>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.03.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 25. Marca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Novosibirsk - Magnitogorsk
Typ: powyżej 4.5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Czwarte spotkanie i gospodarze już nie mają nic do stracenia. Muszą bezwzględnie w tym spotkaniu powalczyć o zwycięstwo, ale będzie to nie lada wyzwanie. Magnita prowadzi w rywalizacji 3:0 ale wyniki na pograniczu także może się jutro dziać.
Wiele spotkań w Play Offach już za mną więc wiem, że pewniaków na zwycięstwo nigdy nie ma i nie będzie. Dlatego też znów wybieram gole jak w dzisiejszej Ufie.
Skłania mnie do tego jak zawsze niekonwencjonalna i dobrze grająca Magnitka oraz mecz o życie Sibira. Spotkanie powinno być od samego początku otwarte i na pewno nie zabraknie kar. W tym spotkaniu należy bezwzględnie wykorzystywać power playe.
Sibir kręcił już super wysokie wyniki na Arenie KSK Sibir.
Reasumując, bardzo ważne spotkanie w którym nie będzie żadnych szachów. Gra na maxa na dużym ryzyku. Jak dla mnie gole. Kurs mega żeby zaryzykować.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina:00:30
Spotkanie: Isner John-Almagro Nicolas
Typ:1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Idę w stronę Amerykanina. Dlaczego? Ponieważ Isner jest w szczytowej formie,wyniki jak i ranking to odzwierciedlają, jest na 10 pozycji a rankingu ATP,nigdy nie był wyżej,a moim zdaniem w tym roku będzie! Gdzie wspinać się na szczyt kariery jak nie w swoim kraju. &quot;Maszynka do serwowania&quot; w ostatnim czasie radzi sobie wyśmienicie. Isner doszedł ostatnio w Idian Wells do półfinału przegrywając tam z Djokovicem 2:1,a pokonał po drodze dobrych graczy: Davydenko, Lu, Verdasco, Gulbis, natomiast w Miami w pierwszej rundzie pokonał Younga 2:1. Czym może się pochwalić Almagro w tym roku na hardzie? Niczym ponieważ wrócił po kontuzji i pokonał Querreya 6:4, 6:4 który sezon jak na razie ma fatalny. Lubię stawiać na Isnera kiedy gra z tenisami którzy mają słabą psychikę albo jej brak,takim zawodnikiem zdecydowanie jest Almagro ! Pisałem to niedawno opisując mecz z Gulbisem,ale powtórzę raz jeszcze lecz w innym wydaniu.....Almagro będzie się wk**ał sam na siebie,że nie może przełamać Johna,a to oczywiście pogorszy jego sytuację. Moim zdaniem Amerykanin wygra ponieważ jest w lepszej formie,a Nicolas jej nie ma. Taka mała ciekawostka, ostatnio grali w 2013 roku w Houston (finał, na clayu, podkreślam NA CLAYU) i wygrał reprezentant USA 6:3, 7:6.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami
Godzina:02:30
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Venus Williams
Typ: Cibulkova 2:0
Kurs: 2.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cibulkova jest w bardzo dobrej dyspozycji. Od dłuższego czasu notuje mocny progres co przekłada się na ogrywanie takich zawodniczek jak Halep 2:0, Radwańska2:0, Makarova, Vekić, Kvitova 2:0
Wczoraj bardzo trudna przeprawa Dominiki z Cornet. Mecz na styku najlepiej pokazywała statystyka gdzie zawodniczki zdobyły w końcówce 2 seta po 84 pkt. Cibulkova nie grała źle, nie miała szczęścia i goniła wynik przez cały 1 set. Udało się choć były dla Francuzki setowe. Dominika imponowała na pewno zaangażowaniem i determinacją. Biegała i nie frustrowała się jak to bywa często u świetych krów w kobiecym tenisie. Williams kompletnie mnie nie przekonuje, gra mało i prowadzi gradacje turnieji co na pewno nie dziwi. W AO odpadała już w 1 rundzie z Makarovą, doby turniej w Doha a w Miami z Casey nie grała nic szczególnego. Z Australijką powinna zakończyć spotkanie w 2 bardzo pewnych setach a męczyła się niemiłosiernie. Cornet to jednak nie Dellacqua więc oba spotkania trochę stały na innym poziomie. Cibulkova była bardzo agresywna i imponowała piekielnie mocnym fh i poruszaniem się po korcie. Dla mnie wielka faworytka w spotkaniu z Amerykanką. Niby ściany mają pomagać Venus, ale nie dajmy się zwariować Williams to na ten moment nie jest najwyższa półka kobiecego tenisa. Mnie kompletnie nie przekonuje. Przy takim Value i formie Cebuli grzechem będzie nie zagrać. Początek po 2 w nocy polskiego czasu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Werder - Wolfsburg
Typ: 2+U3,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Na dziś jedno ze spotkań Bundesligi w której zmierzą się Werder Brema z Wolfsburgiem. Wybrałem ten mecz z jednego względu - odkąd przyszedł tam Obraniak ciut więcej uwagi poświęciłem na analize tego zespołu. Jeszcze do niedawna zespół ledwo wyprzedzał zespoły zagrożone spadkiem. Dziś ta przewaga wynosi 6 punktów i może nie jest to duży komfort, ale pozwala już na swobodniejsze myślenie. Werder to teraz drużyna jedak niskiego szczeblu. Może nie na spadek, ale jednak jest to bardzo duża róznica między nimi a resztą stawki (Wolfsburg już jednak jest poziom wyżej). Można by powiedzieć, że zespoł z Bremy gra jedną z najgorszych piłek ostatnio w Bundeslidze, jeśli oni w ogóle grają w piłkę. Ostatnio przegrali z Freiburgiem (także przewidziałem ten wynik) 1-3 i prawie wszyscy w tym meczu dostali noty poniżej krytyki (Od Bilda piątki). Wcześniej nieźle pogrywali, ale z kandydatami do spadku, więc nie uznawałbym to jako wyznacznik formy. Wolfsburg za to cztery mecze bez wygranej i sporo traconych bramek. Mimo to to oni mają 41 punktów i nadal liczą się w walce o miejsce kwalifikujące do Ligi Mistrzów. Spotkania bezpośrednie ostatnio też jasno wskazują na gości ,którzy wygrali 4 z 6 ostatnich spotkań, a dwa ostatnie bardzo gładko bo po 3:0. Czemu under? Tak samo - Werder nie gra zbyt wspaniale w ofensywie (jedna bramka na mecz), a Wolfsburg w troszke słabszej formie - nie powinien znów tutaj trzech strzelić (dodatkowo nie zagra De Bruyne, który dostał w ostatnim meczu czerwień). 1:2 wskazane.
⛔100
 
funny-dog 0

funny-dog

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: - USA, NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: New York Rangers - Phoenix Coyotes
Typ: zwycięzca - NY Rangers
Kurs: 2:00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jako mój pierwszy mój typ na tym forum, polecam do zagrania hokej, a dokładniej NHL. W tym spotkaniu zagrają dobrze grające drużyny, mianowicie NY Rangers oraz Phoenix Coyotes. Według mnie, zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy. Rangersi grają bardzo dobrze, cała drużyna bardzo dobrze się rozumie. W tym momencie maja serie zwycięstw (3 zwycięstwa). Jestem przekonany, że pociągną te serię jeszcze dłużej. Przejdźmy do zespołu gości. Po 3 zwycięstwach z rzędu, Kojoci przegrali z Bostonem 2:4. Gra tego zespołu nie przekonuje mnie. Nie śledzę ich spotkań, lecz po wynikach myślę, że Rangersi powinni gładko poradzić sobie z Phoenixem. Polecam to spotkanie do zagrania. Na prawdę warto !!
Head2head:
New York Rangers 1:4 Phoenix Coyotes
New York Rangers 2:1 Phoenix Coyotes
New York Rangers 3:2 Phoenix Coyotes
New York Rangers 4:3 Phoenix Coyotes
New York Rangers 2:3 Phoenix Coyotes
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Boston Bruins- Montreal Canadiens
Typ: over 58,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś dość niska linia na mecz w którym można wykręcić naprawdę dużo strzałów. Generalnie będzie na szybko bo czasu zbyt mało :p Statystycznie ma być ok 60 strzałów. Średnie na poziomie 32 jeśli chodzi o Bruins i 28,8 jeśli chodzi o Canadiens. Nie będę przytaczał suchoty z meczów domowych i wyjazdowych ponieważ średnie kształtują się na podobnym poziomie jak liczby wspomniane przeze mnie powyżej. Ostatnie 5 meczów Bruins na &quot;TD Garnet&quot; to 34,4 a Canadiens w delegacjach osiągają aż 30,4 strzałów na mecz. To już grubo ponad linię. Tak naprawdę obydwie drużyny mają o co walczyć. Bruins o przedłużenie fantastycznej serii bodaj 12 zwycięstw z rzędu a Montreal o fazę PO, ponieważ w teorii zajmują &quot;bezpieczne&quot; 4 miejsce jednak nad 9-tymi Capitals mają tylko 6 punktów przewagi. Unibet oferuje nam linię 59,5 a Betsson bodajże 60,5 czyli zdecydowanie wyżej.
⛔100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Championship )
Spotkanie: Cowdenbeath - Greenock Morton
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 25.03.2014 ; Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Zapraszam na mecz szkockiej Championship czyli bezpośredniego zaplecza najwyższej ligi tego kraju Premiership.
W mieście Cowdenbeath liczącym niecałe dwanaście tysięcy mieszkańców na Central Park mogącym pomieścić prawie dwanaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie ligowe pomiędzy miejscowym Cowdenbeath Football Club a w gości z miasta Greenock liczącego ponad czterdzieści pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Greenock Morton Football Club.
Cowdenbeath rozegrało w tym sezonie ligowym 29 spotkań w których zdobyli 29 punktów po 8 zwycięstwach, 5 remisach oraz 16 porażkach i zajmują obecnie przedostatnie dziewiąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 39-60.
Greenock Morton zdobyła 16 oczek w swoich 28 meczach ligowych w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 7 remisach oraz 18 porażkach co daje obecnie tej drużynie ostatnią dziesiątą pozycję w tabeli szkockiej Championship, bilans bramek 23-52.
Gospodarze u siebie zagrali 14 razy zdobywając 16 oczek a ich bilans to 5-1-8, bilans bramkowy na swoim Central Park 23-28.
Goście zdobyli 5 punktów w swoich 14 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym i mają bilans 1-2-11, bilans bramek w delegacjach 10-30.
Jest to mecz w ogonie tej klasy rozgrywkowej w Szkocji i w ostatnich pięciu spotkaniach między tymi zespołami na Central Park raz wygrali gospodarze, padły 2 remisy oraz dwa razy wygrywali goście a bilans bramkowy w tych meczach 11-10 dla Cowdenbeath Football Club i to dzięki ostatniemu okazałemu zwycięstwu z gośćmi.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo na swoim stadionie gospodarzy, Cowdenbeath Football Club w ostatnich trzech spotkaniach na swoim Central Park dwa razy wygrywali i raz zremisowali gdzie wygrali z najlepszym w tym sezonie na wyjazdach Dundee FC i to do zera i do tego drużyna ta na pewno będzie chciała uniknąć strefy barażowej za wszelką cenę i z kim mają wygrywać u siebie niż z najsłabszą drużyną w całej lidze jak również na wyjazdach w tym sezonie a Greenock Morton w tym sezonie gra bardzo słabo a na wyjazdach wręcz tragicznie i już teraz można nawet napisać że zostali raczej już zdegradowani i patrząc że to ich wyjazd to nie wróże im na nim powodzenia gdyż przegrają to spotkanie na Central Park w mieście Cowdenbeath.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Swansea
Typ: Arsenal -1,5 HA
Kurs: 2,38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zaległe spotkanie z 29 kolejki Premier League. Nie będę się rozpisywał, bo właściwie nie mam wiele do powiedzenia. Drużyna ze ścisłej czołówki, gra z drużyną z dolnych rejonów tabeli. Arsenal zhańbił się w meczu z Chelsea, więc co mogą chcieć zrobić w meczu ze Swansea, jak nie próbować z całych sił odpokutować? Oczywiście pewne zwycięstwo tej plamy i tak nie zmaże, ale jeśli nie odniosą przekonującego zwycięstwa tym gorzej dla nich. W Arsenalu zabraknie kilku zawodników, ale w meczu z drużyną, która w tym sezonie spisuje się po prostu słabo (aktualnie seria 5 meczów bez zwycięstwa), nie powinno być to aż tak wielkim problemem. Minimum dwubramkowe zwycięstwo Arsenalu na własnym stadionie, z bardzo przeciętną drużyną uważam za bardzo prawdopodobne, nie grałbym może tego po kursie 1,90, ale z takim kursem, nie będę się zastanawiał, biorę z pocałowanie ręki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 6

paprotab

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna- Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche - Athletic Bilbao
Typ: Ath. Bilbao
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj proponuje wg mnie pewny typ na athletic bilbao.
Drużyna w tym sezonie gra bardzo dobrze. Aktualnie zajmuja bardzo dobra 4 pozycje w lidze i mysle ze do konca
sezonu beda walczyc o jej utrzymanie. Bilbao w tym roku przegralo tylko 2 razy( w sezonie 6). Chlopaka w
idac ze w tym roku zalezy, maja cel i jest on do osiagniecia, co jeszcze bardziej ich motywuje do dobrej gry,
a jest nim kwalifikacja do ligi mistrzow.
CO do Elche, beniaminek, mecze w najwyzszej klasie rozgrywek sa dla nich czyms nowym. Zwyciestwa i remisy
przychodza im z trudem. W zespole widac braki na pozycjach, przede wszystkim brak rasowego napastnika. Najwiecej strzelonych bramek w zespole ma Coro(4, napastnik:;/ ????
Proponuje grac jak najszybciej gdyz kursy szybciutko spadaja. Byly po ponad 2.05
Osobiscie przewiduje wygrana 2 bramkami dla athletic bilbao.:cool:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina : 00:00
Spotkanie : Philadelphia Flyers : Los Angeles Kings
Typ : 2ML
Kurs : 1.96
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Trudny kalendarz to coś czego obawiał się z pewnością każdy fan drużyny z Philly. B2B z Penguins oraz wygrane u siebie z Chicago,Dallas oraz typowanymi do wygrania Stanley&#39;a Blues. Trzeba przyznać, że ich hokej z pewnością jest w tej chwili na najwyższym poziomie w całym sezonie. Zawodnicy występujący z w tym zespole znajdują się w dobrej formie, warto tu wspomnieć chociażby o Giroux,Hartnellu,Voracku, czy niezwykle niebezpiecznym Simmondsie, który ostatnio szaleje szczególnie w PP. Wydaje się, że sprowadzony z Columbus bramkarz Mason to facet na właściwim miejscu i na pewno niezłego bramkarza brakowało w składance trenera Berbue&#39;a.
Trudny kalendarz dla drużyny występującej w Wells Fargo Center potrwa jeszcze przez kilka spotkań i dziś na pewno czeka ich kolejny ciężki pojedynek z Los Angeles Kings. Ich ostatnie wyniki na pewno wprawiły swoich kibiców w zakłopotanie. Kolejno 7 wygranych po IO,potem 3 porażki u siebie i następnie powrót na drogę sukcesu. Drużyna jest kompletna w defensywie i posiada jednego z lepszych bramkarzy w lidze, a jej jedynym problemem jest strzelanie goli. Królowie legitymują się pierwszą defensywą w lidze, lecz dopiero 25 atakiem. Pomimo słabej, czy też nieskutecznej gry na tercji przeciwnika warto wspomnieć, że atakiem przyciąga się kibiców, ale obroną zdobywa się mistrzostwa. Z pewnością pozyskanie Mariana Gaborika w okienku transferowym było świetnym pomysłem i chociaż nie wpisuje on się w defensywny styl drużyny to może wlaśnie takiego wariata z przodu im brakowało.
Po samym spotkaniu nie ma co się spodziewać fajerwerków. Ja osobiście spodziewam się bardzo defensywnego meczu. Zarówno PP jak i PK obu teamów w ostatnich pojedynkach jest na podobnym poziomie i jeśli Kings zagrają swój PO hokej i w swoim stylu będą rządzić na bandach to mogą pokusić się o wygraną w Pensylwanii. Chociaż pewnie wielu z was będzie tu spodziewać się zgarnięcia 2 punktów przez Philly to ja liczę, że Kings po pierwsze wezmą rewanż za przegraną w tym sezonie, a po drugie kontynuują dobrą passę meczów wyjazdowych i po 3 ugruntują swoją pozycję w tabeli, gdyż Wild są już blisko za nimi.
✅96
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
Godzina: 00:30
Typ: under 62,5 strzały
Kurs: |1.85|
Buk: Betsson !
No nic, dziś oferta może nie zbyt szeroka a ja sobie spróbuje under. Mimo, że do końca nie jestem przekonany, to jednak myślę, że ta linia jest lekko zawyżona. Fakt, że Senatorzy mają też swoje perły w składzie, co dużo oddają strzałów, tak samo jak i Błyskawice ale zaufam tu trochę matematyce. Jak wiadomo, Betsson, rozlicza zakład w regulaminowym czasie, sam mecz trwa 60minut, podzielony na 3 tercje. I gdyby strzały wchodził jeden po minucie, to under, na lajcie siądzie. Tym się również do końca nie zasłaniam, ale nie spodziewam się tu fajerwerek. Sens, to zagadkowi players, którzy często zaskakują ale w tym meczu będzie ciężko wygrać. Zwłaszcza, że po drugiej stronie Stamkos, który powoli rozwiewa wątpliwości, dla niektórych, którzy już dawno postawili na nim krzyżyk. Ponadto, sam Kanadyjczyk oddaję średnio 3 strzały na mecz w tym w grze przewadze, wie gdzie się znaleźć w odpowiednim momencie i zapunktować. Spróbuję zaufać &#39;&#39;matematyce&#39;&#39; i zagram ten under. Ostatni mecz między nimi wynosił 59 strzałów, także z lekką rezerwą. Oczywiście nie twierdzę, że zawodników w tym meczu nie poniesie, bo też tak może być ale tej jednej 60 nie przekroczą.. Zaufam intuicji.
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: ⚽ Argentyna - Primera B Nacional
Spotkanie: Union Santa Fe - San Martin S.J.
Godzina: 00:00
Typ: over 2.5
Kurs: 2.50
Buk: Bet365

Każdy mecz dla San Martin jest bardzo ważny, wciąż mają szanse na awans i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Rywalizacja w lidze jest tak wyrównana, że drużyna Santa Fe, która jest na 15 pozycji traci do 7 San Martin 5 punktów, także wszystko się może zdarzyć. San Martin swoją grą na wyjazdach nie powala jednak jest dosyć overowe, w czterech ostatnich meczach wynik powyżej 2.5 gola. Union też może się pochwalić dobrą skutecznością 6/8 spotkań powyżej 2.5 gola, z czego ostatnie dwa właśnie zakończyły się wynikami powyżej tego progu. 3 ostatnie spotkania H2H równo albo powyżej 2 goli.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
00:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings
Typ: Philadelphia Flyers incl.OT ML
Kurs: 1.94
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Dziś pod lupe biorę starcie &quot;mojej&quot; Philadelphii Flyers z zespołem Los Angeles Kings. Moim zdaniem warto dziś pograć w kierunku gospodarzy, gdyż aktualnie są obok Bostonu najbardziej &quot;hot&quot; zespołem w całej lidze. W ostatnich 10 meczach zanotowali bilans 8-1-1 i bardzo mocno walczą o postseason. Ostatnie zwycięstwa bardzo mnie cieszą, gdyż są to zwycięstwa odniesione nad zespołami z absolutnego Top-u ligi (2x Penguins,Blackhawks, Stars i Blues). Kapitalnie funkcjonuje pierwsza linii Lotników dowodzona przez Giroux, który jest dzielnie wspierany przez kapitalnego w ostatnich meczach ex-gracz Kings Simmondsa dla którego dzisiejszy mecz będzie wyjątkowy (podobnie zresztą jak dla byłego kapitana Flyers Richardsa czy goszczącego pierwszy raz w Pensylwanii po trejdzie z Philly Jeffa Cartera). Nom właśnie nie jestem pewien czy ci dwaj ostatni będą w stanie grać na max swoich możliwości w obecności tak żywiołowej publiki jaka jest w Filadelfii a obaj są kluczowymi postaciami układanki trenera Suttera (2 i 3 punktujący zespołu). W pierwszym starciu rozegranym 1 lutego w Los Angeles pomimo całkowitej dominacji Królów i zaledwie 13 oddanym strzałom przez Lotników to goście mogli cieszyć się ze zwyciętwa 2:0. Dziś niby revange game dla Kings jednak ja nie sądzę aby byli oni wstanie pokonać tak dysponowanych w ostatnich meczach graczy Flyers. Jeśli dodamy do tego, że dwia ostatnie mecze w Pensylwanii zakończyły się sukcesem Królów to mogę sobie wyobrazić jaką żądzą rewanżu pałają Lotnicy. Zresztą historia starć obu ekip w Filadelfii jednoznacznie karze upatrywać faworyta w zespole gospodarzy - od sezonu 1993/94 mają z Kings bilans 9-1-2 na własnym terenie a ogólem w historii starć obu zespołów w Pensylwanii wygląda to tak 42-16-7. Dodatkowo Los Angeles najprawdopodobniej wystąpią dziś bez swojego kapitana Dustina Browna. Obsada bramki na dzisiejsze starcie to Ray Emery u gospodarzy oraz Jonathan Quick u gości. Let&#39;s Go Flyers!!! ⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Philadelphia
Typ: San Antonio -30,5
Kurs: 7,50
Bukmacher: william hill
Analiza: Spurs jak leją to leją i żadnej drużynie nie ujdzie na sucho. Gospodarze wezmą pod lupę kilku graczy 76ers, ograniczą ich na dłuższą metę i nie pograją sobie zbyt długo. Tym bardziej, że San Antonio zwykle nie odpuszcza spotkań we własnej hali. Nawet rezerwy są w stanie ugrać porządny rezultat przeciwko Philadelphii, bo nie chce mi się wierzyć, żeby goście porzucali sobie biorąc pod uwagę kolektyw i obronę Spurs. Wielokrotnie wspominałem o tym, że goście nie mają większego interesu w wygrywaniu w tym sezonie i nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek się zmieniło. Przede wszystkim San Antonio musi się liczyć z tym, że w przypadku straty jedynki w konferencji mogą wpaść na Grizzlies - i już w pierwszej rundzie trafić na bardzo niewygodnego rywala, a gra przeciwko Dallas czy Suns z pewnością nie dałyby im w kość tak bardzo jak Miśki. Krótko mówiąc kurs jest ciekawy, niższy handicap powinien wejść ale ja próbuje wyższą pulę i zobaczymy co z tego wyjdzie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna ▶ Anglia ▶ Premier League
Godzina:
20:45
Spotkanie: Manchester United - Manchester City
Typ: BTTS
Kurs: 1.63
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Witam!We wtorkowy wieczór angielska Premier League odrabia zaległe spotkania. Najciekawszym z tych pojedynków będzie oczywiście starcie dwóch klubów z Manchesteru: United oraz City. Mecz który odbędzie się na Old Trafford będzie miał ogromne znaczenie dla układu tabeli PL. Gospodarze jeśli chcą zachować chociaż iluzoryczne szanse na awans do Champions League, muszą wygrać wszystkie mecze do końca sezonu. W takim przypadku muszą wygrać również i z rywalem zza miedzy co wcale nie będzie proste, mimo przewagi własnego boiska. Man City również nie odpuści. Cały czas liczą się w walce o mistrzostwo, mając 6 punktów straty do Chelsea. Jednak jest to mecz zaległy, więc jeśli chcą odrobić stratę nie mogą sobie pozwolić na potknięcie. Dlatego też uważam że mecz będzie niezwykle zacięty, obfitujący w gole, emocje oraz kartki. W ostatnich 9 pojedynkach między tymi zespołami w aż 7 padały bramki po obu stronach, a w ostatnich 5 meczach ligowych oba zespoły są w dobrej formie strzeleckiej. Według mnie padnie wysoki remis bramkowy, stąd też mój typ:BTTS. Pozdrawiam! ????
⛔100
 
th14 42

th14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nottingham - Charlton
Typ: Nottingham
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza: Słaba forma Nottingham na pewno nie odzwierciedla ich możliwości i potencjału. Obserwowałem ich pare meczy i zauważyłem że potrafią zagrać na prawde dobry mecz, spychając rywala do głebokiej defensywy. Od 5 meczy nie zdobyli kompletu punktów, a jest to zespól aspirujący do awansu i na pewno na własnym będzie chciał pokazać kawał dobrego futbolu, szczególnie po takim blamażu jaki nastąpił w ostatnim meczu (Derby 5:0).
Wg statystyk u siebie Nottingham zajmuję 6 lokatę, jest to zespól który potrafi wykorzystać atut własnego boiska.
Charlton to przeciętny żeby nie powiedzieć słaby zespól walczący o utrzymanie, a ostatni mecz z Burnley pokazał że nie odrazu Rzym zbudowano, kiepska postawa. Na wyjazdach spisują się bardzo kiepsko, szczególnie w ostatnich 5 meczach, zdobyli 1 bramkę, stracili 9, wszystkie znaki na niebie wskazują na wygraną zespołu Nottingham który jeśli jeszcze chce liczyć się w walce o awans musi takie mecze wygrywać ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie : NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Tampa Bay - Ottawa
Typ: Tampa Bay
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL , a dokładniej pojedynek pomiędzy Tampa Bay a Ottawa. Faworytem w tym meczu jest oczywiście drużyna gospodarzy która obecnie zajmuje 3 miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 86 pkt , ich obecna forma to na 5 ostatnich mecz 4 wygrane i jedna porażka po dogrywce z pingwinami na ich tafli. Natomiast jeśli chodzi o gości jest to 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 69 pkt. Ottawa zupełnie bez formy , ich ostanie 5 pojedynków to same porażki i tylko jedna po dogrywce.
Ostatnie 5 pojedynków tych drużyn na tafli gospodarzy wyglądało następująco :

Kurs na ten mecz kuszący wiec ani chwili się nie zastanawiam i typuje zwycięstwo Tampa Bay po kursie 1,8 ???? Dla odważniejszych polecam handi -1,5 albo ze Stamkos umieści krążek w siatce ???? Gorąco polecam ..
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
http://http://www.livesports.pl/mecz/n5lZQ8Tk/#szczegoly-meczu

Dyscyplina: Piłka ręczna HISZPANIA: Liga ASOBAL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Morrazo Cangas vs. Barcelona
Typ: powyżej 62 ( 62 - zwrot stawki)
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam, w poprzednim typie jest oczywiście pomyłka miało być półfinal Filipkens a nie Finał ???? ale najważniejsze że typ został pokryty. Przejdę do dzisiejszej propozycji i przerzucam się na ręczną nie wiem czy słusznie bo na jutro sporo pewnych overów ale kursy średnie wiec ja ryzykuje na ręczną ???? Barcelona potęga piłki ręcznej kto tam gra już pisać nie będę bo każdy kto zainteresuje się tym typem za pewne wie kto tam gra. O ekipie z Cangas za dużo nie napisze bo najzwyczajniej w świecie nic nie wiem o tej ekipie oprócz tego że ich miasta to &#39;&#39;wioska&#39;&#39; i tego że są słabi ???? Przejdę do argumentów &#39;&#39;konkretniejszych&#39;&#39; więc pierwsza sprawa każdy wie że Barcelona wygra ten mecz można zastanawiać się tylko jaką przewagą ( polecam również handi -12.5 ) Barcelona gra na luzie wygrywa mecz za meczem w każdym meczu zaczynają od prowadzenia i nigdy tego prowadzenia nie oddają. Over gram z tego względu że w tym meczu nikt nie będzie się skupiał na obronie jak wiadomo &#39;&#39;każdy&#39;&#39; chce wygrywać. w tym meczu Barcelona będzie miała cały czas przewagę i to pewnie nie małą więc naturalną rzeczą jest że przeciwnicy &#39;będą się starali&#39;&#39; odrabiać straty a więc zdobywac bramki wszystko to działa na korzyśc overu. Barcelona wygrywając 10 bramkami też sobie odpuści obronę co będzie okazją dla rywali i myślę że mecz będzie się toczył w ten sposób 3 bramki barca 1 bramka Canges over 63 to średnio 1.05 bramki na minutę więc niezbyt dużo zakładając że w ciagu minuty średnio są 2 akcje. nie wiem skąd te kursy ale ostatnie 4 ligowe mecze Barcy to wynik w grnicach 70 bramek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Manchester City
Godzina: 20:45
Typ: Wayne Rooney strzeli i Manchester United wygra
Kurs: 6,00
Buk: Williamhill
Analiza:
Po takim wyczynie, jak z Olympiakosem w LM
ciężko się zatrzymać. Pamiętam, jak dwa lata
temu odrobienie strat z Napoli w Lidze Mistrzów
dało kopa Chelsea. Z drużyny niepotrafiącej
zagrać jednego naprawdę dobrego meczu w
sezonie, z drużyny, która nie mogła pokonać
Birmingham City na własnym stadionie w FA Cup,
wyrosła drużyna, która zdobyła Ligę Mistrzów i
wspomniany Puchar Anglii.
Nie wiem, czy to samo stanie się z United, ale
wiem, że w sobotę wygrali na trudnym terenie z
West Hamem 2:0. Pierwszy krok zatem został
wykonany. Ja widzę poprawę w tej drużynie.
Rooney bierze odpowiedzialność na własne barki,
biega jak szalony, strzela. Jeśli ktoś ma zdobyć
bramkę dla Diabłów to w pierwszej kolejności
Anglik. O lekceważeniu tego meczu mowy być nie
może, bo to są derby. Nawet jeśli United nie mają
zbyt wielkich szans na TOP4, to zawsze
pokonanie City i oddalenie ich od mistrzostwa
będzie mile widziane w czerwonej części
Manchesteru. Poza tym mentalność zwycięzców,
którą mają zwyciężyć Bayern sama się nie
wytworzy, trzeba ją wykreować ważnymi
zwycięstwami. Do tego dodajmy postawę City,
która w ostatnich tygodniach jest daleka od
ideału.
Ja dość pewnie wchodzę w taki łączony zakład
kierując się myślą &quot;jak nie Rooney to kto?&quot;, no i
cały czas wierzę w United.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom