>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.06.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 24 czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3
Spotkanie: Nest-Sotra - Åsane
Typ: over 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: bet365
Analiza:
W meczu 11 kolejki norweskiej dywizji 2 w grupie 3 spotkają się drużyny, które w tym sezonie mogą powalczyć o awans do Adeccoligaen. Gospodarze zajmują 6 miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do lidera z którym zagrają w jutrzejszym spotkaniu. Charakteryzując obie ekipy można zauważyć, że są to drużyny bezkompromisowe, Nest-Sotra nie zaliczyła jeszcze remisu w tym sezonie, natomiast lider tabeli zaliczył tylko jeden remis, więc sądzę, że w tym pojedynku granie na over jest opcją dość bezpieczną. Obie drużyny nie kalkulują i grają o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Najważniejsze statystyki obu drużyn:

Liczba meczów overowych z udziałem obu drużyn w tym sezonie na 10 rozegranych: Nest-Sotra - 8 Åsane - 6
Średnia liczba goli w meczach z udziałem obu drużyn w tym sezonie: Nest-Sotra - 3.4 Åsane - 3.1
Średnia liczba strzelonych goli w tym sezonie: Nest-Sotra - 1.6 Åsane - 1.8
Średnia liczba goli z udziałem obu drużyn w ostatnich 4 meczach w lidze: Nest-Sotra - 3.75 Åsane - 5.0
Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego w tym spotkaniu to over powinien gładziutko wejść. W moim typie utwierdza mnie również historia ostatnich pojedynków obu drużyn w których gospodarzem był team Nest-Sotry:

24/09-11 2nd Division, avd 3 Nest-Sotra vs. Asane 2:3
11/09-10 2nd Division, avd 1 Nest-Sotra vs. Asane 3:1
12/05-10 Puchar Norwegii Nest-Sotra vs. Asane 2:1
17/10-09 2nd Division, avd 3 Nest-Sotra vs. Asane 1:4

✅52
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Phoenix Mercury W - Los Angeles Sparks W
Typ: 2(-10)
Kurs: 1.8
Buk: SBObet
{Koszykówka, WNBA, 3:00}

Obie drużyny, w obecnym sezonie rozegrały dwa mecze.
Bilans 2:0 na korzyść ekipy z Los Angeles.
Potencjał większy po stronie zespołu Spark. Czy zostanie wykorzystany poraz trzeci z rzędu?
Na wyjazdach Sparks legitymują się ATS 5-1, przy 1-2 Mercury.
Na swoim parkiecie Phoenix notuje średnio 76 punktów, tracąc 83.
Sparks na wyjazdach rzucają średnio 81 punktów, tracąc 84.

Najjaśniejszą postacią, w ekipie z Los Angeles jest w ostatnim czasie Candance Parker. W meczu przeciwko Tulsie zanotowała wyśmienity występ. Zdobyła 33 punkty, a do tego dołożyła 9 bloków! (rekord kariery), 8 zbiórek i 4 asysty. Jej zespół pokonał Tulsa Shock 95:79.
Zapewne na taki występ miał wpływ, że czołowa zawodniczka z LA wyszła za mąż za Sheldena Williamsa - zawodnika New Jersey Nets

Wyniki z obecnego sezonu ze starć bezpośrednich, obu zespołów:
Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks, 26 maj 88:99
Los Angeles Sparks - Phoenix Mercury, 8 czerwiec 90:74
Niepewna występu jest Candice Dupree, która dla swojego zespołu w 9 meczach zdobywa średnio 16 punktów oraz zbiera 6 piłek z tablicy.
Phoenix przed własną widownią mają bilans 2-2, gdzie Sparks na wyjazdach 3-3. Los Angeles Sparks mają serię dwóch zwycięstw z rzędu, a Mercury jedno zwycięstwo przeciwko Mystics.

Czy osłabuony zespół z Arizony będzie podbudowany po ostatnim zwycięstwie nad Mystics i Corey Gaines będzie w stanie ponownie czymś nowym zaskoczyć rozpędzony zespół z Los Angeles?

Powodzenia!

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EURO 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ostatni mecz ćwierćfinałowy gdzie nie wiem wciąż kto wyjdzie z niego.. Obie ekipy prezentują dobry futbol, miły dla oka.. Sercem jestem za Anglią.. ale Włosi też mają swoich zawodników, którzy pokrzyżują krzyki, Anglikom..
W ostatnim meczu, między tymi zespołami to Włosi wygrali z Anglią 2-1..
I choć kurs jest wysoki, czuję że to nie będzie nudny mecz.. Ale od samego początku będzie się działo.. Wydaję mi się, że obie ekipy mają coś do zaoferowania swojemu przeciwnikowi i tak samo drugi zespół.. Gra na najwyższym poziomie.. DiNatalle, spisuję się idealnie.. może znajdzie sposób na Hart&#39;a a może Rooney, na Buffona.. Kto wie.. Kurs nie malutki.. dlatego zaryzykuję..

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Korea Południowa
Spotkanie - Jeonbuk : Gyeongnam
Typ - 1-połowa gole ? powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.37
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj wybieram spotkanie w Korei Południowej pomiędzy Jeonbuk a Gyeongnam . Cos czuję że możemy się tu spodziewać dobrego widowiska no i goli . Gospodarze znajdują się aktualnie na 3 miejscu w tabeli ich dorobek po 16 kolejkach to 33 pkt przy 10 zwycięstwach 3 remisach i 3 porażkach na swoim terenie w 7 dotychczas rozegranych pojedynkach doznali 1 porażki 2 mecze zremisowali i 4 wygrali , w tych 7 spotkaniach zdobyli 16 bramek a 9 stracili . Jeonbuk Hyundai Motors ostatnio idzie jak burza i odniósł 5 zwycięstw pod rząd . Jeonbuk traci do lidera Suwon tylko 3 pkt tak więc dzisiejsza wygrana pozwoli im na zrównanie się pkt. z liderem , a nie wspomniałem jeszcze że Jeonbak to najlepsza ofensywa w lidze ich stosunek bramkowy to 35:17 . No a goscie którzy zajmują 11 pozycję w tabeli z dorobkiem 20 pkt przy bilansie 6-2-9 i 18:23 mają o co grać bowiem jak na teraz są w strefie spadkowej jednak przy ewentualnym zwycięstwie mogą tę strefę opuscić . W 5 ostatnich spotkaniach drużynie Gyeongnam też nie żle idze bowiem zanotowali 4 zwycięstwa i 1 porażkę tak więc zapowiada się nie złe widowisko . Ostatnio zanotowali u siebie cenne zwycięstwo z wyżej notowanym Ulsan Hyundai 3:2 . Gdy jednak popatrzymy na ich H2h to raczej w dzisiejszym spotkaniu wygrają gospodarze bowie ta statystyka zdecydowanie lepsza na korzysć Jeonbaku na 16 spotkań aż 10 razy lepszy Jeonbak tylko 4 zwycięstwa Gyeongnami 2 razy padł remis , jednak goscie raz tutaj wygrali po zaciętym spotkaniu 3:2 dlatego uważam że teraz gdy są w formie stawią czoła gospodarzom i w pierwszej połowie przynajmniej ze dwa gole tutaj zobaczymy . Jak to będzie ? Pozdrawiam !

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J2 - League Japonia
Spotkanie - JEF Utd Chiba : Shonan Bellmare
Typ - powyżej 3,5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :

No cóż wiem nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale spróbuję ponownie wczoraj nie wyszło w J-League to dzisiaj spróbuję w J2-League . Wybieram spotkanie na szczycie pomiędzy wiceliderem Chibą a 3 w tabeli Shonan . Na początku powiem że obie ekipy to jedne z najbardziej bramko-szczelnych zespołów Chiba stosunek bramek 34:12 natomiast Shonan 35:23 wiem statystyki nie grają ale niekiedy można przewidzieć tym bardziej że : Gospodarze są niezwykle skuteczni na swoim terenie gdzie na 9 spotkań ich bilans to 6-2-1 i 17:3 w bramkach , ostatnio jednak grają w kratkę i po wspaniałej serii 6 zwycięstw pod rząd teraz w ostatnich 4 spotkaniach 2 zwycięstwa i 2 porażki , ostatni mecz to porażka na wyjeżdzie no nie z byle kim bo z liderem Verdy 2:1 jednak 3 kolejki wstecz blamaż i porażka 0:1 z Gifu które walczy o być albo nie być tak więc co zaprezentują dzisiaj nie wiadomo . Natomiast goscie chyba wskoczyli na własciwy tor bowiem po fatalnej serii 5 remisów pod rząd i 2 porażek teraz od trzech spotkań są drużyną niepokonaną z 3 zwycięstwami a cenne zwycięstwo co myslę dodało jej wiary było w ostatnim meczu wyjazdowym na terenie 4 w tabeli Montedio Yamagata wygrana 2:1 . Shonan w meczach wyjazdowych w tym sezonie nie żle się spisuje a przede wszystkim dużo strzela bramek ich bilans wyjazdowy to 4-3-2 i 17:14 w bramkach no pisałem że dużo strzela ale tez i dużo traci , tak więc bądż co bądż zapowiada się całkiem nie złe spotkanie i myslę że że sporą iloscią goli . Pozdrawiam !

⛔100
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012 ⚽
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Bardzo ciężkie spotkanie do typowania ale podejmę się go ponieważ przewidziałem 3 poprzednie ćwierćfinały. Anglicy przebojem wyszli z grupy, a przecież zespół ten przed ME był skazywany na odpadnięcie z grupy. Włosi wybitnie wysokiego poziomu nie prezentują ale potrafią się zmobilizować. Będzie to starcie dwóch żywiołowych drużyn. Rozsądek podpowiada mi, że to jednak Włosi odniosą zwycięstwo 0:1 lub 1:2 w 90 minutach gry. Nie będę tutaj szukał remisu, gole mogą paść nawet w 90 minucie a cały mecz to będzie masa strzałów i dośrodkowań. Włosi mają jednak większy potencjał, starcia grupowe pokazują, że to Anglicy mieli łatwiejszą grupę. Włosi musieli zmierzyć się z Hiszpanami, rewelacyjną Chorwacją no i już waleczną Irlandią. Anglia natomiast zremisowała z słabą Francją (choć powinna wygrać) i wygrali po bojach z również nie grającą znakomicie Szwecją i Ukrainą. Zbyt duży potencjał mają Włosi (Pirlo, Marchisio, Di Natale, Balotelli). Włosi to Włosi drużyna turniejowa, Anglicy natomiast nie mają takiego zgrania i tak jak Francuzi pojadą do domu ale napewno z honorem.

⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Rosja - Kuba
Typ: 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Unibet

Mecz Ligi Światowej rozgrywany w Kaliningradzie(dawny Królewiec) spotykaja się druzyny Kuby oraz gospodarze Rosjanie. Dla kubańczyków Liga Światowa to impreza na której moga skoncentrowac wszystkie siły gdzyż nie zakwalifikowali sie na Igrzyska w Londynie. Natomiast Rosjanie wielka forme szykują na igrzyska w sierpniu. Kubanczycy zdecydowanie prowadza w grupie natomiast Rosjanie grą nie porywają wczoraj 3-2 po zaciętej walce z drużyną Serbii, ktora nie przykłada się do Ligi Światowej. Przeciętny mecz wczoraj Rosjan grę ciągneli Michajłow i Muserskij. Natomiast drużyna Kuby ma wyrównany skład Leon,Cepeda, Bell,Quintana, Messa to bardzo dobra drużyna o wyjątkowych możliwościach fizycznych gorzej z taktyką gry.Jednak Kubańczycy ograli Rosjan w Lidze Światowej 3-2 oraz 3-1 uważam, że dziś również mogą pokusić się o zwycięstwo.

✅220
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
EURO 2012, 24.06.2012r. 20.45
Anglia - Włochy
typ: poniżej 1.5 gola
kurs: 2.53 -Pinnacle Sports-

Ciekawie zapowiada się ostatni ćwierćfinał w Euro 2012. Anglicy prezentują się dość dobrze w tym turnieju. Na początek remis z Francją i dobra gra z obu stron. Później po zmiennym meczu szczęśliwe zwycięstwo nad Szwecją. Na koniec fazy grupowej również przy sporym szczęściu ograli współgospodarzy Ukrainę. Anglicy pokazali, że mają potencjał w ofensywie jednak nie dążą do zwycięstwa dużym nakładem sił i nie walczą o bramki. Dla nich liczy się wynik. To solidny zespół, a po powrocie Rooney&#39;a może być tylko jeszcze lepszy. Wayne wnosi bardzo dużo do tego zespołu, ale i bez niego dobrze sobie radzili. Włosi swoją grą nie zachwycają. Mi się ich futbol nie podoba. Trzeba przyznać, że jednak grają solidnie. W pierwszym meczu remis z Hiszpanią, ale kiepski mecz z obu stron - jeden z gorszych na tym euro. Później znowu zanotowali remis z Chorwacją, a na koniec wygrali dość łatwo, ale nie aż tak wysoko z Irlandczykami. Dzisiaj oba zespoły będą się badały. Nie możemy spodziewać się otwartej gry. Tylko szybko zdobyta bramka przez którąś z drużyn może otworzyć nam ten mecz. Gra toczy się o wysoką stawkę i ani jedni ani drudzy się na siebie nie rzucą. Na euro nie padł jeszcze bezbramkowy remis i dzisiaj pomimo tego, że oba zespoły mają niezwykły potencjał w ofensywie możemy w końcu doczekać się bezbramkowego remisu. Włosi słyną z dobrej obrony, z kolei Anglicy potrafią zagęścić pole w środku i Balotelli oraz Cassano mogą piłek nie dostawać wcale. Jak będzie zobaczymy. Ja wybieram bezpiecznie wyglądający under 1.5 gola, bo ćwierćfinały pokazały, że liczy się wynik, a nie gra czy liczba strzelonych bramek. Nawet jeśli, któryś z zespołów strzeli szybko bramkę to później będzie bronił wyniku.

✅153
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -J-League Dywizja 2
Spotkanie: Kusatsu - Tottori
Typ: Over 3
Kurs:2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj spotkanie z Japońskiej drugiej ligi między
Kusatsu zajmującym 17 pozycję w tabeli a Tottori 21 pozycja w tabeli
są to jedne z bardziej underowych drużyn w lidze , wyniki ostatnich spotkań obu zespołów to 1:1 i 0:5
W obu drużynach niema piłkarzy którzy indywidualną grą mogli by przesądzić los spotkania w
Kusatsu najlepszy napastnik strzelił 3 gole na 13 spotkań mowa o Lincoln .w Tottori również nie wyróżnia się nikt główni napastnicy mają po 2 bramki na 14 spotkań , uważam że dzięki temu dzisiaj zobaczymy grat bramek bo nie bedzie grania do jednego napastnika a cały zespół bedzie starał się strzelać , średnia bramek z 5 ostatnich spotkań gdy gdy na wyjeżdzie gra Tottori to 3,4

Zwrot/podał typ zastępczy
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, ME
Spotkanie : Anglia - Włochy ( ilość kartek Włochy)
Typ : Powyżej 2,5
Kurs : 2,10
Bukmacher : Tobet
Analiza :
Spodziewam się dziś zaciętego pojedynku. Drużyny prezentują zbliżony poziom, obie grają bez porażki jak narazie na Euro. Stawka pojedynku jest niebagatelna. Zwycięzca zagra o finał. Zapewne żadna ze stron nie rzuci się do ataku od pierwszego gwizdka. Będą to raczej piłkarskie szachy i walka w środku pola. Gracze nie będą przebierać w środkach by zatrzymywać ataki rywala. Kości zatrzeszczą. Myślę, że wraz z upływem czasu gra się będzie zaostrzać co może skutkować sporą ilością kartek. Anglicy zarobili na Euro do tej pory 5 żółtych kartoników ( Cole, Gerrard, Milner, Chamberlain, Young), natomiast Włosi aż 9 (Balzaretti, De Rossi, Buffon, Montolivo, Motta, Maggio, Chiellini, Bonucci, Balotelli). Proponuję zatem zagrać na sporą ilość żółci dla Italii. Pozdro !

⛔100
 
vinci16 3

vinci16

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: DW 3:1
Kurs: 6,75
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Za dzięsięc minut zaczyna się spotkanie mam nadzieje, że ktoś skorzysta bo myślę, że warto po takim kursie. Po pierwsze Włoszki zapewniony udział w IO, Polek niestety tam nie będzie. Jest to ostatnie spotkanie. Polki grają o przysłowiową pietruszkę. Z jednej strony zechcą zapewne się pokazać, ale czy odpowiednio się zmotywują, kiedy przed nimi pustka, brak udziału w IO, wątpię. Włoszki wyjdą spokojne, rozluźnione i myślę, że spokojnie wygrają. Typuje taki wynik gdyż jak pokazuje historia w ostatnich spotkaniach własnie taki najczęsciej padał. Powodzenia

⛔100
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy , 24.06.2012, godz. 20.45
Typ : Drużyna 2 wygra po rzutach karnych (Włosi wygrają po karnych).
Kurs : 7,00
Bukmacher : bet-at-home
Analiza :
Typ być może dla niektórych bardzo dziwny, ale dla mnie bardzo, ale to bardzo realny. Spotkają się dzisiaj dwie na obecną chwilę bardzo równe drużyny.
Nie wiem dlaczego, ale jak tylko wyszły te drużyny z grupy i miejsca zajęte w tabeli zetknęły je ze sobą, przyszło mi do głowy, że tutaj zobaczyć możemy rzuty karne.
Oczywiście jak wszyscy doskonale wiedzą, to czysta loteria, ale żeby wogóle do niej doszło, musi paść remis zarówno w 90 minutach jak i w dogrywce. Oglądając mecze obydwu zespołów, cieżko postawić na którąkolwiek z drużyn. Konia z rzędem temu, kto wytypuje dzisiejszego faworyta. Oczywiście podobnie jak i mój typ, tak i wytypowanie zwycięzcy, to trochę loteria, ale w końcu to również zabawa i przewidywanie, prawdopodobieństwo zdarzenia.
Właśnie dla mnie prawdopodobnym jest konkurs rzutów karnych, w których ewentualnie jak do nich dojdzie, będę trzymał kciuki za Włochów.
Nie przypuszczam, że w całym meczy zobaczymy grad bramek. Jeśli wogóle je zobaczymy, to skończy się remisowo 1-1, bądź co bardziej prawdopodobne 0-0. Obydwa zespoły dażą się dość sporym respektem i będą się nawzajem od pierwszych minut &quot;pilnować&quot;.
Zatem powodzenia wszystkim graczom, niech szczęscie i los Wam sprzyja.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: 1
Kurs: 2,91
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Anglicy podobali mi się już przed turniejem. W którymś z meczów towarzyskich widziałem, że się nie oszczędzają. Dużo i intensywnie biegają. Dzisiejszy mecz powinien być potwierdzeniem tego jaki kawał dobrej roboty wykonali pod wodzą Hodgsona.
Szeroka ławka i duże mozliwosci na skrzydłach to duży atut Anglików. Wystarczy przejrzeć kadrę. Spore mozliwości indywidualne każdego z zawodników. Umiejętność dryblingu. Poza tym Rooney, który słabo zagrał z Ukrainą, powinien dzisiaj wejść w turniej. Na pewno jeszcze tego nie zrobił. jeśli odpali bedzie nie tylko zagrożeniem dla bramki Buffona, ale też ogromnym wsparciem dla Welbecka.
Włosi prezentowali się nadspodziewanie dobrze do tej pory, ale była to zasługa... zmiany taktyki na 3-5-2. Dzisiaj, wobec nieobecności Chielliniego, prawdopodobnie zespół przejdzie do 4-3-1-2, w którym przegrał z Rosją 0-3. Być może nie zagra Motta, a z jego brakiem drużyna straci na charakterze. Skrzydła będą musiały uważać na taki bokami Anglików. To automatycznie ogranicza pole manewru dla Pirlo i jego zagrań.
Anglicy jeśli zachowają nerwy na wodzy to dadzą radę, bo piłkarsko dzisiaj nie ustępują Italii.

⛔100
 
B 1

broniulegia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Kto awansuje? Anglia
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Szykuje nam się arcyciekawe widowisko. Niezwykle będzie wyglądała walka w środku pola, gdzie bój będą toczyć Gerrard i Pirlo. Spotkanie to jest jednym z najtrudniejszych ćwierćfinałów do typowania, typuje jednak awans w tym spotkaniu ekipy Anglii, która może okazać się czarnym koniem tych mistrzostw.

⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Anglia strzeli gole w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Za faworyta tego meczu uważam Anglików. W fazie grupowej zagrali oni bardzo dobrze. W pierwszym meczu z Francją zagrali tak sobie i zremisowali 1:1. W drugim spotkaniu zagrali kapitalnie szczególnie z przodu i wygrali 3:2 ze Szwecją. Mecz z Ukrainą zakończył się zwycięstwem Anglii 1:0, ale mieli oni mnóstwo szans, szczególnie Rooney, jednak tylko jedną wykorzystał. Włochy nie grają już aż tak defensywnie jak kiedyś, przez co ich rywale mieli swoje szanse w meczach z nimi. Nawet najsłabsza na turnieju Irlandia nie raz mocno zagroziła ich bramce. Ten mecz wcale nie musi być zamknięty i underowy, bo obie ekipy grają na tym turnieju całkiem miłą dla oka piłkę. Większe wrażenie w fazie grupowej zrobiła na mnie Anglia, dlatego po takim kursie polecam zagrać, że Anglia strzeli gole w obu połowach.

⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Euro 2012
Anglia-Włochy
Typ: X
Kurs: 3,00
Buk:Unibet
Analiza:

Dzisiaj czeka nas europejski szlagier na stadionie w Kijowie.W ćwierćfinale dojdzie do starcia Anglii z Włochami.Obie drużyny przed mistrzostwami borykały się ze swoimi problemami.Jak doskonale pamiętamy,w ekipie włoskiej panowało zamieszanie w związku z aferą korupcyjną.W efekcie na mistrzostwa nie pojechał Domenico Criscito.W gronie podejrzanych zaliczało się także nieocenionego dla drużyny włoskiej Buffona.Wszystko to,wydawało się,że odbije się na postawie ekipy włoskiej w turnieju.Przed samymi mistrzostwami wysoka porażka Włochów z Rosją 0:3 miała być zwiastunem nieudanego turnieju dla Italii.Tymczasem dobry mecz z Hiszpanią na otwarcie wlał trochę nadziei w serca Włochów.Później po wyrównanym spotkaniu remis z Chorwacją i na koniec pewne zwycięstwo nad Irlandią.
Podobna sytuacja była w obozie Anglików przed turniejem.Większość ekspertów podkreślała,że to najsłabszy skład Anglików od kilkunastu lat,że drużyna nie ma szans na osiągnięcie sukcesu.Dodatkowo zmiana managera na krótko przed mistrzostwami oraz kontuzje kluczowych graczy przed samymi mistrzostwami,m.in.Lamparda czy Barrego_Oczywiście zawieszenie Rooneya na dwa pierwsze spotkania;wszystkie te czynniki wpływały na niekorzyść &quot;Synów Albionu&quot;. Jednak Anglicy pokazali,ze przyjechali na turniej walczyć o najwyższe cele.Zwycięstwo w grupie D najlepiej o tym świadczy.Oczywiście,można przyczepić się do spotkań z Francją i Ukrainą,gdzie stroną dominującą byli przeciwnicy.Nie zmienia to jednak faktu,że Anglicy w pewnym stopniu są już wygrani na tych mistrzostwach.Udowodnili malkontentom,że tworzą drużynę zdolną do zwyciężania.
Z perspektywy bukmacherskiej ciężki mecz do wytypowania.W poprzednich ćwierćfinałach byliśmy świadkami raczej jednostronnych widowisk.W tym wypadku jednak spotkają się dwie drużyny o podobnym potencjale.Z racji tego,że jeszcze żadne spotkanie nie kończyło się po dogrywce stawiam w tym spotkaniu na remis.Obie drużyny raczej nie będą rzucały się do ataku,tylko czekały na błąd rywala.taka ostrożna gra sprzyja wynikom remisowym,stąd taki jest dziś mój typ.

✅200
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012 ⚽
Spotkanie: Anglia - Włochy -&gt; Wygra drużyna 1 i w grze padnie więcej niż 2.5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza: Dzisiejsze spotkanie nie powinno być obstawiane, podobnie jak wczorajszy mecz Francuzów, gdyż może paść totalnie każdy wynik. Nie mniej jednak jeśli miałbym zdecydować się na jakiś typ, to być może właśnie taki. Nie lubię schodzić poniżej kursu 2.00, więc postawie na dość ryzykowny. Dlaczego więcej niż 2.5 bramki? Dlatego że Euro 2012 obfituje w wiele goli, a obie drużyny teoretycznie mają zagrać asekuracyjnie i defensywnie. No właśnie, &quot;teoretycznie&quot;. Zasada dowieść remis do końca i szukać okazji po błędach rywala tutaj nie będzie miała miejsca. Włosi jak to Włosi, niby nie zachwycają, a jednak, wygrywają (podobnie jak na Mundialu w Niemczech). Anglicy, to zawsze mocna drużyna, której moc kończy się po wyjściu z grupy. Zazwyczaj nadzieje są ogromne, po kilku meczach w grupie naród przepełnia samozachwyt, po czym Anglia brutalnie żegna się z turniejem.
2002-pechowy Ćwierćfinał Mundialu z przyszłym mistrzem Brazylią, przegrany 1:2 po błędzie Seamana, mimo iż prowadzili 1:0.
2004-kolejny pechowy ćwierćfinał, tym razem z Portugalią, przegrany w rzutach karnych (nie uznany gol Campbella w dogrywce)
2006-ćwierćfinał (zdziwieni? ???? ) pechowo przegrany w rzutach karnych z... Portugalią
2010-1/8 z Niemcami, przegrana, kontrowersje po nie uznanej bramce Lamparda.
Anglia nie ma szczęścia w ciągu ostatnich lat. Pytanie czy w tym roku to się odmieni? Ja liczę na niespodziankę, może to będzie turniej na przełamanie dla Anglików? Nikt nie skazywał ich na sukces, paradoksalnie to mogło im bardzo wiele dać, bo widać pewność w tym co robią na boisku.

⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Poprzedni typ rozliczony jako zwrot - podaje drugi typ:

Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División - Clausura
Spotkanie: Union Santa Fe - Estudiantes
Typ: Over 3
Kurs: 4,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bukmacherzy powariowali wystawiając takie kursy na to spotkanie aż grzech nie zaryzykować
Bardzo długo się zastanawiałem nad linią Over w tym meczy
Over 2 kurs 1,925
- pogram grubo + Over 9 rzuty rożne
Over 2,5 kurs 2,5Over 3 kurs 4,1 i to mój typ na dzisiaj

obie drużyny spotykały się ze sobą 10 razy średnia bramek to 2,9 bramki

Union Santa Fe - zajmuje 10 pozycję w tabeli ich bramkarz E. Bologna zasługuje na pochwałę strzelił 2 bramki :grin: napastnicy również nie grają gorzej jeden z czołowych to P. Rosales strzelający 5 bramek


Estudiantes - zajmuje 10 pozycję w tabeli ich główny napastnik to M. Boselli strzelający 11 bramek w tym sezonie trochę gorzej idzie G. Fernández strzelił tylko 9 bramek

✅310
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Strzelec gola: Wayne Rooney
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 20:45 ostatni już ćwierćfinał na EURO. Myśle że dziś nie powinno paść dużo goli, ale jest dość duża szansa na to że Rooney drugi raz z rzędu strzeli gola. Po pierwsze wydaję mi się że Hodgson wystawi dziś Rooneya na szpicy i na pewno będzie miał więcej sytuacji do zdobycia gola niż w poprzedni meczu w którym i tak strzelił. W tak ważnym meczu na pewno partnerzy będą go często wykorzystywać bo mają do niego duże zaufanie. Mimo że Włosi skupiają się głownie na defensywie, a w Serie A pada mało goli, to na tym turnieju tego nie widać, może to było za czasów kiedy grał Nesta i Maldini ale na pewno nie teraz. Rooney to tak w ogóle jeden z najlepszych napastników na świecie, a jeśli będzie dorgywka co jest dość prawdopodobne przy tak wyrównanych drużynach to Rooney będzie miał 120 minut na strzelenie gola. W PL miał ich ponad 20, w pierwszym meczu na EURO od razu strzelił gola i myślę więc że dziś może być podobnie.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom