>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 896,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Marsylia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fils A. vs. Bonzi B.
Typ: powyżej 11,5 asów
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic
Analiza:

Zakład z oferty betclic z powodu faktu, że ten bukmacher oferuje najniższą linię asów na te spotkanie. Porównując z innymi markami jak np. forBET czy etoto to jest to różnica aż dwóch-trzech asów, a jeszcze przed chwilą było czterech. Różnica dość spora. Jest to mecz rodaków, a takie rywalizacje często omijam i nie typuje rezultatu spotkań - one często rządzą się swoimi prawami i często mają dziwne przebiegi, w sensie są dość nieprzewidywalne. Dlatego jak już obstawiać to wolę poszukać w specjalach lub zwyczajnie ryzykować w kierunku underdoga. Jeśli chodzi o ofertę regularną to value nie widzę, ewentualnie w secie underdoga, więc skupię się na asach. W tym elemencie obaj są całkiem nieźli. Fils w Marsylii rozegrał tylko dwa spotkania i to bardzo krótkie, nie tracąc ani razu serwisu. Mimo to zdążył w nich posłać 5 i 6 asów. Teraz zapowiada się nieco dłuższy mecz, może nawet trzysetowy, więc szans na skuteczny serwis będzie jeszcze więcej, lecz to oczywiście tylko moja hipoteza. Z kolei bardziej doświadczony rodak rozegrał trzy mecze, w których zaliczał kolejno 11, 10 i 5 asów. Najniższa wartość przypadła na Minaura, który najlepiej broni ze wszystkich dotychczasowych rywali i jemu zwyczajnie trudno te asy wbijać. Bonzi ma tak spory potencjał, że sam może taką linię pokryć, ale myślę, że Fils mu mocno pomoże. Panowie będą starać się mocno trzymać serwis. Według mnie obaj mają jeszcze na tyle duże luki w defensywie, że asów może być dość sporo, a przy dłuższym meczu niż powiedzmy 19-20 gemów, powinny zostać pokryte. Linie świrują, więc możliwe, że zaraz będzie inna!

Więcej analiz w dziale KUPONY.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bournemouth - Manchester City
Typ: Manchester City + under 3.5
Kurs: 2.24
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest drużyna Manchesteru City, choć nie sądzę jednak, że będzie to dla nich prosta przeprawa.
Bournemouth walczy o utrzymanie w Premier League i w ostatnich meczach tracą bardzo mało bramek. Na pewno nie będą odstawiać nogi i na własnym stadionie, choć w jakimś stopniu będą chcieli postawić trudne warunki faworyzowanemu rywalowi. Manchester City z kolei walczy o Mistrzostwo Anglii, więc cele obu drużyn są całkiem odmienne. Kilka dni temu Manchester zremisował w Lidze Mistrzów z RB Lipsk, gdzie Pep Guardiola nie dokonał żadnej zmiany w meczu. Dziś więc spodziewam się kilku roszad w składzie względem tego ostatniego meczu. Oczywiście ich ławka jest na tyle szeroka i posiada klasowych zawodników, że w dalszym ciągu są w stanie zdominować dzisiejszych rywali. Dziś przewiduję wygraną gości z maksymalnie trzema bramkami w meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 15:30
Spotkanie: Perugia - GAS SALES BLUENERGY PIACENZA
Typ: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA
Kurs: 4.60
Bukmacher: STS
Analiza:

Święto siatkówki na najwyższym poziomie. Półfinał pucharu Włoch - to już dzisiaj. Rozgrywany na neutralnym terenie w budzącej podziw fantastycznej arenie Palazzo dello sport w Rzymie. Perugia z niebotyczną serią zwycięstw. Ciężko sięgnąć pamięcią kiedy ostatnio przegrali. Póki co ten sezon bez zaznania porażki. Jednak dziś mierzą się z moim zdaniem jedynym zespołem, który może ich zatrzymać - Piacenzą, klubem złożonym z równie fantastycznych zawodników co ich dzisiejsi rywale. Piacenza po całosezonowych problemach zdrowotnych swoich graczy w końcu może wystawić najmocniejsze zestawienia. Ich skład jest fenomenalny. Skrzydła aktualny mistrz świata i europy Romani, jedni z najlepszych w historii przyjmujący, podstawowi zawodnicy reprezentacji Brazylii Leal i Lucarelli, rozegranie aktualny złoty medalista IO Brizard, środek najlepszy środkowy w historii Kubańczyk Simon + solidny Włoch Caneschi, libero to najlepszy zawodnik młodego pokolenia na tej pozycji Scanferla. Oczywiście po stronie Perugii również szeroki wachlarz gwiazd: Leon, Semeniuk, Płotnicki, Gianelli, Flavio, Sole, Herrera, Rychlicki. Jednak ich forma jakby minimalnie opadała. Ostatnio mierzyli się właśnie z Piacenzą, w której mnie mógł wówczas zagrać Leal. Perugia wygrała, ale mało brakowało, a mecz rozstrzygałby tie-breaku. Następnie zwycięstwo z Trentino, ale pierwsze stracone punkty, bo dokonali tego po tie-breaku. Tydzień temu niby 3:0, ale w każdym secie na styku ze zdecydowanie niżej notowaną Cisterną. Piacenza natomiast firma zwyżkowa. Po bardzo przeciętnym początku sezonu ostatnio w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Sporo udanych bojów w lidze włoskiej i gładki awans w pucharze CEV. W tygodniu w końcu mogli spokojnie potrenować. Nie byli obciążeni meczem w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem dziś w końcu nadejdzie kres passy Perugii. Wystawione kursy są zdecydowanie nieadekwatne do możliwości obu zespołów. Składy są równie galaktyczne. Tym bardziej w jednym, pojedynczym spotkaniu może się zdarzyć wszystko. Uważam, że Piacenza w swoim optymalnym składzie zdecydowanie może ograć tegorocznego hegemona. To dodatkowy aspekt. Perugia w końcu musi polec. Dzisiaj wygra GAS SALES BLUENERGY PIACENZA.

360
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2899
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Schalke vs Stuttgart
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.80
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Ostatnim przystankiem dzisiejszego dnia w 1. Bundeslidze będzie Gelsenkirchen i starcie Schalke ze Stuttgartem. Gospodarze notują progres jeżeli chodzi o grę w defensywie, ale niestety w ofensywie wygląda to kiepsko. Jasne Königsblauen tworzą sobie sytuacje, ale nic nie chce wpaść do siatki. Niedawne 4 mecze to wyniki 0:0 i dodatkowe 4 punkty do tabeli niemieckiej ekstraklasy. Tylko 4 oczka, które nie pozwalają odbić się od dna. Potrzebne jest wreszcie przełamanie, aby przybliżyć się do Herthy BSC, Bochum i Hoffenheim. Dzisiaj nadchodzi dobra okazja, ponieważ rywalem Schalke będzie Stuttgart. VfB po serii porażek wreszcie sięgnęło po zwycięstwo. Triumf z Kozłami był bardzo potrzebny i tym samym przyjezdni znajdują się nad kreską. Świetnie spisała się defensywa, która nie dopuszczała przeciwników do wielu groźnych sytuacji bramkowych. Widoczne są pierwsze szlify pracy świeżego jeszcze trenera Bruno Labbadia. Warto pójść za ciosem i Stuttgart postara się pokonać gospodarzy. Czy stać ich na kolejny komplet punktów?

Szykuje nam się ostra rywalizacja.
Schalke doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że remisami nie utrzyma się w elicie i potrzebuje wygranych, aby wreszcie odbić się od dna tabeli. Stuttgart pragnie zbudować serię zwycięstw. Nie pozostało mi nic innego jak zaproponować czerwony kartonik. Jak wyglądają statystyki pod tym względem?
  • Schalke otrzymało w tym sezonie 1 czerwoną kartkę
  • Stuttgart otrzymało w tym sezonie 4 czerwone kartki
Zdaję sobie sprawę, że arbitrem tej rywalizacji będzie Deniz Aytekin, który zawiódł mnie podczas spotkania Wolfsburga z RB Lipsk, ale jestem zdania, że sędzia ten będzie dzisiaj zmuszony do częstego sięgania do kieszonki. Ostatnia bezpośrednia rywalizacja w Stuttgarcie zakończyła się czerwienią. Są szanse na powtórkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia Premiership
Godzina: 16.00
Spotkanie: Leeds - Southampton
Typ: Leeds wygra oraz wykona więcej rzutów rożnych, a Southampton otrzyma więcej kartek
Kurs: 6,15
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Tak raczej zanosi się coś w końcu na wygraną Leeds w najlepszej lidze angielskiej. Ile można dołować, grając z lepszymi od siebie drużynami. Przyszła pora na nieco słabszy Southampton, więc pora na złapanie oddechu i zdobycie 3 punktów do tabeli. Gdy zobaczyłem ten mecz na liście z kursami, od razu zaświetlił mi się wynik 1-0. Idąc przeczuciem i na zdrowy rozsądek, że po złej passie musi przyjść dobra i że po średniej grze z lepszymi zespołami musi przyjść porządna gra ze słabszymi obstawiam wygraną Leeds oraz logiczne pociągnięcia statystyk z tym związane. Czyli, jeśli wygrywa nam Leeds no to powinien ustrzelić więcej rzutów rożnych, atakując bramkę przeciwnika oraz słuszne założenie, że broniąca drużyna otrzyma więcej kartek. Pójdziemy dzisiaj tym tropem. Polecam za drobne. Mnie dodatkowo zależy na dogonieniu czołówki konkursu Typy Dnia. Może się uda. Leeds pachnie dziś zwycięstwem. Dziękuję i pozdrawiam!

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2962
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 23:15
Spotkanie: Club Estudiantes de La Plata - CA Sarmiento Junin
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Sarmiento grał w poniedziałek u siebie z San Lorenzo i przegrał 0-1. Właśnie ten mecz typowałem na San Lorenzo i dziś w meczu Sarmiento znowu typuję ich porażkę. Do tego spotkania nic się nie zmienia dalej kontuzjowanych trzech piłkarzy zespołu gości obrońca Quinteros (2 mecze rozegrane w tym sezonie) i pomocnicy Arismendi i Mauri (2 występy w tym sezonie). Są to bardzo ważni gracze w zespole i bez całej trójki będzie ciężko tutaj o dobry wynik. Estudiantes na papierze nawet gdyby ta trójka graczy dla Sarmiento grała jest dla mnie zespołem mocniejszym z lepszymi graczami i myślę, że 3 punkty zostaną dziś wywalczone przez gospodarzy. Estudiantes dla mnie jest zespołem z lepszą defensywą i dużo groźniejszymi napastnikami. W tym zespole widzę dużo większy potencjał niż u ich rywala.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP finał w Doha
16.00
Medvedev - Murray
Typ Murray
kurs 6.8
forbet
Analiza :
Oczywiście faworytem tutaj Niedżwiadek idzie ostatnio jak burza , szczegulnie poprzedni triumf w Roterdamie i ograni gracze robią wrażenie w dodatku 2:0 w h2h dla Danila i wszystko wskazuje dzisiaj na Rosjanina.
Andy Tytanowe/Biodro w finale;-)Kto by się spodziewał i to też robi wrażenie .Dobry zestaw przeciwników Zverev , Sonnego , Muller Lechecka po tajbreku deciderze .Dwa super mecze na Australian Open trochę tutaj argumętów za Szkotem , czy to wystarczy na Medvedeva?????nie wiem ale ten kurs 6.8 zasługuje na małą stawkę .Pewnie na Livie pojawi się większy .Hm Murray miewa dobre dni i lepsze fragmęty .Medvedev miewa słabsze mecze jak ten na AO z Kordą.
Musiało by się nałożyc coś takiego.ALe mecz powinien być dobry.Medvedev kolejny finał dla Murraya pierwszy od dawna i pewnie jedna z ostatnich szans , kciuki za Murrayem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: QPR - Blackburn
Typ: QPR wygra przynajmniej 2 bramkami
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Już jedna osoba podawała typ na zwycięstwo QPR, a ja pójdę o krok dalej i zagram ich zwycięstwo z handicapem . Tak jak pisał kolega blackburn zagra bez dwóch podstawowych zawodników i to już jest argument żeby grać przeciwko nim.
Drugim argumentem jest nowy trener u gospodarzy. Dość często już w pierwszym meczu widzimy efekt "nowej miotły " i uważam że w tym wypadku też zobaczymy . Należy też wspomnieć że 3 ostatnie bezpośrednie spotkania z blackubr które QPR rozgrywało u siebie wygrywało.
Wydaje mi się też, że goście niebawem zaczną w ligowej tabeli spadać, a ich obecna pozycja wcale nie odzwierciedla stylu gry.
Jedyną rzeczą jakiej się obawiam w tym typie to tego, że QPR sporo bramek traci, ale mimo wszystko ja zaryzykuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Warta Poznań vs Korona Kielce
Typ: Korona Kielce powyżej 3.5 rożnego
Kurs: 1.60
Bukmacher: superbet


Witam
Dziś chce zaproponować powyżej 3.5 rożnego Korony Kielce
Na ostatnie 10 meczy wyjazdowych tylko raz nie udało się pokryć lini 3.5 więc myślę, że te statystyki została dziś poprawione ponieważ ostatni mecz w którym linia nie została pokryta odbył się w listopadzie.
Ogólna średnia jaka Korona ma to 5,6 rożnych na mecz.
Ostatni mecz między tymi ekipami skonczyl się 7 różnymi Korony na dodatek praktycznie wtedy cały mecz grali w 10.
Tak wiec bet wydaje się bardzo dobry no i ta linia, powiedzieć mogę, że ostatnio linia była o jedno oczko więcej

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1598
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom