>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.09.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Ein. Frankfurt- BVB Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś o godzinie 20 zmierzą się dwa ciekawe zespoły; Eintracht niespodziewanie zajmuje drugą lokatę zaraz za Bayernem z kompletem zwycięstw, lecz trzeba przyznać że jedynym poważnym sprawdzianem było spotkanie z Leverkusen, reszta przeciwników nie była bardzo wymagająca. BVB natomiast uplasowało się dotychczas na 4 pozycji, jednak ich rywale dotychczasowi to Hamburger, Bremen a także Leverkusen które podopieczni Kloopa wygrali 3:0. ,, Angielski tydzień &quot; dla BVB to myślę że nie przeszkoda, dobry występ w LM, myślę że szybko będą chcieli zrewanżować się za niespodziewaną porażkę z Hamburgiem. Nie to że nie doceniam dzisiejszych rywali BVB, lecz nie zapominajmy o tym że to beniaminek, a nie wierzę w takie przypadki żeby w Niemczech beniaminek potrafił wygrywać ze wszystkimi po kolei, myślę że cudowna seria Eintrachtu zakończy się dziś na aktualnych mistrzach kraju i będę gorąco kibicował Lewemu, Błaszczykowskiemu i Piszczkowi i liczę na to że wywiozą dziś z Commerzbank-Arena dziś komplet punktów.
⛔ 100
typ nietrafiony !
nieregulaminowy bukmacher !
typ powtórzony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie : Warta Poznań - Wisła Kraków 15:30
Typ : 2 - WISŁA
Kurs : 1,83
Bukmacher : gamebookers
Analiza:
Uważam, że Wisła Kraków wygra to spotkanie, ponieważ w lidze nie wiadomo czy zajmą miejsce, które da im europejskie puchary. Dzięki wygraniu Pucharu Polski, będą mogli wystąpić w LE, a na tym się skupiają. W lidze na razie Wiśle idzie średnio i na pewno ostanie zwycięstwo 1-0 z Lechią Gdańsk ich podbudowało. Puchar Polski to eksperymenty, sprawdza się młodych, daje się szanse słabszym, którzy walczą o pierwszy skład, także Wisła podejdzie do tego meczy profesjonalnie i myślę, że spokojnie to wygra. Warta Poznań - zespół &quot;średniak&quot; z 1 ligi, a Wisła to czołowy klub z ekstraklasy. Samo mówi za siebie... 1 liga a ekstraklasa, różnica jest na pewno. Wisła klub z tradycją, który nie będzie się dawał &quot;bić&quot; słabym zespołom.
Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Mainz
Typ: 1(-1.5)
Kurs: 2.73
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę kursową, natknąłem się na ciekawe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze. Mianowicie upatruję tu duże szanse w gospodarzach w starciu z Mainz. Schalke w ostatnim spotkaniu z Bayernem grali naprawde dobrze biorac pod uwagę przeciwnika wysokiej rangi. Niestety cos poszlo nie tak i przegrali 0:2. A to oznacza nic innego jak motywację w nastpenym meczu. W połączeniu ze slabym przeciwnikiem, który wygrał ostatnie spotkanie z Augsburgiem i może poczuć się zbyt pewnie, stawiam tu na pewną wygraną Schalke. Patrząc na poprzedni sezon, gospodarze tego spotkania nie naleza do druzyn underowych, dlatego brak strzelonej bramki powinien odbic się z wielką niekorzyścią dla gości. H2H wcale nie wygląda tak kolorowo, lecz warto zauwązyć ze w ostatnich dwoch sezonach ani razu na 4 mecze nie wygral gospodarz. Innymi słowy gram tu czyste prawdopodobienstwo ze zanczaca korzyścia dla Schalke.
Kurs był dla mnie zaskoczeniem jak na tego typu spotkanie. A jak pokazuje historia zmiany kursów, handi -1.5 na gospodarzy siegało u tego buka nawet do 4.00.
Polecam
✅ 173
 
ghostdog 0

ghostdog

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie : Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
Typ : Bayern (-1)
Kurs : 1,55
Bukmacher : Expekt
Bayern Monachium rozpoczął sezon imponująco: 4 mecze, 12 punktów. Bilans bramkowy: 14-2. Te liczby plus same wielkie nazwiska w składzie plus niesamowita determinacja w dążeniu do powrotu na mistrzowski tron skłaniają mnie do postawienia tezy, że Bawarczycy nie będą dziś oszczędzać zajmującego 10. lokatę Wolfsburga (poprzedni sezon zakończyli na 8. miejscu tracąc 60 bramek w 34 meczach). Bayern wszystkie mecze w tym sezonie kończył z przewagą minimum 2 bramek i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Według Kickera drużyny wybiegną na boisko w następujących składach:
FC Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Badstuber - Luiz Gustavo, Javi Martinez - T. Müller, Kroos, Ribery - Pizarro
VfL Wolfsburg: Benaglio - Fagner, Naldo, Pogatetz, Rodriguez - Kahlenberg, Knoche - Diego - Olic, Vieirinha - Dost
Brak Robbena i Schwainsteigera nie powinien moim zdaniem przeszkodzić w osiągnięciu wysokiego zwycięstwa przez Bawarczyków.
✅ 55
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie - Alemannia Aachen : Preussen Munster
Typ - handicap 1:0 Preussen Munster
Kurs - 4.40
Buk - Bwin
Analiza :
W lidze Niemieckiej nie zwalniają tempa , ja zdecydowałem się na spotkanie w ich 3 lidze pomiędzy Alemannia Aachen a Preussen Munster . Gospodarze są niestety w ogromnym dołku i przegrywają mecz za meczem co niestety wiąże się z ich spadkiem w tabeli już na 17 miejsce , atmosfera w klubie jest jak za tym nie najlepsza a w kibicach aż wre . Dzisiaj w lidze to jest 11 kolejka a gospodarze od 6 kolejek są bez zwycięstwa ba tylko dwa remisy i aż 4 porażki , jak by tego było mało dzisiaj gospodarze zagrają w osłabieniu zabraknie pomocnika Alberta Streita oraz Marcela Hellera . Natomiast goście są na fali w 10 meczach doznali zaledwie 1 porażki ich bilans to 6-3-1 i 20:7 w bramkach co daje im w tej chwili 2 miejsce w lidze , w ostatniej kolejce w derbach pokonali we wspaniałym stylu Arminie Bielefeld aż 4:0 co myślę jeszcze bardziej napędziło zespół i dodało więcej wiary i na takiej tarczy jadą dzisiaj do Aachen . Preussen Munster spisuje się też dobrze w tym sezonie na wyjazdach gdzie ma bilans 3-1-1 i 9:4 w bramkach , ostatnie dwa wyjazdowe spotkania to 2 zwycięstwa najpierw z Hallescher ( 9 miejsce ) i 0:2 a ostatnio także 2:0 na VfL Osnabruck które zajmuje wysokie 4 miejsce , tak więc zaryzykuję po całkiem nie złym kursie na handi w wykonaniu gości . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna,Bundesliga

Eintracht Frankfurt - BVB

typ:Eintracht over 1,5
kurs: 2.9

bukmacher: bwin


analiza:


Fatalna postawa defensywy Borussi w ostatnim meczu,karygodne indywidualne błędy,starty w środku pola i kiepska asekuracja bocznych obrońców. Eintracht u siebie gra bardzo ładną dla oka (no i skuteczną ) piłkę. Szybkie wymiany,ostry odbiór,brak holowania piłki,gra na 2-3 kontakty. Piłkarze z Frankfurtu nie grają jak typowy beniaminek,nie zamykają się na własnej połowie. Dodatkowo trybuny będą niosły gospodarzy bo mobilizacja na mistrzów Niemiec jest przeogromna. Biorąc pod uwagę styl gry Eintrachtu u siebie,formę BVB jak i Frankfurtczyków i to kto jest gospodarzem stawiam ,że uda się Eintrachtowi strzelić co najmniej 2 bramki.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Bangkok
Spotkanie: Tsung-Hua Yang - Grigor Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 5,00
Buk: bet365
Analiza:
Chińczyk do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, gdzie w dwóch pierwszych rundach pokonał mało znanych reprezentantów Tajlandii, a w ostatniej dość niespodziewanie odprawił Mischę Zvereva. Dimitrov nie grał od US Open, może to poprawi jego grę, ale ja jakoś w to nie wierzę. Yang jest już w rytmie meczowym, poczuł nawierzchnię w Bangkoku i na pewno będzie się przynajmniej na początku lepiej czuł na korcie zanim Grigor się nie przystosuje. Dimitrov ostatnio notował porażki z Chiudinellim, Ramem i Paire - we wszystkich tych meczach Bułgar był faworytem, ale zawiódł. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie bo jak pokazują wyniki Yang coś tam potrafi, np w kwalifikacjach do US Open odprawił też nieco lepszych graczy od siebie (Veic i Gicquel). Jeśli &quot;bułgarski Federer&quot; zagra tak jak grał ostatnio to Yang na pewno będzie starał się wykorzystać tę niedyspozycję i doprowadzić do swojego triumfu.
⛔ 100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy, Serie B
Spotkanie: Bari - Pro Vercelli
Typ: 1
Kurs: 2,17
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Nie wiem dalczego mamy aż taki wysoki kurs na Bari. Według mnie to zdecydowany faworyt tego spotkania. Nie dość, że grają na własnych terenie, to jeszcze wiadomo, że Bari to drużyna która celuje w awans do Seire A, gdzie już kilka sezonoów zagrała. Zeszły sezon w prawdzie im trochę nie wyszedł, ale wszyscy wiemy jak to jest po spadku do niższej ligi. Bari bardzo dobrze zaczęlo sezon. 5 meczóww, 3 zwycięstwa (Cittadella, Ascoli, Ternana) oraz 2 remisy z drużynami, które u siebie są naprawde mocne (Crotone, Varese). Iczej sytuacja wygląda u ich rywala, która zeczęła od 2 zwycięstw i 3 porażek.
Pro Vercelli to nie jest drużyna wyjazdowa. W zeszłym sezonie (w niższej lidze) ich bilans wyglądał tak: 6-6-5 co według mnie jest bardzo słabym wynikiem jak na drużyne która awansuje do wyższej ligi.
Uważam więc, że gospodarze nie będą mieli większych problemów z &#39;pyknięciem&#39; beniaminka, który jest po prostu dużo słabszą drużyną. W zeszłym sezonie nawet nie potrafili sobie zapewnić bezpośredniego awansu. Do fazy play-off dostali się z ostatniego - 5 miejsca.
✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Zylina-Poprad
Typ: 1
Kurs: 2,4
Buk: bet365
Analiza: witam mam dzisiaj pewny meczyk. poczatek sezonu dla Zylina nie jest udany na 4 mecze 3 przegrane w tym 2 po dogrywce albo po karnych.wedlug mnie maja pecha. graja dzisiaj u siebie z druzyna ktora tez srednio rozpoczela sezon w 3 meczach 2 porazki w wygrana.w ostatnich 4 meczach miedzy tymi druzynami padly 2 remisy i 2 razy wygrala druzyna Zyliny. gospodarza bedzie pomagalo wlasne lodowisko i to ze poprad lezy im do grania i kiedys musza zdobyc komplet punktow wiec moim zdaniem wygrana gospodarzy dosc wysoko
✅ 140
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Wolfsburg
Typ: under 2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie ukrywam, że jednym z głównych czynników, dla których warto grać ten typ jest zabójczo wysoki kurs. Naprawdę rzadko się zdarza, by typ na under czy over mógł być aż tak oszacowany. Bayern oczywiście jest zdecydowanym faworytem i nie neguję faktu, iż prawdopodobnie dziś wygra. Wiele wskazuje jednak na to, że niekoniecznie musi grać na najwyższych obrotach, na pogrom. Jest to już czwarty mecz podopiecznych Juppa Heynckesa w ciągu zaledwie 10 dni. To musi odbić piętno na postawie gospodarzy. Niewykluczone też, że trener da odpocząć kilku zawodnikom. Przewiduję, iż dzisiejszy mecz w obliczu tak napiętego terminarza będzie dla gospodarzy jednym z cyklu &quot;byle wygrać&quot;. Przypuszczam, że Bawarczycy zechcą zgarnąć komplet punktów minimalnym nakładem sił, dlatego typ na under po takim kursie wydaje się godny ryzyka.
⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Serie B
25.09.12 20:45
AS Bari - US Pro Vercelli Calcio
Typ: EH(0:1) 1
Kurs: 4.60
unibet
Szósta kolejka Serie B, spotkanie pomiędzy zajmującym dwunaste miejsce Bari a siódmym Pro Vercelli. Oczywiście faworytem dużo większym niż pokazują nam to kursy są gospodarze, dobrze znana kibicom drużyna Bari, która drugi sezon gra w Serie B, drugi sezon w którym odbierane są tej drużynie przez władze ligi punkty za różnego rodzaju nieprawidłowości. W zeszłym sezonie Galletti mieli odebrane sześć punktów i ostatecznie zajęli 13 miejsce, tak oczywiście byli by dużo wyżej, niestety prócz tych punktów zdecydowanie zbyt często remisowali u siebie, najwięcej w lidze, aż 11-krotnie. Ten sezon rozpoczęli bardzo dobrze, na koncie mają trzy zwycięstwa (Cittadella u siebie 2:1, Ascoli na wyjeździe 3:1 i Ternana 2:0) i dwa remisy (wyjazdowe z Varese 2:2 i Crotone 0:0). Natomiast Pro Vercelli to utytułowany beniaminek, który jednak tytuły zdobywał wiek temu, a którego wysokie siódme miejsce to przekłamanie, gdyby nie fakt że tyle ekip ma odjęte punkty byli by w połowie tabeli, mają na koncie 2 wygrane (u siebie z Ternaną 1:0 i Ascoli 3:1) oraz trzy porażki (na wyjazdach z Regginą 0:1 i Sassuollo 1:2 oraz u siebie z Livorno 1:2). Kursy na gospodarzy są według mnie zawyżone, Bari jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, u siebie jak na razie wygrali oba mecze a rywale na wyjazdach nie zdobyli nawet punktu.
⛔ 100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: Remis i Poniżej 2.5 bramki
Kurs: 5.50
Bukmacher: WilliamHill

Moim zdaniem bukmacherzy popełnili błąd widząc w zespole mistrza Niemiec faworyta tego meczu. Po pierwsze Eintracht kapitalnie zaczął sezon, wygrał wszystkie cztery mecze, większość w świetnym stylu i zasłużenie zajmuje 2 miejsce w tabeli ustępując Bayernowi tylko gorszym bilansem bramkowym. Po drugie historia bezpośrednich spotkań obu zespołów we Frankfurcie (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/1888-810.html), która to w gospodarzach każe upatrywać minimalnego faworyta tego meczu. Od 2005 roku Eintracht wygrał 2 razy, raz wygrała Borussia, a aż 3 razy padł remis 1-1. Co ciekawe w każdym z tych sześciu meczy nigdy nie strzelono więcej niż 2 gole. Biorąc pod uwagę świetną na początku sezonu formę Eintrachtu, a także bardzo sprzyjający gospodarzom ich własny stadion, a drugiej strony nie najlepszy początek sezonu Borussii uważam, że całkiem prawdopodobny jest podział punktów przy niewielkiej liczbie goli. W praktyce sprowadza się to dwóch wyników, czyli bezbramkowego remisu i wyniku 1-1, który tak ostatnio upodobali sobie gracze obu drużyn we Frankfurcie.

Prawdopodobne składy
Eintracht: Trapp - Jung, Zambrano, Anderson, Oczipka - Lanig, Rode - Aigner, Meier, Inui - Hoffer
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Blaszczykowski, Götze, Perisic - Lewandowski
⛔ 100
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Atlanta Braves - Miami Marlins(godz. 01:10)
Typ:
1 (-1,5)
Kurs:
1,80
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Dziesięć dni do zakończenia sezonu i wciąż nie jest jasne jakie zespoły zdobędą obydwie dzikie karty w National League. Na czele wyścigu są Atlanta Braves, którzy w dzisiejszym meczu przeciwko Miami Marlins, którzy nie liczą się w walce o miejsce w playoffach, wystawiają swojego najlepszego miotacza ostatnich trzech miesięcy czyli Krisa Medlen&#39;a. Braves wygrali 21 meczy z rzędu, w których Medlen był starterem a sam Medlen w dziesięciu startach w tym sezonie odniósł osiem zwycięstw bez porażki oraz miotał z ERA 0,76 co jest wyczynem niespotykanym. Jego ostatni start - osiem inningów bez oddania punktu. Nie inaczej będzie dzisiaj. Medlen powinien bez problemu zająć się lineupem gości, a drugi fakt to to że Braves zawsze oferują swojemu miotaczowi świetny run support. Po drugiej stronie zagra Nathan Eovaldi (4-12, ERA 4,36), który zaliczy kolejny słaby występ. Gospodarze do każdego spotkania są coraz bardziej zmotywowani bo już tylko dwa zwycięstwa i będą mogli się cieszyć awansem do fazy pucharowej a i w tym meczu przemawia za nimi dosłownie wszystko, są po prostu lepsi.
mecz był w środę !
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: bramka padnie od 31minuty lub później
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Troche juz o tym meczu zostało dziś napisane ale.. Pamiętajcie Juve nie musi tego meczu wygrać. Ten tydzień bedzie dla wielu drużyn bardzo cieżki. Pierwsza kolejka w środku tygodnia, w zbliżający się weekend kolejne mecze. Późniel Lm i znowu liga, jednym słowem masakra. Owszem faworytem spotkania jest Juve ale wiadomo nigdy nie ma pewniaków . Na pewno w tym meczu zobaczymy dużo twardej walki do samego końca. Podział pkt będzie dobry dla każdego. Myslę, że pierwsza połowa zakończy się remisem 0:0 a później wszystko się może wydarzyć. Nikt napewno nie bedzie forsowal tempa stad moj typ od 31minuty. Jedynie blad obroncy z ktorych druzyn moze nie pokryć tego kursu. Juve pewnie zmierza po kolejne scudetto a Fiora po dobrym starcie z pewnością marzy o pierwszej 6 dajacej prawo strart w europejskich pucharach. Mój typ to 1:1
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Padova - Empoli
Typ.x
Kurs.3,50
Bukmacher.Pinnacle Sports
Data.25.09.2012 g.20.45
Analiza.
Dzisiaj o godzinie 20.45 dojdzie do spotkania w Serie B pomiedzy zespolami Padova - Empoli.Spotkanie to nie ma widocznego faworyta,dlatego proponujhe zagrac w tym spotkaniu nq remis.A sa ku temu przeslanki i po krotce je przedstawie.Po pierwsze sa to zespoly ktore w tym sezonie graja slabiutko i obie okupuja dolne rejony tabeli.I tak odpowiednio gospodarze dzisiejszego spotkania czyli zespol Padova jest na miejscu 16 z 4 pkt dzieki 1 wygranej i 3
remisom...dlatego maja teraz tylko 4 pkt bo wystartowali z dorobkiem -2pkt.Natomiast ekipa EWmpoli ma w dorobku teraz 1 punkt dzieki 2 remisom-oni takze wystartowali z dorobkiem minusowym czyli -1.Jak widac obie ekipy najczesciej swoje spotkania remisuja i tutaj upatruje szans na remis.Po drugie obie ekipy prezentuja podobny poziom pilkarsko i tutaj takze widze dzieki temu szanse na remis.Po trzecie i chyba najwazniejsze to statystyki ostatnich meczy...
18/02/12 Sb Padova - Empoli 1:1
01/10/11 Sb Empoli - Padova 2:4
02/04/11 Sb Empoli - Padova 2:2
06/11/10 Sb Padova - Empoli 2:2

Widac tutaj golym okiem ,ze ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami bywaja strasznie wyrownane.I tak na ostatnie 4 mecze ,notujemy az 3 remisy,z czego w przypadku gdy gospodarzem tak jak dzisiaj jest ekipa Padova notujemy same remisy.Wiem,ze moze to malo,ale ja zaufam dzisiaj statystykom i postawie,ze padnie remis w tym spotkaniu.Typuje tutaj podzial punktow i wynik 1-1.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom