>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: B. Dortmund vs Augsburg
Typ: B. Dortmund -2,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet365
Zapraszam na spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech pomiędzy ekipami z Dortmundu i Augsburga. W tym meczu spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy a dlaczego juz wyjaśniam. Goście są po wyjątkowo udanej rundzie jesiennej (8 miejsce) znając realia tego klubu nie będą wstanie tego powtórzyć , a BVB po tragicznej końcóce zmagań w Bundeslidze szczególnie na własnym stadionie (3 porażki z rzędu) będą musieli dzisiaj wygrać bo jeśli w tego typu spotkaniach nie będą sięgać po 3 pkt to mogą nie zdobyć kw do LM co by było wielkim krokiem w tył dla tego klubu.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
hello,
cheltencham 16:00, czasu polskiego, 3:00 czasu angielskiego, dyscyplina: wyscigi konne
typ: no 4 Rathvinden
kurs: 3,0
buk: bet365
Powiem szczerze ze na koniach sie nie znam, zas powyzszy typ podpowiedzial mi znojomy: wp skrocie to najjlepsi kniarze w Irlandii, bardzo dobra forma konia zas kurs tak wysoki bo nie wygrali ostatniego wyscigu, a to za gazeta Sun: Rathivinden tipped up when challenging at Warwick was a hot race last time-won byDeputy Dan- and my fancy wasza moving wellwhen crushing out tree from home (stevens jones - Britain&#39;s No 1 tipster)tv
&quot;Powiem szczerze ze na koniach sie nie znam&quot;
Kiepska analiza
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dortmund-Augsburg
typ: BVB over 6 roznych
kurs:1.75
betsson
No i zaczynamy zabawę z bundesligą. Wczoraj Bayern ograł inna borussie. Natomiast już za poł godziny Dortmund postara się dać trochę radości swoim fanom. Ostatni mecz Drotmundu u siebie w lidze nie wyglądał za dobrze. Porażka z Herta wg. mnie przekreśliła szansę na mistrzostwo. Szans na powodzenieswojego typu upatruję w tym, że to pierwszy mecz po przerwie. Nie wiadomo tak na prawdę jak zaprezentuje się Dortmund. Na pewno jednak będą dązyc do zwyciestwa. Z rzutami rożnym Dortmundu w tym sezonie bywało tak na prawdę różnie. Czasem nabijali ich mnóstwo innym razem prawie wcale. Do statystyk sie nie odwołuje, bo statystyki sprzed ponad miesiąca to można między bajki włożyć. Liczę na zaangażowanie, akcje oskrzydlające i dużo strzałów. Wtedy jest szansa na rożne.
Skład Dortmundu, bo to ich rożne gramy.
Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Großkreutz, Sokratis, S. Bender, Schmelzer - Kehl, Sahin - Blaszczykowski, H. Mkhitaryan, Reus - Lewandowski.
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Piłka nożna - Primera Division
Real Madryt - Granada
over 1.5 w pierwszej połowie
1.72
bet365

Dziś spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Realem Madryt , który u siebie na Santiago Bernabeu podejmie zespół Granady.Faworytem bez wątpienia są gospodarze , którzy aktualnie są na trzeciej pozycji z dorobkiem 50 pkt i stratą 1 punktu do Barcy i Atletico , jeśli dziś wygrają to będą chociaż przez 24h liderami.Real ostatnio gra dobrze , mają 8 wygranych z rzędu (liga+puchar).Ostatnie 6 spotkań Real wygrał do zera i mają szansę na pobicie rekordu(7 spotkań) bez straconej bramki.Real u siebie wygrał do tej pory wszystkie mecze w lidze nie licząc jednego pojedynku z Atletico.Granada natomiast jest na 10 pozycji z dorobkiem 24 pkt.Ostatnio zremisowali 0:0 z Osasuną u siebie , wcześniej pokonali u siebie Valladolid 4:0.Granada na wyjazdach do tej pory zanotowała 4 wygrane , remisy i 3 porażki i w tych meczach zdobyła zaledwie 7 bramek.W ostatnim starciu między tymi drużynami wygrał Real na wyjeździe 1:0.Dziś stawiam na bardzo pewną wygraną Realu 4/5:0 i myślę , że Królewscy będą chcieli jak najszybciej strzelić gola/gole by spotkanie ułożyło się po ich myśli , a strzelenie 2 goli w pierwszej połowie nie powinno stanowić dla nich problemu mając taką siłę w ataku i będącego w życiowej formie Modricia.Powodzenia!
Składy:
Real Madryt:Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Luka Modrić, Xabi Alonso, Ángel Di María; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.
Granada:Roberto Fernández, Allan Nyom, Diego Mainz, Jeison Murillo, Brayan Angulo; Manuel Iturra, Mohammed Fatau, Recio, Yacine Brahimi, Piti; Youssef El-Arabi.
⛔ 100
 
listimosza 6

listimosza

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej ,KHL
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Yaroslavl
Typ: 1 (po dogrywce, rzutach karnych)
Kurs: 1,77
Buk: Betclic
Analiza:
W dzisiejszym meczu drużyna Medvescak&#39;a Zagreb podejmuje na własnym terenie ekipe z Jarosławia, obydwie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli konferencji zachodniej, gospodarze z przewagą 9 punktów nad dzisiejszymi rywalami zajmują 7 miejsce, natomiast Lokomotiv plasuje sie jedno oczko niżej, jak łatwo się domyślić jest to ostatnie miejsce gwarantujące udział w play off&#39;ach. W takiej sytuacji należaloby się spodziewać większego zaangażowania i chęci walki po stronie przyjezdnych, ale jak to często bywa dobra wola to nie wszystko, oczywiście nie wykluczam tutaj możliwości wygrania przez nich meczu co powoduje że ten typ nie należy do najpewniejszych, jednak przyglądając się ostatniej dyspozycji Medvescaka ( zwycięstwo z Mytishi u siebie, oraz 2 fenomenalne wyniki na wyjazdach, 4-1 z Yugra i 3-1 z Astana ) skłaniałbym się w kierunku wygranej gospodarzy. Yaroslavl w roli gości prezentuje się blado, wprawdzie pokonali oni Nowokuźnieck i Spartaka ale moim zdaniem są to obecnie 2 najsłabsze ekipy w całej stawce, wcześniejsze ich mecze w tej samej roli przeciwko takim przecietnym zespołom jak Vladivostok, Khabarovsk czy Slovan Bratysława kończyły się wyraźnymi porażkami. Podsumowując, na dzień dzisiejszy Niedźwiedzie z Zagrzebia prezentują wyższy poziom i bardziej stabilną formę, potrafią świetnie wykorzystać atut własnej tafli i sądzę że w tym meczu zawalczą o wygraną gdyż rywal zdecydowanie leży w ich zasięgu. Powodzenia.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Valladolid - Villarreal
Valladolid +0,5
2,00
Pinnacle

Czuję, że Valladolid może przytulić dziś jakieś punkty. Na wyjazdach grają bardzo słabo i tracą masę punktów, ale w meczach domowych nie wygląda to tragicznie. Mają bardzo dobrą ofensywę, a jedynie obrona potrafi odwalać cuda.
Villarreal ma dobre wyniki, choć z grą bywa różnie. Ostatnio wygrali u siebie z Almerią, ale w drugiej połowie to goście byli lepsi i aż dziw, że nic nie wpadło. Żółta Łódź często nie potrafi postawić kropki nad &quot;i&quot;, a wynik do końca jest sprawą otwartą.
Dużo też zależy od skuteczności ofensywy, bo Uche strzela mnóstwo goli, ale sporo też marnuje dogodnych okazji. Valladolid jeśli zagra w miarę poprawnie w obronie to zapunktuje.
Ostatni mecz domowy z Betisem był toczony w trudnych warunkach, podczas deszczu, ale biorąc pod uwagę również poprzednie spotkania to tragedii naprawdę nie ma. Patrząc na grę tych drużyn, które teraz są na spadku, to Valladolid mnie najbardziej przekonuje.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja National
Spotkanie: Uzes Pont Du Gard - Strasbourg
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 18 kolejki Francuskiej National Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 17 pozycję w tabeli ekipa Uzes Pont du Gard z 14 RC Strasbourg. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 8 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 9 bramek a stracili również 9. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zremisować a 6x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki a stracili 11. Patrząc na wystawione kursy przez bukmacherów troszkę nie rozumiem dlaczego aż tak wysoki jest kurs na zwycięstwo gospodarzy przecież Strasbourg prezentuje się w tym sezonie fatalnie na wyjazdach co widać zresztą na w/w statystykach. Warto jeszcze wspomnieć o bardzo doświadczonym napastniku ekipy Uzes pochodzącym z Wybrzeża Kości Słoniowej Seudou Kone który w przeszłości zdobywał wiele bramek na boiskach National oraz Ligue 2 grając w barwach Nimes. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo gospodarzy którzy zmniejszą tym samym dystans dzielących ich do bezpiecznej pozycji gwarantującej utrzymanie w National Lidze.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Mecz: Guingamp- PSG
Typ: Zlatan Ibrahimowic strzeli gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: Sportingbet
ANALIZA. Witam, wczoraj obstawiałem strzelca bramki w meczu, po karnym, ale Muller trafił do siatki, dzisiaj idę za ciosem i też typujemy strzelca. Jak wczoraj pisałem, że Muller ma magnez do przyciągania piłki to co ma Ibrahimowić??? On ma nie tylko Magnez on ma coś więcej (cholera, sam nie wiem jak to nazwać). Piłka go szuka, w ostatnim meczu ligowym dwa trafienia, wcześniej co prawda bramki nie miał, ale dwie asysty. W ostatnim meczu pucharowym wszedł na ostatnie kilkanaście minut i nie udało mu się pokonać bramkarza rywali, co zostało skwitowane słowami: „Paryżanie niech wiedzą czym grozi posyłanie Szweda na ławę… „ W każdym bądź razie na chwilę obecną król strzelców z dorobkiem 17 trafieniami na 21 kolejek jest w formie i głodny gry. PSG lideruję w tabeli i ma przewagę 5 pkt nad Monaco dzisiaj okazja by powiększyć tą przewagę do 8 pkt i utrzymać ją minimum do jutra, a Monaco nie ma łatwego meczu, bo rywal Ol. Marsylia więc łatwo nie będzie. Dobra okazja więc dla Paryżan, którzy dzisiaj powinni rozprawić się z rywalem mam nadzieję przy czynnym udziale Zlatana. Ten człowiek potrafi się znaleźć w polu karnym, znakomicie gubi krycie, pokazuje się do gry i jest wg mnie napastnikiem kompletnym, wiec miejmy nadzieję, że dzisiaj ustrzeli gola albo więcej.
Składy na mecz:
PARIS SAINT-GERMAIN : Sirigu - Marquinhos, Alex, Maxwell, Van der Wiel - Thiago Motta, Matuidi, Verratti - Pastore, Cavani, Ibrahimovic (c).
Les remplaçants parisiens : Douchez, Camara, Digne, Lucas, Ménez, Ongenda, Coman.
EA GUINGAMP : Ndy Assembe - Martins Pereira, Sorbon, Diallo, Kerbrat - Mathis (c), Dos Santos, Giresse, Alioui - Atik, Yatabaré.
Les remplaçants guingampais : Samassa, Sankoh, Cerdan, Beauvue, Langil, Fauré, Dembele.
(składy z oficjalnej strony psg)
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Philadelphia Flyers- Boston Bruins over 58,5 strzałów @ 1,85 Unibet
Na dziś próbuję grać spotkanie jednej ze swoich ulubionych drużyn czyli Boston Bruins z Philadelphią Flyers. Proponuję over strzałów. Linia ustawiona w sumie dość wysoko ale myślę że jak najbardziej do osiągnięcia. Lotnicy to drużyna solidna, jednak ostatnio bez formy. Porażki z Islanders, Hurricanes i Blue Jackets nie napawają optymizmem ale dziś jest duża szansa na odegranie się i zwycięstwo. Stąd też pomysł na mój typ. Patrząc na ostatnie mecze, jest do drużyna która oferuje dużo bramek w swoich meczach jednak strzałów za wiele nie oddaje. W ciągu ostatnich 5 meczy na własnej tafli tylko 2 razy przekroczyli próg 30 strzałów. Wynik dość słaby jednak dziś liczę na te 30+ strzałów ze strony Lotników. Jeśli chodzi o Bruins to jest to niewątpliwie drużyna która nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Ostatnio wygrana z Kings w średnim stylu. Jednak na dobrego rywala potrafią się spiąć, co prawda Flyers to nie ten sam materiał co Hawks czy Ducks jednak moim zdaniem, to średnio wyższa półka. W ostatnich 5 wyjazdowych meczach, 2x 30+ i raz nawet 41. Jeśli osiągną 30+ będzie bardzo dobrze a typ wejdzie bez problemu. Myślę że over bramkowy w tym meczu również warty zachodu.
✅ 85
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie:: Lotos Trefl Gdańsk (-1.5seta) - AZS Olsztyn
Typ:1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Lotos Trefl Gdańsk w nowy rok gra bardzo dobrze, wygrali wszystkie trzy spotkania, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Ich wczęśniejsza słaba dyspozycja i brak zwycięstw doprowadziło do tego, że z pomocą przyszedł im psycholog. Współpraca z fachowcem przyniosła zamierzony efekt, zawodnicy zaczęli wierzyć w swoje umiejętności i pokazywać je na boisku. Jeśli w sobotę 25 styczna gospodarze pokonają akademików z Olsztyna klub znajdzie się na najwyższym miejscu w historii - szóstej pozycji. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się wygraną Lotosu za trzy punkty. Drużyna AZS-u bieżący rok rozpoczęła nieco gorzej od swojego dzisiejszego przeciwnika. Przegrała dwa pierwsze spotkania z bełchatowską Skrą i warszawską Politechniką zdobywając w obu meczach tylko dwa sety. Pierwsze punkty zdobyli dopiero po ostatniej kolejce z Effectorem Kielce. Drużyna AZS Olsztyn prezentuje się przeciętnie, sam trener przyznaje, że zespół gdzieś po drodze zatracił rytm gry, którego póki co nie może odnaleźć. Przewiduje łatwą wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Mecz: Antwerp- Tubize
Typ: Obydwie drużyny strzela gola
Godzina : 20:00
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet 365
Lubie grac mecze tego typu . Troche statystyk , zaczne moze od gosci i ich meczach wyjazdowych . Strzelili 25 tracac 15 . W obecnym sezonie strzelali co najmniej po 2 bramki na wyjazdach tylko w 1 meczu strzelili 1 gola , w meczu pucharowym z Gen przegrywając 3-1 . Tak ze w lidze do tej pory minimum strzelali2 bramki ! Ich przeciwnicy druzyna gospodarzy u siebie strzelila do tej pory 14 bramek nie strzelajac bramki w 3 meczach w tym jednym pucharowym . Sadze i jestem przekonany ze przynajmniej po razie bramkarze skapitulują i będą wyciągać piłkę z własnej bramki . pomogłem kliknij dzięki
⛔ 100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Francja: Ligue 1
Nantes - Reims
Typ: x/x
kurs: 4.40
Bwin
Nantes jeszcze bez remisu na własnych śmieciach, a Reims uzbierało ich 5 na wyjazdach, dodatkowo 1 połówkę remisowało 8 razy, a Nantes 5. Tyle statystyk, myslę, że Reims jest bardzo groźną drużyną na ten czas, ale jednocześnie Nantes nie powinno tego przegrać. Typuję zero do zera:grin:
kiepska analiza
 
j1mi 1

j1mi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Spotkanie: Lazio - Juventus (-1)
Typ: 2
Kurs: 2.8
Bukmacher: sts
Piszę tę analizę z punktu widzenia kibica drużyny przyjezdnej i według mnie ten mecz może skończyć się tylko wywiezieniem 3 punktów z Rzymu. Niech was nie przestraszy ostatnia przegrana z Romą w pucharze, Antonio Conte nastawia się tylko na Scudetto, a grać w pucharach pozwala drugiemu garniturowi. Sytuacja w tabeli wydaje się jasna, Juventus z jedną porażką i jednym remisem utrzymuje w spokoju pozycje lidera. Lazio natomiast jest na 9 miejscu i sami nie wierzą w zwycięstwo w dzisiejszym meczu, potwierdzają to słowa Klose który mówi, że z odrobiną szczęścia może uda się zremisować ( ???? SERIO? ). Drużyny gości jest głodna bramek i na pewno w dzisiejszym meczu tych bramek zobaczymy sporo. Po takim kursie, aż żal byłoby tego nie zagrać ;).
Powodzenia !!
Zły bukmacher
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chile
Spotkanie: Union La Calera - Rangers
Typ: over 3.5
Kurs: 3.4
Bukmacher Unibet
W pierwszych 3 kolejkach obecnego sezonu w meczach obu drużyn padło sporo bramek. W meczach z udziałem dzisiejszych gospodarzy zdobyto 10 bramek - średnia ponad 3 bramki na mecz, a z kolei w meczach z udziałem gości zdobyto 9 goli - średnia 3 bramki na mecz.
W 4 ostatnich meczach rozegranych w 2 ostatnich latach między tymi zespołami 2 razy oglądano 4 bramki.
W pierwszych meczach obecnego sezonu zarówno Union u siebie jak i Rangers na wyjeździe nie zdobyły choćby punktu co mam nadzieję spowoduje że dziś nie będzie murowania bramek....
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom