>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Dyscyplina:Champions League
Spotkanie:Benfica - FC Twente
Typ:powyzej 2.5 gola
kurs 1.7
bukmacher expekt
Analiza
Awans nadal pozostaje sprawa otwarta ale 2 strzelone gole w Enschede zapewne przybliżyły Orly do awansu W dzisiejszym spotkaniu duzynie gospodarzy wystarczy grac na 0:0 ale cos nie wierze ze beda ustawieni desensywnie.Jak podkresla trener Benfiki Jorge Jesus zawsze koncentrujemy sie na wygrywaniu i prezentowaniu ofensywnego stylu gry .Czego przykladem moze byc ostatnie zwyciestwo ligowe Orłow 3:1 nad Fairense gospodarze zepewne nie lekcewaza przeciwnika ostatnie zwyciestwo ligowe na wyjezdzie 5:1 z Heerenveen mowi samo za siebie Jak widac obydwie 11 preferuja ofensywny styl gry nie nastawiaja sie na minimalistyczne wygrane graja na 100 procent bez kalkulacji jeszcze jedno 2 lata wstecz FC Twente zostało wyeliminowane w elim. Ligi Mistrzow przez Sporting L tak wiec to jeszcze dodaje smaczu pikanrerii temu spotkaniu
✅ 70
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje LM
Spotkanie: Udinese - Arsenal Londyn
Typ: Udinese awansuje
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czyżby to był koniec Wengera? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Francuz jest coraz bliżej pożegnania się z posadą szkoleniowca Arsenalu. Dzisiejsze odpadnięcie z Ligi Mistrzów z pewnością dopełni czary goryczy. Być może stołeczny klub właśnie dzisiaj rozgrywa najważniejsze spotkanie od lat, ewentualne niepowodzenie może oznaczać wielką czystkę w ekipie Kanonierów. Atmosfera w drużynie gości jest naprawdę nerwowa, nie ma już w ich szeregach Fabregasa i Nasriego. Podopiecznie Wengera bardzo słabo zaczęli nowy sezon. Ich pierwszego spotkania nie widziałem, ale za to miałem okazję śledzić potyczkę z Liverpoolem. Gospodarze w tamtym meczu zagrali wolno, monotonnie - po prostu źle. Włosi będę na pewno podbudowani pierwszym starciem w Londynie, gdzie z pewnością nie byli gorszą ekipę. Gospodarze mają kim straszyć: Di Natale, Asamoah, Isla to zawodnicy znani w całej Europie. Bardzo ważna będzie postawa tego pierwszego, on niego przecież zależy gra ofensywna Udinese. Nie liczyłbym na to, że podopieczni Guidolina przestraszą się bardziej utytułowanego rywala. Już w pierwszym meczu pokazali, że mają zaufanie do własnych umiejętności, które nie są takie małe. Paradoksalnie pomimo wiktorii u siebie to dzisiejsi goście będą zapewne bardziej spięci. Oni muszą awansować, Udinese jedynie może. Nie wiem czy młodzi Kanonierzy pozbawieni dwóch największych gwiazd udźwigną ciążącą na nich presję. Obawiam się, że mogą mieć z tym nie małe problemy.
-100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
piłka nożna
Mecz: Bristol City - Swindon
typ: 1
kurs; 2.00
buk: gamebookers
Analiza: Wydaje mi się że warto dziś postawić na gospodarzu w Carling Cup. Przede wszystkim gospodarze grają w Championships natomiast goście z Swindon grają w Ligue 2 czyli o 2 klasy rozgrywkowe niżej. Poza tym za bardzo się tam nie wyróżniają. W tym sezonie na 4 mecze przegrali 3 spotkania. Widać ze po spadku z pierwszej ligi to nie jest już ten sam zespół. Pewnie najlepsi zawodnicy odeszli z klubu i w najbliższym czasie trudno będzie o powrót do wyższej ligi. Bristol City również gra w kratkę na zapleczu Premier League ale ostatnio 2 meczach zdobyli 4 pkt , wygrywając na wyjeździe z Leicester 2:1 orazzremisowali u siebie z Portsmouth. Warto zagrać dziś na gospodarzy za którymi również przemawia przewaga własnego boiska oraz jak wcześniej wspomniałem dużo większy potencjał.
-100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Winston Salem, USA - Hard
Mecz: Steve Darcis - Marcos Baghdatis
Typ: Marcos Baghdatis -3,5 games
Kurs: 1,89
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Moim zdaniem dziś Darcis spakuje swe walizki i uda się do domu, jeśli Baghdatis nie odda swego meczu, będzie to jego koniec z turniejem. Jest on bowiem przeciętniakiem szybkich kortów, na jakich rozgrywany będzie miecz w Winston Salem. W swoich pierwszych meczach tracił odpowiednio po jednym secie, jego serwis funkcjonował bardzo słabo, popełnił aż 9 podwójnych błędów we wczorajszym meczu z Rosjaninem Tursunovem, w dłuższych wymianach także ma problemy. Co do Baghdatisa, nie jestem jego wielkim fanem, ale powinien sprostać dzisiaj zadaniu w chwili gdy Darcis nie serwuje tak dobrze, jak jest to potrzebne w meczu z Cypryjczykiem, który lubi grę opierającą się na długich wymianach piłek.
✅ 89
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom