>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.10.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 25 października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Istanbul
Spotkanie: P.Kvitova - V. Zvonareva
Typ: 2:0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet-at-home
Nadeszła chwila prawdy. Turniej w którym zostanie wyłoniona najlepsza tenisistka sezonu. Turniej który odbędzie się na nawierzchni halowej w Istanbule, w którym rywalizować będzie 8 najlepszych tenisistek rankingu WTA. Nie ma tu chwili na żarty, odpuszczanie, krecze to turniej o potężną pulę nagród pieniężnych. Zainteresowało mnie spotkanie Czeszki i Rosjanki. Czeszka w tym spotkaniu będzie wielkim faworytem według mnie. Wygrała w tym roku Wimbledon nie będąc wcale faworytką. Pokazała, że jest w stanie się zmobilizować i pokonać największe rywalki wówczas wtedy. Teraz znowu nie jest faworytką do wygrania turnieju aczkolwiek w spotkaniu z V. Zvonarevą jest. Typuje 2:0 dla Kvitovej. Petra ostatnio wygrała turniej który odbył się na hali pokonując w finale świetnie spisującą się pod koniec seoznu Cibulkovą. Dla kontrastu dodam że Vera Zvonareva właśnie ostatnio przegrała z Cibulkovą w 3 setach. Rosjanka wyraźnie opadła z wielkiej formy. Owszem wygrywa, jednak w decydujących momentach nie radzi sobie z wymagającymi zawodniczkami. Uważam osobiście że Rosjanka jest najsłabsza w swojej grupie zawodniczek w Istanbule. Vera pokonała co prawda niedawno Kvitva 2:0 jednak było to na nawierzchni twardej czyli na tej na której Zvonareva dominuje. Tego roku zawodniczki spotykały się także na nawierzchni ceglanej i góra była Czeszka. Teraz spotykają się na nawierzchni halowej. A na tej akurat wiedzie swój prym Kvitova która świetnie sobie na niej radzi. Wygrała wszystkie 14 spotkań w tym roku na hali w których uczestniczyła. Dodam że Zvonareva w tym roku rozegrała tylko 4 z tego jedno spotkanie przegrała. Stawiam jutro na 2:0 dla P. Kvitovej która będzie chciała pokonać Zvonareva wiedząc że później może być gorzej ze względu na spotkanie z Wozniacka i Radwańska. Chociaż nie oszukujmy się, na tym poziomie rozgrywek każda z zawodniczek jest wielka.
by scotratez
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania.
Spotkanie:
Grenada - Barcelona
Typ: Barcelona (-1.5)
Kurs: 1.40
Bukmacher:
Bet365
Analiza: Witam. Dziś chyba sobie odpuszczę typowanie, z powodu jasnego i niektórym znanym. Mało dziś meczy - a zdarzeń jeszcze mniej. Za to jutro myślę że warto coś pomyśleć z meczu Grenada - Barcelona. O godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie. Bukmacherzy jak dla mnie dość ciekawy kurs wystawili. Myślę że Handicap spokojnie Duma Katalonii pokryje. Może ... a co ja mówię, raczej na pewno w ostatnim meczu mieli duży nie fart. Bramkę Sevilli ostrzeliwali w niebogłosy. Jednak za ostrzeliwanie meczu się nie wygrywa i tak to się już potoczyło że spotkanie remisem się zakończyło. Barcelona - jestem pewnie że będzie bardzo podrażniona i będzie za wszelką cenę chciała wygrać to spotkanie - ba nie tylko wygrać ale odbudować morale i strzelić rywalowi kilka bramek. Myślałem nad tym że Messi jutro wpisze się na listę strzelców no ale ... 1.35 w Willia&#39;m Hill to wg. mnie są jakieś jaja. Grenada to nie jest nawet i europejski średniak - zajmują miejsce spadkowe i uważam że po tym meczu nadal w tym miejscu będą. Zapraszam na spotkanie które jutro będzie transmitowanie przez Cyfrę Plus - start już za nieco ponad 25 godziny. Mówiąc krótko - bukmachersko patrzeć na mecz liczę na wysoką wygraną Barcy - Sercem będę za Grenadą gdyż nie jestem zwolennikiem teatru.
⛔100
 
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna - POLSKA: Puchar Polski
SPOTKANIE: Polonia Bytom - Lech Poznań
TYP: 1 połowa: 2
KURS: 1,95
BUKMACHER: Expekt
ANALIZA:
Jutro o godzinie 19:30 kolejna rozgrywka pucharu Polski pomiędzy Polonią Bytom która w PP wygrała z Puszczą, w lidze nie idzie im za dobrze aktualnie są na pozycji spadkowej, ostatni mecz przegrali z Arką G. bardzo wysoko i wątpię żeby wygrali jutro z swoim rywalem. A Lechem Poznań który wygrał w PP z Chrobry Głogów 0:3, w lidze Lech ostatni mecz zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk, ogólnie są w dobrej formię i wątpię żeby dali się ograć Polonii, z względu na to że Lech przywiązuje dużo wartość do PP. Mój typ to wygrana pierwsza połowa przez gości. Pozdrawiam .
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Pan American Games, Siatkówka
Spotkanie : Wenezuela : Meksyk
Typ : 1
Kurs : 4,74
Bukmacher : Pinnaclesports
Godzina : 3.00
Analiza :
Kursy na to spotkanie bardzo mnie dziwią i nie wiem wogóle skąd się takie biorą - najpierw na Stany Zjednoczone z Portoryko jakieś 3,00 nie wiadomo skąd, teraz wyłapałem ten kurs na Wenezuele a moim zdaniem to pewniak.
Wenezuela w ostatnich latach prezentuje dużo wyższy poziom siatkarski od swoich dzisiejszych rywali.
Pierwszy raz byli w czwórce i to właśnie na czwartym miejscu w 71 roku, a teraz ostatnio jest to prawie że norma - 95 to czwarte miejsce, w 2003 roku zdobyli złoty medal i to była sensacja bo przecież w pokonanym polu zostawili Brazylię, Stany i Kubę.
Na ostatniej imprezie też było dobrze i znowu zakończyli na czwartym miejscu.
Meksyk zaś już od lat niczego wielkiego tu nie zrobił.
Kiedyś byli regularnie w czołówce - finał w 55, trzecie miejsca w 59 i 75 a czwarte w 57 i 79 a więc regularnie w czołówce, ale tylko do tego 79.
Później już się nie pojawiali w najlepszej czwórce i nie zanosi się na poprawę tych miejsc w tym sezonie.
Grają siatkówkę przeciętną i na pewno dużo gorszą od Wenezuelskiej.
Jedyną ich przewagą nad rywalami jest to że tegoroczne Pan American Games rozgrywane są właśnie u nich.
Ale to nie zmniejszy tak znacząco tej różnicy poziomów między tymi drużynami i Wenezuela i tak wygra to spotkanie.
Kurs jest genialny i moim zdaniem należy brać szybko póki nie spada.
Polecam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie:
Czeljabinsk-Nowosibirsk
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: bwin
Analiza:

Traktor Czeljabińsk podejmuje u siebie Sibir Nowosibirsk. Traktor po świetnej serii spotkań ma ewidentnie kryzys formy. Porażka u siebie z Magnitogorskiem( 1:3), z Atlantem na wyjeździe (2:1) dają temu wyraźny wydźwięk. To, że między tymi porażkami wygrali z Dynamem Rygą na wyjeździe (1:3) to żaden sukces. Ryga jest zwyczajnie słaba. Chociaż powiedzmy szczerze, że Atlant czy Magnitogorsk to dobre kluby choć ich forma obecnie szczególnie Magnitogorska na pewno nie jest szczytowa. Kuznetsov, to najlepszy napastnik Traktora ma na koncie 8 trafień. Jednakże nie wygląda tak dobrze jak czołowy strzelec Sibira Tarasenko, który ma o jedno oczko więcej. Traktor zajmuje w dywizji Kharlamov 2 miejsce jest to bezsprzecznie ogromny i niespodziewany sukces. Sibir na przedostatnim miejscu to spora niespodzianka. Oczekiwania kibiców w tym sezonie są wysokie szczególnie mając na względzie fundusze wyłożone na wzmocnienia. Moim zdaniem transfery wyszły im świetnie. Dywizja Chernyshev gdzie gra Nowosibirsk jest bardzo &quot;ciasna&quot; tzn. między 2 ,a piątą pozycją są 3 punkty różnicy. To pokazuje jak ważny jest to mecz dla Novosibirska. Mojemu koledze typerowi z Gruzji, też podoba się ta drużyna w sensie &quot;siły&quot;. Dobrze grają w ofensywie i defensywie, potrafią świetnie bronić w PP dla przeciwnika. O bramkarzu też nie można powiedzieć dobrego słowa. Traktor w meczu z Magnitogorskiem nie wyglądał dobrze. Magnitogorsk zresztą też, ale lepiej prezentował się w defensywie i ofensywie, za to Traktor miał lepszego bramkarza. Sibir od 3 meczów gra naprawdę dobrze wygrana ze słabiutkim Chetkovem może nie jest wielkim sukcesem, ale pokonanie Severstala Cherepowiec (3:1), czy punkt z Avangardem Omsk świadczy dobrze o zespole.
Na koniec dodam Sibir odpoczywał tydzień są więc głodni gry, Traktor natomiast dwa dni! Moim zdaniem Sibir pełny energii i chęci pokazania dobrej gry rozszarpie Czeljabińsk. Powodzenia.
⛔100
 
M 0

michaell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie:
Granada CF - FC Barcelona
Typ: przedział goli 4-6
Kurs: 2.03
Bukmacher: STS
Analiza:
Po sobotnim niespodziewanym remisie Barcleony z Sewillą w dość wyjątkowych okolicznościach (niewykorzystany karny przez Messiego w doliczonym czasie gry) drużyna gości bez wątpienia będzie podwójnie zmotywowana do ogrania wyraźnie słabszego rywala w postaci Granady. Gospodarze są 18. drużyną tabeli hiszpańskiej ligi. Tak więc postawienie na grad goli w tym spotkaniu może się okazać strzałem w dziesiątkę.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Istanbul - red group.
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska
Typ: Agnieszka Radwańska
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Agnieszka i Karolina to dwie przyjaciółki, które grały do tej pory ze sobą 5 razy, 4 razy górą była Woźniacka. Nie mniej jednak uważam, że ostatnia forma bardziej przemawia za Isią, która wprawdzie w Moskwie doznała porażki z Lucie Safarovą, ale jak sama kiedyś stwierdziła - nie lubi tej &quot;wolnej&quot; nawierzchni, poza tym moment na porażkę też musiał nadejść - i jak się szczęsliwie później okazało nie miało to większego znaczenia. Wcześniej w porywającym stylu wygrała dwa turnieje azjatyckie (Tokio &amp; Pekin) i nie dało się zauważyć, że zmiana trenera bardzo dobrze wpłynęła na jej grę. Woźniacka jako jedyna wygrała w tym sezonie 6 turniejów - ostatni w New Heaven, jednak w ostatnich tygodniach straciła swą regularność, grała dość chaotycznie i w porównaniu do Radwańskiej jej
poziom na korcie był nieco gorszy. Przykładowo: w Tokio wymęczone 3-setowe zwycięstwo nad dość przeciętną Gajdosovą, później przegrana z Estonką Kanepi, w Pekinie kolejna męczarnia 3-setowa z Hardecką i w końcu dość znacząca porażka z Pennettą. Dlaczego więc nie typować zwycięstwa naszej Agnieszki? Sprytna, dobrze grająca technicznie oraz ostatnio żądna sukcesów ma wielką szansę udowodnić Woźniakiej: &quot;who&#39;s the Boss&quot;.
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Anglia League Two
25.10.2011 20:45
Barnet FC - Southend United
typ: Southend -1,5 gola
kurs: 3.60
buk: bet-at-home
Jutro zostanie rozegrana 15 kolejka czwartej ligi angielskiej.W jednym z spotkań Barnet FC podejmować będzie Southend United.Faworytem tego spotkania są goście i według mnie powinni to spotkanie spokojnie wygrać.
Gospodarzy spisują się w tym sezonie bardzo słabo.Zajmują 23 czyli przedostatnią pozycję w lidze z dorobkiem zaledwie 12 punktów.Może jeżeli chodzi o ofensywę to nie wygląda jeszcze to najgorzej to co do defensywy można mieć ogromne zastrzeżenia,bo stracili już 26 goli.Na razie zanotowali zaledwie 3 zwycięstwa,3 spotkania zremisowali i aż 8 przegrali.Ostatnio ich forma jest bardzo słaba.Na 5 meczy aż 4 kończyły się ich porażkami.Przegrali m.in. z Northampton 2:1, Shrewsbury 3:2 czy ze słabiutkim Hereford 1:0.Kontuzjowany jest nadal bramkarz Liam O&#39;Brien i nie wystąpi w tym meczu.Myślę,że Kabba i McLeod to będzie zdecydowanie za mało na gości.
Southend United zajmują jak na razie 2 pozycję w lidze.Na swoim koncie zdołali uzbierać już 29 punktów.Ich dotychczasowy bilans spotkań to 9 zwycięstw,3 remisy i 2 porażki.Świetnie spisują się w ofensywie,w swoim dorobku mają już 26 bramek strzelonych.Ostatnio znajdują się w świetnej formie.Wygrali 4 z ostatnich 5 meczy ligowych z Rotherham 4:0, Shrewsbury 3:0, Crewe 3:1 oraz z Torquay 4:1,a także zremisowali z mocnym Morecambe 1:1.W drużynie nie ma żadnych kontuzji i powinni oni wystąpić w najsilniejszym składzie z Hallem czy Dickinsonem.
Dla mnie ekipa gości jest znacznie mocniejsza na obecną chwilę i wygrają to spotkanie co najmniej dwiema bramkami.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 25

rozumny

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna - Anglia- league one
Spotkanie : Wycombe Wanderers - Charlton Athletic

Typ : 2
Kurs : 1,83
Bukmacher :bet365
Analiza :W spotkaniu angielskiej 3 ligi (popularna league one ) mierzą się ze sobą drużyny Wycombe Wanders z Charlton Athletic. Jest to starcie 20 zespolu w tabeli z obecnym liderem Charltonem.Goscie to druzyna ktora jeszcze pare lat temu grala w premiership, a teraz mozolnie probuje odbudowac swoja renome.Bilans Athletic w tym sezonei to 9-4-1 , ale to co najbardziej robi wrazenie to bilans ich wyjazdowych gier 5-1-1 ( po tym wzgledem sa najlepsi w lidze). Wanderers graja w tym sezonie bardzo slabo , u siebie wygrali zaledwie jedno spotkanie z szesciu rozegranych. Rowniez H2H przemawia za Athletic ktorzy wygrali dwa ostatnie spotkania z Wanderers 2-1 i 3-2. Faworytem tego spotkania moze byc tylko jedna druzyna i sa nia goscie z Charlton.Spodziewam sie minimalnego zwyciestwa Athletic ( biorac pod uwage dwa ostatnie spotkania tych zespolow)
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Polonia Bytom - Lech Poznań (połowa/koniec)
Typ: 2/2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lech jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Polonia po spadku i wielkich problemach finansowych powoli odbija się od dna. Wzmocnienia poczynione w trakcie tej rundy na pewno pozwolą tej drużynie na spokojną grę na zapleczu Ekstraklasy.
Lech natomiast musi to spotkanie wygrać, podopieczni Bakero w październiku jeszcze nie przegrali. Oto wyniki Lecha z ostatnich 3 meczy:
22.10 (w) Lechia Gdańsk 0:0
14.10 (d) Korona Kielce 1:0
01.10 (w) Cracovia 3:0
Jak widzimy Lech nawet nie stracił gola w tych meczach, a nie oszukujmy się były to bardziej wymagające drużyny niż Polonia Bytom. Podopieczni Dariusza Fornalaka w ostatnich pięciu meczach zanotowali bilans 2-1-2. A awans do 1/8 Pucharu Polski zanotowali dzięki rzutom karnym w starciu z Puszczą Niepołomice. Ostatni mecz przegrany w Gdyni wysoko 0:4. Uważam, że jutro Lech odprawi I-ligowca z podobnym bagażem bramek. Typ oceniam wysoko, Polonia może postraszyć jedynie świetnym Jakubem Świerczokiem ale sądzę, że defensywa Kolejorza nie pozwoli mu na rozwinięcie skrzydeł w jutrzejszym meczu. Bakero na to spotkanie powołał 19 zawodników:
Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski
Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez, Ivan Djurdjević, Marciano Bruma
Pomocnicy: Kamil Drygas, Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Sergei Krivets, Rafał Murawski, Semir Stilić, Jakub Wilk, Aleksandar Tonev
Napastnicy: Artiom Rudnev, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

Jak widzimy Lech poważnie traktuje rozgrywki PP i uważam ich za jednego faworytów do końcowego sukcesu.

powtórzony typ, ⛔100
 
andrij 13

andrij

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Juventus - Fiorentina
Typ: Liczba goli w 1-ej połowie - under 1,5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat bo jest już późno a muszę wstać wcześnie!
W meczu rozpoczynającym 9 kolejkę Włoskiej Serie A, zamierzam przedstawić Wam mój typ na mecz pomiędzy Juventusem a Fiorentiną.
Juventus - zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 13pkt. W 7 dotychczas rozegranych meczach zdołał strzelić zaledwie 11goli (średnia 1,57), tracąc przy tym 5 (średnia 0,71). Juve w 71% dotychczas rozegranych meczy zaliczali under 2,5 (wyjątek mecze z Genom i Parmą). Warto w tym miejscu wspomnieć, że nawet mecz z Parmą który zakończył się wynikim 4:1, był w pierwszej połowie under-em 1,5 (do końca pierwszej połowy było - 1:0).
Kolejnym ważnym powodem dla którego zdecydowałem się na taki typ to &quot;nie chęć&quot; Starej Damy do strzelania w pierwszych połowach - 3gole, stracone 2.

Fiorentina - zajmuje obecnie 10 lokatę w tabeli, z dorobkiem 9pkt. Piłkarze Violi podobie jak ich &quot;koledzy&quot; z Juve nie lubią strzelać dużej ilości goli, do tej pory zdołali strzelić zaledwie 8goli (średnia 1,14), tracąc 6 (średnia 0,85). Kolejną ciekawostką o której warto wspomnieć to fakt, iż Fioletowi we wszystkich dotychczasowych trzech spotkaniach wyjazdowych nie zdołali strzelić żadnego gola!
Kopacze Violi w pierwszych połowach do tej pory strzelili 3 tracąc 4 gole.

Na koniec - ostatnie dwa spotkania pomiędzy ww. ekipami to undery 1,5 do połowy.

Typ nie jest w 100% pewien, a i kurs wiem, że nie powala ale na dzisiejszy dzień nic innego nie wymyśliłem.
Jedyne co może martwić w tym typie to fakt, że Juve w każdym meczu u siebie do tej pory &quot;zaliczali&quot; bramkę rywala. Myślę, że nawet jeżeli nie wejdzie mój typ to do końca pierwszej zostanie strzelonych max 2 gole - osobiście licze na 1:0 dla Juve! Ewentualne typy under 3,5 (1,30), under 4,5 (1,11).
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

neseq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour Championship Stambuł
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Agnieszka Radwańska
Typ: Radwańska wygra pierwszego seta
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17.05 (może być nieco później w zależności od długości trwania poprzedniego spotkania) w pierwszym meczu Mistrzostw Świata WTA spotkają się liderka rankingu Dunka Caroline Wozniacki z zajmująca 8 miejsce Agnieszką Radwańską.

Radwańska ma ostatnio doskonałą serię. Wygrała dwa turnieje w Tokio oraz w Pekinie (10 zwycięstw z rzędu) i ma najlepszy moment w swojej karierze. Nie zmienia tego ostatnia porażka w Moskwie z Czeszką Safarową. Polka była już wtedy myślami w Stambule, gdyż praktycznie miała w tamtym momencie zagwarantowany start.

Wozniacki natomiast w ostatnich tygodniach gra w kratkę. II runda w Tokio i tylko ćwiercfinał w Pekinie nie wystawiają najlepszego świadectwa liderce światowego rankingu. Dunka polskiego pochodzenia przegrywała w ostatnim czasie z zawodniczkami co najwyżej solidnymi jak Kaia Kanepi czy Flavia Pennetta. Dlatego uważam, że to Polka wydaje się minimalnym faworytem tego spotkania i powinna dobrze wejść w turniej.
✅97
 
maverikunited 0

maverikunited

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Curling Cup
Spotkanie: Aldershot-Manchester United
Typ: Manchester United (-1)
Kurs: 1.70
Bukmacher:Expekt
Czerwone diabły po weekendowej maskarze powinny jak najszybciej zapomnieć o tym i dać kibicą powód do zadowolenia oraz podnieść swoje morale,dzisiaj prawdopodobnie Saf da szanse dla owena i berbatova są to zawodnicy nadal bardzo dobrze grający mimo tego że aldershot gra w 4 lidze i nie można podejść do tego meczu lekceważąco sądzę że kadrą jaką do dyspozycji mają Diabły jest co tu dużo pisać duża przepaść umiejętności piłkarskich.Aldershot nie wygrali jeszcze ani jednego meczu w Curling Cup,Myślę że United dzisiaj wyrzuci z głowy niedzielną porażkę i pokaże kibicą że ten mecz to byl wypadek przy pracy i nadal są świetnej formie i udowodnią że nie zepsuło to ich nastrojów w szatni Polecam.:cool:
✅70
 
L 1

lawon

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Curling Cup
Spotkanie: Arsenal FC - Bolton Wanderers
Handicap 0:1
Typ: 1
Kurs: 2.4
Bukmacher:bwin
Arsenal po słabym początku sezonu łapie wiatr w żagle - wygrał 5 z 6 ostatnio rozegranych meczy, przegrał tylko na wyjeździe z Tottenhamem. W spotkaniu pomiędzy tymi drużynami rozegranym mniej więcej miesiąc temu Arsenal zwyciężył 3:0. Bolton gra w kratkę tracąc przy tym sporo bramek - legitymuje się najgorszym bilansem bramek w całej lidze angielskiej. Obstawiam wynik 2:0 dla Arsenalu.
Kiepska analiza.
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( Singaporean League )
Spotkanie - Singapore A.F - Young Lions
Typ - Singapore A.F (handi -3 )
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
Singapore F.C które obecny sezon może zaliczyć do udanego gdyż akurat dla nich na 5 kolejek przed końcem zajmują 4 miejsce z dorobkiem 56 punktów i mogą jeszcze polepszyć ten wynik , przypomnę że ubiegły sezon piłkarze Singapore F.C zajęło 4 miejsce na koniec z dorobkiem 53 punktów . Jak wiadomo liga Singapurska jest nieobliczalna no i często wyniki są bardzo wysokie na co w dzisiejszym meczu liczę jest parę powodów :
- piłkarze Singapore dwa ostatnie spotkania u siebie to dwie porażki no ale też przeciwnicy to lider Home i porażka 0:4 a następnie wicelider Tampines i porażka 1:3 tak więc w dzisiejszym spotkaniu czas na zdecydowane zwycięstwo i zadosćuczynienie dla kibiców . Z drużyną Young Lions piłkarze Singapore F.C mają bardzo dobry bilans w dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach w tym sezonie najpierw na wyjeżdzie wygrali 2:0 i u siebie zwycięstwo 3:0 ,dlatego liczę że w dzisiejszym spotkaniu te dwie porażki o których wspomniałem wyżej bardzo zmobilizują piłkarzy do wysokiego wyniku , ostatni mecz na wyjeżdzie Singapore F.C wygrało na wyjeżdzie z Hougang United 3:1 . Wspomnę może jeszcze że ostatnie spotkanie sezonu 2010 Singapore F.C wygrało z Young Lions u siebie 5:2 dlatego sądzę że dziś handi -3 może być realny , no ale jak będzie zobaczymy .
0
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: League One
Spotkanie: Sheffield United - Milton Keynes Dons (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bwin

Analiza. Sheffield United jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gra na własnym boisku, przed własną publicznością sprawi, że mecz ten będzie dość jednostronny. Sheffield nie wygrało u siebie dwóch ostatnich spotkań, dlatego ten mecz muszą wygrać dla swoich kibiców i żeby nie oddalić się od lidera w tabeli. Zespół Millton Keynes jest tuż za Sheffield w tabeli- miejsce 6. Zespół ten jak narazie gra dobrze na wyjazdach, ale dotyczczasowe spotkania nie były rozgrywane z lepszymi zespołami jak np. Sheffield. Myślę, że goście nie poradzą sobie na obcym terenie i przegrają ten mecz dość wysoko, a wynik będzie w granicach 3:0.
⛔100
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
SŁOWACJA:Hokej Extraliga 25.10. 2011, 18:00
.....VS.....
Slovan Bratislava-Skalica
Typ: Skalica
Kurs: 3,90
Buk: Bwin .
Stawka: 4/10
Krótko bo mi się nie chce pisać.Same nazwiska powinny wystarczyć.Tabele i dokonania obu ekip mozna sobie samemu znaleźć nap. TUTAJ
Zdziesiątkowane linie ataku po stronie gospodarzy
Tréneri extraligového klubu HC Slovan Bratislava Štefan Mikeš, Miroslav Mosnár majú v posledných dňoch v súvislosti s ofenzívou hlavu v smútku..... Michal Macho(20m. 4g+8a), Andrej Kudrna(20m.4g+5a), Ján Lipiansky(20m.4g+9a) , Michal Hudec(21m.6g+14a), Martin Sloboda(3m), Libor Hudáček(22m.5g+9a).
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - Puchar
Data: 25.10.2011
Spotkanie: Rapid II - Hartberg HT/FT
Typ: Rapid II/Rapid II
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Godzina Rozoczęcia: 19:00
Analiza:
Dziś mecz 1/8 finału pucharu Austrii pomiędzy drugą drużyną Rapidu Wiedeń a zespołem Hartberg. Gospodarze grają na poziomie 3 ligi i zajmują w dywizji Wschodniej 5 miejsce z czterema punktami straty do lidera po 12 kolejkacj. U siebie wygrali 4 mecze, 2 remisy i porażka, ze stanem bramkowym 13-5.W drugiej rundzie Rapid II ograł zespół z Ekstraklasy Wiener Nustadt 1:0 zaś w trzeciej ówczesnego lidera i teraz wicelidera drugiej ligi Wac 4:2.Ostatnie 3 mecze ligowe wygrał wszystkie 5:0 z Ritzing(11) 1:0 wyjazd z mattersburg II(14) i 1:0 z Austrią II(6 miejsce).Dziś stają przed historyczną szansą pierwszego awansu do ćwierćfinału pucharu Austrii i na pewno zagrają na 100% a przeciwnik jak najbardziej do ogrania bo jeszcze niżej klasyfikowany niż dwaj poprzedni rywale do tego podejmowany u siebie.Hartberg gra w drugiej lidze, jak na razie na ostatnim miejsce ze stratą już 6 punktów do bezpiecznej lokaty, jest zespołem najgorzej strzelającym bo 19 bramek i najwięcej stracili bo 38, zaś na wyjazdach jeszcze gorzej bo 1 wygrana i 7 porażek ze stanem bramkowym 6-21, powinni raczej skupić się na utrzymaniu aniżeli na awansie do kolejnej rundy. Dziś zagrają bez zawieszonego Strobla 16/0(wszystkie mecze) i kontuzjowanego Napastnika Rexhe 13/5, zaś gospodarze bez Obrońćay Jank 4/0, Pomocnika Schauba 8/1 i Napastnika Starkla 10/0 ale są to zawodnicy drugiego planu.Goście w pucharze jak dotąd wygrali w drugiej rundzie z Kundl(4 liga - 12 miejsce w jednej z dywizji) na wyjeździe 3:0 i po dogrywce z Villach 2:1(trzecia liga - WEST - drugie miejsce)i ostatnie trzy mecze to same porażki 0:4 z Austrią Lustenau(4) 0:2 z Lask Linz(3) i 0:3 z WAC(2 miejsce).
⛔100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 25.10.2011
Dyscyplina: Hokej - Słowacja, Extraliga
Spotkanie: Dukla Trencin - Zvolen
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: WillHill
Godzina rozpoczęcia: 17:30
Bardzo ciekawie zapowiada się starcie pomiędzy Duklą Trencin a Zvolen. Gospodarze po dobrze rozpoczętym sezonie, teraz trochę spuścili z tonu i wylądowali na piątym miejscu. Zvolen wręcz przeciwnie. Rozgrywki zainaugurowali przeciętnie, lecz teraz grają już rewelacyjnie i niedawno wskoczyli na foteli lidera i nie myślą go szybko oddać, a może nawet w ogóle nikomu nie uda się ta sztuka.
Dukla jak do tej pory zdołała wygrać 8 spotkań, raz podzieliła się punktami oraz zanotowała 5 porażek. Niestety z tych 5 porażek aż trzy zdarzyły się w ostatnich 4 grach i to na własnym lodowisku. Czwarty mecz to przegrana po dogrywce z Nitrą w meczu wyjazdowym. Jeśli chodzi o mecze Dukli u siebie to przed tą serią 4 porażek z rzędu mieli na koncie 4 wygrane. Jak widać teraz ta gra wygląda fatalnie i nie widać aby szybko się poprawiło, tym bardziej iż przyjeżdża lider tabeli.
Zvolen wygrało już 10 spotkań w tym sezonie. Oprócz tego zanotowali remis oraz 3 porażki. Ostatnie 8 gier ligowych to komplet zwycięstw. Na wyjeździe rozegrali 7 spotkań z czego wygrali 5, raz wygrali po dogrywce i ponieśli także jedną porażkę z trzecią w tabeli Skalicą. Zvolen ma na koncie 4 wygrane mecze poza swoim lodem z rzędu. Ten zespół spisuję się ostatnio fenomenalnie i nic nie wskazuję na to aby miało to się zmienić, gdyż jest to naprawdę mocna ekipa.
Patrząc na miejsce w tabeli, a przede wszystkim obecną formę obu drużyn bardzo się dziwię temu iż bukmacherzy w roli faworyta stawiają gospodarzy, którzy już w tym sezonie zawodzili wiele razy, a i w poprzednich jak dobrze pamiętam przegrywali spotkania z niżej notowanymi rywalami. Ale ja się nie przejmuję wysokim kursem na gości, tylko zamierzam z tego faktu skorzystać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom