>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia, Capital One Cup
Spotkanie: WBA - Arsenal
Typ: 1X
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam z dzisiejszej dość bogatej oferty wybrałem spotkanie WBA - Arsenal. No to lecimy z analizą. Wenger cały czas powtarza, że nie odpuszcza możliwości zdobyć Capital One Cup, ale wiadomo mówić to sobie może a ja myślę, że dzisiejsza ewentualna porażka za bardzo go nie zmartwi.W Arsenalu duża rotacja na przed dzisiejszym spotkaniem, do bramki Arsenal ma dzisiaj wskoczyć Viviano, obrona solidna, reszta ekipy już nie za bardzo. Oto cała kadra na dzisiejsze spotkanie:
4 Per Mertesacker, 5 Thomas Vermaelen, 8 Mikel Arteta, 13 Emiliano Viviano, 17 Nacho Monrea, l20 Mathieu Flamini, 21 Lukasz Fabianski, 23 Nicklas Bendtner, 25 Carl Jenkinson, 30 Ju-Young Park, 31 Ryo, 37 Chuba Akpom, 40 Hector Bellerin, 42Thomas Eisfeld, 44 Serge Gnabry, 45 Isaac Hayden, 53 Kristoffer Olsson, 60Alex Iwobi.
Z kolei w obozie WBA pełna mobilizacja na Arsenal, zawodnicy otwarcie mówią, że chcieliby dotrzeć do finały tak jak uczyniło to Swansea. Po kontuzji kolana wraca Long, na treningach prezentuję się ostatnio bardzo dobrze i zapewne otrzyma dzisiaj szansę gry o jego zaangażowanie jestem spokojny. Nawet jeśli dojdzie w tym meczu do dogrywki to typ i tak wchodzi, myślę że warto zaryzykować WBA DNB z kursem 2.75. POWODZENIA

✅ 90
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Napoli vs Sassuolo
Typ: Napoli -1,5 HT
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać. Biorę bo kurs fajny. Napoli w ostatnich 5 meczach strzelili 6 bramek (HT). Grali przecież z dużo lepszymi rywalami, bo byli to między innymi Milan i BVB. Drużyny gości to chyba raczej nie trzeba przedstawiać. Ostatnio stracili 7 bramek z Interem. W całym wpadło im już ich aż 15, a udało się strzelić zaledwie jedną. Tym bardziej dziwi mnie ten kurs. Fakt, że na pewno Sassuolo przyjedzie by od pierwszej minuty się bronić, ale Napoli to przede wszystkim atak (przynajmniej wg mnie). Mają bardzo dobrą pakę z przodu: Callejon, Hamsik, Mertens, Higuain. W szczególności Higuain gra ostatnio bardzo dobrze, jakby chciał coś udowodnić, czego nie udało się osiągnąć w Realu. Beniaminek w tym sezonie szykuje się, że będzie tylko dostarczycielem punktów. Może zmieni się to po jakiś transferach lub po tym jak wrócą kontuzjowani zawodnicy. Na razie jednak nie widzę dla nich szans, w szczególności przeciwko czołowym zespołom, a takim na pewno jest Napoli.
Dlaczego gram taki typ, a nie FT? Ponieważ niektórych zawodników Napoli, uważam za takich, że zrobią swoje (oczywiście jak im się uda), a potem zaczynają się wygłupy. Dodatkowo trener Napoli, może po przerwie (gdy już będzie wynik), dać pograć zmiennikom. Nie sądzę, by od początku wyszedł inny skład niż podstawowy, ponieważ z takim przeciwnikiem nie wolno stracić punktów, a nawet robić niepotrzebnej nerwówki.
Goście ponownie zagrają bez Valeriego, Marrone, Terranovy i Gomesa.
U gospodarzy nie może wystąpić tylko Maggio.
Składy:
Napoli: Reina - Mesto, Cannavaro, Britos, Armero, Inler, Dzemaili, Callejon, Hamsik, Mertens, Higuain
Sassuolo: Pomini - Gazzola, Antei, Acerbi, Ziegler, Kurtic, Magnanelli, Missiroli, Schelotto, Zaza, Alexe

⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: AS Monaco - Bastia
Typ: Monaco -2.5 AH
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Stade Louis II niepokonana do tej pory ekipa z Księstwa Monaco podejmie dziś Bastię - zespół środka ligowej tabeli. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są podopieczni Claudio Ranieriego i każdy inny wynik niż zwycięstwo Monaco będzie tutaj sporą niespodzianką. Ja jednak takiej niespodzianki nie przewiduję, ba uważam, że Monaco to spotkanie to wygra i to wygra zdecydowanie, stąd też moja propozycja na wygraną Monaco z handicapem -2.5 gola.
Warto zauważyć, że Bastia w porównaniu do meczów u siebie na wyjazdach spisuje się słabiej, do tej pory bowiem na wyjazdach raz zremisowali Guingamp i 2 mecze przegrali z Nantes i Bordeaux nie najlepiej więc to wróży przed dzisiejszym spotkaniem na Stade Louis II z rywalem zdecydowanie silniejszym niż wspomniane wcześniej ekipy.
Jeśli chodzi o kadry obu ekipy, to trener gości Frédéric Hantz nie zabrał na to spotkanie Iliana, Thomasa Vincensini, Ludovica Genest, Adama Ba i Toifilou Maoulida. W 18 meczowej Monaco natomiast brakuje Delvin N&#39;Dinga, Jérémy Toulalan, Jessy Pi,Gary Coulibaly, Jakob Poulsen, Nabil Dirar czy Nacer Barazite.
Według mnie nie ma za bardzo sensu porównywać obu ekip pod względem potencjału czy możliwości. Wiadomo bowiem, że Monaco jest drużyną budowaną za olbrzymie pieniądze, która ma walczyć (zdobyć) mistrzostwo kraju i powrócić na europejskie salony. Bastia to natomiast średniak ligowy i myślę, że dziś w starciu z Monaco nie powinni mieć wiele do powiedzenia. Według mnie wysoka wygrana gospodarzy (trzema bramkami) jest tutaj jak najbardziej możliwa i chyba warto zagrać -2.5 AH w stronę Monaco.

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom