>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Salzburg-St.Liege
Typ: wygra St.Liege w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 5,0
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wystawiony kurs na zwycięstwo gości jest dla mnie trochę dziwny. Owszem też uważam że delikatnym faworytem jest tu drużyna gospodarzy. Jednak przy tak dobrym kursie na DNB postanowiłem zagrać za parę groszy. Salzburg dzięki sponsorowi i konsekwentnej polityce kadrowo/szkoleniowej zdominował Austriacką Bundesligę. Wyniki są rewelacyjne. W tym roku przekładają się one również na dobrą grę w LE gdzie w grupie C z kompletem punktów przewodzą. Lecz czy dominacja w Austrii musi oznaczać również dominację w LE?? Moim zdaniem nie. Dzisiaj zmierzą się z zespołem który kadrowo ma taki sam potencjał. St.Lige drużyna obecnie zajmująca 1 miejsce w Belgi. Na kacie ma 9 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę. A moim skromnym zdaniem liga Belgijska prezentuje wyższy poziom od Austriackiej. Dodatkowo to St.Lige potrzebuje bardziej zwycięstwa gdyż obecnie zajmuje 3 miejsce z 1 pkt, myśląc o dalszej fazie LE trzeba dzisiaj zapunktować.Czyli po stronie St.Lige będzie większa motywacja,skupienie i determinacja. Co przy konfrontacji wyrównanych ekip może zaważyć.
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Trabzponspor - Legia Warszawa
Typ: Trabzonspor -1 AH
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Ja dziś idę po najprostszej linii. Kursy moim zdaniem dziwnie wysokie i jak mój jeden kolega stwierdził aż podejrzane. No ale ja nie będę się bawił w Macierewicza tylko pójdę za ogromnym value jakie jest moim zdaniem w tym meczu na gospodarzy. Turcy w przeciwieństwie do Włochów czy Anglików nie traktują LE po macoszemu. Grają pierwszym składem i widocznie chcą zajść jak najdalej. Przewidywane składy to:
Trabzonspor: Onur Kivrak - Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Olcan Adin - Yusuf Erdogan, Zokora, Colman, Malouda - Mierzejewski - Paulo Henrique.

Legia: Skaba - Rzeźniczak, Dossa Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Kosecki, Vrdoljak, Pinto, Furman, Brzyski - Dwaliszwili.
Niektórzy mówią, że cieszy powrót Koseckiego i niby Dwaliszwili wraca do formy. Proszę was. O ile Kosecki może i ma przyszłośc za granicą to Dwaszwili nie nadaje się na nic poza naszą mierną ligę.
Pomijając brak napastnika można dodać o &quot;geniuszu&quot; Wawrzyniaku i najlepszym transferze roku w Europie czyli Pinto.. dodać ale co?
Analiza może i dość tendencyjna oraz powierzchowna ale sporo już było napisane, statystyki wymieniane, a Legia nie ma tu najmniejszych szans... no szanse zawsze jakieś są ale na pewno warto zagrać zakład.
Na koniec dodam tylko, że po losowaniu grup LE powiedziałem do paru osób, że jedyny punkt jaki mogą zdobyć Legioniści w tej edycji to z Limassol u siebie. Postawiłem tam nawet remis oprócz x2 i niestety nie doceniłem umiejętności naszych. Tak też radzę do końca grać przeciwko Legii bo punktów już raczej nie zdobędą. Chyba, że na koniec ktoś się podłoży. Pozdrawiam ;)
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 301,5K

kudel

Znawca - Tenis
Liga Europejska
Swansea - Kuban
typ: Swansea wygra obydwie połowy? TAK
kurs: 3
buk: bet365
analiza:
Spotkanie odbedzie sie o godzinie 21:05.
Zmierza sie zepsoly, ktore dzieli znaczaco pozycja w tabeli.
Gospodarze są na pozycji 1 z kompletem punktow.
Zas Kuban zamyka tabele bez zdobyczy punktowej.
Swansea jest naprawde dobrym ulozonym zespolem dlatego mysle, ze ten typ bez problemu powinien wejsc.
Gdyz Kuban nie jest jakims wymagajacym zespolem.
Ostatnie ich mecze mowia same za siebie.(4 spotkania - 1pkt)
Gospodarze na pewno beda chcieli sobie ustawic mecz wiec strzela szybko bramke w pierwszej polowie a potem przypieczetuja zewyciestwo w drugiej i typ siada.
⛔ 100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Tour Championships - Istanbul (Świat), twarda (w hali)
Spotkanie: Radwanska A. (Pol) - Kerber A. (Ger)
Typ: DW 2:1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio Agnieszka nie jest w najlepszej formie, ale w moim odczuciu dziś przełemie złą passę, która ją dopadła już jakiś czas temu. Co do spotkania z Kerber to jest naprawdę loteria, dużo zależy od psychiki danej zawodniczki w dniu spotkania. Czasem Radwańska może naprawdę zaskoczyć Kerber dobrymi returnami, gdzie ta biega po całym korcie, a czasem bywa tak, że Agnieszka nawet nie daje rady odebrać serwisu Kerber. Dziś stawiam na dokładny wynik z racji iż spotkanie może być naprawdę zacięte. Nie ma co zbytnio przejmować się h2h, bo spotkania tych zawodniczek to inwidualna sprawa. Niemka jest w fantastycznej formie, ale sądzie, że dziś już Agnieszka powie stanowcze &quot;dosyć&quot; i będzie walczyć na wystarczającym poziomie aby ją pokonać.
⛔ 100
 
sheller92 7

sheller92

Użytkownik
????Turniej Mistrzyń
A.Radwańska-A.Kerber
typ:2
kurs:2,00
bukmacher:Bet365
Witam, dziś proponuję zaryzykować na wygraną naszej Angeliki, chodź faworytką tego spotkania oczywiście jest Agnieszka Radwańska.
Obstawiam na Kerber ,ponieważ jeśli niemka chcę walczyć o awans do półfinału musi Agnieszkę pokonać,bo obstawiam że Kvitowa przegra z Williams i wtedy stosunek po wygranej Angeliki z Radwańską będzie taki sam i wtedy zadecyduję mecz Kvitowa-Kerber o wejście do półfinału.
Oglądałem mecze z Kvitową czy Williams oczywiście to było do przewidzenia że przegra z Williams, ale z Kvitową? Kvitowa popełniała mnóstwo błedów a Agnieszka nie umiała tego wykorzystać, patrząc na nią była wykończona tym sezonem , zresztą Aga w wywiadzie przed tym turniejem wspominała że już jest zmęczona tym sezonem, więc wydaję mi się że w meczu z Kerberówną też nie będzie jakoś specjalnie walczyć.
Angelika jest waleczną tenisistką, ale było wiadome że przegra z Williams i pomimo tego że przegrała 6-1,6-3 to walczyła i czasami sama Serena miała problemy, dlatego stawiam na Kerber.
H2H;
4-3 Dla Radwańskiej
W tym roku Panie spotkały się 2 razy w Tokio wygrała Kerber 6-4,6-4
oraz w Pekinie wygrała Radwańska 7-6(9-7),6-4
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Bazylea
Spotkanie: Edouard Roger-Vasselin v Tobias Kamke
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kurs na to spotkanie spadł z 1.8 wczoraj na 1.66, i prawidłowo.
Head 2 Head tych dwóch zawodników nie wskazuje wcale na francuza, wręcz przeciwnie. To Kamke wygrywał ostatnie dwa spotkania - na trawie, gdzie piłka leci nisko, szybko. Francuz jest wysoki, więc tenis Wimbledoński wcale mu nie sprzyja. Kort twardy, na którym zawodnicy między sobą jeszcze nie grali to idealny moment, by Roger-Vasselin poprawił swoją statystykę.
W meczu z Wawrinką Francuz grał prawie bezbłędnie, za to Wawrinka grał gorzej ode mnie. Tak, postawiłbym stówe, że tamtego dnia ugrał bym z nim seta. Mimo tego, że Wawrinka pokazał dno tenisa, Roger-Vasselin zrobił to, co do niego należało i gładko wszedł w Rundę 2.
Tobias Kamke często wyrzuca piłki, nie ma mocnego serwisu, oczywiście potrafi zagrać fenomenalne akcje - &quot;potrafi&quot;, ale wcale nie musi.
Także typ 1 w tym spotkaniu jak najbardziej do wzięcia.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Tottenham Hotspur
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Tottenham w grupie nie ma sobie równych i tym razem nie powinno być inaczej. Wyjazdowe spotkanie z Anzhi zakończone zwycięstwem 2:0 już do przerwy kończyło się takim wynikiem. Nie ukrywam, że dziś oczekuje czegoś podobnego. Gospodarze zaś 2 mecze, 2 remisy, 1 strzelona bramka póki co.
AVB nie zabrał do Mołdawii (co można było już wcześniej przypuszczać - że nie poleci cała podstawa) 3 piłkarzy a są nimi: Andros Townsend, Kyle Walker i Paulinho jednak mimo wszystko skład jest bardzo silny. Możliwe, że po połowie w ataku zagrają Defoe i Adebayor.
Prawdopodobna podstawa na mecz powinna wyglądać następująco:
Friedel - Fryers, Kaboul, Chiriches, Naughton - Sandro, Dembele - Lamela, Eriksen, Lennon - Defoe. Mi to wystarcza a kurs zachęca. Powodzenia !
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Li Na vs Jelena Jankovic
Typ: Over 26,5 gema
Kurs: 3,30
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 24.10.2013/16-00
Analiza:
Drugie spotkanie dla tych pań w grupie białej w turnieju kończącym zmagania kobiet w tym sezonie. Turniej rozgrywany jest w Stambule. Jelena Jankovic w pierwszym meczu pokonała Białorusinkę Azarenkę co można uznać za swego rodzaju niespodziankę. Victoria już słabo zagrała z Errani, ostatecznie wygrała, ale nie była w stanie wygrać z Serbką. Patrząc i na statystyki może też i nie zachwyciła, ale była lepsza. Dziś można ewidentnie zaobserwować masówkę na Jelenę. Kursy pospadały z 3,20 na 2,50 chociażby. Jankovic to bardzo doświadczona tenisistka, była kilka lat temu numerem jeden światowego rankingu. LI Na może i nie ma zbyt imponujących warunków fizycznych, ale jej nie ustępliwość pomaga jej w dążeniu do wygranych. W pierwszym starciu wygrała z Włoszką Errani. Zanotowała w tamtym spotkaniu pięć asów, skuteczność pierwszego serwisu nie była zbyt imponująca, ale pomińmy ten fakt. O ile w pierwszym secie Chinka utrzymywała serwis, raz przełamała, i ostatecznie wygrała, o tyle w drugim secie było różnie, a o wyniku decydował tie-break. Z pewnością nie razi i nie dwa razy zdarzało się Wam oglądać zmagania kobiet w tenisie. Mam na myśli nieobliczalność kobiet. Zdecydowałem się na ten typ, gdyż uważam, że jest on realny głównie z tego względu, że w sześciu dotychczasowych starciach za każdym razem obserwowaliśmy dwa sety. Czas przełamać tą rutynę, i dłużej pobyć na korcie. Oczywiście w spotkaniach kobiet kwestią oczywistą jest to, że trzy sety mogą również nie zapewnić wejścia typu, ale raczej to mało prawdopodobne. Obie zawodniczki grały ze sobą dziewięciokrotnie. Bilans nieznacznie (prowadzi 5-4) jest korzystniejszy dla Li Na. Ostatnie starcie miało miejsce w 1/8 finału US Open gdzie Chinka wygrała pewnie 2-0 z Jeleną. Ostatni pojedynek trzy-setowy był cztery lata temu, ale wówczas przy tak wysoko ustawionej linii nie dawał wejścia typu. Biorąc pod uwagę wahania kursowe sądzę, że typ jest do zrealizowania-powowdzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 28

karol10104

Użytkownik
Liga Europejska
PAOK Saloniki - Maccabi Haifa
Bukmacher: Sts
Typ: 1 handicap (musza wygrac dwoma bramkami)
Kurs:3.25
Powiem tak kto nie ryzykuje ten nie wygrywa i taka jest prawda, Paok radzi sobie całkiem nieźle na co wskazują ich statystyki. Ich sytuacja w grupie L nie jest najlepsza gdyż mając 4 punkty w szybki sposob przy porażce mogą stracic swoje pierwsze miejsce, dlatego też na własnym boisku muszą i napewno wygrają ten mecz.:]
kiepska analiza
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Norwegia
Spotkanie: Rosenborg - Tonsberg
Typ: 2
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: I jedna i druga drużyna nie należy do tuzów norweskiej GET-Ligean:grin:. Po całkiem niezłym początku Rosenborg notuje serię 6 porażek z rzędu. Z kolei Tonsberg w dotychczasowych kolejkach nie przegrał tylko raz - ale za to z kim...... z Lorenskog - i sądząc po statystykach było to to wyrównane spotkanie - Lorenskog było lepsze tylko o 1 strzał. W jednej z ostatnich kolejek przegrali z jedną z czołowych drużyn Lillehammer ale strzałow mieli więcej. Z kolei w międzyczasie ponieśli dotkliwą porażkę z Frisk 2-8 (w strzałach było równie źle) i z sąsiadem w tabeli Stjernen 2-4 ( lecz w strzałach była zaskakująca dominacja Stjerenen).
W skrócie w ich meczach obseruje dużą anomalię - toczą wyrównane pojedynki z tuzami ligi a z drużynami słabszymi są demolowani ????.
Rosenborg ostatnio przegrywał z Lorenskog i Lilehammer zdecydowanie zarówno w strzałach jak i bramkach. Z kolei ze Stjernen przegral tylko 1 bramką ale za to w strzałach było dużo gorzej.
Liczę że wreszcie Tonsberg zagra z teoretycznie słabszym rywalem dobrze i odniesie 1 zwycięstwo w sezonie w regulaminowym czasie....
⛔ 100
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nozna -L.Europejska
Spotkanie: Elfsborg ₋ Esbjerg
Typ : powyzej 3,5 gola w meczu
kurs 3,00
buk: william hill
Analiza
Stawiam dzis na bramki w szwedzko-dunskim pojedynku. Obie druzyny z krajow o podobnym poziomie i obie preferujące ofensywny styl gry. Elfsborg w lidze w 28 meczach strzelił 47 bramek (3 atak w lidze ) stracił 32 gole. Esbjerg w swojej lidze jest najskuteczniejszy 12 meczy i bilans goli 26-18. Jest to 3 mecz obu druzyn w grupie C gospodarze po porazce z Salzburgiem 4:0 i remisie z St.Lige 1:1 maja na koncie tylko 1 pkt i jesli chcą sie jeszcze liczyć to musza dzis wygrac a takie podejscie przeciwnika do meczu lubi Esbjerg ktory nie boi sie wymiany ciosow i w lidze czesto notuja wyniki typu 3:1 ;3:2 ; 4:2 w eliminacjach do ligi europy z st etienne w pierwszym meczu było 4:3. W fazie grupowe na poczatek pokonali St.Lige na wyjezdzie 2;1 a nastepnie przegrali z Salzburgiem 2:1. Pogoda typowo skandynawska ale jedni i drudzy raczej przyzwyczajeni do tego ( zapowiadaja lekkie przelotne opady)
Jesli nie bedzie ciapy jak wczoraj w Lizbonie to powinnismy zobaczyc kilka bramek kurs zacheca wiec warto zaryzykowac
⛔ 100
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Salzburg vs St.Liege
Typ: St.Liege over 1,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
AnalIza:
Patrząc na ostatnie wyniki, postawę to gracze z Salzburga są zdecydowanym faworytem. Dobrze zdyscyplinowana obrona, świetna forma strzelecka, co pokazują statystyki . Liga plus faza grupowa LE to tylko 11 bramek straconych przy 47 strzelonych. Ale no właśnie obrona... dziś gospodarze wystąpią bez podstawowego bramkarza, i dwóch obrońców, którzy tworzyli razem parę stoperów w ich wygranym meczu z Esbjergiem i następnym ligowym wyjazdowym z Austrią Wiedeń. Wydaje mi się, że te absencje mogą mieć wpływ na dzisiejsze poczynania ich defensywy.
Belgowie również przewodzą w lidze. Nie są takimi (mam nadzieję, że M.Pudzianowski się nie obrazi za określenie) dominatorami jak Salzburg ale również spisują się bardzo dobrze. Obok Red Bullsów są faworytami do wyjścia z grupy. Ale żeby wyjść trzeba mecze wygrywać a zanotowali przegraną i remis. Dziś liczę na ostrą strzelaninę obu drużyn.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK, 18:30
Spotkaine: PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
1(-6)
1.75
Pinnacle

Turów w porównaniu z poprzednim sezonem ma o wiele mocniejszy zespół, dłuższa ławka, bez tzw. zawodników których wrzuca agencja by dorobiły się na nich osoby trzecie - typu Micic i Aleksic. W tym sezonie jest szeroka ławka z wartościowymi zmiennikami. Kulig i Zigeranovic - są w mega formie, ba - życiowej!
Anwil na wyjeździe nie przekonywał stylem we Wrocławiu w 1 kolejce, gdzie Sląsk grał po prostu MEGA ŻENADĘ, MEGA!! W drugiej kolejce Anwil u siebie wymęczył zwycięstwo z Asseco Gdynia, które tylko z nazwy przypomina zespół z Gdyni, gdyż mają bardzo mały budżet - skład oparty na młodych niedoświadczoncyh Polakach , USA i Bałkany. Dedek trzyma jakiś poziom, ale Anwil u siebie się z nimi męczył.
W Anwilu na rozegraniugra Katnic, ktory ma przeglad boiska ale selekcja rzutowa to masakra. Nie ma zmiennika. Nie ma zawodnika, który weźmie grę na swoje barki. W Turowie: Taylor, Chyliński, Dylewicz, Wiśniewski, Prince. Ogromna przewaga i Turów obecnie w lidze dysponuje najlepszą formą. Trzeba korzystać, bo linia na moje oko powinna być -10(+).
Prince - gość przyszedł z ligi tureckiej. Na parkietach PLK wykazuje się mieszanką umiejętności Q Woodsa i Q Hosleya. Walczy o zbiórki, dobra inteligencja na boisku, świetnie broni.
I pod koszem przewaga, bo Zigeranovic i Kulig- świetnie przepracowany okres wakacyjny, bo Kulig sporo schudł i Zigi również. Zigeranovic czuje oddech na plecach nowego zawodnika, bo Turów zgłosił do rozgrywek Kyle Barone - wypożyczony zawodnik z Armani Mediolna,i Zigeranovic grał w ostatnich meczach jak natchniony . Nagle dodał nowy wachlarz swoich zagrań. Rozpycha się łokciami, walczy o zbiórki...
Jeśli ekipie ze Zgorzelca nie trafi się po prostu slabszy dzień, na moje oko powinni spokojnie wygrać róznicą minimalnie 10 punktów.
Powodzenia!
⛔ 100
 
whosayko 1

whosayko

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ PIŁKA NOŻNA - LIGA EUROPEJSKA.
Spotkanie: Paços de Ferreira - Dnjepropetrowsk
Typ: 2
Kurs: 1.71
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mój pierwszy typ na tym forum więc pewnie wszyscy będziecie patrzeć z dystansem, mimo to spróbuje! ;)
Myślę że warto zwrócić uwagę na potyczkę portugalskiej Ferreiry z ukraińskim Dnipro. Dlaczego gram na Ukraińców?
(chciałem zapodać screny ale mam za mało postów :razz ????
1. Ferreira zajmuje ostatnie miejsce w lidze portugalskiej - 5 ostatnich spotkań to P-Z-R-P-P( zwycięstwo po bardzo dziwnym meczu 4-3 z Martimo , a remis z równie słabym Setubal).
Fakt jest taki że to jest ostatnia szansa portugalskiej drużyny na zmienienie &#39; czegoś&#39; w tabeli , lecz wszystkie znaki na niebie są przeciwko nim.
Nawet kompletny laik po spojrzeniu na wyniki stwierdziłby że gra się &#39;nie klei&#39; (zwycięstwa w pucharze portugalii przed kilkoma dniami nie biore pod uwagę ;) )
2. Dnipro - ostatnio w przysłowiowym gazie. W lidze - ostatnie 5 spotkań 4 gładko wygrane i remis z Dynamo Kijów (który mimo wszystko uważałbym za sukces) W lidze europy ostatni mecz zakończył się porażką z wyżej notowaną drużyną z Florencji. Włosi wygrali mimo średniego meczu.. Myślę że teraz drużyna ukraińska za wszelką cenę bedzie chciało udowodnić kibicom swoją wysoką formę i przybliżyć się do fazy pucharowej.
W takiej formie nie dadzą sobie wyrwać 3 punktów, nawet mimo trudnego terenu.
CZARNY SCENARIUSZ?
-&gt; Liga Europejska rządzi się swoimi prawami - &#39; głupie&#39; mecze się zdarzają.
-&gt; szybka czerwona kartka
Jak dla mnie bukmacherzy takim kursem dają nam prezent. I grzechem byłoby nie zagranie tego meczu! ;)
Powodzenia! :spokodfhgfh:
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Liga Europejska (Piłka Nożna)
Spotkanie: ACF Fiorentina - Pandurii
Typ: X [Handicap 0:1]
Kurs: William Hill @ 3.80
Już dziś o godzinie 21:05 w ramach trzeciej kolejki Ligi Europejskiej Fiorentina na Stadio Artemio Franchi będzie podejmować trzecią drużynę chorwackiej Ekstraklasy Pandurii.
Na typ z jednobramkowym zwycięstwem Fiorentiny zdecydowałem się z kilku aspektów. Pierwszym z nich jest bardzo męczący mecz Fiorentiny z Juve, natomiast w ostatniej kolejce Pandurri gładko ograło przeciwników 6:1 niewielkim nakładem sił. Ponadto w kadrze Fiorentiny zabraknie kilku zawodników, a ponadto najprawdopodobniej nie zagra Giuseppe Rossi, który w ostatnich dniach stanowił o sile ataku Violi.
Warto jednak nadmienić, że Fiorentina jest wyraźnym faworytem tego meczu. Ich zwycięstwo nie ulega wątpliwości. Dość ryzykowny manewr z jednobramkowym zwycięstwem może okazać się na prawdę trafny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dobi 214K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Slovan Liberec - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:05 w Libercu, wyjdą ekipy Slovana i hiszpańskiej Sevilli. Według bukmacherów jak i mnie faworytem tego pojedynku jest Sevilla. Ekipa dobrze poukłada grająca przyjemny futbol, której zależy na LE. Slovan w ostatnich 4 meczach nie zbyt dobrze 1-1-2, natomiast Sevilla 2-2-0. Sevilla przemknęła przez eliminacje jak burza ze Śląskiem wygrywając u siebie znacznie 4-1 i na wyjeździe rozbijając wrocławską ekipę aż 0-5 ! Oprócz tego liga czeska jest nieporównywalnie słabsza od ligi hiszpańskiej. Jak dla mnie Sevilla powinna wygrać ten mecz. Ale to tylko piłka i wszystko się może zdarzyć.
⛔ 100
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham wygra obudwie polowy
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny wieczor z pilka europejska, dzis sprobujemy szczescia w Moldawii gdzie miejscowy Sheriff Tiraspol podejmie zdecydowanego faworyta grupy Tottenham. Gospodarze nie maja sobie rownych w lidze, w LE w dwoch dotychczasowych meczach zdobyli jedna bramke ktora dala im punkt, i tu sie zarty koncza bo dzisiejszy rywal jest nieporownywalnie mocniejszy od ekip z ktorymi przyszlo sie mierzyc w tegorocznych rozgrywkach europejskich. Anglicy jada do Moldawii liderujac grupie 6pkt 5-0 w bramkach, bez wiekszych oslabien w pierwszym skladzie kogutow Defoe na szpicy za nim Eriksen, na lawce chociazby R.Soldado i Adebayor wiec sila ofensywna nieporuwnywalnie po stronie Tottenhamu, Spodziewam sie wysokiej wygranej gosci, licze rowniez na szybko bramke Defoe jak to mialo miejsce w poprzednich dwoch meczach Tottenhamu ligi europejskiej. Powodzenia
✅ 125
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Spotkanie: Paris Volley - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Resovia (-1,5 seta)
Kurs: 1,70
bet365
Dzisiaj w Paryżu o dwudziestej trzydzieści odbedzie się pojedynek pomiędzy tamtejszym Volley Paris a naszą Aseco Resovią Rzeszów. Moim zdaniem Mistrzowie Polski są w tym meczu zdecydowanym faworytem, będzie to ich pierwszy mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Rzeszowianie mają doskonały skład: Piotr Nowakowski, Grzegorz Kosok, Krzysztof Ihanczak, Czech Lucas Tichacek, Niemiec Johen Schops, Amerykanin Paul Lotman czy też Białorusin Oleg Achriem. Przed tym sezonem dokonali także doskonałych zakupów Bułgara Nikołaja Panczewa czy też doskonałego Wegra Petera Veresa. Jak widać skład jest imponujący i nawet jeśli podstawowa szóstka nie zaskoczy to jest kilku dobrych zmienników. Co do gospodarzy to też maja dobry zespół. Serbowie Goran Maric i Marco Ivonic, Holender Jeroen Paul Trommel czy też Hiszpan Guillermo Herman. W zespole brylują obcokrajowcy ale w starciu z naszym Mistrzem raczej nie daje im szans. Myślę że warto postawić nawet na zwycięstwo Asseco i to wysokie, może gospodarzom uda się ugrać seta.
✅ 70
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Przysiężny - Almagro
Typ : Przysiężny
Kurs : 5,50 &gt;&gt; 5,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Michał od dłuższego czasu bez poważniejszej kontuzji, chciałby się powiedzieć &#39;wreszcie&#39;. Jeszcze rok temu nie wierzyłem w jakikolwiek sukces Polaka, ale po tegorocznym Wimbledonie między innymi, moje poglądy zmieniły się o 180 stopni.
Michał to technik i taktyk. Prezentuje bardzo podobny styl gry do samego Federera, a Szwajcar jakiś czasu temu zaprosił go nawet na 3 tygodniowe sparingi.
Polak musi wejść w mecz, rozpracować rywala w trakcie spotkania i dobrać odpowiedni sposób uderzania piłki. Przysiężny na pewno nie będzie odstawał serwisem, nie tak mocnym, ale dobrze plasowanym. Almagro mimo jednoręcznego backhandu nie uzyska przewagi w tym elemencie. Gra Hiszpana opiera się przede wszystkim na mocnym forehandzie i długich wymianach.
Na cegle miałbym wątpliwości, ale na hali, na której Przysiężny osiąga w tym sezonie najlepsze wyniki w karierze nie waham się wytypować Polaka.
Ostatnia rzecz, końcówka sezonu to okres o zwiększonej ilości niespodzianek. Faworyci na papierze, po przepracowanym sezonie nie mają tyle werwy co na początku zmagań. Almagro w czołówce utrzymuje się od dawna, rok w rok gra w najważniejszych imprezach. Michał tuła się po challengerach, tam poziom jest niższy, a co za tym idzie mniej wymagający przeciwnicy. Paradoksalna świeżość może mu dać przewagę na wejściu.
⛔ 100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska
Mecz: Salzburg: St.Liege
Typ: 2
Kurs:5.3
Analiza:
St.Liege musi zaczać zdobywać punkty aby mieć szansę na wyjście z grupy. Mimo ostatniego spadku formy przewiduję tu niespodziankę. Kadrowo zespół z Belgii nie jest słabszy od Salzburga także szanse są 50:50 po takim kursie ryzykuję.
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom