>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 24.04.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
A 0

axlrose

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Nurnberg-Mainz
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: betclic
Analiza: Dzisiaj spotkają się drużyny Nurnberg i Mainz. W bezpośrednim starciu tych drużyn statystyki są na korzyść gospodarzy: 5 razy wygrali, 4 remisy i 2 porażki. W tabeli Mainz jest 5 i ma 48 pkt. Nurnberg 6 i 46 pkt. Obie drużyny idą więc równo. Mainz ostatni mecz ledwo &quot;wymęczył&quot; 1-0 z M&#39;gladbach u siebie a przedostatni mecz przegrał z Hanover 2-0. Dla mnie ta drużyna jest teraz jakaś bez jaj. Nurnberg w ostatnim meczu wygrał na wyjężdzie z K&#39;lautern i u siebie zremisował z Bayernem. To świadczy o potencjale drzemiącym w tej drużynie. Gospodarze w ostatnich 6 meczach zdobyli 13 pkt co jest niezłym wynikiem. Po przeanalizowaniu wszystkiego, biorąc pod uwagę przewagę stadionu jestem pewien zwycięstwa Nurnberg z nijakim Mainz.
⛔ 100
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Celtics
Kurs: 1.60
Buk: BetClic

3:0 dla Bostonu. Boston z meczu na mecz w PO w ataku odzyskuje swoje siły. Brak Billupsa, a do tego Amare wciąż odczuwa skutki kontuzji pleców. W ostatnim meczu spędził na parkiecie ponad 30 minut, zdobył tylko 7 punktów (2/8 z gry).
Wiadomo jaką przewagę robi Wielka Czwórka z Bostonu, a na nieszczęście Knicks Ray Allen wraca do formy strzeleckiej, a na obwodzie Knicks mają ogromne problemy z obroną, więc nie wierzę, aby Boston ze swoim doświadczeniem nie zaserwował ekipie z Nowego Jorku sweepa.
Brak pierwszego rozgrywającego ekipy gospodarzy jest aż nadto widoczny, a do tego Amare Stoudemire, który narzeka na uraz, więc Knicks bez ławki, a Boston w gazie i do tego wielka przewaga psychiczna, bo prowadzą już 3:0 w rywalizacji do 4 zwycięstw.
GL
✅ 60
 
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
Zdarzenie: żużel
Spotkanie: Krzysztof Kasprzak - Sebastian Ułamek
Typ: Kasprzak
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza:
Witam.Dzis o godzinie 16.00 rozpocznie sie Zloty Kask na Moto Arenie w Toruniu.Obsada tego turnieju jest silna,zobaczymy między innymi takich zawodników jak Hampel,Kolodziej,Kasprzak itp.Ja wybralem pojedynek zawodników Tauronu Azoty Tarnów Kasprzaka vs Ułamka.Myślę że Kasprzak więcej zdobedzie punktów,w lidze Polskiej prezentuje sie troszku slabo zas za granica jest czolowych jezdzcem swojej druzyny,na sezon 2011 zakupil 8 nowych silnikow i w wypowiedziach ze trudno mu narazie sie dostosowac do nich;/ co do Ulamka jest liderem w Tarnowie(jak sie robi tor pod niego to wiadomo) Tor na Moto Arenie ponoc mu nielezy i dzis mysle ze jego dorobek punktowy bedzie malutki,jest to typ zawodnika ktory jak wygra start to dowiezie a jak przegra to zadko sie zdarza zeby walczyl na dystansie.
✅ 85
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: OPEN 2011 SABADELL FINAL TENNIS
Spotkanie: R. Nadal - D. Ferrer
Typ: GAME SPREAD D. Ferrer +5
Kurs: 1.676
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Finał turnieju ATP w Barcelonie. Nie doszukuję się w tym meczu niespodzianki bo raczej jej nie będzie i Rafa zgarnie kolejny tytuł. Jednak Ferrer to walczak i 13 przegranych meczy z Nadalem na pewno wpływa na niego motywująco. Dziś zagra w swoim mieście co jest dodatkowym napędem. Myślę, że Nadal gdyby chciał mógłby to spotkanie wygrać bardzo gładko, jednak liczę, że Rafa nie będzie okrutny dla starszego przyjaciela i podaruje mu kilka piłek. Do tego David kilkanaście piłek sobie wybiega, trafi kilka forehandów i powinien uciułać te potrzebne do handicapu gemy. Myślę, że Nadal zamknie to spotkanie w dwóch setach ale nie tak gładkich jak w poprzednich meczach.
⛔ 100
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Rafael Nadal - David Ferrer
Typ : Ile gemów wygra Ferrer w pierwszym secie : Dokładnie 3
Kurs : 5.00
Bukmacher : William Hill
Analiza : Witam wszystkich fanów męskiego tenisa ziemnego. Dziś o godzinie 16:15 ma się rozpocząć finał turnieju w Barcelonie. Zmierzą się w nim dwaj reprezentanci &#39;&#39;gospodarzy&#39;&#39; a mianowicie Rafael Nadal &amp; David Ferrer. Faworytem jest oczywiście ten pierwszy - lider rankingu ATP. Mój typ to gemy zdobyte przez Ferrera w pierwszym secie. Myślę że są mniej więcej trzy opcje na ten typ : David Ferrer zdobędzie 2, 3 lub 4 gemy w secie numer jeden. Wybrałem opcję środkową, która wg. mnie jest najbardziej prawdopodobna, jednak wg William&#39;a najbardziej prawdopodobne jest 6:4. W ostatnim turnieju ATP również Finał był taki sam. Wtedy w pierwszy set zakończył się wynikiem 6:4 dla Nadala. Dziś myślę że będzie ciut lepiej dla Rafaela i nie powtórzy się wynik z poprzedniego turnieju i wygra pierwszego seta w stosunku gemowym 6 do 3. Życzę udanej Wielkiej Niedzieli i wysokich wygranych. PZdR.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Francja Ligue 1 17-00
Brest- PSG
typ: 2/2
4.0
Ladbrokes
Analiza
Dziś w spotkaniu 32 kolejki francuskiej ekstraklasy pilkarskiej ligue 1 brest na wlasnym boisku podejmie zespol paris saint germains.
Gospodarze tego pojedynku jak na beniaminka spisuja sie w tym sezonie bardzo dobrze. Na ta chwile plasuja sie na 11 pozycji, maja jednak tylko cztery punkty przewagi nad strefa spadkowa. Goscie tego pojedynku, zawodnicy z Paryża na 7 kolejek przed koncem sezonu zajmuja 4 miejsce w ligowej tabeli, z szansa jeszcze nawet na mistrzostwo Francji. Druzyna PSG nie moze jednak glupio tracic punktow, gdyz ma az siedem punktow straty do prowadzacego zespolu Lille. Plan minimum PSG na ten sezon to zapewne kwalifikacja do gry w europejskich pucharach w przyszlym sezonie. Gwarantuje to miejsce czwarte, lecz tuz za plecami PSG czai sie Rennes, ktore tylko czeka na jakiekolwiek potkniecie Paryzan. Druzyna Brest nie jest ostatnio w najwyzszej formie i to dzis powinni wykorzystac zawodnicy z Paryża. Beniaminek sposrod szesciu ostatnich spotkan wygral zaledwie jedno, jedno rowniez zremisowal i az cztery razy przegral.
16/04-11 Ligue 1 Lens vs. Brest 1:1
09/04-11 Ligue 1 Brest vs. Rennes 2:0
02/04-11 Ligue 1 Sochaux vs. Brest 2:1
19/03-11 Ligue 1 Brest vs. Lille 1:2
12/03-11 Ligue 1 St. Etienne vs. Brest 2:0
06/03-11 Ligue 1 Brest vs. Bordeaux 1:3
PSG natomiast widac ze ostatnimi czasy jakby zlapalo wiatr w zagle. Paryzanie wygrali trzy ostatnie spotkania, a od czterech meczow sa niepokonani. Pokonali bezposredniego rywala w walce o mistrzostwo Lyon 1-0.
20/04-11 Puchar Francji Angers vs. Paris St Germain 1:3
17/04-11 Ligue 1 Paris St Germain vs. Ol. Lyon 1:0
09/04-11 Ligue 1 Caen vs. Paris St Germain 1:2
02/04-11 Ligue 1 Paris St Germain vs. Lorient 0:0
Nie powiem nic dziwnego jak stwierdze ze Paris St Germain to ekipa mocniejsza kadrowo, bardziej doswiadczona. Tym doswiadczeniem powinni dzis oni przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Paryzanie nie moga sobie dzis pozwolic na strate jakich kolwiek punktow.
⛔ 100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Bolton - Arsenal
Ile padnie goli?
Typ: Więcej niż 4,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam!
Dziś o 17 kolejne spotkanie Angielskiej jedynki pomiędzy Arsenalem i Boltonem.
Odpowiednio 3 i 8 drużyna tabeli , nie ma się co bardzo rozpisywać Arsenal
jeśli chce powalczyć jeszcze o mistrzostwo musi ten mecz wygrać .
Moim zdaniem są to w stanie zrobić i to dość wysoko drużyna Boltonu
tez na pewno dorzuci coś od siebie . Ostatnie dwa mecze obu drużyn
rozgrywane w Londynie zakończyły się wysokimi wynikami tj ;
Arsenal 4 - 1 Bolton
Arsenal 4 - 2 BoltonA
A więc w obu meczach padł over 4,5 , ostatnie spotkania Arsenalu i Boltonu dają do myślenia .
Bolton ostatnio przegrał u siebie z Stoke aż 5-0 ! A Arsenal zremisował na
wyjeździe 3-3 z Tottenhamem . Cóż myślę że w tym meczu padnie dużo
bramek . Życzę powodzenia!! :grin:
⛔ 100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja
Spotkanie: Hacken - Gefle
Typ: Gefle
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betclick

Analiza: Witam. Dzisiaj wybrałem mecz ligi szwedzkiej pomiędzy Hacken i Gefle. Zachęcił mnie do tego wysoki kurs na gości, który moim zdaniem nie jest adekwatny do dzisiejszego spotkania. Ostatnie 4 ligowe mecze gospodarzy to 2 zwycięstwa i 2 porażki, w tym porażka u siebie z Orebro. 4 ostatnie mecze gości to 2 zwycięstwa, remis i porażka, a więc póki co bilans korzystniejszy. Dodatkowo to właśnie Gefle pokonało Orebro, w dodatku na wyjeździe. Dodatkowo Gefle jest obecnie wyżej w tabeli od Hacken bo 7, a gospodarze 9. Po analizie tych meczy, uważam że granie na Gefle to bardzo ciekawa opcja, która jest całkiem prawdopodobna, biorąc pod uwagę to, że Hacken ostatnio uległo już na własnym stadionie. Optymistycznie wierzę, że dziś też zawiodą swoją publiczność i ulegną nieźle spisującej się drużynie Gefle.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Bolton - Arsenal
Typ: Arsenal strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Arsenal, który w ostatnich tygodniach nie gra najlepiej i coraz dalej drużynie Wengera do Mistrzostwa, po remisie w środę w Tottenhamem w Derbach Londynu (3:3) i remisie z Liverpoolem w zeszłą niedzielę (1:1) jedzie do Boltonu, by wygrać i zachować jakiekolwiek szanse na Mistrzostwo Anglii. Wczoraj ich rywale, którzy nadal liczą się w walce o Mistrzostwo czyli Chelsea i Manchester United wygrały swoje spotkania kolejno 3:0 i 1:0, dziś ekipie Wengera także przydałoby się to uczynić. Obie ekipy praktycznie bez żadnych braków, w ekipie z Londynu braknie tylko Abou Diabiego, natomiast w Boltonie tylko powroty takich piłkarzy jak Sturridge, Taylor i Davies. Ekipa Wengera w spotkaniu z Tottenhamem była o wiele lepszą ekipą (przynajmniej w pierwszej połowie) a mimo to zremisowali, w spotkaniu z Liverpoolem także byli lepsi ale mimo to także zremisowali... Myślę, że spotkanie z Bolton to czas na przełamanie podopiecznych Wengera, jeśli chcą się nadal liczyć w walce o Mistrzostwo to niestety albo i stety musza wygrać to spotkanie, stawiam na 1:3!

Składy:
Arsenal (4-2-3-1): Szczęsny, Sagna, Koscielny, Djourou, Clichy, Song, Wilshere, Walcott, Fabregas, Nasri, Van Persie
Ławka rezerwowych: Lehmann, Ramsey, Squillaci, Arszawin, Eboue, Gibbs, Chamakh
Bolton: Jaaskelainen, Steinsson, Cahill, Knight, Robinson, Chung-Yong, Muamba, Elmander, Taylor, Sturridge, K Davies
Ławka rezerwowych: Bogdan, Petrov, M Davies, Klasnic, Rodrigo, Cohen, Wheater
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom