>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 25 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dycyplina: Piłka nożna, DFB-Pokal runda 2
Mecz: FSV Frankfurt - FC Ingolstadt
Ty: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Jeśli chodzi o zmagania w DFB-Pokal to mogę powiedzieć, że nie jest to wcale nuda. Jest parę ciekawych spotkań a ten mecz to dla mnie swego rodzaju hit. A mój typ.... po jakim fajnym kursie. Dla mnie granie na FSV to coś typu promocja. Co idzie za graniem na gospodarzy w tym meczu? FSV to jeden z solidniejszych zespołów drugiej ligi niemieckiej. W tym sezonie jakoś sobie radzą, kto wie może nawet jak się zepną, włączą się do walki o awans. FC Ingolstadt gra w tej samej lidze ale to zupełnie inna bajka. Ingolstadt okupuje dno ligowej tabeli. Szczególnie cienko radzą sobie na wyjazdach. A teraz najlepsze: parę dni temu te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w lidze. Wynik? 4-1 dla gospodarzy tego meczu, czyli FSV! Zwracam też uwagę na to, że zespół Ingolstadt to arena pewnych sporów między trenerem a zawodnikami. Dla mnie to wystarczające argumenty, żeby zagrać nawet singla jutro na FSV. Nie przewiduję tu niespodzianki, ale dla tych bardziej ostrożnych dobra może być opcja zagrania na bezpośredni awans zespołu FSV po kursie 1,53. Ale ja trzymam się mojego typu na czystą wygraną gospodarzy po regulaminowym czasie po bardzo fajnym kursie ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Elche – Real Madrid 2:0
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
Szósta kolejka hiszpańskiej La Liga i mecz pomiędzy beniaminkiem z Walencji, a jednym z dwóch głównych pretendentów do mistrzostwa czyli Realem Madryt. Biorę ten mecz i ten typ z dwóch przyczyn. Po pierwsze dzisiejszy przeciwnik, który w La Liga jest w tym sezonie przelotem i z pewnością po tym sezonie będzie walczyć już w Liga Adelante, a to argument, że takie ekipy trzeba odprawiać z kwitkiem jeśli w ogóle ktoś ośmiela się myśleć o najwyższych lokatach, Real ma przecież chrapkę na odzyskanie mistrzowskiego tytułu. Drugi powód to imponujący występ Barcelony w meczy z Rayo na ich stadionie gdzie Barca odprawiła gospodarzy workiem goli. Tutaj jak nic pasuje nawiązanie do korespondencyjnego pojedynku między tymi gigantami i Real również będzie chciał zaaplikować beniaminkowi troszkę goli. Co prawda inny beniaminek pokazał Realowi, że się go nie boi i wspaniale pograli u siebie prowadząc grę. Myślę zresztą, że i Barca na El Madrigal się przejedzie, ale to jednak zupełnie inna klasowo drużyna niż Elche. Królewscy zagrają w składzie bardzo zbliżonym do tego, w którym grali przeciwko Getafe. Wiemy, że na pewno braknie Bale&#39;a, który będzie gotowy na sobotni mecz na Bernabeu. Nie zagrają również Marcelo no i co jasne Xabi Alonso obaj przez kontuzję, wraca natomiast po odpoczynku Ramos, który zastąpi Nacho, ale również w kadrze na mecz jest Raphael Varane i Coentrao, który wykurował się szybciej niż się spodziewano W środku prawdopodobnie zobaczymy Modrica z Khedirą, a z przodu Isco, Di Maria, Cristiano i Benzemę. Taki Real powinien bez problemu rozbić dzisiejszego rywala. Rozmiar porażki oceniam na 0:3, 0:4 lub też scenariusz, że Real gola jakiegoś przypadkowego straci bo to się dzieje niemal w każdym ich spotkaniu w tym sezonie. Jako ciekawostkę mogę dodać, że mecz sędziować będzie Munis Fernandez czyli sędzia, który lubi pokazywać czerwone kartki, ale również gwizdać rzuty karne, a to przy zmasowanych atakach na bramkę gospodarzy może okazać się dla nich zgubne.
Celowo nie piszę nic o gospodarzach bo i nie ma co, a argumenty piłkarskie są mierne. Pewne jest, że będą bramkę próbować murować, ale przeciwnik jest zbyt mocny żeby to odniosło zamierzony skutek. Zatem stawiamy handi po świetnym kursie i odliczamy czas do pierwszego gwizdka :)

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Elche – Real Madrid
Typ: Isco strzeli, Real wygra
Kurs: 4
Bukmacher: William Hill
W elche szykuje się święto, przyjeżdza Real Madryt, jednak w zwycięstwo nie wierzą chyba nawet sami piłkarze beniaminka Primera division, drużyny te dzieli co najmniej różnica dwóch klas, co znajduje odzwierciedlenie w tabeli, po 5 kolejkach real z 13 punktami na koncie zajmuje 3 miejsce, elche natomiast, nie wygrało dotychczas ani jednego spotkania, remisując 3 i miejsce ponad strefą spadkową zawdzięcza tylko bilansowi bramkowemu, który notabene jest ujemny (4-8) spodziewam się wielu bramek i wysokiego zwycięstwa realu, mam nadzieje ze swoją cegiełkę dołoży Isco, który po 5 kolejkach ma na swoim koncie już 4 bramki.

⛔ 100
 
R 0

rozkminiator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie : Elche- Real Madrid
Typ: Elche nie strzeli gola
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bwin
Real przyjeżdża do Elche w dobrej formie po pewnej wygranej z Getafe, do kadry wracają Varane oraz Coentrao co jest sygnałem dla defensywy ostrzegawczym dla defensywy z w ktorej moze stracic miejsce ktos kto zawini przy straconej bramce z tak slabym rywalem. Ogolnie to Pepe zaczyna byc w formie co udowodnil w ostatnim meczu ligowym oraz Carvajal zaczyna nabierac rytmu no i oczywiscie jest fenomenalny Diego Lopez ktory moim zdaniem wyjdzie w 1 skladzie. Natomiast Elche po slabym meczu w osasunie gdzie bardzo słabi gospodarze zdobyli pierwsze 3 pkt w lidze, raczej nie wierzy nawet w remis ( choć trener mowi ze interesuje ich tylko zwyciestwo). Defensywa Realu wyjdzie skoncentrowana na mecz i nie da sobie strzelic nawet jednej bramki.
Myśle też ze Isco strzeli bramke.

⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie:
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ:
Drużyna 1. powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Godzina: 18:00

Analiza:
O 18:00 we Wrocławiu na &quot;Stadionie Miejskim&quot;tutejsi gospodarze (Śląsk Wrocław) podejmą do walki z drużyną z Krakowa (Cracovia Kraków).
Śląsk w tym sezonie może i nie gra najlepiej ale nie odniósł aż tyle porażek co Cracowia. Obecny bilans Śląska to 2:5:1. Mają na swym koncie 11 punktów, które umiejscowiły go na 8 miejscu w tabeli. Gole zdobyte (11) stracone (8). Na 8 rozegranych spotkań 2 zwycięstwa wywalczone u siebie (2:0 z Lechem Poznań oraz 3:1 z Widzewem Łódź) u siebei zanotowali 1 remis (0:0 z Wisłą Kraków) i 1 porażkę (3:2 z Jagiellonią Białystok). Jesli chodzi o mecze wyjazdowe to z pośród 4 rozegranych spotkań na wyjeździe nie wygrali ani 1 spotkania jak i również żadnego nie przegrali. Zremisowali 4 razy:
  • 1:1 z Ruch Chorzów
  • 1:1 z Piast Gliwice
  • 2:2 z Pogoń Szczecin
  • 0:0 z Koroną

Ogólnie Śląsk potrafi strzelać gole co widac po zakończonych wczesniej spotkaniach tylko możliwe, że brakuje im planu gry lub mają za mało akcji tworzonych chociaż pod wodzą nowego trenera Pana &quot;Stanislav Levy&quot; forma tej drużyny i tak dużo się poprawiła na ✅
Goście natomiast odnieśli w tym sezonie więcej porażek niż zwycięstw czy remisów. Na 8 rozegranych spotkań zdołali uzbierać tylko 8 punktów co dało im 12 miejsce w tabeli. Bilans 2:two:4 Suma bramek strzelonych (8) - suma bramek straconych (12). Cracowia zanotowała u siebie 2 porażki, 1 remis i 1 wygraną tak samo było na wyjeździe:
  • Spotkania u Siebie:

  1. Wygrana: 2:1 z Ruch Chorzów
  2. Remis: 1:1 z Wisła Kraków
  3. Przegrana: 1:0 z Legią &amp; 3:2 z Piast Gliwice

  • Spotkania wyjazdowe:

  1. Wygrana: 1:0 z Zagłębie Lublin
  2. Remis: 1:1 z Lech Poznań
  3. Przegrana: 3:1 z Lechią Gdańsk &amp; 2:0 z Zawiszą Bydgoszcz

Nie ma to jak Polska Ekstraklasa, w której to rzeczy nie możliwe stają się możliwe i odwrotnie. Drużyna ze Śląska przypadła mi bardzo do gustu w ostatnim czasie i się ich mocno trzymam dopóki mnie nie zawiodą. Uważam, że na własnym stadionie rozbroją przyjezdną tam Cracowię i to nie niskim wynikiem. Podejrzewam, że te minimum 3 bramki strzelą jak z procy (zakładam, że będzie karny) Ponadto w całej historii spotkań Śląsk wygrał z Cracowią 6 razy oraz padły 3 remisy i 1 raz wygrała Cracovia. Jestem w pełni przekonany co do tego typu i gram to za stówkę. Rzecz nie możliwa stanie się możliwą albo i nie!!! :razz:
Pozdrawiam! ????

⛔ 100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Napoli - Sassuolo
Typ: 1 (-3.5)
Kurs: 3.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Zapraszam was na spotkanie włoskiej serie A w którym spotkają się zespoły Napoli oraz Sassuolo. Napoli świetnie weszło w sezon. 4 kolejne wygrane w lidze ( w tym z Milanem ) i wygrana w Lidze Mistrzów z Dortmundem świetnie to ukazuje. Są w tym sezonie bardzo mocni dzięki dobrym transferom i będą walczyć o najwyższe cele, jestem tego pewien. Są faworytami jutrzejszego spotkania z beniaminkiem. Jedynym pytaniem jest - jak wysoko jutro wygrają? Uważam, że zdołają wygrać co najmniej 4 bramkami. Są w świetnej formie i myślę, że z łatwością tego dokonają. Zwłaszcza, że po drugiej stronie stanie fatalnie grający beniaminek Sassuolo. 4 kolejne porażki, 1 strzelona bramka i 15 straconych ( w tym 7 z samym Juventusem ). Są w fatalnej formie i nie wiem czy uda im się utrzymać w serie A, szczerze w to wątpię. Myślę, że jutro możemy spodziewać się kolejnego pogromu i pewnej wygranej zespołu Napoli. Powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Carling Cup
Spotkanie: Tranmere - Stoke City
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugi dzień turnieju Pucharu Ligi Angielskiej. Wczorajszy, a właściwie dzisiejszy (pisane o 23) typ z Chelsea -1, wszedł na spokoju, czas wziąć się, za inny, mam nadzieję bardzo dobry typ. Tak samo jak z Swindon i Chelsea, dzielą ich dwie klasy rozgrywkowe, a piłkarsko wydaje mi się że trzy. Stoke w swoich szeregach, ma naprawdę bardzo dobrych piłkarzy, chociażby Arnautović, który w meczu z Arsenalem był po prostu wszędzie. Ekipa z Britannia Stadium, grała dobrze na Emirates, do momentu straty 3 bramki, po której już siedli, faktycznie. Ale wcześniej Arsenal, naprawdę momentami się gubił... U siebie zremisowali z City (które notabene rozgromiło United 4-1), wcześniej 3 wygrane, no i pierwsza kolejka - przegrana z Liverpoolem. Czyli z tym kim powinni wygrać/powalczyć, po prostu dają radę. Z ekipami, klasę wyższymi, walczą co widać po walce z &quot;Obywatelami&quot;. Tranmere, to ekipa która gra w League One, zajmująca tam aż 19/24 miejsce (Stoke 10/20) ! Co znaczy, że w formie to oni raczej nie są, 8 meczy bilans 1-2-5, zdecydowanie częściej przegrywają niż zdobywają punkty. Myślę że jutro (dla czytających, pewnie dziś) inaczej nie będzie, i Stoke będąc faworytem, to ich powinnością jest to wygrać, a Tranmere, która nie gra z ekipami wyśmienitymi, traci punkty, to i jutro przegrać powinni. Można by się pokusić o bardziej hardcorowy typ, jakim jest Stoke h(1,5-0) kurs 2.70. Również można spróbować, a tym co grają, (tak jak i mi, dla którego jest to ostatni mecz na kuponie), życzę powodzenia ! ???? / Pomogłem -&gt; kliknij &quot;dzięki&quot; ????

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
legwan14 6

legwan14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie : Jagiellonia - Legia
Typ: handicap azjatycki Jagiellonia (+0,5, +1)
Kurs: 1,74
Bukmacher: Marathon
Legia w ostatnich dniach zalicza jak na polskie standardy istny maraton. Od 19- 09 do 28-09 zagra 4 mecze, co trzy dni. Mecz z Jagiellonią na wyjeździe poprzedza ciężki mecz, wygrany w ostatnich minutach u siebie z Górnikiem.Trzy dni po Jagiellonii kolejny ciężki i prestiżowy mecz u siebie ze Śląskiem. Biorac pod uwagę że bardzo podobny skład (chyba najsilniejszy) grał w dwóch meczach z rządu (Lazio, Górnik) Urban raczej będzie żonglował składem, w tym meczu pewnie da odpocząć kilku z kluczowych graczy takich jak Radović, Furman, Ojamaa, Vrdoljak, Rzeźniczak. I choc Legia ma szeroką kadrę zmiennicy nie gwarantują już takiego poziomu gry jak pierwszy skład. Nie wiadomo czy będzie mógł zagrać wracający po urazie Wawrzyniak, na pewno nie zagra Dwaliszwili, Kosecki, Dossa Junior, Bereszyński, Astiz. Cały czas problemem jest brak bramkostrzelnego napastnika.
Jaga z kolei na fali wznoszącej, dwa zwycięstwa z rzędu, wysoka 4 pozycja w tabeli, do meczu przystąpią po 6-dniowej przerwie, w ostatnich pięciu spotkaniach z Legią przegrali tylko raz. Jedynym nieobecnym będzie Modelski. Widać ze Stokowiec zdążył już poukładać zespół, Jaga gra ofensywnie, stwarza dużo okazji, dobra forma Quintany. Jeżeli nie przestraszy sie Legii moze zrobić niespodziankę.
Choć Legia jako mistrz będzie grała o 3 punkty zakładam że remis zadowoli obydwie strony. Ja wybieram &quot;bezpieczny&quot; handicap. Myślę ze można też pokusić się o goły X (3,6) :cool:

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: Kubań Krasnodar - Terek Grozny
Typ: 1
Kurs: 1.83
Data: 25.09.2013
Godzina: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dziesiąta kolejkę Premier Ligi w Rosji.
W meczu staną zmierzą się ze sobą Kubań Krasnodar oraz Terek Grozny.
Kubań Krasnodar w dziewięciu swoich meczach ligowych zdobył dziesięć punktów po dwóch wygranych, czterech remisach oraz trzech porażkach co daje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 9-12.
Terek Grozny zdobył trzy punkty w dziewięciu swoich meczach w lidze po trzech remisach i zajmuje obecnie ostatnią lokatę w lidze, bilans bramek 3-10.
Kubań u siebie zagrał w tym sezonie cztery mecze zdobywając pięć punktów po jednej wygranej, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 6-8.
Terek na wyjazdach w tym sezonie nie zdobył punktów w żadnym z czterech swoich meczów, bilans bramek na wyjazdach 1-6.
Mój typ na ten mecz to jedynka, Kubań potrafił u siebie zremisować między innymi ze Spartakiem Moskwa, a Terek jest obecnie najsłabszą drużyną ligi a na wyjazdach nie zdobył nawet jednego punktu w tym sezonie.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Napoli - Sassuolo
Typ: Napoli wygra obie połowy
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze cocacoli nie reklamują, a już taka promocja świąteczna ^^
Napoli w pięknej formie. 5 kolejnych zwycięstw z rzędu, w tym wygrana z Borussia w LM i wyjazdowe zwycięstwo z Milanem. Trafione transfery robią swoje. Zespół Beniteza gra naprawdę imponująco. Higua jak nowo narodzony, wrzucił brameczki w w/w meczach, z uznanymi firmami. Naprzeciw stoi benjaminek, ostatnio rozstrzelany przez Inter. 4-krotnie pokonany w 4 rozegranych kolejkach Serie A, z magicznym bilansem 1-15. Zwycięstwo Napoli w tym meczu nie podlega dyskusji, jak ktoś wyżej wspomniał, kwestia jest tego ile uda się im wbić bramek. Straszny pech albo sami aniołowie musieliby stanąć naprzeciw błękitnych, gdyby Ci mieli nie ustawić meczu już w I połowie. Oceniam szanse na ok 80%, co przy takim kursie daje naprawdę fajne value. Polecam i powodzenia !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
p44 12

p44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Capital One Cup
Spotkanie: West Bromwich Albion - Arsenal Londyn
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam. 3 runda Capital One Cup. Los złączył ze sobą dwie drużyny występujące na codzień w Premier League. Arsene Wenger zapowiedział, że w spotkaniu wystąpi &quot;mieszanka młodości i doświadczenia&quot;. Najprawdopodobniej w składzie Arsenalu zobaczymy takich piłkarzy jak: debiutujący Viviano, Jenkinson, Gnabry, Eisfeld, Miyaichi, Monreal, kogoś z dwójki Mertersacker/Koscielny, Flamini, Bendtner czy dwóch piłkarzy, którzy wracają po kontuzji Vermaelen i Arteta. Prawdopodobnie na ławce rezerwowych usiądzie paru kluczowych zawodników, którzy w razie nie korzystnego rezultatu będą mogli wejść na murawę i odmienić losy spotkania, co uważam za duży plus na korzyść Arsenalu! Co do XI rywali Arsenalu to nie mam pojęcia kto wystąpi w tym spotkaniu, lecz napewno nie będzie to najsilniejszy skład ze względu na.. parę kluczowym absencji w drużynie Steve&#39;a Clarke, a mianowicie: Matej Vydra, Christ Brunt, Steven Reid, Zolta Gera, Ben Foster, George Thorne czy Shane Long!
West Bromwich radzi sobie dotychczas w tym sezonie poniżej oczekiwań. W lidze plasują się dopiero na 15 pozycji z 5 oczkami oraz tylko jednym zwycięstwem. Za to w drużynie Arsenalu panuje huraoptymizm, liderują w tabeli angielskiej ekstraklasy, wygrali pierwszy mecz w fazie grupowej LM, kontunuując tym samym serię 7 kolejnych zwycięstw w tym sezonie. Do pełni szczęścia Kanonierom brakuje jedynie awansu do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Za Arsenalem przemawiają również ostatnie spotkania na The Hawthorns wygrywając od 2002 roku 7 na 9 spotkań, strzelając w prawie każdym z tych spotkań (8 na 9) dwie lub więcej bramek. Kanonierzy kontynuują również passę 10 kolejnych zwycięstw na obcych obiektach i wątpię, że akurat w takim spotkaniu uda im się przerwać tę passę.
Z ciekawszych typów na ten mecz polecam również:
Drużyna 2. powyżej/poniżej 1,5 goli - 1.833
2 DNB - 1.444
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Tokio
Spotkanie: Rybarikova M. - Wozniacki C.
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: b e t 3 6 5
Analiza:
Karolina w formie i mam nadzieje ze dostanie sie do turnieju masters .
Co do meczu to nie widze tu innej mozliwosci jak winner dunki .
W ostanim meczu Caroline pokonala dobrze poczynająca Flavie i chodz wymiany byly długie to bardziej wytrzymywala je Wozniacka . Rybarikova miala na swojej drodze Hsieh oraz Flipkens ogrywajac przeciwniczki odpowiednio 2-1 , 2-0 .
Dunka rozstawiona jest z czwóreczką i po grze widać ze bedzie bardzo chciała zajśc jak najdalej i dla pkt . do rqankingu i pieniedzy .
Ja tu nie widze innej mozliwosci jak zwycięstwo Wozniackiej .
________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy

✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilu122 17

wilu122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska- 1liga
Spotkanie: Gks Bełchatów - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bełchatów na tą chwilę prezentuje niezłą formą. Oglądałem mecz z Stomilem i muszę twierdzić Olsztynie pokazali charakter i potrafili dwukrotnie odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Michał Mak jest w niezłej formie i nie ukrywam, że liczę na jego formę strzelecką. Generalnie na swoim obiekcie bełchatowianie spisują sie całkiem nieźli i nie zwykli byli przegrywać. Arka przełożyła ostatni mecz z Górnikiem Łęczna z powodu zatrucia pokarmowego zawodników i kilku członków sztabu szkoleniowego. Jestem zdania, że po czymś takim ciężko będzie od razu wrócić do dobrej formy, co odbije się na grze zespołu. Dodam jeszcze, że zespół z Gdynii jakoś nie zachwyca ostatnio swoją grą. W ostatnich trzech meczach ponieśli porażki 1-2 z Okociemiem oraz 2-0 z GKS-em Katowice oraz zremisowali z Górnikiem. Uważam, że z Bełchatowa nie wywiozą ani punktu. Afera związana z zatruciem plus słaba forma zawodników powinny zrobić swoje i wspomóc Gks w walce o pełną pulę punktów.

MECZ ODBYŁ SIĘ 26.09 !!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
WTA Tennis Tokyo.
Kvitova P - Keys M
(1.63)
Unibet !
Dlaczego Kvitova.. hm myślę, że ona akurat na hardzie pogrywa bardziej solidniej od rywalki, której powinno już dawno nie być w tym turnieju. Petra ma mocny bity forehand i jeśli będzie grała na bekhend rywalki to może ugrać w tym bardzo dużo punktów. Ale bolączką jej jest niewątpliwie serwis, bo momentami potrafi wybić piłkę w OUT, a po chwili w siatkę.. i niestety wychodzi wtedy DF. Ale jeśli traktuje ten mecz serio, a wydaję mi się, że tak.. skoro w pierwszej rundzie przeciwniczka miała piłki na 40-0 w gemie, którym mogła doprowadzić do Tiebreaka, ale Czeszka nie poddała się tak łatwo i wygrała również to podanie, po ciężkich wymianach wygrywając seta. Więc widać, że jej zależy tu wygrywać. O rywalce nie będę się za bardzo rozwodzić, ale bardzo ważnym kluczowym sukcesem do zdobywania punktów w tym meczu będzie serwis ale wydaję mi się, że Petra swoim returnem będzie ją miażdżyła momentami.. I kolejny argument który przemawia do mnie na korzyść Czeszki, Amerykanka nie za bardzo lubi grać z leworęcznymi zawodniczkami. I to może być również kluczowe. Stawiam na Petre.

✅ 63
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, DFB-Pokal runda 2
Mecz: Osnanbruck-Union Berlin
Ty: wygra Union Berlin
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj w 1/16 pucharu DFB zmierzą się drużyny Osnabruck i Union Berlin. Osanbruck do tego etapu pucharu dostał się pokonując w poprzedniej rundzie 3-0 drużynę Aue. Ekipę na co dzień występującą w 2 Bundeslidze ( Osanbruck to zespół 3 ligi Niemieckiej). Union Berlin na swojej drodze do 1/16 pucharu na potkał Regensburg ( ta sama liga co Osanbruck) i po męczarniach ostatecznie wygrał 2-1. Z tego co mi wiadomo Union wystąpi na pewno bez M.Eggimann, B.Jopek i A.Razeek. Jeżeli chodzi o kadrę Osanbruck to jak na razie nie mam żadnej informacji. Pomimo tych faktów uważam że z dzisiejszego pojedynku zwycięsko wyjdzie Union Berlin. Fakt Osanbruck już raz pokonał ekipę z 2 Bundesligi lecz zespół Aue to drużyna która w tym sezonie bardziej musi się martwić utrzymaniem w lidze niż pucharem DFB. Union Berlin to ekipa mocna o której sam trener Osanbruck powiedział &quot; pretendent do awansu&quot; . Co ważne zespół Union Berlin poważnie podchodzi do rozgrywek DFB i z wywiadów udzielonych przez trenera tej drużyny jasno wynika że Ich celem jest awans do następnej rundy co wiąże się z &quot;pieniążkami&quot;. I jest ku temu dobra okazja gdyż jak by na to nie patrzeć przeciwnik przy najmniej na papierze dużo słabszy.

✅ 125
 
Z 1

zapraszam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Tokio
Spotkanie: Groenefeld A./Peschke K.-Black C./Mirza S.
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: efortuna
Ciężko tutaj nie widzieć faworyta meczu, para Groenefeld A./Peschke K. bardziej doświadczona w deblu, za ta para przemawiają wyniki wspólnej gry i doświadczenie zdobyte na kortach. Black C./Mirza S. grają ze sobą dopiero drugi turniej, więc jeszcze nie mają dobrego zgrania między sobą, ale jak z doświadczenia wynika w tenisie kobiecym lubią się dziać różne dziwne rzeczy.

⛔ 100: / bukmacher
 
koper 29

koper

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mistrzostwa Europy, mężczyźni
Mecz: Germany - Bulgaria
Typ: Germany
Kurs: 1,86
Bukmacher: BetGun
Wszyscy stawiają na Bułgarię, a według mnie Niemcy przejadą się po Bułgarii - grali jeden mecz mniej od Bułgarów - odpoczywali jeden dzień dłużej. Niemcy Pokonali Rosjan, a dokładniej wygrali ostatnie 6 meczów - ostatnimi którzy ich pokonali byli ... Polacy! Natomiast Bułgarzy na ostatnich 10 meczów wygrali zaledwie 4 pokonując takie &quot;potęgi&quot; jak Kanada, Dania, Czechy - jedyne wartościowe zwycięstwo odnieśli wczoraj po horrorze z Polską - można to potraktować jako wypadek przy pracy - dziś stawiam na Niemców. Nic tylko brać taki kurs w ciemno!

⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów
Spotkanie: Kashiwa - Guangzhou
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Buk: William Hill
Godz. 12:00
Analiza:
W Azjatyckiej Lidze Mistrzów przyszła już pora na pierwsze mecze półfinałowe w samo południe polskiego czasu do walki staną przedstawiciel z Japonii i Chin.
Kashiwa w lidze Japońskiej całkowicie zawodzi i od pewnego czasu skupiają się wyłącznie na tych rozgrywkach i w półfinale dostają głównego kandydata do zwycięstwa. Wielokrotnie już pisałem o sposobie gry tego zespołu, mają kapitalnych zawodników w ofensywne Kudo i trójkę Brazylijczyków do tego trener też pochodzi z Ameryki Południowej tak wiec inny styl jak ofensywny nie wchodzi grę. Obronna to zdecydowanie najsłabsza formacja tej ekipy dziś dodatkowo zabraknie kapitan drużyn który jest taki łącznikiem między pomocą a obronną. W poprzedniej rundzie uporali się z mistrzem Arabii nie wygrywając meczu ale remis 2:2 na wyjeździe przy wyniku w pierwszym meczu 1:1 dał im awans. Jak ktoś spojrzy na wyniki ligowe to widać wszystko o czym pisałem dużo strzelają i dużo tracą.
Goście w przeciwieństwie do gospodarzy demolują w swoje lidze, tytuł mają już praktycznie zapewniony ale nie ma co się dziwić jak przegrywa się tylko jedno spotkanie jak do tej pory. Mają świetnego trenera Lippiego i kapitalnych zawodników w ofensywie Brazylijczyk Conca 11 bramek, Brazylijczycy Elkeson 21 trafień i Muriqui 7 trafień. W tej edycji Ligi Mistrzów przegrali tylko raz i było to właśnie w Japonii w starciu z Urawą wynik 3:2. Jestem pewien że będą dziś grać z kontry i tak będą starali się wypunktować gospodarzy a z tym graczami zdobywanie bramek nie jest problemem .
Gospodarze zdają sobie sprawę że dziś muszą wygrać by udać się na rewanż z zaliczką bo rok temu u siebie w tej rywalizacji zremisowali 0:0 i w rewanżu dostali 3:1. Nie chce mi się wierzyć ze przy swoje dyspozycji defensywnej dziś nic nie stracą a to będzie oznaczało ze będą musieli się otworzyć. Przewiduje wyniki 2:2 stąd typ na over.

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowenia 1. liga
Spotkanie: Mik Celje - Zavrc
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wpadło mi w oko dzisiaj to spotkanie głównie ze względu na kurs na gości. Gospodarze zajmują w lidze 8 miejsce na 10 drużyn. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrywali tylko z zespołami zajmującymi gorszą pozycję w lidze. Ostatnie dwa mecze to 6 straconych bramek i żadnej strzelonej. Ogólny bilans bramkowy to -10. Wprawdzie u siebie prezentują się przyzwoicie to uważam że dzisiaj są bez szans.
Drużyna Zavrc to aktualny wicelider, dużo strzelają i dużo tracą. Ich ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i 1 remis także wygląda to bardzo dobrze. Jeśli chodzi o ich przeciwników to warto dodać że ostatnio wygrali u siebie z Maribor, które zajmuje 1miejsce w lidze.
Dziwi mnie dosyć wysoki kurs na gości jednak moja analiza wynika tylko ze statystyk, nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa w obydwóch drużynach. Myślę jednak że goście powinni to spotkanie wygrać, bo zespoły te dzieli przepaść w tabeli.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom