>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.10.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 24. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Ruch-Korona
Typ; Ruch wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Bet 365
Analiza: Już jutro odbędzie się ostatnie spotkanie w tej 13 kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Chorzowski Ruch na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Kieleckiej Korony, obie ekipy zajmują ostatnie pozycje w ligowej klasyfikacji , Ruch ma 11 zdobytych punktów Korona ma ich 14 , obie ekipy zanotowały po 4 porażki pod rząd , na pewno nikt tutaj nie będzie kalkulował bowiem każdy potrzebuje ligowych punktów żeby wyskoczyć z dołu tabeli, bardziej punkty potrzebne są zespołowi z Ślaska, który słabo sobie poradził w dotychczasowych spotkaniach , Ruch na swoim stadionie w obecnym sezonie zdobył tylko 4 punkty, lepiej ich gra w tym sezonie wygląda w meczach wyjazdowych , Korona na wyjazdach gra słabiej niż na swoim stadionie i dlatego tutaj gospodarze mają szanse na zdobycie jakichkolwiek punktów do ligowej klasyfikacji, liczę na to iż do połowy zobaczymy jakieś bramki, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Esbjerg FB - FC Midtjylland
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs: 2.51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jutro 14 kolejkę duńskiej superligi będzie kończyć mecz pomiędzy ostatnią drużyną w tabeli a 4 zespołem. Oczywiście gospodarz jest drużyną od rozdawania pkt i jutro myślę, że nie będzie inaczej. W domu spisują się nieco lepiej niż na wyjazdach a grają u siebie więc w skrócie napiszę o spotkaniach domowych. Na 6 spotkań 1 wygrana 4 remisy i 1 porażka notując 8 strzelonych goli i 11 straconych. To właśnie w domu zdobyli wszystkie pkt oprócz jednego na wyjeździe. Według mnie jutro Midtjylland wjedzie walcem i pewnie pokona drużynę Esbjerg i już w pierwszej połowie wbije 2 gole i spokojnie będzie kontrolować spotkanie w drugiej części spotkania. Goście na wyjazdach to 2 remisy 2 wygrane i 2 przegrane bilans goli 7/5 a więc marnie - natomiast liczę, że jutro poprawią swoje statystyki i doliczą 3 pkt na swoje konto.
Ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane gości i 1 remis. Nie może być tu inaczej jak wygrana gości oczywiście z overem, który rozpocznie się już w pierwszej części spotkania.
✅151
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mezamorto_ 58K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna -Rumunia-Liga1
Godzina:19.30
Spotkanie:Botosani-Astra
Typ:2
Bukmacher:Betsson
Kurs:3.30
Analiza:

Botosani to typowy sredniak bez wielkich gwiazd,nie maja wiekszych aspiracji,graja w kratke zeby tylko przezyc i to najchetniej w bezpiecznej grupie mistrzowskiej.
Co do Astry to sa jak narazie najwiekszym rozczarowaniem,z takim skladem powinni gonic lidera tabeli a nie tułac sie po grupie spadkowej.
Nie wiem czemu taki wysoki kurs jest na Astre moze to jets podyktowane jakimis kontuzjami,ale jesli bedzie grac Seto,Teixeira,Alibec,Budescu czy Niculae jestem spokojny o wynik.
Czas najwyzszy wygrac,remis nic im nie daje,musza wygrac bo jesli przegraja moga powoli pozegnac sie z grupa mistrzowska.Czas wkoncu wygrzebac sie z tego kryzysu,ambicje takich zawodnikow musza siegac wyzej i mam nadzieje ze zawodnicy zdaja sobie z tego sprawe.
Kurs 3.30 jest bardzo kuszacy,chyba tylko czerwona kartka mogla by sprawic by Botosani cos w tym meczu ugralo.Dla mniej odwaznych polecam Spotkanie bez remisu na Astre 2.34.Powodzenia.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zenit - Orenburg
Typ: Zenit over 3.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betsson
Szukałem, szukałem i znalazłem coś ciekawego na jutrzejszy dzień. Tym razem jednak nie miałem żadnych wizji, a szkoda, bo dzisiejsza okazała się trafna. Dotychczas oba zespoły jeszcze ani razu się ze sobą nie mierzyły, gdyż goście po raz pierwszy awansowali do najwyższej klasy rozgrywek w Rosji. Początek sezonu pokazuje, że nie radzą sobie najlepiej i zajmują drugie miejsce od końca w tabeli. Zenit jak co roku w ścisłej czołówce. Po dzisiejszej wygranej Spartaka, Zenit spadł na drugą pozycję, jednak ma w zapasie jeden mecz do tyłu, więc w razie jutrzejszej wygranej wracają na fotel lidera. Póki co mogą w pełni skupić się na boiskach krajowych, bo w LE po trzech kolejkach mają komplet punktów i wszystko wskazuje na to, iż mają już pewny awans do dalszej fazy tej rozgrywek.
No dobra, wszystko ok, ale dlaczego gospodarze mają strzelić aż 4 bramki? Ano dlatego, że ich ostatnia forma strzelecka jest naprawdę imponująca. Na 5 ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie, aż w 3 pokryli mój dzisiejszy typ. Jest moc, tym bardziej że przeciwnicy byli o wiele bardziej wymagający, niż beniaminek z Orenburga. A grali z takimi rywalami jak Spartak Moskwa, Alkmaar, czy Kazań. Skoro im wpakowali tyle bram to w tym spotkaniu jestem przekonany, że również zobaczymy dobry spektakl strzelecki z ich strony.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaIzrael – Ligat ha’Al , kolejka 7
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv – Maccabi Hajfa
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider tabeli, Maccabi Tel Aviv, ma na koncie 16 punktów po 6 rozegranych kolejkach. Tylko 1 remis i 5 zwycięstw. Jak na lidera przystało, gospodarze strzelili do tej pory najwięcej bramek (18) i tylko 4 po stronie strat. Średnio w spotkaniach ligowych lidera pada 3.7 goli na mecz. Gospodarze w tym sezonie rozegrali na swoim obiekcie 10 spotkań o punkty, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w których biorą udział (liga, puchar i LE) i strzelili w nich w sumie 26 goli. W lidze rozegrali do tej pory 3 spotkania i w każdym padły co najmniej 4 bramki:
25.09.16 LH M. Tel Aviv H. Tel Aviv 5:0
11.09.16 LH M. Tel Aviv B. Jerusalem 2:2
21.08.16 LH M. Tel Aviv H. Kfar Saba 3:1
Goście nie należą do zbyt overowych ekip, gdyż do tej pory w meczach tej drużyny padło łącznie tylko 11 bramek (6:5). Tylko w jednym meczu ligowym Hajfa zanotowało over 3,5 , było to w ostatniej delegacji u M. Petach Tikva :
26.09.16 LH M. Petach Tikva M. Haifa 2:2
Ale i we wcześniejszym wyjeździe (w pucharze Izraela)gościom udało się zaliczyć taki sam over:
13.09.16 TOT H. Kfar Saba M. Haifa 2:3
Ciekawie wyglądają też ostatnie konfrontacje obu ekip na stadionie w Tel Avivie. W ostatnich 5 spotkaniach zawsze padał over 2,5 , a w 2-óch z nich zanotowano over 3,5:
21.05.16 LH M. Tel Aviv M. Haifa 6:0
10.01.16 LH M. Tel Aviv M. Haifa 2:1
22.03.15 LH M. Tel Aviv M. Haifa 2:1
31.12.14 TOT M. Tel Aviv M. Haifa 2:1
20.10.14 LH M. Tel Aviv M. Haifa 3:1
Gospodarze na swoim obiekcie z krajowymi rywalami radzą sobie bardzo dobrze , strzelając im wiele goli. Również z dzisiejszym przeciwnikiem mają pozytywny bilans , szczególnie w ostatnich latach. Podejrzewam, że w tym spotkaniu może być dużo ciężej o bramki, niż we wcześniejszych moich propozycjach, ale mimo to , stawiam na co najmniej 4 gole w meczu lidera tabeli.
Powodzenia !
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Bazylea
Godzina: 14:30
Spotkanie: Baghdatis M./Muller G. - Marrero D./Matkowski M.
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Cypryjczyka i Luksemburczyka nie muszę nikomu przedstawiać... w singlu bardzo solidni, w deblu stworzyli ciekawą parę. Obaj grubo po 30-tce, tu będą biegać o połowę mniej. W US przegrali z Lopezami, ten mecz mógł potoczyć się różnie, a ci drudzy przecież dotarli do półfinału.
A skąd Matkowski dorwał tego Hiszpana? Niewiadoma... przez duże &quot;N&quot;;)
Moja intuicja i doświadczenie zawodników z Cypru i Luxa pasują mi tylko do ich przekonującej wygranej.
przy okazji pozdrowienia dla Psotnicka
⛔
100

 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Ruch-Korona
Typ; 2:1 DW
Kurs: 9.00
Bukmacher: Bet.365
Witam, dzisiaj Chelsea wygrała 2:0....ale pierwszą połowę ;)
Jutro także gram dokładny wynik i chyba tak się pobawię do końca miesiąca. Stawiam na wygraną Ruchu bo w końcu musza się obudzić, a mają okazję bo Korona prezentuje podobny poziom, tzn DNO
Ruch dotychczas u siebie zdobył tylko 4 punkty i warto by było zacząć zdobywac te punkciki u siebie bo mogą się pożegnać z ligą, choć na takie osądy jeszcze za wcześnie.
Korona na wyjazdach zdobyła także 4 punkty i jest najgorszą wyjazdową drużyną ekstraklasy. H2H między tymi zespołami wygląda różnie i można się spodziewać tutaj każdego wyniku, ja jednak stawiam na 2:1 dla Ruchu....powodzenia
⛔100
 
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Ruch-Korona
Typ: 1
Kurs: 2.22
Buk: Betsson
Analiza:
Spotkanie drużyn z 15 i 16 miejsce. Na pewno nikt z nich nie chce tam być, lecz sytuacja tych drużyn jest tak zła że mogą tam zostać na dłużej. Ruch ma obecnie 11 punktów, a Korona 14 - tak jak 3 inne drużyny. Jutrzejsze spotkanie będzie ważne dla obydwóch drużyn. Mają szansę na wygraną i będą walczyli o pełną pulę. W tym pojedynku stawiam na Ruch. Ostatnie mecze to 4 porażki i jedna wygrana, taki bilans mają obydwie drużny. Jednak Korona w tych meczach prezentowała się fatalnie, np: 0-6 z Cracovią, 0-4 z Górnikiem Łęczną, nawet przegrali ze Śląskiem który grał przeciętnie 1-2. Ruch w porażkach potrafił strzelić gola, walczył do końca i mieli szansę na wyratowanie remisu w nawet dwóch meczach.
Jeżeli chodzi o H2H to w ostatnich 5 meczach drużyna z Chorzowa zwyciężyła 3 razy, 1 remis i raz wygrała Korona. To zdecydowanie przemawia za Ruchem. Jak dla mnie w większości aspektów Ruch jest lepszy i jak dla mnie jeżeli jutro obydwie drużyny nie będą uznawały remisu tylko walczyły o wygraną to Ruch wygra to spotkanie.
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Spotkanie: Zenit - Orenburg
Typ: ZENIT -2.0
Kurs: 2,3
Bukmacher: b365
Analiza:
Wygrana Zenitu na wyjeździe po problemach daje im spokojne pierwsze miejsce w LM.
Dlatego mogą teraz skupić się na Lidze. Pierwsze spotkanie Zenitu z Benjaminkiem. Wszyscy wiedzą, że Zenit celuje ponownie w lidera i wątpię żeby to się zmieniło.
Wygrana zapewni pierwsze miejsce w tabeli. Na pewno wyjdą zmotywowani i podładowni swoim boiskiem.
Ostatnio w formie Mak i Witsel fajnie kreaują grę.
Raczej goście nie będą mieli nic do powiedzenia w Petersburgu i będzie to przegrana 3 golami
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy/Lega A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caserta - Pistoia
Typ: Pistoia win
Kurs: 3,15
Bukmacher: Bet365
Witam,
Ciekawe spotkanie odbędzie się dziś we Włoszech na zakończenie 4 kolejki w Lega A.
Z jednej strony Caserta, która dobrze zaczęła sezon, od wygranej Reggiana co było mała niespodzianka 78-75, później ulegli Varese na wyjeździe, a w poprzedniej kolejce wyjazdowa wygraną na Ceremonie.
Są dwa ciekawe podteksty jeśli chodzi o to spotkanie. Pierwszym z nich jest 26-letni Polak, Aleksander Czyz, który ze średnią 17,7 jest najlepszym rzucajacym w zespole, a dołączył do Caserty w tym sezonie, właśnie z Pistoia.
Drużyna gości, przyjeżdża do hali PalaMaggio z dwoma porażkami i jednym zwycięstwem na koncie. Najpierw gładka porażka w Cremona, następnie wygrana u siebie z Brindisii, i dziwny mecz z Avellino, prowadzenie przez całe spotkanie i katastrofa w 4 karcie, 34-12! A w rezultacie ogólnym 67-83.
W drużynie dwa nazwiska które szczególnie zwróciły moja uwagę, mianowicie chodzi o Hawkinsa z Miami Heat i Petteway z Atlanty Hawks. Oczywiście wiele za oceanem nie grali, młodzi zawodnicy, tu już obaj na starcie ze średnia 13,3 punktów na mecz. Liczę na dobra grę pod koszem w obronie jak i w ataku, ze strony Boothe, Crosariola czy Magro.
A w kwestii drugiego podtekstu, w statystyce H2H jest 5-1 dla Pistoia, z czego ostatnie pięć padło ich łupem.
Lubię mecze gdzie drużyny mają możliwość do rehabilitacji po takich wypadkach jak w ta Avellino. A mecz przeciwko Caserta, mimo przyzwoitej dyspozycji, to świetna okazja by odnieść takie zwycięstwo. Liczę na przede wszystkim zimna krew, i chłodne głowy przez całe 40 min spotkania graczy Pistoia.
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Singapur
Godz: 13:30
Spotkanie: Radwańska - Kuznetsova
Typ: 2-0 Kuznetsova (dokładny wynik)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak widać typuje tutaj na dokładny wynik czyli na wygraną w setach 2-0 dla Kuznetsovej. Kurs na Naszą Agnieszkę to tylko 1.30. Zapewne każdy jest pewny kontynuacji dobrej gry Radwańskiej, ale nikt na to nie postawi. Ona nie jest robotem aby wygrywać, wygrywać i wygrywać. Balonik był pompowany na US Open a przegrala z Konjuh 2-0 w setach. Teraz może być podobnie. Kim jest Kuznetsova aby jej tak nie doceniać. Na Agnieszkę jest najniższy kurs że wszystkim męczy grupowych. I chyba tutaj będzie ta niespodzianka jak to zwykle bywa. Czy na 2-0, kusi mnie ten kurs 6.00. Kuznetsova ostatnio ograła Iske w 3 setach i zawsze to były zacięte mecze. Coś musi Agnieszkę nie wyjść, bo ona za dobrze serwowala i te wymiany i piłka w korcie. To nie może wiecznie trwać. Przewage Kuzniecowa ma w mocniejszym uderzeniu. Może zaryzykuje i się wszystko jej lepiej ułoży i dopisze skutecznosc. Liczę także na to że mimo iż Kuznetsova grała w Moskwie w ostatnim turnieju jest już w miarę zregenerowana i będzie kontynuować dobra passę a nasz Agnieszka poprostu zardzewiała. Mecz będzie zapewne arcyciekawy.
⛔100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 18:30
Spotkanie: Shmona - H. Beer Sheva
Typ: Remis
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
To dopiero mój drugi typ w &quot;Typy dnia&quot; i będzie to drugi remis. Ostatni mój post dodany był chyba z rok temu, ale był wygrany więc na razie skuteczność 100%. Nie obserwuje za bardzo Ligi Izraelskiej ale przykuło mą uwagę bardzo ciekawe zjawisko które widzę pierwszy raz. Shmona na ostatnich 10 meczy zremisowała aż 9!. Dzisiaj będą grali u siebie z mocnym H.Beer Sheva który radzi sobie w lidzę ponad przeciętnie i do tego jeszcze gra w LE. Właśnie ten fakt może być kluczowy, że chociaż są stawiani w roli faworyta to jednak ciężko zachować tak dobrą dyspozycję fizyczną, dodając do tego że grają na wyjeździe i że rywal remisuje prawie wszystko to ten typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Widać że Shmona lubi remisować a grają u siebie z mocniejszym rywalem więc remis byłby wynikiem zadowalającym ???? . Stawiam na wynik 1-1 lub 2-2.

Powodzenia ????
⛔100
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Dołączył:
Dyscyplina: Tenis - WTA Singapur
Godz: 13:30
Spotkanie: Radwańska - S. Kuznetsova
Typ: Kuznetsova
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wiele wskazuje tutaj na zwycięstwo Agnieszki, ja jednak postawię w kierunku takim, że nie będzie to łatwy mecz dla Polki. Czy Kuznetsova da rade fizycznie po wszystkich perypetiach logistycznych i meczach na dużej intensywności w ostatnim czasie? Jestem skłonny postawić pieniądze, że na jeden set na wysokich obrotach wystarczy pary. Rosjanka ma 31 lat, zgoda, ale to też typ atletki, wystarczy spojrzeć jak jest zbudowana. Poza tym ten wiek może okazać się nie taki znów zgubny jakby wyglądało na pierwszy rzut oka, ale.. pomocny. Bowiem na przestrzeni kariery na pewno była już w takich sytuacjach, kiedy była mocno zmęczona tą całą karuzelą, ale w głowie jedna myśl - ostatni turniej, zagrać na maksa, a potem wreszcie wakacje. Przecież tak doświadczona zawodniczka zdawała sobie sprawę, że zwycięstwo w Moskwie to dopiero początek. Na pewno jest mocno zmotywowana na ten turniej. Ten awans to dla niej powrót na tenisowe salony, co więcej powrót na Masters jako jedyna Rosjanka. W takiej sytuacji Kuznetsova jeszcze nie była, bo pamiętajmy że wcześniej w swoich startach w Masters była nie jedyną, a jedną z wielu rosyjskich rakiet, splendorem musiała dzielić się z Sharapovą, Safiną, Zvonarievą, Petrovą, Diementjewą, Myskiną, a raz nawet z Anną Czakwetadze.. Teraz towarzysze zza Buga mają tylko ją, to Kuznetsovą się jarają, a i ją ta sytuacja pewnie jara i podkręca bo w końcu to znów na nią patrzą, znów to ona jest na świeczniku...
A przeciwniczka na otwarcie śmiem twierdzić najlepsza patrząc z perspektywy Rosjanki. H2H na przestrzeni dekady więc za bardzo nie ma co się sugerować, ale styl gry Agi po prostu pasuje Kuznetsovej. Bo ulubiona taktyka Krakowianki to w wielkim uproszczeniu przebijanie zza końcowej linii w wyczekiwaniu na błędy rywalki. Turniej w Moskwie pokazał, że Svieta złapała coś na kształt regularności, a Radwańska jest na tyle świadomą zawodniczką, że zdaje sobie pewnie sprawę z kłopotów, które ją czekają. W tym meczu będzie musiała zaproponować coś innego i pytanie jak się w tym odnajdzie? Kolejna szansa dla Kuznetsovej tkwi jak zwykle w serwisie Polki.. Dokładnie rzecz biorąc w drugim serwisie, który po prostu będzie przez Rosjankę agresywnie atakowany. I przy regularności returnów, który Svetlana pokazała na Kremlin Cup i który liczę podtrzyma w Singapurze, będzie wykorzystywać słabość drugiego podania Polki do zdobywania punktów, czy to bezpośrednio czy zagraniem ustawiającym akcje. W długich wymianach Rosjanka na pewno nie będzie odstawać, swoje punkty w nich zdobędzie ale i straci, bo Isia też będzie takie wymiany wygrywać. Tutaj wręcz presja na Rosjance, bo to ona będzie szukać dogodnego momentu do winnersa. Bo Kuznetsova to strzelba, która jeżeli trafia to ciężko taką powstrzymać. Co więcej jest opanowaną strzelbą, a z takimi Polka grać nie lubi bo ciężko jest jej odnaleźć jakieś argumenty. Z np Coco Wandeweghe czy inną Pavlyuchenkovą jest łatwiej bo będą trafiać trzy gemy, kolejne dwa nie, a potem sfrustrowane nieskutecznością przegrają mecz waląc na pałę. Agnieszce wystarczy wtedy przebijać na drugą stronę kortu. Z Kuznetsovą to nie przejdzie, bo jest starą opanowaną wyjadaczką i nawet jak przez cztery gemy nie będzie wchodzić, to ona i tak konsekwentnie będzie grać swoje, aż w końcu zaskoczy i Isia będzie w opałach..
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Singapur
Godz: 13:30
Spotkanie: Radwańska - Kuznetsova
Typ: 1/1 (Radwańska WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz)
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Więc zaczynamy. Finałowy turniej kończący sezon. Grają w nim najlepsze obecnie zawodniczki całego turu, najlepsze w ostatnim roku. Gra i nasza rodaczka, Agniecha Radwańska, która jest typowana jako jedna z trzech zawodniczek które ten turniej mogą najbardziej wygrać. Na pierwszy ogień trafiła chyba najlepiej jak mogła, na tą zawodniczkę która jako ostatnia zapewniła sobie tutaj możliwość gry popularną Swetę Kuznetsova. Która do wczoraj o awans walczyła w turnieju w Moskwie i tylko zwycięstwo dawało jej taką możliwość tutaj wystąpienia, zrobiła to, udało się jej choć nie bez problemów, straciła dużo sił i myślę, że jeżeli ma to zaważyć to na pewno najbardziej na pierwszym meczu gdzie gra kolejny dzień i kolejny mecz, potem już będzie miała przerwy dniowe. Kuznesova trochę krwi w Moskwie straciła, długie trzy setówki z Babos i Svitoliną muszą pozostawić ślad. Agnieszka jest zdecydowanie lepszą tenisistką od Rosjanki choć ta jej i tak wyraźnie nie leźy, ale kiedy jak nie teraz? To Agnieszka przyjechała tutaj jako obrończyni tytuły. To dlatego jest tak wyraźnym faworytem z rosjanką, te kursy na prawdę nie są przez przypadek i dziwi mnie, że tak wiele osób idzie w strone Swetłany bo patrzy na H2H które oprócz meczu w tym sezonie, meczu w 2015, i meczu w 2014 (ten Aga wygrała), wcześniejsze inne były 2012 i dalej, jaki to sens wzorować się na czymś co było tak dawno? Od tej pory to Agnieszka weszła w najlepszy wiek dla sportowca, widać, olbrzymi progres w jej grze a Rosjanka jednak młodsza nie będzie, 31 lat. W ostatnim meczu tych Pań właśnie jak wspominałem w tym roku, dość niedawno bo 25 dni temu w Wuhan Radwańska przegrała 1:2, a też wygrała bardzo pewnie 1 seta co i tu przewiduję, a potem miała piłkę meczową którą jednak nie wykorzystała, to Radwańska w tamtym momencie grała więcej i dłuższe mecze i 3 seta po prostu już nie wytrzymała, ale tutaj na świeżości i nie świeżej Rosjance widzę pewne zwycięstwo Radwańskiej, która ma czego bronić sprzed roku, która nie widzi w turnieju Sereny Williams i to dodatkowo ją nakręca. Radwańska wygrywa 1 set pewnie, i albo zamyka to w dwóch, albo Rosjanka daje rade doprowadza do trzeciej partii ale tam już kondycyjnie siada i mecz tak czy siak bierze Radwańska. Bet dnia, polecam i pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch - Korona
Typ: over 10,5 rzutu rożnego azjan
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Po udanym typie z soboty w RR, idę dalej w tym kierunku. Na przeciw siebie stają dwie najsłabsze drużyny ligi. Obie grają fatalnie, ale w ich meczach pada dość spora liczba RR, co przedstawia poniższa statystyka.
W meczach Ruchu, w tym sezonie, na własnym boisku padała następująca liczba RR: 13, 12, 14, 14, 16. Natomiast w meczach wyjazdowych Korony liczba RR prezentowała się tak oto: 11, 5, 17, 9, 10, 14. W ostatnich trzech bezpośrednich pojedynkach między zainteresowanymi drużynami suma RR wygląda tak (bez podziału dom/wyjazd): 11, 12, 9. Powiem szczerze patrząc na tą statystykę jestem pełen optymizmu że siądzie ???? . Powodzenia.
✅100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów – Korona Kielce
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz na „szczycie” jeśli chodzi o dolne rejony tabeli zakończy nam 13 –tą kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Spotykają się dwie najgorsze defensywy w naszej lidze, mające fatalną serię spotkań, nikogo remis tutaj nie będzie zadawalał czyli już na starcie mamy mocne argumenty za tym by pograć tutaj na bramki. Ruch bardzo słabo wygląda w defensywie, w przypadku ekipy z Chorzowa to suma wszystkich spotkań, nie było meczu przynajmniej solidnego na tyłach. Zresztą gospdoarze są ekipą która nie skupia się na defensywie, szukają odważne gry i ją znajdują naprawdę potrafią kreować solidne akcje ofensywnie nie zawsze jest skuteczność . Dziś ma być to odważny zespół po ostatnich seriach ciśnienie na zwycięstwo jest ogromne. Korona po solidnym początku pikuje w dół, bardzo słabe ostatnie cztery mecze rozpoczęło się od 4:0 z Łęczna, następnie tylko dobre 45 minut u siebie z Jagiellonią i ostatecznie porażka 1:2 demolka w Krakowie 6:0, no i ostatnio porażka znowu u siebie z Śląskiem beznadziejnym w ofensywie który strzela dwie bramki. Defensywnie całkowicie gdzieś się ostatnio pogubili a sprawy jeszcze nie ułatwia kontuzja środkowego defensora Diawa to nie ma co ukrywać gruby procent jakości w defensywie, zabrakło go już w Krakowie i widzieliśmy jak to się skończyło. Jeśli dodatkowo popatrzymy na wyjazdy to jest tragedia w 6 spotkaniach aż 19 bramek straconych!!!. Ofensywnie powinni solidnie dziś wyglądać i stwarzać sytuację bo Ruch zagra otwarty mecz zresztą tego samego oczekuje po Koronie bo tutaj przez 90 minut będzie parcie na wygranie i przestrzenie z każdą minutą będą się otwierać.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Singapur
Godz: 14:45
Spotkanie: Pliskova - Muguruza
Typ: Pliskova 2:0
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! WTA Masters czas zacząć. Spotkanie 5 z 6 rakietą świata. Po kolei. H2H dla Pliskovej. W 2013 wygrana Muguruzy na cleyu podczas French Open, a póżniej dwie porażki w 2015 i po koniec sierpnia tego roku w półfinale w Cincinnati, gładko do jednego i trzech. Muguruza - mistrzyni mączki, w tym roku zwycięstwo w w/w French Open, ale poza tym nic. I forma daleka od optymalnej. Co innego Karolina! To bez wątpienia najlepszy sezon w jej karierze. Wygrane w Nottingham, czy Cincinnati oraz finały w Eastburne i US Open. Do tego Muguruza zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. Ostatnio w ćwierćfinale w Linzu musiała skreczować po urazie kostki. Wszystko przemawia za gładkim zwycięstwem Pliskovej.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Premier Division
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Cork City - FC Wexford Youths
Typ: 2
Kurs: 8,77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj lecimy ryzykownie z grubym typem ;) W innych okolicznościach pewnie bym się tutaj nie zastanawiał i stawiał na Cork. Jednak ponieważ jest końcówka sezonu i oba zespoły mają do rozegrania, łącznie z tym spotkaniem, 2 mecze a Cork City już ma zapewnione wicemistrzostwo kraju bez ryzyka, że im trzecia drużyna to odbierze i bez szans na zdobycie mistrzostwa, a Wexford ma jeszcze tam jakieś szanse na wyjście ze strefy barażowej o utrzymanie to stawiam tutaj na gości. Tabela wygląda następująco

Jak zatem widać Cork City gra już tylko aby dokończyć sezon, dla nich to jest mecz o przysłowiową pietruszkę, natomiast Wexford ma jeszcze o co powalczyć. Wprawdzie szanse na to, że opuszczą miejsce barażowe o utrzymanie są dość marne, bo musieli by dzisiaj wygrać i w ostatniej kolejce wygrać na wyjeździe ze Sligo Rovers a dodatkowo liczyć, że Finn Harps przegra u siebie z Bohemians Dublin, to jednak mimo wszystko w teori jakieś tam matematyczne szanse jeszcze są. Cork dziś może zagrać całkowicie rezerwowym skłądem, trener może dziś dać pograć tym, którzy mało grali przez cały sezon aby się wykazali. Liczę, że tak będzie i to dodatkowa szansa dla gości na wywiezienie 3 punktów z tego trudnego terenu. Cork zresztą do tego meczu przystąpi bez swoich kilku zawieszonych i kontuzjowanych graczy. Po ich stronie nie zobaczymy dzisiaj napewno bramkarza Smitha (bez występu w tym sezonie), obrońcy Kavanagh (1 występ w tym sezonie) i Browne (25 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocników Dunleavy (13 występów w tym sezonie), Beattie (29 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie), Bolgera (27 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie) i Buckleya (24 mecze rozegrane w tym sezonie, 5 goli na koncie). Myślę, że dojdzie też do tego, że kilku innych graczy z podstawowego składu też nie zagra, bo trener da możliwość zagrania jak już wspomniałem tym, którzy w tym sezonie mało grali. Cork jeszcze czeka finał pucharu FAI Cup z FC Dundalk więc myślę, że w tych dwóch ostatnich kolejkach ligowych gracze z podstawowego składu będą oszczędzani. Dla nich jest to ostatni mecz przed własna publicznością i wprawdzie zapowiadają, że chcą się z nią pożegnać zwycięstwem no ale tak to akurat każdy by powiedział ;) Nie mam informacji na temat absencji w obozie gości ale u nich chyba nie ma jakiś wielkich nieobecności na ten mecz. Myślę, że Wexford Youth na ten mecz będzie odpowiednio zmotywowany i z rezerwowymi Cork City powinni powalczyć o te 3 punkty. Po takim kursie na gości i z tymi informacjami co do tego meczu, myślę, że warto tutaj popróbować różnych wariantów stawiając na Wexford, na przykład, że strzelą pierwsi gola, że będą prowadzić do przerwy itd. itd. ja tutaj proponuję bez udziwnień po prostu ich wygraną w meczu ale kto jakie warianty lubi niech popróbuje za jakieś drobne bo kursy są fajne a Cork już na lidze skupiać się nie musi ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - VHL
Godz: 18:00
Spotkanie: Voronezh vs Penza
Typ: over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Voronezh okupujący ostatnie miejsce w tabeli zmierzy się z zaskoczeniem sezonu Penzą, aktualnie zajmującym 7miejsce.
Gospodarze jak na razie sezonu zaczęli bardzo źle, może i ten zespół nie ma wielkiego potencjału do walki z najlepszymi. Ale jedno spotkanie wygrane na siedemnaście jest chyba lekkim żartem. Dodam, że w tych 17 meczach stracili bagatela 75 bramek, klasyfikując się tym jako drużyna z największą ilością straconych bramek. Tak jak ostatnio wspominałem na 17 meczy, wygrali tylko jeden, w dodatku ostatni z Saratoverm 5:2.
Penza, jak dla mnie największe zaskoczenie tej ligi, na 14 rozegranych meczy wygrali 9 razy. Bilans bramkowy też na plus, 39 do 33. Na 5 ostatnich meczy, wygrali 3 razy, tracąc bramki w każdym spotkaniu, a było ich aż 13.
W ostatnich 5 meczach wynik powyżej 5.5 bramki zdarzył się tylko raz, ale nie sugerujmy się tym, gdyż to były całkiem inne drużyny z różną formą. Myślę, że dzisiejszy dzień przełamię tą statystykę.
Większość stawia Penze jako faworyta, ale nie byłbym tego aż taki pewien, pamiętajmy że ten zespół ubiegłoroczną klasyfikację skończył na 20 miejscu. Voronezh natomiast na 5, gdzie atrybut własnej publiczności zmotywuję ich do gry.
Oczekuję otwartego, wyrównanego meczu ???? Jak wiadomo Voronezh obronę ma dziurawą jak mało kto, ale jak pokuszą się o wczesne prowadzenie, to ilość goli będzie wysoka.
GL
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom