>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.02.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: Ruch -1
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bet365
Kurs w dzisiejszym meczu na Ruch to jakaś parodia. W pierwszych meczach rundy wiosennej zdecydowanie korzystniej zaprezentował się chorzowski Ruch. Cenny punkt wywieziony z Wrocławia na pewno zasługuje na oklaski. Ogólnie gospodarze zagrali w stolicy Dolnego Śląska bardzo dobre spotkanie. Kto wie co by było, gdyby czerwoną kartkę na początku spotkania zobaczył Fojut, a wszytko za tym przemawiało. Lech za Bakero oprócz początku rundy jest słaby i nie da się tego ukryć. Samym Rudnevsem to drużyna nic nie osiągnie, może oprócz króla strzelców dla Łotysza. Jeszcze u siebie to Lech mógłby coś osiągnąć, ale już na wyjeździe, gdzie nie wygrał od 1 października to raczej bez szans. Tym bardziej, że Ruch u siebie gra bardzo dobrze i wygrał już sześć z dziewięciu rozegranych spotkań. Nie bez znaczenia jest także wynik z Poznania. Oczywiście nie da się odrobić trzy bramkowej straty do Lecha, która może mieć znaczenie na koniec sezonu, ale zawsze wygrać można i odskoczyć od rywala na trzy kolejne punkty. Brak w Ruchu większych osłabień kadrowych, wszyscy najważniejsi gracze są do dyspozycji trenera Fornalika. Do rytmu meczowego musi jeszcze wrócić Andrzej Niedzielan, ale akurat w ataku Ruch wygląda nawet bez &quot;Wtorka&quot; bardzo dobrze. Ruchowi dobrze gra się z Lechem u siebie wyjątkiem był tylko mecz po którym Lechici wywalczyli sobie Mistrzostwo Polski. Ostatnio znów wszystko wróciło do normy i w ubiegłym sezonie Ruch ograł Lecha 1:0. Dzisiaj też nie liczę na jakieś fajerwerki i grad bramek. Lech moim zdaniem jest na tyle słaby, że Ruch walczący o czołowe pozycje w lidze powinien pokonać takiego rywala. Tym bardziej, że to bezpośredni rywal w walce o europejskie puchary. 2.55 moim zdaniem przegięcie i według mnie idealny kurs do gry.
✅ 290
 
kubi_1973 4

kubi_1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS - Lechia
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Tradycja- wydaje mi się że tylko na nią może liczyć klecony na prędce ŁKS.
W sumie to nawet jest na co bo z Lechią nie przegrał u siebie uwaga już od 55 lat, a od 25 nie stracił punktu ! Jednak. czy w chwili gdy ŁKS skrepowany jest serią 6 spotkań bez wygranej, w tym 5 porażek i nie ma się co okłamywać kompletną prowizorką cos to da ? Jeśnią owszem dało - bo po katasrtofalnym starcie w T-M E to własnie z Lechią zdobył swój pierwszy punkt a dodatkowo był to pierwszy taki od 24 lat w Gdańsku. Teraz liczy że znów coś ugra, bo Lechia przecież też zabójcza nie jest - 10 spotkań wyjazdowych - 4 zdobyte gole. Szału nie ma absolutnie.
W I rundzie spotkanie zakończyło się 0-0, i teraz również licze na taki wynik, pomimo wzmocniej ŁKS-u nie licze żeby one pomogły w utrzymaniu się łódzkiej drużyny w Ekstraklasia.
Bilans międzyklubowy:
15 meczy - 10 zwycięstw - 4 remisy - 1 porażka.
Pozdrawiam !
✅ 215
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna II Bundesliga
Spotkanie - Union Berlin - Monachium 1860
Typ - Monachium 1860 i więcej niż 2.5 gola w meczu
Kurs - 4.25
Buk - Bwin
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie w 2 Bundeslidze pomiędzy Union Berlin a Monachium 1860 . Konfrontacja tych drużyn zapowiada się całkiem ciekawie obie 11 sąsiadują w tabeli i tak gospodarze na miejscu 7 z dorobkiem 34 pkt a goście 6 miejsce a pkt. 38 . Na tą chwilę to goście wyglądają lepiej na ostatnie 10 spotkań w tej statystyce zajmują 1 miejsce z bilansem 7-2-1 a co ciekawsze to stosunek bramek 20:9 . Monachium w swoim ostatnim spotkaniu zdobył bardzo ważne 3 pkt. pokonując na swoim terenie Dusseldorf 2:1 które też za swój cel w tym sezonie ma apetyt na awans . Jak już wspomniałem goście na 6 miejscu i do miejsca 3 dającego prawo gry w barażach o awans traci 6 pkt , ale jak nie pogorszą swojej formy to ich cel może być realny . Union natomiast złapał w ostatnim czasie zadyszkę i w ostatnich 4 spotkaniach odniósł 3 porażki i jedno zwycięstwo jednak ich gra na swoim terenie wygląda całkiem nie żle na 11 pojedynków ich bilans to 8-1-2 i bramki 22:8 . Jednak w/g mnie lepiej wyglądają goście i na nich dziś postawię a utwierdza mnie w tym też H2H między nimi które jest zdecydowanie dla gości na 5 pojedynków 4 wygrane przez Monachijczyków i jeden remis . W pierwszym spotkaniu tego sezonu goście wygrali u siebie 3:1 dziś liczę na 2:1 dla Monachium . Zobaczymy wieczorem czy mi się powiodło ! Pozdrawiam !
⛔ 100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Angers - Bastia
Typ : X
Kurs : 3,10
Buk : Pinnacle
Analiza:
Szczerze mówiąc miałem na dzisiejszy mecz przygotowane inne spotkanie , ale ponieważ kursy już spadły dosyć sporo a mecz będzie zacięty to idę za ciosem i próbuje wytypować remis w 2 lidze francuskiej . Przechodząc do tematu na samym początku wspomnę tylko , że Bastia ostatni mecz zremisowała 8 meczy temu . Ostatnie mecze w ich wykonaniu bardzo dobre . Zespół złapał wiatr w żagle i przoduje w lidze , ale swoje punkty zdobywają bo ciężkiej walce. Mecz z Remis i z Monaco to zwycięstwa w samej końcówce . Kolejno w 91 min u siebie i w 86 na wyjeździe w Monaco . Co prawda zespół cały czas atakował i mógł wygrać większą różnicą bramek . Gospodarze natomiast to zespół który broni się przed spadkiem .Muszą zdobywać punkty przede wszystkim u siebie . Wiadomo nie od dziś , że słabsze drużyny maksymalnie spinają się gdy przyjeżdża ktoś z czołówki . Faktem jest również to , że drużyny z 2 ligi francuskiej grają przeciętnie na wyjeździe . Pisze tak gdyż Bastia która zajmuje 2 miejsce pod względem najlepiej grającej drużyny na wyjeździe ma bilans 5,2,5 co na pewno nie powala . Bilans bramkowy również nie zachwyca 12:10 . Dla porównania Angers u siebie bilans 4,3,4 i bramki 13:11 . Jak widać waga tego spotkania jest bardzo duża i obie ekipy podejdą do tego meczu maksymalnie skoncentrowane . Gospodarze wygrali już z bastią 2 razy w 2009 roku ale wtedy stali wyżej w lidze a goście spadali . Natomiast Bastia wygrała w ostatnim czasie 2 spotkania również u siebie 3:1 . Ostatni remis miał miejsce parę lat temu . Po wyrównanej walce w pucharze obie ekipy po 90min mialy po 2gole i dopiero po rzutach karnych poznaliśmy wygranego . Na koniec tylko szczegóły ostatniego meczu wygranego 3:1 przez Bastie . Dopiero w 77min gospodarze strzelili bramkę na 3:1 co pokazuje , że do końca kibice Basti nie byli pewni zwycięstwa w tym meczu . Dzisiaj będzie jeszcze ciężej gdyż grają na wyjeździe . Natomiast Angers będzie wspierała własna publiczność dlatego myśle , że szanse na wygraną się redukują i obie ekipy podzielą się punktami .
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA Dubaj
Spotkanie: A.Radwańska v J.Jankovic
Typ:1
Kurs: 1.44 Sportingbet
Analiza:
jest to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość ; )
Wg mnie padnie dziś wynik 2-0 dla Isi. Oglądałem mecz z Woźniak i tam naprawdę grała słabo. Nawet bardzo słabo, mnóstwo niewymuszonych błędów, co u Agi jest bardzo dziwne. Spotkania z Peer nie widziałem, jednak wynik 2-0 mówi sam za siebie, że było już lepiej niż w poprzedniej rundzie. Ćwierćfinał i mecz z Niemką Sabine Lisicki. Dobry mecz w wykonaniu naszej zawodniczki i co zaskoczyło mnie na plus to bardzo dobry serwis Isi. Wygrana gładka 6-1, 6-2 w setach. Polka grała bardzo pewnie i mimo wszystko wydaje mi się że nie do końca na 100% możliwości. Chce też dodać że ostatnio Aga przegrywa tylko z Azarenką;p A że Victoria się wycofała liczę że Isia wygra ten turniej...
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina - siatkowka,pls
Spotkanie - Delekta-Resovia
Typ - Pierwszy set Delekta/spotkanie Resovia
Kurs - 3,75
Buk - gamebookers
Analiza :
Dzis w Bydgoszczy zmierzą sie gracze z Rzeszowa i miejscowa Delekta.W poprzednich spotkania Reska wygrawal swoje mecze dosyc gladko m.in w Czestochowie i z Warszawą po 3-0 .Delekta zaś ostatnio rozgrywala bardzo wyrowane spotkanie w Kedzierzyniu i o mały włos by sprawiła niespodzianke (przegrali 3-2) zas wczesniej u siebie przegrali z Bełchatowem gdzie w pierwszym secie przegrali bodajze 32-34 .Forma Delekty jest w miare dobra dzis znow wiele bedzie zalezalo od zagrywaki a we wlasnej hali gracze z Bydgoszczy potrafią to robic dobrze ,trzeba zatrzymac tez w szczegolnosci po częsci Grozera mysle ze jakos to sie uda i dzis zobaczymy wyrowane spotkanie .Czytalem jak sie wypowiadal Grozzer i mowil ,ze nie zalezy im na drugim miejscu chcą grac jak najlepszą siatkowke .Czy tez zatem dzis zobaczymy 5-stowe spotkanie to sie okaze.
⛔ 100
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna I Bundesliga
Spotkanie - Borussia M - Hamburger
Typ - 2
Kurs - 4.9
Buk - Bwin
Analiza :
Trochę szaleństwa na piątkowy wieczór;)
Mecz rewelacji sezonu z jednym z największych rozczarowań ligi bo choć HSV nie jest jakimś potentatem to jednak przed sezonem to bardziej oni mogli by pasować do czołówki a nie Borussia.
Generalnie typ z przekory.Ok - Borussia gra świetnie, wszystko jej wychodzi ale to musi się kiedyś skończyć , może nie dziś ale myślę że kurs jest zachęcający.
Ciężko inaczej uzasadniać ten typ bo tabela i forma nie kłamie.To gospodarze są zdecydowanym faworytem - jednak to Bundesliga gdzie pawie każdy może wygrać z każdym, do tego HSV to zespół który osiąga zdecydowanie lepsze wyniki na wyjazdach niż u siebie.
Pewnie jakimś osłabieniem będzie w zespole gospodarzy brak młodziutkiego Herrmanna, który ostatnio błyszczał.
Ogólnie liczę iż mądrze grający goście, lekko przebiją ten balon o nazwie Borussia Monchengladbach, gdzie żeby być całkowicie szczerym - to jest typ wbrew faktom(bo takie przemawiają za gospodarzami) a jedynie intuicyjnyhttp://transfermarkt.de/de/borussia-moenchengladbach/startseite/verein_18.htmla wiadomo jak jest z intuicją.
Ja jednak dziś liczę na niespodziankę.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Union Berlin - TSV 1860 München
Typ: 2
Kurs: 3.14
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Pościg za pierwszą trójką 2.Bundesligi w wykonaniu &quot;Lwów&quot; z Monachium jest imponujący. Z 21 możliwych punktów do zdobycia w ostatnich 7 meczach ekipa trenera Reinera Maurera zdobyła 19 i obecnie do trzeciego miejsca w tabeli tracą 6 oczek ale też należy pamiętać, że mają jeden mecze rozegrany mecz. Dzisiaj zagrają na Stadion An der Alten Försterei z 7 ekipą 2.Bundesligi Unionm Berlin i wszyscy liczą, że dobra pasa będzie trwać nadal i dzisiaj TSV 1860 zanotuje 13 zwycięstwo w tym sezonie.
Tym bardziej, że Union jest to drużyna, która mówiąc kolokwialnie leży &quot;Lwom&quot; z Monachium. Grali bowiem z tą drużyna 5 razy i 4 razy udało im się wygrać i tylko raz mecz zakończył się podziałem punktów (bilans bramkowy 8:2).
Trener gospodarzy Uwe Neuhaus będzie dzisiaj musiał sobie radzić bez czterech dość ważnych zawodników. Nie zagra bowiem Christoph Menz (19/0), Ahmed Madouni (12/0), Christopher Quiring (21/6) i Torsten Mattuschka (20/4). W ekipie gości zabraknie natomiast Daniela Halfara (12/3) i Kevina Vollanda (21/9).
Wydaje się, że większe braki są w drużynie gospodarzy Menz musi pauzować za czerwoną kartkę a Quiring i Mattuschka są kontuzjowani. Jak wygląda gra bez tych zawodników pokazał ostatni mecz z Bochum w którym obaj zawodnicy doznali kontuzji a Menz dostał czerwoną kartkę a mecz zakończył się porażką 2-4. Myślę, że TSV 1860 będący w bardzo dobrej formie powinno sobie poradzić z Unionem i zgarnąć 3 oczka.
✅ 214
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Słowacja
Spotkanie: HK 36 Skalica - Slovan Bratislava
Typ: Slovan Bratislava (-1)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Powoli zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego w Słowacji. Mój faworyt zespół - Slovan Bratysława jak na razie jest sporym rozczarowaniem, mimo swojego sporego potencjału jest na trzeciej pozycji. Dzisiaj jest okazja do wyprzedzenia bezpośredniego rywala w walce o 2 miejsce. Skalica i Bratysława mają dokładnie po 95 punktów, wiadomo że im wyższa pozycja tym więcej meczy w play-off na własnym lodowisku. Goście już od czterech spotkań grają tylko na wyjeździe, co gorsza ostatnie trzy mecze przegrali strzelając w nich w sumie tylko dwie bramki. Jak wiadomo jednak każda seria ma kiedyś swój koniec tak więc dzisiaj liczę na przełamanie gości, w meczu którego stawka jest dość spora. Do tego Slovan powinien być nad wyraz zmotywowany, jeśli przypomnimy sobie ostatni mecz obu tych drużyn na terenie Skalicy i ostateczny wynik 0:10 dla gospodarzy, możemy dojść do wniosku, że jest za co się rewanżować. Skalica ostatnie swoje mecze grała także przeciętnie, w ostatnich trzech meczach zawsze traciła co najmniej cztery bramki, do tego raz odnosząc zwycięstwo 6:5 z Nitrą. Osobiście dziś liczę na Mirosława Szatana i spółkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2

gregorek18

Użytkownik
Piłka nożna, Turcja Super Lig, 28. kolejka
Orduspor - Kayserispor
typ: 1
kurs: 2,10
Betclic
W jedynym piątkowym meczu tureckiej ekstraklasy zmierzy sie Ordurspor z Kayserispor. Będzie to mecz 11 i 12 drużyny a różnica punktowa to tylko jeden punkt. Wybrałem ten mecz ponieważ gospodarze nie przegrali w ostatnich pięciu meczach na swoim tereniea goście w tym sezonie zainkasowali już osiem porażek w roli gosci, tracąc przy tym 17 bramek co daje średnią 1,8 na mecz. Kayserispor nie jest ostatnio w gazie dopiero ostatni mecz wygrali u siebie z szukającym formy Besiktasem. Wybrałem ten mecz ponieważ jest niezły kurs a wynik dość pewny i oby to się dziś potwierdziło. Całą liga turecka jest dość nieprzewidywalna w ostatnich kolejkach ale oferuje ciekawe kursy.
powodzenia..
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽
2
G.A. Eagles - Oss
Over 4.5 gola
4.00
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi holenderskiej. Zmierzy się ze sobą G.A. Eagles i Oss. Dla gospodarzy jest to mecz numer 23 w tym sezonie ligowym, a dla gości mecz numer 22.
Stawiam w tym meczu na powyżej 4.5 gola. Liga holenderska zarówno pierwsza jak i druga należą do bardzo overowych. Oznacza to, że w tych ligach pada mnóstwo bramek, a drużyny grają ofensywnie. G.A. Eagles w tym sezonie na 22 mecze miało 12 razy +3.5 gola w tym aż 6 razy +4.5 gola. Jak widać w meczach &quot;orłów&quot; pada bardzo dużo goli (średnia 3.45 gola). Oss na 21 meczy miało 11 razy +3.5 gola i aż 6 razy +4.5 gola (tyle samo co G.A. Eagles). Obie drużyny w tym sezonie zaliczały już wysokie wyniki. Nic nie stoi na przeszkodzie aby w dzisiejszym meczu Eagles i Oss urządzili sobie ostre strzelanie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 5:3 ! Dzisiaj będzie podobnie. Mój typ na ten mecz to 3:2 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: AS Monako - Stade Lavallois (Handicap 0-1)
Typ: AS Monako
Kurs: 3.25
Bukmacher: bwin

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem pojedynek w Ligue 2 AS Monaco będzie walczyć o punkty z Laval. Monaco to spadkowicz z Ligue 1 i teraz wiedzie im się tragicznie. Zajmują przedostatnie miejsce z 20 punktami na koncie i bilansem ogólnym 3-11-9. W ostatnich 3 meczach zespół z księstwa Monako przegrał 2 mecze i 1 zremisował. U siebie jeszcze w tym roku nie zwyciężyli. Laval to średniak ligi, 9 miejsce z 33 punktami na koncie. bezpieczna pozycja z małymi szansami na awans, a i do spadku daleko. W ostatnich 3 meczach 2 zwycięstwa i porażka. Laval to drużyna własnego boiska na wyjazdach gorzej im się wiedzie. Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie aby Monaco spadło z ligi. Jest to zespół zasłużony dla francuskiej ligi i powinien grać w Ligue 1 i wydaje mi się, że wróci do elity ale nie w tym sezonie. Na rundę rewanżową Monaco się wzmocniło i zapewniają walkę o spokojne utrzymanie. Teraz maja 6 punktów straty do miejsca bezpiecznego i wydaje mi się, że muszą zacząć odrabiać punkty bo meczy coraz mniej. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Monaco minimum 2 bramkami.
⛔ 100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - Hamburger SV
Typ: Borussia -1,5
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Bundesligi rewelacja sezonu podejmie u siebie zawsze groźną, lecz zawodzącą w tym sezonie drużynę z Hamburga.
Gospodarze mający w składzie już ostatni sezon Reusa, który swoją grą znacząco pomaga w ofensywie kolegom, u siebie mają bilans 8-3-0, 24:7. Widać więc już po samych statystykach, że ugrać cokolwiek na ich stadionie jest bardzo trudne. Co więcej w ogólnej tabeli ligowej ustępują tylko drużynie z Dortmundu tracąc do nich tylko 3 pkt. Ostatnie mecze dzisiejszych gospodarzy to 4 zwycięstwa i 1 remis (na wyjeździe). Na tym stadionie polegli ostatnio nawet wielki Bayern czy Schalke (i to pokrywając mój dzisiejszy handi)
Przyjezdni natomiast to w tym sezonie ligowy średniak, zajmujący 11 miejsce nie walczący o nic. Puchary nierealne, spadek nie grozi. Ostatnie mecze to 2 zwycięstwa, remis, 2 porażki (nie w tej kolejności). Na wyjeździe bilans 4-3-3. Ostatnio mecze na wyjeździe to 2 zwycięstwa, ale z drużynami znajdującymi się zaraz nad strefa spadkową więc trochę sobie swój bilans poprawili.
Borussia chcąc walczyć o mistrza (druga taka szansa raczej się nie powtórzy - tym bardziej po odejściu najlepszego zawodniki -Reusa) musi takie spotkania wygrywać i uważam, że dziś odprawi przyjezdnych przewagą conajmniej 2 goli.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ruch Chorzow - Lech Poznań
pierwsza połowa
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 3,00
bwin
Dzisiaj druga wiosenna kolejka Ekstraklasy, ja wybrałem pojedynek pomiędzy Ruchem Chorzów a Lechem Poznań. Moim zdaniem gospodarze mają większe szanse na odniesienie sukcesu w tym pojedynku. &quot;Niebiescy&quot; grają znakomicie na swoim obiekcie przy ulicy Cichej. Przegrali tylko trzy spotkania ze Śląskiem Wrocław, Legią Warszawa i Polonią Warszawa czyli z pierwszą trójką w tabeli. Jeśli chodzi o bezpośredni bilans spotkań to cztery z ostatnich ośmiu rozstrzygnęło się na korzyść gospodarzy. Lechici z kolei na wyjeździe grają wręcz tragicznie. Wygrali tylko z ŁKSem Łódź i GKS Bełchatów. Ze trener Bakero nieradzi sobie z zespołem pokazał ostatni mecz przegrany ze słabym Bełchatowem. Dzisiaj myślę że nastąpi kolejna porażka &quot;Kolejorza&quot; Hiszpan zostanie zwolniony i zastąpi go zapewne Probierz. Piłkarze już mają dosyć trenera i podejdą do meczu &quot;na luzie&quot;.
✅ 200
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Maroko, I liga, Botola
Spotkanie: FAR Rabat v OCS Safi
Typ: 1 (handi 0-1) (gospodarze wygrają co najmniej dwoma bramkami)
Kurs: 5,5
Buk: Sportingbet
Analiza:
Oba zespoły bronią się przed spadkiem. Oba dzieli w tabeli ledwie jeden punkt.
warto zatem zwrócić uwagę na formę zespołów, które stoczą między sobą dzisiaj bój.
Od pieciu meczów FAR prezentuje dobrą formę. 3-krotnei wygrywało u siebie tracąc tylko jednego gola. Najważniejszy jest jednak ostatni występ, który Rabat przegrał na wyjeździe z Rają Casablanca 3-1. Trzeba jednak zwazy na to, ze jest to drużyna z czołówki tabeli. Goście rpzespali pierwszą połowę, ale w drugiej byli równorzednym rywalem dla Casablanki. Sądzę więc, że są w formie.
Z kolei gracze OSC w lutym dwukrotnie przegrali. Stracili 4 gole, strzelają ledwie jednego. To nie napawa ich optymistycznie przed dzisiejszym starciem. A w meczu tak wązny dla sytuacji w tabeli, dla walki o utrzymanie, kondycja psychiczna będzie bardzo ważna.
Dlatego gospodarze są w uprzywilejowanej sytuacji. Ponadto grają na własnym boisku.W październiku był remis. Teraz przewiduję nerwowy mecz, mniej przyjacielski, w którym ta drużyna, która straci gola, bedzie musiała się odkryć i narazi się na kolejne bramki. W wyższej dyspozycji są gracze FAR i sadze, ze mogą wygrać dwoma bramki.
⛔ 100
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

24.02 godz.20:45
Koszykowka-Francja - Pro A
Le Mans - Elan Chalon
typ under 161pkt
kurs 1,87
Expekt

Ciekawa oferte na ten under wystawili bukmacherzy.Wchodzac w zaklad spodziewalem sie czegos na poziomie 155,a tu prosze.Le Mans moze i nie blyszczy w tym sezonie w obronie bo traca sr 80,1pkt/mecz co jest dopiero 12 rezultatem w Pro A,ale u siebie juz jest troche lepiej,75,44pkt i 10 miejsce.Na ich parkiecie pada srednio 157,11 pkt/m.Tymczasem przyjezdza zespol wicelidera ligi,Elan Chalon,ktory to rzuca na wyjazdach rywalom sr 77pkt,tracac przy tym 73 i swoja gre na wyjazdach glownie opiera na mocnej (3 w lidze) defensywie.W wyjazdowych spotkaniach Chalonu pada srednio tylko 151 pkt,a z osmiu dotychczasowych gier away tylko jeden mecz skonczyl sie przekroczeniem dzisiejszego pulapu.Polecam.
✅ 87
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
tenis - atp memphis
John Isner
vs Jurgen Melzer
Isner wygra 2-0
2,35 Pinnacle
To już ćwierćfinał w Memphis. 13-sty na świecie, grający u siebie John Isner zagra z solidnym Austriakiem, 38 w rankingu Jurgenem Melzerem. Isner to jeden z najwyższych zawodników w rozgrywkach ATP, mierzy 206cm wzrostu. Znany jest z potężnego serwisu, wiele osób twierdzi, iż Isner posiada jeden z najlepszych serwisów na świecie (chociaż ja akurat tego zdania nie podzielam). Jednak nie jest to sama siła jak często w wykonaniu np Karlovicia. Isner poprawia cały czas swoją grę z głębi kortu. Nie popełnia już tak dużo nie wymuszonych błędów jak choćby dwa-trzy sezony temu. Nadal bardzo często return po jego serwisie oznacza punkt dla rywala. Jednak cały czas Isner się rozwija i można zauważyć poprawę w jego grze. Melzer posiada całkiem niezły return, jest zawodnikiem nie wygodnym, leworęcznym (tak z ciekawości sprawdziłem, Isner ma bilans 18-14 z mańkutami). Serwis dobry, aczkolwiek Isner powinien dać sobie rade z odbiorem. Bardzo dużo biega po korcie, solidnie gra oburęcznym backhandem, którym potrafi ładnie zakończyć wymianę. Forhandem krzywdy nie robi. Potrafi grać na szybkich nawierzchniach, ale wolniejsze bardziej pasują pod jego styl gry. Isner doszedł tutaj do finału przed dwoma laty. W poprzednich rudnach pokonał Mullera i Younga czyli zawodników o naprawde bardzo mocnym serwisie. Dla Melzera dojście do ćwierćfinału to sukces bo we wcześniejszych latach dwa razy kończył na drugiej rundzie. Austriak pokonał tutaj w pierwszej rundzie rewelację ubiegłego tygodnia - Istomina w trzech setach i wczoraj również w trzech Dodiga. H2H co ciekawe 1-0 dla Melzera, mecz rozegrany na tym turnieju 4 lata temu (Isner był wtedy słaby). Isnera stać na rozegranie bardzo dobrego meczu, pokonał nie tak dawno Federera na Clayu 3-1, mecz oglądałem, Amerykaninowi wychodzło wszystko. Tu wg mnie jest najpoważniejszym kandydatem do wygrania całego turnieju, może mu zagrozić jedynie chyba Raonic. Zdaję sobie sprawę z tego, że dzisiaj Isner może mieć ciężko i zapewne będzie miał, bo Melzer to dobry tenisista, który w wymianach dzisiaj może być lepszy. Myślę jednak, że Isner wymęczy zwycięstwo.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentinean Primera Division
Spotkanie: Belgrano - Union Santa Fe
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 5.50
Buk: Bet365
Na godzinę 23:10 zaplanowano rozpoczęcie spotkania Belgrano - Union Santa Fe, otwierającego trzecią kolejkę zmagań argentyńskiej Primera Division. Union Santa Fe zajmuje jedenastą pozycję w tabeli, mając na koncie 2 bezbramkowe remisy, Belgrano w jednym meczu również zaliczyło taki rezultat, w drugim jednak odnieśli sromotną porażkę 1-4. Jak widzimy oba zespoły zaczęły rozgrywki zbyt zachowawczo, skupiając się głównie na defensywie. Sądzę, że dziś to się zmieni i w meczu padnie sporo bramek. Kibice obu drużyn za pewne mają dość oglądać pojedynki, w których nie padają bramki lub pada ich niewiele. Mam nadzieję, że kluby zwrócą na to uwagę i urządzą dziś niezłe widowisko, a co najważniejsze ustrzelą kilka ładnych goli. Patrząc w historię co druga rywalizacja miedzy tymi ekip kończyla się overem 3.5 i uważam, że dziś też tak będzie. Union Santa Fe nie notowała ligowej potyczki, w której padly min 4 gole od 19!! meczów, co w realiach współczesnego futbolu jest niejako fenomenem. Dziś ta seria musi się zakończyć.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom