>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.01.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
shiroko 4

shiroko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Jupiler Pro League
Spotkanie: Club Brugge - Lokeren
Typ: X lub Lokeren
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Na dziś wybrałem pojedynek pomiędzy Club Brugge, a Lokeren. Club Brugge rozpoczęło swoje nowe życie pod wodzą niemieckiego bossa Dauma raczej dobrze. Wygrywali po 1-0. Skromnie bo skromnie ale zawsze to 3 punkty. Jednak ich &quot;miesiąc miodowy&quot; skończył się na podróży do Brukseli, gdzie ulegli Anderlechtowi aż 3-0. Zdołowani tą porażką ulegli później u siebie z 10 w tabeli Mechelen 0:1. Mechelen jest znane w Belgii z bardzo słabych wyjazdów, mimo to udało im się wyrwać punkty 3 drużynie w tabeli. Od dłuższego czasu widzę, że Club Brugge gra cały czas to samo, nie mając żadnego planu B. Albo idzie im dobrze, albo tracą kontrolę i nie potrafią odmienić losu spotkania. Lokeren gra lepiej na wyjazdach niż u siebie. Podoba mi się ich gra z kontry. Potrafią tym sprawiać ogromne problemy najlepszym. Niedawno w Brukseli ulegli liderowi 3:2. Anderlecht od tak tylu bramek zazwyczaj nie traci. Club Brugge w dołku, co raz lepsza gra Lokeren. Także zakład z podpórką na pewno warty gry. Wiadomo, że to nie pewniak, ale na dzisiaj widzę większe szanse na wygraną gości, niż gospodarzy z Brugge. Warte uwagi jest to, że podstawowy bramkarz Brugge nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. Polecam!!!
⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Real Madryt jako pierwszy wykona 3 rzuty rożne
Kurs: 2,85
Buk: Bwin
Analiza:
W dniu dzisiejszym tak jak i tydzień temu zabawimy się w typowanie El Clasico. Tamtym razem zakład na rzuty rożne po kursie wyższym niż 2,00 wszedł bez najmniejszego problemu, a dziś także typując rzuty rożne będę kierował się nieco innym kryterium.
Jak wiemy Real by awansować musi wygrać, więc co musi zrobić? Zaatakować od 1 minuty tak jak w meczu ligowym na SB. Barca się wtedy całkowicie pogubiła, straciła bramkę już po 23 sekundach.
Liczę na to, że Real ruszy od początku, te kilka rożnych zdobędzie zanim Barca znów przejmie kontrolę nad spotkaniem.
Wiadomo - niech wygra i awansuje lepszy;)
Ale mam nadzieje, że będzie to Barcelona!
✅185
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: Lech
Kurs: 1,70
Buk: bet-at-home

Analiza:
Tak szukam i szukam ciekawego spotkania na dziś. Patrzę i widzę ciekawy pojedynek sparingowy Kolejorza. Jak dla mnie kurs na Lecha nie powinien być wyższy niż 1,5. Różnica klas jest nie wątpliwa. Ekipa Bakero w ostatnim spotkaniu pewnie pokonała Ekstraklasowy zespół Zagłębia Lubin 2:0. A grali w szalenie eksperymentalnym ustawieniu, tj. trener wymieszał podstawowych piłkarzy z rezerwowymi oraz bardzo młodymi zawodnikami. Po przerwie na murawę we Wronkach wyszła zupełnie inna &quot;jedenastka&quot;. Myślę, że dzisiaj trener postawi na poszukanie optymalnego składu ze zdecydowanie mniejszą ilością zmian. W Wiśle było to samo. Pierwszy mecz grają wszyscy, w drugim już tylko najlepsi. Nie można przecież bez przerwy robić przygotowań &quot;na hura&quot;. Typ oceniam 8/10. Mecz o 11:30, kursy mogą lecieć w dół. Powodzenia ????
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 1

ciutke1987

Użytkownik
Dyscyplina: AO
Spotkanie: Azarenka V.-Clijsters K.
Typ:Beda 3 sety
Kurs:2.45
Buk:Milenium

Analiza:

Wedlug mnie jest to bardzo ciekawy typ i bardzo mozliwe ze wejdzie poniewaz obydwie zawodniczki pokazuja w tym turnieju bardzo wysoka forme. Azarenka nie bedzie chciala tak latwo odposcic poniewaz jezeli wygra to bedzie dwa kroki od objecia prowacenia w klasyfikacy ogolnej WTA. Natomiast Clijsters che wrocic do czolowki...pokonala dosyc gladko C.Wozniacki 6-3 7-6(4). Jest mocna!!!

Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Beta Ethniki
Spotkanie: Pierikos - Kallithea
Typ: Reims
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Mecz drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, Pierikos 12.miejsce, Kallithea 11 miejsce, mających również taki sam bilans spotkań do tej pory w greckiej Beta Ethniki (4 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki). Faworytem według gospodarzy jest tutaj drużyna gospodarzy, ja jednak oceniam szansę obu ekip po równo, nie widzę bowiem w tym meczu zdecydowanego faworyta.
Gram remis ponieważ jest to rezultat który najczęściej padał w ostatnich spotkaniach tych ekip:
Sun 06/03/11 BE GS Kallithea 1 - 1 Pierikos ✅
Sun 31/10/10 BE Pierikos 2 - 2 GS Kallithea ✅
Sat 31/01/09 BE GS Kallithea 1 - 1 Pierikos ✅
Sun 28/09/08 BE Pierikos 0 - 0 GS Kallithea ✅
Sun 30/03/08 BE Pierikos 1 - 0 GS Kallithea ⛔
Mon 22/10/07 BE GS Kallithea 1 - 0 Pierikos ⛔
Obie drużyny mają również dość przybliżony potencjał kadrowy i możliwości. Nie ma tutaj wielkich nazwisk, są to solidne drużyny na środek drugiej ligi greckiej.
Forma w tym roku również w obu przypadkach jest podobna. Kallithea wygrała raz, dwa razy remisując i raz przegrywając, Pierikos również wygrał raz, raz również remisując i dwa razy przegrywając. Według mnie mecz powinien w tym wypadku zakończyć się podziałem punktów.
⛔100
 
D 2

daz5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Pepe nie otrzyma kartki
Kurs: 2,20
Buk: Tobet

Analiza:

Przewidywany skład formacji obronnej Realu Madryt ma wyglądać następująco. Na lewej stronie zapewne zagra Marcelo, na środku duet Varane i Ramos, a na prawej stronie wybory są dwa - Altintop i Arbeloa. Na konferencji prasowej Mourinho zapewnił, że jeśli Pepe będzie mógł, to zagra, jednak nikt w to nie wierzy. Aż strach pomyśleć, jak głośne będą gwizdy, gdy Pepe dotknie piłki.

Kiepska analiza.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka reczna mistrzostwa europy 16-15 25.01.2012
Polska - Niemcy
typ; -1.5 bramki Polska
3.49
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu konczacym faze grupowa podczas mistrzostw europy pilkarzy recznych rozgrywanych w Serbii, Polacy zagraja z Niemcami. PRzed tym spotkaniem w duzo lepszej sytuacji znajduja sie niemcy. Ekipa naszych zachodnich sasiadow w grupie 1 zajmuje 2 miejsce. Niemcom do awansu do polfinalu potrzebne jest dzis zwyciestwo nad polakami. Nasza reprezentacja rowniez ma teoretyczne szanse na awans do kolejnej rundy. Musi pokonac niemcow roznica conajmniej 4 bramek i liczyc na porazke lub remis dunczykow ze Szwedami. Jest to oczywiscie mozliwe. Polacy przede wszystkim musza skoncentrowac sie na wlasnym spotkaniu i pewnie go wygrac. Niemcy to juz nie ta ekipa sprzed kilku lat. Teraz to reprezentacja bardzo odmlodzona, ktora ostatnimi czasy nie ma wiekszych sukcesow. Na tych mistrzostwach niemcy przegrywali z Czechami, Dunczykami, remisowali z serbia oraz pokonali Szwedow i Macedonczykow. Polacy graja falami. W drugiej fazie mistrzostw, w spotkaniach ze Szwecja i Macedonia rozgrywali beznadziejne pierwsze polowy, by w drugich prezentowac sie duzo lepiej od przeciwnikow. Ostatecznie jednak ze szwecja udalo sie uzyskac remis, z macedonia przegralismy. Dziś rywalizacja toczy sie rowniez o miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Polacy zapowiadaja &quot;gryzienie parkietu. Niemcy są natomiast w moim odczuciu nad wyraz pewni swojego zwyciestwa. Uwazam, ze Polacy utra dzis nosa naszym zachodnim sasiadom.
⛔100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy 16:15
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: Polska wygra różnicą 1-3 goli
Kurs: 3.80
Buk: Bet365

Już za około godzine dojdzie do kluczowego meczu w fazie głównej mistrzostw Europy Panów w piłce ręcznej w grupie 1. Reprezentacja Polski zagra z naszymi zachodnimi sąsiadami czyli Niemcami. W zdecydowanie lepszej sytuacji są Niemcy którzy przed turniejem podobnie jak Polska byli zaliczani do ścisłej grupy faworytów. W grupie 1 awans do półfinału ma już zapewniona Serbia z kolei o 2 miejsce walczyć będą aż 4 zespoły właśnie dzisiaj. Warunkiem awansu biało czerwonych do czwórki jest przedewszystkim zwycięstwo dzisiaj z Niemcami, jednak nawet przy zwycięstwie czekać musimy na dwa inne mecze bowiem jeśli Szwecja nie przegra meczu z Danią a Serbia z Macedonią to właśnie my wejdziemy jednak każdy inny wynik nas wyklucza. Teraz troche statystyk. Polska dotychczas gra słabo 1 połowy, z Danią przegrywali 4 golami ale udanie finiszowali i wygrali 27-26, następnie po fatalnej połowie ze Szwecja (9-20) w drugiej dość nieoczekiwanie wygrali w takim samym stosunku i zremisowali. Pogoń nie udała się z Macedonią gdzie mimo dobrej gry w 2 połowie ulegliśmy im 25-27. Niemcy z kolei mają 1 zwycięstwo z 1 fazy właśnie z Macedonią i do tego wygrana z Szwecją, ale mecz ze Szwecją wygrali tak na prawde w pierwszej fazie meczu gdzie zrobili przewage i kontrolowli. Później remis z Serbią i porażka z Danią. Ja stawiam że Polska wygra 1-3 golami. Po 1 Polska gra jeszcze o awans na Olimpiade jeśli nie o czwórke, po drugie przed 2 laty na ME wygraliśmy z Niemcami 27-25 a po trzecie myślę że Niemcy są zbyt pewni siebie. Jesli Polacy będą trzymać się Niemców do 50minuty to będę spokojny bo nasi umieją grac końcówki.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Piłka nożna, Copa del Rey
Barcelona - Real Madryt
Real to win @ 5,00 (zaniżam do poziomu regulaminowego)
Betsafe
W zasadzie ciężko napisać coś nowego o tym spotkaniu. Barcelona i Real to dwie najlepsze drużyny na świecie. W normalnych warunkach wynik spotkania byłby niemożliwy do przepowiedzenia, a kursy oscylowałyby wokół tych samych wartości. Jest jednak zasadniczy problem Realu w meczach z Barceloną, można to nawet nazwać kompleksem. Wobec 1:2 na Santiago bukmacherzy nie wierzą w możliwość przełamania drużyny Mou. Kiedyś ten moment jednak na pewno nastąpi, według mnie być może będzie to właśnie dzisiaj. Dlaczego? We wcześniejszych meczach (superpuchar czy mecz sprzed tygodnia) wynik był otwarty, a taktyka Realu obronna. Dzisiaj Królewscy stają na straconej pozycji, przez co paradoksalnie mogą zagrać lepiej. Pokazał to zresztą mecz rewanżowy w LM w zeszłym sezonie - grając z pozycji straconej Real stwarzał obiektywnie większe zagrożenie, niźli w meczach otwierających dwumecz. Ronaldo jakoś się odblokował, a karne w weekend mogły tylko dodać mu pewności siebie. Gdyby choć na chwilę wyszedł Di Maria to na pewno dodałby jakości drużynie i napędzał ataki. Ozil w końcu łapie wiatr w żagle, Benzema jest w życiowej formie. Zresztą nazwiska graczy Realu zna każdy, każdy widzi również ich fantastyczną grę we wszystkich pojedynkach z wyłączeniem Barcelony. Dlaczego miałoby nie zagrać dzisiaj? Ciężko o analizę ostatnich wyników, czy też konkretnych piłkarzy - jak napisałam wcześniej są to dwie najlepsze drużyny świata i wydarzyć może się wszystko. Piłkarsko są to przecież tak zaawansowane drużyny, że strzelenie bramki nie stanowi dla nich problemu. Mam przeczucie, że właśnie wbrew wszystkiemu to dzisiaj Real w końcu złamie hegemonię Barcelony, a z takim kursem nie mogę nie spróbować.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Anglia, Carling Cup
Liverpool - Manchester City
Liverpool powyżej 5.5 rzutów rożnych
2.00
Betsson
Analiza:
Mecz o wszystko dla Liverpoolu! Czemu dla Liverpoolu? Bo moim zdaniem Carling Cup to najkrótsza droga dla nich do europejskich pucharów.
Zastanawiałem się co tu podać na ten mecz, z racji,że kartki odpuszczam bo były dla mnie gwoździem do trumny w miesiącu styczniu i poległem bardzo z pieniędzmi na tym froncie. Kolejną był brany pod uwagę under 2.5 ale jest to ryzyko a kurs nie rzuca na kolana bo jest w graniach 1.75 to znalazłem moim zdaniem perłę na ten mecz a mianowicie to,że Liverpool będzie miał w całym meczu powyżej 5.5 rzutów rożnych.
Wziąłem na tapete ostatnie 5 spotkań Liverpoolu u siebie i przedstawia się to następująco:
Liverpool - Stoke 11 rzutów rożnych
Liverpool - NU 7 rzutów rożnych
Liverpool - Rovers 9 rzutów rożnych
Liverpool - QPR 17 rzutów rożnych
Liverpool - City 8 rzutów rożnych
Początkowo myślałem o podaniu typu na City na powyżej 4.5 rzutów rożnych ale z racji,że City przeciwko Chelsea na wyjeździe miało tylko 1 rożny, przeciwko Liverpoolowi 5 to jest to trochę ryzykowniejsze... Liverpool jak chce awansować musi grać wysoko, bo jak da zepchnąć się do defensywy to duet KUn-Silva może ich rozmontować
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
25.01.2012. godzina 20:30

Belgia, pilka nozna.

Leuven - Kortrijk
2
2,50
bet365

analiza:

dzis o godzinie 20.30 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 22 kolejki ligi belgisjkiej pomiedzy Leuven a Kortrijk. W pierwszym meczu pomiedzy tymi druzynami bez problemu Krtrijk wygralo 2-0 wiec przed rewanzem pilkarze tej druzyny maja przewage psychiczną. Jest to mecz druzyn ktore zdają sie miec 2 rozne cele..gospodarze walka o zostanie w lidze a Krtrijk walka o europejskie puchary. Goscie na 21 spotkan maja 10 zwyciestw a Leuven zaledwie 5. Śa to beniaminkowie ligi belgisjkiej dlatego nie prezentują stabilnego poziomu..grają w kratke, przeplatając dobre ze salbymi spotkaniami. Goscie w ostatniej kolejce przegrali w bardzo wyrownanym meczu z liderem anderlechtem..dlatego dzis bea chcieli sobie odbic porazke. Uwazam ze Kortrijk swoją ambicją i checią gry w europejkisch pucharach zwyciezy dzis i zdobedzie wazne 3 punkty.
✅150
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Barcelona zdobędzie więcej goli pomiędzy 0 a 15 minutą
Kurs: 4,10
Buk: Bwin
Analiza: Liczę po prostu na łut szczęścia w postaci szybkiej bramki Barcelony. Chyba wszyscy wiedzą jak Blaugrana gra na Camp Nou, dominuję przeciwnika i zdobywa wiele bramek. Jednak nie sądzę, aby potrafili kolejny raz skarcić Real. Podopieczni Mourinho prezentują się lepiej niż rok temu, lecz w ciągu ostatnich kilku lat to zawodnicy z Katalonii są lepszą drużyną. W poprzednim meczu na Bernabeu także wygrali i za kilka minut rozpocznie się rewanż. Tak naprawdę nie widzę tutaj innego rezultatu niż zwycięstwo Barcelony. Wyglądają oni lepiej od rywala, Real nie potrafił wykorzystać atut własnego boiska to i tym bardziej na Camp Nou nie widzę ich w roli zwycięzcy. Mam nadzieję, że Mistrzowie Hiszpanii od razu rzucą się do ataku i bramka padnie z ich strony jak najszybciej.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom