>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 24.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - National (Francja)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chambly - Frejus
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Nie będę ukrywał, że nie jestem specjalistą od trzeciej ligi francuskiej i mój typ jest oparty głównie na statystykach, tabelach etc. Po pierwsze: Chambly zajmuje obecnie 12 miejsce a Frejus 6. Różnica pomiędzy nimi wynosi 10 punktów. Jednak gdy spojrzymy na tabelę z ostatnich pięciu spotkań to Frejus przewodzi stawce z 11 punktami a Chambly jest przedostatnie z ledwie 2 oczkami. Chambly gra nieźle u siebie, bilans 5-4-3 jest przyzwoity. Frejus jest o tyle nietypowym zespołem, że są skuteczniejsi na wyjazdach, gdzie legitymują się bilansem 5-4-2 i niedawno pokonali lidera ligi - FC Paris - 1:3. Pierwszy mecz między tymi drużynami to pewne i spokojne zwycięstwo Frejus 3:0. Wszystko to, co napisałem do tej pory nie do końca przekonało mnie do tego typu. Jednak, gdy sprawdziłem absencje w obu zespołach to zdecydowałem, że warto spróbować. Otóż w Frejus nie zagra 3 piłkarzy, ale to co dzieje się w zespole dzisiejszych gospodarzy to istny szpital: 7 zawodników nie zagra, z czego dwóch to bramkarze. Jakoś nie wierzę, żeby trzecioligowiec był w stanie mieć na tyle szeroką kadrę by nie odczuć podobnych braków.
⛔ 100
 
chlorowodorowy 0

chlorowodorowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska,PGNiG
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry Głogów - Vive Tauron Kielce
Typ: Powyżej 61,5 bramek
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po ostatnich meczach w lidze mistrzów Vive awansowało i ich apetyt rośnie.
Jak to powiadają &quot;apetyt rośnie w miarę jedzenia&quot; i nie sądzę,że dziś Tałant Dujszebajew wystawi słaby skład.
Sądzę ,że ta drużyna chce wygrać ligę bez straty punktu.Głogów to średniak który Vive może rzucić max.25 bramek
i oddać inicjatywę rywalowi. Michał Jurecki i spółka pociągnie ten zespół i myślę ,że rzucą 38-42 bramki.
Ostatnie 5 meczy tych drużyn:
Kielce - Chrobry 39:23 = 62
Chrobry - Kielce 27:47 = 74
Kielce - Chrobry 41:32 = 73
Chrobry - Kielce 25:33 = 58
Kielce - Chrobry 36:28 = 64
Jak widać w typ powinien wejść nawet z lekką nawiązką.Wszystkim życzę powodzenia i wysokich wygranych ! :cool:
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA MIAMI (Hard)
spotkanie J.Shvedova - J.Larsson
godzina 19.30
Typ zw SHvedova
kurs 2,2 pinnacle
Reprezentantka Kazahstanu o dość słowiańsko brzmiacym nazwisku znakomicie zaprezentowała się na Australian Open doszła do trzeciej rundy pokonując Safarovą , Puig i dość pechowo przegrała minimalnie z Peng , wczesniej zaliczyła dobry występ w Brisbane gdzie pokonała Lisicki.Ostatnio odnotowała duży progres w grze i mam nadzieję że nie straciła formy .Szwedka Larson to jak dla mnie zawodniczka o przeciętbych umiejęstnościsch , która ostatnimi czasy trochę lepiej prezentuje się w deblu.Nigdy ze sobą nie grały Joanna posiada lepszy ranking od Jarosławy stąd według bukmacherów jest faworytką w tym meczu ale wiadomo rankingi nie grają.Ja w tym meczu stawiam na Jarosławę po fajnym kursie oczywiscie spokojna stawka bo to tenis damski.Pow wszystkim.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy: Regionalliga Bayern, 19:00
Bamberg - Ingolstadt II
Over 3.5 gola
2.90
Expekt
Na dzisiaj wybrałem mecz z Niemiec z Regionalliga Bayern. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Bamberg i Ingolstadt II. Gospodarze po 24 meczach plasują się na ostatniej, 18 pozycji w tabeli. Goście są na 7 miejscy w lidze. Typuję w tym pojedynku na over 3.5 gola. Po pierwsze ciekawie wygląda bezpośrednia historia spotkań między tymi niemieckimi drużynami. Ostatnie mecze między Bamberg, a Ingolstadt II kończyły się wynikami 2:2, 0:3, 1:0, 1:1 i 4:1. Jak widać w 2 meczach padał wysoki wynik over 3.5 gola. Po drugie w tym sezonie ekipa gospodarzy bardzo często notuje wyniki co najmniej 4 bramkowe. Na 24 mecze zaliczyli aż 10 razy over 3.5 gola co jest 5 wynikiem w lidze jeśli chodzi o ten współczynnik. Bamberg zaliczyło między innymi takie rezultaty jak 2:2, 3:1, 4:1, 3:3 3:4 czy 3:2. Widać, że strzelają jak i tracą sporo bramek. Mimo ostatniego miejsca w lidze strzelili aż 29 goli w 24 meczach. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu wygrają gospodarze i odbiją się od ostatniego miejsca. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentina: Primera B Metropolitana
Godzina: 19:15
Spotkanie: Flandria - Brown de Adrogué
Typ: Powyżej 3
Kurs: 4.65
Bukmacher: Bet365
Swój dzisiejszy typ kieruję w stronę argentyńskiej piłki nożnej. Po lupę biorę spotkanie zamykające siódmą kolejkę rozgrywek Primera B, w którym ekipa Flandria zmierzy się z Brown de Adrogué. Gospodarze plasują się na 8.ej pozycji natomiast ich rywal jest liderem tabeli. Póki co oba zespoły łączy jedna sprawa - w obecnych rozrywkach jeszcze nie przegrały meczu. Czy to się dziś zmieni? Całkiem możliwe. Ja jednak nie typuję zwycięzcy. Stawiam za liczbę goli. Co prawda Flandria absolutnie nie zachwyca w tej kwestii(3 gole strzelone, 1 stracony), jednak liczę, że się przełamią, jak to było w ostatnim meczu pucharowym(2-2). Z drugiej strony dobrze zorganizowany zespół Brown de Adrogué. O strzelenie przez nich bramki raczej nie ma się co martwić - w 5.u na 6 pojedynkach strzelili min 2 gole i sądzę, że podtrzymają dobrą passę strzelecką.
Patrząc w historię to co drugi mecz między tymi ekipami kończył się wynikiem z co najmniej trzema trafieniami. Kurs jak najbardziej zachęca do podjęcia ryzyka i zagrania tego typu.
✅ 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom