>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.09.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Sevilla
Typ: powyżej 2,5 gola + 9,5 RR + 3,5 spalonych
Kurs: 3,29
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Superpuchar Europy, czyli zdobywca Ligi Mistrzów kontra zdobywca Ligi Europy. Na to spotkanie postanowiłem zagrać takie mini combo, czyli zakład łączony na gole, rożne i spalone, wstępnie chciałem zamiast spalonych zagrać kartki, ale ostatecznie zdecydowałem się na drugą opcję. W ostatnich latach te spotkania były dość overowe, dodatkowo Bayern widać, że pod wodzą Hansi Flicka nie kalkuluje, nie ważne czy prowadzi 1:0 czy 6:0 nadal naciera i próbuje strzelać kolejne gole, Sevilla raczej nie ustawi autobusu w swoim polu karnym, więc można spodziewać się ciekawego widowiska, w 16 spotkaniach Bayernu po lockdownie w 12 padł proponowany over, gorzej to wygląda w Sevilli, która na 17 meczy tylko 7 razy przekroczyła tą linię, ale tu bardziej liczę na skuteczność niemieckiej maszynki. Rożne to wielki atut Bawarczyków, niejednokrotnie praktycznie sami kręcili podobne linie, a tu mamy over ogólny, Andaluzyjczycy też potrafią nabijać cornery jak 10 z Romą czy 14 z Wolves, ale zdarzają im się też spotkania tylko z kilkoma rożnymi, tu ponownie głównie liczę na podopiecznych Flicka oraz sądzę że Sevilla kilka również nabije, szczególnie gdyby stracili gola i musieli zacząć odważniej atakować. Ostatni punkt to spalone, linia nie za wysoka, więc próbuję tu typowo statystycznie ostatnie 5 spotkań Bayernu to 6, 6, 4, 3 i 6, a Sevilli 4, 3, 1, 3 oraz 2. Tu ponownie przewaga w spotkaniach Niemców. Podsumowując tak jak wspomniałem na początku, spotkania o ten puchar w ostatnich sezonach były dość otwarte i na to również liczę dzisiaj, po składach widać, ze obaj trenerzy poważnie traktują dzisiejsze spotkanie, oby zagrali pod kibiców.

Magical Snap - 2020.09.24 20.42 - 001.png

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna super puchar
Godzina: 21
Spotkanie: Bayern - Sevilla
Typ: Obie strzelą - Nie
Kurs: 2.40
Bukmacher: ETOTO
Kurs spadł już dość sporo ale spróboje go pograć bo wydaje mi się że to że obie drużyny strzelą dzis bramkę to wcale nie jest takie pewne. Bayern jest zdecydowanym faworytem co jest całkowicie zrozumiałe i podejrzewam że piłkarze Sevilli doskonale zdają sobie sprawę z jak mocnym zespołem przyszło się im dziś zmierzyć i mimo że Lewy dziś nie zagra to jest kilku piłkarzy którzy chętnie wykorzystają jego nieobecność i postarają się pokazać z jak najlepszej strony. Zawodnicy Hiszpanskiego klubu mogą wyjść mocno defensywnie żeby nie okazało się na samym początku że jest po meczu. Liczę na to że Sevilla nie zepsuje zabawy jakimś golem na początku spotkania i mimo że Beyrn dużo meczów kończy ze stratą bramki i kilkoma golami na koncie to dziś trochę inny mecz niż np w lidze, uważam że Typ ma większe szanse na wejście niż sugeruje to kurs.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Sevilla
Typ: Sevilla strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,80
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Mecze o Superpuchar Europy rządzą się swoimi prawami. Teoretycznie powinno to być bardzo prestiżowe spotkanie i to trofeum powinno mieć dużą wartość, gdyż grają ze sobą zwycięzca Ligi Mistrzów z wygranym Ligi Europy. W praktyce wygląda to jednak trochę inaczej i zwycięstwo w Superpucharze Europy właściwie jest niczym w porównaniu ze zwycięstwem Ligi Mistrzów. Patrząc na to jak wyglądają takie mecze, to dużo większą motywację do zwycięstwa ma zwycięzca Ligi Europy i często to właśnie ta drużyna sięga po wygraną w Superpucharze.
W takich meczach często jest dużo goli. W zeszłym roku grały ze sobą Liverpool z Chelsea i tam w regulaminowym czasie gry było 1:1(w dogrywce obie dołożyły jeszcze po jednym golu), ale w 2018 roku było już sporo bramek w spotkaniu Realu Madryt z Atletico Madryt, gdzie w regulaminowym czasie gry był wynik 2:2, a w dogrywce Atletico strzeliło dwie bramki i wygrało. W tamtym spotkaniu obie drużyny strzeliły gola w obu połowach.

Bayern Monachium w pięknym stylu wygrał Ligę Mistrzów. Spotkanie finałowe nie obfitowało w bramki, ale wcześniej Bayern pokazał swoją wielką moc wygrywając 8:2 z Barceloną. W tamtym meczu Bayern zarówno strzelił jak i stracił gola w obu połowach. Pierwszy mecz Bundesligi pokazał, że drużyna z Monachium nie straciła swojej wielkiej formy, bo na inaugurację sezonu rozgromili Schalke aż 8:0. Fakt, że to już nie jest to Schalke co kiedyś, ale taki pogrom i tak robi wrażenie. Siła ofensywna Bayernu jest ogromna, gdyż Lewandowski rozegrał sezon życia, w świetnej formę złapał też Muller, coraz lepszy jest Gnabry i ogólnie cały zespół gra niesamowicie. Według mnie Bayern jest tak mocny, że strzeli tu gola w obu połowach i to bez większego problemu.

Sevilla według mnie jest tu trochę niedoceniana. Oni pokazali kawał dobrej gry wygrywając Ligę Europy. W dużej mierze zawdzięczają to swojej ofensywie, która pod koniec zeszłego sezonu spisywała się świetnie. Bardzo dobrze grali w meczu z faworyzowanym Interem, z któtrym to wygrali 3:2. Sevilla w tamtym spotkaniu strzeliła dwa gole w pierwszej połowie oraz dołożyła bramkę w drugiej. Wcześniej Sevilla też sprawiła niespodziankę wygrywając z Manchesterem United 2:1. W tamtym spotkaniu Sevilla też strzeliła po golu w obu połowach. Sevilla w ataku jest naprawdę mocna z Ocamposem na czele, który jeśli nadarzy się okazja, to może ukarać Bayern jeśli ten zrobi jakiś błąd w obronie. Bayern Monachium potrafi robić błędy w obronie, więc wedlug mnie Sevillę stać tutaj na gola w obu połowach.

Podoba mi się także typ na to, że obie strzelą w obu połowach. W Superpucharze często jest sporo bramek więc liczę na to, że teraz też tak będzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Peru
Godzina: 22:30
Spotkanie: Ayacucho - Binacional
Typ: powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No to znów przychodzę z ligą peruwiańską i tym razem zapraszam na starcie pomiędzy Ayacucho i Binacional. Faworytem do wygrania tego meczu jest Ayacucho i kursy na nich spadają. Ja jednak nie o wyniku końcowym, a o bramkach i moja propozycja to powyżej 2,5 goli łącznie w całym starciu. Obie drużyny są bardzo ofensywie nastawione i mimo, że w tabeli rozstawione są zupełnie innej części to obie stać zarówno na zdobycie gola jak i jego stratę. Ayacucho jest ogólnie jedną z bardziej ofensywie nastawionych drużyn w całej lidze peruwiańskiej. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze tych obu drużyn żeby zobaczyć, że pada w nich całkiem dużo bramek i zazwyczaj są przynajmniej te 3 gole. Mam nadzieję, że Peru ponownie przyniesie mi szczęście.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom