>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.01.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Holandia 2
Godzina 20:00
Jong Ajax - Breda
Over 3.5 gola
2.20
Bet365

Dzisiaj o 20:00 zostanie rozegrany mecz w ramach 22 kolejki holenderskiej Eerste Divisie. Zmierzy się ze sobą zespół Jong Ajax i Breda. Gospodarze plasują się na 10 pozycji w tabeli, a goście są na 3 miejscu w lidze i są na dobrej drodze do powrotu do najwyższej klasy rozgrywek w Holandii. Typuję w dzisiejszym meczu na powyżej 3.5 gola. Obie drużyny w obecnych rozgrywkach regularnie zaliczają wysokie wyniki. Gospodarze mają na swoim koncie takie rezultaty jak 2:3, 3:1, 3:5, 4:2, 3:3. Jak widać grają ofensywny, radosny futbol co przekłada się na zdobywanie sporej ilości goli jak i na utratę (często jeszcze większej ilości bramek). Łącznie zanotowali w tym sezonie 8 razy over 3.5 gola. Goście z Bredy mają na swoim koncie 6 spotkań gdzie wpadały minimum 4 gole. Mecz w rundzie jesiennej pomiędzy tymi dwoma zespołami zakończył się wynikiem 3:0 dla Bredy. Dzisiaj moim zdaniem Breda również będzie górą ale gospodarze powinni coś ustrzelić. Mój typ to 2:3 dla gości i over 3.5 gola.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Piłka nożna, Towarzyskie klubowe
Godzina 16:00
Odd - Litex Lovech
Over 3.5 gola
2.50
Betsson
Analiza:
Witam, dzisiaj wybrałem mecz Norweskiego Odd z Bułgarskim Litexem, mecz w ramach Copa X, wczoraj już odbył się jeden mecz z udziałem polskiego Piasta który to przegrał z Norweskim Stromgodset 2-1
Kazdy kto interesuje się ligą Norweską wie jakim to overowym zespołem jest Odd bardzo czesto są to hokejowe wyniki na 30 meczy ligowych 61 bramek strzelonych 41 straconych... aż 12 razy w lidze pokrywali dzisiejszy zaproponowany przez ze mnie over 3.5 ????
Litex w lidze Bułgarskiej dobrze sobie radzi, nie strzela ąz tyle bramek i ąz tyle nie traci, ale biorąc pod uwagę że jest to mecz towarzyski, popróbują nowych założeń taktycznych i napewno nie zagrają żelazną 11-stką... oczywiście to samo można powiedzieć o zespole z Norwegi który napewno nie jednego gola strzeli i napewno coś straci, także over jak najbardziej możliwy a kurs niczego sobie.
Wynik jaki ja typuje to 4-2 dla Odd ????
⛔100
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy 2016 - Mężczyźni
Godzina: 20:30 CET
Spotkanie: Polska - Białoruś
Typ: Karol Bielecki Powyżej 4,5 bramek
Kurs: 1,75
Bukmacher: Rivalo
Analiza: Dzisiaj dla Polaków mecz o wszystko (a później kolejny z Chorwatami), porażką z Norwegami postawiliśmy się pod ścianą i teraz dobra gra liderów jest koniecznością. Na szczęście Karol obudził się w 2 ostatnich meczach i był prawdziwym liderem reprezentacji, złapał dobre momentum i rzuca na wysokiej skuteczności jak na swoją pozycję. Z Francuzami 9/13, z Norwegami podobnie 10/15, do tego przejął również egzekwowanie karnych i to ze świetnym skutkiem (5/6 w tych meczach), co już samo w sobie czyni z takiej linii goli atrakcyjną okazję. Mówiąc oględnie, czego Karol nie trafi z 9 metrów, czy po przepychance z obrońcami, bo np. nie wejdzie dobrze w mecz, czy będzie miał gorszy dzień itd., to zawsze może podreperować skutecznością z 7 metrów. Białorusini już bez szans na awans, więc siłą rzeczy motywacja musi być mniejsza, żelazną obroną też nie imponują, zresztą mamy z nimi świetny bilans (16 wygranych z 17 ostatnich meczów). Dlatego sporo wskazuje, że dzisiaj może być ostre strzelanie i liczę, że Bielecki będzie miał w nim duży udział. ⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Levante - Las Palmas
Godz: 20:30
Typ: 1
Kurs: 2,3
Buk: bet365
Analiza:
Na zakończenie 21 kolejki hiszpańskiej Primera Divison zmierzą się ze sobą ekipy Levante i Las Palmas. Bardzo trudno w tym spotkaniu jest przewidzieć rozstrzygnięcie, ja jednak zaryzykują i pójdę w stronę gospodarzy. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla oby dwu klubów. Levante z dorobkiem 14 oczek zajmuje ostatnią, 20 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 18 punktów i plasują się na 18 miejscu. Drużyna z Valencii ma w tym momencie już 5 oczek straty do bezpiecznej lokaty, zatem jeśli nie zaczną gromadzić punktów, szczególnie w konfrontacji z bezpośrednimi rywalami, to w przyszłym sezonie mogą grać w niższej lidze. W ostatnich 3 meczach piłkarze Levante zdołali odnotować 1 zwycięstwo, niestety przeplatając je przegranymi, ale należy zaznaczyć, że były to porażki z mocnymi przeciwnikami. Najpierw przegrali z Atletico w Madrycie 0-1, następnie ograli u siebie Rayo 2-1, a w poprzedniej rundzie po emocjonującym starciu, musieli uznać wyższość Celty w Vigo, osiągając rezultat 3-4. Przed własną publicznością nie wiedzie im się zbyt dobrze, gdyż mają bilans 2-3-5, co daje im zaledwie 19 lokatę w lidze. Natomaist zawodnicy Las Palmas w ostatnich 3 pojedynkach uzbierali 2 oczka. Najpierw podzielili się punktami w Bilbao, remisując z Athletic 2-2, później u siebie z Malagą 1-1, a w poprzedniej kolejce zostali rozbici przez Atletico 0-3, grając na własnym obiekcie. Największą bolączką beniaminka jest gra w delegacjach, bowiem ze stosunkiem 0-3-6 mają najgorsze osiągnięcie w lidze. Spodziewam się dzisiaj bardzo zaciętego i wyrównanego pojedynku, ale myślę, że zdeterminowani gospodarze zdołają wykorzystać bardzo słabą postawę Las Palmas na wyjazdach i zdobędą 3 punkty. Absencje: Levante - Garcia (14/0), Casadesus (13/1). Las Palmas - Hernan (13/1), Gomez 912/1).
✅130
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holanda 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - NAC Breda
Typ: 1X
Kurs: 2.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gospodarze 4 wygrane w ostatnich 5 meczach, goście 4 wygrane w ostatnich 5 meczach, zapowiada się ciekawe widowisko. W rundzie jesiennej piłkarze z Bredy rozbili Jong Ajax aż 3:0. Po tej klęsce na pewno gospodarze za wszelką chcą zrewanżować się przed własną publicznością. Aktualnie gospodarze zajmują 10 miejsce zaś goście 3. Ciekawa jest tu statystyka Ajaxu jeżeli chodzi o mecze domowe bowiem ich bilans wynosi 4W5R1P. Zdołali nawet zremisować z wyśmienitą Spartą (aktualnym liderem) 1:1. Goście na wyjazdach mają najlepszy bilans w lidze bowiem 6W2R2P. Jak widać nie jest to jakiś super bilans na wyjazdach jak na drużynę, która najlepiej sobie radzi na boisku rywala. Jak widać w tej lidze bardzo ciężko jest wywieźć 3pkt co wnioskuje że gospodarze przed własnymi trybunami na prawdę radzą sobie bardzo dobrze. Dlatego wybrałem sobie na dziś typ, że gospodarze nie przegrają tego spotkania, choć goście to bardzo wymagająca drużyna i wiem że nie będzie łatwo nie przegrać tego spotkania. Ale jak już wcześniej pisałem tylko 1 drużynie udało się wywieźć komplet punktów z tego ciężkiego terenu i myślę, że do dziś pozostanie nadal tylko ta jedna drużyna.

✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Levante - Las Palmas
Godz: 20:30
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2,0
Buk: Bet365
Analiza: Na temat powyższego meczu padło już dziś na tym forum kilka spostrzeżeń jednak najbardziej trafne wydaje mi się te, że bardzo trudno jednoznacznie wskazać przyszłego zwycięzce tego spotkania... Obie drużyny okupują dno tabeli La Liga, odpowiednio 20 i 18 miejsce, co tu duużo mówić ich gra nie poraża, obie drużyny przodują również w statystykach porażek. Mówiąc w skrócie prezentują podobny poziom gry, być moze lekkim faworytem jest tutaj Levante z racji bycia gospodarzem spotkania jednak jeśli spojrzymy w statystyki to nie jest to ich zbyt duży atut (tylko 2 zwycięstwa w 10 spotkaniach). Drużyna gości natomiast jeszcze gorzej radzi sobie w roli &quot;przyjezdnych&quot; bowiem jak dotąd nie udało im się jeszcze wywieźć 3 oczek z żadnej delegacji, wszystko na co było ich stać to 3 remisy... Podsumowując, obie drużyny nie mają w tym meczu raczej nic do stracenia, jeśli marzą o utrzymaniu się w lidze, po prostu muszą zacząć grać lepiej. Spodziewam się bardzo otwartego spotkania, stąd też mój typ, że obie drużyny przynajmniej raz znajdą drogę do siatki swoich rywali. Uważam, że kurs 2,0 to bardzo dobre value na to spotkanie.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Levante - Las Palmas
Godz: 20:30
Typ: Remis w 1połowie
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Analiza: Wiele osób podjęło się typowaniu tego spotkania. Dwie słabe drużyny powalczą o odbicie od dna. Według mnie gospodarze lepiej się prezentują z atutem własnego stadionu. Ja gram na remis w pierwszych 45minutach gry.
Typ opieram fatalną grą obu zespołów, uważam że jeśli dotychczas nie potrafili wygrać meczu e ciągu pięciu meczy to i tym razem mecz nie będzie ciekawy.
Myślę że w ciągu 45min gry nie padnie bramki a wynik będzie zadowalający dla osób zagrajacych na remis.
Dla odwazniejszych polecam grę DW w 1połowie 0:0 kurs 2:30.
Pomoglem lub grasz mój typ? Kliknij Dzięki! ;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Clermont - Le Havre
Typ: Clermont wygra i bts
Kurs: 4.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś celuje w drugą ligę francuską. Druzyna Clermont, to druga najlepiej spisująca się ekipa na właasnym stadionie na zapleczu Ligue 1. Obecnie notują serię 8 meczów bez porażki. Cztery ostatnie zwycięstwa z rzędu w tym dwa po 4-1 robią wrażenie, gdyż liga francuska nie słynie z dużej ilości goli. W ostatniej kolejce ulegli w delegacji zespołowi Nimes aż 6-2 więc dziś beda chcieli znów wejsc na scieżkę zwycięstwo.
Ich przeciwnicy zespół Le Havre, to ekipa znajdująca się 2 pozycje przed nimi ale zaledwie dzieli ich 1 oczko punktowe. Stawką dzisiejszego meczu jest awans na 3 miejsce w lidzę.
Typ swój opieram na słabej grze Le havre na wyjazdach, gdyz nie wygrali oni od 3 spotkań w delegacji, lecz za każdym razem strzelali bramkę. Liczę dziś na podobny scenariusz. Typuję tutaj 2-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom