>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
romeopapa 2

romeopapa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-Olimpia Grudziądz
Typ: Zagłębie
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś naprzeciw siebie stają lider I ligi z bilansem 6-3-0 oraz szesnasta drużyna (2-2-5). Zagłębie w ostatnich 3 meczach strzeliło 13 (!) goli, oczywiście wszystkie mecze wygrywając. W poprzednim meczu na wyjeździe z Podbeskidziem, które również jest faworytem do awansu, pokazali charakter dostając bramkę w 76 minucie dającą PBB 3 punkty, a 10 minut później to już Zagłębie miało wynik dający im zwycięstwo. Dodatkowo prawdopodobnie jest to ostatni mecz Jacka Magiery w roli trenera, ma objąć Legię po tej kolejce, więc liczę, że zarówno on jak i piłkarze będą się chcieli pożegnać w ładnym stylu. Co do Olimpii, ostatnie 3 mecze wszystkie przegrane, w poprzedniej kolejce wtopa z Kluczborkiem, dla którego było to pierwsze zwycięstwo. Olimpia wyrównała w 88 minucie, ale nie potrafili dowieźć remisu do końca, myślę, że morale nie jest najlepsze w tej drużynie, dlatego obstawiam łatwe zwycięstwo Zagłębia.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-Olimpia Grudziądz
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawe jak Zagłębie zareaguje na odejście Jacka Magiery. Obecnie są w wyśmienitej formie. W ostatnich 3 meczach strzelili 13 goli, a łącznie w ich trzech ostatnich spotkaniach zobaczyliśmy 18 bramek! Dziś stawiam na ilość bramek w meczu. Liczę, że padnie ich więcej niż 3. Może Olimpia coś dorzuci. Zagłębie to poważny kandydat do awansu, a Olimpia do spadku. Z tym że piłkarze z Grudziądza nawet jak nie zdobywaja punktów, to bramkę strzelają. Oba zespoły pożegnały sie już z Pucharem Polski, więc wszystkie siły mogą rzucić na ligę. Przypomnę, że Zagłębie z Pucharem pożegnało się po meczu z Wisłą Kraków gdzie po 90&#39; był wynik 3-3. Nie da się ukryć, że jak gra Zagłębie, to gole będą padać. Stawiam na 3-1. Pozdrawiam
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA:premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester Utd - Leicester
Typ: United wygra I obie strzela
Kurs: 3.60
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Ostatnio ekipa United jest zupelnie bez formy,wszyscy ich krytykuja ale jest za co.Leicester to mistrz ale takze w tabeli w tym sezonie slabiutko to nie jest juz ta druzyna co rok temu kazdy na nich mega sie mobilizuje.W LM cos jeszcze graja ale u siebie na podworku jest nie za dobrze.Mozna powiedziec ze to mecz dwoch ekip z problemami.Jednak dla mnie United to dzis faworyt bo graja u siebie plus Ibra I Pogba mysle ze dzis zaskocza a takze Mata ktory zastapi fatalnego od pol roku Martiala.Rooney krytykowany ale dzis znow bedzie walczyc za dwoch,malo kto docenia jego poswiecenie w obronie czy w kreowaniu kolegow.Mata takze niedoceniany glownie przez Jose a on im tylki ciagle ratuje.Pogba w koncu zagra d mecz ale I Leicester ma Kim zagrac wiec o gole jestem spokojny a na koncu by United wygrali 2 lub 3
do 1....
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA:premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth-Everton
Typ: Wygrana gości + Powyżej 3.5
Kurs: 6.30
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Witam , zacznę niekonwencjonalnie od ekipy gości. Everton za kadencji obecnego trenera spisuje się wyśmienicie , grają z zaangażowaniem , polotem , mają pomysł na swoją grę . Dodatkowo posiadają napastnika który pokazał próbkę swoich możliwości w meczu wyjazdowym z Sunderlandem. W tabeli ustępują miejsce tylko Manchesterowi City. Dzisiejsze spotkanie moim zdaniem nie będzie jednak dla nich spacerkiem. Myślę że będzie to twardy wyrównany otwarty mecz. Ekipa Bournemouth mimo ostatniej porażki w lidze z City zagrali dobry mecz. Sam Guardiola powiedział że ten zespół był najcięższym z jakim się mierzył dotychczas. Dodatkowo atut własnego boiska powinien napędzić gospodarzy którzy znajdują się do tej pory na 17 miejscu w tabeli. Myślę że dzisiaj wszyscy zobaczymy doskonałe widowisko z wieloma golami . Mój typ na ten mecz to 1-3 lub 2-3 . Powodzenia ????
⛔100
 
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,18
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz z 10 kolejki naszej rodzimej ligi. Stawiam tutaj zdecydowanie na Lechię i uważam, że minimum 2 golami wygra i pokryje ten handicap. Lechia dziś praktycznie najmocniejszym składem. Jedynie Pawłowski nie zagra po stronie gospodarzy, natomiast w Ruchu nie ujrzymy nieobecnego od dawna Helika a do tego obrońców Koja i Kowalczyka i napastników Przybeckiego i Trojaka. Zwłaszcza nieobecność obrońców według mnie będzie tutaj miała dziś duże znaczenie. Ruch w defensywie popełnia mnóstwo błędów a do tego wypadają im jeszcze tacy piłkarze jak Kowalczyk i Koj, którzy są dość solidnymi defensorami w swoim zespole. To nie może się dziś dobrze skończyć i mocniejsza kadrowo Lechia myślę, że rozbije dzisiaj drużynę Niebieskich. Wprawdzie Ruch jak do tej pory dużo lepiej na wyjazdach gra niż u siebie ale tutaj nie liczyłbym na niespodziankę. W Ruchu coraz gorzej się dzieje i to zaczyna być widać również po samej grze i zawodnikach, że nie wszystko tam za kulisami jest okej ;) Myślę, że tego handicapa Lechia spokojnie pokryje i tak polecam grać
ZWROT 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Metz
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Pouille L. - Goffin D.
Typ:
Pouille L. +1,5 seta
Kurs:
1.75
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
H2H 2:0 z 2016 roku, dwa razy padły po 3 sety. Teraz czas na 3 starcie i tym razem w Metz, czyli we Francji, gdzie publika powinna dopingować swoją &quot;sensację&quot;. Pokonanie Benneteau na pewno robi wrażenie. Lucas wydaje mi się, że to też jest taki zawodnik który rozkręca się podczas turnieju. Kto wie, a może zdobędzie tutaj swój 1 tytuł w karierze, ale na razie to musi pokonać Goffina. Belg jak już wcześniej pisałem, po Wimbledonie niczym mi nie zaimponował, wyniki średnie, traci sety, nic szczególnego nie pokazuje. Magiczne &quot;walju&quot; w mojej opinii jest w typie na Pouille. 18 ranking vs. 14, 22 lata vs. 25.
Gram to w AKO z Wawrinka S.:
Pierwsze starcie Wawrinki z Bautistą-Agutem, więc może być ciekawe, aż dziw bierze, że zagrają ze sobą po raz pierwszy. Jednak co tu dużo pisać, Wawrinka to jest monster który może pokonać każdego, jak i z każdym przegrać. Szwajcar doszedł już do takiej fazy turnieju, że nie ma co się oszczędzać, powinien wziąć cały Petersburg. Hiszpan w mojej opinii jest daleki od formy z 1 połowy roku gdzie wygrał bodajże nawet 2 tytuły ATP.
✅75jk

 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Ajax Amsterdam - PEC Zwolle
Typ: Ajax -2,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Na wstępie zapraszam do działu o lidze holenderskiej, tam tydzień temu rozpisałem się na temat obecnej sytuacji i formy Ajaksu. Ostatni mecz ligowy wygrali zgodnie z planem i zgodnie z moim typem 2:0 na wyjeździe z Heraclesem. W tygodniu jednak miał miejsce jeszcze jeden mecz, który mnie jako fana Ajaksu wprawił w świetny nastrój i dał powody do pozytywnego patrzenia w przyszłość, 5:0 w pucharze z Willem, co było jednocześnie udanym rewanżem za wcześniejszą ligową porażkę. Pogodziłem się już z tym, że z obecną polityką, budżetem i zarządem Ajax nie odzyska dawnej świetności w najbliższych latach i trzeba się cieszyć tym co się ma. A faktycznie Ajax w końcu zaczął dawać mi powody do radości, wygrywając ostatnie 5 meczów z rzędu, większość w zaskakująco dobrym stylu, bo przyzwyczaił raczej do męczarni i nawet jeśli wygrywał mecze ligowe to oglądanie ich było katorgą. Wśród tych zwycięstw jest też ważne wyjazdowe zwycięstwo 2:1 z Panathinaikosem w Lidze Europejskiej. W meczu z Willem, Ajax pokazał jak szeroki ma skład i jak zdolną ma młodzież, grając pół-rezerwowym składem strzelił 5 bramek, z czego dwie z nich strzelili debiutanci, 17-letni de Ligt i 19-letni Nouri. Sprowadzony z Twente Ziyech, w którym pokładane są wielkie nadzieje, w końcu zagrał jako typowa &quot;10&quot; i wypadł bardzo dobrze, strzelił też gola i zaliczył dwie asysty.
W takiej formie, będący obecnie na fali Ajax powinien łatwo poradzić sobie ze Zwolle, tym bardziej, że wielu podstawowych piłkarzy w tygodniu odpoczywało i dziś nie odczuwają dodatkowego zmęczenia. Dodatkowo wiedzą doskonale, że rezerwowi depczą im po piętach i na ich ostatni dobry występ muszą odpowiedzieć tym samym, bo rywalizacja o pierwszą 11stkę wciąż jest otwarta.
Zwolle jest w tej chwili ostatnią drużyną Eredivisie, z dwoma remisami i czterema porażkami na koncie. Ostatnio wygrali w pucharze z rywalem grającym kilka poziomów ligowych niżej, a i tak potrafili w tym meczu stracić bramkę.
Ajax ma kilka niechlubnych wspomnień z rywalizacji ze Zwolle, ale swoje ostatnie 2 mecze wygrywał już z nimi gładko 3:0 u siebie i 0:2 na wyjeździe. Ponadto Zwolle ma w tym sezonie bilans bramkowy 2-12 i ma już na koncie m.in. porażkę z PSV 0:4 i Spartą Rotterdam 0:3. W ostatnim czasie przegrali też 0:2 z grającym na trzech frontach praktycznie tym samym składem AZ, a w okresie przedsezonowym mi.in. z rywalem Ajaksu z LE - Panathinaikosem 0:4.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Typ: 1 ha -2,5
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bet365
Witam. W drugim sobotnim spotkaniu Lotto Ekstraklasy w Gdańsku miejscowa Lechia podejmie Chorzowski Ruch. Gospodarze od początku sezonu grają w końcu na miarę oczekiwań w stosunku do pieniędzy jakie wykłada zarząd oraz kadry zawodniczej jaką posiada Gdański klub, bo przecież tacy zawodnicy jak Rafał Wolski, Sławomir Peszko, Sebastian Mila, Milos Krasic czy Jakub Wawrzyniak to zawodnicy którzy posiadają swoją renomę i mają umiejętności którymi powinni się wyróżniać na tle innych zawodników Ekstraklasy. O tym meczu w zasadzie zostało powiedziane już wszystko. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Lechia i jakoś trudno sobie wyobrazić aby Gdańszczanie dziś nie zdobyli kompletu punktów. U siebie Lechia gra znakomicie. W tym sezonie wygrała 3 spotkania i raz poniosła porażkę z Bruk-Bet Termalica, ale trzeba powiedzieć że to był wynik niesprawiedliwy i nie oddajacy prawdziwych wydarzeń na boisku. To Lechia była zespołem dominującym a zespół z Niecieczy przez 90 minut bronił sie cofnięty głęboko. Po odpadnięciu biało-zielonych z PP, niespodziewanie z Puszczą Niepołomice (w rzutach karnych) zespół Piotra Nowaka będzie chciał zmyć plamę i dziś jego ofiara będzie Ruch. Goście ligowe zmagania rozpoczęli jeszcze &quot;jako-tako&quot;, gdy w klubie był jeszcze Mariusz Stępiński, a w ostatnim czasie ta gra wygląda tragicznie. W ostatnich kolejkach i Termalica i przede wszystkim Lech Poznań obnażyli wszystkie wady zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika. Dziś spodziewam się jednostronnego spotkania, w którym w piłkę grać będzie tylko jeden zespół - Lechia Gdańsk.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Groningen - Heracles
Typ:
1
Kurs:
2,0
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj zapraszam na 7 kolejkę holenderskiej Eredivisie. O 18:30 odbędzie się mecz pomiędzy Groningen a Heraclesem. Gospodarze obecnie 12 lokata w tabeli z 5 punktami na koncie. Heracles natomiast jedna pozycja wyżej z takim samym dorobkiem punktowym. Typowy mecz &quot;średniaków&quot; ligi. Stawiam w tym pojedynku na zwycięstwo Groningen. Skłoniły mnie do tego dwa czynniki.
Po pierwsze widać gołym okiem, że forma gospodarzy zwyżkuje. Początek sezonu kiepski ale po trzech porażkach, dwóch remisach przyszedł wreszcie upragniony triumf i to nie byle jaki bo zwycięstwo 1 do 5 nad faworyzowanym Utrechtem.
Drugim czynnikiem, który rzucił mi się w oczy to forma bezpośrednich pojedynków na terenie Groningen:
Gro - Her 2:1;
Gro - Her 2:1;
Gro - Her 3:1;
Gro - Her 3:1;
Gro - Her 2:0;
Gro - Her 2:1;
Gro - Her 2:1;
Ostatni mecz, w którym padł niekorzystny rezultat dla gospodarzy odbył się w marcu 2011 roku(1:4 dla Heracles).
Podsumowując uważam, że dzisiaj zobaczymy Groningen zmotywowane, forma szybuje do góry więc nie wypada zrobić nic innego jak wygrać z Heraclesem dorzucając kolejne cenne trzy &quot;oczka&quot;. Pozdrawiam
⛔100

 
S 0

sexymf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | 1. Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Las Palmas - Real Madryt
Typ:
Ronaldo C. (strzeli gola)
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Expekt
Analiza:

Witam serdecznie. To mój pierwszy post, chociaż forum śledzę od dawna. Mecze obstawiam w miarę regularnie od 6-ciu lub 7-miu lat. Jak to bywa w obstawianiu, raz do przodu, raz do tyłu. Myślę że po tych kilku latach mam już jakieś doświadczeniem w grze, więc to odpowiedni moment, aby dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami oraz polecać ciekawe, atrakcyjne typy.
Do rzeczy. Na dzisiaj wziąłem pod lupę spotkanie Las Palmas z Realem Madryt. Jak nie trudno dostrzec, najlepszy strzelec Królewskich, Cristiano Ronaldo (który nie jest moim faworytem, ale to już temat na inną dyskusję) po 5-ciu kolejkach ligowych ma na koncie zaledwie jedno trafienie. Co prawda z uwagi na różne urazy, grał tylko w dwóch na pięć spotkań, ale pomimo wszystko to sytuacja niecodzienna. Znając charakter tego człowieka, zrobi dzisiaj wszystko, aby strzelić przynajmniej jednego gola, zwłaszcza z uwagi na kontuzję głównego konkurenta Leo Messiego. Zazwyczaj kurs na trafienie przez Ronaldo wynosi w granicach 1,3. Dzisiaj bukmacherzy oferują aż 1,72. Za pewne z uwagi na jego dotychczasowy tegoroczny bilans i fakt, że nie zdążył wejść jeszcze w swój właściwy rytm znany z poprzednich sezonów. Kolejnym argumentem, który przemawia za tym typem jest fakt, że drużyny biorące udział w Lidze Mistrzów, zwłaszcza tak silne jak Real Madryt zawsze robią wszystko, aby dobrze nastawić się psychicznie przed trudnym meczem w ramach Champions League, który już we wtorek na Signal Iduna Park w Dormundzie.
Polecam i pozdrawiam. Z góry dzięki za reputację.
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike, ESL ESEA Pro League
Godzina: 16:30
Spotkanie: EnVyUs - Virtus.pro (mecz 1 - Cobblestone)
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ooo widzę duży kurs jak zwykle na bet-at-home, aż żal nie postawić takie zakładu.
VirtusPro aktualnie w gazie, po wygraniu DH w Bukareszcie wyglądają świetnie, sama forma na LANie była niesamowita! Każdy z zawodników pokazywał co ma do zaoferowania i nie odstawał od reszty. Envyus ostatnio nie zachwycają formą, aczkolwiek jest lepiej niż pól roku temu, problemem jest Devil który ma mało doświadczenia i czesto popełnia błędy, wrócił NBK, ale po ostatnich meczach nie widać jego formy z przed roku.
Jeśli chodzi o mapę to. Polacy ostatnio grali na niej bardzo dobrze na ostatnie 11 meczy wygrali 7 cobblestoneów a przegrali 4 z czego 3 były przegrane 16:14 czyli najmniejszym możliwym sposobem ???? Warto dodać że pare dni temu wygrali na COBBLU z NAVI aż 16-3, a w Finale DH Bukareszt 16-9 z C9.!!!
Francuzi mają gorsze wyniki na tej mapie, aczkolwiek wygrali SL i-League z Virtusami, ale wtedy Virtusi odbadli z grupy przegrywając z VG - chińską drużyną która powiedzmy sobie nie jest doświadczona i była uważana na tym LANie za jedną z najgorszych. Ostatnio wygrali z F3 i jakimiś bardzo słabymi drużynami francuskimi, których szczerze nikt nie zna. Dodajmy że WCZORAJ przegrali na niej z drużyną Epsilion - szwedzki średniak. Z rosyjskim Spirit - słaba drużyna, też potrafili przegrać aż 6-16!!! WOW
Liczę na to że Virtusi pokażą tak jak pare dni temu z NAVI że 12 rund na tej mapie w TT to pestka dla nich!
✅92
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
godzina: 15:30
spotkanie: Pogoń-Łęczna
typ: X
stawka: 3,40
bukmacher: bet365
Serce za Pogonią jednak przeczucie mi podpowiada,że jednak Pogoń tego spotkania nie wygra .W grze pogoni u siebie coś się zacina grają w kratkę raz wygrają raz przegrają z tego względu jest mniej kibiców na stadionie raz było ponad 8 000 by po remisie ze słabą Koroną na śląsk przyszło juz tylko 4 000 najwidoczniej kibice są nie zadowoleni z dyspozycji jaką prezentuje nam Pogoń coż mogę powiedzieć strzelić gola dla Pogoni to ma kto czy Zwoliński ,który się odblokował strzelecko mimo porażki czasam Kort czy Drygas coś dorzucą co mogę powiedzieć o Łęcznej tylko tyle,że ich gra na wyjazdach nie wygląda tragicznie 3 remisy jedno zwycięstwo i dwie porażki z tym ,że te dwie porażki były na samym początku z Ruchem i Niecieczą poźniej jakby się odblokowali i 4 wyjazdowe spotkania bez porażki.H2H również obiecująco się przedstawia na boisku w Szczecinie raz górą był Łęczna raz padł remis.Myślę ,że z obecną formą obu drużyn Łęczna spokojnie może to zremisować.Pozdrawiam
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina:
23.00
Spotkanie: Anthony Crolla - Jorge Linares
Typ: Jorge Linares
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Bardzo, bardzo, bardzo dobry kurs na wygraną Linaresa. Ogólnie jest tu przedstawiony jako całkiem wyraźny dog, a dla mnie to kurs na jego zwycięstwo powinien oscylować w granicach 1,60!!!
Walka o pas WBA wagi lekiej. Linares jest fantastyczny technicznie, ładnie chodzi na nogach, bardzo mocny cios z obu rąk. Jest może trochę szklany i kondycja nie jest jego najmocniejszą stroną, ale potrafi punktować jak mało który zawodnik, co pokazała chociażby przegrana walka z DeMarco (ścięło go w 11 rundzie), czy zeszłoroczna wygrana na Wyspach z Mitchelem.Nie wiem skąd wziął się nagle taki hype na Crollę. Zawsze był solidnym pięściarzem, wytrzymały, silny fizycznie, ale nic szczególnego go nie wyróżniało. Jakoś zdobył (zasłużenie) ten pas z Perezem i dał fajną obronę z Barosso, ale mnie nie przekonuje. Nie ma kończącego ciosu, który mogłby być świetną bronią na Linaresa, ani także warunków fizycznych które dawałyby mu faktyczną przewagę - tu jest praktycznie równo. Kurcze, Linares był mistrzem w trzech kategoriach wagowych! A oceniany jest trochę jak po prostu bokser z Wenezueli. Mitchell był półkę wyżej w mojej opinii od Crolli a jego Linares pobił aż do przerwania. Ja jedyną nadzieję widzę w sędziach, ale liczę, że Linares nie da im nawet dojść do słowa.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship 16/17
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fulham - Bristol City
Typ: BTS (Obie drużyny strzelą)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po krótkiej przerwie wracam do typowania BTS. Tym razem liga angielska, dziś spotkają się dwa przeciętniaczki Fulham - Bristol City. Obie drużyny reprezentują podobny poziom. Obie grały ostatnio 3 dni temu i skończyło się na wyniku 1:2 (nawiasem mówiąc wszystkie 3 spotkania, które rozegrały te drużyny razem zakończyły się strzeleniem bramek przez obie).
W ostatnich 8 kolejkach jedna strzeliła 8 goli, druga 12. Statystyki wskazują na to, że spokojnie można grać BTS. Powodzenia zatem!
⛔100
 
1 93

180311

Użytkownik
DYSCYPLINA: PIŁKA NOZNA:BPL
SPOTKANIE:Liverpool vs Hull City
GODZINA:16​


ZAKŁAD :HT/OVER 1.5
TYP: LIVERPOOL/TAK
KURS: 2,67
BET365

Radzę Wam pobierać dopóki gorące.
Hull City po imponującym początku sezonu zaczyna grać tak jak powinna - czyli o utrzymanie. W ostatniej kolejce doznali porażki 1:4 z Arsenalem ( do przerwy 0:1 + niewykorzystany karny bodajże Sancheza) - oglądałem mecz i Arsena grał średnio, co za tym idzie Hull tragicznie.
Natomiast Liverpool w gazie i to porządnym. Najcięższy terminarz ze wszystkich drużyn po pięciu kolejkach. Efekt? 10pkt. Pokonany mistrz, wicemistrz, trzecia drużyna poprzedniego sezonu miała szczęście, iż dowiozła punkt ddo końca spotkania, pokonany mistrz z sezonu 14/15 pod wodzą nowego trenera - ambitnego taktyka Conte. Jedynie porażka z Burnley to wypadek przy pracy (30 strzałów do 3). We wtorek rozklepane Derby 3:0 w Pucharze Ligi(mnóstwo zmian w pierwszej jedynastce)

The Reds w każdym z spotkań dzieliło i rządziło i tym razem będzie tak samo.
✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Ingolstadt
Typ: 1(-1azjan)
Kurs: 2.67
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na szybko przed meczem. O ile często zdarza mi się grać przeciwko moenchen kiedy gra na wyjeździe (zwykle dobrze na tym wychodzę), o tyle w meczach u siebie są bardzo mocni. Zawsze twierdziłem i potwierdzają to statystyki, że jest do typowa drużyna własnego boiska. Zarówno w zeszłym sezonie, jak i w tym się to potwierdza. Do tej pory 2 mecze u siebie i oba wygrane. Dużo goli strzelają właśnie u siebie i dlatego decyduje się na zagranie azjana -1. Dosyć wysoki kurs podyktowany jak sądze tym, że niedługo mecz w LM, jednak nie sądzę, żeby ten mecz odpuścili.
Ingolstad póki co wywalczył zaledwie jeden remis w 4 meczach, jest na 15 miejscu w tabeli i nie sądzę, żeby po tym meczu mieli awansować.
✅167
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Typ: -1.5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zazwyczaj nie gram meczów naszych lig, ale dzisiaj spróbuje licząc, że ostatni mecz pod wodzą Magiery (wg mnie byłby to najlepszy
wybór Legii) będzie zwycięski dla Sosnowca, jak i dla mnie ????
Zagłębie z bilansem 6 wygranych i 3 remisów podejmuje drużynę,która obecnie znajduje się w ogonie tabeli - Olimpię Grudziądz.
Sosnowiec u siebie niesamowicie mocny. W tym sezonie wygrał wszystkie 4 spotkania, strzelając 9 goli, tracąc tylko 1.
Sąsiadujący z Olimpią zespół Kluczborku pokonał aż 4-0.
Grudziądz z tymże Kluczborkiem przegrał 2-3.
Sosnowiec w 3 ostatnich swoich meczach strzela sporo bramek, oprócz wspomnianego 4-0 z Kluczborkiem, wyjazdowe 4-1 ze Zniczem Pruszków i 5-4 z Podbeskidziem.
Olimpia przegrała swoje 2 ostatnie mecze wyjazdowe m.in. z Sandecją Nowy Sącz 1-3.
Możeemy liczyć na podobny wynik w dzisiejszym spotkaniu.
A jak będzie? Zobaczymy. To liga Polska ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Werder Brema - VfL Wolfsburg
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami mecz 5 kolejki Bundesligi a w niej zmierzą się:
Ostatnia drużyna ligi z &quot;dorobkiem&quot; 0 punktów Werder Brema z 10 drużyną ligi Wolfsburgiem, którzy uzbierali póki co 5 punkcików, mało jak na taką drużynę ze sporym potencjałem.
Werder Brema póki co gra koszmarnie 4 mecze - 4 porażki 3:14 w bramkach, no może ten bilans bramkowy wyglądał by 3:8 gdyby nie pierwszy mecz z Bayernem i porażka aż 0:6. Następne 3 mecze przegrali lecz już w każdym spotkaniu strzelali gola.
Wolfsburg również nie zaczął najlepiej sezonu, co prawda pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 2:0 z Augsburgiem lecz kolejne mecze to już tylko 0:0 i 0:0 z Koln i Hoffenheim, ostatni mecz ligowy to pogrom u siebie 1:5 z Dortmundem.
Lista kontuzjowanych w ekipie Werderu jest bardzo długa:
C. Pizarro, M. Kruse, A. Johannsson, J. Eilers, L. Caldirola, F. Bartels... Natomiast u gości nie zobaczymy: G. Luiz, I. Azzaoui i J. Giulavogui.
Na ostatnich 11 pojedynków między obiema ekipami było aż - 8 obie strzelą i aż 10 meczy z minimum 3 golami, 7 razy wygrywał Wolfsburg, 1 remis i 3 zwycięstwa Werderu.
Co by nie mówić to Werder jest w kryzysie i Wolfsburg powinien to wykorzystać stawiam na zwycięstwo gości lecz Werder też coś strzeli dlatego stawiam na 2 i obie strzelą.
Powodzenia.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska vs Finlandia
Typ: Finlandia +2,5 seta
Kurs: 3,84
Bukmacher: Pinnacle
Data/godzina rozpoczęcia: 24.09.2016/17:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/MBlNIdre/#szczegoly-meczu
Analiza:
Spotkania rewanżowe drugiej rundy kwalifikacji. Finki wczoraj mocno postawiły się bardziej faworyzowanym Węgierkom, przegrywając dopiero w tie-breaku. Set jest do ugrania dla Finek z tego względu, że Polki mogą przystąpić rozluźnione, spore szanse są na to. Polki wygrywając dziś zapewnią sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które odbędą się w Gruzji i Azerbejdżanie bez względu na wynik jutrzejszego spotkania z Węgierkami. Trener Jacek Nawrocki mówi, że w każdym meczu jego podopieczne będą przykładały się, aby pewnie zwyciężać i zadowolić kibiców zgromadzonych w Bielsko-Białej. Wczoraj wygrały pewnie z Estonkami 3-0, jednak warto odnotować, że w meczu padło 128 pkt-ów, natomiast linie były wystawione na poziomie średnio 122,5 pkt-a. WE wczorajszym meczu zabrakło Bereniki Tomsi, która miała problemy z kręgosłupem. Godnie zastąpiła ją Małgorzata Jasek. We wczorajszym meczu Polki wystąpiły w następującym składzie: Kąkolewska, Efimienko, Kaliszuk, Wołosz, Grajber, Smarzek, Witkowska, Sawicka, Krzos, Jasek, Twardowska, Ganszczyk. Finki zajmują ostatnie miejsce w grupie, ich bilans setów 5-12, po czterech spotkaniach. Trzeba przyznać wprost, że są dziś skazywane na porażkę, jednak rozluźnienie w którymś z setów Polek będzie miało pozytywny wpływ na typ, a może i na ugranie seta. Polecam również zagranie over 125,5 pkt-a lun też handicap punktowy w stronę Finek, polecam-powodzenia
✅284
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Maroko 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Khouribga - Berkane
Typ: Over 2,5 gola
Kurs: 3.17
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dla obydwu tych zespołów jest to zaledwie druga kolejka sezonu, a więc składy są jeszcze dobrze nieograne. Gospodarze w poprzednim meczu przegrali na wyjeździe 1:0 i zajmują po tym meczu ostatnie miejsce w tabeli, ale to jeszcze niewiele znaczy. Zawodnicy Berkane z kolei wygrali u siebie 3:0 z Marrakechem i przystępują do tego spotkania w dużo lepszych nastrojach. Jednak jest to zespół, który już d 10 spotkań nie zwyciężył na wyjeździe. Gospodarze z kolei nie przegrali na własnym terenie aż 8 spotkań na 10 ostatnich. Spodziewam się więc w miarę wyrównanej walki, a przy tym podobnie jak w ostatnim spotkaniu bezpośrednim tych drużyn przynajmniej 3 bramek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom