>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGLES: Dubai (United Arab Emirates) - Qualification, hard - Semi-finals
Godzina: 10:45
Spotkanie: Gojowczyk P.-Donskoy E.
Typ: 2
Kurs:2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kwalifikacje w Dubaju. Postanowiłem iść w stronę Rosjanina mimo, że korty są stosunkowo szybkie. Ale po kolei. Rosjanin to zawodnik grający bardziej technicznie. Na pewno ma wyższe umiejętności niż grający siłowo Niemiec. Rosjanin w kwalifikacjach radzi sobie naprawdę dobrze. Przeszedł je zarówno w Marsylii jak i w Rotterdamie. Jego rywal Gojowczyk więcej gra w tym sezonie w challengerach. Jak już pisałem jego gra opiera się głównie na sile i zależeć będzie od serwisu. W Francuskich challengerach granych ostatnio wystąpił nawet w finale, ale przegrał z Mannarino. Ale to była hala. Tam na pewno Gojowczyk jest bardziej niebezpieczny niż na hardzie. Więc podsumowując liczę na dobrą grę Donskoy&#39;a jak zwykle w kwalifikacjach i ogranie Gojowczyka sprytem i mądrą grą. Ale patrząc na ostatni mecz Rosjanina to oceniam go na 6/10.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Tennis, Bergamo challenger, semifinal, indoors
Godzina : 20:30
Spotkanie : Filip Krajinović (SRB) - Jerzy Janowicz (POL)
Typ : Filip Krajinović (SRB) + 1,5 seta
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bwin
Oglądałem wczorajsze spotkanie naszego tenisowego Asa. JJ to straszny czajnik,co udowodnił w tie breaku,który przegrał do 1. Może i umiejętności są,bo serwis i piłki kończące momentami na wysokim poziomie,ale tylko momentami.Warunki fizyczne na pewno pomagają. Ogólnie to nasz panicz zamiast koncentrować się na dobrym tenisie znowu dyskutował z sędzią,przeciągał podania,co chwila coś mu nie pasowało.Aż trudno uwierzyć,że to obecnie nasz najlepszy tenisista.Szkoda,że Polski tenis tak słabo stoi.No ale cóż...
Dzisiaj już półfinał tego challengera i jego przeciwnik wydaje się mocniejszy niż wczoraj,a na pewno jest bardziej ograny.Liczę,żę JJ znowu się zagotuje i przegra choć jednego seta,a nie zdziwię się jak przegra i cały mecz.
Stat indoor W/L (8/3-5/2) Rank 237-243 No H2H
⛔100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ: Gospodarze powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dyscyplina : Piłka Nożna , Niemcy Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ : wygra Hamburger SV
Kurs : 19
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Wielu pewnie się uśmiechnie widząc mój typ... Bayern Monachium zagra bez ważnego zawodnika a mianowicie Lewandowskiego który pauzuje za żółta kartkę. Czym się objawia gra bez Lewego można się było przekonać tydzień temu w Berlinie gdzie lewy przesiedzial na ławce 3/4 meczu, mecz ten skończył się 1 1 ale bramka wpakowana berlinczykom w doliczonym czasie gry można powiedzieć w ostatniej sekundzie meczu. Bayern bez lewego to poprostu piłkarskie dno bo kto ma strzelać? Muller który nie strzela bramek od lat nie wiadomo po co oni go tam jeszcze trzymają?Życzę wysokich kursów i wysokich wygranych.
Jak dla mnie takie analizy powinny być odrazu usuwane???? Nie wiem po co i w jakim celu wprowadzasz ludzi w błąd ponieważ Lewandowski dzisiaj zagra. Ma on 3 żółte kartki a pauzuje się bodajże po 4. Poza tym warto zaznaczyć, że w ostatnich 6 pojedynkach na Alianz Arena, Hamburg stracił 36 bramek!!! a niektóre mecze kończyły się wynikami 9-2 czy 8-0. A co do absencji to w Hamburgu na pewno nie zagra chyba najlepszy ostanio gracz tej ekipy czyli obrońca Papadopoulos a pod znakiem zapytania stoi występ Wood&#39;a i Nikolaya Mullera. W Bayernie Carlo Ancelotti ma praktycznie cała kadrę do dyspozycji poza Boatengiem który pauzuje już dłuższy czas. Co do samego spotkania to uważam, że to własnie dzisiaj jest okazja, żeby Bayern się obudził i wreszcie zdecydowanie wygrał a mecz z Hamburgiem jest do tego idelną okazją ponieważ drużyna Gisdola jak dla mnie nie ma charakteru i jeżeli dostaną szybko bramkę to może się to dla niech skończyć 5,6 do zera.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich, Lahti Finlandia
Godzina: 16:30
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zapraszam na konkurs Mistrzostw Świata w skokach narciarskich mężczyzn, w fińskim Lahti, który zostanie rozegrany na Salpausselkä (HS100). Przed nami długo wyczekiwany konkurs i zapowiada nam się na fenomenalnym poziomie. Przede wszystkim dyspozycja Polaków jest na mega wysokim poziomie, świadczą o tym chociażby kwalifikacje które wygrał Dawid Kubacki (99 metrów) tuż przed Piotrem Żyłą (96 metrów), bardzo dobre skoki oddali również Maciej Kot (97 metrów) oraz Kami Stoch (103,5 metra), którzy nie musieli brać udziału w kwalifikacjach. Tak na dobrą sprawę w chwili obecnej o czołowe lokaty według mnie będzie walczyć aż jedenastu skoczków czyli Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Markus Eisenbichler, Peter Prevc, Manuel Fettner, Michael Hayboeck, Andreas Wellinger, Maciej Kot, Daniel Andre Tande, Stefan Kraft oraz oczywiście Kamil Stoch. O ile przewidzieć pierwszą trójkę będzie bardzo ciężko, to już zwycięzcę jest znacznie łatwiej, bowiem w mojej opinii nie będzie to nikt inny niż Kamil Stoch, który już w serii próbnej przed kwali pokazał, że będzie bardzo mocny, co utwierdził jeszcze bardziej w kwalifikacjach ustanawiając rekord skoczni. Wprawdzie po tym skoku Stoch złapał się za kolano, które dokucza mu już od dłuższego czasu, ale jak sam przyznał w wywiadzie po kwalifikacjach był to tylko chwilowy ból i wszystko jest ok. Przy tak genialnej dyspozycji nikt nie powinien mieć najmniejszych szans z Polakiem, który oprócz doskonałej formy ma zdecydowanie najmocniejszą psychikę z czołówki. Poniekąd też ma największe doświadczenie z czołówki jak wygrywać na dużych imprezach (dwukrotny mistrz olimpijski). Jedynym co może zniweczyć mój typ mogą być loteryjne warunki atmosferyczne, miejmy jednak nadzieję, iż dla wszystkich będą równe. Wracając jeszcze do świetnej dyspozycji Polaków, nie zdziwiłbym się gdyby całe podium było polskie... Trzeba tu od razu pochwalić też cały sztab kadry oraz trenera reprezentacji Stefana Horngachera, którzy wykonują rewelacyjną robotę, progres widać praktycznie u wszystkich podopiecznych. Podsumowując stawiam zdecydowanie na Kamila, który spokojnie powinien zdobyć złoto, poza tym liczę też na kolejne dobre występy naszych rodaków. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:30.
⛔100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Marseille, hard - Semi-finals
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kyrgios - Tsonga
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinałowe spotkanie na hardzie w Marsylii. Młody Kyrgios w roli obrońcy tytułu (w zeszłym roku pokonał Cilicia w finale) w drodze do półfinału pokonał Jaziriego i Gombosa bez straty seta. Może to są bardzo wymagający przeciwnicy ale wydaje się, że Nick pewnie zmierza do finału i obrony tytułu. Oczywiście największym atutem Australijczyka jest jego serwis ale dobrze radzi sobie w wymianach i ma w meczu wiele kończących piłek. Tsonga do tej pory także bez straty seta (pokonał Marchenko i Simona), ostatnio prezentuje naprawdę dobrą formę czego dowiódł wygrywając ostatni turniej w Rotterdamie. Co ciekawe to będzie pierwszy pojedynek między tenisistami. Liczę na zacięty mecz z delikatnym wskazaniem na Kyrgiosa. Myślę, że po tym kursie warto spróbować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: AS Avellino - Vicenza Calcio
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z drugiej ligi włoskiej, na początek tabela:

Jest to spotkanie zespołów z dołu ligowej tabeli. Avellino u siebie ma na koncie 6 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki, natomiast Vicenza na wyjazdach zanotowała do tej pory 4 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek i na wyjazdach grają dużo lepiej niż u siebie. W tymspotkaniu jednak spodziewam się wygranej gospodarzy. Avellino dzisiaj zagra bez obrońcy Asmah (15 występów w tym sezonie) i pomocnika Belloni (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie). Po stronie Vicenzy z kolei dużo więcej problemów kadrowych i w tym meczu nie zagrają bramkarz Vigorito (6 występów w tym sezonie), obrońcy Zaccardo (16 występów w tym sezonie) i D&#39;Elia (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Signori (23 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Zivkov (7 występów w tym sezonie) i napastnicy Cernigoi (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Siega (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Orlando (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Fabinho (8 występów w tym sezonie) i Ebagua (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie). Jakby tego było mało niepewny jest występ pomocnika Rizzo (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Sytuacja kadrowa Vicenzy jest bardzo trudna i Rizzo jednak raczej zagra ale gracz ten nie jest gotów na rozegranie całego spotkania. Polecam tutaj grać na zwycięstwo gospodarzy, bo u gości jak widać problemów kadrowych bardzo dużo i myślę, że nie będą w stanie stąd wywieźć nawet punktu.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, La Liga.
Godzina: 13:00.
Spotkanie: Alaves - Valencia.
Typ: 2
Kurs: 2,80.
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Idę za ciosem i znów gram w stronę Valencii.
Liczę, że zawodnicy nie spoczną na laurach i od zwycięstwa z Królewskimi wejdą na wyższy poziom gry, ale również mentalny - chodzi mi o zaangażowanie i wiarę w osiąganie dobrych wyników. Voro to dość dobry trener i wydaje mi się, że powoli układa te puzzle, jakimi jest klub z Mestalla. In plus ściągnięty z Celty Fabian Orellana, który daje napęd wielu akcjom ofensywnym, a także Zaza, który w ostatnim meczu swoją bramka zamknął usta krytykom. Ostatnie spotkanie nie było jednak oszałamiające w wykonaniu klubu z Walencji, jednak 2 bramki strzelone klubowi z Madrytu dają nadzieję na korzystny dziś wynik, mimo spotkania z solidnym Alaves. Liczę, że zawodnicy będą na fali po zwycięstwie z liderem.
Alaves radzi sobie ostatnio nieźle, jednak to drużyna bardzo defensywa, zupełne przeciwieństwo Valencii.
Do tego w zespole gospodarzy zabraknie dziś Deyversona, najlepszego napastnika zespołu, który jest bardzo uciążliwy dla obrońców. Nasuwa się więc pytanie, kto ma strzelać bramki dla drużyny Mauricio Pellegriniego? Mały arsenał ofensywny został jeszcze bardziej uszczuplony, a od pierwszych minut zagra osamotniony dziś w ataku Christian Santos, który rozegrał zaledwie 4 mecze od pierwszych minut.
W zespole Valencii do listy kontuzjowanych dołączył Nani, jest to duża strata, jednak trener nie ma powodu by płakać w rękaw. Nietoperze dysponują na tyle szeroką i jakościową kadrą - szczególnie w ofensywnie - że dziurę tą bez problemu da się załatać, są już zresztą składy i nie wygląda to źle ;) Ja chętnie obejrzę ten mecz i zobaczę, czy Los Che rozpoczną zwycięski marsz w górę tabeli, czy zwycięstwo z Realem to tylko ,,wypadek przy pracy&quot;.
Warto wspomnieć, że Alaves niedawno przegrało 6-0 z Barceloną na własnym stadionie, czyli ich obrona wcale nie jest taka szczelna, a dobre wyniki z innymi zespołami nieco zakłamują rzeczywisty obraz. Liczę na zwycięstwo ofensywnego futbolu i okazałe zwycięstwo Valencii na Estadio Mendizorroza.
⛔100
 
A 12

areckin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: Sevilla i over 2,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czas na zakończenie dobrej passy Betisu u siebie. Gospodarze jak na razie u siebie radzą sobie bardzo dobrze nie dając ostatnio wywieźć kompletu punktów Barcelonie czy Valencii. Na wyjeździe nie jest już tak kolorowo, ostatni mecz to klęska 4:1 z przed ostatnią w tabeli Grenadą i tutaj upatruję przełamania dobrej passy. Betis gra bardzo różnie w tym sezonie stąd dopiero 15 lokata w tabeli. Sevilla natomiast ma bardzo dobry sezon, drużyna daje się poznać z efektownej gry, strzela dużo bramek. Myślę, że od ostatniego meczu w lidze mistrzów zdążyli się zregenerować, Leicester nie był zbyt wymagającym przeciwnikiem. W tabeli ciągle wszystko może się zdarzyć, po porażce Madrytu Barca, Atletico czy Sevilla dostaną wiatru w żagle i będą ostro walczyć o punkty.
✅225
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
godzina 15:30
typ:Schlierenzauer-Ahonen 2
stawka: 1.98
bukmacher: bet365

Witam ciekawe dzisiaj zdarzenia można wyszukać przede wszystkim ze skoków narciarskich będe kleił kupon bo są całkiem nie złe opcje.Bukmaherzy w roli faworyta wystawili tutaj austriaka ja jednak widzę tutaj faworyta w Ahonenie chociaż obaj już nie mają dobrych lotów jednak na zakończenie kariery Ahonen oddał nawet nie zły skok na 97m Schlierenzauer na 92.5. Strasznie mnie nie pasuje ten skoczek po dwóch upadkach.Pierwszy w tamtym sezonie powrócił na ten sezon znowu upadek i od jakiegoś czasu znowu skacze ,ale to tylko przebłyski.W typie upatruję również to ,że Fin jest u siebie a może odpalić .Patrząc na niestabilną forme austriaka ty wydaje mnie się ,że to Ahonen będzie lepszy.Pozdrawiam
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Veszprem - Wisła Płock (+5,5 gola) - alternatywne handicapy
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ukrywam, że siedzi mi ostatnio obstawianie piłki ręcznej.
Mecz w grupie A, gospodarze Veszprem, znajdują się na 3 miejscu, Wisła jest na 6stym.
Veszprem jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Veszprem w ostatnim meczu LM pokonał na wyjezdzie Kiel a wczesniej przegrał u siebie z Barcelona.
Wisła natomiast wygrala spotkanie z Bjerringbro/Silkeborg i przgrali z Flensburg-H. (lider bundesligi).
Wydaje mi się, że Wisła postawi sie w dzisiejszym meczu i będzie dużo walki w tym spotkaniu. W ostatniej potyczce miedzy tymi drużynami padł remis 28:28 (pazdziernik 2016).
Wisła jest podbudowana, ostatnio na lokalnym podwórku wygrali na wyjeździe z Azotami (druga ekipa w grupie). Nie ma co porownywac poslkiej ligi do ligi mistrzow, ale na pewno lepiej jechalo sie szczypiornistą Płocka na Węgry po tej wygranej.
Forma ostatnie 10 spotkań:
Veszprem 9z-1p
Wisła 7z-1r-2p
⛔100
 
M 0

maniek_er

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ternana - Latina
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Latina to zespół ,który bardzo często remisuje. Ich tegoroczny bilans to 4-14-8. Już od 5 meczy bez remisu,ostatnia taka seria wrzesień /październik 2015 i w szóstym meczu oczywiście remis. Dzisiejszy rywal Ternana od ośmiu meczy,bez remisu,ostatnio same porażki. Uważam ,że oba zespoły zakończą swoje serie porażek podziałem punktów.
P.S Jak jakimś cudem nie wejdzie we wtorek graja z Cesena u siebie i gramy progresja stawka x2. Powodzenia!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP Marseille 2017
15:00
Kyrgios N. - Tsonga J-W.
Kyrgios N. +2 gemy
Kurs: 1,57 w Pinnacle

Rok temu Kyrgios wygrał tutaj swój pierwszy w karierze tytuł ATP i był nie do ruszenia na serwisie. Gasquet ugrał 2 gemy, Berdych 6, w finale z Cilicem było 6:2 i później tie-break na korzyść Nicka.
Niby Kyrgiosa tutaj nie miał kto sprawdzić, jednak 15 asów i 1 podwójny, 94% wygranych piłek po 1 serwisie z Gombosem robi wrażenie. Tsonga wygrał Rotterdam, też nieźle serwuje, gra u siebie, liczę na tie-breaki dlatego zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem.
Gram w AKO z Sockiem Jackiem (1,93):
H2H 3:0 dla Socka. Donald ledwo co pokonał Fritza, równie dobrze mógł ten mecz przegrać, jednak obronił wiele BP i przeszedł dalej. Jack Sock to tenisowa półka wyżej, nawet dwie, jest w dobrej formie, powinien znaleźć się w finale przeciwko Raonicowi, albo JMDP.
✅57
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 16:00.
Spotkanie: Hull - Burnley
Typ: Hull
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Po dłuższej przerwie wracam do typowania :razz: Na dzisiaj wybrałem spotkanie angielskiej Premier League. O godzinie 16:00 w Kingston upon Hull miejscowe Hull City zmierzy się z drużyną Burnley. Popularne tygrysy ostatnio zaskakują. Na początku lutego zremisowali na wyjeździe z Manchesterem United 0:0. Następnie pokonali na własnym stadionie Liverpool 2:0. Tydzień temu podopieczni Marco Silvy przegrali na Emirates 2:0. Jednak mogliśmy wówczas oglądać wyrównane spotkanie. Gdyby nie bardzo słabe zawody sędziego, The Tigers mogliby wywieźć z Londynu przynajmniej jeden punkt,bowiem pierwsza bramka autorstwa Alexisa Sancheza była uznana niesłusznie, a nie wiemy jak potoczyłby się tamten mecz gdyby nie ten błąd. Burnely to drużyna grająca świetnie u siebie. Piłkarz Seana Dyche nie osiągają jednak tak dobrych wyników grając na wyjeździe. Ostatnie 5 spotkań Burnley na wyjeździe to 4 porażki i 1 remis. Co więcej drużyna z Burnley nie wygrała w tym sezonie żadnego spotkania na wyjeździe! Ostatnie 5 spotkań Hull u siebie to 4 zwycięstwa i 1 remis. Ostatnimi czasy możemy oglądać zupełnie inną drużynę Hull City i mam nadzieję że dziś również obejrzymy dobre spotkanie zespołu Kamila Grosickiego :cool:
Jeśli pomogłem będę wdzięczny jeśli klikniesz DZIĘKI ;)
⛔100
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Cracovia
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dziś przygotowałem analizę na spotkanie lidera naszej Lotto Ekstraklasy czyli Lechii Gdańsk pomiędzy 12 w tabeli Cracovii. Faworytem zdecydowanym są gospodarze gdzie u siebie grają kapitalnie, przegrali tylko 1 raz wpadka na początku sezonu z Bruk-Betem 1:2, następnie już tylko 1 remis 1:1 z Pogoń Szczecin i 9 zwycięstw z czego 6 było nie do 0. W każdym zwycięskim meczu Legii u siebie było powyżej 3 bramek i myślę, że ta passa będzie podtrzymana.
Cracovia na wyjeździe wygrała tylko 1 spotkanie 1:0 z Ruchem Chorzów mówi samo za siebie jak ta drużyna wygląda na wyjazdach. Lecz na 11 meczy tylko w 3 spotkaniach nie strzelili bramki 0:2 z Legią, 0:1 z Arką i 0:0 z Łęczna w pozostałych meczach strzelali 1 bramkę w 3 spotkaniach strzelili tych bramek 2.
Lechia Gdańsk sytuację kadrową mają bardzo ale to bardzo komfortową, wrócili do składu już R. Janicki, M. Krasic, A. Borysiuk, którzy narzekali na lekkie urazy i chorobę. Mają problem bogactwa w przodzie... Bracia Paixao, nowy nabytek Van Kessel, Krasić, Peszko, Wolski stwarzają problemy każdej drużynie.
Z drugiej strony Cracovią także ma kim straszyć w przodzie, może nie są to aż takie nazwiska jak w Lechii ale K. Piątek, M. Budziński, E. Jendrisek czy J. Wójcicki mogą strzelić tego honorowego gola bo powiem szczerze na więcej nie liczę.
Lechia ma wszystkie atuty po swojej stronie a by wygrać ten mecz i 3 punkty pozostaną w Gdańsku.
Powodzenia.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Derby
Typ: Derby(-1)
Kurs: 8,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie pomiędzy dwoma zespołami, które ostatnio bardzo zawodzą. Z jednej strony Aston Villa, która nie może podnieść się po spadku z Premier League. Klub z Birmingham aktualnie przechodzi gorsze czasy, a świadczą o tym wyniki jakie uzyskuje. Ich ostatnie 10 pojedynków to az 8 porażek i tylko 2 remisy. Po drugiej stronie Derby - zespół, który co roku bije się w barażach do pierwszej ligi angielskiej, jednak ciągle im czegoś brakuje. Mieli w tym sezonie serie lepszych wynikow, lecz ostatnio widac spadek formy. Przegrywają w lidze i spadli juz na 11 miejsce tracąc 10 pkt do 6 pozycji zapewniającej baraze do Premier League. Mysle, ze czas juz sie obudzić i zaczac grac dobra piłkę, bo rywale z czołówki nie odpuszczają i nie zaliczają tyle wpadek co Barany. Mecz ze słabiutka Aston Villa to najlepsza okazja na przerwanie złej passy. Gram tutaj Derby z handicapem ze względu na kurs, lecz polecam czysta 2 to kursie ponad 3.0. Osobiście wierze ze zespol gosci w tym meczu bedzie chcial cos udowodnić i pewnie pokona gospodarzy. Powodzenia
⛔100
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, ekstraklasa.
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła - Jagiellonia
Typ: oba zespoły strzela bramkę
Kurs: 1.70
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Witam państwa bardzo serdecznie, dziś w Krakowie o godzinie 20:30 Wisła będzie podejmować vice lidera naszej rodzimej ekstraklasy. Osobiście uważam ten kurs za promocję, a to dlatego ze spotykają się przecież dwa zespoły grające football ofensywny. Jeśli chodzi o H2H na ostatnie 5 spotkań btts został pokryty 4 krotnie! Mecz nieprzewidywalnej Wisły u sb, kontra bardzo mocna Jagiellonia na wyjeździe może dziś byc bardzo owocny w gole, zważywszy na parę kontuzji w Krakowie, i wczorajsze pożegnanie Popowicia, mój typ na ten mecz to 2:2, tak podpowiada serce ???? Rozum mówi 1:3, natomiast wierzę że twierdza Raymonta z pomocą kibiców nie zostanie dziś zdobyta, a wręcz przeciwnie może uda się zrobić niespodziankę. Warte typy do zagrania to naturalnie over 2,5 i delikatnie 3,5
Powodzenia!
✅70
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Austria, 1 Bundesliga
Spotkanie: Admira Wacker – SV Ried
Godzina: 18:30
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: spotkanie zainteresowało mnie po przeczytaniu analizy na innym portalu. Wyborem tamtego typera jest under 2,5 goli w meczu, przy kursie 1,74. W tym meczu spotkają się drużyny walczące o utrzymanie się. Wartość rynkowa każdej z nich oscyluje wokół 9 mln. euro. Admira jest 9-krotnym mistrzem Austrii, chociaż od wielu lat nie zdobyła tego tytułu, a do 1 Bundesligi wróciła w sezonie 2011/2012. Goście nigdy nie byli mistrzem kraju, w najwyższej klasie rozgrywek utrzymują się od sezonu 2005/2006. Ich obecna sytuacja wygląda następująco:
Admira: 7-4-11 20:36, w domu: 3-2-5 10:16, SV Ried: 6-2-14 19:39, wyjazd: 1-1-9 5:19.
Obecnie są to 2 najmniej skuteczne drużyny w lidze.
Wiosna zaczęła się nieźle dla gospodarzy, którzy zremisowali dwa mecze z Altach i Rapidem Wiedeń, czyli z drugą i piątą drużyną ligi. Zespół SV Ried przegrał z konkurentem do utrzymania się, czyli Wolfsbergerem, a potem został rozgromiony przez lidera, czyli Salzburg (1:6), u siebie.
H2H 23 4-11-8 23:36, na stadionie Admiry: 4-5-3 br. 12:16, u/o 2,5 11:12!
W okienku zimowym obie ekipy nie dokonały transferów, a jedynie oddały wypożyczonych, bądź wrócili d o nich wypożyczeni gracze. Zimą zmienił się trener Admiry, został nim Chorwat Damir Buric, który jako zawodnik grał na pozycji stopera, m. in w 1 Bundeslidze niemieckiej. Jako trener przez rok prowadził Hajduka Split (2015-2016) z dodatnim bilansem meczy: 24-11-14 br. 77:45.
W najbliższym meczu nie wystąpią:
- Admira: rezerwowy napastnik Schmidt (7/0), oraz pomocnik Fischerauer (0/0),
- SV Ried: lewy obrońca Prada (15/0) – czerwona kartka, nominalni prawi obrońcy Hart (15/0) i Bergmann (14/0), rezerwowi napastnicy: Egho (6/1) i Froschl (16/0)- 11 razy zaczynał mecz na ławce.
Na stadion Admiry w miejscowości Maria Enzersdorf średnio przychodzi 2,5 tysiąca widzów, najmniej w całej lidze. Stadion liczy 12 tysięcy miejsc, ale miejscowość mniej niż 10 tysięcy mieszkańców. Dzisiaj pogoda jest dobra, nie będzie opadów, w godzinie meczu temperatura ma wynosić 4-5 stopni C, wiatr ok. 15 km./ h.
Uzasadnienie typu:
- wygraną gospodarzy sugerują statystyki obecnego sezonu obu drużyn, zwłaszcza fatalne na wyjeździe wyniki SV Ried.
-Admira w meczach z bezpośrednimi rywalami do utrzymania świetnie sobie radzi u siebie: 4 mecze 3-1-0 br. 7:2.
- uważam za korzystną dla typu zmianę trenera w drużynie gospodarzy, Buric uporządkował defensywę,
- atutem Admiry jest obecność jednego z czołowych strzelców ligi Monscheina (15/8), który jest w dobrej formie strzeleckiej właśnie teraz (5 bramek w listopadzie, 2 w grudniu, 1 w lutym),
- plusem dla gospodarzy jest brak ważnych absencji,
- SV Ried na wiosnę nadal prezentuje niemoc strzelecką i dziury w obronie, nie pomogą im absencje obrońców, chć ważny jest dla nich powrót do składu stopera Ozdemira (19/0).
Na koniec dostrzec należy statystyki H2H, które ostrzegają, że SV Ried nie jest wygodnym rywalem dla Admiry. Ale jest to jedyny argument na rzecz gości, który widzę. Ale dlatego też nie proponuję handicapu bramkowego. Przeciwko niemu przemawia też niska jak dotąd liczba strzelonych przez gospodarzy bramek.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Godzina: 19;45
Spotkanie: Nijmegen - Sparta Rotterdam
Typ: sparta
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po pierwsze kursy spadły z 3,6,- ,po drugie gospodarze są osłabieni, po trzecie mają 5 ostatnich spotkań beż wygranej,po czwarte sparta ma szanse odbić się od strefy spadkowej.To wszystko przemawia za wygraną gości.
Powodzenia .
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Zagrzeb vs Kristiansad
Typ: Kristiansad
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 25.02.2017/20:00
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Jest to mecz zespołów z dolnej części tabeli grupy B, ale wciąż się liczących w grze o awans do fazy play off 1/8 finału. Goście zajmują siódme miejsce, dlatego, że dwukrotnie zremisowali, dwa razy wygrali i zanotowali siedem porażek, natomiast gospodarze, również mają dwa zwycięstwa, jeden remis i osiem porażek. Wyżej w tabeli jest Celje, które najprawdopodobniej przegra swoje spotkanie, więc dla obu drużyn będzie to dodatkowa mobilizacja. Ekipa Kristainsad dobrze rozpoczęła ostatnie swoje ligowe spotkanie, wygrywając do przerwy 16:14, jednak druga fatalna w wykonaniu ekipy ze Szwecji przegrana dziewięcioma bramkami. Mieli zastój w grze. Dziś jeżeli odpali Lagergren, Hennigson, najbardziej bramkostrzelni zawodnicy jestem dobrej myśli. Kristiansad w lidze zajmuje trzecie miejsce, są w czołówce. Zagrzeb na własnym parkiecie jest mocny, są niepokonani od czterech spotkań. Każda passa kiedyś się kończy. Powstrzymanie Mandalinica, Markovica będzie kluczem do zwycięstwa. Kristiansad już wygrało 29:22 z Zagrzebem w pierwszych meczach, wówczas też nie byli faworytami. Kurs jest bardzo dobry. Dla mniej odważnych handicap dodani w stronę gości-powodzenia
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nancy - Toulouse
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Krótko zwięźle i na temat. Nancy to najsłabiej się spisująca na własnym stadionie, na 12 meczy u siebie zaledwie 5 zwycięstw, zajmują ogólnie 18 miejsce w ekstraklasie francuskiej, forma fatalna, 5 ostatnich meczy i zaledwie 1 zwycięstwo. Dwie ostatnie porażki u siebie, 5 zawodników dziś nie zagra, a sytuacja ich sie coraz bardziej komplikuje. Z drugiej strony Tolouse, która ostatnio zawyżyła loty, remis z mocnym PSG na wyjeździe, dwa zwycięstwa na w którym strzelili po 4 bramki i remisik z Lorient. Na wyjazdach spisują się średnio, ale z taką drużyna jak Nancy nie powinni mieć problemów, kursik ładny, warty ryzyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom