>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.08.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 24. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Coppa Italia Lega Pro
Godzina: 16:30
Spotkanie: Fondi- Taranto
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursy na gospodarzy już spadają, drużyna gości ma przyjechać młodym składem, ze składu wypadli: Maurantonio (gk), Albanese (df), Altobello (df), Pambianchi (df), Stendardo (df), Balzano (mf), Guidelli (mf), Lo Sicco (mf), Nigro (mf), Potenza (mf), Balistreri (fw), Bollino (fw).
Drużyna gospodarzy zagra pierwszy mecz u siebie w tych rozgrywkach i przy odpowiedniej motywacji powinni ten mecz wygrać, zwłaszcza że drużyna gości zagra w tym meczu rezerwami. Więcej o składzie gości można przeczytać tutaj: http://www.tarantofc.it/2016/news/fondi-taranto-i-convocati-papagni/
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godzina 20:45
Spotkanie Apoel-Kopenhaga
Typ; Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.33
Buk Unibet
Analiza Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Apoelu Nikozja na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Kopenhagi. Ekipa gospodarzy w pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Danii przegrała 0:1, nie ma co się oszukiwać i trzeba powiedzieć wprost iż drużyna z Cypru była w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie słabszym, stworzyła sobie tam kilka sytuacji ,ale znacznie lepszym zespołem praktycznie pod kazdym względem byli gospodarzy, teraz Apoel na swoim stadionie moim zdaniem spokojnie może się zrewanżować bowiem właśnie u siebie na boisku ten zespoł jest najgroźniejszy , rzadko tutaj traci punkty , Kopenhaga natomiast na wyjazdach grywa z różnym skutkiem, moim zdaniem Apoel jest w stanie w tym meczu wygrać , ja uważam że jest to spotkanie w którym bardzo prawdopodobnym rozstrzygnięciem może być dogrywka, gospodarze na swoim stadionie nie tracą wielu goli, na na zdobycie co najmniej jednej bramki powinno ich być stać, dlatego też stawiam na dokładny wynik 1:0 po 90 m minutach i myślę że dogrywka wyłoni ekipę która zagra w Lidze Mistrzów , te drużyny na stadionie Apoelu spotkały się ze sobą juz kilka lat temu , wtedy Apoel wygrał 3:1, ja liczę iż jutro sytuacja może się powtórzyć i wygrają Cypryjczycy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM, Kwalifikacje 4.runda, rewanż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City – Steaua Bucharest
Typ: over 3.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:
1.. Przenosimy się do Manchesteru na Etihad Stadium, aby zobaczyć jak Gospodarze pieczętują awans do Ligi Mistrzów. Nie ma co się oszukiwać i można śmiało powiedzieć , że City w zasadzie awansowało już w poprzedni Wtorek, gromiąc Rumunów 5:0. Wiadomo, świat piłkarski widział już różne dziwne historie, ale kto sobie wyobraża, że Steuau wygrywa w Manchesterze różnica 5 bramek lub więcej !!!  Ale jeśli nawet coś ustrzeli , to tym lepiej dla mojego typu … 
2.. City fenomenalnie zaczęło sezon wygrywając 3 mecze i strzelając w nich łącznie 11 bramek , a tracąc tylko 2. Choć trzeba przyznać , że blisko było do drobnego falstartu w rozgrywkach Premier League , gdyby nie samobójcze trafienie Sunderlandu w ostatnich minutach meczu.
Na szczęście kolejne dwa mecze to już pokaz siły podopiecznych Guardioli i wyjazdowe zwycięstwa: najpierw wspomniany pogrom w Rumunii 5:0 oraz spokojna wygrana w Sobotę ze Stoke 4:1. Na podobny wynik liczę w środowym meczu, choć zapewne wielu autorów tych zwycięstw siądzie na ławce o czym mówił po wtorkowym treningu na konferencji przedmeczowej hiszpański szkoleniowiec :
„Trenowało 28 zawodników. Trudno mi zostawić piłkarzy, którzy zasługują na grę, ale w zeszłym tygodniu mieliśmy ciężkie mecze, więc dokonam rotacji w składzie”
Nie chcę tu gdybać kto może zagrać , a kto nie, ale bądźmy szczerzy , kogo by nie wystawił na ten mecz to nie chcę mi się wierzyć , żeby zmiennicy nie byliby wstanie strzelić żadnej bramki. A wręcz przeciwnie, Guardiola od początku wpaja piłkarzom swoja myśl szkoleniową. Po meczu ze Stoke powiedział: „Jeżeli jeden śpi, to wybaczcie, ale w następnym meczu będzie spał w domu, a ktoś inny zajmie jego miejsce. To jedyny sposób, by rywalizować w każdych rozgrywkach i grać co trzy dni.” Tu akurat była mowa o obrońcach, ale widzimy czego nauczył się w Barcelonie – rywalizacji oraz wygrywania każdego meczu. I tu upatruje szansę na bramki ze strony City.
3.. Co do Gości z Bukaresztu – niestety , ale mieli ogromnego pecha w losowaniu i trafili na najsilniejszego rywala z możliwych. W tym przypadku nie będę się rozpisywał. No bo cóż można by napisać o Rumunach. Ostatnio w LM grali w sezonie 13/14 po pamiętnym wyeliminowaniu naszej Legii, w następnej edycji polegli z Ludogorcem w 4 rundzie , a rok temu odpadli już w 3.rundzie ulegając Partizanowi Belgrad. No i w tym roku ponownie LM nie dla Rumunii. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Spartę Praga po remisie w Czechach 1:1 i wygranej u siebie 2:0, a w lidze natomiast są aktualnie na 2.pozycji. Steaua grała jak na razie 3 mecze o punkty w tym sezonie na wyjeździe i w każdym strzelała przynajmniej 1 gola. Choć w Anglii będzie ciężko o bramki, to mam nadzieję , że meczu nie odpuszczą i będą sobie stwarzać sytuacje do zdobycia gola.
4. Ale jeśli nawet City zachowa czyste konto , to myśle, że sami gospodarze , którzy są w gazie , pójdą za ciosem i będą kontynuować popisy strzeleckie.
Jak na razie Manchester City zanotował same overy 2,5. Ja chcę pójść o krok dalej i mając na uwadze powyższe, stawiam na kolejny over 3,5 w ich wykonaniu. Liczą na przynajmniej 3 brameczki gospodarzy i być może coś wpadnie ze strony gości.
POZDRO
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rostov FK - Ajax Amsterdam
Typ: obydwie drużyny strzelą gola i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Nie wiem który to raz typ dnia nie wchodzi mi przez brak jednego gola.. Chyba nikt z nas nie wyobrażał sobie, że AS Roma nie strzeli ani jednej bramki, jednak tak też się stało i niespodzianka by nie napisać - sensacja stała się faktem. Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu tego rozpamiętywać i jedynym dobrym rozwiązaniem jest szukanie następnych szans w kolejnych spotkaniach. W związku z tym zapraszam do analizy!
Po pierwsze, w meczu biorą udział ekipy, które już w pierwszym pojedynku pokazały dobre przygotowanie czego efektem były liczne sytuacje strzeleckie. Choć piłkarze z Amsterdamu zdominowali rywala i prowadzili grę to nie udało się zwyciężyć i mecz zakończył się remisem 1-1, który stawia ten zespół w niekorzystnej sytuacji przed dzisiejszym rewanżem. Co ciekawe, wynik został ustalony już w pierwszej połowie, a Rosjanie choć oddali w całym meczu tylko 2 celne strzały to wygrywali po strzale ekwadorskiego pomocnika - Christian Noboa. Ajax dwoił się i troił, ale dokładności starczyło tylko na 1 gola, a dodatkowo z rzutu karnego. Jest to tym bardziej zaskakujące, iż w całym meczu oddał aż 10 strzałów celnych. W spotkaniu dzisiejszym natomiast ze względu na niekorzystny rezultat z pierwszego starcia musi zaatakować od samego początku i najlepiej wygrać by zapewnić sobie promocję do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Łatwo o to nie będzie, gdyż drużyna Rostov FK już tydzień temu pokazała się z pozytywnej strony jeśli chodzi o grę defensywną. Mając jednak w pamięci łatwość w stwarzaniu sobie sytuacji ekipy Ajaxu nie wydaje mi się by dzisiaj również nie oddali wielu strzałów. W związku z tym Jej gol lub kilka są możliwe. Ze względu natomiast na fakt rozgrywania meczu na stadionie ekipy rosyjskiej, gol lub gole gospodarzy są również prawdopodobne. Zapowiada nam się mecz pełen walki, ale i sytuacji strzeleckich. Mając to wszystko na uwadze typ proponowany przeze mnie jest dobry.
Po drugie, Ajax od początku obecnego sezonu stwarza mnóstwo sytuacji podbramkowych, lecz jednocześnie traci sporo goli. Zatem nie ma żadnych podstaw by myśleć, że dzisiaj zachowa czyste konto, a szczególnie w meczu wyjazdowym. W dotychczasowych 6 meczach (liga, Liga Mistrzów) Ajax ZAWSZE tracił choć jednego gola i ZAWSZE choć jednego strzelał. Co ciekawe, w tym sezonie wygrał tylko 2 razy i były to w obu przypadkach mecze wyjazdowe. W związku z tym zwycięstwo w Rosji nie wydaje się niemożliwe. Rezultaty tych meczów przedstawiają się następująco: 1-1, 1-2, 1-3, 2-2, 1-1, 1-2. Pozwoliłem sobie pogrubić mecze wygrane. Pierwszy odbył się w ramach III rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów (spotkanie z greckim PAOK-iem Saloniki), a drugi był spotkaniem ligowym z ze Spartą Rotterdam. Na ich podstawie można również stwierdzić, że w ofensywie wszystko wygląda obiecująco, z kolei defensywa jest dziurawa jak sito. Ze względu na wysoką stawkę dzisiejszego meczu, Rosjanie także zaatakują i wielce prawdopodobne, że wykorzystają atut własnego boiska.W związku z niniejszym wysoki wynik bramkowy jest dzisiaj możliwy.
Po trzecie, w spotkaniach Rostov FK także zazwyczaj padają gole biorąc pod uwagę tylko bieżący sezon. Drużyna ta dotychczas rozegrała 7 meczów, a ich wyniki przedstawiają się następująco: 1-0, 0-2, 0-0, 3-2, 1-1, 3-0. Jak widzimy najniższe wyniki dotyczą meczów ligowych, z kolei w pucharach europejskich wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie. W poprzedniej rundzie eliminacyjnej do fazy grupowej Ligi Mistrzów zespół ten mierzył się z belgijskim Anderlechtem i na wyjeździe zdołał wygrać 2-0, natomiast u siebie nie bronił zaliczki tylko także dążył do strzelania goli. Ostatecznie padł remis 2-2, który pokazuje, że ekipie tej bardzo zależy na awansie do Champions League. Patrząc na słabą grę w obronie zespołu holenderskiego, gol lub gole w wykonaniu Rosjan są dzisiaj możliwe.
Po czwarte, Rostv FK ostatni mecz wygrał 3-0, więc atmosfera w drużynie jest naprawdę sprzyjająca do osiągania kolejnych sukcesów. Z kolei w ekipie Ajaxu nie wygląda to za dobrze, gdyż w ostatniej kolejce Eredivisie doznał On domowej porażki 1-2 z Willem II, a to rywal, który NIGDY wcześniej w historii nie wygrał meczu wyjazdowego z Ajaxem. Jest to tym bardziej zaskakujące, iż w meczu tym zawodnicy Ajaxu oddali mnóstwo strzałów, a bramkarza rywali pokonali tylko 1 raz, do tego już w 1 minucie. Ponadto mieli więcej jak 1 połowę by strzelić gola na remis, a potem zwycięskiego. To się nie udało i porażka stała się faktem. Można po części to usprawiedliwić arcyważnym meczem, który odbędzie się za kilkanaście godzin oraz grą w pół rezerwowym składzie. Z drugiej strony daje to do myślenia, więc najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się być typ na gole.
Podsumowując, jeśli weźmiemy pod uwagę dotychczasowe wyniki osiągnięte przez obie drużyny to zauważmy, że w każdym meczu stwarzają one sporo sytuacji strzeleckich. O ile w lidze Ajax gra poniżej oczekiwań, to w Lidze Mistrzów mimo iż traci gole to wygrywa. Z kolei gracze zespołu Rostov FK wydają się być w lepszej formie czego efektem jest mniejsza liczba traconych bramek. Warto podkreślić, że ekipa z Amsterdamu w poprzedniej rundzie tak samo pierwszy mecz bramkowo zremisowała by w rewanżu wygrać 2-1. Powtórka jest możliwa choć oczywiście ekipa rosyjska jest groźniejsza od greckiej. Bez wątpienia zapowiada nam się ciekawy mecz, a czy będziemy po nim usatysfakcjonowani to się okaże. Nigdy nie można być niczego pewnym patrząc chociażby na dzisiejszą klęskę piłkarzy z Rzymu.
Życzę Wam powodzenia! Niech moc będzie z Wami!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP US Open
Godzina:01:00
Spotkanie:Medvedev-Krstin
Typ:Krstin +4,5 gema
Kurs:2.78
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Czemu i nie spróbować grać takiego handicapu w stronę Serba gdy gra z 20 letnim Rosjaninem Medvedem.Medvedev jest ostatnio w dobrej dyspozycji ale jak wiadomo gra toczy się o awans do kolejnej rundy kwalifikacji do US Open.Na przeciwko Rosjanina stanke także bardzo młody Serb,który ma 21 lat.Grają dwaj bardzo młodzi tenisiści i myśle,że mecz może się skonczyć 2:0 dla obydwu panów.Kursy na zwycięstwo Serba to ponad 6.50.Co do Serba to na kortach twardych grał ostatnio kilka miesięcy temu.Ostatni spotkanie grał niecały miesiąc temu a z kolei Rosjanin gra reguralnie w turniejach.Co do obecnej dyspozycji Serba to nie ma tu co przytaczać meczów,które grał dawno.Ja uważam,że jak uczestniczy w kwalifikacjach to priorytetem będzie awans do rundy finałowej i dzisiejszy mecz nie będzie spacerkiem dla Medvedeva.Napewno w tym meczu będzie walka o każdą piłke.Serb miał dużo czasu aby przygotować się do dzisiejszej potyczki i dlatego na niego stawiam.Ten typ to loteria ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.Dla mniej odważnych polecam grać HG 0-6,5 po fajnym kursie 1.51 w Pinku.Powodzenia!!!
✅178
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Apoel - FC Kopenhaga
Typ:
1
Kurs:
2,75
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem kolejny mecz rewanżowy Ligi Mistrzów. O 20:45 w Nikozji odbędzie się mecz miejscowego Apoelu z gośćmi z Kopenhagi. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Duńczyków 1 do 0. Dzisiaj uważam, że będzie odwrotnie i to Cypryjczycy wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Głównym czynnikiem, którym się kierowałem jest miejsce rozgrywania spotkania. Otóż Nikozja jest bardzo gorącym miastem. Według źródła Wikipedii średnia temperatura w dzień w miesiącu sierpniu dochodzi do 37 stopni. Dzisiaj ma być podobnie. W takich warunkach nawet najlepsi zawodnicy mają ciężko. Cypryjczycy grają tam bardzo często i zapewne są przyzwyczajeni do takich warunków. Pierwszy pojedynek przegrali ale moim zdaniem głównym celem trenera było zagranie na 0 z tyłu świadczy o tym ustawienie 4-5-1. Dzisiaj myślę, że zagrają bardziej ofensywnie i powtórzą ustawienie z meczu poprzedniej kolejki z Rosenborgiem 4-3-3. Dla przypomnienia Apoel wygrał ten rewanż aż 3:0 i tak samo jak dzisiaj musiał odrabiać straty z pierwszego pojedynku. W Norwegii było 2:1. Wczoraj widzieliśmy jak Hapoel u siebie prawie wyeliminował Celtic. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie jak w Izraelu. Będzie wysoka temperatura, gorąco na trybunach oraz na boisku.
Moim zdaniem to Apoel jest faworytem do wygrania tego spotkania. Pozdrawiam
⛔
100
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Borussia Mönchengladbach - Young Boys
Typ:
Kto pierwszy zdobędzie X rzutów rożnych? Young Boys 5
Kurs: 4,45
Bukmacher:
Betano
Rewanżowe spotkanie o prawo gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Borussii 3:1. Nie wiem czym sugerują się bukmacherzy tak faworyzując Niemców w zakładzie dotyczącym rzutów rożnych. Jedyne co za nimi przemawia to stosunek rogów w pierwszym meczu 3-1 dla BM. Co przemawia za Young Boys? Drużyna ta nabija sporą ilość rzutów rożnych w prawie każdym meczu. W lidze jak do tej pory w 5 meczach zdobywają ich średnio ponad 8/mecz. Z Szachtarem 4 i 7. W poprzednim sezonie średnia 6,7 na mecz. Dodatkowo wynik pierwszego spotkania sprawia, że szwajcarska drużyna musi od pierwszych minut atakować, jeśli jeszcze myśli o grze w LM i te ataki powinny przełożyć się na rzuty rożne. Borussia nie powinna pójść na wymianę ciosów tylko spokojnie bronić wyniku uzyskanego w pierwszym meczu. Kurs świetny, polecam również YB zdobędą więcej rzutów rożnych @3,85.
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Winston-Salem
godzina 03.45
spotkanie S.Johnson - L.Rosol
Typ Rosol
kurs 3.45
pinnacle
Analiza:
Po pierwsze zacznę od tego że STAWKA MINIMALNA w tym meczu bo faworytem bezsprzecznie jest tutaj STEVE , ale moim skromnym zdaniem nie aż tak dużym jak sugerują to kursy.Oczywiście Amerykanin w ostatnim czasie gra najlepszy tenis życia ,
świadczą o tym wyniki no i dorobił się najwyższego rankingu w karierze jest na 21-pozycji.
Będzie bardzo zmotywowany w tym meczu z dwóch powodów:
1)na pewno ma ochotę wejść do pierwszej dwódziestki i potrzebuje pc
2)ma do wyrównania h2h z Rosolem które wynosi 1:0 dla Czecha
grali ze sobą 2 lata temu na hardzie w Irving wygrał 2:0 Lukas 6:0 6:3
i raczej nie był to przypadek bo był to mecz FINAŁOWY!!!!!!!!!
Ale dwa lata temu to Rosol był w fazie wznoszącej dość powiedzieć że wkrótce potem dostał sie do pierwszej 30 i wygrał w 2014 roku własnie tutaj Winston -Salem Open.
Co prawda wygrał bardzo szczęśliwie bo Janowicz miał piłki meczowe na 2:0 w setach :)ale taki jest tenis.
Steve Johnson gra ostatnio bardzo dużo i jest ostatnim chyba którego nie dopadł syndrom zmęczenia po Igrzyskach Olimpijskich.
Rosol stracił wczoraj seta z Estrellą co nie jest dobrym omenem.
Obaj ostatnimi czasy grali z Tsongą i obaj wygrali :
Rosol w lipcu w Devis Cupie 3:2
a Johnson tydzień temu w Cincinnati 2:0
za jeszcze drobniejsze pieniądze zagram Rosol - 1,5 seta po kursie 5.68 ale zdziwię się bardzo jeśli to wejdzie bo spodziewał bym się tutaj raczej trzech setów i overa gemowego , ale z drugiej strony HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godzina 20:45
Spotkanie Apoel-Kopenhaga
Typ; Gol po 68:59 minucie
Kurs 1,83
Bukmacher Bet365
Wczoraj typ z Nikolićem niestety nie wszedł, Legia gra nadal padakę jak grała i moim zdaniem to nie oni powinni dostać kasę za awans do LM a zapłacić odszkodowanie drużynom z którymi będzie grała za to że będą musieli ich oglądać.
Ale przejdźmy do meczu, nie ma się co rozwodzić nad jakąś tam Legią, zagram taki typ bo wiadomo na Cyprze drużyny grające przeciwko APOELowi mają bardzo trudne zadanie także jeśli chodzi o klimat. APOEL potrafi wymęczyć przeciwnika a potem dobić co pokazał w meczu z Rosenborgiem zdobywając gole w 91....96...99 minucie. Kopenhaga ma bardzo małą zaliczkę, wygrana tylko 1:0 na własnym boisku więc myślę że ten typ ma szanse wejścia. Myślę także zagrać X/1 kurs 6.....powodzenia
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godzina 20:45
Spotkanie : FK Rostov : Ajax
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.40
Betsson
Wczoraj na plus to dziś także szukam czerwieni , w meczu pomiędzy FK Rostov a Ajaksem powinno być ciekawie no i dosyć brutalnie , po pierwszym meczu jedną nogą w LM Rostov ale wiadomo do pełni szczęścia brakuje 90 min gry , gospodarze mogą sobie pozwolić na remis ale tylko 0:0 ale wątpię aby takim wynikiem zakończyło się to spotkanie , Ajax w gorszej sytuacji ale nie beznadziejnej i dziś niestety dla nich muszą strzelić przynajmniej jednego gola nie tracąc nic , czy to zadanie jest wykonalne ? a no mam trochę obawy co do tego że dziś nie stracą gola tym bardziej że gra podopiecznych Petera Bosza jest daleka od ideału , w pierwszym pojedynku na Amsterdam ArenA padł remis 1:1 a statystyka kartek jest wręcz idealna aby dzis liczyć na czerwień otóż w Amsterdamie sędzia Willie Collum pokazał 8 żółtek z czego aż 6 dla Rosjan i jak jestem przy Rosjanach to FK Rostov po zaledwie 4 kolejkach ma na swoim koncie a konkretnie zawodnicy FK Rostov 9 żółtek i 2 czerwone tak więc wychodzi na to że ich gra daleko odbiega od zasady fair-play , co do Ajaksu to ci też mają trochę na bakier z tą zasadą i ich dorobek dyscyplinarny to 7 żółtek i czerwona stąd też liczę że tak jak w pierwszym ich pojedynku może iskrzyć i to dobrze , a Serbski sędzia Milorad Mazić będzie miał okazję do pokazania czerwieni !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów, Ćwierćfinał
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Seoul (Kor) - Shandong Luneng (Chn)
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
W Europie rozpoczynamy rywalizacje w Lidze Mistrzów, w Azjatyckiej części gramy o półfinały. W pierwszym dzisiejszym starciu Seoul będzie podejmować Shandong Luneng.
Gospodarze są w świetnej formie, wygrali pięć ostatnich starć, gonią lidera jednak strata jest spora dlatego te rozgrywki są priorytetem. Jest to zespół z tych gatunków grających do przodu z dużą jakością, na krajowym podwórku najlepsi w lidze z 52 bramkami strzelonymi, przy sporej liczbie straconych 36. Szczególnie u siebie bardzo ofensywnie nastawieni. Dziś mierzą się z rywalem który też zdecydowanie więcej oferuje w ataku niż defensywie a z takimi zespołami grają w otwarte karty, w rozgrywkach domowych są dwie takie ekipy Jeonbuk oraz Jej w obu tych starciach nie dawno padło po pięć bramek.
Goście z nowym trenerem od niedawna i nowym zawodnikami w ofensywie ratuje sezon bo walczą o ligowy byt. Te ruchy jednak zdecydowanie poprawiły ich grę, wykorzystują wreszcie swój potencjał w ataku z Pelle oraz Cisse w przodach. Oglądałem ostatni mecz bardzo ważny wygrana 1:4 – była ta jakość w ofensywie ale rywal był bardzo nieskuteczny bo ilość błędów w defensywie tej ekipy była ogromna, dziś gospodarze tak marnować nie będą. Historia tej ekipy w Lidze Mistrzów bardzo bogata w bramki na każdym etapie w poprzedniej rundzie ograli Sydney oba spotkania remisując 1:1 u siebie i 2:2 na wyjeździe. Będzie to powtórka ze spotkania fazy grupowej tutaj było spokojne 0:0 ale w pierwszym meczu 1:4 i skłaniam się teraz ku temu wariantowi dzisiaj.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, el LM
Data: 24.08/20:45
Spotkanie: APOEL Nicosia - FC Kopenhagen
Typ: Apoel over 5,5 rożnych
Kurs: 1.95
Bukmacher:Betano
Analiza:
Przed nami rewanżowe spotkanie na Cyprze, gdzie gospodarze będą gonili wynik po porażce w Kopenhadze 1-0.Bardzo niebezpieczny rezultat dla Apoelu, każda stracona bramka przez Cypryjczyków zmusza gospodarzy do wygrania więcej niż jedną bramką, przy jednej straconej muszą zdobyć aż 3 gole, także z pewnością Apoel będzie chciał cisnąć rywala, ale także muszą uważać na tyły by gola nie stracić.Najlepszą opcją byłaby całkowita dominacja rywala i ciągłe ataki niczym w spotkaniu z Wisłą, kiedy przegrali w Krakowie właśnie 1-0, dominując na Cyprze Wiślaków.Czy uda im się osiągnąć podobny efekt?o tym przekonamy się wieczorem, na pewno jest szansa gdyż mecze na Cyprze są ciężką przeprawą dla wielu ekip, i myślę dla drużyny która na co dzień gra w kraju o takim klimacie jak Dania na pewno będzie, tak więc próbuję dzisiaj iść na rożne Apoelu, tutaj nie mają wyjścia, gra jest o jedną stawkę więc liczę na ich ataki i zarazem na problemy kondycyjne gości.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Steaua
Typ: ht MC
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu Manchester zmniażdżył rywala na oczach jego kibiców 5-0, zapewniając sobie grę w Lidze Mistrzów.
Już po pierwszej połowie było 2:0, a mogło być wyżej, gdyby nie przestrzelone dwie 11-ki.
No nie lada wyczynu dokonał Aguero nie trafiając do siatki w 8 i 21 minucie.
Zrehabilitował się potem strzelejąc 3 gole po asystach Sterlinga, Nolito i Fernandinho.
City przeważało w posiadaniu piłki 65% oraz sytuacjach bramkowych 24-10.
Nie inaczej powinno być dzisiaj, nawet jak zagrają rezerwy. Gra przed własną publicznością zobowiązuje. Steaua... właściwie jedzie chyba tylko po to, aby zwiedzić Manchester, bo szans na awans nie ma żadnych ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Górale bardzo dobrze weszli w sezon, zrobili kilka ciekawych transferów jak na pierwszą ligę i widać, że poważnie myślą o powrocie do Ekstraklasy. Jak na razie rozegrali cztery spotkania, z czego trzy na wyjeździe i zakończone zwycięstwami. Jedyny mecz jaki do tej pory Podbeskidzie rozegrało u siebie był mecz z Wigrami Suwałki z którym zremisowali 1-1. Jest to jedyna bramka jaką stracili w tym sezonie ligowym. Tym razem podejmą Chojniczankę, która jeszcze nie przegrała (1-3-0), ale w meczach wyjazdowych radzi sobie nie najlepiej i myślę, że może mieć problemy z wywalczeniem punktów.
Podbeskidzie jest zespołem bardziej doświadczonym i kadrowo również wyglądają lepiej. Szczególnie skuteczni w drużynie gospodarzy są Robert Demjan oraz Tomasz Podgórski.
Odpadnięcie z Pucharu Polski z Lechem tylko bardziej zmobilizowało ich do zrealizowania celu, jakim jest powrót do Ekstraklasy po zaledwie roku absencji w najwyższej klasie rozgrywkowej. Myślę, że dzisiaj gospodarze łatwo zdobędą 3 punkty i całkiem możliwe, że awansują dzięki nim na pozycję lidera.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;tenis,US OPEN WTA kw.
Godz;18,30
Spotkanie;K.Kucova-S.Vichery
Typ;Kucova 2-0
Kurs;2,15
Bukmacher;BWIN
Analiza;
W kwalifikacjach do US Open spotykają się 77 Kucowa ze 161 Vichery.Ostatnio Kristina rozgrywała bardzo dobre mecze
Wygrane z Konta,Bouchard,Suarez Navarra,czy wcześniej z Wickmayer i Mc Hale.Po tych zwycięstwach przegrała z Keys,ale to nie powinno nikogo zdziwić.Niepokoi mnie tylko jedno, ostatni pojedynek skreczowała z Arruabarrena Vecino.Myślę,że nie chciała ryzykować jakiejś kontuzji jeżeli przystąpiła do US OPEN.
Vichery bez jakichś spektakularnych sukcesów.Jeżeli Kucowa jest w pełni sił,to mecz powinien być formalnością.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Afryka, CAF Puchar Konfederacji
Godzina: 21:30
Spotkanie: KACM Marrakesh - Al Ahli Tripoli
Typ: 2
Kurs: 5,08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to spotkanie ostatniej kolejki w grupach o Puchar Konfederacji Afryki. Typowy mecz o pietruszkę bo zarówno gospodarze zespół z Maroka, jak i goście drużyna z Libi nie mają już szans na wyjście z tej grupy. Marrakesh dwa mecze wygrał a 3 przegrał, natomiast Al Ahli 1 zremisował a 4 przegrał i z 1 punktem zamyka tabelę. W bezpośrednim pojedynku w pierwszym meczu górą był zespół z Maroka, który wygrał na wyjeździe 2-1. Myślę, że za jakieś drobne warto dzisiaj zaryzykować i popróbować zagrać na wygraną gości. Jest to mecz o pietruszkę więc można się przecież dogadać i zarobić ;) Z takiego założenia wychodzę obstawiając ten mecz. W końcu to Afryka także łatwiej napewno o jakiś wałek, tym bardziej, że oba zespołu już o nic nie grają. Żadnych dowodów na to, że tak będzie nie mam, może być równie dobrze tak, że goście wygrają bo Marrakesh też do potęg Afrykańskiego futbolu nie należy (ledwo utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej swego kraju) i goście tutaj mogą jak najbardziej wygrać. Może być również tak, że gospodarze bez problemu wygrają. W tym meczu może zadecydować to kto będzie lepiej do takiego spotkania o nic, zmotywowany. Nie wiem nic o absencjach w zespołach i nieobecnościach na ten mecz. Dzisiaj kieruję się przede wszystkim zdając się na intuicję. Często jest tak, że w meczu o nic teoretycznie słabszy zespół wygrywa bo ten niby mocniejszy jakoś jest słabiej umotywowany i na to tutaj też liczę. Jak będzie zobaczymy ale kursy jak dla mnie za wysokie na gości a za niskie na gospodarzy więc wolę tutaj spróbować zagrać na tych gości licząc, że wygrają pierwszy mecz w grupie na sam koniec.
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, US&amp;A, MLB
Godz: 18:35
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - Houston Astros
Typ: Iloma punktami przewagi wygra drużyna? Drużyna 2 z więcej niż 4 punktami
Kurs: 7.56
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Cześć i czołem, jako że miesiąc się kończy postanowiłem wdrożyć się w waszą grę tak aby już we wrześniu być w formie i walczyć o podium.
Dziś pod lupę biorę bardzo ciekawe spotkanie drużyn ze środka tabeli AL jak i NL. Obydwie drużyny dalej są w walce o playoffy więc nie ma co tutaj mówić która drużyna ma większą motywację, każda taką samą. Narzucać dziś będą prawie trzydziestoletni Collin McHugh i nieco młodszy Gerrit Cole.
McHugh to typowy Curveballista (opadająca piłka), ale kiedy potrzeba potrafi sieknąć 90MPH z zaskoczenia. Owszem zawodnik ten ostatnimi czasy nie błyszczy formą ostatni start przeciwko Baltimore był fatalny w jego wykonaniu, jednakże Baltimore to Baltimore oni zawsze trzaskają HR na lewo i prawo. Patrząc na statystyki drużyny z Pittsburgh&#39;a ciężko im idzie odbijanie piłek podkręconych i oglądając ich mecze widać że są bardzo narwani i zamiatają prawie każdą narzuconą piłkę co nie jest świetnym pomysłem przeciwko miotaczom z takim typem piłek. Piraci wygrali wczorajszy mecz dużą przewagą, ale średnia ich punktów na mecz jest niska, po drugiej stronie mamy Houston które jest nieprzewidywalne i gra dziwnym wzorem, przeważnie w każdej serii czy to na wyjeździe czy u siebie mają mecz w którym rozgramiają przeciwników z dużą przewagą, jako że dziś jest ostatnie starcie w tej serii mam nadzieję że odpalą rakiety i tacy zawodnicy jak Springer, Correa, Altuve czy ostatnio w gazie Bregman, pokażą na co ich stać. W dodatku na przeciwko nich staje bardzo ale to bardzo słabo radzący sobie ostatnimi czasy Cole, który w tym roku niedawno został już raz odsyłany do niższej ligi co jak widać nie poskutkowało bo jego ostatnie 3 gry były fatalne bo w łącznie 15 inningach pozwolił odbić i zdobyć bazę aż 27 razy! Dla porównania ostatnie jego 30 gier to 120 uderzeń, gdzie 15 ostatnich gier to aż 100. Widać tutaj jak bardzo nie radzi sobie w tym sezonie, jego ERA jest ratowana przez graczy defensywy gdyż przy takiej ilości hitów ma małą ilość straconych punktów. Aczkolwiek przy takiej dyspozycji miotacza jeden błąd defensywy to średnio kilka punktów dla przeciwnika. Dzisiaj jest dzień ofensywy drużyny z Houston!
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, eLE
Godz: 20.45
Spotkanie: Manchester City vs. Steaua Bukareszt
Typ: Kalechi Iheanacho strzeli gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj udało się z bramką Origiego bez większego problemu. Dzisiaj idziemy w stronę innego świetnie zapowiadającego się napastnika Premier League. Mowa tutaj o Nigeryjskiej bestii jaką będzie Kalechi Iheanacho. Młody napastnik, który od poprzedniego sezonu powoli wchodzi do zespołu z Manchesteru. W pierwszej drużynie City zagrał prawie 30 razy i może na swoim koncie zapisać 8 bramek jednak jeszcze żadnej w tym sezonie. W sobotnim meczu ze Stoke wszedł na końcówkę spotkania i mimo, że bramki nie strzelił to zaliczył 1.5 asysty. Pierw wyłożył piłkę do pustej bramki Nolito a przy bramce zamykającej wynik świetnie przepuścił piłkę do Sterlinga, który potem wyłożył ją Nolito. Dzisiaj Guardiola ma wystawić troszeczkę słabszy skład gdzie m.in. swoją szansę mają dostać Yaya Toure, Joe Hart czy chociażby młody Nigeryjczyk. Obrona zespołu z Rumunii dostała wielką lekcję u siebie i pewnie to samo będzie dzisiaj. Na Etihad przewaga zespołu gospodarzy powinna być jeszcze większa a młody napastnik powinien mieć swoje sytuacje aby umieścić piłkę w siatce. Kursik fajny a inaczej nie wiem jak ugryźć ten mecz.
⛔100
 
habemus_szatan 15

habemus_szatan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Godz: 20.45
Spotkanie: Manchester City vs. Steaua Bukareszt
Typ: Over 3,5 kartki
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betano
Analiza:
W pierwszym spotkaniu padło dużo więcej kartek. MC wygrał 5:0. Rywalizacja jest już rozstrzygnięta, ale..
No właśnie, linia jest BARDZO niska, a wiemy jak gra City. Szybka piłka, kontaktowa gra = dużo fauli. Piłkarze Steuay będą przybici i poirytowani, a MC nie odpuści przed własną publicznością. Ost stawiałem na przekroczoną liczbę kartek w meczu MC _ Stoke i po 60 min sprawa była rozstrzygnięta. Tak samo będzie dzisiaj. Linia sporo za niska. W większości swoich meczów czy to w lidze czy LM oba zespoły spokojnie pokrywają powyższą linię!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom