>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.10.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 25. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Sarpsborg - Malmo
Typ: Sarpsborg
Kurs: 3.20
Bukmacher : Fortuna

Przyznam szczerze że nie rozumiem do końca kursów wystawionych na to spotkanie przez bukmachera. Ta Skandynawska potyczka może skończyć równie dobrze wygraną gospodarzy a widać że faworyzowani sa goście. Sarpsborg aktualnie lideruje w grupie mając na koncie domowe zwycięstwo 3:1 z Genk i wyjazdową porażkę w tych samych rozmiarach w Turcji z Besiktasem.
Generalnie patrząc na postawę Norwegów w domowych potyczkach LE wliczając mecze z przed fazy grupowej wychodzi całkiem fajny bilans na ich korzyść. Wszystkie cztery spotkania ( Vestmannaeyjar , St. Gallen , Maccabi Tel Aviv, Genk) zakończyły sie ich wygraną, widać więc że atut własnego boiska jest istotny i czują sie na nim mocni .
Grupa w której grają jest mocno wyrównana i wszystkie 4 zespoły mają po 3 pkt. Dzisiejsza wygrana w znaczący sposób może przybliżyć Norwegów do awansu i dalszej fazy rozgrywek.
Myślę że świadomi szansy zrobią wszystko by ten mecz wygrać , a fakt że to derby i grają z sąsiadem zza miedzy sprawi dodatkową motywację i chęć walki.
⛔100
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania 2 liga
Godzina : 18:30
Spotkanie : FC Fredericia : Viborg FF
Typ : Viborg over 1.5 gola
Kurs : 2.28
Bukmacher : Unibet
Trochę o gościach tego spotkania bo na nich konkretnie liczę , w poprzednim sezonie Viborg o zaledwie 3 oczka przegrał walkę o baraże z Vendsysel FF , w tym sezonie jak na razie prowadzą w tabeli i widać że chcą powrotu do Superligi po 2 sezonach nieobecności , zadanie dziś nie będzie należało do łatwych gdyż grają z wiceliderem i to na ich boisku ale jestem pełen optymizmu , Frederica w meczach u siebie nie wygląda rewelacyjnie bo to bilans 2-1-3 i 8:7 w bramkach natomiast goście na wyjazdach 3-1-1 i 14:7 w bramkach i tutaj daję dużego plusa w ich stronę , , Viborg ostatnie 5 meczy na wyjazdach to 5 zwycięstw natomiast bramki zdobyte to palce lizać bo ostatnie 3 mecze to 3 bramki w meczu tak więc liczę że i dziś powinni umieścić piłkę w bramce rywala i jak zwykle podbijam do dwóch bramek , ten mecz to przysłowiowe spotkanie o 6 pkt tak więc lider wie o co gra a na 13 meczy zaledwie jedna porażka to więc skłaniam się w ich kierunku !
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00

Spotkanie: Phoenix - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejszej nocy mamy bardzo dużo meczów NBA i naprawdę jest w czym wybierać w tym takie hity jak mecze: Toronto - Minnesota, Houston - Utah, Bucks - Sixers, GSW - Wizzards. Ale wybrałem mecz ... no przy tamtych meczach to będziemy mieć Euroligę xD Kurs na Lakersów jest dla mnie mimo wszystko śmieszny. Spodziewałem się czegoś w okolicach 1,40, a tu taki ładny kursik do doubla. Nie zagrają co prawda Rondo i Ingram, ale ta drużyna przedwczoraj przegrała z SAS jednym punktem po dogrywce. Phoenix nawet dziś nie powinno wygrać, a zatroszczy się o to Lebrone. Z kim jak z kim, ale on dzisiaj musi pociągnąć do zwycięstwa LAL, bo z Phoenix można wyróżnić Bookera, Warrena, Aytona i Arizę. Reszta niestety jest daleko daleko za nimi. Los Angeles dziś wygrywa nie wiem, czy to będzie 5 pkt różnicy czy 10, ale wierzę, że mecz spokojnie będzie kontrolowany przez gości. Dodatkowo zachęcam poszukania handicapu w strone Utah, Gobert wyłączy Capelę, brak Paula, i plaster nałożony na Hardena przez Inglesa. Możliwe, że Utah dziś nawet wygrają, a kurs bardzo bardzo fajny. Głównym typem jest zwycięstwo Los Angeles. Pozdrawiam ;)
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning
Typ: Mikko Rantanen over 2.5 pkt ( punktacja kanadyjska )
Kurs: 5.8
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wczorajszy typ na Monahan`a przestrzelony ... Dzisiaj również punktacja kanadyjska ale w stronę finlandczyka. Aktualnie znajduje się on na ex aequo pierwszym miejscu z dorobkiem 4 bramek i 12 asyst wraz z Matthewsem oraz Bergeronem, zaraz za nimi na ex aequo 2 miejscu znajdują się Pastrnak i drużynowy kolega Mikko, MacKinnon, który zdobył już 8 bramek a Mikko asystował przy każdej z nich. Można pokusić się nawet o strzelenie bramki przez tego Pana. Zeszły sezon Rantanen może zaliczyć do udanych w ciągu 87 meczy zdobył on 89 punktów. Co prawda w presezonie nie był za bardzo aktywny ale zdobył kilka punktów, w przeciągu 3 meczy zdobył ich 4, strzelając 2 razy bramkę i przy tej samej ilości asystując. Co do samego meczu myślę że będzie wysoki wynik między 6-9 bramkami. Jeżeli Mikko będzie grał jak dotychczas typ powinien spokojnie wejść.
⛔100
 
R 649,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna, Superliga.
Godzina: 00:30
Spotkanie: Estudiantes – Newells Old Boys
Typ: poniżej 2,5
Kurs:
1,44
Bukmacher LVBet
Analiza:


W Argentynie niskie wyniki są na porządku dziennym, stąd kursy są bardzo niskie, ale zawsze można coś dobrać do dubla. Ja na czwartek wypatrzyłem mecz w którym gospodarze po 7 rozegranych meczach mają bilans 6:9, goście po rozegranych 8 meczach mają bilans 8:9, w tym na wyjeździe 1:5. Mecze H2H, poza ostatnim rozegranym w lutym 2018 zakończonym 4:2 , kończyły się niskimi wynikami. W meczach ligowych statystyki O/U wyglądają 2/5 i 3/5 więc nie powinno być wysokiego wyniku, ale czasami padają nieoczekiwane rezultaty. Mam nadzieję, że tak nie będzie i zakończy się nisko.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - Lazio
Typ: X
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mecz, w którym niezwykle trudno wskazać faworyta, co potwierdzają kursy bukmacherskie. Obie drużyny w swoich ligach grają na miarę możliwości, trzymając się w czubie tabeli - obie są na 4. miejscu. Zazwyczaj wygrywają swoje mecze, nie notując przykrych niespodzianek - co najwyżej przegrywają z czołowymi rywalami pojedyncze mecze - cóż, zdarza się najlepszym. To jednak tylko tytułem wstępu, bowiem mecz rozgrywany w ramach Ligi Europy to zupełnie inna para kaloszy.
Punktem wyjścia w mojej analizie jest porażka Lazio we Frankfurcie aż 1-4. Jednak to Lazio wygrało wczesniej z Apollonem, dzięki czemu ma na koncie 3 punkty. Piłkarze z Marsylii ze wspomnianym Apollonem zremisowali, i to oni będą musieli zaatakować. Podejrzewam, że goście z Rzymu mając na uwadze ostatnie baty od Niemców, będą chcieli uniknąć porażki za wszelką cenę - a więc skupią się na defensywie. Mając w zanadrzu rewanż z Olympique w Rzymie jeden punkt powinien ich zadowolić. Dodać należy, że prawdopodobnie w meczu nie zagra najlepszy strzelec Marsylii - Florian Thauvin którego występ jest niepewny z uwagi na kontuzję pięty. Niechaj jego brak okaże się piętą Achillesa drużyny gospodarzy, a mecz zakończy się bezbramkowym remisem.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00

Spotkanie: Atlanta vs Dallas
Typ: Trae Young double double TAK
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawa opcja jak dla mnie, zachęcił mnie kurs do takiego ryzyka. Myślę, że wcale nie jest to jakieś niemożliwe. Trochę sugeruje się tym jego ostatnim występem i 35 pkt oraz 11 asystami. Tyle, że mecz wcześniej miał 9 asyst i 20 pkt. W pierwszym meczu było to 5 asyst i 14 pkt. Z meczu na mecz widać nabiera pewności. Generalnie to jest z niego bardzo dobry kreator gry i ma super przegląd pola. Obdziela dobrze kolegów i w takim meczu jak z Dallas, gdzie stawiam jednak na sporą ilość punktów to jest szansa na powodzenie tego typu. Nie mogę jakoś tak przejść obojętnie wobec takiego kursu. Mecz ze strony Atlanty powinien obfitować w trójeczki, grają u siebie i będą młodzi chcieli się pokazać. Szybkie przejście z obrony do ataku, właściwie jakiej obrony oni już tylko patrzą jak tutaj rzucić. Dallas na wyjazdach nie specjalnie się spisuje, chociaż trudno to oceniać po 3 spotkaniach. Dallas też nie specjalnie prezentuje się w obronie i Young powinien znajdować przestrzeń dla kolegów jak i dla siebie. Delikatnie próbuje takie coś ugryźć zobaczymy czy to miało sens czy nie. Reszta w temacie. Powodzenia!
⛔100
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Prim C Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ferrocarril Midland - Sportivo Dock Sud
Typ: Sportivo Dock Sud &amp; BTTS
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam witam i o duży kurs pytam. W czwartkowy wieczór wracamy do Argentyny gdzie nasi bohaterowie sprzed tygodnia zmierzą się z drużyną gospodarzy czyli drużyną Ferrocarril Midland. Zacznijmy od gospodarzy którzy plasują się na 8 miejscu na 20 możliwych, 17 punktów na 33 możliwych, mają 5 wygranych, 2 remisy i 4 przegrane mecze, bilans bramkowy całkiem niezły czyli 16/12. Spójrzmy na ich ostatnie mecze.
Ostatnie mecze Ferrocarril Midland:
19.10.2018 ARG D4M General Lamadrid 2-1 Ferrocarril Midland

14.10.2018 ARG D4M Ferrocarril Midland 2-0 Club Luján

07.10.2018 ARG D4M Sportivo Barracas 0-4 Ferrocarril Midland

30.09.2018 ARG D4M Ferrocarril Midland 2-2 Deportivo Merlo

22.09.2018 ARG D4M El Porvenir 1-2 Ferrocarril Midland

17.09.2018 ARG D4M Ferrocarril Midland 2-0 Ituzaingó

12.09.2018 ARG D4M Central Córdoba 0-0 Ferrocarril Midland

08.09.2018 ARG D4M Ferrocarril Midland 0-2 Berazategui

31.08.2018 ARG D4M Victoriano Arenas 3-1 Ferrocarril Midland

26.08.2018 ARG D4M Ferrocarril Midland 2-1 Excursionistas BsAs

Przeanalizujmy: 5 wygranych rzuca się na pierwszy rzut oka, człowiek pomyślał by: &quot;są dobrzy, wiedzą jak wygrywać&quot;... Zgodzę się ale trzeba dodać bardzo ważny aspekt: &quot;Są dobrzy, wiedzą jak wygrywać z najsłabszymi&quot;. Dokładnie tak, spójrzmy kolejno z kim wygrali: Excursionistas BsAs (16/20) , Ituzaingó (19/20) , El Porvenir (13/20) , Sportivo Barracas (17/20) , Club Jujan (18/20). A gdzie są mecze z drużynami z TOP5? NIE MA! Dalej robi to takie wrażenie? Raczej nie i na pewno nie robi to wrażenia na Sportivo Dock Sud. Sprawdzmy zatem co dzieje się u naszych bohaterów.
Ostatnie mecze Sportivo Dock Sud:
22.10.2018 ARG D4M Sportivo Dock Sud 2-1 San Martín Burzaco

17.10.2018 ARG D4M Argentino Quilmes 1-2 Sportivo Dock Sud

13.10.2018 ARG D4M Deportivo Laferrere 0-0 Sportivo Dock Sud

06.10.2018 ARG D4M Sportivo Dock Sud 0-1 Deportivo Armenio

23.09.2018 ARG D4M Villa San Carlos 0-1 Sportivo Dock Sud

18.09.2018 ARG D4M Sportivo Dock Sud 0-1 General Lamadrid

13.09.2018 ARG D4M Club Luján 1-2 Sportivo Dock Sud

07.09.2018 ARG D4M Sportivo Dock Sud 1-0 Sportivo Barracas

02.09.2018 ARG D4M Deportivo Merlo 1-2 Sportivo Dock Sud

27.08.2018 ARG D4M Sportivo Dock Sud 0-1 El Porvenir

S.Dock Sud aktualnie na miejscu Vice Lidera (2/20) wygrywając ten mecz zbliży się do lidera i będzie brakowało tylko 2 punktów, nie wspomnę już że wyprzedzą drużynę Villa San Carlos którzy dzielą z nimi aktualną pozycję ale to tylko dlatego że mają jeden mecz mniej rozegrany. Czego możemy się spodziewać? Wielkiej motywacji, mądrego futbolu i pewnej wygranej. Sportivo Dock Sud może się poszczycić takimi statystykami jak: 2 miejsce, 20 punktów na 33 możliwych, 6 wygranych, 2 remisy, 3 porażki bilans bramkowy: 11/8. Wydaję mi się że tutaj może być podobny scenariusz jak w meczu kiedy grali z Argentino Quilmes. Stawiamy pieniążki bo warto!

Alternatywnie:
Sportivo Dock Sud wygra za 3.00
Do przerwy/Koniec meczu Ferrocarril Midland / Sportivo Dock Sud za 34.00
Dokładny wynik : 1:2 za 11.00


Podsumowanie: Typ ryzykowny ale warto gry za średnią stawkę. Serdecznie polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning
Typ: MacKinnon strzeli gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: fortuna
Dzis w nocy ciekawy pojedynek , który pokaże na co stać obie ekipy i kto w jakiej formie się znajduje.
Sądzę, że zobaczymy tutaj kilka bramek, są to drużyny bardzo overove, mają zawodników którzy regularnie punktują. Pod lupę biorę dzisiaj zawodnika gospodarzy, który bardzo dobrze rozpoczął ten sezon 8 bramek i 7 asyst w rozegranych spotkaniach. W ostatnim meczu z Philadelphia bramki nie zdobył, zaliczył asystę, dzisiaj powinien mieć swoje okazje i wbić krążek do siatki. Liczę na otwarte i szybkie spotkanie , a wtedy sytuacje na pewno będą.
Grasz ? Daj ????
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:09
Spotkanie: Boston Red Sox - Los Angeles Dodgers
Typ: match parlay: Los Angeles Dodgers wygra i w meczu będzie ponad 8,5 runów
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oto moja analiza na poprzedni mecz tych drużyn:
&quot;W poprzedniej rundzie regularnie podawałem typy na Boston przeciwko Houston oraz na Los Angeles Dodgers przeciwko Milwaukee Brewers. Obu tym drużynom udało się awansować do wielkiego finału. W wielkim finale bukmacherzy widzą faworyta w Bostonie. Dla mnie jednak to raczej Los Angeles Dodgers będą mistrzami. W tym pierwszym meczu również stawiam na nich. Starterami będą Clayton Kershaw i Chris Sale. Są to starterzy z absolutnego topu ligi, ale w playoffach już to tak dobrze nie wygląda. Kershaw znowu zawodzi w fazie playoff. Sale też póki co bez rewelacji. Dodgers byli w finale w zeszłym roku. Głód zwycięstwa jest u tej ekipy ogromny. Bardzo podoba mi się ich skłąd, bardziej niż skład Bostonu, do tego Boston od ostatniego meczu miał długą przerwę, co może różnie wpłynąć na ich formę, więc mój typ idzie na Dodgers. Linia 7,5 przy tak dobrych starterach może wydawać się niemała, ale obie drużyny mają tyle gwiazd w ofensywie(prawie każdy może zdobyć homeruna), że mają niemałe szanse ją pokryć.&quot;
Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bostonu, ale jeśli chodzi o ilość runów to trafiłem, bo było ich bardzo dużo, bo aż 12, a Boston Red Sox wygrali 8:4. W tym spotkaniu starterzy będą gorsi niż w poprzednim, więc tu też powinno być dość bogato jeśli chodzi o runy. Price i Ryu są solidni, ale jednak nie są asami swoich drużyn tak jak to miało miejsce we wczorajszym spotkaniu. Dodgers przegrali pierwszy mecz, więc muszą zrobić wszystko, by ten wygrać, bo z taką drużyną jak Boston z 0:2 już raczej się nie podniosą. Podczas analizy wczorajszego meczu wspomniałem, że dla mnie Dodgers są trochę lepszym zespołem i wierzę, że to drugie spotkanie zakończy się ich zwycięstwem. Linia na under/over jest o punkt wyższa, bo 8,5, ale widząc co się działo we wczorajszym meczu, to z tym wyższym overem większego problemu też być nie powinno.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rangers - Spartak Moskwa
Typ: Rangersi wygrają i obie strzelą
Kurs: 3.90
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Niezawodni u siebie Rangersi zagrają ze Spartakiem Moskwa, który na ten moment zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 1 punktem. W tym spotkaniu w lepszej sytuacji jest ekipa ze Szkocji, która pod wodzą Stevena Gerrarda prezentuje się bardzo solidnie - są skuteczni i kreują się na &quot;specjalistów&quot; od trudnych spotkań, w których przy małej ilości sytuacji np. zaledwie 2 strzałach - potrafią wycisnąć to co najlepsze, czyli 2 gole. Ich atutem są także stałe fragmenty gry. Do perfekcji brakuje tylko szczelniejszej defensywy, która w prawie każdym meczu pozwala rywalom na zdobycie przynajmniej 1 gola, ale najczęściej jest to tylko gol honorowy dla rywali Szkotów.
Spartak gra mocno w kratkę - nieoczekiwana porażka z Rapidem (0-2) i tylko remis (3-3) z Villarreal - postawiły te drużynę w bardzo trudnej sytuacji przed dwumeczem z solidną ekipą Szkotów. W tym meczu zdobędą najprawdopodobniej minimum 1 gola, ale wg. mnie Rangersi i tak zdołają wygrać - tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo duże braki w defensywie i fakt, że po Spartaku przejeżdża się nawet przeciętna ekipa z Rosji - Arsienał Tuła, która ograła ich 3-2 w meczu na Otkrytije Ariena.
Przewiduje bardzo podobny mecz do ostatniego pojedynku Rangers - Rapid (3-1).
Przewidywany wynik: 2-1
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00

Spotkanie: Houston-Utah
Typ: J. Ingles zdobędzie więcej pkt niż C.Anthony
Kurs: 1,62
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Kurs może nie powala ale i tak go pobieram. Melo po przyjściu do Rakiet nadal nie zachwyca, ja mam wrażenie ze to już wypalony gracz. Od paru sezonów popadł w przeciętność, kontraktu już wielkiego nie ma i graczem do S5 już nie jest. Trudno powiedzieć która jest opcja w HOU, skuteczność mizerna, nie gra więcej niż 30 min i fizycznie wyglada słabo. Jego Season High to 9pkt... Co innego Ingles, który jego bardzo ważnym graczem Jazz. Generalnie świetny strzelec, ciagle się rozwija i gra co raz lepiej. Ostatni mecz Jazz to kompletna lipa, myśle ze drugi raz tak kiepsko nie mogą zagrać. Przeciwko GSW Ingles rzucił 27pkt ( 7/11 3pt), vs Kings 22pkt ( 9/12 FG, 4/6 3pt). I na taka grę go stać w przeciwieństwie do „pączka” Melo. Jazz potrafią twardo bronić i nie wiem co by się musiało stać żeby Carmelo dziś odpalił. Dla mnie typ jak najbardziej do gry
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 14;30
Spotkanie: Kukushkin - Rublev
Typ: 1
Kurs: 1.98

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dwa dni przerwy myślę, że dobrze mi zrobi trochę niespodzianek ostatnimi czasy, to musiałem dotlenić głowę by nie iść za ciosem i nie podawać na siłę typów. Bardzo interesujące spotkanie grają dwaj zawodnicy którzy grali od samych kwalifikacji, a Rublev w turnieju jest nadal dzięki pozycji LL. Kukushkin, to zawodnik ciężki do grania dla każdego ponieważ jego zagrania są bardzo płaski i często grane na dużym ryzku przy samej siatce. Pokonanie Dimitrova też podniosło na pewno morale Kazacha. H2H jest bardziej korzystne dla Kukushkina 2:1. Panowie spotkali się parę dni temu i Rublev dostał lekcje gry tenisa - zastanawia fakt czy był taki słaby wobec Kazacha czy wiedział, że będzie grał jako LL i odpuścił trochę spotkanie (nie wiem - nie oglądałem)
✅98
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka Nożna – UEFA, Liga Europejska ( grupa F )
Godzina: 18.55
F91 Dudelangen (4) – Olimpiakos Pireus (3)
Typ:
Olimpiakos wygra
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betclic

Zespół z Luxemburga sporo namieszał w eliminacjach Ligi Europejskiej, Pokazując że ambicja i wola walki jest czasem większym atutem niż wydawane bez głowy pieniądze przeznaczane na sprowadzanie nowych zawodników. Dobitnym przykładem jest Legia Warszawa. Nie mniej jednak to było w eliminacjach kiedy mierzyli się ze średniakami Europejskiej piłki nożnej. Teraz w fazie grupowej LE różnica miedzy ich rywalami grupowymi a ich umiejętnościami jest aż nad to widoczna. Co prawda w jedynym spotkaniu z AC Milan na własnym boisku przegrali tylko 0-1ale nie od dzisiaj wiadomo, że Włoskie zespoły w meczach z takimi rywalami delikatnie mówiąc nie przykładają się do swoich obowiązków.

Dla Greków ten mecz jest kluczowym w kontekście walki o awans do playoff. Teraz mają trzy punkty straty do Betisu po bezbramkowym remisie na własnym boisku z tą ekipą i porażce z AC Milan na wyjeździe 1-3, wiec sześc punktów z Dudelange jest dla nich obowiązkiem jeżeli poważnie myślą o grze na wiosnę w Lidze Europejskiej. Olimpiakos będzie ten mecz chciał kontrolować od pierwszej do ostatniej minuty spotkania i nie liczę tutaj na jakąś litość z ich strony.

Reasumując:
Dla mnie Olimpiakos jest tutaj mocnym bankierem i aż się dziwie, że jeszcze nikt nie napisał kilku słów o tym spotkaniu. Zespół z Luxemburga na pewno będzie walczył w tym meczu ale potrzebuje jeszcze kilku sezonów aby być realnym zagrożeniem dla takich ekip jak Olimpiakos. To powinno być komfortowe zwycięstwo gości.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Sporting- Arsenal
Typ: będzie wynik w trakcie spotkania 1:1
Kurs: 2.35
Bukmacher:
fortuna
Witam, dzisiaj próbuje trochę nietypowy zakład bo wynik w trakcie spotkania, a mianowicie 1:1 tak szczerze to myślę że mecz zakończy się remisem dzisiaj ale już tyle mi ostatnio remisów nie weszło że wolę odpuścić. Obie drużyny mają po 6 punktów i są kandydatami do awansu do dalszej fazy, więc nawet remis w całym spotkaniu nie zrobi krzywdy żadnej z drużyn. Czytałem gdzieś że Arsenal dzisiaj wystąpi w trochę przemeblowanym składzie. W Sportingu kontuzjowani są Raphinha, Sturaro, Dost, Battaglia i Cesar. Arsenal bez Koscielny&#39;ego, Jenkinsona, Maitlanda-Nilesa, Kolasinaca, Cecha oraz Monreala.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: FC Kopenhaga- Slavia Praga
Typ: 2 drużyna powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,47
Bukmacher : fortuna
Analiza : Slavia bardzo dobrze wygląda pod względem ilości wykonywanych rzutów rożnych. W tym sezonie w lidze Europy zdobyła 13 rzutów rożnych z Zenitem Petersburg oraz 10 z Bordeaux.
Co jest wynikiem wręcz kosmicznym ;).
W lidze też idzie całkiem nieźle w ostatnich 5 meczach Slavia zdobywała : 6,10,7,6 i 5 rzutów rożnych. Czyli tak naprawdę tylko raz nie został pokryty over który proponuje. Myślę, że nie jest to wygórowana linia a kurs jest bardzo przyzwoity.
Powodzenia.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Sporting- Arsenal
Typ: obie strzelą i over 2.5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: etoto
Analiza:
Arsenal jest ostatnio w niesamowitej formie - 10 wygranych meczy z rzędu mogą napawać opymizmem nawet najbardziej wymagającego fana. Na ich boisku pojawia się dziś Sporting, który wraz z Kanonierami ma 6 punktów po dotychczasowych 2 meczach w Lidze Europy.
W ostatnich 5 meczach wyjazdowych - Arsenal w 5 meczach zdobywał powyżej 1 gola, często też traci bramki i tylko Qarabach w ostatnich meczach nie zdołał pokonać Leno.
Sporting także radzi sobie całkiem nieźle, bo w 2018 nie zdołali zdobyć gola u siebie tylko w pojedynku z Benficą - tracą zdecydowanie mniej, jednak jest to uwarunkowane klasą rywali, którzy byli dużo słabsi niż w przypadku drużyny z Londynu.
Pojedynek śmiało można nazwać meczem o pierwsze miejsce, gdyż ewentualne zwycięstwo zapewnia wręcz idealnego sytuację na 3 kolejki przed końcem fazy grupowej. Faworytem jest dla mnie Arsenal, który gra bardzo efektywną i efektowną piłkę, ale nie skreślałabym Sportingu, który jest w meczu z Vorsklą pokazał, że nie warto ich skreślać.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Sporting- Arsenal
Typ: Arsenal wygra i będzie over 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.78
Bukmacher:
fortuna
-Kanonierzy 10 zwycięstw pod rząd,w każdym z ostatnich 11 meczów strzelili minimum 2 bramki,niesamowita skuteczność w ofensywie
-Sporting wygrał 5 spotkań z rzędu na swoim stadionie seria 3 zwycięstw w L.E.
-Absencje w obu zespołach dość znaczne,ale w dalszym ciągu na papierze Arsenal wygląda dużo
lepiej
Przewidywane składy
Sporting: Salin - Jefferson, Mathieu, Coates, Gaspar - Mane, Acuna, Gudelj, Fernandes, Nani - Montero
Arsenal: Leno - Lichtsteiner, Sokratis, Holding, Bellerin - Elneny, Guendouzi - Welbeck, Ramsey, Smith-Rowe - Aubameyang
Dwaj murowani faworyci do awansu z grupy.Przed własną publicznością Sporting będzie chciał rozegrać dobre spotkanie.Nie gram gołej 2ki bo Arsenal goszcząc w Portugali 6 razy nigdy tam nie wygrał.
Na iliść goli nie powinniśmy narzekać.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dudelange-Olympiakos
Typ: Olympiakos 3.5+ bramki
Kurs: 7.40
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Kolega wyzej ciut mnie uprzedzil wskazujac Olympiakos,dla mnie typ dnia.
Co do Mojego zakladu:dziwne ruchu kursów(z 7.70 do 7.40 i znow na 7.70) mysle ze przed meczem spadna jeszcze troche.Rozumiem ze Dudelange to niespodzianka tej edycji i co najlepsze dzielnie stawiaja opor kazdej z ekip.Nie przesadzajmy jednak pol-amatorzy nie wiadomo jak ambitni musza kiedys spuchnac,nie sa przygotowani na takie natezenie spotkaniami.Liga krajowa reprezentacja plus liga Europy to zdecydowanie za duzo_Osobiscie im kibicuje ale ze spotkaniem z tak zmotywowanymi i groznym rywalem nie beda mieli raczej zludzen.Mysle ze dzis peknie defensywa Dudelange bo jednak Olympiakos mierzy wysoko i na pewno chcialby pokazac swoja wyzszosc po porazce z Ofi Kreta.Goscie mysle ze wygraja to spokoje.3-4 gole dla Grekow mysle nie bedzie stanowic problemu,boisko jednak zwykle zreszta zweryfikuje.Powodzenia.
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom