>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.05.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 24 Maja


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Nba
Spotkanie:philadelphia-Boston
Typ:Boston wygra od 3-6pkt
Kurs:6,0
Bukmacher:bet365
Analiza:
W kolejnym meczu do 4 zwyciestw Boston zagra na wyjezdzie w Philadelphii.Narazie w serii jest 3-2 dla Bostonu i sądze ze dzis zakończą swoją batalie i bedą w finale konferencjii.Pierwsze dwa spotkanie to bardzo wyrownane mecze ,w nastepnym Boston wygrał zdecydowanie ,a pozniej uległ na wyjezdzie .W ostatnim spotkaniu Celtowie juz zagrali na miare swoich mozliwosci ,kapitalne zawodny zagrał Bass ktory zaliczył 27pkt ,dzis pewnie nie bedzie juz mial takiej skutecznosci ale rzuci ok 12-13pkt .Kapitalne zawody tez zagrał Rondo ,dzielil i rządzil jego 14 asyst przyczynilo sie do wysokiego zwyciestwa Celtow .Dzis mysle ze bedzie inaczej i Boston bedzie mial ciezej ,wg mnie bedzie krolował diffense ,a końcowe minuty zadecydują ktora ekipa bardziej wytrzyma presje.Licze na KG ktory przezywa drugą młodosc ,a swoje cenne punkty dorzuci Paul Pierce ,mam nadzieje tez ze lepszy procent rzutow za 3pkt bedą mieli Celtowie ,bo ostatnio mizernie to wyglądało_Ostatni w Szóstkach zawiodł Iguadala ,ale dzis sądze ze bedzie liderem 76 i mecz bedzie bardziej wyrownany.Licze na minimalne zwyciestwo Celtów
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL - start: 2:00
Spotkanie: New Jersey Devils @ New York Rangers
Typ: New Jersey Devils (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dla niektórych na pewno nie jest to zaskoczeniem, że kolejny raz zamierzam dać szanse Diabłom, jednak od początku tej serii własnie tą ekipę jakoś bardziej upatruję w finale Stanleya, ale tu nie o tym.
Stan rywalizacji wyrównany po przedwczorajszym bardzo dobrym meczu w wykonaniu Diabłów, którzy w końcu zdołali uświadomić Strażnikom, że jeśli Lundqvist puszcza krążki, to niestety wiele w zanadrzu i do zaoferowania nie posiadają z tak urozmaiconym taktycznie zespołem jak Devils. Już w pierwszym meczu w Newark Rangersi popełniali sporo błędów w defensywie, na które gospodarze potrafili za każdym razem stanowczo odpowiedzieć - w rezultacie jednak dość pechowo i nieskutecznie do samego końca ze względu na rewelacyjny występ Henryka w bramce. W drugim spotkaniu Diabły zastosowali podobną taktykę ruszając na pełnych obrotach od samego początku i w końcu zaowocowało to szybkim ustaleniem wyniku spotkania już praktycznie po I tercji. Kolejne odsłony to kilka odważnych ataków Rangers, ale poza tym Diabły byli pewni swojej gry i wydawali się kontrolować cały przebieg. Ponadto nareszcie uwidocznił się w tej serii Zach Parise z dwoma bramkami na koncie i jedną asystą, poza tym niezłe zawody rozegrał Brodeur, który był bardzo bliski swojego drugiego shutoutu w tych playoffach, nie mówiac już o solidnej postawie całej defensywy Devils, która po raz kolejny na tych zawodach (poza kilkoma wpadkami) zdołała udowodnić, że potrafią nieźle trzymać krążek i bronić pod presją korzystny wynik meczu. Trzeba brać na pewno pod uwagę, że tym razem mecz odbędzie się w Nowym Jorku ,gdzie Rangersi lubią narzucać swoje tępo, nie mniej jednak dla obu ekip jest to bardzo ważny mecz i sądze, że jesli tylko Diabły zastosują się do podobnej strategii jaką zaprezentowali u siebie, to przy optymalnej skuteczności są w stanie rozgryźć całkowicie zaplecze Strażników. Stawiam więc na Devils, jako w moim mniemaniu - podkreślę to raz jeszcze - lepszy zespół w tej serii.
✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja Allsvenskan
Spotkanie:IF Elfsborg - BK Häcken
Typ:1
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Jutro o godz. 19 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w lidze szwedzkiej pomiędzy liderującym w tabeli Elfsborgiem, a 3 drużyną zespołem Hacken. Obie drużyny bardzo dobrze weszły w sezon i radzą sobie od początku rozgrywek znakomicie. Jednak dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, który w 11 meczach tego sezonu zanotował 9 zwycięstw i poniósł tylko 2 porażki. Z kolei goście wygrali 6 meczów, zanotowali 2 remisy i 3 ponieśli porażki także forma obu zespołów bardzo dobra.
Atutem Elfsborga jest gra przed własną publicznością, gdyż na własnym boisku wygrali wszystkie 5 meczy tego sezonu i stawiam, że i w tym meczu sobie poradzą i odniosą pewne zwycięstwo niesieni dopingiem przez swoich kibiców.
✅ 85
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Salvador - Nowa Zelandia
Typ: Salvador
Kurs: 2,35
Bukmacher: Tobet
Przeglądałem dzisiaj kilka spotkań żeby pograć coś w nocy i natknąłem się na taki meczyk towarzyski - oczywiście przyciągnął mnie kurs 2.35 na Salvador ???? Generalnie nie widziałem obu ekip w akcji jednak zapoznałem się z meczem w miarę dokładnie.
Zaczynamy od Nowej Zelandii, której drużyna nie wygrała spotkania międzynarodowego od prawie dwóch lat. Natomiast ostatnie pięć meczy to same porażki najbardziej dotkliwa z Arabią Saudyjską aż 0:6 (24.02.2012). Ponad to Nowa Zelandia dzisiaj zagra systemem 3-4-3 ale niewykluczone, że trener będzie także sprawdzał formacje 4-4-2. Jeśli chodzi o skład to nie będzie to najmocniejszy garnitur Nowej Zelandii, zagrają zawodnicy którzy jeszcze w kadrze narodowej nie grali, do tego młodzi poniżej 25 lat.
Braki:
Ryan Nelsen (OB - Tottenham Hotspur)
Simon Elliot (PO - Wellington Phoenix)
Craig Henderson (N - Mjalby)
Winston Reid (OB - West Ham United)
Christopher Killen (N - Shenzhen Ruby)
Tony Lochhead (OB - Wellington Phoenix)
Rory Fallon (N - Aberdeen)
Dan Keat (PO - Los Angeles Galaxy)
Nie ma obrony, nie ma pomocy, nie ma ataku, tak można podsumować to najszybciej. Do tego trener będzie eksperymentował z ustawieniem, oraz desygnuje do gry zawodników niedoświadczonych i na pewno słabszych, nie łapiących się do normalnej 11-tki narodowej Nowej Zelandii.
Salwador natomiast wystąpi w pełnym składzie, ze wszystkimi swoimi najlepszymi zawodnikami. Do tego dochodzi znakomita statystyka ostatnich meczy Salwadoru. Na 10 ostatnich meczy tylko 2 porażki reszta to zwycięstwa.Jeszcze łykając trochę statystyki Salwador zajmuje 49 pozycję w rankingu światowym FIFA, Nowa Zelandia dopiero 130.
Osobiście nie wydaje mi się żeby Nowa Zelandia miała tutaj jakiekolwiek szanse. Salwador to jednak Ameryka Południowa na pewno są bardziej zaawansowani technicznie oraz lepsi kondycyjnie. Do tego dochodzą wymienione przeze mnie braki w składzie Nowej Zelandii. Gram pewnie na Salwador ????
PS. Mecz odbędzie się na neutralnym terenie na stadionie Houston Dynamo w USA.
⛔ 100
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
{koszykówka, NBA, 2:00}
Przed zbliżającym się pojedynkiem, tworzy się szatańska liczba.
Zespół z Philadelphi nazywany jest „Szóstkami”. W nocy odbędzie się szósty mecz. Który zespół zda egzamin na szóstkę?
Spodziewam się, że bliżej zaliczenia egzaminu, który jednocześnie przedłuży zmagania tego zespołu, w przynajmniej kolejnej rundzie będzie zespół z Bostonu.
76ers sprawili poniekąd już sensację. W pierwszej rundzie fazy play-off odprawili na ryby najlepszą drużynę po sezonie zasadniczym – Chicago Bulls, które zostało ogromnie osłabione brakiem lidera i podstawowego centra zespołu.
Gdyby najbliższy mecz wygrał zespół gospodarzy, to rysuje się spora szansa na dwie ogromne sensacje, w konferencji wschodniej. Czy to możliwe? Nie. A odpowiedź jest bardzo prosta.
Zespół dowodzony przez Doca Riversa gra już ze sobą kilka sezonów.
Rondo jest idealnym przedłużeniem myśli trenerskiej na parkiecie.
Kluczem, w tym spotkaniu będzie ogromne doświadczenie drużyny gości.
Celtowie mają spore doświadczenie, w meczach o taką stawkę. Dodatkowo już tylko jeden krok dzieli ich od finału konferencji.
Młodość bez większego doświadczenia przeciwko bardzo solidnemu doświadczeniu.
W tak ważnym pojedynku, zwycięsko może wyjść tylko jeden zespół.
W tegorocznej fazie play – off, gdy zespół Philadelphi 76ers przegrywał mecz, to kolejny padał ich łupem. Pod tym względem mają bilans 4-0. W rywalizacji z Bostonem, żadna ekipa nie zanotowała dwóch zwycięstw z rzędu. Dziś to powinno się zmienić. Kolektyw i doświadczenie z Bostonu powinno być górą.
Dodam, że mecz wg. Mnie wygra ekipa, która przed spotkaniem nie przegra meczu w szatni lub w głowach.
Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół. Na wschodzie Żary mają swój zabójczy duet – LeBron James i Dwyane Wade. Wymierzają nokautujące „ciosy” na parkiecie, po których rywal już dwukrotnie z rzędu leżał na deskach.
Celtowie nie mają aż tak krwiożerczego duetu, jak „sąsiedzi” z konferencji.
Para Rondo – Garnett jest duetem od którego może najwięcej zależeć, czy w szóstym meczu ich zespół będzie można ocenić na szóstkę i czy to oni przypieczętują szatańską liczbę w swojej konferencji. Jedno jest pewne : będzie to piekielnie interesujący mecz.
Powodzenia!

⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores
Spotkanie: Corinthians - Vasco
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.03
Bukmacher: BetGun
Analiza:
W sumie wszystko już zostało napisane w odpowiednim dziale przez Kapszti&#39;ego który tylko utwierdził mnie w przekonaniu by zagrać na gospodarzy. Ja od siebie mogę dodać że jest to typ z dużym prawdopodobieństwem wygranej a to dlatego że gospodarze nie strzelili już od dwóch meczy z rzędu co sądząc po zmaganiach ostatnich tygodni nie jest normą. Dziś jest doskonała okazja by pokazać kibicom że nie przychodzą na kolejny mecz bez bramek. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie w Copa L. to było to wyrównana gra a Vasco przecież grało u siebie. Dziś nie wróżę im sukcesu a patrząc na rozgrywki Copa zauważam iż jedyne sytuacje w których Corinthians zaliczało wpadki to wtedy gdy nie grali u siebie a wpadką tą w każdym przypadku był remis. Kursy spadają na łeb na szyję więc korzystać póki buki całkiem nie oszalały. Osobiście widzę Corithians w typowo Brazylijskim finale z Fluminense ale czy to sie sprawdzi? nie wiem, ale dziś w nocy napewno nie odpadną gosodarze. Polecam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekwador
24.05.2012 02:30
LDU Loja - Olmedo
typ: LDU Loja -1,5 gola 1 połowa
kurs: 3.70
buk: bet365
W ekwadorskiej Serie A do końca rozgrywek w pierwszej fazie pozostało 6 kolejek. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, ponieważ cztery pierwsze drużyny mieszczą się w przedziale 1 punktu.
LDU Loja zajmuje 2 miejsce z 29 punktami, czyli taką samą ilością oczek co lider z Independiente, jednak z gorszym bilansem bramek. W 16 rozegranych kolejkach zdołali wygrać 8 razy, 5 razy remisowali i 3-krotnie przegrywali. U siebie mają bardzo dobry bilans 6 zwycięstw i 2 remisów, a także 13 bramek strzelonych i zaledwie 4 stracone. Ostatnie dwie kolejki to zwycięstwo z czwartą drużyną w tabeli Emelec 2:0 i Deportivo Quito 1:0. Czytałem opinie o grze dzisiejszych gospodarzy i można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy. Co bardzo ważne nie mają oni problemów kadrowych, żaden z zawodników podstawowych nie jest kontuzjowany, zawieszony czy powołany do kadry narodowej.
Olmedo znajduje się w całkowicie odmiennej sytuacji. Zajmują oni 12, ostatnią pozycję z zaledwie 8 punktami w 16 meczach. Przegrali oni aż 12 spotkań i tylko po 2 remisowali i wygrywali. Również ich bilans bramkowy wygląda fatalnie, gdyż strzelili tylko 10 bramek, tracąc przy tym aż 35 goli. Statystyka ich meczów na wyjeździe woła o pomstę do nieba, 8 spotkań, 8 porażek, 3 bramki strzelone i 23 stracone. Ostatnio przegrali 4 mecze z rzędu m.in. z Macarą 3:1 czy Independiente 3:0. Co gorsza dla nich trener nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Są to bramkarz Molina (11/0), obrońcy Arce (8/0), Corozo (10/0) i dwaj pomocnicy Monteverde (6/0) i Romero (13/0).
Wobec fatalnej formy gości i ich braków kadrowych warto postawić na gospodarzy. Myślę, że gospodarze od początku rzucą się na rywala szybko zdobywając bramkę. Wynik 2:0 do przerwy jest jak najbardziej możliwy.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: połowa/cały mecz : Boston Celtics/Philadelphia 76ers
Kurs: 5,80
Bukmacher: William Hill
Analiza: Będzie to szóste spotkanie serii, aktualny rezultat to 3:2 dla Bostonu. Bardzo ciekawie wyglądają mecze tych drużyn, gdyż sytuacja zmienia się w nich jak w kalejdoskopie. W czterech z tych pięciu spotkań wygrała ta drużyna, która przegrała pierwszą połowę i tylko w spotkaniu numer 3 było inaczej. Najbardziej kuriozalny przebieg miał mecz numer 4, gdzie Boston po pierwszej połowie miał 15 punktów przewagi, by przegrać ostatecznie różnicą 9 punktów. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale moim zdaniem warto to wykorzystać i spróbować zagrać taki podwójny wynik po pięknym kursie. Philadelphia to naprawdę waleczna drużyna, pokazali to też(obok tego meczu o którym już wspomniałem) m.in. w drugim meczu z Chicago Bulls, gdzie wysoko przegrywali po pierwszej połowie, by rozgromić rywali w drugiej oraz w meczu numer 3 z Bulls, gdzie na początku czwartej kwarty Bulls mieli już dwucyfrową przewagę, a jednak Philadelphia dzięki ogromnej ambicji zwyciężyła.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data: 24.05.2012 godz. 2:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics (-6 pkt)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 2:00 w Filadelfii odbędzie się już 6 spotkanie fazy Play Off pomiędzy Philadelphią 76ers,a Bostonem Celtics. Stan rywalizacji to w tej chwili 3:2 dla Bostonu. Rywalizację między tymi zespołami rozpoczęliśmy w Bostonie, ponieważ byli oni wyżej po rundzie zasadniczej. Pierwsze spotkanie odbyło się 13 maja, gospodarze, czyli Boston Celtics zwyciężył po bardzo emocjonującym spotkaniu 92:91 mimo słabej pierwszej kwarty przegranej aż 10 punktami. Dwa dni później nie było już tak pięknie Boston poniósł porażkę na własnym parkiecie 81:82 przegrana 3 kwarta 11:21 to powód porażki w tym spotkaniu. Kolejne dwa mecze miejsce miały w Filadelfii, pierwsze z nich zwyciężyli goście czyli Boston Celtics zaskakująco łatwo 107:91, czyli aż 16 punktami różnicy. Dwa dni później gospodarze już nie zawiedli własnej publiczności zwyciężając: 92:83 mimo, że Boston wygrywał po pierwszej połowie aż 15 punktami to Phialdelphia 76ers nie załamała się i 2 połowę zagrała wręcz koncertowo wygrywając ostatnią kwartę aż 13 punktami. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami jednak miało miejsce 22 maja w Bostonie, gospodarze czyli Boston Celtics zwyciężył w meczu z Philadelphią 76ers 101:85 mimo dość kiepskiej pierwszej połówki przegranej 3 punktami. II połowa jednak Bostonu to świetna gra, III kwarta wygrana 28:16, a ostatnia 26:19, było to najwyższe zwycięstwo pomiędzy tymi zespołami w fazie Play Off. Gospodarze, czyli Philadelphia 76ers to drużyna która zakończyła sezon zasadniczy na wschodzie na miejscu 8, czyli ostatnim gwarantującym start w Play Off. W 66 meczach drużyna ta zwyciężyła 35 meczy przegrywając ich 31. U siebie spisują się następująco: 19 zwycięstw oraz 14 porażek. Jeśli chodzi o gości to Boston Celtics to ekipa która sezon zasadniczy zakończyła na miejscu 8 notując 39 zwycięstw oraz 27 porażek. Na wyjeździe spisują się następująco: 15 zwycięstw oraz 18 porażek. Ostatnie 6 konfrontacji pomiędzy Philadelphią 76ers a Bostonem Celtics, to 4 wygrane Bostonu oraz 2 Philadelhpii 76ers. Według mnie dziś zwycięży Boston zespół ten dwa dni temu udowodnił że jest ww formie wygrywając aż 16 punktami, mimo że po pierwszej połowie prowadził, drużyna ta ma lepszy skład tacy zawodnicy jak Garnett robią różnicę na korzyść Bostonu. Według mnie dziś zakończy się udział Phialadelphii 76ers w fazie Play Off, a na Boston czeka już rozpędzone Miami Heat. Polecam grać na gości w dzisiejszym spotkaniu, powinni wygrać. Na koniec chciałbym dodać, że ostatnie 10 meczy Philadelphii 76ers w NBA to 6 zwycięstw oraz 4 porażki, jeśli chodzi o Boston Celtics to wygląda to następująco: 7 zwycięstw oraz 3 porażki, z czego 2 porażki to przegrane różnicą tylko jednego punktu. Jak widzimy Boston to solidna marka, która rzadko kiedy jest miażdżona przez rywali w jednych z kwart. Philadelphia 76ers natomiast potrafi zagrać świetną kwartę, by w następnej spisać się żenująco słabo. Wszystko przemawia za Bostonem Celtics, i sam zagrałem na nich u bukmachera.
⛔ 100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Indonezja Super Liga
Spotkanie - Persisam Putra Samarinda : Persiba Balikpapan
Typ - Gole ? powyżej 3,5 gola
Kurs - 2.7
Buk - Sportingbet
Analiza :
Zdecydowałem się dzisiaj na spotkanie w Super Lig Indonezji pomiędzy drużynami Persisam Putra Samarinda a Persiba Balikpapan . Gospodarze zajmują aktualnie 13 miejsce w tabeli z zaledwie 2 pkt przewagi nad spadkowiczami , dlatego uważam że muszą dać z siebie wszystko aby zdobyć tutaj jakies pkt. Persisam Putra Samarinda gra na swoim terenie no powiedzmy srednio bo ich bilans wynosi 5-2-4 i 17:13 w bramkach ogólnie na 23 spotkania jakie rozegrali 8-5-10 a w bramkach 28:27 . Przez 4 ostatnie kolejki drużyna drużyna grała na wyjazdach i 2 razy wygrali i poniesli 2 porażki , w ostatnim spotkaniu jednak odniesli cenne zwycięstwo nad spadkowiczem Deltras Sidoarjo 3:1 . Natomiast goscie plasują się na miejscu 6 z dorobkiem 38 pkt . ostatnie 5 spotkań w ich wykonaniu to 3 zwycięstwa i 2 remisy , na wyjazdach nie idzie im najlepiej bo 2-4-5 i 14:25 nie można nazwać jakąs rewelacją , jednak gdy popatrzymy na ich bilans bramkowy na 24 spotkania 44:41 możemy zauważyć że dosyć sporo strzelają jak i tracą , ostatni swój mecz wyjazdowy na Persidafon zremisowali 2:2 . W bezposrednich ich pojedynkach w 3 jak do tej pory padaly wyniki : w tym sezonie Persiba Balikpapan zwycięzył u siebie 3:2 , w poprzednim sezonie przegrał na Persisam Putra Samarinda4:1 i wygrał u siebie 2:0 czyli parę goli zawsze pada gdy grają ze sobą , dlatego liczę że i dzisiaj padną ze 4 . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Nicea
Spotkanie : Bellucci - Simon
Typ : Bellucci +3,5 gema
Kurs : 2,10
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Po wczorajszej porażce Tomica, który serwował w 3 secie na 5:1, a przegrał go 5:7 straciłem wiarę w to najmłodsze tenisowe pokolenie.
Jednak Bellucci do takich już raczej nie należy.

W kolejnym meczu turnieju poprzedzającego RG zmierzą się ze sobą Brazylijczyk Thomaz Bellucci oraz po Gilles Simon, który jakby nie patrzeć gra u siebie.
Faworytem jest Simon, sam jestem fanem jego gry, potrafi wytrzymywać długie wymiany, a potem niespodziewanie jest wygrywać. Jego siłą jest niewątpliwie spokój.
Nie podpala się i wykorzystuje tylko te 100 % okazje. Właśnie takim stylem gry wszedł do pierwszej 10-tki rankingu ATP.
Simon dysponuje dobrym technicznym serwisem, często trafia w linie kara serwisowego. Dobrze gra przy siatce i to by było chyba na tyle.
Thomaz Bellucci to specjalista od kortów ziemnych. Na cegle osiągał do tej pory największe sukcesy.
Gracz leworęczny, na pewno dla wielu niewygodny. Mocny forehand i serwis, który często bywa wygrywający. Bardzo szybki i wytrzymały zawodnik. Bellucci nigdy się nie poddaje, posiada ogromnego ducha walki. Pokazał się w tym turnieju z dobrej strony, ogrywając Young 67 60 63 i nie dając szans Juanowi Ferrero - 64 63.
Myślę, że Simon potraktuje też ten mecz jako mocny trening przed French Open, a to w konfrontacji z twardą grą Bellucciego powinno pokryć handi cap.
⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Drużynowy Puchar Świata
Spotkanie: Tomas Berdych - Carlos Berlocq
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj moją uwagę zwróciło to spotkanie po super kursie. Carlos świetnie gra na clayu i ostatnio nie ma niespodzianek - wygrywa, co ma wygrywać. Wielki solidniak, przyjemnie się ogląda jego grę na cegle. Berdych niby spoko, ale wiadomo jak się traktuje tego typu turnieje - raczej na relaksie. Dwa spotkania temu stracił seta z Soedą, który do Berlocq nie ma podjazdu. Później wygrał z Roddickiem bez formy (antyclaycourterem), bo wiadomo, że wygrać z taką legendą jest zawsze fajnie i można poprawić niekorzystny dla niego bilans H2H. Swoje zrobił i myślę, że dzisiaj zagra na luzie, co się może dla niego skończyć przegraną. Argentyńczyk z kolei na pewno zagra na full możliwości. Zarówno Soeda i Roddicka pokonał gładko w dwóch setach. Value!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - SINGIEL: Roland Garros (Francja) - Kwalifikacje
Spotkanie: Misaki Doi - Dinah Pfizenmaier
Typ: Dinah Pfizenmaier
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj obie zawodniczki rozegrały 3 setowe pojedynki pierwszej rundy kwalifikacyjnej i o ile Dinaha Pfizenmaier po pierwszym słabszym secie z Kristyną Pliskovą potrafiła się odbudować i dwa kolejne sety wygrać dość pewnie (26 62 61) o tyle Misaki Doi miała spore problemy z Oksaną Kalashnikovą wygrała pierwszego seta 63 a następie przegrała drugiego 36 i przegrywała 2-4 w trzecim i chyba tylko dlatego, że rywalka nie potrafiła tego wykorzystać zawdzięcza swój awans.
Reprezentantka Japonii potwierdziła wczoraj to czego się spodziewałem a mianowicie, że kort ziemny nie jest jej ulubioną nawierzchnią. Owszem była w półfinale w Jackson w tym roku ale to raczej wyjątek od reguły. Jej skuteczność zwycięstw na cegle to 50%. Dla porównania Niemka 68.42 % zwycięstw na tej nawierzchni.
Według mnie faworytką spotkania jest Niemka, Japonce wczoraj w pewnych momentach pomagała Gruzinka (8 Double Faults przy żadnym DF Japonki) dziś zmierzy się z rywalką według mnie mocniejszą i lepiej prezentującą się na cegle niż Oksana Kalashnikova, choć pamiętajmy, że Gruzinka była naprawdę bliska wyeliminowania Japonki już wczoraj. Mam nadzieje, że Niemka będzie bardziej skuteczna i Misaki Doi zakończy dziś swój udział z paryskim Roland Garros.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6

shizuoka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open mężczyzn - kwalifikacje, Główny zakład
Spotkanie: Levine J. - Alves T.
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
Godzina: 12:30
Analiza: po wczorajszej wtopie, z powodu chyba trzeciego pod względem żenady rozstrzygnięcia ostatniego kwartału dziś zdecydowałem się odpuścić piłkę i skupić na tenisie.
Thiago Alvez zajmuje obecnie 148 miejsce w rankingu ATP, a więc jedynie 17 pozycji niżej niż Jesse Levine, co przy tym zakresie rankingu jest bez znaczenia. Wydaje mi się, że w przypadku tych dwóch Panów buki z bet-at-home oceniły szansę jedynie na podstawie rankingu właśnie. Dlaczego? Jesse Levine nie grał w Europie od 3 lat i zwyczajnie nie mogli stwierdzić w jakiej jest formie, a chyba przyjechał tu bardziej w celach wypoczynkowych niż zawodowych; zresztą zdaje sobie sprawę że mając 175 cm wzrostu w zasadzie nie ma szans na przebicie w dzisiejszym tenisie (na marginesie Alvez ma 178 J ).
Poza tym Thiago Alvez posiada lepszy serwis i preferuje ten rodzaj nawierzchni, więc mam nadzieję że wygra.
Co ważne obaj panowie nigdy z sobą nie grali więc ciężko mi się oprzeć na jakiś statystykachtypu., w każdym razie mój typ potwierdziło paru „kolegów”.
Szansę oceniam na 6/10.
⛔ 100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia
Spotkanie: Waasland-Beveren vs Westerlo godzina: 20:30
typ:1
kurs:2.10
bukmacher:bet365

Jako typ dnia wybrałem spotkanie w play offach ligi Belgijskiej pomiędzy 3 drużyną drugiej ligi-Waasland- Beveren a przed ostanią Westerlo z 1 Ligi. Jest to 6 kolejka play Orffów i zdecydowanym liderem po 5 spotkaniach jest zespół dzisiejszych gospodarzy przyszły beniaminek Jupiler lg- Waasland- Beveren . Na 5 spotkań wygrali 4 z nich, raz nie spodziewanie remisując z Oostende w meczu wyjazdowym. Po 5 kolejkach maja na swoim koncie 13 pkt mają już zapewniony awans awans do najsilniejszej ligi bułgarskiej. Jeśli chodzi o ich dzisiejszych rywali- Wasterlo, w playoffach podobnie jak w lidze nie mogą odnaleźć formy. W 5 rozegranych spotkaniach zdołali tylko raz zwyciężyć z jeszcze słabszym Oostende, 4 pozostałe spotkania to 2 remisy i 2 porażki. Westerlo już pożegnało się z ligą, nie mają kompletnie o co grać, jestem przekonany, że Waasland-Beveren przypieczętuje swój awans w ostatnim meczu kolejki i pokona Westerlo. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Spotkanie:Honka - Kups
Typ:Over 3.5
Kurs:3.6
Bukmacher:Betfair
Data:24.05.2012
Godzina Rozpoczęcia: 17:30
Analiza:
9 kolejka fińskiej ekstraklasy pomiędzy 9 w tabeli Honką, a 11 ekipą KUPS.Ta pierwsza część sezonu za bardzo nie wychodzi za równo jednym jak i drugim, bo to przecież 4 i 6 ekipa poprzedniego sezonu.Typ typowo statystyczny, oparty na wynikach z bezpośrednich spotkań z poprzednich sezonów.A padały wyniki 3:1, 2:1, 4:1, 7:0!,2:1, 4:0,2:1 ,4:0.W składzie Honki nie ma znaczących osłabień, zaś u rywali brakuje napastnika Zahovajko 5/1.
Honka 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki, ze stanem bramkowym 5-11, zaś Kups 1 wygrana, 3 remisy i 5 porażek ze stanem bramkowym 9-14.
Honka to zespół który od ostatniego meczu w pucharze ligi traci sporo goli, ale chyba ich napastnicy powoli wracają do formy, chociaż dobre mecz przeplatają fatalnymi jakby ostatni mecz 0:3 z HJK, ale w starciu z KUPS zawsze mieli dobre wyniki i zdobywali sporo goli, świadczy o tym tak statystyka że w 7 meczach 5 razy padło 4 lub więcej goli, a w tych dwóch trzy bramki.
⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwecja 2 Liga
Spotkanie: Halmstad - Brommapojkarna
Typ: Halmstad
Kurs:2
Buk: Bet365
Witam na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy drużyną Halmstad która obecnie zajmuje 4 pozycje w lidze z dorobkiem 14 punktów a drużyną przyjezdnych która aktualnie znajduje się na 3 pozycji w lidze co prawda to dopiero początek ale już widać że drużynie gości wybitnie nie idzie gra na wyjazdach na 4 dotychczas rozegranych spotkań raz wygrali i doznali 3 dotkliwych porażek strzelając przy tym 5 bramek tracąc aż 11 natomiast drużyna gospodarzy spisuje się świetnie na własnym terenie na 4 rozegrane spotkania wygrali 3 i raz zremisowali strzelając 8 bramek tracąc tylko 3.Według mnie drużyna gospodarzy wygra to spotkanie a decydującym czynnikiem będzie atuty własnego boiska i na pewno bardzo słaba gra na wyjazdach ich dzisiejszych rywali dal odważniejszych polecam również spróbować z HC-1.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Finlandia 1
JJK - Jaro
Over 4.5 gola
4.60
Tobet

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy fińskiej. W meczu 9 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą JJK i Jaro. Gospodarze to 6 drużyna w lidze, a goście plasują się na ostatniej 12 pozycji. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ.
Po pierwsze obie drużyny mimo, że zagrały dopiero po 8 meczy to już zaliczyły wysokie wyniki. Gospodarze mieli aż 3 razy over 4.5 gola (2:3, 5:2 i 4:1). Goście na 8 meczy mieli 2 razy over 4.5 gola (4:1 i 4:1). Po drugie bezpośrednie pojedynki między tymi ekipami zawsze obfitują w bramki. Cztery ostatnie mecze między JJK,a Jaro kończyły się wynikami 1:0, 3:2, 2:3 i 3:3 ! Jak widać na 4 mecze aż 3 razy wynik był wyższy niż 4 bramki. Po trzecie goście grają na wyjazdach fatalnie. Ich bilans bramkowy na wyjazdach to 3:11 w 4 meczach. Gospodarze z kolei u siebie bardzo ofensywni. W 4 meczach mają bilans bramkowy 9:8. Moim zdaniem mecz będzie bardzo ofensywny i wpadnie w nim co najmniej 5 goli. Stawiam 4:1 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Toulon tournament 2012
Spotkanie: Maroko U21 - Mexico U21
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betfair
Analiza: W pierwszym spotkanie fazej grupowej Toulon tournament U21 spotykaja sie reprezentacje Maroko i Mexico. Obie druzyny przegotuja sie zeby zagrac na olympiade w londynie i zapewnie potraktuja to spotkanie powaznie. W tej grupie znajduja sie gospodarze trunieju Francuzi oraz dobra druzyna z Bialorus. Dlatego celem oba zespolow bedzie zdobycie dzis komplet punktow zeby zblizyc sie do awansu do najlpeszej 4 tego turnieju. Pilkarze z Maroko walczac o udzial w londynie zanotowali dobrych wynikow i przegrali tylko w fanlowym spotkanie po tym jak mieli zapewniony awans. W ostanich 13 rozegranych spotkanie druwyna Olympijska z Maroko tylko w jednym nie zdobyla conajmniej jednego gola a w sumie jej pilkarze zdobyli az 26 gole co daje dobra srednia 2 gole w spotkanie. Moim zdaniem pomimo iz pilkarze z Mexico sa faworyzowani to pilkarze z polnocnej Afryki nie sa bez szanse w to spotkanie i zapewnie powalcza o dobry wynik. Licze ze dzis pilkarze z Mexico potwierdza ze sa dobrze przegotowani na olympiade i zagraja dzis skutecznie i takze uda im sie nie raz zdobywac gola. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Maroko U21 i Mexico U21 padnie wynik powyzej 2,5 gola.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom