>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.06.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy
Typ : Ile goli padnie w 1. połowie? Więcej niż 0,5
Kurs : 1.55
Bukmacher : Bwin
Analiza :

Witam.Dlugo rozmyslalem nad dzisiejszym typem i w efekcie doszedlem do wniosku
ze najbardziej sensownym typem bedzie postawienie na co najmniej jedna bramke w pierwszej polowie.
Obydwa zespoly niby powinny skupiac sie na defensywie i nie chcac sie odkrywac.Sadze ze jednak ktoras z druzyn podejmie wyzwanie i zaryzykuje
bardziej otwarta gre.Kurs na owe zdarzenie wynosi 1.55 co wg mnie jest warte zagrania.Gra niekoniecznie toczyc sie musi w srodku pola.Ile to juz takich meczow bylo
gdy ktoras z ekip , wydawaloby sie ze w underowym meczu strzela pare bramek.Taktyka murowania bramki moze dobra jest na Barcelone przez silowych graczy co pare lat temu pokazaly mecze FCB z chelsea i interem
lecz wowczas gdy mamy do czynienia z graczami ofensywnymi grajacy bardziej silowo niz technicznie bramki winny pasc.Oczywiscie to tylko moje zalozenia.Pamietam dawno temu w LM spotkaly sie Chelsea i Liverpool,
zanosilo sie do podobnego meczu co ten dzisiejszy i padl wynik 4-4.Euro 2012 jest dziwnym turniejem.Za nami 27 meczow i zadnego wyniku bezbramkowego.Fenomen.Niezlym typem wydaje sie takze obstawienie iz strzelcem
w 90 min zostanie Rooney.Kurs 3 zl zacheca , 2 lata temu w RPA nie strzelil wraz z Messim zadnej bramki.Zawodnik to wybitny i bedzie chcial sobie powetowac brak goli na wielkich turniejach.
Bukmacherzy uwazaja ze beda pilkarskie szachy i nikt nie bedzie chcial sie wychylic z ofensywna gra.Ten scenariusz jest zbyt prosty i banalny.Anglicy na tych mistrzostwach nie sa wymieniani w roli faworytow co moze byc dla nich tylko atutem.
Wlosi natomiast wielki sukces osiagneli w 2006 r i dzis nie maja w swoich szeregach graczy pokroju z tamtych lat , lecz jako zgrany zespol tez moga byc grozni.Pozdrawiam i zycze powodzenia w typowaniu.

⛔100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna | Brazylia Serie A
Spotkanie : Santos - Coritiba
Typ : Santos
Kurs : 1,58
Bukmacher : Betsson

Dzisiaj tylko jeden mecz rzucił mi się w oczy. Kurs i tak już poleciał w dół, ale i tak uważam, że nawet ten obecny jest jak najbardziej do przyjęcia. Szósta kolejka przed nami, a Santos jeszcze nie wygrał. Ba tylko jedna bramka w pięciu meczach mówi wszystko. Widać jak wiele dla drużyny znaczą Neymar, Ganso czy Rafael. Bodaj we czwartek grali mecz w Copa Libertadores z Timao, fakt zremisowali i odpadli, ale Neymar, który wrócił z wojaży z reprezentacją już w pierwszym meczu strzela bramkę. Styl jaki zaprezentowali w tamtym meczu Peixe według mnie był bardzo przeciętny. Ale teraz myślę, że po odpadnięciu z pucharów całe siły zostaną rzucane na ligę, gdzie trzeba gonić czołówkę. Dzisiaj musi nastąpić przełom w ich grze i w końcu trzy punkty zostaną na Vila Belmiro. Z tego co widziałem to gospodarze dzisiaj bez paru zawodników, ale z tych którzy mieli już okazję grać w tym sezonie to David Braz (O, 1/0), Rafael Galhado (O, 2/0) i Bernardo (P, 2/0).
Coritiba słaba na wyjazdach, głównie dobrze grają u siebie, gdzie koszą, albo urywają cenne punkty czołowym zespołom ligi. Przekonali się o tym kibice Sao Paulo, które w Copa do Brasil odpadła w rewanżowym spotkaniu pomimo tego, że pierwszy mecz wygrali 1:0. W lidze dwie wysokie porażki z Interem i Fla, po których w sumie ich bilans bramkowy na wyjazdach to 1:5. Skład jest w miarę dobry na środek tabeli, ale jakby przyszło walczyć o wyższe lokaty to po pierwsze trzeba znacznie poprawić wyniki na wyjazdach, a po drugie bardzo potrzeba klasowego napastnika, którego obecnie w drużynie brak. Na obcym terenie nie grają praktycznie nic to jeszcze dzisiaj brakuje dwójki podstawowych obrońców : Lucasa Mendesa (O, 4/1) i Ayrtona (O, 3/1). Do tego nie zagra jeszcze pomocnik Tcheco, który ma jedną bramkę na koncie oraz napastnik Roberto, który jest zawieszony za kartki. Przy takiej sile naporu Santosu ciężko będzie im na korzystny wynik, tym bardziej że zawodnicy i kibice w Sao Paulo są głodni zwycięstw.

Santos : Rafael; Henrique, Edu Dracena, Durval e Juan; Adriano, Arouca e Ganso (Elano); Alan Kardec, Borges e Neymar

Coritiba : Vanderlei; Jonas, Pereira, Emerson e Chico; Willian, Sergio Manoel (Gil), Everton Ribeiro e Rafinha; Roberto e Everton Costa

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB, godz. 22.10
Zdarzenie: Chicago Cubs u Arizona Diamondbacks
Typ: Cubs under 3,5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle
Trzecie spotkanie tej serii na Chase Field. W poprzednich 6:1 i 10:5 dla Arizony. W tym spotkaniu też innego wyniku jak wygrana gospodarzy się nie spodziewam. Gospodarze ostatnio są w mocnym gazie, wygrali 13 z ostatnich 19 gier, ponadto zanotowali 9 wygranych w ostatnich 10 grach w domu. Znowu goście mają duże problemy w ofensywie. Ich bilans 24-47 jest najgorszy w lidze, przegrali 27 z ostatnich 36 gier, a w ostatnich 4 zdobyli 8 runs, w tym 5 w ostatnim meczu. Wade Miley, LHP 8-3, 2.30 ERA to pitcher gospodarzy, w domu przegrał tylko raz, a w ostatnich 3 grach oddawał tylko po jednym punkcie. Ogólnie 82.1IP, 70H i 21ER. Goście wystawiają Matt Garza, RHP 3-5, 4.07 ERA. Ma bilans 1-4 i 6.19 ERA za ostatnie 6 gier. To niezły pitcher, bardzo doświadczony, ale zespół mu nie pomaga, a poza swoim stadionem jego ERA wynosi 5,44. Tak czy inaczej Miley gra świetnie, nie liczyłbym na zbyt wiele ze strony Cubs. 4 runs przeciwko niemu nie wchodzi w grę, tym bardziej, że jego ostatnie mecze to 8, 7.2 i 7IP gry. Bullpen Arizony też mocny i dogrywa zazwyczaj spotkania bez strat.

✅92,6
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ EURO 2012
Anglia - Włochy
1 gol - metoda: Uderzenie głową
5.00
Bet365


Za niespełna godzinę zostanie rozegrany ostatni mecz ćwierćfinałowy Euro 2012. Zmierzy się ze sobą Anglia i Włochy. W półfinale na zwycięzcę tego meczu czekają już Niemcy. W dzisiejszym meczu stawiam na to, że pierwszy gol zostanie zdobyty głową.
Już się mówi, że polsko-ukraińsko mistrzostwa przejdą do historii jako te podczas, których padło najwięcej bramek po uderzeniu głową, a mistrzostwa wciąż trwają! Do tej pory aż 19 goli wpadło po uderzeniu głową, a przypomnę, że zaczęło się od bramki Roberta Lewandowskiego, który pokonał bramkarza Greków właśnie celnym strzałem z &quot;główki&quot;. Wczoraj przykładowo w meczu Hiszpanii z Francją również pierwsza bramka wpadła po strzale głową Alonso. Dzisiaj zagrają drużyny, które dobrze czują się w stałych fragmentach gry, zwłaszcza przy rzutach rożnych. Obie drużyny mają silnych, rosłych graczy, którzy mogą się pokusić o bramkę z &quot;główki&quot;. Moim zdaniem dzisiaj jedna z bramek zostanie zdobyta główką, a kurs na to zdarzenie wyjątkowo wysoki. Mam nadzieję, że będzie to bramka otwierająca wynik.

⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy
Typ : Anglia wygra, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola
Kurs : 4.75
Bukmacher : Bwin
Analiza :

Ostatni z meczów ćwierćfinałowych na Mistrzostwach Europy, które odbywają się w Polsce i na Ukrainie. Póki co wszystkie ćwierćfinały obyły się bez niespodzianek, dziś praktycznie jaki wynik by nie padł nie będzie to niespodzianką, ponieważ grają dwie wyrównane bardzo ekipy. Anglia z meczu na mecz gra coraz lepiej, z Francją remis, Szwecją kapitalne zwycięstwo i z Ukrainą dość szczęśliwe. Włochy zatrzymały Hiszpanię 1:1, zremisowały także z Chorwacją 1:1 oraz wygrały z Irlandią. Moim zdaniem Anglia lepiej prezentuje się w tych ME, przede wszystkim widzę wiele więcej rotacji jakich można w tym zespole dokonać, wrócił do tego Rooney, który dziś będzie bardzo groźny, a znowu Wlochy mnie nie przekonują, znowu zbyt dużo poświęcają na defensywę, jakoś nigdy ich gra mi nie przypadła do gustu i myślę, że Anglia z bardzo ofensywnym ustawieniem znajdzie na nich sposób. Dużo bramek nie przewiduję, Buffon na bramce to spore zabezpieczenie, ale znowu Włochy nie przekonują mnie w ofensywie, a Anglia w defensywie także potrafi solidnie zagrać + Hart na bramce. Dla mnie mecz do jednej bramki i widzę tutaj jako strzelca tylko kogoś z Anglii jak np. Rooney. Kurs jest bardzo zachęcający bo under 2,5 powinno wejść bez problemu, pytanie tylko czy Anglia wygra ? Według mnie mają więcej argumentów od rywali. Polecam !!!

⛔100
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy
Typ : X/1
Kurs : 6.50
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Spotkanie zapowiada sie na bardzo wyrównane i emocji na pewno nie zabraknie. Włosi już tak bardzo w defensywie nie murują jak przyzwyczaili. Graja bardziej ofensywnie i stwarzają dużo okazji strzeleckich np. w turnieju oddali dwa razy wiecej strzałów na bramke przeciwnika od ekipy angielskiej. Ale niestety raza nieskutecznością, przy dobrze dysponowanej obronie anglików a przede wszystkim posterunkowego Harta, moga miec duzy problem z umieszczeniem pilki w bramce. Anglicy natomiast bardziej roztropnie konstruują akcje, czego wynikiem sa bardzo niebezpieczne sytuacje podbramkowe. Włosi zostali pozbawieni swojego lidera z lini obrony Chielliniego, w dzisiejszym spotkaniu moze byc to odczuwalna strata dla ekipy Prandellego. Podsumowując na szybkiego. W pierwszej połowie obie drużyny na pewno beda mieli do siebie duży respekt, co moze zaowocować wyrównana w miare gre, natomiast na druga cześć któraś z ekip beda musiały juz bardziej ryzykować i próbować przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. Podejrzewam będą to Synowie Albionu.

⛔100
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: under 2.0 goli AH
Kurs: 1.875
Bukmacher: Bet365

Analiza: Bardzo trudny mecz do typowania. Obie drużyny mają swoje wady i zalety. Włosi dobrzy w destrukcji, potrafią grać zarówno kontratakiem jak i atakiem pozycyjnym, niezłe stałe fragmenty. Anglicy na pewno lepsi na skrzydłach i w ataku, gdzie gra dwójka z United. Rooney w meczu z Ukrainą, mimo bramki nie zachwycił ale tylko dlatego że miał długą przerwę w grze. Z każdym spotkaniem może być tylko lepiej. Gdybym miał postawić na awans którejś z drużyn byliby to Włosi ale brak Chelliniego i Motty na pewno będzie znaczący. Bonucci to niestety nie ta pólka. Dlatego najlepszym typem na to spotkanie wydaję mi się typ na małą ilość bramek. Drużyna, która pierwsza strzeli bramkę na pewno cofnie się do obrony. Wyniki 0-0, 1-0, 0-1 mile widziane.

✅87,5
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Strzelec gola: Balotelli
Kurs: 3.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Prandeli jednak w dalszym ciągu ufa Balotellim, co potwierdza fakt, iż dzisiaj również piłkarz ten zagra od początku spotkania w duecie z Antonio Cassano. Na turnieju Balotelli strzelił dopiero jednego gola, sporo sytuacji także niestety nie wykorzystał. W City w sezonie w 23 spotkaniach Mario zdobył 13 goli i wcale nie jest to najgorsze osiągniecie, biorąc pod uwagę liczbę rozegranych spotkań. Popieram typ na to, że właśnie ten piłkarz dzisiaj strzeli gola, ponieważ w bramce Anglii stoi jego klubowy kolega Joe Hart, którego Mario zna bardzo dobrze zarówno z meczów jak i treningów. Dodatkowo Mario jak mało który z Włoskich piłkarzy zna angielski futbol i wiele razy występował przeciwko angielskim obrońcom (Terry, Cole, czy Johnson) lub grał z nimi w zespole (Lescott). Tak więc jego doświadczenie z Anglii na pewno się tutaj przyda. Z jednej strony Mario może znać słabe punkty Lescota, czy Harta, ale oni także mogą swoje atuty wykorzystać przeciwko Włochowi. Angole szczęśliwie wygrali z Ukraińcami, w pozostałych meczach ze Szwecją i Francją defensywa popełniała sporo problemów, Włosi z kolei grają bardzo rozważnie i myślę, że dzisiaj strzelą min. jednego gola Anglikom.

⛔100
 
B 0

byko16

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy
Typ : Wayne Rooney strzeli pierwszy i Anglia 1-0
Kurs : 19
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Witam. Spotkanie dwoch dobrze grajacych druzyn na Euro , z lekka moim zdaniem przewaga Anglii. Obie druzyny do meczu wyjda w podobnym ustawieniu jak Francja we wczorajszym meczu z Hiszpania, czyli z pelnym respektem do rywala i z defensywnym ustawieniem. Bedzie to mecz bardzo wyrownany i o awansie do polfinalu zacedyje jedna bramka ktora strzeli wg mnie Rooney. Zawodnik swoja swietna dyspozyjcje pokazal w meczu z Ukraina i mysle ze dzis bedzie to jego mecz. Po absencji w 2 pierwszych meczach , pilkarz ma wielka ochote do gry. Typ bardzo szalony , ale jak najbardziej realny. Udalo mi sie wygrac w takim samym zakladzie w meczu Portugalii z Czechami, mysle ze dzis bedzie tak samo. Powodzenia !

⛔100
 
stanley-63 857,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Anglia : Włochy
Typ - Czerwona kartka ? Tak
Kurs - 3.45
Buk - Betsson
Analiza :

No za chwilę ostatni z ćwierćfinałów pomiędzy Anglią a Włochami no cóż dosyć dużo już analiz padło już tutaj na ten mecz ja wybieram taką że w meczu zostanie pokazana czerwona kartka . Jak grają obie 11 wiemy bardzo dobrze delikatni nie są lubią ostrą grę no a dzisiejszy mecz wyrasta do sporej rangi poniewaz przegrany kończy przygodę z Euro . dlatego liczę na sporą ilośc fauli z jednej jak i z drugiej strony i ........... dodaję do tego wszystkiego dzisiejszego sędziego Portugalczyka Pedro Proenca który bardzo lubi pokazywać kartki w dwóch spotkaniach które sędziował już na tych Mistrzostwach mianowicie Hiszpania : Irlandia 5 żółtych kartoników i Szwecja : Francja 3 zółte kartoniki dodam może jeszcze spotkania klubowe i np. sędziował ostatni finał Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem a Chelsea i tam pokazał 5 zółtych kartoników i podyktował rzut karny a w meczach ligowych Porto : Sporting 3 czerwone i 9 żółtych . Dlatego w dzisiejszym spotkaniu o tak wielką stawkę może się dużo dziać i czerwona kartka może być pokazana . Pozdrawiam !

⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: X/X
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie po między Anglią a Włochami. Jest to mecz z serii &#39; wyrównane drużyny &#39; Spotkanie to jest w ramach ostatniego-czwartego ćwierćfinału mistrzostw europy rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. W tym meczu typuję remis. Dlaczego akurat w tym meczu ma być dogrywka ? No można się uprzeć - jeszcze nie było to keidyś być musi. Ale to tylko prawo serii które może, ale nie musi zadziałać. Ogl. patrząc na składy mecz wydaje się remisowy. W grupach obie drużyny co miał zrobić to zrobiły - awanse. Anglia z pierwszego przed Francją która wczoraj pożegnała się z turniejem ustępując w półfinale miejsca Hiszpanom oraz Włosi z drugiego za faworyzowaną właśnie Hiszpanią. Myślę że w tym meczu nie zobaczymy dużo goli, jeśli wgl. jakieś zobaczmy, przypomnę że jak na razie w Euro nie padł wynik 0-0. Czy to coś może znaczyć ? Na pewno. Chodź to mały argument. Co tu dużo pisać, jest to mecz na tak zwanego czuja i myślę że remis to najbardziej prawdopodobny rezultat jaki może paść. Zapraszam na ostatni już Cwierć-finał który planowo ma się rozpocząć za 20 minut. Transmisja oczywiście w TVP. Myślę że warto w końcu obejrzeć na Euro konkurs rzutów karnych, który mógłby wyłonić ostatniego półfinalistę który będzie miał nie lada zadanie w drodze do finału bo przecież na dzisiejszego triumfatora czekają już głodni złotego medalu nasi zachodni sąsiedzi a mianowcie Niemcy.

✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- WNBA
Spotkanie: New York Liberty- Atlanta Dream
Typ: Atlanta Dream (+6,5)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Koszykówką za bardzo się nie interesuję, jednak o tej godzinie na dziś nic ciekawszego nie mogłem znaleźć. Kusiło mnie, aby zagrać bez handicapu dużo wyższy kurs, ale wolę aż tak bardzo nie ryzykować. Oba zespoły raczej bez formy w ostatnich meczach. New York Liberty w ostatnim meczu przegrało bardzo wysoko z Minnesotą Lynx. Jednak ta porażka nikogo nie dziwi, gdyż grali z liderami WNBA. Atlanta swój ostatni mecz grała właśnie z dzisiejszymi rywalami. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem NYL 13 punktami. Dzisiaj myślę, że przebieg meczu będzie inny. Atlanta miała więcej czasu na regeneracje sił. Uważam, że Atlanta powalczy i spokojnie pokryje ten handicap.


✅106
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
NY Liberty - Atlanta Dream
Typ: 1(-6)
Kurs: 1.71
Buk: Bet365
{Koszykówka, WNBA, 22:05}

Atlanta prawdopodobnie bez swojej najlepszej zawodniczki Angel McCoughtry, niepewna występu jest również kolejna czołowa zawodniczka Lindsey Harding.
Angel dla swojego zespołu zdobywa średnio 23 punkty, 5 zbiórek, 3 asysty i 3 przechwyty w 9 meczach. Harding 13 punktów, 3 zbiórki i blisko 4 asysty.
Dream na wyjazdach mają bilans 0-3, Liberty przed swoją widownią mają bilans 2-3. ATS obu zespołów są identyczne jak bilans napisany wcześniej.

Zespoły spotkały się już trzykrotnie. Dream górą były tylko raz.
25 maj Dream - Liverty 100 :74
5 maj Liberty - Dream 79:74
19 maj Dream - Liberty 60:73

Powodzenia!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom