>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 24.04.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
szydlorus 8

szydlorus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Niemcy Play Off 2 liga
Spotkanie: Starbulls Rosenheim-Landshut Cannibals
Typ: 2 60&#39; Regulaminowy czas gry
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam dzis o godzinie 19.30 czasu polskiego dojdzie do spotkania 2 mocnych ekip w tegorocznych play offach mowa tu o Cannibals i Starbulls stan oglonej rywalizacji to 3-2 dla Cannibals ostatno wygrali 2 pojedynki wysoko jeden na wyjezdzie 6-3 drugi zas u siebie az 8-4 2 wpadki zaliczyli dopiero po dogrywkach raz u siebie i raz na wyjezdzie wiec po zacietym boju dzis maja szanse zakonczyc ta rywalizacje i niewatpliwie tak sie stanie Starbulls nie w sezonie zasadniczym oba zespoly graly ze soba 4 razy i za kazdym razem zwyciesko wychodzili goscie czyli druzyna na ktora dzis stawiam mozna zuwazyc ze Rosenheim nie lezy gra z dzisiejszymi przeciwnikami
jestem pewien ze goscie dzis wygraja i mam nadzieje ze w regulaminowym czasie gry powodzenia!
✅ 115
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: Barcelona posiadanie over 71.49%
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Barcelona jest zespołem dominującym praktycznie każdego. Jej statystyki posiadania wg UEFA to średnio 68% na mecz! W pierwszym meczu, mimo gry na wyjeździe mieli aż 72% posiadania piłki!
Dzisiejszy scenariusz jest chyba wymarzony do gry tutaj overa: Barcelona musi gonić wynik czyli musi posiadać piłkę, żeby to zrobić. Znając ich, będą klepać, przenosić piłkę z lewej na prawą i próbować odbiorów już w okolicach środka boiska.
Jeśli strzelą bramkę sytuacja powinna być jeszcze lepsza: Barca zacznie granie przez obrońców by jak najdłużej trzymać piłkę.
Chelsea od początku będzie pewnie nastawiona na obronę 1-0 z pierwszego meczu i pewnie ta obrona będzie wyglądała jak u siebie: kopanie do przodu na Drogbę i &#39;niech się darzy&#39;. Drogba czasem wygra główkę, czasem przytrzyma piłkę ale w końcu straci i jazda z klepą dalej.
Jedyna opcja, w której posiadanie by nie weszło to wg mnie strzelenie 1-2 goli przez Chelsea. Jednak jest to mało prawdopodobne.
✅ 85
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: Drużyna 1, pierwsza połowa spotkania - ile razy dojdzie do wybicia piłki (wybicie z 5. metra)? under 3,5
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj drugie spotkanie półfinałowe. W pierwszym meczu.Chelsea oddała jeden celny strzał na bramkę po którym dał gol, a tak praktycznie nie miała żadnej sytuacji bramkowej. Dzisiaj gram trochę nie typowo, bo na wybicia z bramki. Barcelona w Londynie miała 72% posiadania piłki i dzisiaj pewnie będzie podobnie. Chelsea będzie się broniła podobnie jak w meczu i siebie. Będzie stwarzała mało sytuacji bramkowych i 70-80 % piłka będzie na połowie Chelsea. Do tego w pierwszej połowie Chelsea nie miała żadnego rzutu rożnego, więc i Valdes nie musiał rozpoczynać gry z 5 metra.
✅ 50
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Polska, Finał Pucharu
Spotkanie: Ruch Chorzów-Legia Warszawa
Typ: Zwycięzca puchary? - Ruch Chorzów
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kursy moim zdaniem powinny byc na równi, ewentualnie z minimalnym faworyzowaniem Legii. Legia ostatnio nic nie gra. Nie grali nawet dobrego meczu z Ruchem pare tygodni temu na Pepsi Arenie. Jednak wtedy Legia strzeliła pierwsza i wygrała. Teraz nie ma Ljuboji więc jeszcze gorzej będzie się prezentował atak niż w ostatnich tygodniach. Mozliwy również brak Zewłakowa co dla defensywy będzie wielkim ubytkiem. Co do Ruchu to nie ma Piecha, a to wielkie osłabienie. Myslę jednak, że Ruch ma równiejszy zespół i tam mniej zależy od poszczególnych zawodników niż w Legii od Ljuboji i Żewłakowa. 2 razy juz Ruch przegrał z Legią, teraz jednak myślę iz będzie odwrotnie.
⛔ 100
 
G 3

gregor17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: X
Kurs: 6.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Biorąc pod uwagę kilka ostatnich spotkań widać, że Chelsea jest w lepszej w formie.Barcelona w ostatnich 2 meczach mimo lepszych statystyk oba spotkania prszegrała, co moze wskazywać na obniżenie skueczności.Napewno dużym atutem katalończyków będzie gra na własnym boisku, jednak myślę że nie wpłynie to aż tak znacząco na wynik.Przebieg meczu pewnie będzie taki, że Barcelona pierwsza strzeli bramkę a Chelsea szybko na nią odpowie, po czym cofnie się całą druzyną i będzie broniła dostępu do własnej bramki.Moim zdaniem Barcelona jeszcze nie pozbierała się psychicznie po przegranej z Realem i stać ich tylko na remi. Inny fakt to to,że w 5 ostatnich spotkaniach między tymi zespołami aż cztery razy padał remis.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

sanok

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna -liga mistrzow
Spotkanie:Barcelona-Chelsea
Typ:Liczba spalonych over6,5
Kurs:2.0
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Dzisiaj drugie spotkanie ligi mistrzow pomiedzy faworytem wedlug niektorych Barcelona a Chelsea.Wedlu mnie barcelona bedzie atakowac i grac swoja mala gierke jak zawsze co pozwala tej druzynie stwarzac mase sytuacji podbramkowych,niestety nie zawsze uda sie zagrac w tępo i wyjsc zawodniowi czysto na pozycje bez spalonego.Licze rownierz na to ze zawdonicy Chelse grajacy w lini obrony sa na tyle doswiadczenie ze nie dadza sie latwo rozmatowac ekipie gospodarzy.Ponadto patrzac na statystyki ostatniego mecz spalone 2-5 ekipa gosci rownierz potrafi atakowac i zapewne barca bedzie narazona na kontry i tu upatruje sznase overa.Reasumujac wszystko przemawia za
-Barca bedzie atakowac ,chelsea chcacy nie tracic bramki bedzie musiala grac wysoko i na styku lini spalonego
-kontry Chelse powinny byc zabojcze a Barca bedzie bronic mala iloscia zawodnikow stad mysle ze beda ryzykowac
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, Puchar Polski, 18-00, 24.04.2012r
Legia Warszawa - Ruch Chorzow
typ; -1.5 Legia
4.10
Betgun
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym rozgrywek pucharu Polski zmierza sie aktualny wicelider z liderem tabeli t-mobile ekstraklasy, czyli Ruch Chorzow zagra z Legia Warszawa. Faworytem bukmacherow jak i moim sa zdobywcy pucharu z ubieglego sezonu, Legia Warszawa. W druzynie Ruchu Chorzow pauzowac musi dzis Arkadiusz Piech, ze wzgledu na nadmiar zoltych kartek. Jest to na pewno spore oslabienie druzyny Fornalika. Piech to najlepszy strzelec zespolu. Druzyna Legii najprawdopodobniej wystapi dzis bez Danijela Ljuboji, jednak druzyna ze stolicy Polski ma szersza kadre i powinna lepiej poradzic sobie z brakiem czolowego zawodnika. Nie tak dawno, bo nie cale trzy tygodnie temu obie druzyny zmierzyly sie w lidze, przy Lazienkowskiej pewnie wygrali gospodarze 2:0. Dzis licze na podobny wynik. Nie ma co ukrywac, Legia ma w swoich szeregach po prostu lepszych pilkarzy. Druzyna z Warszawy jest rowniez duzo bardziej doswiadczona ekipą. Nie sadze, abysmy byli dzis swiadkami niespodzianki i typuje na zwyciezce dzisiejszego pojedynku podopiecznych Macieja Skorzy.
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Chelsea +2
Kurs: 1,98
Bukmacher: Betsson
Analiza: Buki kolejny raz przesadzają z kursem na zwycięstwo Chelsea oraz remis. Nie wiadomo co będzie, ale Niebiescy są jak najbardziej w stanie wyjść z tego spotkania z pozytywnym rezultatem. Jak widać w poprzednich pojedynkach - Barcelonie ciężko się gra z Chelsea, a w związku z prawdopodobnym występem Drogby, goście są w jeszcze lepszym położeniu. Reprezentant WKS pokazał w pierwszym spotkaniu, że można na niego liczyć i dzisiaj będzie tak samo. Drogba jest bardziej produktywnym zawodnikiem od Torresa i z pewnością prezentują lepszą formę od Hiszpana na ten moment. W moim przekonaniu +2 na Chelsea jest warty zagrania, chociażby w przypadku wygranej Barcy dwoma bramkami, to i tak dostaniemy zwrot. A nie wydaję mi się, żeby podopieczni Di Matteo zostali zmiażdżeni na Camp Nou. Większość podstawowych graczy Chelsea nie zagrała z Arsenalem, więc są wypoczęci na dzisiejszy mecz. Odwrotnie jest z Blaugraną - od spotkania na Stamford Bridge do pojedynku z Realem grali praktycznie tymi samymi piłkarzami, więc na pewno nie będą w pełni gotowi. Bukmacherzy ponownie faworyzują gospodarzy i mam nadzieję, że ostro się na tym przejadą, bo biorąc pod uwagę obecną formę Chelsea i ich doświadczenie, jestem spokojny co do ich występu. Tacy zawodnicy jak Lampard, Drogba czy Terry nie wiadomo czy będą mieli jeszcze szansę wygrać Ligę Mistrzów, tak więc motywacja w całym zespole jest ogromna. Do tego dochodzi większa presja na Barcelonie, bo w końcu nie mają już szans na Mistrzostwo, a jeżeli odpadną z CL, to już w ogóle można powiedzieć o katastrofie.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
erxone 10

erxone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Liczba Fauli ? Under 30.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: W pierwszym meczu liczba fauli zatrzymała się na 20 faulach . Barcelona średnio fauluje ok 10 razy na mecz. ! Styl Barcy każdy zna. Podania,podania i jeszcze raz podania. Zamykają drożynę na 40 metrach od ich bramki i podają . Chelsea nie będzie sie wyrywać z tych 40 metrów i będą bronić wyniku z 1 spotkania. Będą biegać za piłkarzami Barcy lecz nie będą sie skupiać na faulach tylko na obronie. Piłkarze z Anglii faulują częściej lecz nie spodziewam sie bardzo ostrego meczu.Analiza krótka bo tutaj wystarczą same statystyki.
✅ 85
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
ANGLIA: Blue Square Premier
Gateshead-Luton
Typ: Luton -1
Kurs: 2,6
bet365

Dzis w Blue Square Premier pojedynek pomiedzy Gateshead ktore jest na 11 miejscu i Luton 5 miejsce. Jesli chodzi o gospodarzy to nie graja juz o nic i napewno nie beda grali na 100%. Luton natomiast na 1 pkt przewagi nad 6 miejscem i jezeli dzisiaj wygra to juz zapewni sobie udzial w barazach i o ostatnia kolejka to juz bedzie bez znaczenia. Mysle wiec ze goscie wygraja 2 golami.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
24.04.2012 20:45
Typ: Ilość rzutów rożnych w meczu (regulaminowy czas gry)? Under 11.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20.45 odbędzie się najważniejszy mecz sezonu dla Chelsea Londyn. Na boisku w Barcelonie zagrają oni rewanżowy mecz z Barceloną. Według bukmacherów jest tylko jeden faworyt- Barcelona. Z przebiegu pierwszego spotkania można wywnioskować, że Chelsea w tamtym meczu miała wszystko. Szczęście, zdobytego gola, czyste konto i wspaniałą atmosferę na Stamford Bridge. W dzisiejszym meczu taktyka będzie zapewne identyczna jak w pierwszym spotkaniu. Jednak tutaj nasuwa się pytanie: Czy Chelsea jest w stanie odeprzeć ataki Barcelony przez 90 min. Moim zdaniem tak. Sporadyczne kontry ze strony Chelsea w dzisieszym meczu mogą być równie zabójcze jak na Stamford. Mój typ under 11.5 rzutów rożnych jest bardzo możliwy. Chelsea nie będzie się zbytnio otwierać, przez co nie będą mieli zbyt wielu sytuacji bramkowych, natomiast sama Barcelonia nie jest w stanie osiągnąć chociażby 10 rzutów rożnych. Mój typ to 0:0. Panowie wytrzymać to i jesteśmy w raju!!
✅ 55
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea Londyn
Typ: Over 4.5
Kurs: 4,20
Bukmacher: Sportingbet
Sześć dni temu na Stamford Bridge dość niespodziewanie górą była drużyna z Londynu pokonując faworyzowanego rywala 1:0. Barcelona przez całe spotkanie przeważała i kilkukrotnie była bliska zdobycia bramki. Niestety na przeszkodzie stawała rama bramki lub doskonale dysponowany Petr Cech. Dzisiaj do awansu Barcelona potrzebuje wygranej dwoma bramkami. Na pewno już od samego początku Blaugrana rzuci się na rywala i postara się jak najszybciej odrobić straty z Anglii. Jednak bardzo ważną rolę w moim typie może mieć postawa drużyny z Katalonii w obronie, gdzie w ostatnich meczach nie wyglądają najlepiej. Linia defensywna czasami bardzo się gubi i dzięki temu kolejni rywale mają szansę strzelić bramkę. Dzisiaj też jedna kontra Chelsea może zakończyć się golem, bo nawet zakładając, że nie będą to częste sytuacje to obecna forma defensywy może spowodować utratę gola. Kadrowo w obu drużynach bez większych niespodzianek, swoją szansę od pierwszej minuty w ekipie gości otrzyma Isaac Cuenca, a reszta zespołu bez zmian. Po Derbach Londynu w których Chelsea zagrała w bardzo rezerwowym składzie dzisiaj już wracają do swojego optymalnego składu. W drużynie gości najbardziej liczę na Didiera Drogbę, który mam nadzieję, że będzie dzisiaj więcej grał niż się przewracał, a przy okazji wykorzysta jedną z kontr drużyny ze stolicy Wielkiej Brytanii. Ogólnie bardzo prawdopodobny według mnie jest wynik 3:1, 4:1 dla Katalończyków. Barca nie może sobie pozwolić na skromne 2:0, bo to bardzo niebezpieczny wynik. Cztery bramki moim zdaniem dzisiaj padną na pewno, a przy odrobinie szczęścia to uważam, że może zobaczymy i pięć trafień obydwu zespołów.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Gole gości - opcja II - 2 lub więcej
Kurs: 4,75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Już podczas meczu Barcy z Realem zapomniałem o jednej ważnej rzeczy. Barca ma w tym sezonie problem fizyczny. I taki super team jak Real to wykorzystał. Dlaczego ma to wykorzystać Chelsea?
Z pewnością na papierze jest zespołem słabszym od Realu. Ale według mnie Barca będzie dzisiaj jeszcze słabsza niż w sobotę. I będzie mieć jeszcze więcej problemów w obronie.
Po pierwsze, ultraofensywna taktyka 3-3-4, która będzie przechodzić w 4-3-3 z Puyolem na prawej obronie, ale według mnie to złe wyjście. Jedyne co gwarantuje to Barcie to większą siłę rażenia - Sanchez krążący w polu karnym to gwarancja goli. Ale skoro Barca w tym sezonie z ogórkami ligi hiszpańskiej traciła gole, to dlaczego ma ich nie stracić dzisiaj? Tym bardziej właśnie w takim ustawieniu.
Po drugie, Barca będzie prawdopodobnie jeszcze zmęczona po derbach. Messi nie istniał. Był wyraźni zmęczony. To pierwszy sezon, w którym Messi musi aż tyle biegać. Do tej pory gra się układała, a drużyna nie była do tego stopnia uzalezniona od Argentyńczyka. Teraz Messi w wielu, wielu meczach musiał dosłownie co chwila brac piłke i dryblować rywali. To męczące. I trudy tego odczuwa Argentyńczyk na finiszu rozgrywek. Grali w deszczu co wymaga dodatkowego nakładu sił. Dodatkowo dochodzi zmęczenie psychiczne, po tak prestiżowym meczu.
Po trzecie, styl gry Barcy. Jako, ze już wspomniałem o tym, że mają w tym sezonie mniej sił to trzeba to dopasować to stylu gry Barcy. Grają dużo wolniej. A to przy ich taktyce krótkich, wielu podań po pierwsze pozwala rywalom zachować więcej sił, po drugie przysparza przeciwnikom łatwość kontrowania. Łatwiej odebrać Barcie piłkę i łatwiej wyprowadzić kontratak, bo nie mają już sił na natychmiastowy odbiór po każdej stracie.
Po czwarte, upływ czasu powinien grać na korzyść Londyńczyków. Druga połowa powinna obfitować w bramki.
Po piąte, kursy bukmacherów są śmieszne. Ktoś tu wyraźnie lekceważy Chelsea. Nawet jeśli Barca wygra, czego nie przekreślam, bo grają u siebie i pewnie sytuacje stworzą, to Chelsea nie powinna łatwo oddać pola.
Po szóste, to Barca jest w gorszej mentalnie sytuacji. Każdy stracony gola oddala ich dramatycznie od finału, a przecież muszą odrabiać straty. Chelsea jest skazywana na pożarcie, więc to powinno Londyńczykom dodać tylko animuszu.
Po siódme, Chelsea może rozczarować totalnie i nie wykorzystać słabości Barcy, ale nie wierzę, że piłkarze klubu na tym poziomie, z uznanymi nazwiskami, nie będą potrafili wyprowadzać dzisiaj kontrataków.
Po ósme, wreszcie wcale nie jestem fanem realu i z racji, ze mój mały brat dopinguje Barce i bardzo przeżył ostatnią wtopę życzę mu by mógł się cieszyć z awansu. Ale rzeczywistość może się okazać inna. &quot;The Blues&quot; mają niepowtarzalną szansę odkuć się za półfinał sprzed kilku lat.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Blue Square Premier, Anglia, 20:45
Gateshead – Luton
Uda sie obydwum drużynom strzelić gola?
Typ: Nie
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin


Dzisiaj znów mamy sytuację podobną do wczorajszego spotkania Leicester – West Ham United. Teraz również walczący o miejsce w play offach Luton spotka się z Gateshead. Gospodarze szans nawet na play offy już nie posiadają. Dla nich sezon praktycznie już się zakończył, więc w dzisiejszym spotkaniu może brakować już im chęci do gry oraz motywacji. Już w poprzedniej kolejce ulegli 2:4 przedostatniemu w tabeli Bath City. Luton natomiast notuje bardzo dobre wyniki. W 4 ostatnich spotkaniach zdobył 13 punktów. Drużyna obecnie zajmuje 5. miejsce - ostatnie dające awans do fazy play off i jeżeli dziś wygra ostatecznie zapewni sobie w nich udział. Ogólnie jak do tej pory w 44 spotkaniach zdobył 76 bramek i stracił ich 42. Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wygraną Luton 2:0.
✅ 91
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Popełnione Faule : Chelsea (-6.5)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się pierwsze rewanżowe spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów. Na Cam Nou FC Barcelona podejmie londyńską Chelsea. Faworytem tak moim jak i bukmacherów są gospodarze, jednak kursy w granicach 1.25 mało atrakcyjne. Analizę zaczynam bardzo nie typowo bo od wklejenia cytatu z działu tematycznego do którego zapraszam. Myślę że buzero się nie obrazi za prawa autorskie. O tym meczu powiedziane zostało już chyba wszystko i moje kolejne zdania na temat tego spotkania były by po prostu laniem wody.
Jak mówiłem jest to jedyny bukmacher wystawiajacy tego typu zaklady - zaden nie pokusil sie bo wiadome jest jedno ze Chelsea bedzie przy piłce ok 30% meczu z czego na pewno beda grali na czas na poczatku i tylko dlatego obawiam sie ich czestego przewracania sie i symulowania/
- Fulham -10 fauli - izzi
- Benfica -8 fauli - a u siebie handi -5 fauli
- Napoli -11 fauli
Barca u siebie nie gra agresywnie zawsze około 8-10 fauli na mecz natomiast Chelsea jak tu przyjedzie będzie na pewno ok 15-20 dlatego po takim kursie warto mocno zagrac...
Dlaczego wkleiłem akurat ten fragment ? W 100% się z nim zgadzam i myślę że jeśli ktoś będzie chciał zagrać handicap dotyczący rzutów wolnych, to będzie on grany wyłącznie ten ujemny na gości. Jak już kolega wyżej zaznaczył FCB u siebie gra piłkę swojego stylu, ładną dla oka, bez dużej liczby przewinień. A Chelsea z jakim nastawieniem wyjdzie ? Tu chyba wszystko jasne. Murarka do spółki z kontratakami. Nikt spełna rozumu, mając taki wynik jaki uzyskali gracze Chelsea w pierwszym meczu, nie zagra na wyjeździe w Barcelonie otwartej piłki, bo może się to skończyć nawet i manitą. Resumując : Myślę że goście będą się tylko i wyłącznie bronić, stad kolejne przewinienia. Zapraszam na mecz który rozpocznie się już za 5 minut. Innym ciekawym typem wydaje się być : Awans Barcelony, Hiszpański finał, czerwona kartka. Polecam.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea Londyn
Typ: Powyżej 1.5 goli w 1. połowie
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bets365
Szanse na mistrzostwo Hiszpanii odpłynęły w siną dal po przegranym meczu z Realem. Barcelonie nie pozostało zatem nic jak triumf w LM. Dzieli ich od tego bardzo krótki dystans. Przede wszystkim muszą wygrać dzisiejszy pojedynek z Chelsea. Mimo iż nie przepadam za Barcą to jednak umiem docenić ich styl i poziom gry. Jest on niesamowicie wysoki i prawdę mówiąc nie ma obecnie drugiego równorzędnego zespołu na świecie. W każdym meczu mają ogromną przewagę nad rywalem i często kończy się to ich wysokimi zwycięstwami. Jednak nie zawsze wygrywają, bo sport to nie tylko umiejętności i taktyka. To także szczęście, którego w pierwszym meczu Barcelonie zabrakło, a przyświeciło ono ekipie Chelsea. Barca stłamsiła przeciwnika i miała mnóstwo okazji do zdobycia gola, a jednak żadnej z nich nie wykorzystała. Sądzę, że dziś mecz będzie wyglądał bardzo podobnie, jednak Messi i spółka będą trafiać do siatki Cecha. Od początku narzucą swoje tempo gry i już w pierwszej połowie &quot;ukłują&quot; Niebieskich 2 razy.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom