>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.09.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Atalanta Bergamo
Typ: Inter i over 2,5 gola w meczu
Kurs:
2.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnio włoska siedzi więc pozostanę przy niej. Rozpędzony Inter podejmuje nie przekonującą (przynajmniej mnie) w tym sezonie Atalantę Bergamo. Wydawało się, ze po odejściu trenera Conte oraz Romelu Lukaku Interowi pozostanie ciężka walka o Top 4. Jednak w pierwszych kolejkach pod wodzą nowego szkoleniowca mistrzowie Włoch pokazują, że zdobywając 13 punktów w pierwszych pięciu meczach będą walczyć o obronę tytułu. Atalanta ma na swoim koncie 10 „oczek”, ale ich gra nie jest tak zachwycająca jak w ostatnich sezonach przede wszystkim w ofensywie. Ostatnie 18 meczy na San Siro to same wygrane Interu i stawiam, że ta seria będzie kontynuowana dzisiaj. Gospodarze wyglądają świetnie szczególnie w ofensywie strzelili 18 bramek w 5 meczach. Ten bardzo dobry początek sezonu sprawił, że Inter pobił już klubowy rekord spotkań ligowych ze strzelonym gole, który obecnie zatrzymał się na 25. Natomiast Atalanta jak na razie zatraciła swój ofensywny instynkt strzelając zaledwie 6 bramek w 5 meczach. Inter na San Siro wygrał pięć z siedmiu poprzednich bezpośrednich starć z Atalantą w Serie A, pozostałe dwa kończyły się remisem. Forma strzelecka obu jedenastek nie porównywalna na tę chwilę. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo miejscowych, choć nie wykluczam przebudzenia Zapaty i spółki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie PSG - Montpellier
Godzina 21:00
Typ Poniżej 2.5 gola
Kurs 4:20
Bukmacher ETOTO
Postanowiłem pójść całkowicie pod prąd i zagrać na undera w spotkaniu dwóch stosunkowo overowych ekip. Głównie zostałem zachęcony kursem bo jak by nie patrzyć na taką linie zazwyczaj kursy są o wiele niższe. PSG na 7 rozegranych spotkań ma 1 gdzie padlo mniej niż 3 gole a Montpellier ma takich spotkań 2. Goście w ostatnim Ligowym meczu zanotowali remis 3:3 przeciwko Bordeaux, jednak dziś nie myślę żeby preferowali tak ofensywny futbol w starciu z Liderm który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Każda seria kiedyś się kończy dlatego dziś pora na mecz mniej obfity w bramki niż bywało to w H2h, przewidywany wynik 2:0.

320
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +499
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Hiszpania LaLiga
Godzina: 21.00
Spotkanie: Real Madryt - Villareal
Typ: Over 3,5 bramki w meczu
Kurs: 2,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Lider tabeli Real Madryt mierzy się z 12 drużyną La Ligi. Królewscy mają najwięcej strzelonych bramek w lidze. Villareal co prawda ma tylko 3 stracone gole. Natomiast w meczach po między tymi zespołami padało sporo bramek. Liczę że Real utrzyma formę u siebie i strzeli kilka bramek. Goście też mogą coś strzelić dlatego liczę na przynajmniej 4 bramki w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: piłka nożna Hiszpania LaLiga
Godzina: 21.00
Spotkanie: Real Madryt - Villareal
Typ: 1 drużyna liczba goli +3.5
Kurs: 5.0
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Ja idę w to ,bo taka forma jaką prezentuję teraz ekipa z Madrytu lada moment może się stracić. Dziś z różnych przyczyn Valverde zagra z boku obrony. W składzie znów będzie Asensio, modric Rodrygo Benzema i Vinicius. Po świetnym początku Viniego ostatnio trochę przygasał. Jednakże ja to widzę w ten sposób że rywale więcej uwagi zwracają na zawodnika który w poprzednim meczu zagrał świetnie, dziś pewnie to Asensio będzie miał większe towarzystwo. Co za taką taktyką przynosi więcej miejsca dla innych. Ja to mam wrażenie że Carlo zrobił tam taka rewolucję że naprawdę nie dość że świetnie się to ogląda to i jakby lepsza skuteczność ale najważniejsze im się po prostu bardzo chce. I kto by tu dziś nie przyjechał to dostanie porządny łomot i tylko szkoda że to dziś tylko Villareal. Jakby tu dziś przyjechała Barca to mogło by się to skończyć mocnym laniem i wylotem latającego holendra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom