>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.06.2024 (wtorek)

maarcin14 886,6K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: BTTS - NIE
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d-polska-holandia-austria-francja-16-06-25-06-2024-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.170827/page-6#post-7276420
Analiza :

Witam, dziś ostatnie spotkanie Polski na Mistrzostwach Europy, o 18 zagramy z Francją, w tym spotkaniu typuję brak BTTSa. W meczach Francuzów dotychczas dużo się nie dzieje, po dwóch meczach mają 4 punkty i bilans bramek 1:0. Myślę, że dziś od początku Francja będzie miała pełną kontrolę nad spotkaniem. Myślę, że w drużynie Polski może dojść do paru zmian w składzie. W meczu z Austrią nasza gra wyglądała moim zdaniem fatalnie, byliśmy znacznie słabszym zespołem a przecież Austria uległą Francji 0:1. Wiem, że Polacy chcą się fajnie pożegnać z turniejem, ale tak samo chcieli powalczyć z Austrią a wyszło jak wyszło. Myślę, że będzie to nudny mecz, zakończy się 1:0 czy 2:0 dla Francji. Typuję brak BTTSa.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
elalma 162,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Francja powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.05
Bukmacher: forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d-polska-holandia-austria-francja-16-06-25-06-2024-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.170827/post-7276450
Analiza:
Francja wychodzi na ostatni mecz fazy grupowej prawie najsilniejszym zestawieniem z Mbappe czy Dembele. Do tej dwójki na skrzydle dołączył Barcola. Dla naszych obrońców Bednarka, Dawidowicza czy Kiwiora szykuje się prawdziwa "karuzela". Moim zdaniem szybkość Francuzów i ich umiejętności gry 1 na 1 powinna przełożyć się na sporą liczbę kornerów. Nawet, jeśli linia wydaje się wysoka, to przy takim zestawieniu rywali moim zdaniem spokojnie do pokrycia. Nasza defensywa miała sporo problemów i popełniała masę błędów już w meczach z Holandią i Austrią. Dziś czeka ich według mnie największe wyzwanie i największa liczba potencjalnych okazji do popełniania błędów i rozpaczliwych interwencji w defensywie.

305
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +333
N 415,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Francja, obie nie strzelą i powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,48
Bukmacher: forBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d-polska-holandia-austria-francja-16-06-25-06-2024-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.170827/post-7276443
Analiza:

Nie daję większych szans naszym Orłom w meczu z wicemistrzami świata. Francuzi grają o 1. miejsce w grupie i muszą wygrać wyżej niż ewentualnie wygrają Holendrzy z Austrią. Dlatego Trójkolorowi nie powinni sią oglądać na innych, tylko wygrać swój mecz możliwie najwyżej i powalczyć o 1. miejsce w grupie, które daje łatwiejszą drabinkę w dalszej fazie turnieju. Rywal na pewno łatwiejszy niż Austria dla Holandii, zresztą Austria również walczy o jak najlepsze rozstawienie. Probierz zapowiada grę do przodu by godnie się pożegnać z Euro, jednak Francja wychodzi pierwszym garniturem i przewiduję ich wygraną minimum 2:0. Dodatkowo nie sądzę by udało nam się strzelić im gola, nie sądzę by przy wysokim prowadzeniu rozluźnili się i stracili gola, który ewentualnie mógłby zaważyć na zajęciu 1. lub 2. miejsca. Należy też zauważyć, że nie stracili do tej pory gola, co prawda również słabo wygląda ich skuteczność, ale kiedyś muszą się przełamać i uważam że będzie to przeciwko naszej dziurawej obronie. Mbappe i spółka na pewno są głodni goli.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Obrony bramkarzy Polska więcej
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betcris


Tak na szybko myślę ze Skorupski moze byc najlepszym naszym zawodnikiem na boisku i mieć sporo pracy. Trzymać nas przy życiu tutaj wiadomo my juz nie gramy o nic więcej niz prestiż- Francja o 1 miejsce potencjał Francuzów z przodu jest ogromny , glodny Kilian wypoczęty może raz po raz nas nękać

155
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +822
F 19,6K

FanGkstychy73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Serbia-Dania
Typ: Punkty za kartki (drużyny) - Serbia Powyżej 19.5 (90 minut) & Rzuty rożne (drużyny) - Denmark Powyżej 3.5 (90 minut) & Suma goli (drużyny) - Denmark Powyżej 0.5 (90 minut)
Kurs: 2,19
Bukmacher: forBET
Post w dziale:
Analiza:
Obie drużyny z szansami na awans do kolejnej fazy turnieju. Serbia na obecnie 1 pkt, Dania 2 pkt. Serbia jest to drużyna która gra ostro i łapie sporo kartek. Dania jest drużyną która sporo nabija rogów. W tym meczu nie będzie żadnej kalkulacji, trzeba grać na maksa

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Do góry Bottom