>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 25 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga II
Spotkanie: Furth - Ingolstadt
Typ: Furth (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 12 kolejce 2 Bundesligi gracze Furth zagrają z zespołem Ingolstadt.
Zespół Furth zajmuje 3 miejsce w tabeli z 20 pkt i tylko 1 pkt straty do lidera strzelając jak dotąd 20 bramek a tracąc 13. Zespół gości zamyka tabele z 7 punktami i bilansem bramek 10:20.
Zespół gospodarzy choć świetnie zaczął sezon to ostatnio przytrafiły mu się 2 porażki. Jednak jeżeli popatrzymy dokładniej to były to zespoły walczące o awans do Bundesligi, St. Pauli i Duseldoerf. Furth strzelał bramki w tamtych spotkaniach ale i dużo stracił więc zabrakło do chociażby remisu. Wątpie by taka dróżyna przegrała 3 raz z rzędu szczególnie że teraz przyjeżdża do nich zespół zdecydowanie słabszy. Jeżeli chodzi o H2H to u siebie Furth potrafiło wygrać z Ingolstadt 3:0 6:1 jak i 1:0. Ale są zdecydowanymi faworytami. Jako iż kurs na zwycięztwo 1.53 mnie nie zadowala pobieram handi po kursie 2.25 .
????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Spotkanie: VfB Stuttgart – FC Nürnberg
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Z piątkowej oferty jest kilka meczów, na których można zarobić na dobre wino w weekend. Takim meczem jest m.in. mecz w niemieckiej Bundeslidze. Słynie ona z tego, że bardzo rzadko padają tam bezbramkowe remisy i ten limit w zeszłej kolejce się wyczerpał po meczu Werder – Freiburg.
Dzisiejszy mecz jest dość ciężki do wytypowania mimo niskiego dość kursu na gospodarzy ponieważ Nürnberg narobiło już niezłych problemów takim np. drużynom jak Bayern. Sądzę, że jest to podpucha bukmacherów podobna do tej z zeszłego tygodnia kiedy to wystawili kurs bodaj 1.57 na Eintracht właśnie w meczu z Nürnberg i co? I dupa, było 1:1. Ja dziś stawiam BTS z dwóch względów: Po pierwsze gospodarze jak dotąd w dziewięciu meczach tylko w jednym nie strzelili bramki, goście z kolei w trzech meczach zostali bez zdobytej bramki stąd ich trzecie od końca miejsce w tabeli. Drugi argument to taki, że goście paradoksalnie nie wygrali jak dotąd żadnego meczu, a wiemy, że każda seria nawet najgorszych drużyn musi się kiedyś skończyć więc dlaczego właśnie nie dziś mieli by nie powalczyć o komplet punktów. Z pewnością jest to drużyna na tyle solidna, że stać ją na zdobycie gola z umówmy się wcale nie szałowym VfB. Powodzenia :)
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Australia
Spotkanie: Melbeurne Victory-Brisbane
Typ: 1/1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
Analiza : Jutro o godzinie 10:30 czasu polskiego odbędzie się pierwszy mecz 3 kolejki ligi Australijskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy Melbeurne Victory, oraz Brisbane. Według bukmacherów goście są faworytem tej rywalizacji, Goście w tej chwili po 2 spotkaniach zajmują pozycję lidera z kompletem punktów na swoim koncie po 2 wygranych z Wellington na wyjeździe oraz Sydney na własnym stadionie. Gospodarze jutrzejszego spotkania natomiast zajmują 5 pozycję w tabeli po 2 remisach , choć w obu meczach Melbeurne było ekipą przeważającą to kompletu punktów jeszcze w tym sezonie nie zdobyła. Moim zdaniem to jednak gospodarze są faworytem w tym meczu, patrząc na poprzednie spotkania , widzę że goście nie wygrali na tym stadionie od blisko 5 lat, co jutro też wcale nie wydaję się takie pewne,jeśli gospodarze w tym meczu strzelą szybko bramkę to typ pomimo że po tak wysokim kursie to ma szanse powodzenia, ja tutaj zagrałem że Melbeurne wygra pierwszą połowę jak i na koniec spotkania, stawiam na wynik 1:0 do przerwy oraz 2:0 na koniec spotkania, jestem pewnie że goście tam jutro nie wygrają, także typ na 1x jest dla mnie 100% pewniakiem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina Hokej
Spotkanie: Winnipeg Jets @ Nashville Predators
Typ: Nashville Predators OT
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tutaj również pójdę w kierunku zespołu, który na tle Odrzutowców wygląda znacznie lepiej niemal pod każdym względem. Zaczniemy od pracy w defensywie, która spisuje się na plus od początku sezonu. Ponadto penaltykill (18 wybronionych przewag w ciągu ostatnich 6 spotkań) oraz powerplay, wygrywanie wznowień , ogólne zdyscyplinowanie oraz goaltending, i choć Rinne wypadł ze składu na ok. miesiac, to uważam że jego zastępca - Hutton będzie miał ogromną motywację do przejęcia sterów jako numer 1, z resztą kilka dni temu Preds wygrali w Winnipeg i Hutton wykazał się z bardzo dobrej strony broniąc 38 strzalów. Wobec Jets przypisać mogę co najwyżej lepszą postawę w ofensywie, ale ogólnie cały zespół wygląda co najmniej średnio. Dziś przylatują do Bridgestone Arena, a nie od dziś wiadomo ,że to teren trudny właściwie dla każdego rywala w NHL.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers
Typ: Cavaliers under 95
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Cleveland w back-to-back po przegranej u siebie z Wizards 82:101, Bobcats ostatni raz grali 20.10 z Dallas przegrywając na własnym parkiecie 83:89.
Wyjściowe piątki przewidywane oraz absencje z oficjalnej strony Cavaliers:
Cavaliers: PG - Jarrett Jack, SG - Kyrie Irving, SF - Earl Clark
PF - Tristan Thompson, C - Anderson Varejao
Bobcats: PG - Kemba Walker, SG - Gerald Henderson, SF - Michael Kidd-Gilchrist, PF - Cody Zeller, C - Bismack Biyombo
Kontuzje:
(Cavs) - Tyler Zeller, (Appendectomy, Out), Andrew Bynum, (Right Knee Surgery, Out), Carrick Felix, (Mild Sports Hernia, Out), Sergey Karasev, (Sprained Left Ankle, Out), C.J. Miles, (Right Calf, Out), Dion Waiters, (Left Ankle, Out)
(Bobcats) - Al Jefferson, (Right Ankle Sprain, Out), Brendan Haywood, (Stress Fracture, Left Foot, Out)
Cavaliers bez ważnej opcji w ataku czyli Waitersa, dodatkowo C.J Miles oraz Bynum wypadają z gry dzisiejszej nocy. Charlotte w dotychczasowych 6 meczach PS nie dali rzucić przeciwnikowi więcej niż 89 punktów, nawet Miami na własnym parkiecie wrzuciło Bobom zaledwie 86 punktów.
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 0

lebioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Typ: BTS
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Zabrzanie do bramki przeciwnika w tym sezonie nie trafili tylko raz, na inauguracje sezonu z Wisła w Krakowie gdzie było 0:0. Natomiast sami ustrzegli się straty gola w dwóch meczach, z Wisła i w Łodzi z Widzewem gdzie wygrali 0:3. Jagiellonia natomiast we wszystkich meczach u siebie w tym sezonie strzelała bramkę a BTSu nie pokryła tylko raz w meczu z Ruchem gdzie było 6:0.
słaba analiza
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Edmonton Oilers - Washington Capitals
Typ:Washington -1,5
Kurs:3,57
Bukmacher:pinnacle
Oiler kontra Capitals czyli jedno z dzisiejszych spotkań ligi NHL.Mecz na oko zapowiada się ciekawie ponieważ obie ekipy grały ze sobą 10 dni temu w Verizon Center i wtedy stołeczni wygrali 4-2 jednak od tego czasy ze składu Oilers wypadło kilku graczy.W porównaniu do meczu w stolicy USA dziś kontuzjowani są Tyler Hall 9M 3G 5A,Rayan Smyth 8M 3G 1A a także Jesse Joensuu 4M 1G.Patrząc na to że dwa pierwsze nazwiska to gracze z pierwszych dwóch formacji i fakt że w ostatnim meczu Oilers nie wykorzystali żadnej z 6 gier w przewadze to dziś będzie im jeszcze trudniej.Capitals natomiast wygrali dwa ostatnie mecze i dziś także nie powinni mieć problemu z wygraną wobec osłabień Oilers.Gra w przewadze funkcjonuje jak trzeba co potwierdza 31,4% skuteczności,czołowi zawodnicy zaczynają grać tak jak powinni,podstawowy bramkarz dobrze broni a jak by tego było mało super snajper stołecznych czyli Ovechkin bardzo dobrze spisuje się przeciwko Oilers co potwierdza pięć bramek i trzy asysty w czterech ostatnich meczach w tym bramka i asysty w spotkaniu rozgrywanym 15 października.Dorzućmy do tego GAA 4,01 Devana Dubnyka przeciwko Capitals i dziś powinniśmy być świadkami łatwego zwycięstwa gości.Uważam że wobec osłabień gospodarzy jak i coraz lepszej grze gości dziś handicap -1,5 jest warty gry.Polecam
✅ 257
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA pre season
Spotkanie: Golden State - Portland
Typ: Portland
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet365
Biorąc pod uwagę ostatni mecz Warriors przy ~30 min Curry&#39;ego czy Thompson nie oczekuję podobnego scenariusza dzień pod dniu w pre seasonie. Szczerze mówiąc nie wiem czy jest sens katować szczególnie tego pierwszego, bo jeszcze coś pójdzie z kostkę nie tak i będzie ciężko. Inaczej w Portland, gdzie odpoczeli sobie parę dni i z pewnością wyjdą wypoczęci. Całkiem fajnie prezentują się przed sezonem, wzmocnili ławkę paroma grajkami czyli to co najbardziej potrzebowali w poprzednim sezonem. Większa część składu Blazers będzie dostępna + Aldridge i myślę, że powalczą z Warriors o zwycięstwo. Sttots powinien dać pograć pierwszej piątce znaczną część spotkania, więc nie widzę przeciwwskazań żeby nie spróbować na gości. Jackson może sobie pozwolić na rotowanie skład i przy okazji sprawdzić ostatecznie kilku grajków.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
Boston Bruins - San Jose Sharks OT
(1.97) Unibet !
Jeden z najciekawszych meczów do którego nie wolno przejść obojętnie. Rekiny grają bardzo regularnie, solidnie i bardzo imponująco. Ich powerplay, znowu jest na wysokim poziomie, (najskuteczniejszy w lidze) co tylko nadarzy się ku temu okazja, zamieniają tą faze w meczu na bramkę. Bramkarz Rekinów zrobił na mnie poważne wrażenie, to jak wybronił shootout, w meczu z Wings. Cieszył wynik końcowy, bo to Rekiny świętowali i ja tym faktem wygrałem jakieś plny, ale dzisiaj rywal również z górnej półki. Niedźwiadki będą back to back, na pewno odczują lekkie zmęczenie, ale z takimi ekipami jak Rekiny to motywacja u nich będzie podwójna. Ważną role w tym meczu będzie właśnie wspomniany przeze mnie powerplay. Rekiny są ekipy bardziej doświadczoną, zbudowaną z poważnych grajków i choć najlepiej czują się na swoich śmieciach to i w Bostonie mają wyniki imponujące. Mecz dla obu ekip nie będzie spacerkiem, ale tu siłą doświadczenia jaką w ostatnim meczu pokazał własnie bramkarz Niemi nie wierzę, że może być gorzej. Czasem w meczach wysokiej rangi, warto zauważyć jaki jest bramkarz, a tu mimo że po drugiej stronie jest Rask, to ekipa z San Jose znajdzie na niego sposób. H2h, również stabilna i wierzę na podtrzymanie formy dla ekipy przyjezdnej. Również nie wolno zapomnieć o zawodniku wysokiej klasy Burns, zawodnikowi który kiedy gra jego ekipa nie przegrywa a dziś również zobaczymy go w podstawowej piątce.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,NHL
Spotkanie: Philadelphia Flyers - New York Rangers
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson
25.10.2013 01:00
Analiza:
Czyzby w końcu lotnicy mieli wygrać drugie spotkanie?Być może tak się stanie i dlatego też stawiam na to.kurs jest obiecujący więc dlaczego by nie spróbować swych sił właśnie na nich.Oba zespoły są w dolnej częsci tabeli.Z tą różnicą że strażnicy wygrali o jedno spotkanie więcej.dziś jednak gra będzie się toczyć w Philadelphii i w tym upatruje ich szansy.własna tafla i wsparcie kibiców myślę że pomogą im w odniesieniu zwycięstwa.Ich mecze to gra w kratkę.ostatnio wygrali na terenie lotników strażnicy.Teraz czas przyszedł na gospodarzy.Na to więc liczę.Nie wygrali od czterech spotkań.ostatnio z panterami zaledwie 2 do 1. Czas przyszedł na strzelenie więcej bramek i pokazanie że należy się z nimi liczyć jeszcze w tym sezonie.Powodzenia chłopaki!!!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Hacken - Halmstads
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 25.10.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziesta dziewiątą kolejkę szwedzkiej Allsvenskan.
W meczu zmierzą się Hacken oraz Halmstads.
Hacken rozegrał w lidze dwadzieścia osiem meczy w których zdobył trzydzieści sześć punktów po dziesięciu wygranych, sześciu remisach oraz dwunastu porażkach co plasuje tą drużynę na dziesiątym miejscu w tabeli, bilans bramek 34-36.
Halmstads zdobyło dwadzieścia siedem oczek w swoich dwudziestu ośmiu meczach po sześciu wygranych, dziewięciu remisach oraz trzynastu porażkach i zajmują czternaste miejsce w tabeli, bilans bramek 27-43.
Gospodarze u siebie rozegrali czternaście meczy w których zdobyli dwadzieścia dwa punkty po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz sześciu porażkach, bilans bramek u siebie 21-16.
Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w czternastu meczach po trzech zwycięstwach, czterech remisach oraz siedmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 16-25.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Hacken kontynuuje serie czterech kolejnych zwycięstw przed własna publicznością a ostatnio pokonało u siebie bardzo mocne Malmö i nie da żadnej taryfy ulgowej słabemu na wyjeździe Halmstads.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew - Cracovia
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Ja rozumiem, że zespoły w naszej ekstraklasie się rozszczelały....ale bez przesady. Kurs 1.80 na under 2.5 w tym spotkaniu jest dość kuszący. Mecz w którym trudno wskazać faworyta. Piłkarsko minimalnie lepsza jest Cracovia, ale grający u siebie Widzew jest zawsze groźny i łatwo punktów nie odda. Uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy piłkarskie szachy w których nie zobaczymy wielu bramek. Żadna z drużyn nie rzuci się do ataku od pierwszych minut meczu. Dla Cracovi najważniejsze bèdzie nie przegrać, bo punkt na wyjedzie to zawsze punkt. Stawowy wpoił swoim zawodnikom tiki-taki z milionem podań w poprzek boiska. I tak będzie wyglądało to spotkanie. Wiem, że wiele osób zaczyna się zachwycać grą Cracovi.....ale bez przesady....to nie jest druźyna która regularnie będzie strzelać po kilka bramek w meczu. Widzew.....to przede wszystkim Visnakovs....ale nawet on bez podań nie jest w stanie zdobywać regularnie bramek. Reasumując.....w mojej ocenie zobaczymy mecz bez historii w którym będzie sytuacjii podbramkowych jak na lekarstwo. Nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu bramek. Under 2.5 po kursie 1.80 ....dla mnie do grania jak najbardziej. __________________
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Nijmegen vs Heerenveen
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:

O godzinie 20 pierwszy mecz jeedenastej kolejki holenderskiej ekstraklasy. Outsider z Nijmegen podejmuje dość silną i poukładaną drużyne Marco Van Bastena. Gospodarze są bez wygranej w tym sezonie i futbol jaki prezentuja woła o pomste do nieba, zaś Hereenveen całkiem solidna drużyna, na wyjeździe jeszcze nie przegrali myśle, że i tym razem tak się stanie i zgarną całą pule, w ostatniej kolejce przytrafila im się mała wpadka prowadzili 2:0 z Vitesse jednak przegrali 2:3. Myśle, że to dobry mecz aby się zrehabilitować, kolejnym atutem przemawiającym za zwycięstwem gości jesst atut w postaci Alfreda Finnbogasona, lider strzelców Eredivisie. Dużym osłabieniem gospodarzy jest brak ich podstawowego napastnika Hemleina, który wystąpił do tej pory we wszystkich 10 spotkań. Jak dla mnie dobry kurs, Nijmegen liczy na przełamanie ale jednak Heerenveen jak dla mnie za silny zespół na drużyne gospodarzy.
Braki Kadrowe:
Nijmegen: Samuel Stefanik, Christoph Hemlein
Heerenveen: Christian Kum
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Typ: X2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziwi mnie tak wysoki kurs na Cracovię (2,60 bez podpórki), lecz bezpieczniejszą opcją będzie po prostu X2. Od derbów z Wisłą Cracovia gra naprawdę dobrze, wygrywając 3 z 4 ostatnich meczów (przegrała jedynie u siebie z Pogonią 0:1, mimo to jednak grała dobrze i miała okazje na strzelenie bramek). Nie przegrywając z Wisłą, Stawowy utrzymał się na stanowisku i jak teraz widzimy, pozostawienie go było dobrym wyborem, bowiem wyszydzana &quot;tiki-taka&quot; Cracovii przynosi efekty. Widzew natomiast nie prezentuje nic wielkiego, po dobrym początku notują serię słabych spotkań, z ostatnich 5 meczów wygrali tylko raz, z Lechią Gdańsk (która swój ostatni mecz wygrała 24 sierpnia). Jak dla mnie Cracovia jest faworytem tego spotkania i myślę, że spokojnie można nawet spróbować zagrać czystą dwójkę.

✅ 48
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Holandia,Eerste Divisie.
Spotkanie:FC Emmen - Almere City.
Typ: 1
Kurs: 1,75.
Bukmacher: William Hill.

vs

Zapraszam na 14 kolejkę holenderskiej 2 ligi w której to zmierza się ze sobą drużyny Emmen i Almere City.W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy zajmująca obecnie 7 miejsce w tabeli.Na 8 ostatnich spotkań drużyna ta pięciokrotnie wygrywala,2 razy zremisowała oraz raz przegrała w poprzedniej kolejce z liderem tabeli co w sumie daje świetny bilans w porównaniu do przedostatniej w tabeli ekipy Almere City.Przegrana tydzień temu 4-2 z Dordrecht na wyjeździe podziała moim zdaniem mobilizująco na gospodarzy którzy na pewno będą próbować odrobić straty w tabeli.Trzeba tez zaznaczyć ze gracze FC Emmen nie przegrali jak dotąd na swoim stadionie,bilans to 4 zwycięstwa i 2 remisy.Bilans drużyny gości to na 13 spotkan-3 zwycięstwa,3 remisy i 7 porażek.Choć obie ekipy potrafią strzelać bramki o czym świadczy liczba strzelonych goli to moim typem w tym meczu jest zdecydowanie FC Emmen.

Pozdrawiam!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Walencja
Spotkanie: David Ferrer - Jerzy Janowicz
Typ: Ferrer (-1,5 seta)
Kurs: 2,15
pinnacle
Co tu dużo się rozpisywać na temat pojedynku naszego Jerzego Janowicza z Hiszpanem Ferrerem. Moim zdaniem nasz rodak niema tu żadnych szans z Davidem. Hiszpan grający przed swoja publicznością powinien se łatwo poradzić i polakowi nie pomoże nawet jego dobry serwis. Ferrer gra w tym turnieju bardzo dobrze. Pokonał Gaela Monfilsa dwa do zera, tracąc ledwie pięć gemów i Juliena Benneteau także dwa do zera z tym Francuzem stracił tylko trzy gemy. Jak więc widać gra rewelacyjnie. Polak natomiast odprawił z kwitkiem Pablo Carreno-Buste dwa do zera który to przebrnął fazę kwalifikacyjną i także kwalifikanta Portugalczyka Joao Souse. Z każdym z nich grało mu się ciężko zarówno z Hiszpanem jak i z Portugalczykiem musiał męczyć się w tibreku a zawodnicy ci nie są przecież z górnych pozycji rankingu ATP. Lepszy technicznie Ferrer powinien poradzić sobie z Janowiczem i to zapewne w dwóch setach.
⛔ 100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Bayern - Siena

Typ: handicap Bayern -6,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś pierwszy raz zejdę z kursem poniżej 2... Wydaje mi się, że jest to tzw. PEFKA dnia, kursy na gospodarzy non stop spadają. Wygląda na to, że Bayern Monachium nie chce być kojarzony tylko z piłką nożną w Europie, ale również z koszykówką - znaczny postęp w ostatnich latach i po początku sezonu widać, iż celują w mistrzostwo kraju (6.10 pokonał 84:74 mistrza kraju Brose Baskets Bamberg ) oraz sukces w Eurolidze (zwycięstwo nad mistrzem Polski różnicą 21pkt). W tym sezonie Bayern w sumie rozegrał dotychczas 6 spotkań, wszystkie wygrał - najmniej 5 punktami, na wyjeździe z Bonn. U siebie robią miazgę z przeciwników i nie spodziewam się niczego innego dzisiaj z drużyną z Włoch. Siena właśnie sezon zaczęła od 2 zwycięstw w lidze, lecz kolejne 2 spotkania to porażki różnicą 9 i 8 pkt, w tym u siebie z Galatą, która nie jest najsilniejsza w Turcji. Szczerze, to nie znam żadnego zawodnika Sieny i chyba nie mam takiej potrzeby, bo po osiąganych rezultatach stwierdzam, że dziś Bawarczycy odniosą łatwe zwycięstwo, przybliżające ich do awansu do dalszej fazy Euroligi.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna Primiera Divison
Spotkanie: Newells old Boys-Godoy Cruz
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Dzisiejszy gospodarz meczu to lider tabeli mający na kacie po 12 kolejkach 26 pkt. I na własnym obiekcie osiągają bardzo dobre rezultaty na 6 spotkań zaliczyli 4 zwycięstwa, 2 remisy i jak dotąd jeszcze nie przegrali żadnego spotkania. Strzelając przy tym 10 bramek tracąc tylko 3. Dzisiaj podejmą 7 ekipę tabeli Godoy Cruz, co ciekawe jest to drużyna która ma taki sam dobry bilans spotkań przed własną publicznością. Dzisiaj wystąpią jednak w roli gości. I ewidentnie mecze wyjazdowe im nie wychodzą. Na 6 spotkań zaliczyli tylko 1 zwycięstwo 2 remisy i 3 porażki. Patrząc na te statystyki obu ekip jasno wynika że Newells Old Boys dzisiaj zainkasuje 3 pkt. Dla uwiarygodnienia mojej tezy muszę też podać absencje w obu ekipach. New Old Boys zagra jedynie bez Perez ( pomocnik 10/2) zaś w ekipie Godoy Cruz braknie Grimi ( obrona 11/0), Lertora (pomocnik 10/0),Curbelo ( obrona10/1) oraz Ramis ( atak 9/3)
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Cracovia
Typ: Widzew -1.5 AH
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cracovia jak na beniaminka spisuje się całkiem dobrze, w ostatnich 4 meczach ligowych wygrała 3 razy (ze Śląskiem, Jagiellonią i Podbeskidziem) i przegrała tylko raz z Pogonią. Widzew natomiast po tym jak zrezygnowano z usług Radosława Mroczkowskiego i stery przejął Rafał Pawlak przegrali z Lechem i Zagłębiem oraz wygrali z Lechią.
W grze Widzew widać co prawda poprawę i jest to drużyna (wbrew obiegowej opinii) zdolna do walki o pierwszą ósemkę to jednak wciąż popełniają sporo własnych błędów. Być może o lepszy wynik będzie łatwiej przed własną publicznością w meczu z Cracovią, jak bowiem widzieliśmy z Lechią Widzew naprawdę nieźle się prezentował i wygrał naprawdę w efektownym stylu.
Czy dziś jest szansa by to powtórzyć? Będzie ciężko ale czemu nie. Do składu wracają Lafrance, Okachi, Stępiński oraz Melunović, którzy nie mogli zagrać w meczu w Lubinie. Jedynym kontuzjowanym zawodnikiem w Widzewie jest więc Tomasz Kowalski. Jeśli chodzi natomiast o Cracovię to na pewno nie zagrają Nykiel, Kuś i Budziński.
Ponadto pamiętajmy, że Widzew jak na razie jedynie na własnym obiekcie zdobywa jakiekolwiek punkty, choć trzeba przyznać, że już w Lubinie zapachniało punktami dla Widzewa. Można również napisać, że ekipa Widzewa po tym jak drużynę przejął Rafał Pawlak spisuje się coraz lepiej, końcówka meczu z Zagłębiem tego co prawda nie potwierdza ale widać w grze Widzew pomysł na grę. Mam nadzieje, że również dziś pomysłu i wykonania w grze Widzew nie zabraknie i 3 punkty pozostaną w Łodzi. Jeżeli bowiem Widzewowi wyjdzie takie spotkanie jak z Lechią to myślę, że będzie to efektowne zwycięstwo, może nie 4-1 ale myślę, że handicap -1.5 w takim wypadku zostałby pokryty.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom