>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.04.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 25. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham-west brom
Typ: Tottenham będzie prowadził dokładnie 2 golami do połowy
Kurs: 5.10
Bukmacher:Unibet
Analiza: Dla mnie na dzień jutrzejszy najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołu Tottenhamu z zespołem West Bromwich, oczywiście chyba nikt nie ma tutaj wątpliwości iż zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie są gospodarze spotkania, którzy na chwilę obecną są wiceliderem w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej ze stratą 5 oczek do prowadzącego zespołem Leicetser , goście natomiast są na 15 pozycji w lidze przekroczyli już granice 40 punktów , która teoretycznie zapewnia im utrzymanie w tym sezonie bowiem nad strefa spadkową mają 10 punktów przewagi. Gospodarzy czeka kilka bardzo trudnych spotkań bowiem przed nimi jeszcze spotkania z takimi klubami jak między innymi Chelsea, która u siebie punktów łatwo nie odda, Tottenham na pewno bardzo dobrze o tym wie , wiec musi zrobić wszystko żeby w tej kolejce zdobyć komplet punktów, goście na wyjazdach nie punktują za czesto co na pewno bedzie dla gospodarzy ułatwieniem , stawiam tu na pewną wygraną Tottenhamu i myślę że spokojnie już do połowy spotkania będzie prowadził .
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Brom
Typ: handi cap azjatycki -1.75
Kurs: 1.8
Buk: Unibet
Analiza:
No nie ma na poniedziałek jakiegoś super repertuaru, dlatego gram najważniejszy tego dnia mecz. Leicester wygrał dzisiaj z Swansea, dlatego Tottenham chcąc zachować szanse na mistrzostwo, muszą ten mecz wygrać. A jak już strzelą pierwszego gola, to i drugiego. Rywal wydaje się dobry, bo West Brom o nic już nie gra. Byt ma zagwarantowany, więc na maxa nie będą jechać. Ale nawet chyba nie muszą, bo ich forma jest po prostu kiepska, w 5 meczach przegrali 4 razy i jeden bezbamkowy remis. Zeszli z boiska pokonani przez Arsenal, Watford i Norwich (u siebie), MC. Remis z Sunderland. Nie wróżę im korzystnego wyniku z Tottenhamem. Tottenham walczy, wygrywa co może i na ogół wysoko, ze Stoke 4-0, z Manchesterem Utd 3-0, Bournemouth 3-0. Z West Bromem też wygrają kilkoma bramkami.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Koszykówka NBA
godzina 00.00
spotkanie : Boston Celtics - Atlanta Hawks
Typ : Pierwsza kwarta róznica zwycięstaw :Atlanta 3 lub więcej punktów
kurs 2.55
bumaher :bet365
analiza:
W ostatnim spotkaniu Jastrzębie ompletnie przespali pierwszą kwartę i przegrali ją
17-nastoma punktami następnie gonili wnik przez dwie kolejne kwarty i w koncówce zabrakło pary na gwizdek.Dzisiaj myślę że zaatakują od początku a do tego zagrają bardziej twardo i uważnie w obronie, moim zdaniem nie mają innego wyjścia jeśli myślą o zwycięstwie w dzisiejszym spotkaniu .Stan rywalizacji 2:1 i moim zdaniem ten mecz zapowiada się na koszykarskie szachy i under punktowy też jest dobrym pomysłem na bet.
100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Godzina:zero:05
Mecz: Boston- Atlanta
Typ:Atlanta
Kurs:2.08
Buk:Unibet
Analiza: Nie że konsultowalem czy coś ale na forum pytałem forumowiczów żeby się upewnić że mój typ jest dobry bo stawiam dziś na gości jak dla mnie kosmiczna kasę bo aż 1000 złotych bo na środę potrzebuję 2000! Hawks są lepszą drużyną na ten moment i dziś będą chcieli zwyciężyć by serię zakończyć w meczu 5 w Atlancie na 4:1. Hawks już w poprzednim meczu powinni wygrać ale kosmos zagrał Isiah Thomas i Celtics już po 1 kwarcie prowadzili 16 punktami.W dalszej części meczu to jednak Hawks dochodzili rywali jednak polegli na finiszu.Dziś jednak zrobią wszystko Jastrzębie by nie drzala im ręka gdy będzie 2-2.Dziś są w komfortowej sytuacji by wygrać i na spokojnie wrócić do siebie by zakończyć tą rywalizację.Brakuje im bardzo Bradleya Olynyka i myślę że to także przełoży się na wynik.Oby Hawks nie zawiedli bo będę miał kłopoty.Polecam grać ich bo wydaje się przy tym kursie że nie może być lepszgo kursu już w tej serii.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa,PL
Godz: 18:00
Spotkanie: Wisła-Termalica
Typ: ponad 5,5 rożnych Wisły
Kurs: 1.7
Buk:betano
Wisła pewnie wygrała kolejne spotkanie i teraz kropkę nad ,i, będzie chciała postawić w spotkaniu z Termalicą.Wisła ma komfort 8pkt przewagi tak więc teoretycznie jest bezpieczna, praktycznie jeszcze nie wolno osiąść na laurach zresztą Wdowczyk nie pozwoli na luzyna boisku i będzie wymagał od graczy 100% do ostatniego spotkania.
Termalica ma 5pkt przewagi nad strefą spadkową więc przyjedzie do Krakowa chociażby po cenny punkcik, zapewne będą murować własną połowę i czekać na kontry podobnie zresztą jak oba Górniki.Idę na rzuty rożne w tym meczu min z tego względu że tu Wisła głównie będzie kreowała ataki, starając się przejść tradycyjnie skrzydłami cofniętą defensywę Słoników.W dwóch meczach z Górnikiem i Zagłębiem padało dla Wisły ponad 10 kornerów.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Detroit - Cleveland
Typ: -3.5, typ 2
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie sądzę, aby ekipa LeBrona pozwoliła sobie na przedłużenie serii.
To jest Play Off, oszczędzamy siły. Dla mnie to ostatni mecz tej konfrontacji.
Dla kawalerzystów tłoki to żaden przeciwnik i tym meczem wyślą ich na wakacje.
No pewnie, mógłbym przytaczać, co osiągneli zawodnicy Cleveland, jakie mieli statystyki itp, ale po co, nie ma za bardzo czego porównywać. Sprawa jest oczywista, na 100% ten mecz wygrywają pretendenci do mistrzostwa NBA
,będą czekać na kolejnego przeciwnika i regenerować siły... Kwestia jaką ilością punktów wygrają.
Przypomnijmy, że ostatni mecz mimo wysokiej wygranej był to słabszy mecz Kinga LeBrona, bo grał na słabej skuteczności, trafił 8 z 24 rzutów, co tego kalibru graczowi drugi raz się nie zdarza.
Jak chcesz postawić większą kwotę, proponuję mój typ czyli -3,5pkt po kursie 1.6.
Biorąc pod uwagę ostatnie 10 punktowe ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Cleveland, chciałem typować podobną różnicę porażki, czyli -9.5, po kursie 2.4, ale jak już pisałem, oszczędzamy siły, nie musimy cisnąć. Zostaję przy pewnym typie -3.5pkt. Odważni niech atakują ????
No niestety dla Detroit, nie mają odpowiedzi dla super 3-ki z Cleveland LeBron James+ Kylie Irving+ Kevin Love,
którzy będą próbowali zwojować w tym roku NBA...
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 15:00
Spotkanie: AS Roma – Napoli
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Meczem kolejki we Włoskiej Seria A będą poniedziałkowe derby Południa w którym AS Roma będzie podejmować przed własną publicznością Napoli. Takie starcie w Poniedziałek i o godzinnie 15:00 to fatalny wybór no ale skupmy się na aspekcie sportowym.
Roma po przejęciu przez Spalletiego świetnie sobie radzi, od porażki z Juve a miało to miejsce 24 stycznia są niepokonania w Seria A. Do tego wszystkiego jest to bardzo atrakcyjna gra nastawiona na strzelanie bramek a przekonały się o tym takie ekipy jak Fiorentina 4:1, Lazio 1:4 czy ostatnio Torino 3:2, przy okazji potrafią sporo stracić szczególnie ostatnio po za wspomnianym meczem z zespołem Glika zremisowali 3:3 z Atalantą, w sumie w ośmiu ostatnich starciach strzelali i tracili przynajmniej bramkę. Mnóstwo techniki i szybkości w szeregach ekipy z Rzymu a to za sprawą tej trójki: Perrotti, Salah oraz El Shaarawyna której barkach spoczywa zdobywanie bramek. Roma Spalletiego to zespół potrafiący grać do przodu w co niektórzy nie wierzyli ale nie tylko to co widzimy na boisku to odzwierciedla ale także statystyki 73 bramki strzelone jest najlepszym wynikiem, przy 38 straconych z szóstki najgorszy wynik.
Napoli po świetnym początku sezonu, ostatnimi wpadkami odpadło z rywalizacji o mistrzostwo, wysoki pressing, granie z ogromną intensywnością jest widowiskowe ale przy słabej ławce w końcówce odbija się fizycznie i widać to po niektórych spotkaniach Napoli, które popełnia coraz więcej błędów, czego dowodem są dwie ostatnie wyjazdowe porażki z Interem 2:0 oraz Udinese 3:1, na pewno wyjazdy w ostatnim czasie stwarzają im wiele problemów defensywnych. Taki styl gry jaki prezentuje ekip nigdy na pierwszym miejscu nie stawiał defensywy to atakiem szukali punktów i z tego bynajmniej nie zrezygnowali co pokazli w ostatnie kolejce gromiąc Bologne 6:0. Dziś do składu po zawieszeniu wraca Higuain który walczy w tym roku o złotego buta, i na pewno jest głodny gry i bramek.
Obie ekipy są świetnie dysponowane w ofensywie bez problemów kadrowych, Napoli wygrywając zapewnia sobie raczej już wicemistrzostwo, gospodarzy tylko trzy punkty pozostawią w grze o drugie miejsce a zwycięstwo da też trzecie miejsca na koniec sezonu, nikt tu nie będzie chciał remisu i raczej nikt tutaj nie skupi się na defensywie bo w tym roku obie ekipy wgrywając swoje spotkania strzelając sporo bramek a nie mało tracąc.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Islanders - Panthers
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie numer 6 pary New York Islanders i Florida Panthers w ramach rozgrywek play-off w NHL. Islanders prowadzą 3:2 do 4 zwycięstw i dziś mają u siebie szansę na to by zakwalifikować się do kolejnej fazy rozgrywek. Kursy spadaja na gosci ale nie wiem czym jest to spowodowane. Wszystkie 5 meczow było w miare wyrównanych. 2 razy Panthers wygrywali w regulaminowym czasie gry, Islanders tylko raz. 2 pozostałe po dogrywkach. Ale tez to Islanders potrafili strzelic i 4 i 5 bramek w meczach 3 i 1, gdy Panthers strzelili maksymalnie 3. Do tego wypadł im Bjugstad (34 pkt) z ofensywy i moim zdaniem to oraz gra u siebie przeważy w kierunku Islanders. Historia spotkan jest wyrownana, padalo duzo overow w Nowym Jorku takze jesli ma byc over to mysle ze jednak w kierunku ekipy Tavaresa.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nancy - Sochaux
Typ: Half Time/Full Time - Remis/Nancy
Kurs: 4.7
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nancy z meczem mniej od Dijonu zajmuje 2 miejsce w tabeli. Sochaux po ostatniej dobrej serii 5 spotkań uciekło ze strefy spadkowej i obecnie plasuje się na 16 pozycji. W meczach obu tych zespołów w samym 2015 roku padły 4 remisy. Nancy w 1 połowach gra bardzo zachowawczo często doprowadzając do bez bramkowych remisów.
Z 17 spotkań u siebie Nancy wygrała zaledwie 5 pierwszych połów, a 11 aż zremisowała. Sochoux natomiast na 17 meczy wyjazdowych zaliczył aż 12 remisów w 1 połowach. Statystyki więc przemawiają za remisem w 1 połowie (kurs 2.1) lecz ja dzisiaj pokuszę się o większy kurs. Sądzę, że Nancy uda się strzelić w drugiej połowie zwycięską bramkę i pokona Sochoux, dzięki czemu zajmie fotel lidera Ligue 2 po podknięciu Dijon.
100
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa - Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Termalica BB Nieciecza
Typ: wynik/obie druzyny strz.gola - 1/Tak
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
W poniedziałkowe późne popołudnie zamykamy 33. kolejkę ekstraklasy, kolejkę obfitującą w bramki, gdzie czołówka walczy o podium. My dziś jednak skupimy się na meczu grupy spadkowej, tutaj jest bardzo ciasno i nikt nie może czuć się pewnie, Wisła z 24 pkt zajmuje 1 miejsce w grupie z przewagą 7 punktów nad ostatni Górnikiem. Nieciecza zaś z &quot;oczkiem&quot; w samym środeczku tabeli. Niby 3 pkt różnicy między nimi ale jeśli spojrzymy w statystyki Wisła złapała wiatr w żagle i idzie jak burze na ostanie 8 meczy dwa zremisowała a resztę zakończyła zwycięstwem, co prawda rywale nie byli zbytnio wymagający ale jednak. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Krakowian 4:2. Nieciecza jako beniaminek nie raz pokazywała, że strzelać potrafi i to z drużynami z czołówki, są zdeterminowani aby utrzymać się w lidze. Myślę, że mecz będzie zacięty Wisła może dostać lekkiej &quot;zadyszki&quot; a Termalica na pewno nie odda łatwo skóry. Liczę na podobny wynik jak ten ostatni, gdy mierzyły się te oba kluby.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Challenge League
Godz: 19:45
Spotkanie: Xamax - Wil
Typ: 1
Kurs: 2.50
Buk: Bet365
Analiza:
zapraszam na 30 kolejke zaplecza Szwajcarskiej ekstraklasy! Przed sobą staną gospodarze z Neuchatel z przyjedymi z Wil. Gospodarze jak i goście teoretycznie mają szanse na awans do najwyższej ligi ale będzie to na pewno trudne dogonić liderujące Lausanne które ma przewagę nad drugim FC Wil 7 pkt. i aż 12 pkt przewagi nad Xamax. Myślę że Xamax da rade tu wygrać i jeszcze starać się namieszać w czołówce tabeli! Gospdarze jak na razie u siebie są nie pokonani więc będą chcieli również dobrą passe u siebie utrzymać! Wil na wyjazdach gra bardzo w kratkę i jeśli by tu przegrali to na pewno nie zdzwiłbym się! Xamach jeszcze nigdy z drużyną gości nie wygrało! ale każda zła seria ma swój koniec kiedyś i dziś liczę że to nastąpi!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Filipiny-play off
Godz:13:00
Spotkanie: Meralco Bolts-Alaska Aces
Typ:Meralco Bolts
Kurs:2.20
Buk: Bet365
Tamtejsza liga, kto oglada to wie, ze to troche &quot;dzika&quot; liga, skupiona na zdobywaniu punktow,mniej na obronie. Jutro mierzy sie 2 i 3 ekipa sezonu zasadniczego. Obie druzyny wedlug mnie, posiadaja porownywalne sklady, jednak brak takiego zawodnika jak Manuel Vic w skladzie Alaski, zacheca do gry w strone Meralco, ktore w sezonie zasadniczym pokonalo Alaske w pelnym skladzie. Alaska od kilku lat bije sie o najwyzsze cele, to jednak w tym sezonie ich gra nie powala.
100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia, Bukareszt
Godz: 08:30
Spotkanie: Mergea F./Tecau.H - Guccione C./Sa A.
Typ: Wygra drugi set -&gt; Guccione C/Sa A.
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza:
Witam, serdcecznie. Ciesze sie, że mój poprzedni dym z Dodig i miłym kursem 3.25 wszedł.
Na jutro mam dla was jak dla mnie perełke po bardzo przyjemnym kursie. Nie wiem jakie będą kursy
jutro ale jeszcze dzis były 2.75 a mogą być więcej.
Mecz z dnia wczorajszego został przerwany i przeniesiony na jutro rano.
Zaniczjmy od tego, że obie pary dobrze sie znają i grały ze sobą wcześniej z tym, że o ile
pierwsza para grała ze sobą jakiś czas temu kika razy a ostatnio w 2016 zaledwie 4 mecze w
przeciwienstwie do pary drugiej, ktora rozegrala tych meczy 10 w tym sezonie. Zgranie ma znaczenie.
Para Guccione/Sa czesto jest nie doceniana przez bukmacherów.
Mergea/Tecau w tym turnieju pokonali 2 tie breakach Daniella/Sitaka, nastepnie walkowerem przeszli do następnej rundzie
gdzie pokonali pare Koolhof/Middelkoop dopiero w 3 secie. Jak więc widzimy ich gra w tym roku nie porwa a swoje zwyciestwa
raczej zawdzieczają słabym przeciwnikom niż zgraniu(mimo, że wygrali to się męczyli).
Guccione/SA w tym turnieju miała do pokonania według mnie trudniejsze pary. Najpierw Copila/Ungura
potem w 3 setach zawsze groźnych Butoraca/Lipsky a następnie zgraną pare Erlich/Fleming.
Pierwszy set zakonczyl sie wynikiem 7-5 dla Mergea/Tecau ale był to bardzo wyrównany pojedynek.
Wnioski na pewno zostały wyciągnięte.
Zaczynamy nowy dzień i Guccione/Sa przystąpią do tego pojedynku z nową motywacja aby wyciągnąc tego seta ponieważ w 3 może być różnie i mają szanse ten mecz wygrać.
Swoją drogą kurs 6 na nich to też według mnie przesada.
Zaczynają więć rano, Serw mają po swojej stronie, więc o ile dotrzymaja swoj serwis na normalnym poziomie(generalnie ostre pizdniecie)
to powinni spokojnie doprowadzic do stanu 1-1 i 3 seta do 10 punktów.
Jak dla mnie typ, który ma duże powodzenie i przede wszystkim ogromne value bo powinien być kurs w okolicy 1,8
Zobaczymy jak będzie a ja trzymam za nich kciuki.
PS: Z niskich kursow ale według mnie bardzo pewnych jutro - Mayer(1,25), Lajovic(1,4), Brengle(1,22) oraz wysoki kurs na Dulgeru 3,4 (uważam, że ma duże szanse tutaj wygrać)
Powodzenia
100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Brom
Typ: WBA powyżej 3,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Witam, pisze z pracy więc krótko bo brak czasu ;) Dlaczego by mieli nie zrobić tych 4 rożnych skoro w ostatnich meczach z podobnymi rywalami zrobili nawet więcej niż 4 i to także na wyjazdach. W meczu z Arsenalem mieli 6 rzutów rożnych a w meczu z Manchesterem City 8 rzutów rożnych. Wiadomo, sporo zależy od wyniku bo jeśli koguty będą mieli problemy ze zdobyciem pierwszego gola to rożne mogą się posypać w stronę kogutów, ale bądźmy dobrej myśli, jak na razie rożne tej drużyny z faworytami meczów wychodzą na plus, powodzenia
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Brom
Typ: Tottenham (-2) 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pomimo tego że WBA dla kogutów jest rywalem ciężkim,niewygodnym ( w ostatnich pięciu spotkaniach w Londynie ,koguty tylko raz wygrały ) to i tak londyńczycy powinni bez problemu uporać się z dziurawą jak ser szwajcarski obroną WBA. Poza tym WBA w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła tylko 1 punkt więc widać w jakiej jest formie.Przegrywa wszystko a fakt że ma 10 pkt przewagi nad strefa spadkową pozwala im przegrać z Tottenhamem. Stawiam że góra dzisiaj będą koguty i że wygraja 3 lub 4 bramkami.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Stambuł
Godzina: 13:05
Spotkanie: Dudi Sela - Andrey Rublev
Typ: Dudi Sela
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ok. Pełna zgoda, iż Dudi Sela nie najlepiej czuje się na ceglanej mączce. Reprezentant Izraela o wiele lepiej czuje się na szybszych nawierzchniach, jak trawa, czy hard. Jednak podkreślić należy, że obecny sezon jest jednym z najlepszych w karierze Dudiego, zaś jak dobrze idzie to czemu nie miałoby iść nawet tam gdzie na co dzień bywało gorzej. Tydzień temu w Bukareszcie Sela rozegrał zacięty, trzysetowy pojedynek z Marchenko i dzisiaj wątpię by Rublev miał łatwiejsze zadanie. Rosjanin to bezsprzecznie zawodnik utalentowany i obiecujący. Jednak jak to mawia klasyk talent jest tym, czym jeszcze nie jesteś. I tak jest w przypadku Andrey&#39;a, któremu daleko do osiągnięć Corica, Zvereva czy Thiema. Rosjanin wciąż nie może przebić się nawet do czołowej setki, a tutaj buki wystawiają na niego kursy po @ 1.40. Dlatego też choć Sela może i nie gra na ziemi, jak zawodnik z hiszpańskiej szkoły, to jednak może i na pewno postawi się dzisiaj zdolnemu, acz wciąż tylko zdolnemu Rublevowi.
215
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mikhail Youzhny- Thomaz Belluci
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Analiza na szybkiego, mam nadzieje, że to będzie perełka dnia !!!! W besposrednich pojedynkach jest remis 3:3 gdzie ostatnie trzy wygrywał Brazylijczyk , co ciekawsze grali ostatni raz między sobą właśnie tutaj rok temu i wygrał Bellucci 2:0. Teraz sprawa wygląda inaczej bo Thomaz prezentuje złą formę, w tym roku wygrał tylko 4 mecze i przegrywał 10 razy. Aktualnie ma 7 porażek z rzędu. W tym roku doszedł po męczarniach do finału w Quito gdzie pokonywał słabych rywali, gdyby nie ten rezultat to byłaby tragedia.
Jego rywalem będzie Youzhny który w końcu odrzyl w tym roku po fatalnych 2014 i 2015. Wygrał w tym roku 21 meczów i tylko 4 przegrał. Wygrał pod rząd 3 challengery na hardzie i dzięki temu złapał swój rytm. W turniejach ATP radzi sobie gorzej,ale ani razu nie odpadł w pierwszej rundzie. Pokonał Bedene, Gulbisa i Brandsa. Na mączce przegrywał z Herbertem w trzech setach i Fogiem w dziwnym stylu 3:6, 6:0, 6:1.
Brazylijczyk to spec od grania na ziemii lecz w ostatnich tygodniach nic mu nie siedzi. Rosjanin powoli staje się weteranem lecz ciągle jest groźny na każdym korcie. Moim zdaniem pułkownik dzisiaj ponownie wygra bo forma znacznie lepsza a kursy przesadzone.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raveman 736

raveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Termalica
Typ: HC (-2,5) Wisła
Kurs: 5.50
Bukmacher: BET365
Analiza:
Jak wszyscy zauwazyli Wisła jest w gazie, gdyby nie zremisowała meczu z Zagłebiem i wskoczyłaby to pierwszej ósemki rywalizowałaby jak równy z równym z każdym z górnej częsci tabeli i właczyłaby sie do walki o puchary. Wdowczyk dał dużo pewności temu zespołowi i grają teraz odważnie i zawsze do przodu, strzelając dużo bramek. Oglądam tą Termalice ostatnio i z meczu na mecz wyglądają coraz gorzej, nie tracą dużo bramek ale w obronie grają chaotycznie i często zostawiają dużo miejsca przeciwnikom. Ostatni mecz z Koroną powinni wtopić, nie wiem jakim cudem to sie nie stało. Jeśli Wisła szybko strzeli bramke to to wynik 3-0 bądź 4-1 jest tu wielce prawdopodobny.
100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Slaven Belupo - Inter Zapresić
Typ: DW 0:0
Kurs: 11.00
Bukmacher: bettson
Analiza:
Kwiecień odpuściłem, ale nie mogę przejść obojętnie nad meczem dwóch najbardziej zakutych defensyw mojej ulubionej ligi. Bilans gospodarzy to 7-12-13, goście w remisowaniu jeszcze lepsi: 8-14-10. Na ostatnich 5 spotkań Belupo zremisował 3 razy, Zapresić 2. Wszystkie wyniki to 0:0. A że ostatni remis między tymi zespołami padł w 2013 roku? Myślę, że czas na zmianę tej tendencji. Finisz ligi, oba zespoły sąsiadują w środku tabeli, będą robić to, co potrafią najlepiej, czyli wybijać pikę spod własnej bramki.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom