>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.10.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie:Zenit-Anderlecht
Typ:Zenit
Kurs:1.45
Bukmacher:Bwin
Analiza:Zenit nie zdobył jeszcze punktów w lidze mistrzów. Anderlecht ma na swoim koncie jeden. Rosjanie byli upatrywani w roli faworytów do wyjścia z grupy. Ich motywacja z pewnością będzie wysoka. Będa chcieli zachować szanse na wyjscie z grupy oraz pokazać sie przed własną publicznością. Długa podróż na pewno nie ułatwi zadania Belgom. Gracze tacy jak Hulk czy Witsel będa sprym problemem dla obrony Anderlechtu. Myśle że podstawieni pod ścianą zawodnicy Zenita dadzą dzisiaj z siebie 110% i wygrają.
✅45
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
SPOTKANIE: Borussia Dortmund - Real Madrid
TYP: 1 DNB (remis bez zakładu)
KURS: 2,4
BUK: bwin
Analiza: Dlaczego uważam, że Borussia wygra? Bo będzie podrażniona przegranymi derbami z Schalke. Real natomiast może być uśpiony zwycięstwem ze słabą Celtą, w bardzo sennym stylu. Borussia ma duże szanse wygrać, bo w formie jest Lewandowski. Przynajmniej jak dla mnie. Według mnie z Anglią zagrał bardzo dobrze. Ma taki styl gry, że z Schalke raczej zbytnio się nie zmęczył. Myślę, ze zachował na dzisiaj mnóstwo sił. Wygra Borussia bo wiele razy ucierała nosa Bayernowi, który gra bardzo podobnym ustawieniem do Realu. Wystarczy spojrzeć na ataki schodzących do środka skrzydłowych. Wygra Borussia bo to jest dopiero faza pucharowa i to Borussia będzie miała większą mobilizację na to spotkanie, niż Real który sięga myślami do finału. W formie jest Piszczek, który dzisiaj wraca na nominalną pozycję. Real osłabiony szczególnie w obronie. Jesli Borussia rzuci swoje tempo i masę prostopadłych piłek to obrona realu może mieć problem. Borussia gra troche inaczej niż Barca, więc real też nie moze stosować tego co z Barcą. Natomiast są tez braki w składzie Borussi. jesli Goetze się wykuruje i będzie w miar przyzwoitej formie, to brak Błaszczykowskiego nie powinien być odczuwalny. Poza tym spójrzmy jak Borussia grała z City na wyjeździe, a jak z City u siebie zagrał Real. I nie patrzymy na wyniki tylko na styl gry. Borussia gra dzisiaj u siebie. I jest spragniona ważnego zwycięstwa w CL.
✅140
 
H 1

hupi11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Championships Single
Spotkanie: Maria Sharapova- Agnieszka Radwańska
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 5,00
Bet365
Analiza: Myślę, iż wiele o tym spotkaniu pisać już nie muszę, gdyż poprzednicy wyczerpująco zanalizowali to spotkanie. Od siebie jedynie pragnę dodać o specyficznej nawierzchni w Stambule, in plus dla naszej Agnieszki, kort jest znacznie wolniejszy niż normalna twarda nawierzchnia, co ujmuje handicap serwisowy Szarapowej.
Szczerze przyznam, wczoraj Aga nie ujęła mnie swoją grą, jednak na jej usprawiedliwienie fakt, iż gra była niemiłosiernie szarpana. Dziś nowy dzień, rywalka o wiele silniejsza, jednak drugi dzień z rzędu w moim odczuciu buki nie doceniają Polskiej tenisistki, stąd wg mnie warto zaryzykować na powyższy typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie:Arsenal - Schalke
Typ: Arsenal
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill

Witam serdecznie,
Dzisiaj bd typował mecz na szczycie w grupie B Ligi Mistrzów. Na przeciw siebie stanie zespół Arsenalu i Schalke. Moim zdaniem są to dwa pewniaki do wyjścia z grupy, co czyni stawkę tego meczu jeszcze bardziej kuszącą.
Dla mnie faworytem tego spotkania są gracze gospodarzy, mają oni przede wszystkim atut własnego boiska na którym w edycji LM są praktycznie nie do pokonania, o czym może świadczyć fakt iż na ostatnie 40 spotkań na własnym boisku w Edycji LM przegrali tylko raz. Zespół z Londynu, ma również coś niecoś do udowodnienia swoim kibicom, którzy nie koniecznie muszą być zadowoleni po ostatnich meczach ligowych. Wiele osób więc twierdzi że Arsenal jest ostatnio w dołku, z czym się nie zgadzam, gdyż opinia ta została ukuta o ostatnią porażkę z Norwich, która zagrała dobry mecz i przy słabym dniu Arsenalu, lecz nie jest odzwierciedleniem całości formy. W LM spisują sie znakomicie, a przy dzisiejszej wygranej znajdą sie już jedną nogą w następnej rundzie, co dam im trochę luzu psychicznego, co bardzo im się przyda w meczach Ligowych, gdzie teraz każdy pkt jest b. ważny.
Natomiast zespół Schalke ostatnio jest wychwalany, fakt faktem zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli, wszyscy fascynują się ich zwycięstwami w ostatnich kolejkach lecz nie oszukujmy się wygrali z kontuzjowaną Borussią, oraz zajmującą ostatnie miejsce drużyną z Wolfsburga, co moim zdaniem nie daje podstaw do opini że zespół jest na fali. Gra ostatnio dobrze, lecz możemy porównać poziom gry do zespołu Arsenalu, więc wynik zostaje sprawą otwartą, z naciskiem moim zdaniem jednak na Arsenal ????
Pozdrawiam
⛔100
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Elitserien, Szwecja
Spotkanie:Vaxjo- Linkoping
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 19 Vaxjo we własnej hali podejmie zespół Linkoping. Gospodarze z 16 dotąd rozegranych meczów przegrali aż 10, z czego większość w sposób zdecydowany, czego efektem jest kiepściutki bilans bramkowy (25:42). Szczególnie słabo spisują się we własnej hali, pod tym względem są najgorsi w całej lidzie i jak dotąd ani razu nie zdołali jeszcze wygrać meczu u siebie przed czasem. Linkopings natomiast do tej pory zgromadzili 28 punktów i znajdują się na 3. miejscu w tabeli. Grają w tym sezonie zupełnie jak nie oni- do tej pory słynęli z wyśmienitej grze na własnej tafli i przeciętnej na wyjazdach, ale tym razem grają przeciwnie- u siebie idzie im średnio, natomiast właśnie w meczach wyjazdowych zdobyli większość z dotychczasowych punktów, a więcej punktów na taflach przeciwników zdobył dotąd tylko lider, HV71. Z ostatnich 6 meczów wygrali aż 5, przy czym, za wyjątkiem Timry, ogrywali samych utytułowanych rywali (np. Skelleftea, Frolunda, KalPa). Co prawda zdążyli już w tym sezonie zanotować parę zawstydzających wpadek (1:5 z Timrą, 1:4 ze Skellefteą, 2:7 z Farjestads), ale w pozostałych meczach spisują się bardzo, bardzo solidnie. Pojedynek z outsiderem ligi z jedną z ekip z &quot;czuba&quot; tabeli- wskazanie tu może być tylko jedno, zwycięstwo przyjezdnych. Choć jeśli nie będą grali na swoim normalnym poziomie, jak to niestety parę razy już im się w tym sezonie przytrafiło to może być różnie. Mimo to, polecam zagrać na zwycięstwo gości.
✅120
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie ???? in. Zagreb - PSG(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2.92
Bukmacher: Pinnacle
24.10.2012 20:45

Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkanie w grupie A w bieżącej lidze mistrzów.Chorwacki zespół nie zdobył jeszcze ani bramki ani punktów.Dziś z pewnością będą chcieli tego dokonać ale jest to bardzo trudne.Przeciw nim zagrają zawodnicy mistrza Francji-sławne PSG z Ibrahimovic w napadzie.tego pana za bardzo nie trzeba przedstawiać.Paryżanie ostatni niespodziewanie przegrali spotkanie z mistrzem Portugali. Uciekły im punkty więc dziś z pewnością będą chcieli nadgonić czołówkę.Myślę ze na wyjeździe są w stanie strzelić minimum dwie bramki i zakończyć spotkanie pewnie na swoją korzyść.Być może Dinamo także coś ustrzeli ale mistrzowie Francji trafią do siatki o wiele więcej. Mój typ na dziś to 1:3 dla PSG. Tego się trzymam i na to typuję.
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Spotkanie: Real Madryt – Borussia Dortmund


Typ: remis
Kurs: 3,69

Bukmacher: pinnacle

Analiza:
Przed nami kolejny dzień z Ligą Mistrzów, dziś na pewno nie przejdzie bez echa arcyciekawe spotkanie mistrza Niemiec z mistrzem Hiszpani Borussia – Real. .Przy tej okazji postanowiłem wypróbować swoje umiejętności ty perskie .W mediach od kilku dni bardzo dużo mówi się na temat dzisiejszego spotkania, w szczególnością wszyscy fani Borussi czekają na to jak zaprezentują się Polacy na tle piłkarzy z Madrytu. Myślę, że m. in. dlatego to spotkanie cieszy się taką popularnością. Przejdźmy zatem do konkretów. Gospodarzem tej rywalizacji jest Borussia. Ostatnio kiepsko zagrali przeciwko Schalke i nie ukrywając zasłużenie przegrali. W mojej ocenie było to jednak spowodowane nieszablonowymi zmianami taktycznymi i brakiem koncentracji w kluczowych sytuacjach. Ranga tego spotkania jest na pewno inna, i do takiego rywala podopieczni Kloppa podejdą z pełną mobilizacją i walecznością. Co do drużyny Mourinho to są w bardzo dobrej sytuacji po dwóch spotkaniach mają już na swoim kocie komplet sześciu punktów. Wiadomo że Real jest obecnie w świetniej formie, która po falstarcie w lidze jest ustabilizowana. Jednak uważam, że Real może podejść do tego z pewną rezerwą. Spotkanie na wyjeździe, nie mające na razie większego znaczenia dla Realu zwycięstwo nie będzie priorytetem w obecnej sytuacji. Dlatego reasumując powyższe wnioski możemy się spodziewać podobnego spektaklu jak w meczu Borussia – Manchester. Dlatego postanowiłem dziś postawić na remis.
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Stambuł
Spotkanie: Azarenka - Kerber
Typ: Powyżej 17,5 gema
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Istanbuł grupa czerwona. Kerber po porażce z Williams musi powalczyć aby zaistnieć w turnieju. Musi zaryzykować i podjąć ofensywną grę, tak jak potrafi i postawić Białorusince trudniejsze warunki niż ostatnie rywalki Wiktorii... Ta, ostatni turniej wygrała praktycznie na stojąco, rywalki (Rus, Halep itp) przegrywały jeszcze w szatni reagując na Wikę jak swego czasu bokserzy wagi ciężkiej na Mike&#39;a Tysona... Kerber to zawodniczka z wyższej półki, dobry serwis, fh, wiadomo zresztą. Ugranie 6 gemów przy utrzymaniu pewnej koncentracji (pomimo wysokiej formy Azarenki) nie powinno być dla Niemki problemem.
✅71
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Porto - Dynamo
wyścig do 9 rożnych - PORTO
kurs @2,62
bet365

Kurs jak dla mnie z kosmosu . Druzyny Portugalskie wywalczają bardzo dużo rzutów rożnych w każdym meczu. Porto nie je st w tej kwestii wyjątkiem , mają sporo okazji do dośrodkowań z narożnika boiska. Zawdzięczają to przede wszystkim pomocnikom , James jak dla mnie osiągnie więcej niżeli Hulk , będzie błyszczał i będzie o nim tak głośno jak o Falcao , ale to za niedługo. James lubi atakować skrzydłem , wrzucić , ewentualnie zejśc do środka i oddac jakieś celne uderzenie , podobnie jak drugi skrzydlowy czyli Varela. W środku zagra oczywiście Lucho, który zapewne &quot;nabije&quot; kilka rożnych . ;) W ostatnim meczu Porto miało aż 7 rożnych , było to w starciu z PSG.. obrona nie do porównania z obroną Dynama , zaś w pierwszy spotkaniu w grupie przeciwko Dynamu Zagrzeb Porto miało 9 cornerów.
Podsumowując sądzę , że kurs sporo zawyżony , bo widze tu szanse 50-50 . Powodzenia !
⛔100
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madrid
Typ: łącznie ponizej 25,5 fauli
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt

Analiza: Zdecydowanie najchętniej typowany dziś mecz. Nie bedę powtarzał tego co koledzy wczesniej napisali bo to bezcelowe. Zajmę sie moim typem otóz zobaczcie sami ile fauli było w ostatnich meczach LM drużyn z udziałem Realu i Borusii:

Real - Man City 19 fauli
Dortmund - Ajax 18 fauli
Man City - Dortmund 22 faule
Ajax - Real 18 fauli

Sami widzicie, że w żadnym meczu nie został przekroczony próg 25 fauli. Zagrają dwie mocne drużyny. Świetnie wyszkolone technicznie. Wiadomo, że zawodnicy, którzy sa dobrzy technicznie nie faulują tak jak Ci z gorsza techniką. To nie jest jakiś finał, żeby grać po trupach do celu. Licze na to, że i tym razem będzie poniżej 25 fauli.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - PSG
typ: dokładny wynik 2:4
kurs: 67
bukmcher: sportingbet
Miałem dziś do zaoferowania B.Paire lub D.Goffina , ale nie było kiedy napisac , więc oczywiscie obaj wygrali . Teraz co nie podam , to pewnie będzie lipa , więc nie zaszkodzi taki wynalazek . Chciałem głównie pokazać , jak wysoki kurs oferuje ten bukmacher . 4-2 dla faworyta po takim kursie to ja biorę w ciemno .
Wracając do meczu to w dwie rzeczy głęboko wierzę . Zwyciestwo PSG , oraz to , że Chorwaci w końcu przełamią swoją strzelecką niemoc . Idąc tym tokiem myślenia , dlaczegoby nie miało się skończyć właśnie w takich rozmiarach . Kurs u konkurencji jest sporo niższy .
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Borussia vs. Real,
O3.5,
2.62
WillHill

Szykuje się otwarty mecz dzisiaj w Dortmundzie. Oba zespoły dość ofensywne. W obu ostatnio problemy w obronie, choć trener Mourinho ogarnął swój u Królewskich. Bez Marcelo i Coentrao zastąpił Essien, który z Vigo spisał się nieźle. Jednak Celta, a Borussia to już dwa różne zespoły. Dzisiaj na pewno nie można skazywać polskiej Borussii. Mają potencjał. Jest Reus i Lewandowski. Jest też Piszczek, który będzie chciał sporo udowodnić ekipie przyjezdnej, w końcu plotki były w oknie transferowym o przejściu Łukasza do Realu. Brak Gundogana będzie miał spory wpływ. Oba jednak grają otwartą piłkę i można się spodziewać wielu goli, na pewno Ronaldo pokaże swój kunszt. Liczę na co najmniej 3 gole i świetne widowisko. Polecam, bo kurs sympatyczny.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom