>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
kamilex 21

kamilex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Godzina: 18:00
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz naszej polskiej Ekstraklasy pomiędzy GKS Bełchatów, a Górnikiem Zabrze. Zdecydowałem się postawić over 2,5 po bardzo korzystnym kursie i są powody, aby bet wszedł. Wiadomo, że obydwie ekipy są zespołami preferującymi ofensywną piłkę, mają solidnych piłkarzy kreujących grę, np. bracia Mak czy Łukasz Madej, oraz całkiem skutecznych napastników (Zachara, Ślusarski). Zarówno Górnik jak i GKS nie grzeszą formą w ostatnich paru meczach, tracą sporo bramek, obrońcy popełniają błędy i nie sądze aby dzisiaj miałoby być inaczej. Over 2,5 padł w ostatnich dwóch ligowych meczach obydwu zespołów. Zespoły te są w górnej połowie tabeli i będą walczyć o 3 punkty, aby w niej pozostać. Myślę, że Bełchatów wygra, aczkolwiek Górnik też może coś wcisnąć i co najmniej 3 bramki w meczu są całkiem prawdopodobne.
⛔ 100
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Godzina: 20.30
Ja grałem po kursie 1,8 ale spada. 13 kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Polce, 2 mecz dzisiaj czyli Wisła vs Podbeskidzie. Ekipa Górali od początku sezonu bardzo miło mnie zaskoczyła, pod względem zdobyczy punktowej to raz, ale bardzo dobra skuteczność strzelecka to dwa. W porównaniu z ostatnim sezonem podopieczni Ojrzynskiego zrobili wielkie postępy. W tym sezonie Górale na wyjeździe zawsze strzelali bramkę oprócz pierwszej kolejki w meczu z Lechią, imponujące. Na 5 meczy na obcych stadionach zdobyli aż 9 bramek! Teraz może o graczach ze stadionu przy Reymonta. Rewelacyjny początek, pozycja lidera, duża ilości strzelanych goli i nagle mały kryzys, mały przestój.. 4 porażki z rzędu i odbicie od dna w meczu z Górnikiem w wielkim stylu 0:5! Liczę na co najmniej 3 gole dzisiaj, i to obie ekipy będą je strzelać. Mam nadzieję, że Brożek w 1-szym składzie ???? Powodzenia!
Wisła: Buchalik - Burliga, Dudka, Guzmics, Sadlok - Uryga, Boguski - Garguła, Stilić, Guerrier - Brożek.
Podbeskidzie: Pesković - Sokołowski, Pietrasiak, Stano, Tomasik - Sloboda, Iwański - Chmiel, Korzym, Patejuk - Demjan.
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa).
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie B
Spotkanie: Modena - Bologna
Typ: 1
Godzina: 21:00
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21.00 dojdzie do derbów regionu Emilia-Romania w Serie B. Gospodarzem tego spotkania jest zespół Modeny, który w dotychczasowych 9 spotkaniach zdołał ugrać tylko 11 pkt. Jednakże większość tych punktów, bo 9 wywalczył na swoim stadionie. Modena nie wygrała od 3 spotkań i zsunęła się 12 miejsce w tabeli, co z całą pewnością nie satysfakcjonuje klubu oraz nie pokazuje potencjału drużyny. Dzisiaj nadarza się idealna sytuacja aby odmienić tą złą passę i wygrać na pół roku panowanie w Emilia Romania.
Zespół Bologna to silna ekipa, która plasuje się na 3 pozycji. W pięciu ostatnich meczach wywalczyli 13pkt. Również ich dyspozycja na wyjeździe wydaje się być całkiem niezła, bo mogą się pochwalić bilansem 3-1-1, bramki: 7-5. Przegrali tylko w swoim pierwszym wyjazdowym meczu w sezonie, ulegając Perugii 1-2. W Serie B, zespoły nie potrafią utrzymywać świetnej formy przez dłuższy czas (trochę jak w T Mobile, każdy może wygrać z każdym), dlatego uważam, że zarówno słaba passa Modeny jak i bardzo dobra Bologna, dziś się skończą.
Kurs, który oferują buki, czyli 2,65 zachęca do grania. Tym bardziej, że upatrzyłem sobie ten typ jeszcze wczoraj, gdy oferowano go po 3,0 - 3,1.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Fulham - Charlton
Typ: 1
Godzina: 20-45
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Małe derby Londynu. Ostatnie szukam (z powodzeniem) typów w kierunku Wieśniaków. Fatalnie rozpoczęli sezon, ale po zwolnieniu trenera (Magatha) zdają się łapać rytm. Trzeba powiedzieć wprost, że taka kadra jaką dysponują (McCormack, Ruiz, Dembele, Hutchinson...) powinna walczyć o powrót do PL a nie bronić się przed spadkiem! Jednak ostatnie 6 meczów to 4 zwycięstwa (3 ligowe), 1 remis i 1 porażka Wieśniaków, którzy już prawie wyskoczyli ze strefy spadkowej. Drużyna Athletic jest dużo wyżej, jak pokazuje bilans (5-7-1) radzi sobie całkiem nieźle, jednak ostatnio spuściła nieco z tonu a zaledwie 16 strzelonych goli w 13 meczach dobrego świadectwa ich ofensywie nie wystawia... Bilans h2h - uwaga- na boisku Fulham 7-2-0 od 99r. Myślę, że Fulham będzie kontynuować dobrą ostatnio passę!
`
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Spotkanie: Celta Vigo - Levante
Godzina: 21:00
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Po raz kolejny leimy z typowaniem meczu, w którym obie drużyny strzelą bramkę. Patrząc na dzisiejsze spotkania, najbardziej prawdopodobne będzie to zjawisko właśnie w tym meczu. Podczas 6 z 7 ostatnich spotkań między tymi ekipami, zawsze po obu stronach była choć jedna bramka. Obie ekipy będą chciały wygrać, więc spotkanie będzie ofensywne oraz zażarte.Celta ma słaby okres i będzie chciała się przełamać na własnym boisku, a Levante zechce zmazać plamę po porażcę z Realem 0:5. Bramki powinny dziś być po obu stronach - tak też i stawiam.
⛔ 100
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja League 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brest - GFC Ajaccio
Typ: Remis - Nie ma zakładu GFC Ajaccio
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie drużyn z czołówki drugiej ligi francuskiej. Brest po 11. kolejkach zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 18pkt. GFC Ajaccio jest vice-liderem tabeli wyprzedzając dzisiejszego rywala jedynie o jeden pkt. Brest jeszcze w tym sezonie w rozgrywkach ligowych nie uznał wyższości żadnej drużynie na własnym stadionie. Ich bilans to (4-1-0). Ulegli jedynie w pucharze przegrywając właśnie z drużyną GFC Ajaccio. Historia lubi się powtarzać i według mnie wielce prawdopodobne jest że dzisiaj kolejny raz goście powalczą o komplet punktów na stadionie Stade Francis-Le Ble. Gospodarze dobrze zaczęli sezon, ale w ostatnich kilku meczach nie radzą sobie najlepiej. Ich bilans ostatnich sześciu spotkań to (2-4-0). Co prawda nie przegrywają, ale grali jedynie ze średniakami League 2. Dopiero dzisiaj będą mogli udowodnić jak mocni są na tle drużyny z czołówki tabeli. Goście grają bardzo w kratkę. Przede wszystkim nie lubią remisować, zdarzyło im się to tylko raz dlatego podpieram się dziś zakładem DNB. Potrafią przegrać 0:4 na własnym stadionie ze średnim Troyes i odbić się za dwie kolejki wygrywając gładko 2:0 z liderem. Wygrana z liderem potwierdza to że wolą grać z lepszymi drużynami. Dla porównania ich bilans ostatnich sześciu spotkań to (4-0-2). Bardzo wierze w drużynę beniaminka która spisuje się jak na razie wyśmienicie. Stawiam na wygraną gości aczkolwiek bardzo prawdopodobny jest remis w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Bełchatów: Górnik Zabrze
Typ: Górnik (-1)
Kurs: 6,67
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Obydwa zespoły zanotowały porażki w ostatniej kolejce. Górnik dostał srogie baty (0:5) z krakowską Wisłą, a GKS przegrał z Zawiszą. O ile w przypadku Górnika w tym wyniku może być więcej przypadku niż słabszej formy, to w przypadku bełchatowian problem może być głębszy. Największym strapienie dla Kamila Kieresia są kontuzje, a przede wszystkim kontuzje braci Mak. Na początku sezonu były to dwa motory napędowe beniaminka, który bez nich radzi sobie słabo. Co gorsza, ich defensywa również nie stanowi już takiego monolitu jak kiedyś, o czym świadczy porażka 0:5 z Lechem. W przypadku Górnika- zespół jest poukładany, solidny i po prostu obecnie lepszy od GKS-u. W ostatnim meczu zostali zdeklasowani, ale ich gra do stracenia pierwszej bramki wyglądała dobrze, byli wręcz lepsi w Wiślaków. Bardzo mało prawdopodobne by w przeciągu 5 dni dwa razy zagrali słabe spotkanie. Według mnie typ jest ryzykowny, ale ma całkiem spore szanse na powodzenie.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej »Finlandia » Liiga » 2014/2015
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara - Lukko
Typ: poniżej 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Tappara
zajmuje 6 lokatę w ligowej tabeli. Przeżywa imponującą skuteczność wygranych, aż w 5 meczach z rzędu schodzili niepokonani. Dzisiaj zagrają z liderem ligi. Tappara ma najlepszą obronę w lidze, przemawia za tym statystyka straconych bramek tylko 27 w 15 spotkaniach. Strzelają również niewiele jak na pozycję w tabeli, raptem 30 bramek. Średnia ilość goli w meczu jest najniższą w lidze i wynosi 3,8. Podczas tych 15 spotkań aż w 9 z nich w meczach Tappary padło mniej niż 3,5 bramki w meczu. W ostatnich 5 w 4 było wynik poniżej. Na własnej tafli grają wybitnie defensywnie. Podczas 6 spotkań strzelili 11 tracąc 9 bramek co daje 3,3 bramki na mecz. Palola i Kuusela w pierwszej piątce są główną siłą napędową zespołu, dokładając asysty Kolomatisa i celność Jormakka można powiedzieć, że na tych graczach opiera się zespół.

Lukko
zajmuje fotel lidera ligi. Zespół po całości bramkostrzelny. Na wyjazdach nie prezentuje się już tak ofensywnie, choć jest w ścisłej czołówce. W ostatnich 5 meczach aż 4 zakończyły się ich zwycięstwami. Lukko ma średnią bramek na mecz aż 6 gdzie podczas 15 meczy, aż w 12 padło więcej niż 3,5 gola. Biorąc jednak pod uwagę dzisiejszego przeciwnika, zwłaszcza jego styl gry oraz formę liczę, że ich kolejny mecz wyjazdowy nie podniesie średniej zaliczając 3 mecz poniżej 3,5 w dotychczasowych 7 meczach na tafli rywala. W ich zespole prawdziwą moc asysty pokazuje Vahalahti i celność Gagnon, obaj z pierwszej piątki. Jeżeli uda się wyeliminować tych dwóch zawodników wynik nie powinien być wysoki.
Tappara nie gra tak dobrze u siebie jak na wyjazdach, jest zespołem defensywnym i z pewnością powalczy o przedłużenie tej imponującej serii zwycięstw. Lukko prezentuje się mocno na wyjazdach i potrafi ukuć. Stawiam, że przy obecnej formie Tappary i sile Lukko będzie to mecz rozwagi i wzajemnego respektu obu drużyn.

✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macio106 156,3K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA - Polska, PLMMA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Paweł Żelazowski (7-0) vs. Mickael Lebout (10-3-1)
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet-At-HOme
Analiza:
Dla mnie faworytem w tej walce jest doświadczony Francuz, który to walczył już w Polsce na PROMMAC i wygrał. Poddał tak faworyzowanego parterowca jakim był Albert Odzimkowski. W ostatnim czasie kariera Francuza nabiera tempa po walce na PLMMA ma kolejna walkę na BAMMA. Do tego Francuz nigdy nie przegrał prze nokaut(jedna przegrana przez zastopowanie walki przez lekarza). Za rywala dostaje dobrego parterowca, który posiada dobrą stójkę i nokautujący cios. Jednak Paweł ma jedną niewiadomą a jest to jego kondycja. Prawie wszystkie walki skończył w I rundzie i to by było na tyle. Nie wiadomo jak sobie poradzić w drugiej czy trzeciej rundzie, a jego rywal Lebout kondycje ma wyśmienitą i to może być głównym atutem w tej walce. Moje przewidywanie jest następujące. Szaleńcze ataki w pierwszej rundzie Polaka, który po czasie się &quot;wypali&quot; i wtedy Francuz wygra drugą jak i trzecią rundę spokojnie punktując rywala. Mój typ Mickael Lebout przez decyzję.
✅175
 
kuba3237 0

kuba3237

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. ATP - Basel
Godzina: 18:10
Spotkanie: Nadal R.-Coric B.
Typ: under 20,5 gema
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich , przyszedł czas odprężenia po LM i LE pora trochę orzeźwić głowę i poszukać czegoś z innej półki. Bardzo ciekawie przebiega aktualny turniej w Szwajcarii co nie mogło umknąć mojej uwadze, głównie ze względu na doskonałą grę Rafy , mecze z Bolellim (ATP 75 2:6 2:6) czy też Herbertem (ATP 120 1:6 1:6 ) to pokaz naprawdę fajnego tenisa , rywale wymagający ? Nie koniecznie . Lecz trzeba w tym meczu spojrzeć na Chorwata który który na starcie wyeliminował Gulbisa (ATP 13 7:6 6:3) a następnie Golubeva (ATP 66 6:4 6:4) wiadomo mecze z Gulbisem nie nalezą do łatwych , nietypowe &quot;ruchy rakietą&quot; Litwina dają popalić lecz 17 letni zawodnik poradził sobie co na pewno podnosi jego samoocene turniejową. Myślę jednak że Lewa reka Rafy + wspaniała rotacja serwisowa powinny wystarczyć na młodziutkiego Chorwata i utęperować jego ostatnie osiągi , bo skoro było 6:1 było 6:2 to czemu nie ma być 6:3 ???? Kursik w miarę do przyjęcia zobaczymy czy się opłaci.
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, serie B
Godzina: 23:30
Spotkanie: Avai- Joinville
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem dzisiaj nic nie stawiac, ale jak zobaczyłem, że gra Joinville, nie mogłem sobie odpuścic. Tą drużynę poznałem ostatnio z dobrej strony. Obserwuję ich poczynania od dłuższego czasu i w momencie załapania zadyszki, czekałem na ich przełamanie i powrót do formy. Raz wtopiłem, ale teraz już trzykrotnie wygrałem dzięki zespołowi gości.
Joinville, już dwa razy było blisko serie A, w 2013 roku zabrakło im ledwie punktu.
Najwyraźniej jest to drużyna, której zależy na awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.
W tabeli po 3 wygranych z rzędu zajmują 2 lokatę, z 3 punktami straty do lidera i z 7 oczkami przewagi nad 5 ekipą ligi.
Avai to spadkowicz z 2011 roku i od tej pory na koniec sezonu znajdują się w okolicach środka tabeli. W chwili obecnej zajmują dobre 4 miejsce z dwoma punktami pzrewagi nad 5 pozycją, która nie daje awansu. Do dzisiejszego rywala tracą 5 punktów.
Gospodarze są w fatalnej formie, w ostatnich 5 meczach 4 porażki i tylko jedna wygrana z Icasą, która znajduje się w strefie spadkowej.
Patrząc na H2H, Joinville lubi grac na Estádio Aderbal Ramos da Silva, ostatnio dwa zwycięstwa po 2:0.
Podsumowując, liczę na 4 wygraną z koleji zespołu Joinville i umocnienie się na górze tabeli, oraz na podtrzymanie kiepskiej formy przez gospodarzy, chociaż jeszcze w tym spotkaniu ???? .
Uważam, że po takim kursie warto jest włożyc nawet większą sumkę na potrojenie stawki.
Powodzenia!!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder Bremen - 1. FC Köln Typ: 2/2
Kurs: 4.50
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Witam. Dzisiaj w ramach 9 kolejki Bundesligi Werder podejmuje na swoim terenie 1. FC Köln. Gospodarze to czerwona latarnia Bundesligi zajmuja ostatnią lokate bez zwycięstwa z 4 remisami i taka sama liczba porażek. W ostatnich 5 meczach udało im sie urwać tylko punkt z Freiburgiem a reszte spotkan przegrali. Jednak największy cios zadali im Bawarczycy z Monachium którzy rozjechali ich 6:0. Natomiast goście po 3 kolejnych porażkach w Bundeslidze niespodziewanie pokonali Borussie 2:1. Po tej wygranej nabrali pewnosci siebie i powinni wygrać również ten mecz bo przeciwnik nie jest zbyt wymagajacy. Werder pewnie ten mecz podobnie jak poprzednie przegra z posadą pożegna sie trener Robin Dutt i z nowym trenerem ten zespół może sie podniesie z kolan. Goscie powinni wyjsc na prowadzenie już w pierwszej połowie i przynajmniej dotrzymać ten korzystny wynik do konca spotkania.
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, I Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundalk - Cork City
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dundalk (71!-24) będzie podejmować gości (51:23 z 1. miejsca w tabeli do którego mają zaledwie jeden punkt straty.
Gospodarze mają na koncie porażającą ilość goli. H2H również na korzyść gospodarzy bo na ostatnie 5 spotkań tylko raz zremisowali. Dla Cork City to będzie koniec dobrej passy 5. meczy z rzędu.
Stawiam czystą 1.
✅ 70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom