ: Pierwsza połowa - X
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj coś co bardzo często stawiam i bardzo lubię stawiać czyli cykl pod tytułem remisy do przerwy w ekstraklasie i pierwszej lidze. Kursy zawsze fajne, a przy braku umiejętności nie trudno o brak choćby 1 bramki do przerwy (oczywiście działa to też w drugą stronę czyli różnego rodzaju fifloki od czasu do czasu).
Ok teraz czysto sportowo. Craxa przy Kałuży to ostatnia drużyna tabeli niemniej jednak ostatnie 2 mecze na własnych śmieciach a dokładniej wejścia w mecz tak i z Koroną jak i Podbeskidziem nie najgorsze. Że tak powiem Pasy wreszcie dostrzegły to, że dobrze jest jednak punktować też u siebie. Z drugiej strony Lech to nie hegemon wyjazdów. Ostatni raz kiedy pierwsi ukłuli gospodarza zawodów miał miejsce 23.09 z Piastem Gliwice.
Ogólnie Cracovia po imponujących meczach ostatnio trochę przysiadła, Lech wręcz przeciwnie - odżył. Wychodzi mi, że dziś spotkanie będzie kręcić się koło remisu a i na koniec takowy wynik mnie nie zdziwi w ogóle. Koledzy opisali osłabienia w drużynach co tylko utwierdza mnie, że będzie to mecz walki, głównie w środku pola. Pobieram remis do przerwy. Powodzenia !
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Malaga - Athletic
Malaga
2,55
Bet365

Spróbuję pograć Malagę. Praktycznie każdy wyjazd Athletic do Andaluzji kończy się źle. Ma to zresztą jakiś głębszy przekładnik, bo podobnie było z Realem w poprzednim sezonie, gdzie chyba nie wygrali ani razu w Andaluzji (Sevilla, Betis, Malaga, Granada). Mogłem się rypnąć, ale nie sprawdzałem tego dokładnie. Co prawda sprawa miała się podobnie z Baskami przy wyjeździe do Madrytu na mecz z Getafe - tam nie wygrali ani razu, a jednak się przełamali, więc nie chcę na tym opierać swojego typu.
Goście praktycznie dziś bez napastnika. Nie ma Kike Soli i Aduriza. Guillermo to jedna wielka niewiadoma. Może Valverde postawi jednak na Toquero? W obronie też nie jest ciekawie, bo zabraknie Gurpeguiego i Ekizy, ale tego drugiego nie ma już od kilku spotkań. Parę stoperów będą tworzyć Laporte i San Jose. Dwaj zawodnicy, którzy lubią popełniać błędy. Nie jestem takim zwolennikiem Laporte jak niektórzy. Moim zdaniem póki co to nie jest poziom Varane&#39;a czy Bartry - takie są fakty.
Póki co Athletic często jedzie na farcie. Brak killera, zawodnicy fartem wrzucają bramki. Sam Rico ma na koncie bodaj 3 bramki. To nie jest zdrowo funkcjonujący organizm. Poza San Mames to również zupełnie inna drużyna, bo u siebie potrafią odwracać losy meczów, a na wyjazdówkach jak nie idzie, to nie idzie po całości.
Malaga na wyjazdach gra słabiutko, ale u siebie grają solidny futbol. Zagrali tylko jeden fatalny mecz - z Celtą, przegrany 0:5. Mieli jednak kilka dobrych spotkań jak ten z Rayo. Tam idealnie pograli z kontry na zespół, który lubi atakować, czyli taki jak Athletic. Realowi i Barcelonie też się tu trudno grało, a jaki mają start Baskowie do tych tuzów?
W składzie Malagi znalazł się Pawłowski. Zabrakło jednak Dudy. El Hamdaoui jest kontuzjowany, ale to akurat jest ten zawodnik, który był częściowo obarczony za porażkę z Celtą, tak jak Pawłowski, o czym pisały Andaluzyjskie dzienniki. Jesus Gamez pauzuje za kartki.
Athletic zaliczył w ostatnim czasie zbyt dużo farciarskich spotkań. Oliwa sprawiedliwa.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Polska: Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziwią Mnie trochę stwierdzenia, że to Lech jest dzisiaj faworytem spotkania, bardziej podoba mi się tutaj linia +0.25 w kierunku Cracovii. Pomimo, iż zabraknie Dawida Nowaka, Saidiego Ntibazonkizy, Marcina Budzińskiego oraz Pauzującego za kartki, Sławomira Szeligi, czyli 4 podstawowych zawodników, nie skreślałbym szans Cracovii, remis jest w ich zasięgu, Lech powinien zagrać w podobnym ustawieniu, jak w ostatnim pojedynku z Ruchem, nie zagra Hubert Wołąkiewicz, pod znakiem zapytania stoi występ Łukasza Trałki, który wybiegnie na boisko podobno po decyzji sędziego, ponieważ nosi opatrunek i sędzia może nie wyrazić zgody na jego występ. Pomimo ostatniej wygranej z Ruchem, gra Lecha nie wygląda za dobrze, nie potrafią rozegrać całego spotkania na dobrym poziomie, a nawet ponad 45 minut, 2 ostatnie wyjazdy przegrane, z Jagiellonią, oraz Pucharowe starcie z Miedzią Legnica 2:0. Cracovia ma najgorszy bilans meczy u siebie, jednak nie stawiałbym ich na straconej pozycji, tak jak mówiłem remis w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, jednak bardziej skłaniałbym się do postawienia na linię underową, ponieważ Cracovia zagra bez wyżej wymienionych zawodników, którzy sa motorem napędowym zespołu i strzelają większość bramek dla Zespołu, Lech będzie dominował w tym meczu, gospodarze zagrają z kontry, i wg Mnie zobaczymy 1, maks 2 bramki w meczu, 0:0 lub 1:1
⛔ 100
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Ukraińska Super Liga
Spotkanie: Budivielnik-Donetsk
Kurs: 1.71
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Szlagierowy mecz w koszykarskiej lidze Ukrainy. Gospodarze, Budivielnik zmierzą się dziś z liderem BC Donetsk. Donetsk wygrał wszystkie swoje 7 meczy i jest liderem rozgrywek. Skład Doniecka całkowicie odmieniony. Wszyscy czołowi zawodnicy odeszli. W tej chwili liderem drużyny jest Killingsworth, który notuje średnio 18.4 ptk. Rozgrywającym i zawodnikiem godnym uwagi jest na pewno Bernard King. Po za tym w Doniecku występuje również zawodnik dobrze znany danom PLK, Ben McCauley. W ekipie nie ma wielkich nazwisk, znanych z parkietów NBA, ale drużyna jest bardzo zgrana i zaangażowana w grę.
Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują miejsce w środku tabeli. Grają w lidze nie równo, ale spowodowane jest to na pewno występami w Eurolidze. Skład bardzo ciekawy, liderem jest znany z występów w NBA Dajuan Summers, po za tym jest Blake, który też występywał w najlepszej lidze świata, Micah Downs, czy znany w europie Ricky Minard. Ważnymi ogniwami zespołu są także centrzy :Anisimovas i bardzo doświadczony Lavrinovic, który powraca po kontuzji. Nie obecny jest dalej doświadczony Drozdov. Budivielnik pozyskał także kolejnego gracza z NBa, Daequana Cooka, który dwa lata temu rozgrał ponad 70 meczu w Barwach Oklahomy i notował około 5 ptk na mecz. Może to być ciekawy zawodnik, dopiero odbył dwa treningi z drużyną, ale być może dziś wystąpi. Moim zdaniem może to być spore wzmocnienie drużyny.
Cóż skład na pewno szerszy ma Budivielnik, ale ich zespołowość pozostawia wiele do życzenia. Jednak biorąc fakt iż grają u siebie i to z liderem to powinni się spiąć na ten mecz i go wygrać. Do tego Donietsk bez porażki....jak mają przegrać to właśnie z Budivielnikiem.
⛔ 100
 
W 3

wotalke

Użytkownik
FC Krasnodar – Terek Grozny
Typ: FC Krasnodar
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365

Na zakończenie 17 kolejki rosyjskiej Premier League zmierzą się ze sobą zajmujący 7 miejsce FC Krasnodar z 15 drużyną, którą jest Terek Grozny. Kuban Krasnodar przegrał w na własnym stadionie, w tym sezonie tylko 4 razy i to nie z ligowymi przeciętniakami, tylko Kubanem Krasnodar, Zenitem, Spartakiem i Kuban. Terek natomiast na wyjazdach zaliczył jedynie 1 zwycięstwo i 5 remisów. Kolejnym czynnikiem skłaniającym mnie ku Krasnodarowi jest ich forma. Na pięć ostatnich meczów wygrali oni trzy spotkania. Dwa zakończyły się porażką. Terek z kolei wygrał tylko raz. Ostatnia konfrontacja tych dwóch drużyn miała miejsce 21 września bieżącego roku. Wtedy lepszą drużyną okazał się FC Krasnodar po skromnym zwycięstwie 1:0 na wyjeździe. Umiejętności i technika jest po stronie gospodarzy. Jeśli od początku narzucą swój styl gry to goście nie będą mieli nic do powiedzenia. Dlatego mój typ jest taki a nie inny.
⛔ 100
POWTÓRZONY TYP
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Białoruska Extraleague
Data i godzina: 25.11.2013 16:30
Spotkanie: Novopolotsk - Mogilev
Typ: Novopolotsk -2,5 gola
Kurs: 1,94
Pinnacle

Specem od Białoruskiego hokeja nie jestem, ale przeglądając ofertę trafiłem na bardzo ciekawy typ. Hokejowa liga na Białorusi obfituje zawsze w spotkania, w których pada bardzo dużo bramek. Mogilev to czerwona latarnia ligi. Osiem punktów w 26 meczach i bilans bramowy 28-130 to rezultat katastrofalny. Na wyjeździe wygrali zaledwie jeden mecz i to z równie beznadziejnym Vitebskiem. Novopolotsk walczy o awans do najlepszej ósemki i brakuje im trzech punktów. Mecze z takimi drużynami jak Mogilev muszą wygrywać i to nie ulega żadnej dyskusji. U siebie są ekipą bardzo dobrą i pod tym względem zajmują trzecie miejsce w lidze z dziewięcioma zwycięstwami. Strzelają co mecz sporo bramek jak na przykład pokonując Lide 11-6 czy Vitebsk 6-3. W tym roku obie drużyny grały już ze sobą pod koniec września i wtedy to Novopolotsk wygrał na własnej tafli 5-2. Dziś zwycięstwo powinno być równie przekonujące. Kurs na trzybramkowe zwycięstwo jest bardzo przyjemny i w mojej opinii warto zaryzykować. Gospodarze u siebie grają fajny i skuteczny hokej, zaś rywal jest beznadziejny, więc kiedy jak nie dziś można sobie postrzelać dużo goli i podreperować bilans bramkowy. Goście nie mają za dużo atutów jeśli chodzi o ofensywę, więc i Novopolotsk będzie mógł się skupić głównie na rozgrywaniu krążka w tercji obronnej rywala. Gospodarze mają w swojej drużynie kilku dobrych hokeistów, którzy co mecz punktują dla swojej ekipy. Zemlyankin, Kovaleyna czy Valuy może to jest czołówki ligi, ale punktują dobrze i trzech z nich jest w TOP 20 punktujących, warto dodać, że najlepszy punktujący Mogileva zajmuje dopiero 70 miejsce w tej klasyfikacji. Nie widzę argumentów po stronie gości i moim zdaniem mecz zakończy się bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy i dlatego warto pokusić się o wyższy handicap bramkowy, choćby nawet i -3,5 po równie przystępnym kursie lub też jakiś overek bramkowy. Gorąco polecam.
✅94
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Cracovia - Lech
Typ: over 3.5
Kurs:3.85
Bukmacher: Betfair

W 7 meczach Cracovii u siebie padło 21 goli, więc średnia wynosi 3 bramki na mecz. W 8 meczach Lecha na wyjeździe padło 15 goli, więc średnia wynosi prawie 2 gole na mecz.
W ostatnich 10 latach w 18 oficjalnych meczach między tymi drużynami co najmniej 4 bramki były 9 razy!
Dziś Cracovia będzie bez najlepszych graczy ofensywnych - Nowaka i Ntibazonkizy, ale zamiast nich będzie Dudzic (nie jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale jest bardzo szybki i może spowodować problemy osłabionej obronie Lecha), a może Bernhardt, który powoli wraca po kontuzji (był kluczowym graczem w drugiej lidze w poprzednim sezonie). Linia obrony Cracovii jest bardzo słaba szczególnie na środku .....
Tak - na wyjazdach Lecha nie widzieliśmy do tej pory wielu bramek, ale dzisiaj Lech bez podstawowego środkowego obrońcy - Wołąkiewicza, który złamał szczękę w meczu z Ruchem więc linia obrony może mieć problemy zwłaszcza z prawej strony, gdzie gra Możdzeń .....
Spodziewam się chaotycznego meczu i kilku bramek
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Turcja - Turecka League 1
Spotkanie.Samsunspor - Adanaspor
Typ.x
Kurs.3,60
Bukmacher.Expekt
Data.25.11.2013 g.19.00
Analiza.
2 liga tureckja i stawiam na remis w sppotkaniu pomiedzy zespolami Samsunspor - Adanaspor.Co prawda gospodarze troche lepiej w ligowej tabeli bo sa obecnie na miejscu 9 z 18 oczkami z bilansem meczow 4-6-2,natomiast ekipa Adanaspor to miejsce 11 i tylko 3 punkty straty do rywali przy bilansie 3-6-4...Tak wiec widac,ze duzej roznicy tu nie ma i obie ekipy dosc duzo meczy remisuje co wydaje sie byc dobrym prognostykiem na dzisiejszy typ...Po drugie aktualna forma Samsunspor -2-4-0,natomiast Adanaspor -1-4-1 wiec tutaj wiekszosc ostatnich meczy na remis,wiec dzisiaj takze moze byc podobnie.Tym bardziej ,ze historia ostatnich spotkan pomiedzy tymi ekipami takze z paroma remisami w tle...
18/03/13 T1.L Samsunspor - Adanaspor 1:1
28/10/12 T1.L Adanaspor - Samsunspor 3:2
06/03/11 T1.L Adanaspor - Samsunspor 1:1
08/10/10 T1.L Samsunspor - Adanaspor 3:1
Tak wiec widac,ze remisy w ostatnich spotkaniach tych ekip sie przewijaja co pozwala przypuszczc,ze dzisiaj takze mozemy swiadkami takiego rozwiazania,tym bardziej,ze ekipa gosci na 6 wyjazdowych spotkan,az 4 zremisowala,a przy tak wyrownanej sile zespolow remis wydaje sie byc najbardziej logiczny...
⛔ 100
 
S 9

santip

Użytkownik
Spotkanie: Roma-Cagilari
Ttyp ???? -1) Roma
Kurs 2,15 STS
Analiza
Dziwi mnie ze jeszcze nikt na forum nie typowal tego meczu. Roma ktora zajmuje 2 miejsce w serie A zremisowala swoje 2 ostatnie mecze. Dzis gra z 14 miejscem w lidze. Roma pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo wloch lecz aby je wygrac musza znowu zaczac grac tak jak na poczatku sezonu. Po serii wygranych mieli swojmprzestoj. Mysle ze za wszelka cene chce wygrac tytul a fakt ze nie uczestnicza w europejskich pucharach przemawia za nimi. Ich glownym celem jest tytyl mistrza,a gdy wygraja dzisiejsze spotkanie wyprzedza Juventus ktory musi koncentrowac sie na lidze mistrzow i serie A. Roma musi to wygrac jesli chce tytul. Ja typuje 2-0.
⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, 1 liga
Spotkanie:petrolu vs V. Constanta
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Petrolul czyli czołówka 1 ligi rumuńskiej podejmuje u siebie zespół FC Vittorul Constanta, który w lidze plasuje się na 16 pozycji. Gospodarze w dwóch ostatnich meczach głupio stracili punkty, o ile 1:1 w meczu z Vaslui można zrozumieć to już bezbramkowy remis u siebie z Timisoarą to mała wpadka, chociaż przeciwnik może mówić o dużym szczęsciu (ogrom strzałów i bardzo dobra dyspozycja bramkarza.) Dziś Petrolul musi w końcu wygrać, i to pewnie..a rywal do tego odpowiedni..6 pkt i 16 pozycja. Co najważniejsze, bilans bramek 6:21 ! Bardzo dobry typ na podciągnięcie kursu ????
Pozdrawiam!
✅69
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Mecz: Cracovia - Lech
Typ: Lech wygra drugą połowę
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
W ostatnim czasie przygotowanie fizyczne drużyny Kolejorza zaczyna przynosić efekty. Początek sezonu był słaby przez letnie &quot;zajechanie&quot;, lecz teraz Lech jest chyba najlepiej prezentującym się zespołem w lidze pod względem fizycznym. Dopóki przeciwnicy dotrzymują tempa Lechowi, wyniki są niekorzystne lub na styku, lecz gdy rywalom odetnie prąd, Lech wtedy wrzuca wyższy bieg i rusza do ataku. W pierwszych połowach z Górnikiem czy Ruchem Lech grał niezbyt dobrze, lecz w drugich połowach potrafił odwracać wyniki tych meczów. Liczę na to że dziś w drugiej połowie Lech znowu zaprezentuje się korzystnie. Cracovia jest w dobrej formie, ale zwracam uwagę na to że jest najgorszą drużyną u siebie (tylko 7 pkt). Kurs nawet niezły jak na takie wydarzenie. Pozdrawiam
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Europy - kobiety Spotkanie: Szkocja Kobiety - Czechy Kobiety
Typ: Szkocja Kobiety -3.5 Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet

Zdecydowanie stawiam na podtrzymanie bezbłędnego bilansu przez Szkotki, które jak na razie wyglądają najpewniej ze wszystkich. Eve Muirhead w formie, ślizga ze skutecznością 81% prowadząc koleżanki do kolejnych zwycięstw. Na rozkładzie wicemistrzynie świata maja już Rosjanki i Niemki, a do tego demolki Łotyszek i Włoszek. Czeska skiperka Anna Kubeskova bardzo nieregularna, potrafi zagrać świetne zawody, ślizgać na poziomie 84% jak w niespodziewanej wygranej z Rosjankami (11-5), by za chwilę zbłaźnić się marną skutecznością 45% w równie niespodziewanej wtopie z Włoszkami (2-9). Dzisiaj ze Szkotkami będzie musiała grac na swoim optimum, żeby w ogóle marzyć o w miarę wyrównanym meczu, a nie jestem pewien czy będzie w stanie. Mam wrażenie, że ten całkiem niezły bilans Czeszek jest odpowiedzialny za niższą niż zwykle linie handicapu, ale dla mnie jest on zupełnie nie miarodajny i czuję, że bardzo szybko się zepsuje. Przy ofensywnie nastawionej Muirhead, która lubi stawiać sporo kamieni w domu, taka nieregularność Czeszek może zaowocować przynajmniej 2-3 endami zakończonymi wygraną 2 lub więcej punktami, a to powinno z łatwością zaliczyć ten handicap.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: West Brom – Aston Villa
Typ: over 3.5
Kurs: 3.80
Buk: Sportingbet
Godz. 21:00
Analiza:
W ostatnim spotkaniu 12. kolejki Premier League, West Bromwich Albion przed własną publicznością podejmować będzie Aston Villę. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i tak naprawdę trudno wskazać faworyta. Oba zespoły zdobyły jak do tej pory po 14 punktów oczko wyżej są gospodarze gdyż strzelili jedną bramkę więcej. West Brom u siebie sezon rozpoczęło kiepsko od dwóch porażek, ale w kolejnych trzech meczach było już OK wygrane z Sunderlandem 3:0, Crystal Palace 2:0 oraz zremisowali z Arsenalem 1:1. Ogólnie trzeba przyznać że w tym sezonie z potęgami radzą sobie bardzo dobrze wygrali z United i to na Old Trafford 1:2 czy w ostatniej kolejce zremisowali 2:2 z Chelsea w Londynie tracąc bramkę w 96 minucie z rzutu karnego. Aston Villa też już w tym pokonywała najlepszych Arsenal w Londynie 1:3 czy City 3:2. Zespół gości kojarzę z zeszłego sezonu z bardzo dobrej ofensywy a z drugiej strony z kiepskiej defensywny i personalnie ten zespół się nic nie zmienił a więc seria pięciu spotkań bez overa wydaje mi się zbyt długa jak na nich. Gospodarze natomiast rok temu u siebie overowo grali średnia 3.0 była jednym z lepszych wyników. Nie wiem czy wszyscy się ze mną zgodzą ale w tym roku angielska Premier League jest dużo bardziej defensywna zresztą nawet Mourinho o tym ostatnio mówił przyznam się że nie wiem skąd taka zmiana ale mam nadzieję że tylko przejściowy trend i dziś kibice zobaczą kilka bramek. Rok temu skończyło się na wysokim remisie 2:2 nie wykluczam powtórki i dziś. Jak popatrzymy na kadrę ofensywną obu zespołów to jest w czym wybierać.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Malaga vs Atl. Bilbao
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 3,75
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 25.11.2013/22-00
Analiza:
Spotkanie kończące 14 kolejkę zmagań w Primera Division. Brak zdecydowanego faworyta. Można zaobserwować minimalne spadki kursów na gości. Miejsce w tabeli wskazuje, że zwycięsko z tego starcia powinni wyjść zawodnicy Atletico. Zajmują obecnie piąte miejsce w lidze. Biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań bilans Bilbao to pięć wygranych, trzy porażki, i dwa remisy. W ostatniej kolejce wygrali z Levante 2-1, robiąc typ w stylu ht/ft 2/1. Mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki 63%. Warto odnotować, że zanotowali 21 sytuacji podbramkowych. Malaga w lidze 14 miejsce, z dorobkiem trzech zwycięstw, czterech remisów, sześciu porażek. Od 24 września, aż do 3 listopada nie wygrali ani jednego meczu. Ta fatalna passa została przerwana w spotkaniu w spotkaniu z Betisem wygranym 3-2, jednak tydzień temu ponieśli porażkę z Granadą 3-1. Trener Malagi nie będzie mógł skorzystać dziś z Jesusa Gameza, a także kontuzjowanych Flavio Ferreiry i Casado. Wielką niewiadomą jest występ: El Hamdaoui. W ekipie z Bilbao nie zagrają: Kike Sola i Mikel Balenziaga oraz Aduriza. Prawdopodobne składy: MALAGA: Caballero - Antunes, Weligton, Angeleri, Sanchez, Darder, Tissone, Eliseu, Portillo, Fabrice, Santa Cruz. BILBAO: Iraizoz - Iraola, Laporte, Gurpegi, Saborit, Benat, Iturraspe, Susaeta, De Marcos, Muniain, Guillermo. Spotkanie moim zdaniem będzie miało wyrównany przebieg. Warto odnotować, że Malaga ma u siebie bilans czterech do dwóch jeśli chodzi o under 1,5 bramki, natomiast Bilbao strzela na wyjazdach to jest 5 do 1 na korzyść overów. Dodam, że w dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padła tylko jedna bramka, a więc dziś może ta passa zostanie podtrzymana-powodzenia
⛔ 100
 
W 3

wotalke

Użytkownik
# 1 TYP
AS Roma - Cagliari
Typ: AS ROMA
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betclick
Stawka: 6/10j

# 2 TYP
AS Roma - Cagliari
Typ:
over 2,5
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Bet365
Stawka:
4/10j

Na godzinę 20:45 zaplanowany ostatni mecz 13 kolejki włoskiej Serie A. Do walki stanie AS Roma, zajmująca aktualnie 2 miejsce tuż za Juventusem Turyn. Jej przeciwnikiem będzie 14 w tabeli Cagliari. Piłkarze Romy są zmotywowani. Jeśli chcą powrócić na fotel lider, muszą poradzić sobie z gośćmi, którzy są dla nich trudnym przeciwnikiem.


AS Roma w tym sezonie jest trzecią drużyną pod względem ilości strzelonych bramek. Jeśli chodzi o formację defensywną to czapki z głów. Do dzisiaj stracili jedynie trzy bramki, dwie z nich w dwóch ostatnich meczach. Obrona Cagliari pozostawia natomiast wiele do życzenia.
Roma rozpoczęła sezon jak burza. 10 wygranych z rzędów i 1 stracona bramka budziły szacunek wśród wszystkich. Przyszła jednak mała zadyszka. Ostatnie dwa spotkania zakończyły się bowiem remisem, a na domiar złego, z Sassuolo, do własnej siatki trafili sami rywale. Po raz więc pierwszy, zespół Romy nie zdobył sam gola. Mimo wszystko Roma miała swoje sytuacje, które niestety roztrwaniali w złym stylu. Szansą na brak skuteczności może być powrót Gervinho czy Destro. Tego drugiego jednak nie ma sensu wypatrywać od pierwszych minut. Goście przyjadą do Rzymu z nienajlepszą formą, jeśli chodzi o wyjazdy. Zespół Diego Lopeza zdobył na terenie rywali tylko dwa oczka, remisując z Fiorentiną i Livorno, a obecnie legitymuje się serią trzech wyjazdowych porażek z rzędu. Niedawno Rossoblu przegrali w Rzymie, 0-2 z Lazio. Ich bilans bramkowy na wyjazdach wynosi 4-11.
H2H z pięciu ostatnich spotkań przemawia na korzyść Cagliari, jednak ja idę w stronę Romy. Mają coś do udowodnienia i chcą zasiąść na fotelu lidera.

Dodatkowym typem może być over 2,5. Roma będzie chciała pokazać, że potrafi strzelić więcej niż jedną bramkę w meczu. Natomiast Cagliari na 90% coś ustrzeli. Tylko w 3 na 9 meczy zakończyli z 0 na tablicy wyników.

CO TO JEST :?: ZAPOZNAJ SIĘ CHŁOPIE Z REGULAMINEM TEGO DZIAŁU :!:
 
N 0

nikarams

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga - Athletic Bilbao
Typ:
Athletic Bilbao
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 22:00 w Primiera Divison z drużyną Malagi (14mijsce, 13pkt) zmierzy się zespól Athletic Bilbao (5mijsce, 23pkt). Osobiście stawiam na gości, którzy w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli, aż 10 punktów wygrywając 3 razy, raz remisując, zaliczając tylko jedną porażkę z fenomenalnie grającym w tym sezonie Atletico Madryt. Drużyna Malagi natomiast w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła zaledwie 4 punkty przegrywając 3 spotkania, remisując jedno, jedno wygrywając - ze słabiutkim Betisem który na chwilę obecną zajmuje 20 (ostatnie) miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 9pkt. Jakby tego było mało Malaga ten mecz (z Betisem) wygrała 3-2 strzelając zwycięzcą bramkę w doliczonym czasie gry (93min). Analiza wyników ostatnich spotkań obu drożyn pozwala jednoznacznie stwierdzić, że w znacznie lepszej formie jest zespól Bilbao. Kolejną ciekawostką jest forma Malagi prezentowana na własnym boisku 3-0-3. Nie było by w tym bilansie nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Malaga 3 wygrane spotkania wygrała UWAGA! z trzema outsiderami tabeli: Almerią (18 miejsce), Vallecano (19miejsce) oraz Betisem (20 miejsce).

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Athletic Bilbao będzie dla mnie ogromną niespodzianką.
Dla bardziej odważnych polecam zagrania handicap 1:0 stawiając na Bilbao po kursie 5.50.
✅175
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom