>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 74,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 24 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Ottawa Senators @ Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings OT
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przyznam szczerzę, że byłem pod wrażeniem w jaki sposób Wings uporali się w meczu z Sharks, tym bardziej że brakowało w składzie dwóch nominalnych defensorów z I linii - Kronwall &amp; Ericsson, w zamian za nich sprawy w swoje ręce wzięła młoda krew, która robi ogromne postępy i jestem pełnego zdania, że Wings dzięki nim sukcesywnie umacniają swoje walory w tym sezonie na tyłach, a pierwsze wzmianki widzieliśmy na ostatnich playoffach. Nie był to mecz pokroju klasycznej łupanki jaką potafią zafundować Pingwiny, Maple Leafs czy nawet Sharks u siebie - była to typowa gra oparta na ogromne zaangażowanie taktyczne i świetne usposobienie defensywne po obu stronach.
Wings praktycznie w ogóle nie zostawiali wolnej przestrzeni Rekinom, skutecznie blokowali ich strzały, rozbijali wszelkie ataki, byli solidni w Penalty-Kill i pozostawili obraz mizernie wyglądającej w szczególności I lini, gdzie ustawiony był Hertl, Thornton i Hamilton. w I oraz II tercji Skrzydła punktowali Sharks w swojej strefie defensywnej, dopiero w III tercji Babcock postanowił ruszyć i całkowicie przechylić spotkanie na własną szalę, jak się okazało, było to słusznym posunięciem i Sharks w zasadzie przez całą 3 tercję byli zamknięci we własnej strefie odpychając ataki gospodarzy. Odrazu widać było funkcjonalność każdej z 4 lini ofensywnej, świetnie &#39;raszował&#39; Tatar, zapędzał się Smith z defensywy, który był bardzo bliski zdobycia gola. Ogółem ofensywa Skrzydeł zgarniała coraz więcej szans, wygrywała wznowienia i szukała wielu kombinacji. Niemi w bramce gości był jednak nie do zdarcia i udowodnił to w pełni po loterii rzutów karnych notując fantastyczny &#39;save&#39; przy próbie Bertuzziego. Udało się mimo wszystko zgarnąć jeden punkt, przyznam że bardzo cenny i w pełni zasłużony.
Dzisiaj do Michigan przylatują Senatorzy, a sam mecz jest na tyle wyjątkowy, że Sens zagrają po raz pierwszy przeciwko swojemu &quot;odwiecznemu&quot; Kapitanowi, który służył tam przez ponad 17 lat. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, Sens zmierzą się jak podkreślałem wcześniej, ze świetnie ustawionym zespołem pod względem defensywnym, ze znacznie lepszym bilansem jeśli chodzi o H2H , dobrym goalteningiem (3-0-0 Howarda w karierze przeciwko Sens) i w końcu z zespołem , który jest w formie, gra w swojej twierdzy i potraktuje ten mecz jako priorytet po przeniesieniu tego sezonu do konferencji wschodniej.
Ponadto skład zasili po dwu-meczowej absencji Nick Kronwall, o którym niejednokrotnie wspominałem i przedstawiałem jako najmocniejszy filar w defensywie &quot;Ośmiorniczek&quot; po odejściu Lidstroma.
Poza tym jak byłem pozytywnie nastawiony przed ostatnim meczem z Rekinami, tak teraz nakładam szansę Skrzydeł jeszcze większym optymizmem. Stawiam więc na gospodarzy, którzy są zdecydowanym faworytem i powinni zgarnąć komplet jeszcze bardziej zmotywowani i podrasowani po świetnym meczu z Sharks.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Valencia - St. Gallen
Typ: over 3,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: William Hill
Analiza: Zapraszam bardzo na kolejną kolejke Ligi Europy a w szczególności na spotkanie Valenci z St. Gallen. Spotkanie to zapowiada się bardzo interesująco ponieważ Valencia zajmuje obecnie 3 miejsce w grupie a wyprzedza ich własnie St. Gallen. Obydwa zespoły mają na swoim koncie po 3 punkty lecz to goscie mają lepszy bilans bramkowy. Valencia będzie chciała za wszelką cenę wygrać ten mecz aby mieć jeszcze szanse na grę dalej w tych rozgrywkach a goście jak sie okazuje potrafili wygrać z Kuban oraz minimalnie przegrać z Swansea. Według mnie w tym meczu padnie ponad 3 bramki a to dlatego że obydwa zespoły będą walczyć o każdy punkt a gospodarze lubią grę ofensywną i napewno strzelą nie jedną bramkę lecz minimum 2 a St. Gallen zarówno w lidze jak i lidze Europy strzela minimum 1 bramkę mecz zarówno ją tracąc. Za Valencią napewno będzie stał atut własnej publiczności gdzie będą chcieli się pokazać swoim kibicom i zapewnić im świetne widowisko strzelając kilka bramek. Natomiast co do Szwajcarów to oni napewno będą chcieli wywieźć z hiszpanii jak najlepszy wynik aby grać dalej i pokazać się w Europie jako solidna drużyna która potrafiła wyjść z tej grupy. Podsumowując obydwa zespoły będą grać na 200% swoich możliwości i napewno padnie dużo goli obstawiam minimum 4 bo wynik 3:1 w jedną lub w drugą strone jest całkiem prawdopodobny i ten mecz napewno ustawi dalsze losy tej grupy.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Swansea - Kuban
Typ: Swansea (-1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

W jutrzejszym ogromie zdarzeń znalazłem coś dla siebie. Mianowicie mecz wyspiarzy z poradzieckimi ... no właśnie brakło słów.
Przede wszystkim są to zespoły które są w odmiennej formie. Swansea w LM zanotowała 2 zwycięstwa z St. Galen u siebie 1:0 i z Valencią na wyjeździe 3:0, gdzie rozegrali świetne zawody, jednak nietoperze w formie wtedy nie były... natomiast kuban przegrał u siebie z tą samą valencią 2:0 i z St.Galen na wyjeździe też 2:0. W lidze Kuban zajmuje dopiero 13 pozycje częściej przegrywając i remisując niż wygrywając bilans 3:5:5. Natomiast Swansea w lidze gra średnio, tzn. nie gra żle ale musiała się zmierzyć w ostatnich kolejkach z diabłami arsenalem i Liverpoolem. Co do Swansea to gra tam kilkoro hiszpanów i styl gry tej drużyny nie przypomina wyspiarskiego dlatego nie sadze by Kuban miał jakieś szanse na wyspach.

⛔ 100

 
maer 305,8K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska ( Grupa L )
Spotkanie: PAOK Saloniki - Maccabi Haifa
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 24.10.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na drugą kolejkę rozgrywek grupowych Ligi Europejskiej.
Wybrałem mecz w grupie L w którym spotkają się PAOK Saloniki oraz Maccabi Haifa.
PAOK Saloniki aby zagrać w rundzie grupowej nie potrzebował żadnego meczu w eliminacjach do tych rozgrywek a wcześniej odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów, a w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej zagrał dwa razy i zanotował zwycięstwo u siebie z Shakhtarem Karaganda oraz remis na wyjeździe z AZ Alkmaar i zajmuje obecnie drugie miejsce w w swojej grupie.
Maccabi Haifa musiało przejśc eliminacje odprawiając kolejno Khazar Lenkoran, Ventspils oraz Astra a w grupie w dwóch swoich meczach przegrali u siebie z AZ Alkmaar oraz zremisowali na wyjeździe z Shakhtarem Karaganda i zajmują trzecie w grupie.
Mój typ w tym meczu to jedynka, PAOK u siebie potrafi zagrać dobrze i jest u siebie bardzo groźną drużyną a także mają fanatycznych fanów którzy swoim dopingiem też im potrafią bardzo pomóc a Maccabi Haifa nie potrafiło wygrać na wyjeździe z Shakhtarem Karaganda a PAOK Saloniki jest dużo lepszą drużyną od drużyny z Karagandy.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Atletico Pr-Internacional
Typ: 1/1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w ramach pucharu Brazylii w którym na przeciwko staną drużyny Atletico Paranense oraz Internacional. Pierwsze spotkanie obydwu ekip zakończyło się remisem,ale zespołem lepszym była ekipa która jutro zagra w roli gościa. Internacional stworzył sobie dużo więcej klarownych sytuacji na zdobycie bramki i choć strzelił gola dopiero w ostatnich minutach spotkania, to Atletico może mówić o sporym szczęściu że tego spotkania nie przegrało. W tym meczu dla mnie faworytem jednak nie jest ekipa gości , która żadnego z ostatnich 4 spotkań wyjazdowych nie potrafiła wygrać notując 3 porażki oraz 1 remis, nie wierzę że są w stanie tutaj wygrać i awansowąc do kolejnej rundy , gdzie może zmierzyć się ze zwycięzcą pary Corinthians - Gremio. Drużyna Atletico ostatnio notowała na własnym stadionie bardzo dobre spotkania , wygrywając mecz za meczem, pokonując co prawda zazwyczaj tylko jednym golem swoich przeciwników, ale tak pięknej karty spotkań na własnym stadionie nie ma praktycznie żadna ekipa , na 23 spotkania na własnym stadionie Atletico wygrało 15 razy zanotowało 7 remisow oraz tylko 1 porażkę co na pewno stawia ich w tym spotkaniu w roli faworyta. Stawiam na nich do przerwy jak i na koniec spotkania, liczę że są w stanie podtrzymać świetną passę i pokonać słabo spisującą się ostatnio ekipę Internacionalu.

⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Walencja
Spotkanie: Janowicz - Sousa
Typ: 2
Kurs: 3.00
Data: 25.10.2013
Godz: 14.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: W tym meczu liczę na niespodziankę. Janwicz nic nadzwyczajnego nie gra ostatnio i poniósł porażkę z Gulbis, mając dużo niewymuszonych błędów, juz znakiem jego firmowym jest nieokrzesany r... - język, gdzie miota się i rzuca na wszystkie strony przeżywając liczne rozdarcia wewnętrzne niczym Konrad Wallenrod. Z Sousą natomiast temat jest ciekawy bowiem wrzesień miał bajeczny wygrywając turniej w Kuala Lumpur i pozostawiając w tyle takich graczy ja Ferrer, Melzer i Benneteau. Później zrobił sobie 2 -tygodniowa przerwę i niespodziewana porażka z Ukraińcem Stahovskym, co jakby bardziej świadczyło o lekkim rozprężeniu i nie czuciu piłki, ale od 2 meczy już idzie zgodnie z planem. Teraz będzie miał przed sobą przeciętnie grającego Polaka i po takim kursie wchodzę w niego bez dwóch zdań. Jerzyk, to przechimeryczny człowiek potrafi zagrać wspaniale, aby potem łamać sobie rakiety na głowie. Jak będzie przekonamy się , ale kto szuka wysokiego kursu i gdzieś liczy na niespodziankę to polecam. Powodzenia

⛔ 100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Trabzponspor - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Trabzonspor - Legia 1 1,72 Betclic
Jak można przeczytać i usłyszeć każdy mówi mecz ostatniej szansy, ale ja się pytam gdzie tutaj widzieć szanse jak oni nie potrafią wygrać z Appolonem. Trabzonspor ma 4 pkt po wygranej z Appolonem i remisie z Lazio. W lidze Legia ostatnio odprawiła z kwitkiem Piast i Urban sie cieszy, że Dwaliszwili wraca do formy ale nie porównujmy Piasta do Trabzonsporu. Gospodarze w lidze nie najlepiej sobie radzą i zajmuja 5 lokate w tabeli po 8 kolejkach. Dodam, iż zwycięstwo tureckiego zespołu znacznie ich przybliży do awansu więc jak dla mnie kurs 1,72 warty gry.
Sytuacje Kadrowe:
Legia: Zabraknie Dusana Kuciaka ktory jest od dłuszego czasu kontuzjowany, Radović ma grype i został w Warszawie, Michał Efir również nie poleciał a występ Ivicy Vrdoljaka pod znakiem zapytania
Trabzonspor: Kacar Giray (ŚO) Gustavo Colman (ŚP)
Przypuszczalne składy:
Trabzonspor: Kivrak – Demir, Bosingwa, Kacar, Yumlu – Malouda, Zokora, Adin, Mierzejewski – Paulo Henrique, Erdogan.
Legia: Skaba – Broź, Rzeźniczak, Junior, Wawrzyniak – Ojamaa, Pinto, Łukasik, Furman, Kosecki – Dwaliszwili.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 955,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - AT 3 - Zhengzhou Open 2013
Spotkanie: Anthony McGill v Liang Wenbo
Typ: Powyżej 5.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365

Jak dla mnie idealnie sparowani gracze, co tylko potwierdza ich bilans bezpośredni. Wprawdzie oba mecze padły łupem Chińczyka, ale trudno o bardziej wyrównane pojedynki, bowiem oba kończyły się w decydujących partiach, a jedna z nich nawet dogrywką na czarnej bili. W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się McGill, w tym turnieju również forma bez zarzutu. Na rozkładzie ma już Higginsa, a w dzisiejszym ćwierćfinale w pięknym stylu (85, 85, 113, 89) zdemolował Wilsona (4-1). Z kolei w tym samym czasie Liang męczył się z Liu (4-2), dlatego to Szkotowi dawałbym minimalnie większe szanse na finał, ale jakkolwiek będzie, to wątpię, żeby różnica była większa niż dwa frejmy.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Trabzonspor - Legia
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.90
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Analiza jest prosta. Jak wiadomo nie wszystkie kluby traktuja LE do konca powaznie. Niektore zespoly traktuja te rozgrywki jako zlo konieczne. W tym przypadku mamy wyjatek, ekipa z Turcji traktuje te rozgrywki bardzo powaznie. Na wszystkie spotkania LE wyszli pierwszym skladem, jezeli zagraja na swoim normalnym poziomie to niestety w starciu z Legia &quot;nie beda mieli co robic&quot;. Jest to dosyc przykre, ale prawdziwe. Nawet cypryjski Apollon pokazal &quot;Wojskowym&quot; ich miejsce w szeregu. Wygranie meczu z Legia to &quot;psi obowiazek&quot; graczy z Trabzonsporu. Wielu z was sie pewnie zastanawia, dlaczego tak ostro wypisuje te wszystkie rzeczy na temat naszego jedynego reprezentanta w europejskich pucharach. To proste: nigdy nie wyszedlem dobrze na &quot;patriotycznych&quot; typach. Trzeba sie zastanowic: pieniadze czy sentymenty. Ja wybieram ta pierwsza opcje i wydaje mi sie, ze Mierzejewski przynajmniej dwukrotnie obsluzy Paulo Henrique, a ten dopelni formalnosci. Legia znajduje sie dokladnie w tym samym miejscu co S-Kadra. Nie majac dobrej obrony nie mozna liczyc na dobry wynik w starciu nawet z europejskimi sredniakami. Taki kurs to idealna okazja na grubsze zagranie.
Powodzenia!
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Trabzonspor - Legia
Typ: Mierzejewski strzeli, Trabzonspor wygra
Kurs: 6
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Do Tureckiego kotła przyjeżdża mistrz Polski, któremu raczej nie jest pisany podbój europy, po 2 porażkach, z grającym bez większego zaangażowania Lazio i po kompromitacji u siebie ze zdobywcą pucharu Cypru Apollonem Limassol, Trabzon natomiast po wygranej na Cyprze wywalczył u siebie punkt z Lazio, gdzie jedną z bramek zdobył właśnie Mierzej, liczę, że zrobi to i tym razem, bo rywal zdecydowanie słabszy, szykuje się kolejna porażka mistrza Polski w europie, Turecka liga góruje nad naszą i będzie to jutro widoczne, Tureckim drużynom w przeciwieństwie do Włoskich, chce się grać nawet w lidze europy.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska
Spotkanie: Betis - Guimaraes
Typ: X
Kurs: 3,95
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:


LIGA EUROPY
19.09.2013 Betis-Lyon 0:0
19.09.2013 Guimaraes - Rijeka 4:0
03.10.2013 Lyon - Guimaraes 1:1 (Lyon dość znacznie przeważał w statystykach)
03.10.2013 Rijeka - Betis 1:1 (tutaj Betis wykazał się wyjątkową nieskutecznością: 16 strzałów, 6 w światło bramki, 1 gol)
LIGI KRAJOWE - ostatnia kolejka
Betis - Elche 1:2 (w statystykach przewaga Betisu w strzałach 13-7)
Guimaraes - Maritimo 1:0 (jeden jedyny strzał na bramkę w całym meczu, osiem niecelnych)
Betis wyraźnie jest w dołku strzeleckim, więc bardzo prawdopodobne, że skuteczność stawianego w roli przegranego Guimaraes plus niemoc faworyta bukmacherów Betisu poskutkują tutaj remisem (0-0 lub 1-1). Kurs atrakcyjny, lepszy niż Wigan-Rubin X (3.30) a równie prawdopodobny.
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie:
Trabzonspor - Legia

Typ: Czy zespół 1 wygra do zera - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Polskie drużyny po raz kolejny pokazują że w starciu z zagranicznymi drużynami są bardzo słabe i sobie nie radzą. Nieudolne ataki często nie przynoszą żadnego efektu w piłce klubowej i tak samo reprezentacja. Legia w dotychczasowych 2 meczach w tym sezonie w LE nie strzeliła bramki nawet u siebie z teoretycznie z najsłabszym przeciwnikiem Apollonem. Trabzonspor jest przeciwnikiem zdecydowanie silniejszym tym bardziej na własnym boisku i będzie chciał zdobyć 3 pkt i umocnić się na pozycji lidera. Sądzę że Legia będzie się ograniczać do obrony i będzie liczyła na jakąś kontrę i strzeloną bramkę, w tym upatruję najwyżej 2 lub 3 szanse strzeleckie w całym meczu, biorąc pod uwagę formę strzelecką Legii w LE myślę że i tych szans nie uda się wykorzystać. Patrząc na ostatnie 5 meczy Trabzonsporu to w 4 meczach bramki nie stracili, jedyny mecz ze straconą bramką to 3-3 z Lazio w LE, ale Lazio jest zdecydowanie lepsze niż Legia w ataku. Myślę że nie ma co liczyć na nagłe przebudzenie się Legii bo w kilka tygodni nie są w stanie zmienić niesamowicie swojego stylu gry i nawet jeśli na krajowych boiskach jakoś sobie radzi to w starciu z silnym europejskim zespołem nie daję im żadnych szans.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LE
Spotkanie - Trabzonspor : Legia
Typ - Trabzonspor powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Sportingbet

.. no widać że mecz Trabzonspor z Legią to nr.1 w dzisiejszych typach dnia dlatego też skupię się na nim . Od paru ładnych dni zaglądam do tego meczu i w końcu się zdecydowałem . Powiedzmy sobie szczerze że Legia dziś chyba za wiele nie będzie miała do powiedzenia po tym co dotychczas zaprezentowali osobiście nie daję im większych szans choćby na remis .
Na gorącym terenie jakim nie wątpliwie jest stadion Huseyin Avni Aker Stadyumu spodziewam się piekła , w ostatnim swoim występie zespół Trabzonspor podejmował niewątpliwie kandydata nr. 1 do wyjścia z grupy zespół Lazio i chłopaki strzelili Włochom trzy gole , mało tego już w pierwszej połowie Trabzonspor wygrywał 3:1 co na pewno było sporym zaskoczeniem jednak mecz zakończył się remisem 3:3 chyba Turcy już myśleli o pewnych trzech pkt i zostali skarceni , dziś chyba taka sytuacja nie będzie miała miejsca bo np. gdyby Legioniści przegrywali 3:1 to bardziej spodziewałbym się dalszych bramek Turków niż Legii no ale to takie przypuszczenia , jak już wspomniałem Legia w tej edycji LE gra bardzo słabo co pokazali choćby w ostatnim swoim meczu u siebie z Apollon Limassol i ostatecznie przegrali 0:1 , ba Legia w tej edycji nie zdobyła nawet jednej bramki i uważam że i dziś nie będzie w stanie zdobyć . Ja osobiście liczę na pogrom Legionistów dziś na Huseyin Avni Aker Stadyumu choćby dlatego że w drużynie Trabzonspor parę tych gwiazd dziś zobaczymy min. Didier Zokora , Florent Malouda czy Jose Bosingwa no i nie można pominąć Adriana Mierzejewskiego który w tym sezonie prezentuje się dobrze ba Adrian zdobył gola w ostatnim meczu z Lazio w 22 min na 2:0 , tak więc ja zaryzykuję i po zachęcającym mocno kursie bo 4.00 stawiam na przynajmniej 3 gole ze strony Turków no ba jak zdołali strzelić Lazio 3 to chyba słabszej Legii też powinni . OBY !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Polska, T-Mobile Ekstraklasa, godz. 16:00
Spotkanie: Podbeskidzie B-B – Ruch Chorzów
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Buk: bet365
Analiza:
Drugi raz w tym sezonie zmagania w T-Mobile Ekstraklasie rozpoczniemy już w czwartek a naprzeciwko siebie staną gracze Podbeskidzia i Chorzowskiego Ruchu.
Zespół „górali” zamyka ligową stawkę z ośmioma punktami na koncie. W tym sezonie tylko raz zaznali smaku zwycięstwa pokonując u siebie Korone 1:0, po za tym pięć remisów i sześć porażek. Największy problem zespół ma ze zdobywaniem bramek nie ma po prostu lidera w ataku a w niektórych spotkaniach gdy potrafili stworzyć kilka okazji razili niesamowitą nieskutecznością. Po ostatnim spotkaniu z Cracovią przegrane 4:2 zdecydowano się podziękować za współprace trenerowi Michniewiczowi a nowym szkoleniowcem został Leszek Ojrzyński. Zarówno zawodnicy jak i kibice liczą że podziała dzisiaj efekt „nowej miotły” który sprawdził się w Ruchu ale o tym za chwilę. Trenera Ojrzyńskiego wszyscy dobrze znamy z pracy w Koronie. Znakami firmowymi zespołów prowadzonych przez Ojrzyńskiego są ambicja, dobre przygotowanie fizyczne i nieustępliwa walka. Kibice liczą że Podbeskidzie które nie ma co ukrywać nie bazuje na świetnych techniczne graczach właśnie walką zacznie zdobywać punkty. Dziś będzie bardzo ciężko gdy nowy szkoleniowiec miał niecałe dwa dni na poznanie zespołu i jak sam powiedział „Zaczniemy od zaangażowania, a później przyjdą aspekty taktyczno-techniczne i styl gry” taki stan rzeczy na pewno nie będzie sprzyjał bo przy agresywnym sposobie gry niuanse taktyczne zwłaszcza w defensywie są bardzo ważne i nie ma co ukrywać w dwa dni ich nie wprowadzili.
Tak jak wspomniałem kilka zdań wcześniej w Ruchu podziała bardzo dobrze „nowa miotła” w postaci Kociana, którzy może pochwalić się serię pięciu spotkań bez porażki co wywindowało zespół na dziewiąte miejsce. Trzeba przyznać że remisy z Wisła 1:1 i Śląskiem w taki samym stosunku pokazują że naprawdę zespół pod względem sportowym idzie chyba w górę, gorzej z finansami które cały czas się pogarszają, Komisja ds. Licencyjnych zaostrzyła nadzór finansowy i oczekują w najbliższym czasie wiarygodnego planu naprawczego. Jednak skupmy się na aspektach sportowych nowy trener zdecydowanie poprawił grę w defensywę a to za sprawą przesunięcia do środka defensywny doświadczonego Malinowskiego, którego jednak występ dziś jest cały czas niepewny. W ataku postawił na młodego Kwiatkowskiego która ma za sobą debiutanckiego gola, bardzo dobrze w pomocy wygląda Starzyński. Ruch myślę że będzie mógł dziś także liczyć na stałe fragmenty gry jeśli Podbeskidzie zagra z takim zaangażowaniem jak oczekuje Ojrzyński, a mają w swych szeregach graczy którzy potrafią dobrze dośrodkować piłkę i zagrać głową. Małym atutem gospodarzy będzie także fakt że mieli dzień mniej na regenerację bo w ostatniej kolejce grali w poniedziałek. Rok temu oba zespoły zainkasowały w bezpośrednich starciach po trzy punkty wygrywając w roli gościa, w Chorzowie skończyło się na 1:3, na tym stadionie było 1:2,
Tak więc mi wychodzi tutaj spotkanie z minimum trzema bramkami.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
piłka nożna LE
Trabzon-Legia
typ-Trabzon-1
kurs-2,9
buk-bwin
Mecz ostatniej szansy,jak przez ostatni okres wszystkie mecze reprezentacji i polskich drużyn.Po kompromitacji z cypryjczykami,którym na Lazienkowskiej nie strzelili nawet gola i przegrali nie widzę nawet cienia szansy na jakiekolwiek punkty.Mało tego tureckie rozjadą nas jak zaby.Z Lacio już prowadzili u siebie 3-1.Floccari odrobił straty strzelając bramki w krótkim odstępie czasu.To chwila nieuwagi.W swojej lidze Trabzon grał u siebie w domu 3 razy i za każdym razem wygrał./2-1 z Rizesporem,1-0 z Karabuksporem i 2-0 z Konyasporem/Legia to potęga na miare polskiej T-Mobile i odstaje od reszty na międzynarodowych boiskach.Ostatnie 3 mecze to będą wycieczki krajoznawcze.Resztę opisali koledzy.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Valencia
???? Youzhny M. - Kohlschreiber P.
Kohlscheriber P. ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10

Choć Niemiec wiele razy mnie zawodził gdy na niego stawiałem, to jednak tym razem znowu się skuszę. W całej karierze &quot;Filip&quot; pokonał Rosjanina aż 7 razy. Tylko dwa razy Mikhail wygrał z Niemcem, raz to było na turnieju w Petersburgu gdzie po 1 secie &quot;Kolba&quot; musiał skreczować i drugi raz w tym roku na trawie, gdzie Youzhny doszedł do finału w Halle. Pokonanie Tommiego Haasa przez Kohlschreibera na pewno budzi podziw, Rusek ewidentnie nie jest w swojej najwyżej formie.

⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie
Spotkanie:Angarsk-Toros Neftekamsk
Typ:Toros Neftekamsk -1,5
Kurs:2,60
Bukmacher:Bet365
Mecz ligi VHL czyli drugiej co do ważności ligi w Rosji i pojedynek ekipy Angarsk z drużyną Toros Neftekamsk.Mecz z gatunku tych ciekawszych ponieważ ekipie gości nigdy nie grało się łatwo na lodowisku drużyny Angarsk natomiast dziś jest spora szansa ku temu aby poprawić trochę tą statystykę ponieważ obie ekipy są w zupełnie innych punktach.Gospodarze to obecnie 16 drużyna ligi z dorobkiem 20 punktów a ich forma nie wskazuje na to żeby było lepiej ponieważ z 5 ostatnich gier wygrali tylko jedną notując 5:12 w bramkach a w trzech z gier przegrali z jeszcze niżej notowanymi rywalami.Hokeiści Toros natomiast są na dużej fali wznoszącej bo 10 ostatnich meczy to 9 zwycięstw 28:14 w bramkach i zwycięstwa choćby z wiceliderem na wyjeździe 3-1.Dorzućmy do tego że hokeiści Toros w ostatnich 5 meczach wyjazdowych aż trzy raz pokrywali handicap -1,5 i moja dzisiejsza propozycja wydaje się całkiem sensowna.Podsumowując jeśli forma obu ekip nie uległa drastycznej zmianie,a raczej się na to nie zanosi to handicap w tym powinien spokojnie zostać pokryty przez gości.Polecam
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - TEB BNP Paribas WTA Championships - Istanbul
Spotkanie: Na Li - Jelena Jankovic
Typ: Janković 2-0
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jelena Janković w pierwszym meczu grupy białej pokonała Victoria Azarenka 64 63 potwierdzając tym samym niezłą formę jaką pokazała już w Pekinie gdzie pokonała m.in. takie zawodniczki jak Carla Suarez Navarro, Lucie Safarova, Anastasia Pavlyuchenkova czy Petra Kvitova przegrywając dopiero w finale z Sereną Williams.
Chinka Na Li również wygrała swój pierwszy mecz z Włoszką Sara Errani ale osobiście mnie swoją grą nie zachwyciła. Errani to przecież nie jest zawodniczka, która dobrze czuje się na kortach szybkich a mimo to Chinka miała kłopoty (szczególnie w drugim secie którego wygrała dopiero po tie-breaku 7-5). Na Li przede wszystkim sporo popełniła błędów własnych - blisko 40 niewymuszonych błędów, to co prawda z Włoszką nie przeniosło się na wynik, o tyle z solidnie grającą w defensywie Serbką może być już niewystarczające.
Oczywiście mecz meczowi nierówny ale patrząc na ostatnie poczynania Janković myślę, że na daną chwilę prezentuje wysoką formę i jakiegoś słabszego meczu w jej wykonaniu nie należy się spodziewać. Co innego jeśli chodzi o Na Li, ja postanowiłem więc zagrać zwycięstwo Janković, a jako, że do tej pory na turnieju mistrzyń wszystkie mecze rozstrzygały się w dwóch setach, to również ten mam nadzieje, rozstrzygnie się w dwóch setach. Jeżeli bowiem obie zawodniczki zagrają tak jak w swoich pierwszych spotkaniach to myślę, że wynik 2-0 dla Serbki jest tutaj jak najbardziej możliwy.
⛔ 100
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dania 2: NordicBet Ligaen
Hvidovre - Hobro
TYP: BTS - KURS: 1,50
BUK: MILENIUM

Wybrałem takie spotkanie, ponieważ LE jakoś nie za bardzo dzisiaj czuje, zresztą, co tu dużo mówic... Wiele zespołów bagatelizuje sobie mecze LE i przez to wychodzi za dużo &quot;przestrzałów&quot; potem. A przecież nie na tym to polega... Ale przejdźmy do meczu.
Drużyna gości lideruje, ale po ostatnim meczu z Vendsyssel ledwo wygranym 4-3 u siebie skłaniam się ku temu, że ten kurs jest za darmo... Skoro słaba drużyna Vendsyssel potrafiła nastrzelac liderowi i to na wyjeździe to dlaczego nie ma tego zrobic Hvidovre u siebie? Tym bardziej, że muszą zdobywac punkty, żeby wychodzic powoli ze strefy spadkowej. A gdzie nie próbowac jak u siebie... Poza tym można zauwazyc, że drużyna gospodarzy u siebie strzela i traci, dlatego myślę, że ten typ jest do wzięcia jak najbardziej. Skromne 1,50 ale jest. Powodzenia!
⛔ 100 / bukmacher
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom