>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.11.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 25 listopada


Typy podajemy według wzoru:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga 2
Spotkanie: Aue-Duisburg
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Spotkanie 16 kolejki pomiędzy 12. Aue a 13. Duisburgiem. Jak dla mnie bardzo dobry kurs, u większości bukmacherów już zaczęły się spadki linii kursowej z 3.00 na 2.80.
Sytuacja w tabeli:
Aue: 12 miejsce, 17 punków, bilans 4-5-6, bramki 13-21
W domu: 7 spotkań, bilans 2-2-3, bramki 6-9
Forma w 5 ostatnich spotkaniach: 1-1-3, bramki 4-7
Duisburg: 13 miejsce, 13 punktów, bilans 3-4-8, bramki 18-22
Wyjazdy: 7 spotkań, bilans 0-2-5, bramki 7-14
Forma w 5 ostatnich spotkaniach: 2-1-2, bramki 8-9
Aue-Duisburg - h2h:
Spotkań: 8
Wygrane: Aue 2, Duisburg 4
Remis: 2
Warte odnotowanie jest to,że Duisburg wygrał 2 razy z Aue na wyjeździe... i ani razu nie zremisował z nimi.
Kiedy obie ekipy spotkały się ostatnio to Duisburg wygrał 3-1.
Moim zdaniem to mecz na przełamanie się dla Duisburga na wyjeździe, ekipy o podobnym potencjale. Fatalna dyspozycja Duisburga na wyjeździe ale warto odnotować fakt,że mieli trudne wyjazdy, grali bowiem już na wyjeździe z St.Pauli, Furth, Bochum i Frankfurtem ;) Aby poprawić swoją sytuacji w tabeli muszą poprawić grę na wyjeździe a mecz z Aue jest świetną do tego okazją.
Ogólnie nie widzę nic specjalnego do gry na piątek dlatego zdecydowałem się na ten typ.
Powodzonka!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa, Polska
spotkanie: Polonia - Podbeskidzie
typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3.5 gola.
kurs: 2.10
buk: bwin
analiza:
25 listopada meczem Polonii Warszawa z Podbeskidziem rozpoczniemy zmagania 15. kolejki Ekstraklasy. Faworytem są gospodarze, mający spore ambicje na puchary europejskie w przyszłym roku. Bwin wystawił ciekawy kurs na to spotkanie, że Polonia wygra, ale suma bramek w meczu nie będzie większa niż 3.5 gola.
Typuję, będąc przekonanym o underowym przebiegu tego spotkania, trochę bardziej w zakłopotanie wpędza mnie fakt, czy Polonię stać na wygraną. Patrząc na tabelę, myślę że trochę bezpodstawne są moje obawy, tym bardziej gdy biorąc pod uwagę zmagania drużyn Ekstraklasy na swoim stadionie to Polonia prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Odnotowała 5 zwycięstw, 3 remisy, a ani razu nie przegrała. Imponująca forma, która niestety kiedyś się skończy, mam jednak przeczucie, że nie na Podbeskidziu. Nie pokoi mnie fakt, iż niepewny jest występ Sultesa, którego oglądając na stadionie w Lubinie tydzień temu, mimo przegranej pokazywał się z dobrej strony. Kolejny zawodnik który w stolicy miedzi odnotował dobry występ to Cani, był kilka razy w świetnych sytuacjach bramkowych, jednak zabrakło trochę zimnej krwi i wyrachowania. Na temat Podbeskidzia mogę powiedzieć, że nie zagra dancik, co na pewno cieszy trenera Zielińskiego, ale wpędza w zakłopotanie Górali. Myślę, że skromne 1:0 ucieszy gospodarzy, a goście nie powinni się czuć pokonani, bo Warszawiacy, to nie byle rywal, którzy będą chcieli udowodnić, że porażka z Zagłębiem, to wypadek przy pracy. Początek o godzinie 18:00.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2
Kurs: 1.5
Buk: gamebookers
{PLK,19:00}
Nie sposób inaczej zacząć analizę do tego meczu, jak od przypomnienia zwycięskiego rzutu Ronalda Moore&#39;a w ostatniej sekundzie meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=17KxcnmJEf8

Kolejnym aspektem, który chciałbym podkreślić, to brak centra Turowa Zgorzelec – Johna Edwardsa, który w meczu z belgijską ekipą Dexia pokazał się z bardzo dobrej strony. Na prawdę zasługuje na pochwałę, bo kibice Turowa nie widzieli go tak dobrze dysponowanego od początku rozgrywek PLK. We wtorkowym meczu, w ciągu niespełna 16 minut na parkiecie zanotował 11 punktów (4/6 za dwa,3/4 za 1), dokładając do tego aż 7 zbiórek!
Kontuzja pokrzyżowała plany, widoczny był jego brak pod koszem, bo jego zmiennik w meczu – Dallas Lauderdale był bardzo powolny w obronie.

O obu zespołach pisałem już na prawdę wiele w poprzednich analizach. Za bardzo nic nowego nie można dodać.
Prócz tego, że ten mecz, może, a nawet powinien być przełomowym momentem na odbicie się od słabszej postawy koszykarzy Turowa. Nic przecież nie buduje chemii w zespole oraz nie podnosi morali w zespole, jak wygrane.
Trzeba dodać, że wtorkowe zwycięstwo nad Dexią uratowało ich przed skreśleniem o dalszą walkę w pucharach. Porażka u „siebie” z Dexią mogła ostatecznie przekreślić ich szanse na jakiekolwiek szanse o wyjście z grupy.

Polpharma po zmianie trenera, czyli pod wodzą Wojciecha Kamińskiego zanotował bilans 2-1.
Poznań – Polpharma (debiut „Kamyka” na ławce trenerskiej Polpharmy) 64:82
Polpharma – Śląsk (debiut Nigeryjczyka – Patricka Okafora (center) do Polpharmy (10 pkt + 3 zbiórki) 73:71
Zastal Zielona Góra – Polpharma 87:82

Gospodarze na przygotowanie się do meczu z Turowem mieli tydzień czasu. Teoretycznie daje, to gospodarzom przewagę. Parkiet zawsze wszystko weryfikuje.
Dlatego proponuję grać na Turów, bo presja po ostatnich trzech porażkach, wyszczególniając ogromną porażkę w Czarnogórze i jednopunktową przegraną przed własną publicznością z osłabionymi Czarnymi Słupsk zapewne musiała mieć negatywny wpływ na nastawienie zespołu.
Najlepszym komentarzem, niech będzie końcowy obrazek w zapisie wideo, który znajduje się na początku analizy, gdzie widać ogromną radość koszykarzy Turowa.

Wierzę, że ten zespół, szczęśliwym zwycięstwem nad Dexią, poczyni wielki krok do przodu, w odbudowaniu swojej formy i stylu gry, który prezentowali przed swoją pierwszą porażką w sezonie.
Do swojej formy strzeleckiej wydaje się, że powraca lider przygranicznego zespołu – Daniel Kickert.
Jego osoba w meczu z Polpharmą może zrobić różnicę, bo jestem ciekawy kogo trener gospodarzy wydeleguje do obrony Australijczyka. Do dyspozycji ma Adama Metelskiego, Amerykanina – Jeremmy Simmonsa oraz wspomnianego wcześniej Nigeryjczyka.
Pierwszy z nich dla mnie jest za wolny na nogach. Simmons, to dla mnie gracz nastawiony głównie na grę w ataku. Okafor? Zmobilizowany może najbardziej zaszkodzić Kickertowi.
Jednak Kickert jest niezwykle sprawnym zawodnikiem jak na swój wzrost. Potrafi grać zarówno tyłem jak i przodem do kosza. Potrafi wyciągać swoich obrońców na obwód, gdzie skutecznie straszy z dystansu, ale zarówno na koźle potrafi spenetrować strefę podkoszową niczym gracz obwodowy.

Oczywiście, prócz tego Turów przy braku Edwardsa ma szerokie pole manewru pod koszem, bo może zagrać wspomniany Kickert, Lauderdale, czy nawet Gabiński może skutecznie grać zarówno na pozycji silnego skrzydłowego, jak i dawać krótkie zmiany centrom.
Michael Hicks, wydaje się, że pod okiem Kamińskiego odzyskuje formę strzelecką.
Mimo słabszym dwóch meczy pod jego wodzą, to zawodnik Polpharmy, w ostatnim wyjazdowym spotkaniu, przeciwko Zastalowi zdobył aż 25 punktów. W rzutach za dwa punkty nie pomylił się ani razu, a z dystansu miał 50% skuteczności.
Mimo jego dobrej gry w ataku, jego najsłabszym elementem jest obrona.
Naprzeciw siebie będzie miał groźnych zawodników. I tutaj ponownie liczę, w końcu na pobudkę Davida Jacksona. Skoro naprzeciw siebie będzie miał zawodnika, którego jest łatwo minąć na koźle, to najwyższy czas Panie David zacząć trafiać !

Wypoczęta Polpharma. Po drugiej stronie, zespół ze znacznie szerszą ławką, gdzie nawet ostatni zawodnik w rotacji może pokrzyżować plany rywalom. Dlatego dla osób, które nie chcą ryzykować, opcja samego zwycięstwa gości z kursem 1.5 jest bardzo zachęcająca. Choć dla wielu, to niski kurs, dla mnie bardzo zachęcający do skorzystania z niego!

Kluczowe będzie również podejście trenera Jacka Winnickiego. Rozgrywający Turowa – Gustas, to gracz na 15-20 minut, nie więcej. Oby Winnicki, w końcu postawił na znacznie szybszego Moore&#39;a, a po ostatniej wygranej trener jest mu winien więcej minut, które przeciwko Polpharmie i słabym obrońcom – Weedenie i Hicksie powinien znacznie lepiej wykorzystać od szablonowego Gustasa.

Powodzenia!
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna,Francja 2
Spotkanie:Guingamp-Bastia
Typ:1
Kurs:2.30
Bukmacher:bet365

Analiza:

W 15 kolejce wybrałem spotkanie Guingamp-Bastia.

Guingamp u siebie radzi sobie dobrze zdobywajac 14 punktów stzelonych 8 straconych 2 ich bilans (4-2-1).W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Arles i wygrali 1:2.
W tabeli zajmuja obecnie 3 miejsce zdobywajac 24 punkty stzelajac 14 straconych 11 bilans (7-3-4).

Bastia na wyjezdzie zdobyła 7 punktów stzelajac 6 straconych 7 ich bilans (2-1-4)
W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Stade i przegrali to spotkanie 1:0.
W tabeli zajmują 4 miejsce strzelając 20 straconych 13 ich bilns (6-4-4).
Mysle ze Guingamp wygra jedną bramką.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Siatkówka Puchar Świata
25.11.2011 07:00
Kuba - Serbia
typ: Kuba -1,5 seta
kurs: 2.40
buk: bet365

To już 5 kolejka Pucharu Świata mężczyzn w siatkówce. O godzinie 07:00 zmierzą się ze sobą wicemistrzowie świata Kubańczycy oraz Mistrzowie Europy Serbowie. Dla mnie faworytem w tym meczu jest drużyna z Ameryki Środkowej.
Serbowie spisują się w Japonii bardzo słabo. Rywalizację w pierwszej fazie rozpoczęli od 3 porażek. Najpierw zostali rozbici przez Argentynę 3:0, potem przegrali z naszymi reprezentantami 3:1, a w ostatnim meczu przegrali z Iranem 3:2,chodź mieliśmy okazję się przekonać, że Mistrzowie Azji nie są wcale słabą drużyną. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero z gospodarzami turnieju, wygrywając 3:2, lecz w tym meczu podobnie jak w poprzednich grali słabo i tylko własnemu doświadczeniu i gorącym głową Japończyków zawdzięczają dwa punkty. Dużym problemem podopiecznych Kolakovicia jest fakt, że mimo słabej formy zawodników pierwszej szóstki to nie ma tak naprawdę kim ich zastąpić.
Co do Kuby to mają na razie 2 zwycięstwa i 2 porażki. Na inaugurację przegrali oni z Polakami 3:0, potem natomiast wygrali z Iranem i Japonią w takim samym stosunku. W pierwszym meczu drugiej fazy przegrali z Argentyńczykami 3:1. Ich gra opiera się przede wszystkim na dwóch zawodnikach Leonie i Hernandezie, którzy są w 8 ósemce najlepiej atakujących, natomiast Serbowie liczą przede wszystkim na Milijkovicia. Kubańczycy są też znani z bardzo mocnej zagrywki co często sprawia kłopoty rywalom.
Myślę, że wicemistrzowie świata mimo zmienionego składu dadzą radę bardzo słabej Serbii i wygrają mecz za 3 punkty.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 2

verblade

Użytkownik
Śląsk Wrocław Vs Wisła Kraków

Wiec tak, 25.11.2011 o godzinie 20;30 przy ul. Drzymały na boisko wybiegną dwie ekipy, drużyna z dolnego śląska oraz drużyna z małopolski.
Śląsk zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze z 31 pkt u siebie 5-1-1, patrząc po wynikach odniosłem wrażenie że Śląsk lepiej gra z lepszymi drużynami po 1:0 z Lechia z Podbeskidziem, natomiast z Polonia 4:0, z Lechem 3:1, przegrana 1:2 z Widzewem. Za to Wisła na miejscu 6 z dorobkiem 21 pkt, Wisła nie jest w nie najlepszej formie problemy w klubie, zla atmosfera w drużynie robi swoje, co widać na boisku. Patrzac na ostatnie wyniki Wisly 1-0-5 nie sa za ciekawe. Wisła zagra bez Kirma ale z Małeckim. Śląsk prawdopodobnie bez zmian w składzie. Faworytem tego meczu są oczywiście piłkarze z Wrocławia ostatnio wyśmienita forma oraz bardzo dobry i ciekawy kurs na zwyciestwo Ślaska. Moim faworytem w tym meczu jest ekipa z Wrocławia i nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygrana ekipy z dolnego śląska.

typ 1
kurs 2,10
bet365​
⛔ 100
 
V 2

verblade

Użytkownik
Santos W - SAO Jose W

Copa Libertadores w kobiecym wydaniu, a dokładniej półfinał tych rozgrywek. Santos to zwycięzca ubiegłorocznej edycji i murowany faworyt w tym roku. Z zespołu odeszło kilka bardzo ważny zawodniczek, ale dziewczyny i tak miotą na swoim kontynencie. Erika, Karen, Glaucia i inne gwarantują iż zespół ten nie zejdzie poniżej pewnego poziomu, a poziom ten może być nieosiągalny dla ekipy SAO Jose.
Santos @1.44 Bet365
Santos -1, -1.5 Asian Handicap @1.77 6/10 Bet 365

zły zapis
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - Atlant Mytishi
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: http://affiliates.tobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_80b_947bwin
Analiza:
Novosibirsk przeżywał kryzys. Do dziś. Ogólnie jest to dobry team, podoba mi się ich gra. Są zrównoważoną pod względem gry drużyną w sensie stricto równowagi pomiędzy formacjami. Tego nie można powiedzieć o zespole z Moskwy świetny bramkarz (obecnie w średniej formie), niezła obrona, a atak to największy problem w tej drużynie. Mecze na Syberii są trudne to wiadomo nie od dziś. Daleki dystans też jest oczywistością, której nie można podważyć. Kibice gorąco dopingują swoich, czego byłem świadkiem oglądając ich mecze. Sibir jest spragniony zwycięstw ostatnio jest z tym słabo. A moim zdaniem przełamią się przed własną publicznością grając z Atlantem. Powodzenia.
⛔ 100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, PLKK
Widzew - Lotos
Widzew +20.5 1.85
Expekt
5/10
Widzew po bardzo dobrych meczach z Energą i AZS-em dostał w pape od CCC. Dostał wysoko. Ale CCC zagrało w końcu na miarę oczekiwań, zarówno w obronie jak i w ataku. Maltsi zaszalała i 5/8 za 3. Zoll jak zawsze dobrze. Petronyte, Perovanovic, Walich i Frazee pod koszem zrobiły jesień średniowiecza. W obronie 10 bloków, choć nie do końca dobrze zastawiały kosz, bo Widzew jednak 18 desek w ataku (oczywiście brylowały Misiek i Jankowska). Ale umówmy się, przy takiej grze CCC jak ostatnio Widzew nie ma szans.
Lotos z kolei wczoraj grał w Pradze w Euro. Od razu podróż do Łodzi na mecz. Jeden dzień odpoczynku. Duże minuty w Pradze Jalcovej -39, Henry - 35 czy Anderson -32. Generalnie mecz grany w siódemkę, bo Ziętara to na 6 minut wyszła tylko. Także zmęczenie z pewnością jest. Do tego nastroje pewnie nienajlepsze, bo mecz z Pragą był bardzo ważny w perspektywie dalszej gry w Eurolidze. I był naprawdę do wygrania, zwłaszcza, że Praga bez DeLishy i bez Whalen (co prawda była Ticha). A tu klops niestety.
Generalnie to przez ostatnie tygodnie mogliśmy widzieć jakby 2 ekipy Widzewa (jedna z meczów z Energą i AZS-em, a druga ze spotkania z CCC) oraz 2 ekipy Lotosu (Galata vs Gorzów, były też stany pośrednie). Jeżeli Lotos nie zagra tak jak z Galatą, a Widzew zbliży się do tego co zagrał z Energą czy AZS-em to tutaj upatruję nawet malutkiej szansy na sensacyjną wygraną. Ale generalnie to porażka wyżej niż 15 pkt nie wchodzi wg mnie w grę.
⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, 2. Bundesliga, Niemcy, 18:00
FSV Frankfurt - SC Paderborn 07
Typ: Paderborn
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin


W 16. kolejce 2. Bundesligi zagrają ze sobą ekipy FSV Frankfurt oraz SC Paderborn 07. Obie drużyny obecnie znajdują się w zupełnie innej sytuacji. Paderborn zajmuje 5. miejsce, jednak do lidera Eintrachtu traci zaledwie 4 punkty. Na słowa uznania zasługuje defensywa zespołu, która w 15 meczach straciła zaledwie 10 bramek. Poprzednie mecze dzisiejszych gości to zwycięstwa z Karlsruher, Energie Cottbus oraz Erzgebirge Aue. Paderborn ostatniej porażki doznał 13 sierpnia. FSV Frankfurt zajmuje natomiast w tabeli 14, pozycję i ma tylko 3 punkty więcej niż ostatni zespół w lidze. Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali 2 spotkania, 6 zremisowali i 7 przegrali. Ich stosunek bramek to 14 zdobytych i 26 straconych. W poprzedniej kolejce FSV doznali dotkliwej porażki 0:4 z Greuther Furth. Doskonała forma gości i fatalna postawa gospodarzy stawiają Paderborn w roli zdecydowanego faworyta dzisiejszego meczu.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Rosja : Egipt
Typ : Egipt (+2,5 seta)
Kurs : 6,50 ==&gt; 5,00
Buk : williamhill
Godzina : 3.00
Analiza :
Już za godzinę rozpocznie się kolejna bo już piąta kolejka Pucharu Świata w Siatkówce Mężczyzn, a rozpoczną jedni z kandydatów do końcowego sukcesu czyli Rosjanie, meczem z outsiderem czyli Egiptem.
Ja jednak przy takim poziomie kursów zdecydowałem się zaryzykować i postawić na zdobycz w postaci przynajmniej jednego seta Egipcjan.
Wiadomo że będzie to zadanie bardzo trudne, ale nie będzie to zadanie niewykonalne, bo Egipt ma potencjał, chociaż na tej imprezie narazie nie ma formy,a i Rosja nie jest jakaś kosmiczna i poza zasięgiem.
Rosjanie co prawda wygrali już z Włochami i z USA czyli też kandydatami i potentatami i były to wyniki 3:1 i 3:0, wygrali też oczywiście z Chinami 3:0, ale za to wczoraj przegrali z Brazylią, a właściwie zostali przez Brazylię zmieceni z powierzchni ziemi 3:0.
Po takiej porażce w psychice Rosjan na pewno się coś popsuło i dzisiaj mogą mieć ciężkie początki z Egiptem i wierzę że Egipt to wykorzysta.
Zresztą nie wykluczone że na parkiet wyjdą rezerwowi żeby ci najlepsi odpoczęli przed najważniejszymi meczami.
A seta przecież można tu sobie bez konsekwencji stracić bo za wygrane 3:0 i 3:1 jest komplet punktów.
Egipt wygrał z Chinami 3:0, przegrywali co prawda z Brazylią, Włochami i USA, a więc najwyższa pora żeby wygrali chociaż seta z którymś z potentatów.
Myślę że dzisiaj ich na to stać i przy takim poziomie kursów zdecydowanie próbuję ich za jakąś drobną stawkę.
Polecam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Austria
Spotkanie: WAC/ST.Andra vs Grodig
Typ: Powyzej 2.5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: BWin
Analiza:
Gospodarze to aktualny vice lider tabeli natomiast zespol Grodig zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 22pkt po 19 kolejkach. Wynik slaby tak jak i gra tego zespolu. Patrzac na aktualna forme bardzo latwo mozna w tym meczu wskazac faworyta,gospodarze na pewno beda to chcieli udowodnic i zrobia wszystko aby wygrac spotkanie i miec realne szanse na awans do wyzszej klasy rozrywkowej,dodam tez ze gospodarzy do lidera dziela tylko 2 pkt. Mysle ze na uwage zasluguje tez fakt ze na 3 bezposrednie spotkania na wlasnym stadione gospodarze wszystkie 3 latwo wygrali tracac w tych 3 spotkaniach tylko 1 bramke! Dodam tez ze ostatnio te 2 zespoly grali ze soba nie cale 2 miesiace temu i padl wtedy wynik 3-3,wiec typ powyzej 2.5 gola po kursie 1.50 warto zagrac bo wydaje sie byc raczej typem pewnym. Powodzenia.
✅ 50
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna S-League Singapur
Spotkanie - Albirex Niigata - Etoile FC
Typ - jak będzie wygladac przebieg meczu ? prowadzenie - przegrana
Kurs - 5.75
Buk - Bwin
Analiza;
Dzis kolejne ze spotkań w Singapurskiej S-League i mecz 4 z 5 drużyną w tabeli . A konkretnie , aktualny jeszcze mistrz Singapuru z 2010 r drużyna Etoile zajmujaca 5 lokate w tabeli wybiera się na stadion 8 drużyny w ubieglym sezonie a 4 na dzis Albirex Niigata . Typ moj na dzis troche inny niż tradycyjne ale spróbuję otóż , jak już wyżej wspomniałem aktualny mistrz Etoile w tym sezonie kompletnie zawiódł zgromadził jak dotąd tylko 58 pkt. i do lidera Tampines traci az 17 pkt. a niestety to już końcówka sezonu i poprawić się tu już nic nie da ! Natomiast gospodarze mogą mówić o udanym sezonie z 8 miejsca w ubiegłym sezonie teraz są na 4 , jednak od 3 spotkan nie wygrali ani jednego spotkania tylko 2 remisy i 1 porażka , Etolie też nie błyszcy jednak ostatnie swoje spotkanie na wyjeżdzie wygrali 3:0 z Gombakiem i to oni dzis będą w lepszych nastrojach . Ciekawe sa jednak spotkania między nimi bo na 5 dotychczas rozegranych miedzy nimi spotkan nigdy w nich nie zwycieżył gospodarz , w tym sezonie najpierw Etoile wygrywa na Albirexie skromnie 1;0 by póżniej u siebie przegrać aż 2:7 .......... w tym miejscu wspomnę bo to dotyczy mojego typu na dzis że pierwszą bramkę na 1:0 strzelilo Etoile . W ubiegłym sezonie podobna sytuacja Etoile wygrywa na Albirex 2:4 jednak pierwszą bramkę strzelaja zawodnicy Albirexu . Dlatego uwazam że dzis może dojsć do podobnego scenariuszu że to gospodarze strzelą pierwsi jednak cale spotkanie wygra Etoile . Jaki bedzie scenariusz zobaczymy w południe . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Berrer M. (Ger) - Brands D. (Ger)
Data: 25.11.2011 12:00
Typ: 2:0
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj po południu dojdzie do spotkania dwóch Niemców podczas rozgrywania chalengera w Helsinkach. Obydwaj panowie na tym turnieju zaprezentowali się już dwukrotnie i możemy już dpodziewać się o nich określonej formy i w tym meczu. W pierwszej rundzie Daniel Brands wyeliminował z turnieju Kenny&#39;ego De Scheppera, z którym wygrał minimalnie, bo tylko 7:5,7:6. W drugiej rundzie turnieju Brands wygrał także bez straty seta, a jego przeciwnikiem był wtedy Paolo Lorenzi i zwyciestwo 6:4, 6:3. Dzisiaj jednak przyjdzie mu się zmierzyć ze znacznie bardziej doświadczonym tenisistą, jakim jest jego rodak Michael Berrer, który na tym turnieju wygrywał także dwukrotnie, jednak stracił jednego seta. Najpierw jednak Berrer pokonał dobrze spisującego się ostatnio Fina Harri Heliovaare. W drugiej rundzie Berrer wyeliminował w 3 setach Andreja Martina, wygrywając 7:6, 4:6, 6:1. Są to podobne statystyki na tym turnieju, jednak biorąc pod uwagę klasę, doświadczenie i ogranie, a także formę poszczególnych tenisistów w ostatnim czasie, zdecydowanie stawiam dzisiaj na 31-letniego Berrera, który ostatnio gra wyśmienicie i lubi tą nawierzchnię. Berrer w rankingu ATP plasuje się na pozycji 105, natomiast Brands jest 137. Co więcej panowie mają ze sobą rachunek do spłacenia, ponieważ w grudniu 2009 roku podczas rozgrywania turnieju w Salzburgu, górą był Berrer, wygrywając pewnie 2:0, jednakże już w tym roku w Heilbronn zwyciężył Brands, który także nie oddał Berrerowi nawet jednego seta. Biorę jednak pod uwagę, że wtedy Berrer nie był jeszcze w tak wysokiej formie, w jakiej jest teraz, dlatego stawiam na jego niego. Posiada dobry serwis i forhand, a także dobrze porusza się na korcie i nie popełnia błędów.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Polonia Warszawa - Podbeskidzie B.B
Typ - Podbeskidzie B.B
Kurs- 5.25
Buk - Bwin
Analiza :
Dzis 15 kolejka naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasy koncząca 1 częsc sezonu 2011/12 i mecz Polonii Warszawa z Podbeskidziem typuję zwycięstwo gosci !
Polonia bardzo dobrze spisuje sie na swoim stadionie jako jedyny zespól e lidze nie poniosła u siebie porazki ....... no ale , nic nie może przecież wiecznie trwać... pilkarze Podbeskidzia już w tym sezonie udowodnili że potrafią sprawic sobie i swoim kibicom niespodzianki wygrywajac już w stolicy z Warszawską Legią 2:1 czy tez na Wisle Kraków 1:0 skromnie bo skromnie ale wygrali . tak więc Podbeskidzie jedzie do stolicy w optymistycznych nastrojach po w/w zwyciestwach zremisowali u siebie jeszcze z Lechem Poznań .Gospodarze w ostatnim spotkaniu polegli na wyjeżdzie Zagłebiu Lubin 1:0 fakt że Polonisci na wyjazdach graja w tym sezonie fatalnie bo zdobyli zaledwie 7 pkt. i strzelili tylko 3 gole jednak patrząc na ich grę w tym meczu to niczym praktycznie nie umieli zaskoczyć piłkarzy Zagłębia . Na dodatek Czarne koszule nie będą mogli zagrać dzis w optymalnym swoim składzie , na boisku na pewno zabraknie Łukasza Teodorczyka i Grzegorza Bonina a pod dużym ? stoi wystep Pavla Sultesa . Natomiast Podbeskidzie od trzech spotkan jest bez porażki i to optymistyczne podejscie do tego spotkania może znaczyć więcej niż presja wywarta na Polonię przez włodarzy tego klubu . Dlatego zaryzykuję i stawiam na beniaminka z Bielska ! pozdrawiam !
⛔ 100
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
[Francja]Chateauroux-Angers 25.11.2011 20:20

Chateauroux-Angers
Typ: Chateauroux
Kurs: 2,77
Buk: Pinnacle.​

Berrichonne Chateauroux obecnie zajmuje 13 lokatę z dorobkiem 17 punktów. Jest to jedna z nielicznych ekip w Lique2 która nie lubi się dzielić punktami. Albo przegrywają albo wygrywają.Zdecydowanie jest drużyna własnego boiska na którym dotychczas rozegrali 6 meczy z czego 4 wygrali,remis i porażka która była na inaugurację sezonu z Sedan.
Angers na wyjazdach 2-2-3. Ograli Laval i Monaco. Dzisiaj mogą mieć problem z osiągnięciem remisu bo raczej wygrana nie wchodzi w rachubę.
Grégory MALICKI(podst,bramkarz), Malik COUTURIER(obr.14/2), Nicolas GILLET(obr.1/0), Stevie RIGA(obr.6/0) i Maxime ROUSSEAU(obr.7/0) są kontuzjowani.A J. Hénin(obr.14/3) powinien pauzować za czerwoną kartkę w meczu z Tours. Nominalnych obrońców zostało im tylko trzech więc muszą sięgnąć po pomocników by uzupełnić dziury.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ - 2
Kurs- 3,95
Buk - pinn
Analiza :

Szlagierowe spotkanie ostatniej kolejki rundy jesiennej w T M ekstraklasie. Wicemistrz Polski i lider rozgrywek zarazem Śląsk Wrocław podejmie mistrza Polski Wisłę Kraków. Zdaję sobie sprawę, że to gospodarze jak najbardziej zasłużenie są faworytem tego spotkania. Jest zespół Lenczyka w gazie, rywal gra słabiutko, spora część zawodników z podstawowego składu kontuzjowana. Na dodatek gospodarze ostatnimi czasy mają patent na rywali z Krakowa. Dlaczego więc Wisła?
- rachunek prawdopodobieństwa. Wisła przegrała ostatnio kilka spotkań z rzędu, nie strzeliła nawet bramki - to się musi zmienić
- goście potrafią grać z lepszymi zespołami i wolą rolę nie faworyta. Przykład? Chociażby zwycięstwo nad Lechem w Poznaniu,kiedy to drużyna BG była w kryzysie po Apoelu
- powrót Małeckiego. Ile znaczy dla Mistrza Polski pisać nie trzeba
- patent Ślaska na Wisłę. Zawsze mieć go nie można
- mecz przyjaźni. Jak wiadomo. Wisła &amp; Lechia &amp; Śląsk. Ponad 40. tysięcy kibiców nie będzie deprymowało krakowian a będą wspólnie dopingować jednych i drugich. Komfortowa sytuacja jak przystało na mecz wyjazdowy.
- Klasa piłkarska ekipy Lenczyka nie jest wcale taka świetna jak się wydaje. Facet mówi wprost, że trzeba wykrzesać to co najlepsze z tego co jest. Myślę, że dzisiaj wykrzesze ale Kazio Moskal, a wykrzesać z czego (mimo kontuzji) ma.
Dla mnie kursy na Wisłę to promocja. Powodzenia
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Niemcy
Spotkanie - Koln- borussia mönchengladbach
Typ - Pierwszy strzelec-Podolski
Kurs- 6,0
Buk - bet365
Analiza :
Nieoczekiwanie w tym sezonie Borussia M&#39;gladbach gra bardzo dobrze i zajmuje jak dotąd 3 miejsce w tabeli gromadząc 26pkt w bramkach 20-9 wyprzedzając Koln az o 8miejsc .Koeln to ekipa ktora aktulanie 11miiejsce z dorobkiem 16pkt strzelając 20 bramek a tracąc ich az 26 .Widac ze defensywa niie rozpieszcza w tym roku ,ale ofensywnie gracze z Kolonii nie odstępują niczym graczom Borussi.Ostatnio niespodziewanie wysoko gracze z M&#39;gladbach wygrali z Werderem 5-0 a Koln odpoczywalo bo przełozylii mecz z Mainz .Myssle ze ta przerwa dobrze zrobi zawodnikom FC i podejdą do tego meczu bardzo powaznie i zgarną dzis cenne 3 pkt a pomoze im w tym strzelec 9 bramek w tym sezonie Lukas Podolski jak wiemy moze tez on podejsc do karnego wiec jest jeszcze jedna opcja dodatkowa zeby Lukas cos ukuł.W druzynie z Koloni pauzuje za karki Henrique Sereno ,Lanig a w ekipie Borusii problemy z kolanem ma Stranzl.Licze tu na Koln i ich zabojcze kontry a po jednej z nich Lukas powinien cos ustrzelic bo raczej Borussia nie przyjedzie sie bronic.
⛔ 100
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej,Finlandia SM Liiga
Spotkanie - Kalpa-Saipa
Typ - Kalpa(-1,5)
Kurs- 1,74
Buk - bet365
Analiza :
Dzis o godzinie 17 30 rozpocznie sie mecz pomiędzy 1 a 13 dryżyną. Drużna Kalpy jest drużyna który zawsze trzyma się w czołowce w tabeli,co widać dobrze w tym sezonie,natomiast drużyna Saipy jest drużyną z dna tabeli(13 miejsce). W statystykach h2h na 10 spotkań jest 8-2 dla Kalpy. 5 ostatnich spotkań to wygrane Kalpy,z czego 3 ostatnie zostały pokryte handicapem(4-1.2-0,5-2). Drużyna Kalpy utrzymuje passę 3 zwycięstw,natomiast drużyna Saipy 3 porażek. Nie widzę dziś innej możliwości jak wygrana Kalpy minimum 2 golami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom