>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.03.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Torino FC
Typ: X
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piłkarze AS Romy wydają się już być pewni 2.miejsca w ligowej tabeli, straty do Juventusu już raczej nie odrobią, a i przewaga jaką mają nad Napoli w ostatnim czasie wzrosła niż zmalała. Torino w ostatniej kolejce natomiast w końcu się przełamało i po serii 4 porażek z rzędu w końcu wygrało. I znów w Turynie zaczęto cicho mówić o zakwalifikowaniu się do europejskich pucharów (ligi europy) w przyszłym sezonie.
Osobiście postanowiłem w tym meczu zagrać podział punktów. AS Roma oczywiście jest bardzo mocna, szczególnie na własnym boisku gdzie wygrali 11 razy i 3 razy zremisowali (bez porażki) to jednak Torino to ekipa, która naprawdę poczyniła spore postępy i jest drużyną groźną dla najlepszych.
Ponadto trener Romy Rudy Garcia ma przed dzisiejszym spotkaniem małe kłopoty w defensywie bowiem nie zobaczymy dziś na boisku Maicona, Balzarettiego, Strootmana i Benatii. Co prawda również w Torino nie zagra kilku graczy, na Stadio Olimpico wystąpią bez Larrondo, Masiello, Pasquale, Bashy i Barreto. To jednak liczę, że uda im się sprawić dziś miła niespodziankę.
Tym bardziej, że Roma ostatnio gra bez większego błysku, owszem ostatnio wygrali pewnie 2-0 z Chievo ale wcześniej 3-2 z Udinese, porażka z Napoli i remis z Interem po słabych spotkaniach w wykonaniu Giallorossi.
W 8 ostatnich spotkaniach między tymi ekipami na Stadio Olimpico AS Roma wygrywała 7 razy i raz wygrało Torino, nie mieliśmy ani jednego remisu! Dziś liczę na przełamanie tej passy, Torino jest drużyną, która jest zdolna napsuć sporo krwi najlepszym tym bardziej dziś po tym jak się w ostatniej kolejce przełamali i w końcu wygrali. Co prawda w wygraną Torino dziś ciężko mi uwierzyć ale podział punktów wydaje mi się jak najbardziej prawdopodobny.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-PTC FINAL
Godzina: 16:00
Spotkanie: John Higgins vs Jimmy Robertson
Typ: John Higgins wygra 4-0
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Higgins na start dostaje zawodnika,który od dłuższego czasu znajduje się pod formą.
Jimmy nic wielkiego w tym sezonie nie pokazał. Ostatnie turnieje bez rewelacji i bez
wysokich breakow. Podczas Welsh Open przegrał z Higginsonem.
Higgins natomiast w ostatnim czasie mocno poprawił swoją dyspozycję. Całkiem udane
występy w turniejach Welsh Open,CLS finał i WO. Na pewno jeszcze nie wszystko gra tak
jakby życzył sobie Szkot,ale forma rośnie i bardzo możliwe że w MŚ będzie ona optymalna. W tym pojedynku wszystkie atuty po stronie Szkota. Doświadczenie,aktualna forma i umiejętności. Nie widzę tutaj szans dla Robertsona. Musiałby zagrać swojego najlepszego snookera,ale na ten moment jest to po prostu nie możliwe.
Dzisiaj liczę na pewną wygraną Higginsa i nawet wynik 4-0 nie będzie żadnym zaskoczeniem.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF PERU F2 FUTURES
Godzina:
17:30
Spotkanie: Gakhov - Kohen
Typ: Gakhov 2-0
Kurs: 1.80
Bukmacher: BET 365
Analiza: Uwagę na tego młodego ruska zwróciłem już jakiś czas temu przy okazji śledzenia wyników z cyklu ITF. Sądząc po tym, że grał dotąd niemal wyłącznie w Hiszpanii należy wnioskować, że jest zawodnikiem jakiejś tamtejszej szkółki. No a gdzie jak nie tam szkoli się najlepszych &quot;calyowców&quot; na świecie?. Nie miałem okazji go widzieć w akcji, ale śledziłem jego wyniki po tych hiszpańskich ITF-ach z początku roku i końcówki ubiegłego to koleś lał tam kogo miał-musiał. Jeśli przegrywał to niemal wyłącznie z ludźmi pokroju Baena czy Kubler a więc graczami, którzy notują występy w cyklu challengerowym, jednak dając im przy tym w miarę równe mecze. Dziś jego rywalem jest jakiś argentyński wynalazek, którego wyniki po prostu delikatnie rzecz ujmując &quot;nie porywają&quot;. Każdy zawodnik prezentujący przynajmniej &quot;przyzwoitą klasę&quot; jak np Souto, Estevez czy Quintero zmiatał go z kortu dając mu po kilka gemów w meczu. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś taki mógł coś ugrać z ruskiem, który potrafił walczyć jak równy z równym z Kublerem, który obecnie bez problemu przechodzi kwalifikacje do challengerów (porażki 4-6 4-6, czy 3-6 4-6). Dla mnie to bet dnia. Jak ktoś boi się grać CS, może dać na win ruska 1,28 też drogą nie chodzi.

⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Manchester City-Manchester United
Typ: 4,5 gola więcej
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po bardzo dobrej analizie a właściwie proroctwie tego co chce zrobić los w meczu Real-Barca (typ co prawda nie trafiony ale ciężko coś takiego z takim kursem trafić )przyszła kolej na następnych zuchów. Chociaż jeszcze wrócę na chwile do tej Barcy bo zastanawia mnie cały czas czy było tak już kiedyś że FCB przegrała 2 wyjazdy tuż przed wyjazdem na Real. To jest znakomity przykład jak to działa-dwie porażki i średnia gra tuż przed Realem, i gdy wszyscy się rzucają na 1 bo są przecież przekonani że Barca jest bez formy i jak to napisał jeden z forumowiczów &quot;nie oszukujmy się Real to wygra i już&quot; heh wtedy Barca oczywiście wygrywa bukmacherzy zbierają hajs a licho się śmieje z głupich ludzi hehe. Ciekawi mnie też dlaczego Lech przed meczem z Legią gra jakby lepiej czyżby miało to odwieźć od grania na warszawiaków a w meczu będzie 3-0?jeszcze zobaczymy. Wracając do Mancheste Utd który ma w tym sezonie status nadany przez los dobrej ale nie walczącej o LM drużyny. Ten status powoduje że nawet jak Utd przytrafia się seria zwycięstw lub bez porażki to nie trwa ona zbyt długo. City zaś wręcz przeciwnie. Teraz goście mają serie ośmiu meczów bez porażki na wyjeździe. Może tak być że przegrają z tego względu ten mecz ale nie musi. Jak ktoś wyżej pisał czerwone diabły po meczu z grekami rzeczywiście powinni mieć dobre nastroje i samo ocenę na wysokim poziomie. City jednak ma pozwolenie od losu wygrywania z każdym. Tak więc wyniku tego spotkania nie sposób przewidzieć. Ja ucieknę się w takim razie ponownie do myślenia abstrakcyjnego napisze że mecz ten ma zawładnąć umysłami ludzi w Manchesterze i nie tylko więc podobnie jak w Madrycie powinno być widowisko i kilka goli. Nazwisk piłkarzy nie będę wymieniał bo każdy zna i wie że są to dobre narzędzia do zrealizowania takiego scenariusza.
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -Filipiny 13:00
Spotkanie: San Mig Coffee - Barako E.C. Masters
Typ: Barako over 91.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
O godzinie 13 dojdzie do kolejnego spotkania rozgrywek Commissoners Cup. Zwycięscy dwóch ostatnich rozgrywek na Filipinach podejmować będą Barako Bull, które jak na razie bilans ma słaby 1-4. Stosunek meczy może być nieco mylący, ponieważ te pierwsze 5 kolejek dzisiejsi goście grali z prawie cała czołowką, przegrywając po dogrywce bądź kilkoma punktami w końcówce. Dojdzie tutaj do spotkania siły ofensywnej z niezłą defensywną grą. Barako to niezwykle doświadczony zespół. Ich trener stosuje bardzo szeroką rotację i każdy z graczy dokłada po kilka punktów. Do tego mają świetnego póki co Joshue Dollara, który raz po raz zdobywa 40 pkt. Jeżeli San Mig nie będą w stanie go powstrzymać to mogą mieć spore problemy. Gospodarze dostali na początek bardzo przyjemny terminarz bo grali do tej pory z 7 , 8 i ostanim zespołem tabeli. Dzisiaj po raz pierwsze będą musieli powstrzymać ofensywnie grający zespół. Barako potrafiło do tej pory rzucać średnio po 99 pkt także linia na wystawiona przez buka na ten team jest trochę niska. Mam nadzieję, że San Mig nie będzie tutaj opóźniać maksymalnie grę a o to muszą postarać się Byczki trzymając kontakt punktowy od początku.
✅150
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - Anglia League 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leyton Orient - Oldham
Typ: Leyton Orient
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Trzecia drużyna Leyton Orient, która ma realne szanse na awans w tym sezonie, podejmuje u siebie drużynę z dolnej części tabeli - Oldham.
Gospodarze od dwóch meczów bez kompletu punktów, co na pewno stawia w złym świetle drużynę walczącą o awans. Remis na wyjeździe z 9 drużyną oraz przegrana u siebie z Brentford, którzy są o jedno oczko wyżej. Poprzednie mecze u siebie raczej dobre, z jedną wpadką i przegraną 1:3 z drużyną z 21 miejsca. Myślę że to będzie nauczką by nie lekceważyć przyjezdnej dziś drużyny Oldham, którzy zajmują 18 lokatę.
Goście ostatni mecz wygrany u siebie z 12 drużyną, bramka w 18&#39; a późnej chyba już tylko szanowanie wyniku. Poprzednie mecze to przegrane z czołówką i remisy z &quot;podobnymi&quot; drużynami. Bilans wyjazdowy gości w ostatnich pięciu meczach to 1/2/2. Przegrane i wygrane zawsze różnicą jednej bramki. Generalnie więcej straconych (28) niż strzelonych (21) bramek na wyjeździe.
Jeśli chodzi o H2H, wydaje się być wyrównanie. Dwa ostatnie mecze to remisy 1:1, wcześniej wygrana Oldham u siebie oraz zwycięstwo Leyton na wyjeździe. Właściwie ostatnia wygrana Leyon u siebie 12.03.2011, więc 3 lata temu, wynikiem 1:0.
Uważam, że w tym meczu i w obecnym punkcie sezonu to Leyton powinien postarać się o komplet punktów, aby starać się o automatyczny awans a nie playofffy, a jest to w ich zasięgu patrząc jaką potrafili mieć niedawno formę u siebie. Kto wie być może padnie tutaj znów remis, ale czuje jednak wygraną Leyton.
Powodzenia!
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Ufa – Barys Astana
Typ: over 5 azjan
Kurs: 2.11
Buk: Pinnacle
Godz. 13:00
Analiza:
Z uporem maniaka ponawiam typ na over w tej parze tym bardziej że wczoraj miałem okazję na spokojnie oglądnąć cały pojedynek. W rywalizacji do czterech zwycięstwa mamy stan 2:1 dla Ufy która bezapelacyjnie wczoraj zasłużenie wygrała wystarczy popatrzeć na strzały 37:17, dokładnie dwadzieścia więcej to jest ogromna różnica. Tak jak wspomniałem wczoraj obu bramkarzy do elity w tej kategorii nie zaliczymy wyszedł im co prawda drugi mecz ale wczoraj obaj panowie zabronili ze skutecznością poniżej 89% to bardzo niski procent w hokeju.
Gospodarze po 25 minutach prowadzili 3:0 i wszystko zmierzało ku spokojnej końcówce do tego mieli w drugiej tercji trzy gry w przewadze oraz jedną grę 5:3 ale żadnej z okazji nie wykorzystali bo grali za spokojnie mając taki wyniki ale zapomnieli o jednym Astana to klasyczny zespół który z niczego w minutę może strzelić dwie bramki ze względu na swój styl i tak też się stało w końcówce 2 tercji 18:49 minuta bramka kontaktowa a sekundę przed syreną kończąc tę cześć robi się 3:2 wszystko z własnej winny a bramkarz który miała mało roboty też był jakość mało skupiony. Końcówka tej tercji było widać ze najlepiej na Ufe nie wpłynęła zaczęli gra jeszcze bardziej zachowawczo na ich szczęście udało się znowu odskoczyć. Ostatnia bramka rzecz jasna jak to w play-offach bywa i to jest duży plus tego etapu padła w momencie gry bez bramkarza i dziś też może coś takiego wpaść.
Dziś widzę podobne spotkanie do wczorajszego Ufa też powinna prowadzić grę ale moim zdaniem jak tylko będą mieli okazję będą dobijać rywala nawet w momencie wysokiego prowadzenie bo wczorajsze nerwy nie były potrzebne. Różnica może być w postawie Astany która moim zdaniem zagra jeszcze bardziej odważnie bo taki stan rywalizacji do tego ich zmusza a jak będą przegrywać to posypią się kary z ich strony a grać w osłabieniu to oni za bardzo nie potrafią.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Seria B Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia-Trapani
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs na gości wydaje mi się być zawyżony. Trapani może ten sezon zaliczyć do udanych, znajdują się na 5 miejscu i maja tylko 4 pkt straty do wicelidera. W ostatnim meczu zremisowali 1-1 z varese ( 16 miejsce), lecz brakowało im w składzie 4 ważnych zawodników Paglariulo ( obrona 27/1),Nordi ( pod.bramkarz 29/0),Nizzetto ( atak 27/3) oraz Caccetto ( pomoc 27/0) dzisiaj wszyscy Oni maja być do dyspozycji trenera. Spezia w ostatniej kolejce wygrała 2-0 z Brescia tym samym przerywając serię dwóch porażek z rzędu z drużynami słabymi, bo z Novara ( 18 miejsce) a Pescara ( 11 miejsce) lecz wygrana z Brescia to żadne pocieszenie gdyż Ci ostatnio przegrywają wszystkie mecze. I dla tego uważam, że forma gospodarzy pozwoli Trapani zdobyć kolejne 3 pkt. Dodatkowo gospodarze w defensywie osłabieni, bo nie zagra ich podstawowy bramkarz Leali ( 27/0)oraz ważny środkowy obrońca Lisuzzo ( obrona 28/1)
✅135
 
H 4

harry309

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Swansea
Typ: Arsenal handicap -1.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Premier league nie zwalnia tempa, dzisiaj na boisku zobaczymy druzyne która w Sobote sie poprostu skompromitowała przegrywajac 6:0 w derbach Londynu, mowa tutaj o Arsenalu, dzisiaj podejmie ekipe ze Swansea i bedą sie chcieli zrehabilitowac za tą kleske i pewnie wygrac to spotkanie jak to maja w zwyczaju robic na wlasnym obiekcie z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Swansea w lekkim dołku, od 8 kolejek nie potrafia wygrac spotkania i dzisiaj nie liczmy na przerwanie tej passy a raczej na kontynuowanie zwyciestw gospodarzy którzy gdy tylko nie podejmuja zespólu z czuba tabeli to wygrywaja minimum dwoma bramkami i dzis licze ze bedzie podobnie.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester Utd - Manchester City
Typ: over 2.5 (1 połowa)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś można wybierać w spotkaniach Angielskiej piłki nożnej jak się tylko podoba, ale moim zdaniem to ten mecz dziś może dać wielką szansę zarobić kasę! Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się 22.09.2013 zakończyło się właśnie wynikiem 5 bramkowym i to dokładnie 1:4 dla City. Co prawda gdy Manchester United gra u siebie to naprawdę ciężko im władować bramki ze strony City - przynajmniej nie tak licznie jak ostatnio. United obecnie siódma drużyna w Premier League zmierzy się z City, które obecnie klasyfikuje się na trzeciej pozycji i już goni Liverpool, które to jest o dwa mecze do przodu niż City. Gospodarze przez jakiś czas mieli kryzys, wiele rozczarowań fanów United było, oj wiele. Dopiero to ostatnio Rooney sprawił, że zaczęli wracać do formy i strzelać ponownie gole, a nie dawać sobie strzelać. Co do City, na pewno nie odpuszczą tego spotkania po ostatnim pogromie United, które było fenomenalne i spektakularne liczę, że będzie naprawdę gorąco. Derby zawsze są ciekawym wydarzeniem w Manchesterze, zawsze toczy się tam największa walka. Dziś liczę, że gospodarze strzelą 1-2 bramki, a resztę dobiję City. W moim odczuciu jest to bardzo możliwe. City nie przegrało od 8 spotkań! Przewidywalne składy:

Kłopoty kadrowe:
Manchester United:

Kontuzjowani: Robin van Persie.
Występ niepewny: Nani, Antonio Valencia, Jonny Evans, Chris Smalling.
Występ niemożliwy: Nemanja Vidić.
Manchester City:
Kontuzjowani: Matija Nastasic, Sergio Agüero, Micah Richards.
Występ niepewny: Edin Dzeko.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Nishikori K. - Ferrer D.
Typ:
Ferrer D.
Kurs: 1.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 2:3, ale wydaje mi się, że i tym razem w Miami wygra Ferrer podobnie jak w 2013 roku. Oczywiście Hiszpan spuścił mocno z tonu po finale French Open, ale czasami potrafi odpalić z formą. Tam gdzie mu zależy na dobrym wyniku, tam gra dobrze. Spójrzmy na Masters w Paryżu, Ferrer bronił tam w 2013 punktów za zwycięstwo w 2012 roku, rok temu doszedł właśnie do finału. W Miami 2013 to on grał w finale z Murrayem i myślę, że tutaj da z siebie wszystko by znaleźć się jak najwyżej w drabince turniejowej. Japończyk oczywiście gra solidnie, trzyma dobrze swoje podanie, ale jakoś zwycięstwo nad Dimitrovem i Matosevicem mi nie imponuje. Bułgar to nie jest top 10 by cały sezon grać na wysokim poziomie, czasami potrafi odpalić z formą. Natomiast Matosevic to moim zdaniem &quot;pusiak&quot;.

⛔100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship Grand Final 2014
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Shaun Murphy - Neil Robertson
Typ: Powyżej 6.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: william hill
Analiza:

Trudno o bardziej wyrównaną parę w pierwszej rundzie, bo obaj to - obok Dinga i O’Sullivana - zdecydowanie najbardziej wybijający się gracze w tym sezonie. Robbo wiadomo, powoli zbliża się do setki setek w sezonie, na razie licznik zatrzymał się na 92 i wydaje się, że to tylko kwestia czasu. Z kolei Murphy w ostatnich tygodniach wręcz błyszczy formą gdzie się tylko pojawi. T riumfy w Gdyni i World Open, po dro dze w tym okresie kilkanaście setek, w tym 147 w Gdynia Open. Anglik obecnie nie musi mieć żadnych kompleksów wobec nik ogo . Ten mecz to obietnica wysokich brejków, z których przynajmniej jeden powinien zamienić się w setkę. Dla tej dwójki każdy w miarę korzystny układ na stole jest obietnicą brejka +100, a powinni mieć na to co najmniej 6 frejmów, a całkiem prawdopodobne, że pograją na pełnym dystansie, bo krótki dystans meczów sprzyja takiemu scenariuszowi. W każdym razie pogrom tutaj wykluczony.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy 2 Bundesliga
Data : 25.03.2014 / godz 17:30 /
Spotkanie - Greuther Furth : Fortuna Dusseldorf
Typ - Fortuna Dusseldorf
Kurs - 5.50
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Kolejna kolejka spotkań w Niemieckiej kopanej zarówno w Bundeslidze jak i w Bundeslidze nr. 2 , ja wybieram spotkanie w drugiej Bundeslidze pomiędzy rewelacyjnie spisującym się Greuther Furth które po 26 kolejkach jest na miejscu drugim co oznaczać może tylko jedno awans do elity no ale do końca jest jeszcze sporo spotkań i ciągle trzeba walczyć , dziś podejmują na swoim Trolli Arena bardzo niewygodnego dla siebie rywala jakim jest Fortuna Dusseldorf , co prawda goście w tym sezonie nie zachwycają i zajmują 11 miejsce i ze 8 pkt przewagą nad spadkowiczami , co prawda 8 pkt to może i sporo ale myślę że jeszcze tych pkt trzeba zgromadzić aby być bezpiecznym no a jak już wspomniałem z Greuther gra im się wyjątkowo dobrze i tak popatrzmy na ich H2H , na 13 dotychczasowych pojedynków bilans 2-5-6 i br. 9:14 na korzyść Fortuny , ostatnie zwycięstwo Greuther nad Fortuną to 03.10.2009 i 2:1 , od tego meczu w kolejnych 8 to 5 zwycięstw gości i 3 remisy , w pierwszym ich pojedynku na boisku Fortuny 2:1 , w poprzednim sezonie kiedy obie grały w Elicie czyli Bundeslidze to w dwumeczu dwa razy lepsza Fortuna tak więc w/g mnie dziś może być podobnie a patrząc na kursy to na zwycięstwo Greuther kursy spadają i spróbuję to wykorzystać że na gości kurs zawyżony . Zobaczymy !
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Wawrinka - Dolgopolov
Godzina: 17:30
Typ: Dolgopolov
Kurs: 3.4
Buk: Bet 365
Analiza:
Dzisiaj czeka nas według mnie bardzo interesujące spotkanie na turnieju w Miami spotykaja się Szwajcar wawrinka opromieniony po zwycięstwie w Australian Open. Po sukcesie zrobił sobie odpoczynek i ponownie zaczyna wchodzić w sezon i gra bardzo przeciętnie co pokazał wczoraj w meczu z Rogerem Vasselinem wygrywając po mece wcześnie 3 sety ze słabo grajacym Gimeno - Traveren. Natomiasr Dolgopolov w wysokiej formie dwa półfinaly w Indian Wells i Acapulco wczoraj slabszy mecz z Lajovicem jednak moim zdaniem byl to słabszy mecz Ukraińca. w bezpośrednich meczach 1-1. Jednak biorąc pod uwagę obecna forme zawodnikow stawiam na Dolgopolova.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Świat, Player Tour Championship Finals
Godzina: 22:00 Spotkanie: Trump J. - Reti J. Typ: Trump -2,5
Kurs: 2,00 Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj wybrałem wieczorne spotkanie snookera. Utytułowany Anglik konta młokos Chińczyk. Oto moje argumenty:
  • nie trzeba chyba nikogo przekonywać po której stronie są umiejętności, Anglik bije tutaj na głowę swojego przeciwnika, jedyne co może go tu zgubić to zbyt duża pewność siebie, a że to jest pierwszy mecz w tym turnieju myślę że Trump będzie bardzo skoncentrowany i może odda jednego frejma ale na pewno nie więcej

  • ostatnio na World Open Anglik też grał w pierwszym meczu z amatorem i wygrał gładko 5-0, umiał zachować przez cały mecz koncentracje

  • myślę, że Anglik bardzo będzie chciał pokazać że ostatni pojedynek z Higginsem to wypadek i na nieszczęście amatora z Chin odegra się na nim za to niepowodzenie

✅100
 
Z 3

zmotywowany

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Manchester City
Typ: under 3.5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jako wieloletni kibic Manchesteru United polecam zagrać ten typ. Wg mnie to będzie zdecydowanie inne spotkanie niż te wyjazdowe z pierwszej części sezonu. United są teraz na fali i mają realne szanse na ogranie swoich głośnych sąsiadów, żeby jednak wygrać będą musieli skupić się przede wszystkim na solidnej defensywie, która ostatnio wygląda coraz lepiej, gdyż zdominować Manchesteru City w przeciągu całego spotkania nie są w stanie. Kolejny powód na under to brak RVP, który znacząco obniża szansę United na gola. Manchester United najsłabiej broni przeciwko zawodnikom dobrze usposobionym technicznie, brak Sergio Aguero może być kolejnym powodem przemawiającym za mniejszą ilością bramek w tym meczu. David Moyes ma zdecydowanie większe pojęcie na temat mocnych i słabszych stron swojej drużyny niż na początku sezonu, dlatego śmiem twierdzić, że nie powtórzy się sytuacja z pierwszego meczu. Moim zdaniem wynik będzie oscylował wokół remisu bądź jednobramkowej przewadze czy to City czy United.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Anglia / Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle United - Everton FC
Typ: Główny zakład: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Oprócz derbów Manchesteru dzisiejszego dnia w Premier League jest jeszcze jeden dosyć ciekawy mecz: Newcastle - Everton. Zakład o tyle trudny że obydwie drużyny grają w kratkę, ale trzeba zwrócić uwagę że Everton w ostatnich meczach miał o wiele trudniejszą przeprawę niż Newcastle, w tym roku Everton ma za sobą przegrane wyjazdowe mecze z Liverpoolem, Tottenhamem, Chelsea oraz Arsenalem, pomijając tą serie porażek z najlepszymi druzynami Premier League to nie można mieć zarzutów co do wyników Evertonu jeśli chodzi o spotkania z innymi drużynami. Jeśli chodzi o Newcastle, jest to mocno nieobliczalna drużyna która potrafi spektakularnie wygrac jak i mocno rozczarować swoich fanów na własnym stadionie, nie jest to bynajmniej twierdza niezdobyta. Marcowe mecze wskazują na to że Newcastle troche się podniosło lecz ta druzyna uczy swoich fanów tego by nie oczekiwali od niej zbyt długiej passy dobrych wyników. W drużynie gospodarzy zabraknie dzisiaj czołowego strzelca zespołu Loica Remy&#39;ego, z kolei w szykach obronnych drużyny gości nie powinno byc żadnych absencji więc powinni ustawić dosyć silną obronę moim zdaniem wystarczającą by zatrzymać ofensywę gospodarzy. Newcastle zapewne będzie dosyć długo lecz zarazem nieudolnie atakować, Everton będzie kontrować i istnieje duże prawdopodobieństwo ze Lukaku da drużynie przyjezdnej zwycięską bramkę choć osobiscie myślę że Everton sprawi mocniejsze baty i łatwo wygra róznicą dwóch bramek. Everton jak dla mnie drużyna zasługująca na europejskie puchary. Głowny zakład typuje jako 2 po dobrym kursie 2,15.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Bundesliga
25.03.2014 20:00
Borussia - Schalke
Typ: powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 1.86
Betsson
Hit 27 kolejki Bundesligi, derby Zagłębie Ruhry, w których zmierzą się Borussia Dortmund i Schalke 04 Gelsenkirchen. Mecze pomiędzy tymi drużynami należą do najbardziej prestiżowych w Niemczech, kibice obu zespołów nie lubią się, a piłkarze i trenerzy wiedzą co znaczy dla kibiców to spotkanie. Podobnie jest także i tym razem, wybitnie świadczy o tym wypowiedź Kloppa. Zespoły te walczą dodatkowo o ligę mistrzów w przyszłym sezonie, dzieli je tylko punkt. Nie są oba te zespoły obecnie w najwyższej dyspozycji, pamiętamy niedawne wysokie przegrane Schalke, oraz niemoc w niektórych spotkaniach Borussii. Jeśli więc nie ma wielkiej piłki mamy sporo walki, zwłaszcza w takim meczu powinno być sporo spięć, fauli itd. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Florian Meyer, który średnio pokazuje w tym sezonie 4,33 kartki na mecz, a w ostatnich spotkaniach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami też średnia jest ponad 4 kartki na mecz. Mając na uwadze te statystyki, to co oba zespoły obecnie prezentują, stawkę tego spotkania itd. można dziś śmiało spróbować zagrać powyżej 3,5 żółtych kartek proponowanych nam przez Betsson, Bet365 też startował z tą linią, ale już została podniesiona.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina:
2o:00
Spotkanie: Malaga-Espanyol
Typ: X/1
Kurs:5.00
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Malaga w tej kolejce podejmię na wlasnym stadionie ekipę Espanyolu Barcelona, Espanyol po rozegraniu 28 kolejek już zapewnił sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na kolejny sezon, ma aktualnie 36 punktow i zajmuję 9 pozycję w lidzę, natomiast gospodarze tego spotkania dalej walczą o pozostanie w lidze, mają na koncie 32 punkty i uważam że tutaj zagrają o komplet punktów, stawiam na wynik 1:0,ale goście na pewno też łatwo w tym spotkaniu sie nie poddadzą i spróbują powalczy przynajmniej o jeden punkt, następne spotkanie Espanyol gra u siebie z Barceloną, wiec jak nie zdobędzie punktów w tym spotkaniu to w kolejnej ligowej potyczce moze byc dużo ciężej o pozytywny rezultat, stawiam tutaj na 0:0 do połowy spotkania i jednobramkowa wygrana ( 1:0 ) na koniec meczu.

⛔100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Swansea
Typ: 2
Kurs:6.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Sytuacja kadrowa Arsenalu z meczu na mecz pogarsza się Oprócz dłuższy czas już kontuzjowanych zawodników problemy ze zdrowiem mają także Rosicky, Koscielny, a także Oxlade - Chamberlain, który i tak powinien być zawieszony na najbliższy mecz Wynik ten oznacza już nikłe szanse Kanonierów na wygranie Ligi przypominając ze kontuzjowani są jeszcze, T. Walcott/ M. Özil/A. Diaby/A. Ramsey/R. Miyaichi/J. Wilshere ;) a swensea gra słabo ale bramki potrafi strzelać dla mniej odważnych proponuje x2 ale ja pyknę sobie 2 za 6.50 taką małą niespodziankę po daniu sobie strzelenia tylu bramek to dla mnie klasa niżej niż chelsii nawet ze grali w 10 ;) pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom