>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.05.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 24. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ostersunds - Orgryte
Typ: Orgryte
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Orgryte we wtorek zawita do Jamtkraft Arena w Ostersund by wreszcie wygrać pierwszy mecz w nowym sezonie Superettan. Przed startem rozgrywek OIS znacznie wzmocniło skład kilkoma doświadczonymi zawodnikami jak skrzydłowy Nicklas Barkroth (pozyskany z Djurgarden), napastnik Sargon Abraham (z Degerfors), czy bramkarz Sixten Mohlin (z Ostersund) i przez znawców tematu było postrzegane jako jeden z kandydatów do awansu. Tym bardziej, że udało się w klubie zatrzymać zeszłorocznego "króla strzelców" Superettan, skrzydłowego Ajdina Zeljkovica. Jednak start okazał się wielkim rozczarowaniem, a nawet katastrofą o czym świadczy brak zwycięstwa w pierwszych ośmiu rundach rozgrywek (0-2-6). Oprócz fatalnych wyników Orgryte miało wewnętrzne problemy (zwolniony trener i dyrektor sportowy) oraz brak szczęścia w kilku spotkaniach (choćby u siebie z Halmstad 2:2 na inaugurację sezonu i z Oster 0:1). Ostatnio u siebie było wyraźnie lepsze na boisku od Trelleborga, ale to goście zagrali bardziej skutecznie i wygrali 2:1 (OIS między innymi, nie wykorzystało rzutu karnego). Orgryte ma na koncie jedynie 2 punkty, choć mogło (a nawet powinno) mieć ich kilka razy więcej.
Ostersunds spadło w poprzednim sezonie z Allsvenskan będąc najgorszym zespołem tej ligi. Po spadku drużynę opuściło wielu kluczowych graczy, a w ich miejsce nie pozyskano nikogo znaczącego. Rozgrywki w lidze niższej OFK nie zaczęło dużo lepiej, niż w Allsvenskan. I nie jest wykluczone, że po tym sezonie zagra jeszcze niżej. Ostatnie cztery gry to same porażki.
Ostersund ma na koncie 3 punkty więcej od Orgryte i przewagę własnego boiska. Ale OIS pomimo dosyć pechowej porażki w ostatnim spotkaniu jest na dobrej do swojego pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie. Kadrowo jest zdecydowanie lepszą ekipą od gospodarzy. Kiedyś Orgryte wreszcie musi wygrać. A z kim jak nie z głównym kandydatem do spadku?

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 3:45
Spotkanie: San Francisco Giants - New York Mets
Typ: Mets ML - zwycięzca meczu (z extra inningami)
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

SP: Alex Cobb - David Peterson

Spotkanie otwarcia serii trzech meczów. Obie ekipy mają dodatnie bilanse - stosunki spotkań wygranych do przegranych - Giants 22W-18L, Mets 28W-15L. Stawiam tutaj na ekipę, która jest w lepszej formie (Giants są w ostatnich 5 meczach 1W-4L, a Metsi 4W-1L). Starting Pitcher’em po stronie Giants dzisiaj jest 34-letni weteran - Cobb - i wydaje mi się, że nie jest on w swoim prime-time. W obecnym sezonie narzucał max. w 5.1 inningów, a Jego ostatni występ - przeciwko Rockies był mocno przeciętny (5.1 IP, 10 H, 7 ER). Co ciekawe - Giants byli w stanie nawet tamto spotkanie wygrać, no ale dzisiejszy rywal - Metsi - to team, który dużo lepiej radzi sobie w pitching’u - jako drużyna Metsi narzucają z ERA 3.41 (ósma lokata w lidze) i WHIP 1.14 (szósta lokata w lidze) i nie mam wystarczająco dużo wiary w Cobba jako faworyta (kurs na zwycięstwo Giants w tym starciu ~1.7). Dzisiejszym starterem Metsów będzie Peterson, który wskoczył do rotacji z powodu kontuzji Max'a Scherzer'a (będzie pauzował przynajmniej 6 tygodni). W obecnym sezonie, Peterson, spisywał się dobrze w 4 meczach (3 jako SP) - Jego statystyki: 19 IP, 13 H, 4 ER. Giants mają ostatnie cztery spotkania przegrane z rzędu i nie mogę się zgodzić z oddsmakerami w oszacowaniu kursu na Ich zwycięstwo z narzucającym Cobbem. Przewiduję, że zespół z Nowego Jorku dobierze się do Niego szybko oraz dowiozą zaliczkę do końca spotkania i pobieram zwycięstwo Metsów w tym matchup'ie (po kursie >2.00).

122
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1745
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dresden - Kaiserslautern
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna


Uważam, że kurs 3.15 za poniżej 1.5 gola, jest w przypadku takiego spotkania wart gry. W końcu stawka jest olbrzymia, a jeden błąd może kosztować cały sezon na trzecim poziomie rozgrywkowym w Niemczech. To było widać już w pierwszym starciu, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

Ogólnie rzecz biorąc - Dynamo Drezno było najbardziej underową ekipą w minionym sezonie 2. Bundesligi, notując 10 tego typu rezultatów na przestrzeni 34 kolejek. A nie zapominajmy, że mówimy o zespole broniącym się przed spadkiem, więc należy ten wyczyn w pewnym sensie docenić. Niezły bilans w 3. Bundeslidze wykręciło też Kaiserslautern, które pomimo bycia potentatem rozgrywek, zanotowało 11 underów w 36 starciach.

I o ile w Niemczech gra się ofensywny futbol, o tyle tyczy się to przede wszystkim najwyższej klasy rozgrywkowej, bo im niżej - tym więcej taktyki i walki. Ponadto mecze finałowe (a za taki śmiało można uznać baraż o 2. Bundesligę) zwykle cechują się niską liczbą goli, więc myślę, że niski under jest tutaj dość prawdopodobny. Nie jest to oczywiście niewiadomo jaki valuebet, bo kurs nie powala, ale nazwałbym go po prostu przyzwoitym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis RG
Godzina: 11.00
Spotkanie: Bagnis - Medvedev
Typ: Bagnis 1.set
Kurs: 3,80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Bardziej to pobożne życzenie, by typ wszedł niż typ racjonalny. Ale czy na pewno? Krejcikova opadła z sił w drugim i trzecim secie, na co bym nie liczył u Ruska. Jedyne co może zrobić ziemniak ziemniaczany niejaki Bagnis to wygrać właśnie 1.seta tak trochę z zaskoczenia, czym podrażni ambicje kolegi i będzie po nim. Wszyscy wiemy, że na clayu sobie nie radzi najlepiej, jednak ostatecznie dość się odnajduje i coś tam jest w stanie ugrać. No zobaczymy czy Bagnis zaskoczy i zaskoczy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 19,6K

Robert82

Użytkownik
Dyscyplina: tenis RG
Godzina: 14:30
Spotkanie: R.Carballes Baena - O.Otte
Typ: DW 0:3
Kurs: 3,85
Bukmacher: fortuna
Analiza: Carballes Baena słabo , jak na Hiszpana , radzi sobie na tej nawierzchni . Ostatnio co prawda wygrał turniej w Tunisie , ale obsada była tam mizerna . Wygrał bo nie było z kim przegrać . Poza wspomnianym Tunisem słabizna . W Barcelonie przegrał nawet z Harrisem , a to już trochę obciach .
Otte to bardzo solidny ziemniak . Na tej nawierzchni czuje się świetnie i z byle kim nie przegrywa . Powinien od początku do końca kontrolować przebieg meczu i przy nadarzającej się okazji łamać . Powinien to wziąć na sucho .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 03
:30
Spotkanie: St. Louis Blues vs Colorado Avalanche
Typ: gospodarze powyżej 30,5
Kurs:
1.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trudna sytuacja Nutek po ostatnim spotkaniu. Kontuzji doznał starter Jordan Binnington. Jego miejsce zajął Husso. Fin pomimo bardzo przyzwoitych statystyk w sezonie zasadniczym, na razie nie dźwiga ciężaru rundy finałowej. Obsada bramki jest w tej rywalizacji bardzo istotna ponieważ obie ekipy mają niesamowita siłę rażenia. Dodatkowo po stronie miejscowych możliwe, że zabraknie Scandelli, który ma spory wpływ na poczynania defensywne. To wszystko skłania mnie do stwierdzenia, że Nutki mogą być zmuszone do odrabiania strat, a jeśli tak się stanie to możemy mieć sporo sytuacji pod bramką Colorado. Pamiętajmy, że w rywalizacji przegrywają już 1:2... kolejna porażka praktycznie stawia ich w beznadziejnej sytuacji, więc muszą wygrać.

Colorado kadrowo ma nieco mniej problemów, jednak warto wspomnieć, że również po ostatnim meczu wypadł im Girard. Kanadyjczyk jest ważną postacią linii defensywnej. Jego brak i konieczność wprowadzenia nowego nazwiska do formacji, z pewnością nie pomoże.
W bramce bardzo stabilny Kuemper, na którego sztab szkoleniowy stawia w decydującej fazie sezonu. Kanadyjczyk odwdzięcza się jak na razie dobrą grą.

Początkowo bliżej było mi stwierdzenia, że Nutki będą chciały niejako zabić mecz, żeby dać więcej wsparcia swojemu goalie i ograniczyć poczynania gości. Taki scenariusz raczej nie dawałby wielu szans strzeleckich. Niemniej wydaje mi się, że ( szczególnie po ostatnich doniesieniach kadrowych) jest to mało realne. Raczej będziemy obserwować wymianę ciosów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Typ: Tampa Bay Lightning powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,55
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Będzie to czwarty mecz tej serii. Po trzech spotkaniach 3:0 prowadzi Tampa. To, że Tampa prowadzi nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo spodziewałem się ich awansu, ale że to wszystko pójdzie aż tak łatwo na to nie liczyłem. Czy aktualni mistrzowie NHL zakończą serię już teraz na swoim lodzie? Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem trzy bramki zdobędą. W ostatnim meczu, a zarazem pierwszym u siebie, Tampa strzeliła aż pięć goli. W tej serii tylko w drugim spotkaniu nie udało im się zdobyć trzech bramek, ale był to mecz wyjazdowy. Florida Panthers nie są w optymalnej formie, a defensywa i tak nie była ich najmocniejszą stroną nawet jak byli w formie, więc według mnie Tampa przynajmniej te trzy bramki zdobędzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA, Finały Konferencji Wschodniej
Godzina: 02:30
Spotkanie: Boston Celtics - Miami Heat
Typ: Boston Celtics i powyżej 205,5 pkt
Kurs: 2.46
Bukmacher: Betclic

Czas na spotkanie nr 4 pomiędzy obiema drużynami. W ostatnim meczu w TD Garden lepsi okazali się koszykarze Florydy, którzy wygrali z Celtics 109-103. Faworytem buków są zawodnicy gospodarzy i będę szukał szczęścia typując w ich stronę. Łącze zwycięstwo Celtics z overem wystawionym przez Betclic. Dzisiaj wygrana Celtów to ich obowiązek. Muszą doprowadzić do remisu w serii, bo potem czeka ich wyjazd do Miami, a w przypadku dzisiejszej porażki Heat staną przed szansą wygrania serii i odesłania Celtics do domu przed własną publicznością. Dlatego rozum i logika mówią mi, by pójść w kierunku 17-krotnych mistrzów NBA. Heat zaimponowai tym, że pomimo braku Butlera w drugiej połowie poprzedniego spotkania, byli w tanie dowieźć zwycięstwo do końca. To bardzo dziwna seria, bo według mnie Celtics nie zasłużyli ani przez chwilę na to, by w niej przegrywać. Wiem, brzmi to dosyć nielogicznie, ale wszystko poszło nie tak i nie układa się po myśli zawodników z Bostonu przez feralną trzecią kwartę meczu nr 1. Tam wszystko siadło. Zamiast wygrać, przegrali, pomimo prowadzenia do przerwy. Dopiero w meczu nr 2 pokazali swoją siłę i wygrali bardzo pewnie i zasłużenie. Liczę, że dzisiaj nie pozostawią rywalom złudzeń, że są drużyną lepszą i zasługują bardziej na grę w Finałach NBA. Celtics w tej serii więcej zbierają na tablicach, grają bardziej zespołowo, gdyż zgromadzili więcej asyst, a także zdobywają więcej punktów po fast-breakach. Rzucają zza łuku na 40% skuteczności, więc liczę, że powyższe statystyki znajdą swoje przełożenie na dzisiejszy triumf, na który liczę. Nie tylko ze względu na typ, ale żeby ta seria potrwała jak najdłużej, żebyśmy mieli się czym emocjonować. Info z rotoworld mówi nam, że:

Jimmy Butler, P.J. Tucker, Max Strus, Gabe Vincent, and Kyle Lowry will all warm up with the intent of playing in Monday night's Game 4.

Więc wygląda na to, że Heat zagrają w najmocniejszym składzie. Potrzebne są cztery równe kwarty i doping kibiców po stronie gospodarzy, o co nie trzeba się martwić. Jestem zdania, że C's wygrają to spotkanie i w tym meczu padnie over. Linia zaproponowana przez bukmacherów została przekroczona za każdym razem w poprzednich trzech meczach tej serii. Wydaje mi się, że dziś w nocy będzie podobnie. Czekamy, jeszcze 2 godzinki z małym hakiem. I love this game.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dresden - Kaiserslautern
Typ: X2
Kurs: 1.63
Bukmacher: STS


Wczoraj Hertha zrobiła swoje, w efekcie czego można było upolować soczysty kurs +3, dzisiaj liczę na podobny scenariusz, tyle że gram nieco bezpiecznej, z racji że brakuje mi typu "awans gości", które grałbym w ciemno, natomiast trzeba się liczyć z remisem w regulaminowym czasie. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Gospodarze nie wygrali od kilkunastu spotkań, cały ten sezon jest katastrofalny w ich wykonaniu, goście zaś rozgrywają najlepszy sezon od kilku lat i mają realne szanse na powrót do 2. Bundesligi. Myślę że goście awansują i być może wygrają, jednak gram z podpórką.

63
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +695
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS ATP PARYŻ
Godzina 11.30 zapewne ulegnie
Spotkanie:
Casper Rud - Jo Wilfred Tsonga
Typ Tsonga wygra seta
Kurs 3,2 Betclic
ANALIZA : TU i tam już ten kurs poleciał , choć gdzie niegdzie jest ciągle nawet ponad 4 ale chyba za drobne warto spróbować. Tegoroczny występ Juzka Fredka , legendy tenisa i TROJKOLOROWYCH na French Open jak sam zapowiedział jest jego ostatnim.
Więc z dużym prawdopodobieństwem Tsonga porzegna się dzisiaj z Garrosem i Paryzką publicznością.Oczywiscie rzyczę mu z całego serca aby ograł Ruda ale nie liczył bym na to , wszystko wskazuje że to właśnie dzisiaj i tutaj jest ten ostatni mecz.Wiec może na pożegnanie wypadało by wygrać pożegnalnego seta???Na pewno by wypadało ale czy się uda? Mam wątpliwości ale pomimo tego i tak spróbuję, mam set Tsongi na kilku kuponach.Wszystko w rękach Jo ale też trochę i w rękach Ruda.

220
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1869
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/MŚ Elity
Godzina: 15:20
Spotkanie: USA vs Norwegia
Typ: Norwegia końcowe zwycięstwo
Kurs: 7.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pomimo swoich kłopotów kadrowych USA spisuje się bardzo dobrze na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że selekcjoner David Quinn ma od jakiegoś czasu do dyspozycji jedynie pięciu obrońców, co powoduje, że czas spędzony na lodzie dla liderów z defensywy znacznie się wydłuża. Wczoraj barierę 30 minut ponownie przekroczył Seth Jones i zmęczenie będzie narastało. Przecież formalni gospodarze rozgrywają dzisiaj mecz back-to-back i walczą o awans do czołowej ósemki turnieju. W spotkaniu z Czechami stworzyli sobie wiele szans na wyrównanie, ale zabrakło szczęścia i skuteczności. Czy tym razem ono dopisze?

Norwegowie spełnili swój cel minimum i na kolejny rok pozostaną w Elicie. Jest to kraj, w którym hokej stale się rozwija i widać to też po rodzimej lidze, bo kluby biorą udział w Lidze Mistrzów i osiągają mniejsze sukcesy. Niestety nie mają już szans, aby powalczyć o wejście do play-off i porażka z Łotwą zapewne boli do dzisiaj. Szwecja, czy Czechy były po prostu poza zasięgiem i trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Dzisiaj przed nimi ostatni mecz na tym turnieju i postarają się sprawić małą niespodziankę, pokonując Amerykanów. Ta sztuka jeszcze im się nigdy nie udała i czas napisać historię. Czy stać na to outsiderów?

Wcześniejsze porażka Łotwy ze Szwedami spowoduje, że to starcie będzie po prostu o nic. Amerykanie nie będą musieli zaciekle walczyć o awans do play-off, a Norwegowie już dawno pożegnali się z marzeniami o czołowej ósemce. Możemy poczuć wtedy sparingowy klimat i selekcjoner David Quinn oszczędzi swoich najlepszych graczy. Warto wtedy pokusić się o historyczną wygrana Norwegii, bo motywacja po obu stronach barykady będzie zupełnie inna. Wczoraj USA włożyło wiele wysiłku w starciu z Czechami i trzeba regenerować się przed ćwierćfinałem. Jeżeli Łotysze nie sięgną po komplet punków ze Szwedami, to uważam, że Amerykanie nieco odpuszczą. To będzie szansa dla Norwegów, którzy będą chcieli godnie pożegnać z MŚ. Kurs i ryzyko jest spore, ale ja próbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
F 860

fasolkin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-RG Paryż M
Godzina: 11:00
Spotkanie: Shapovalov - Rune
Typ: dw 3:2
Kurs: 6,2

Bukmacher: efortuna
Analiza:
Nie przewiduje w tym meczu gładkiego zwycięstwa w 1 lub 2 stronę. Typując mecz na 5 setów jest oferowane nieco ponad 3, więc idę nieco dalej... Stąd 32.
Rune, z tego co widziałem to debiutant w Paryżu, 19 lat, ale obecny sezon na mączce bardzo przyzwoity. Kilka naprawdę dobrych spotkań, np z Ruudem, gdzie zabrakło doświadczenia, aby urwać choćby seta Norwegowi..
Obaj zawodnicy lubią tracić sety, grać długie mecze... Stąd typ...
Shapovalov, zawodnik którego czasami ciężko rozgryźć. Potrafi grać świetne mecze i wygrywać z wyżej notowanymi tenisistami, ale też zaliczyć klops..
Kanadyjczyk świetne mecze z Nadalem w tym roku. Zarówno w AO, jak i ostatnio bodajże w Rzymie..
(pomijając już niedyspozycje w Nadala wówczas)..
Szlem, więc gwarancja zaangażowania na 100%. Doświadczenie i dyspozycja przemawia jak dla mnie za Kanadyjczykiem.. Po długim meczu
Sorry za czcionke. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros
Godzina: 11:00
Spotkanie: D. R. Collins - W. Tomowa
Typ: W. Tomowa
Kurs: 6.25

Bukmacher: STS
Analiza:


Zapowiada się bardzo Ciekawie. Collins ostatnio bardo mocno w kratkę. Jak na zawodniczkę z pierwszej 10 rankingu zupełnie poniżej oczekiwań. Faktem jest co prawda to że Amerykanka najlepiej czuję się na hardzie co udowodnila w AO w styczniu dochodząc do finału. Po Australii bardzo mało gra. Sezon na ziemnej mam wrażenie że całkowicie odpuszcza czekając na trawę. Tomowa to z kolei tytan pracy. Dziewczyna bardzo ciężko haruje na korcie w każdym meczu. Bardzo podoba mi się jej zaangażowanie. Brakuje jej oczywiście trochę szczęścia. Jak to w sporcie. Dzisiaj na pewno postawi Collins ciężkie warunki. Dzisiejszy mecz porównałbym do niedzielnego spotkania naszej Magdy z Ons Jabeour. Tak samo faworytka będzie jedna. Obawiam się że Collins może troszeczkę spuchnąć jeżeli chodzi o kondycję. Bułgarka o ile będzie wytrzymywała długie wymiany to ma duże szanse powieść dziś Amerykankę. Patrząc na dzisiejsze mecze uważam to spotkanie za fuks dnia przynajmniej w żeńskiej drabince.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie/MŚ Elity
Godzina: 15:20
Spotkanie: USA vs Norwegia
Typ: +52,5 celne strzały
Kurs: 1,85
Bukmacher: eWinner
Analiza:


Ostatni mecz grupowy, dla obu drużyn o nic, to chyba, że o prestiż. USA na pewno da odpocząć podstawowym graczom, więc nowi będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony no i zaliczyć jakieś trafienie na MŚ. Norwegia z kolei będzie chciała wygrać z reprezentacją USA, bo jak nie dziś, to szybko raczej się im nie uda. Obie drużyny dużo strzelają na bramkę, choć ostatnie mecze USA na to nie wskazują, ale mecze ze Szwecją i Czechami to zupełnie inny kaliber meczu. Wtedu USA miało po 24 celne strzały, ale już np. z Wlk. Brytanią 38. Norwegia w ostatnim meczu z silnymi Szwedami miała 20 strzałów, a z Czechami 22. Liczę, że w takim meczu o pietruszkę oba zespoły będą nastawione ofensywnie i zobaczymy faktycznie dużo strzałów, a linia nie wydaje się jakaś duża do pokonania.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1453
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie/MŚ Elity
Godzina: 19:20
Spotkanie: Finlandia - Czechy
Typ: Czechy +1.5 bramek
Kurs: 2.13
Bukmacher: STS
Analiza:


Czesi po wygranej w waznym meczu z Amerykanami zapewnili sobie awans dzis kombinuja ze skladem zmienili bramkarza sa tez zmiany w obronie , ale graja najwieksze gwiazdy ataku i mysle, ze choc Finowie wydaja sie faworytem to o te przynajmniej dwie bramki Czesi sie pokusza w tym meczu, warto obstawic z takim kursem moim zdaniem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna afc cup
Godzina: 21
Spotkanie: jableh-al kuwait
Typ: powyzej 2.5 bramek
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Al kuwait to bardzo ofensywna ekipa. Potwierdzaja to w meczach. Prezentuja szybkie tempo, widac ze sa zgrani. Jableh ma tez atuty w ataku. Beda tak czy siak zmuszeni do gry ofensywnej. To bedzie walka o 2 miejsce w tabeli afc cup. Nie bez powodu kursy wyrownane. Watpie zeby byly tutaj mniej niz 2 bramki. Zaraz mecz

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom